SOEST Receptie, bruiloft of diner A. B. KOPPEN BURGERLIJKE STAND OFFICIËLE MEDEDELINGEN. w ca ca BATENBURG's Erkende Auto- en Scooterrijschool SALON KOPPEL SOESTERBE BRANDWEER TELEÏ TUSSEN DONAU EN ADRIA. Voor de leden van de afdeling Soest der Nederlandsche Reisvereniging is vrij dagavond, in de zaal van „Eemland" de nieuwe kleurenfilm van de N.R.V. Tussen Donau en Adria" gedraaid. De voorzitter van de jonge afdeling, de heer J. Raven, verwelkomde de le den en deelde mee, dat er voortaan meer avonden gegeven zullen worden, nu Soest een afdeling is en hij vroeg om suggesties van de leden. De heer C. C. Gerrése leidde de film in, die door de heer E. van Ellinck- huysen gedraaid werd. De film handel de voor een groot deel over Oostenrijk, een prettig land om er de vakantie door te brengen. De Oostenrijker is gemoede lijk en de Nederlandse tourist is een graag geziene gast. Dat de Oostenrij kers het niet zo nauw nemen met de tijd is misschien voor velen een bezwaar, want met de treinenloop komt men nog wel eens voor verrassingen te staan. Joego-Slavië is eveneens een gastvrij land en niet duur. Het klimaat van de Adriatische kust doet niet onder voor de Franse of Italiaanse riviera. De hotels zijn staatshotels, zodat obers en kamermeisjes ambtenaren zijn. De bevolking is erg arm maar ook erg trots. Men heeft een hekel aan fooien in tegenstelling tot de bewoners van Italië, die veel minder bescheiden zijn en de neiging hebben de vreemdeling uit te buiten. Al kijkend trokken de leden van Salz- burg door het Salzkammergut naar Warchau, Nibelungen en Richard Lö- wenherz. Daarna werd de Donau verlaten en via Semering, Bruck en Graz werd het Noorden van Joego-Slavië bezocht en kwam men aan de Adriatische zee, Triëst, met een eigen riviëra aan de Adriatische zee, Padua en Verona en de bijna tropische natuur van het Gar- VERHUURINRICHTING STAAT VOOR U KLAAR met tafelzilver, tafellinnen, stoelen, tafels, serviezen, glaswerk, bars enz. Gratis thuisbezorgen. Baarn - Dalweg 18 - Telef. K 2954-3567 Depot A. VRAKKING, Beetzlaan 4, Telefoon 2223. GEBOREN Marius Cornelis Gijsbertus, zoon van H. P. Hilhorst, landbouwer en W. M. van Ruitenbeek, Birkstraat 121. Wilhelmina Josephina, dochter van T. H. de Froe, militair en G. M. Rijhof, Plesraanstraat 102. Wilhelmina Eli- sabeth, dochter van G. A. Grimmelik- huijsen, rijksambtenaar en L. M. En- gelberts, Prof. Lorentzlaan 211. Frank René, zoon van B. Meerding, onder wijzer en N. W. Jonkman, Plesmanstr. 17. Jan, zoon van J. van den Broek, metselaar en J. A. de Jong, Helling- weg 24. Monique Marie, dochter van J. W. J. Briedé, boordwerktuigkundige en S. M. Heuer, Julianalaan 63. Ma ria Else, dochter van T. J. van Loo, onderwijzer en E. A. E. van Gelder, Ant. van Leeuwenhoeklaan 63. Teu- nis, zoon van T. Schimmel, landbouwer en A. de Kruijk, Wieksloterweg O.Z. 11, Henricus Wilhelmus Maria, zoon van W. T. Wakelkamp, lasser en G. G. M. van Hamersveld, Krommeweg 8. Jacob, zoon van J. Hoegee, militair en L. Schaap, Simon Stevinlaan 33. Paul Eric, zoon van T. Jansen, verze keringsinspecteur en S. E. Tuma, Van Lijndenlaan 30. Renée Geraldine, dochter van D. Blankestijn, fotograaf en C. Jongerden, Madurastr. 9, Baarn. Albertus Johannes, zoon van J. H. van Egdom, timmerman en A. P. Meiman, woonkeet, staande aan de Plasweg. ONDERTROUWD Wilhelmus Nicolaas Gijsbertus Westhof, metselaar, Kerkstr. 52 en Adriana Wilhelmina van Ben- nekom, zonder beroep, Birkstraat 140. Cornelis Kleijn, typograaf, Korteweg 11 en Johanna Steensma, zonder beroep, Schaepmanstraat 31. Franciscus Verweij, betonwerker, Braamweg 26 en Maria Catharina Hartman, zonder be roep, Oude Utrechtseweg 46. Roelof van Hornsveld, fabrieksarbeider, Bec- keringhstraat 30 en Helga Julie Ko ning, dienstbode, Beetzlaan 63. GEHUWD Jan de Bruin, automonteur, Hobbemal. 28 en Hendrina Aleida Kloe- zeman, zonder beroep, Stationsplein 26, Maastricht. Johannes Teunis Corne lis Schipper, tandarts, Waldeck Pyr- montlaan 10, Baarn en Anna Elisabeth Catharina Hoekzema, zonder beroep, Emmalaan 2A. OVERLEDENHenriette Jacoba Hen- drika Leonhard, 75 jaar, zonder beroep, Hartmanlaan 5. Jonkheer Willem Frederik Alewijn, 64 jaar, zonder be roep, weduwnaar van G. Parmentier, Soesterbergsestraat 125. Wouter An- thonie Hilhorst, 80 jaar, zonder beroep, gehuwd met J. van Asch, Vredehof- straat 24. Adam Christiaan Frederik van Lemel, 81 jaar, zonder beroep, we duwnaar van J. van der Ven, Bos straat 2. dameer met Riva, Torbole en Nago. Zuid-Tirol, de Dolomieten, Karnten en tenslotte werd de schoonheid van het gebied rond Berchtesgaden, Köningssee en Bad Reichenhall getoond. SHOT WON. Shot 1 heeft opnieuw gewonnen, nu van Hogerheide 1. Shot was weliswaar ge handicapt door het meespelen van een invaller maar W. Schut, die in het eer ste debuteerde, voldeed uitstekend. Hij won 1 partij tegen J. Smit. K. Wiss was weer goed voor 3 winst punten. Hij won al zijn partijen met groot verschil. De gebr. Oosterlaag en J. Smit waren tegen dit geweld niet opgewassen. Th. Daselaar deed het rus tiger. Hij won twee partijen en verloor slechts van A. Oosterlaag. Het dubbel spel werd gespeeld door Wiss en Dase laar. Dit leverde nog 1 punt op, zodat met 7-3 gewonnen werd. Volgende week moet Shot het opne men tegen U.B.T.V. 4. De verrichtin gen van U.B.T.V. zijn ongeveer dezelf de als van Shot. Wat puntenaantal be treft staan ze gelijk (7 wedstrijden ge speeld, 11 punten). Mocht Shot er een gelijk spel uit ha len dan mogen de Soester spelers te vreden zijn, daar de U.B.T.V.-er Schae- fer in de eerste helft van de competitie nogal verwarring stichtte in het spel van Shot. D'e overige uitslagen zijn Shot 2Buna 3, 6-4. Good Luck 1Shot 3, 7-3. Shot 4Victoria 9, 9-1. Shot 1 speelt morgenavond in Hilver sum tegen U.B.T.V. 4 en Shot 3 speelt donderdag in het Ludgardisgebouw te Soestdijk tegen Victoria 5. SCHAKEN SOEST 1 WON. De Soester Schaakclub heeft, dank zij een gelijk spel (5-5) tegen N.U.S.V. 1 uit Utrecht, haar ongeslagen record eu daarmee haar kans op het afdelings- kampioenschap van de tweede klasse der S.G.S.B. behouden. Op het moment deelt dit team met Amersfoort 3 de eerste plaats. De gro te strijd tegen dit tiental zal op 17 fe bruari in Amersfoort plaats vinden. D'e wedstrijd tegen N.U.S.V. heeft een zeer gespannen verloop gehad. Na 7 partijen stonden de Soestenaren nog met 2V24V2 achter en reeds had men zich met een nederlaag verzoend, doch fraaie overwinningen aan het eerste bord (C. Samsom) en aan het zesde bord (H. de Leeuw) brachten Soest nog juist gelijk met de Utrechtenaren. Opmerkelijk waren de nederlagen van de beide jongeren Blokpoel (tiende bord) en Geijtenbeek (tweede bord), die dit seizoen beiden nog ongeslagen waren. Een prachtige prestatie leverde de nes tor van het team, de heer Schreuder (83 jaar), die zijn partij keurig wist te winnen. De uitslagen waren C. SamsomR. Gerritse 10. G. W. Geijtenbeek—D. N. Hogendoorn 0—1. W. BenschopL. Bicknese Ve>h. G. v. MunsterP. L. Kuperus 01. A. v. DijkJ. Doornekamp 10. H. Schreudermr G. D. Hauer 10. H. de LeeuwT. B. Mansveld-Beek 10. H. de GraafG. Swenkels V2—V2. J. TimmerK. M. Lodder 0—1. C. BlokpoelH. Prins 01. FIETSPADEN. De stadhouderslaan heeft nu fietspaden aan beide kanten, dus men moet hierop rijden en het rechterfietspad gebruiken. Vooral de jeugd vergeet dit nogal eens GEEN SPREEKUUR. De burgemeester van Soest brengt ter kennis van belanghebbenden, dat hij verhinderd is om op woensdag, 3 februa ri a.s. zijn gebruikelijke spreekuur te Soest en Soesterberg te houden. Soest, 25 januari 1960. ENQUêTE PERSONEELSBEZETTING. Binnenkort zal er in de gemeente Soest een enquête worden ingesteld naar de personeelsbezetting en de leeftijdsop bouw in de bouwnijverheid en de dien stensector. Dit onderzoek zal geschieden in nauwe samenwerking met het Gewestelijk Ar beidsbureau te Soest. Voor wat de bouwnijverheid betreft is het van belang te weten hoe het arbeids potentieel in deze bedrijfstak werkzaam is. Welk deel beschikbaar is voor nieuw bouw en welk deel beschikbaar is voor onderhoudswerken Verder is het van groot belang een on derzoek in te stellen naar de leeftijds opbouw in deze bedrijfstak. Is er vol doende jonge aanwas Zijn scholings maatregelen nodig Tot slot zal een inventarisatie van alle andere bedrijven plaats vinden. De heren werkgevers worden dringend verzocht hun volle medewerking te ver lenen aan deze enquête en de heren en quêteurs alle gevraagde inlichtingen te verstrekken. De enquêteurs zijn in het bezit van een legitimatiebewijs, getekend door bur gemeester en wethouders van Soest. en na enkele waarschuwingen heeft de politie de eerste processen-verbaal op gemaakt. AFSCHEID VAN EEN DIRIGENT. Nadat de heer G. v. d. Schepop donder dag afscheid genomen had van de pa rochie Soestdijk en enkele koren waar van hij dirigent geweest is, was hij za terdagavond voor het laatst bij het jongenskoor van de parochie Maria On bevlekt Ontvangen. Dit afscheid vond plaats in 't Ludgardis-gebouw, waar de oudste koorknaap de aanwezigen, onder wie pastoor mgr A. G. Smit en kapelaan Horsthuis, verwelkomde. Kees Roest, de tolk van de jeugdige zangers, liet duidelijk uitkomen dat het koor aan de heer v. d. Schepop niet al leen een uitstekend dirigent maar ook een goed vriend verliest. Hij overhan digde de heer v. d. Schepop enkele foto's van het koor. Pastoor mgr Smit zei dat de jongens veel van de heer v. d. Schepop geleerd hadden en dat zij met zingen veel vooruit gegaan waren. Tenslotte dankte de scheidende dirigent voor de verrassing, die de jongens hem met deze afscheidsavond bereid hadden. TEMPO-SUCCESSEN. Vier renners van Tempo zijn zondag naar Elslo in Limburg geweest om deel te nemen aan een cycle cross. Bij de profs en onafhankelijken namen Gerrit Ruttenberg en Wout van 't Klooster deel. Van Dijk uit Lisse werd winnaar, de tweede plaats was voor Manus Brinkman, de derde voor wereldkam pioen Arie van Houwelingen en Rutten berg eindigde op de zesde plaats. Wout van 't Klooster werd dertiende. Bij de nieuwelingen startten 30 ren ners onder wie de Tempo-leden Adri Doekemeijer en Aad Post. Post moest wegens pech opgeven maar Doekemeijer draaide uitstekend en na enkele ronden had hij zelfs twee minuten voorsprong op nummer twee. Tegen het eind werd hij echter ingehaald door B. Soet uit Sassenheim en samen gingen zij op de eindstreep af. Soet klopte Doekemeijer met gering verschil. op de eerste overwinning wacht, moest ook in Spirit 6 zijn meerdere erkennen. De jeugdige Olympianen beginnen ech ter steeds beter te spelen en hebben zich ook nu tot het uiterste verzet. De setstanden waren 3-15, 7-15 en 10-15. Het programma van deze week luidt Heren 7 uur S.V.V. 4—Olympia 4. 8 uur Olympia 3—Montagnards. Dames 8 uur Olympia 1Armada. Woensdag Donderdag Dames 7 uur Olympia 2V.V.A. 4. Heren 8 uur Olympia 1Forto. 9.30 uur Spirit 3Olympia 2. jv. CS) s I—H Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (K 2955) U wordt gehaald en gebracht. Het volledige assortiment vindt U bij Soesterbergsestraat 44 Telef. 2045 OLYMPIA VOLLEYBAL. Het le damesteam van Olympia heeft het tegen de staartploeg niet zo ge makkelijk gekregen als aanvankelijk verwacht was. Toch was de 31 over winning van de Soester dames alles zins verdiend. The Smashers beschikten over een ma tige techniek, waardoor de scheidsrech ter genoodzaakt was een minder scherpe maatstaf aan te houden. Mede door het enthousiaste spel van de La- rense dames heeft de wedstrijd een spannend verloop gehad, waaruit Olym pia tenslotte toch verdiend als over winnaar te voorschijn trad. De setstan den waren 15-13, 14-16, 15-12 en 15-13. Het 3e damesteam kon ook nu te gen koploopster Vios 4 niet verder ko men dan een setoverwinning. De 2e set werd door hen gewonnen met 10-15. In de overige drie sets triomfeerden de Vios-meisies met 15-13, 15-7 en 15-11. Het le herenteam heeft een belang rijke stap gezet op de weg tot behoud van haar plaatsje in de overgangsklasse. Deze stap werd bereikt door een ver diende 31 overwinning op het Amers- foortse Vios, dat evenals de Olympia nen pas één overwinning heeft behaald in deze competitie. In de le set triom feerde Vios met 15-10. Het bleek toen echter al, dat Olympia niet 'van zins was de strijd op te geven. De 2e set werd energiek begonnen, het geen een 7-13 voorsprong opleverde. Vios kwam echter terug en liep in tot 13-13. Met 2 goede aanvallen besliste Olympia de set echter (15-13), waar door de partijen weer op gelijke voet stonden. In de 3e set behaalde Olym pia een ongekend grote overwinning (1-15) en ook in de vierde set leek het erop dat de Soester heren op een grote overwinning afstevende. De 1-9 voorsprong werd door Vios weer te niet gedaan. Het bleek voor de Amers- foorters echter uitstel van executie, want Olympia nam de aanval weer over en won met 9-15. Het 3e herenteam behaalde na een goed gespeelde wedstrijd een 3-0-overwin- ning op S.V.V. 3. In de eerste 2 sets gaven de S.V.V.-ers goed partij, waar door Olympia slechts met het kleinst mogelijke verschil kon winnen. 14-16 en 13-15. In de 3e set toonde Olympia zich echter de sterkste en won ver diend met 5-15. Het 4e herenteam dat nog steeds op JAARVERGADERING SOESTER VOGELVRIENDEN. De Soester Vogelvrienden hielden gister avond in restaurant Zonneheuvel de jaarvergadering onder voorzitterschap van de heer D. J. Kuyper, die in zijn openingswoord de klachten van enkele leden ter sprake bracht die het keuren op kleur betreffen. Er is hierover door de afdeling een brief geschreven aan het hoofdbestuur met het verzoek te willen meedelen hoe keurmeesters aan hun bekwaamheid komen. Er is geant woord, dat het keuren van vogels in derdaad bijzonder moeilijk is en zeer intensief gebeuren moet, maar de bonds- keurmeester is door zijn jarenlange kwekerspraktijk en studie van de erfe lijkheidsleer zeer zeker volledig capa bel voor het keuren op kleur. Het hoofdbestuur raadde de afdeling aan eens een bondskeurmeester uit te nodigen voor het houden van een lezing. Dit zal in maart gebeuren. De heer D. Pure veen las het jaarverslag, waaruit bleek dat de vereniging thans 80 leden heeft. Er heerst een prettige sfeer onder bestuursleden en leden. D'e tentoonstelling, die met Zilver Tetra ge houden is, werd een succes, ook finan cieel. Uit het jaarverslag van de penning- meesteresse, mevr. v. d. Broek, bleek dat er een batig saldo is. Hiervan is een stencilmachine aangeschaft. De heer K. G. Wijnhof bracht verslag uit namens de kascommissie, die het financieel be heer in orde bevonden heeft. Op het beleid van het bestuur was geen kritiek en de heer J. Wijnhof uitte zijn waarde ring over de wijze waarop het bestuur de vereniging leidt en prees de goede samenwerking tussen bestuur en leden. De voorzitter dankte voor deze woorden en gaf de verzekering dat het bestuur op dezelfde voet zal voortgaan. Voor zitter D. J. Kuypers, secretaris J. Stig- ter en tweede secretaris J. Bantjes werden bij akklamatie herkozen. Voor het organiseren van de tentoon stelling in 1960 werd een commissie be noemd, die bestaat uit de heren Van Essen, Simons en Wijnands. Er werd besloten dat de sluiting van de derby op de eerste vergadering in april zal plaats vinden. BIGGEN- EN EIERMARKT. Op de Amersfoortse weekmarkt van vrijdag j.1. werden aangevoerd 187 biggen in prijzen van 48,tot 60, 9 drachtige zeugen van 350,tot 460,en 6 guste zeugen van 225, tot ƒ300,—. Op de eiermarkt werden aangevoerd 225.000 stuks. Hoendereieren van 8,50 tot 10,Middenprijs 9,20. Prijs per kg 1,51 (basis 61 gram). S.V.V. - VOLLEYBAL. Zowel woensdag als donderdag vonden weer competitiewedstrijden plaats in de markthal te Amersfoort. De eerste avond moesten het eerste damesteam en het vierde herenteam aantreden tegen respestievelijk V.V.A. 3 en Spirit 6. De S.V.V.-dames zagen geen kans om beide punten mee naar huis te nemen, want een 2-2-gelijkspel was het resul taat. Door dit gelijke spel blijven de Soester dames de derde plaats bezet ten met één punt achterstand op V.V.A. 3. De setstanden waren 15-8, 6-15, 15-3 en 13-15. De heren wisten tegen Spirit 6 een 3-0-overwinning te behalen. De setstan den waren hier 15-5, 17-15 en 15-6. Donderdag moesten het tweede dames team en derde herenteam spelen. De dames moesten de strijd aanbinden met Wovo 2, welke wedstrijd met 3-1 ver loren werd. De setstanden waren 10-15, 15-7, 13-15 en 10-15. Het tweede herenteam ontmoette in deze competitie voor het eerst het politieteam uit Amersfoort. Zonder tot goed spel te komen wisten de rood witte heren toch met 3-0 te winnen en wel met de volgende setstanden 15-13, 15-9 en 15-8. Het derde herenteam van S.V.V. moest de strijd aanbinden tegen de derde uitgave van Olympia. Laatstgenoemden wonnen de wedstrijd met 3-0. De set standen waren 14-16, 13-15 en 6-15. Het wedstrijdprogramma voor deze week luidt als volgt Woensdag S.V.V. 4Olympia 4 (heren). Donderdag S.V.V. 1Wilhelmina 2 (dames). Spirit 2S.V.V. 1 (heren). EENDEN ZOEK. Vijf eenden van het park Colenso zijn verdwenen. Het is niet bekend of ze zelf de benen hebben genomen of gestolen zijn. REIS NAAR CEYLON. Dr J. J. Houtgast van de Utrechtse Ster renwacht heeft in 1955 deelgenomen aan een expeditie naar Ceylon, die tot doel had het waarnemen van een volle dige zonsverduistering, die over een streek van 200 km te zien zou zijn. Op Ceylon werd zes weken gewerkt aan het inrichten van een kamp en het opstellen van het instrumentarium, waarmee tijdens de verduistering me tingen verricht zouden worden, die on der meer enkele van de theorieën van prof. Einstein zouden moeten bevestigen. Toen de grote dag gekomen was be lette een dicht wolkendek ieder weten schappelijke handeling, terwijl expedi ties, die naar de Philippijnen gegaan waren, bijzonder mooi weer hadden en uitstekend hebben kunnen werken. De heer Houtgast kon dus gisteravond in Oranjehof voor de leden van het Hu manistisch Verbond Soest-Baarn niet spreken over de resultaten van deze expeditie op wetenschappelijk gebied, maar hij heeft wel veel verteld over Ceylon en kleurendia's getoond. Ceylon is groter dan Nederland en wordt voor het grootste deel bewoond door Singalezen, die een geschiedenis hebben welke ruim 2500 jaar geleden be gon. Veel is hiervan opgetekend. Omstreeks 650 voor Christus kwam Boeddha naar Ceylon en maakte het eiland tot de bakermat van het Boed dhisme. Veel tempels zijn aan Boeddha gewijd en ontelbaar is het aantal reli kwieën, waarvan men beweert dat het voorwerpen zijn, die aan Boeddha toe behoorden. In een onderhoudende causerie gaf dr Houtgast een volledig beeld van Cey lon en de bevolking van dit eiland. S.V.V. VOLLEYBAL. Daar het in Soest niet mogelijk is om tegenstanders uit te nodigen voor het spelen van oefenwedstrijden heeft het bestuur van de Soester Volleybal Ver eniging besloten enkele avonden in de maand de prachtige zaal van het Cor- derius-Lyceum in Amersfoort te hu ren, om in het bijzonder het eerste he renteam, dat momenteel aan de kop van de ranglijst in de eerste klasse staat, in staat te stellen sterke teams te ont moeten. In het kader hiervan vond woensdagavond een vriendschappelijke wedstrijd plaats tegen de overgangs- klasser V.I.O.S. uit Amersfoort. Onze plaatsgenoten wisten deze wedstrijd met 3-1 te winnen. De setstanden waren 15-13, 16-14, 12-15 en 15-13. TONEEL VOOR DE VERENIGING „BEATRIX". De personeelsvereniging „Zon en Schild en „Hebron" hebben gisteravond in een overvol „Eltheto" het spel van list en liefde „Polly Perkins" voor de leden van de Chr. Nat. Oranje-Vereniging „Beatrix" opgevoerd. Deze avond was belegd ter gelegenheid van de ver jaardag van H.K.H. Prinses Beatrix. De heer W. A. Veldhuizen, voorzitter van „Beatrix" sprak het welkomst woord, in het bijzonder tot de twee dames-leden van het Oranje-comité. De verjaaardag van onze kroonprinses is altijd weer een bijzonder gebeuren, niet in het minst voor de leden van de ver eniging die haar naam draagt. Prinses Beatrix heeft een zware taak als toe komstig troonopvolgster. Zij maakt reeds buitenlandse reizen als vertegenwoordig ster van ons land en iedereen kan zich nog goed haar charmante optreden in Amerika herinneren. „Wij zijn verknocht aan het Huis van Oranje en wij hopen dat God onze kroonprinses op haar levenspad tot Leidsman zal zijn". Met deze woorden eindigde de openingstoespraak van de heer Veldhuizen. Nadat twee coupletten van het Wilhel mus gezongen waren, kwam het gezel schap van „Zon en Schild" en „Hebron". onder regie van mej. G. C. van Boeyen, voor het voetlicht. De dames Lies Christiaanse, Wijnie Dubbelt, Dikkie de Vos, Tilly Santens, Lies van Putten en Anneke Strooman en de heren H. Wiertz, G. Vonk en A. Pais hebben een alleraardigste opvoering van dit blij spel gegeven. Een jonge weduwe maakt tijdens een vakantiereisje kennis met een bejaar de vrijgezel, die haar ten huwelijk vraagt. Zij weigert en ziet zich een jaar later voor de keus geplaatst te trou wen met de neef van deze man, die zijn enig erfgenaam is, mits hij trouwt met de vrouw die hemzelf afwees. Doet zij dit niet, dan krijgt hij slechts een deel van de erfenis en zij niets. Na veel leuke verwikkelingen komt alles fijn voor el kaar en het huwelijk zal een feit wor den. En niet alleen om het geld. Het talrijke publiek dankte met een lang applaus voor deze aardige toneel voorstelling. dit bulpoint TERECHT Ruis, een jaar ge^n r handelaar eed ballpoint even had uitgeleend zo aan wie- Hij deelde mee., Deze week kon de ballpoint terecht was ermee in zijn zaak w te men vullen. Dit was man die hem eertijds «1. raakt kv zonde aai v hij was. gekor as ecl geleeni BOTSING straaljagers Op de vliegbasis Soesterber derdagmiddag twee straaljaj type Thunderflash" bij de elkaar in botsing gekomen, stellën raakten in brand en tendeels vernield. De twee v den zich tijdig in veiligheic COMMANDO-OVERDRACH KAMP VAN ZEIST. Zaterdagmorgen werd in he Zeist door majoor K. de Bo mando overgedragen aan mz Jacobs. Deze plechtigheid vond p grote technische hal, waar militaire en burger persone gesteld. Onder de aanwezigen merk op commodore Oyens C.W H, de Wolf en kolonel S. I In zijn toespraak tot het ge: litair en burger personeel joor De Boer allen hartelijl de wijze waarop men zijn ta< richt. Spreker was ervan o men ook in de toekomst dezelfde wijze zal voortzet Vervolgens richtte de nieut dant, majoor Jacobs, zich 1 spraak tot het gezamenlij] waarin hij o.m. tot uiting br op te zijn om als commanc depot te mogen optreden. Tot slot sprak majoor Hoo lijke afscheidswoorden tot Boer, waarin enige feiten 1 litaire loopbaan werden g Daarna was er een druk ceptie in de officiersmess, geestige toespraak door ka van der Wiele namens het p beide takken van dienst vai Boer afscheid genomen w< enige geschenken werden Wie wil ei blauw Sturl JACK met i gevoerd, ma gedragen. Gi nu voor weg 38a. ZIT-SLAAPI met pension in vrijz. mili stand te Si onder nr. 6 Mevr. Kop huishoudelijl Soesterbergs Gevraagd et HOK voor pen. J. West weweg 40, Dame biedt 2 ADMINISTR voor de av< onder letter. Mevr. Romp tilaan 45, vraagt HUL1 houding voc hele dagen TE KOOP n kinderstoel, zak, 2 paar messchoenen petroleum-k wanJelwage dersl lan 106 Voor wie SCHRIJFMA merk Tipp overcompl. ƒ80,-. Co Beckeringhst foon 2406 TE KOOP opklapbed n en 3-delige Alles in prin derdijklaan Tel. 3907. Riant HUIS vraagd door woner. Br. c bur. S.C. Te koop RENWAGEr Boelhout, I Eemdijk. Wij maken KLEDEN er voor vracht' scherp prijzen. Oc Schrijf ons kaart met gens. Wij st sters e C. FLC Rademaker H. KL Amersfoort Soesti 3

Soester Courant | 1960 | | pagina 2