L. J. F; v< ml DRUKKERIJ SMIT A*S* 1 51 Gi EeJ 2 HART VAN EUROPA. MODERN DRUKWERK Wij berichten U de ontvangst van Stoffen en stalencollectie Kleermakerij Joh. C. Groeiiestijn BURGERLIJKE STAND ZIJ STIERVEN IN FEBRUARI SOEST. BATENBURG's Erkende Auto- en Scooterrijschool MET RAAD EN DAAD SOESTERBERG. LEI A.S. A.S. NI DE G lec KOSTHUIS, BOUWTERREIN OPSLAGRUIMTE. HYPOTHEKEN Fa. v. d. Wijngaart TROUWPLANNEN Voor uw huwelijksaankondigingen naar DRUKKERIJ SMIT SOESTDIJK II 10(1 20(j 10(| 1« Europa mag zich gelukkig prijzen met het bezit van een staatsman als De Gaulle. Na eerst orde op zaken gesteld te hebben in het onhandelbare parle ment door het chaotische Frankrijk een nieuwe grondwet te geven, na de sy stematische uitholling van de democra tie door de communisten te hebben on mogelijk gemaakt, rekent deze grote fi guur thans af met de extremisten van rechts. Toen de generaal in mei 1958 door het leger werd geroepen, gingen van links waarschuwende stemmen op, dat Frank rijk afgleed naar de fascistische dicta tuur. Deze week heeft de Gaulle zelf bewe zen, dat hij noch links, noch rechts staat, maar Frankrijk zelf centraal stelt. Dat hij daarbij niet schroomt grote mannen te trotseren, bewijst niet alleen zijn kracht, doch ook zijn vaste koers in het belang van zijn land. Wij mogen hopen, dat de Franse poli tici zich langzamerhand als één man achter deze motorische persoonlijkheid kunnen scharen en dat west-Europa in het centrum geen twijfelachtig hiaat, geen rotte plek meer, maar een gaaf en gezond hart terugziet. voor dames- en herenkleding mode 1960. Ossendamweg 26 - Soest - Telefoon 3119 GEBOREN Herco, zoon van P. Merts chauffeur en J. Zuidema, Gen. Winn kelmanstraat 14. Catharina Maria, dochter van A. J. van Gemert, mili tair en J. T. M. Baauw, Gr. van Prin-t stererstraat 24. Egberta Johanna, dochter van F. van der Wal, chauf-i feur-monteur en C. J. Becker, Gaslaan 29, Baarn. Gisela Theordora, doch ter van R. Korf, militair en B. J, Ke-i telaar, Prof. Lorentzlaan 33. Pe- tronella Timothea Maria, dochter van P. W. van den Deijssel, houtbewerker en B. J. Smit, Ferd. Huijcklaan 11. Catharina Flora, dochter van J. G. Wij nands, timmerman en C. J. van Breu- kelen, Klaarwaterweg 36. Evert Jan, zoon van J. van de Biezen, fabrieks arbeider en G. van Brienen, Troelstra- straat 6. Carolina Johanna Jacoba, dochter van P. Roelofs, militair en A, L. Agterberg, Simon Stevinlaan 61. José Johanna Jacoba, dochter van J. Piepenbroek, fabrieksarbeider en M. Voskuilen, Schaepmanstraat 56. Vic- tor, zoon van J. C. de Kanter, militair en W. J. van Stralen, Meidoornweg 4. Jan, zoon van A. Camper, aannemer -en G. Hageman, Zwaluwenweg 5. "René, zoon van M. J. de Waal, chauf feur en M. G. van Tongeren, Nieuwe- weg 60a. Arina Francina, dochter van T. Terlouw, fabrieksarbeider en A. Kersten, Klaarwaterweg 89. Ronald Raymond, zoon van R. R. van der Plaats, militair en A. W. M. Bos, Ant. van Leeuwenhoeklaan 179. Johan Carlo Walter, zoon van H. W. Deijs, timmerman en W. A. Huurdeman, Schoutenkampweg 13. Angélique Désirée, dochter van G. J. Blom, zaad handelaar en H. C. Timmerman, Soes- terbergsestraat 59. Ewe Melle, zoon van J. Blom, militair en A. G. de Geus, Chr. Huygenslaan 63. Gerrit, zoon van G. Veldkamp, militair en J. C. Gouverneur, Chr. Huygenslaan 59. Anita Ilona, dochter van C. A. Lam en H. Reinders, Amersfoortsestraat 92. Prof. Joh. Huizinga. Op 1 februari 1945 - vijftien jaar gele den - overleed in De Steeg de ver maarde prof. dr Johan Huizinga, die tien jaar hoogleraar was in Gronin gen en vijfentwintig jaar in Leiden. Zijn bekendste werk is het cultuurhisto rische boek „In de Schaduwen van Morgen", dat in 1935 uitkwam en on gewoon populair werd voor het werk van een historicus. Door velen is het uiteraard maar half begrepen, maar, iedereen kende het begin van het boek ,Wij leven in een bezeten wereld". Hoe bezeten deze wereld was heeft prof- Huizinga vooral in de oorlog moeten ervaren toen de bezetters zeer veel belangstelling voor hem toonden en hem in gijzeling zetten. OPNAME VIJF TELLEN NA NU. De heer J. A. Meeder wan „De Gouden Snaar" heeft, in samenwerking met de N.V. Phonogram te Amsterdam, gister avond, in de zaal van Êemland, gezorgd voor een amusementsprogramma, dat klonk als verschillend^ klokken en dat dit gewaardeerd welft, bleek uit de grote opkomst van héh, die kennis wil den maken met de artisten, die ze gro- tendele slechts van de gramofoonplaat, de radio of de televisie kennen. D'e heer Meeder sprak het welkomst woord en gaf de leiding van de avond over aan de heer Fred Hartog, die het kwartet Harry de Groot aankondigde Met Wim Sanders, guitaar, Wim Kastein, bas en Wim v. d. Berg, drums bracht deze een uitstekend muziekje en het koste hem dan ook niet de minste moei te de aanwezigen daverend te laten mee zingen. Dat overstemde gelukkig de domme diergeluiden, waarmee enkele jonge lieden van de orde der nozems aanvankelijk grappiger probeerden te Dr Goerdeler. Op 2 februari 1945 - vijftien jaar gele den - werd Carl Friedrich Goerdeler, oud-burgemeester van Leipzig, in op dracht van Adolf Hitier opgehangen, omdat hij de motor geweest was van de Duitse verzetsbeweging tegen het hationaal-socialisme, die eindigde met de mislukte aanslag op Hitier in juli 1944. Als de aanslag en de omwenteling ge lukt waren, dan zou Goerdeler rijkskan selier geworden zijn. De mislukking dwong hem een zwerversleven te be ginnen met de Gestapo op zijn hielen. Er was een prijs van een miljoen mark op zijn hoofd gesteld. In een kleine plaats in Oost-Pruisen werd hij herkend door een meisje, dat de gewezen Leip- ziger burgemeester vaak gezien had toen zij nog op het station van Leip zig werkte. Zij verried hem en kreeg het miljoen, waarmee in het ineenstortende Duits land niets te beginnen was. Na de oorlog werd zij om haar verraad tot en kele jaren gevangenisstraf veroordeeld. PS Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (K 2955) U wordt gehaald en gebracht. zijn dan de artisten. De Limburgse zusjes verwierven kort- geleden een gouden plaat omdat er vele haal, want de tentoonstelling geeft bij- rende woorden over de aktiviteiten van hen, die veertig jaar in dienst van ver schillende bedrijven en diensten ge weest waren. Zij moeten goede krachten geweest zijn, want anders hadden ze het geen veertig jaar uitgehouden. Uit dankbaarheid voor hun werk werd hun een vererend getuigschrift, een gouden draaginsigne en een zilveren plaquette aangeboden. BEROEPENTENTOONSTELLING. Op dinsdag 16 februari wordt om half drie, in het restaurant van het Soester Natuurbad, de beroepententoonstelling gehouden, die aanvankelijk in het ge bouw van de Nijverheidsschool aan de Molenstraat zou zijn. Deze school wordt er echter niet beter op en de gemeente kan de heren van het gewestelijk ar beidsbureau Soest - die deze expositie organiseren - niet garanderen dat het binnen droog zal zijn als het gaat rege nen. Reeds nu hebben 15 scholen toegezegd dat zij met hun leerlingen deze tentoon stelling komen bezichtigen en hiermee wordt woensdag 17 februari begonnen. Ook ouders en andere belangstellenden kunnen een bezoek brengen aan deze beroepententoonstelling. Deze is voor hen geopend op woensdsag 17, vrijdag 19, maandag 22 en woensdag 24 febru ari van 7 tot 9 uur. Om 7 en om 8 uur zal begonnen worden met een volledige rondleiding. Voor de jeugd is er aan deze expo sitie een opstelwedstrijd met mooie prij zen verbonden. De meisjes en jongens behoeven zich geen zorg te maken over een eventueel gebrek aan onderwerp voor hun ver- ONDERTROUWD Anthonius Gijsber- tus Smits, boekhouder, Middenweg 15, Nederhorst den Berg en Irene Gerarda Onwezen, kantoorbediende, Troelstra- straat 35. Johannes Henricus Ernst van Dorresteijn, schilder, Spoorstraat 5 en Cornelia Hendrika van den Bree- mer, zonder beroep, Ferd. Huycklaan 2. Antonius Petrus van Fulpen, schilder, Ossendamweg 36 en Bernardina Geer- truida de Bruin, zonder beroep, Molen straat 66. Steven Lodewijk Veen- stra, vertegenwoordiger, Dijkhuisstraat 17 en Louise Francisca Geertruida Leijs, kantoorbediende, Andriessestr. 16 GEHUWD Ernst Adrianus Henricus v. Dorresteijn, kantoorbediende, Spoorstr. 5 en Elisabeth Maria Rademaker, kan toorbediende, Dorresteinweg 3. Henrikus Jacobus van Grol, typograaf, Molenstraat 108 en Aleida van Rou wendaal, zonder beroep, Korteweg 5. OVERLEDENDriesje van Kampen 90 jaar, zonder beroep, gehuwd met H. Kwakkel, Heideweg 53. Martina Maria van Ewijck, 9 maanden, Korte Bergstraat 10. Frederika Hendrika Beek, 85 jaar, zonder beroep, gehuwd met H. Weegewijs, Beetzlaan 131. Francisca Antonia Fronen, 59 jaar. gemeente-ambtenaar, Nansenlaan 10, Utrecht. Adrianus Anthonius van Winden, 60 jaar, timmerman, weduw naar van M. H. Verspeeck, Nachtegaal- weg 13. Petrus Cornelis Mente, 88 jaar, zonder beroep, weduwnaar van C Nijman, Prins Bernhardlaan 50. Cor nelis van Veen, 66 jaar, zonder beroep, gehuwd met F. Duijm, Bonifaciusstraat 12. Aagje van Croonenborg, 58 jaar, zonder beroep, gehuwd met J. C. En denburg, Beetzlaan 26. Wilhelmina Catharina de Groot, 40 jaar, zonder be roep, gehuwd met A. M. Meiburg, Bar- tolottilaan 12. Maria Jozina Kole, 82 jaar, zonder beroep, weduwe van Chr. Kant, Eigendomweg 73. Jaap Eden. Op 3 februari 1925 - vijfendertig jaar geleden - overleed in Haarlem de groot ste sportsman, die Nederland ooit had heeft, Jaap Eden. Reeds in 1893, 1894 en 1895 was hij achtmaal wie lerkampioen op verschilende afstanden en in 1894 werd hij tweede bij de we reldkampioenschappen. In 1895 werd hij wereldkampioen op de sprint. Hij was houder van verschillende wereldrecords. In 1896 werd hij beroepsrenner. Als Jaap Eden niet fietste dan reed hij schaats. Tussen de jaren 1893 en 1895 had hij de wereldrecords op de 1500, 5000 en 10.000 meter op zijn naam staan. Zijn record over de 5 kilometer heeft hij tot 1911 behouden. In 1893 werd hij wereldkampioen te Hamar, in 1895 te Amsterdam en in 1896 te Petersburg. duizenden gramofoonplaten van hun liedjes verkocht zijn. Nu zongen zij in levende lijve de bekende liedjes, die hen populair maakten Vergeet me niet, Sterren en strepen en La Paloma. De Spelbrekers vormen al jarenlang een prettig onderdeel van vele program ma's en ook nu ontbraken ze niet. Ze zongen van hun kinderjaren, van een schipbreuk, die ze niet overleefden, van hun ezeltje, dat altijd voor geld zou moeten zorgen en tenslotte trachtte va der met een spoetnik naar de maan te gaan. Toen de wolken van de explosie opgetrokken waren, bleek alleen het roep gekozen moet worden. zonderheden over tientallen beroepen Voor de jongens administratie, metaal bewerking, alle bouwvakken, landar beid, horecabedrijven, kustvaart, bin nenvaart, grafische beroepen en P.T.T. Voor de meisjes verpleegsters en assi stente in vele variëteiten, kapster, ma nicure, gymnastieklerares, modinette, alle administratieve beroepen, lokettis- ting door de dames en meisjes. Van de asp. dames zagen we bovendien een aardige knotsoefening. Hoogtepunten waren de oefeningen van de dames op de evenwichtsbalk en aan de brug en die van de heren aan de hoge brug, terwijl de heren voorts nog excelleerden in hun fraai en correct werken bij het paardspringen en de lange mat. Bij afwisseling presenteerde de meis jes-drumband zich met een forse tap toe. De geestelijk adviseur, kapelaan Van de Hengel deed een beroep op morele steun aan de vereniging en de voorzitter, de heer H. Majoor, sprak een slotwoord, waarna hij de leidster, mej. Oostveen en de technische adviseur, de heer Van Halteren een bloemenhulde bracht en een klein geschenk overhandigde aan de leiders van de drumband en de pia nist, de heer Van Daalen. De heren kregen een insigne omdat zij het hoogste aantal punten hadden be haald. Aftrek buitengewone lasten bij ge boorte. J. te M. L. Welke kosten komen in aan merking voor buitengewone lasten bij de geboorte van een kind Antwoord 1. De kosten van geboorte van een kind (hetzelfde of het nu het eerste of het zesde kind is) behoren tot de buitengewone lasten, niet de ziek tekosten en onderhoudskosten van naaste verwanten, die men normaliter niet onderhoudt. Met het totaal dezer buitengewone lasten, dat men op moet geven bij de aangifte inkomstenbelasting, wordt rekening gehouden bij het opleggen van de aanslag. Dokterskosten, vroedvrouw en kraamhulp behoren tot de kosten van geboorte, een positiecorset kan tot de ziektekosten behoren. Positiekle ding van de vrouw zijn geen kosten van geboorte van het kind, doch kle- dingkosten. te teiexiste lid van Marva, Luva en Ko~ten van wi kinderwagen, kleer- Milva, verkoopster, maatschappelijk werkster enz. enz. Geen kind hoeft dus meer bij het verlaten van de school te zeggen dat het echt niet weet welk be- Just Havelaar. Op 3 februari 1930 - dertig jaar ge leden - overleed de schrijver, schilder en kunstcriticus Just Havelaar, die met zijn literaire geestverwant Dirk Coster in 1921 het tijdschrift „De Stem" sticht te. Havelaar schreef biografieën over Rembrandt en Vincent van Gogh. Hugo Junkers. Op 3 februari 1935 - vijfentwintig jaar ;eleden - stierf de bekende Duitse vlieg- uigbouwer Hugo Junkers. Hij ontwierp n 1907 het eerste metalen vliegtuig en in de eerste wereldoorlog bouwde hij transportvliegtuigen voor de Duitse luchtmacht. In juni 1919 brak hij het .vereldhoogtereeord, door met 8 passa giers tot 5750 meter te stijgen. De Ju 52 was in de tweede wereldoorlog een be kend Duits transportvliegtuig. Roland Freisler. Op 3 februari 1945 - vijftien jaar ge leden - kwam de beruchte opperbeul van Adolf Hitier, Roland Freisler, om het leven. Hij leidde de processen tegen de samenzweerders van de aanslag, die in juli 1944 op Hitier gepleegd werd en mislukte. Freisler kende slechts als eis en vonnis de doodstraf. Op 3 februari 1945 stond Bernd Gise- vius voor deze karikatuur van een rech ter. Er kwam luchtalarm, zodat rechters, beklaagde, aanklagers en getuigen naar de schuilkelder moesten. Daar was Freisler bezig met het bestuderen van de stukken, die betrekking hadden op de aanklacht tegen Gisevius, toen een bom insloeg. Een grote balk kwam naar beneden en trof de gevreesde, die op slag gedood werd. In de ravage raakten de stukken zoek en Gisevius overleefde de oorlog. Hij schreef het grote standaard werk over de Duitse ineenstorting „Tot het bittere einde". schuurtje, waarin pa geëxperimenteerd had, naar de maan was. The stefani's konden wat alle gooche laars kunnen, de mensen verstomd doen staan en de zangeres zonder naam - die Mary heet - zong enkele liedjes, waar onder het bekende „Vroeg of Laat". De Wama's zijn de mannen van de ge zonde kolder en die brachten ze met vee] bravour. Hun dwaas opera-reper toire was bijzonder aardig. Na de pauze een vlotte quizz met bon nen voor platen als prijs en het tweede optreden van de Limburgse zusjes, die nu de boerinnetjes met de rokjes lieten zwaaien, een zeemansliedje zongen en enkele mannen in de zaal met ferme zoenen verrasten. De spelbrekers brachten nog vier lied jes, waarom gevraagd was tijdens de pauze Sprookje, Onschuldige Ballade, Liefde van 1,98 m en Schön ist der Jugend. The Stefani's goochelden opnieuw dat het een lieve lust was en de zangeres zonder naam zong „Jaloezie", een zee manslied en tot slot het bekende „Ach Vaderlief". Voor een machtig slot zorgden de Wa ma's als de dwaze chinezen Ping en Pong. En daarmee sloten ze een aller aardigste avond met prima kleinkunst. BEDRIJFSONGEVAL. Op het kompostbedrijf aan de Maat- weg trok E.K., die daar werkt, op aan wijzing van een collega, aan een staal draad, waardoor een zwaar ijzeren luik opensloeg. K. kreeg dit luik op zijr achterhoofd. Dokter Stroband consta teerde een hersenschudding en liet het slachtoffer per ziekenauto van de E.H B.O. naar huis brengen. JUBILEUM. In het jaar 1920 kwam de heer C. Jansen in dienst van de Utrechtse Water lei ding te Soestduinen. In februari van dat jaar werd hij machinist voor de boorwerken, kort daarop puttenboorder en nadat hij enige tijd als stoker-ma chinist werkzaam geweest was, werd ien gQu dagelijks MILITAIRE TONEELVERENIGING OPGERICHT. Er is te Soesterberg een toneelvereni ging opgericht waarvan alleen militairen van de landmacht met hun dames lid kunnen zijn. De vereniging draagt de tjes etc. betreffen ook niet de ge boorte van het kind, doch het levens onderhoud daarna ook luiers. Voor dit levensonderhoud krijgt men kinderaftrek. 2. Voor de loonbelasting gaat de kin deraftrek in bij het eerstvolgende kwartaal, voor de inkomstenbelasting richt zich deze naar de toestand op 31 december. Is het kind dus op 20 oktober 1959 geboren, dan begint de kinderaftrek voor de loonbelasting pas |l januari 1960, voor de inkomstenbe- tu ot r ui „tt i ilasting krijgt men echter over geheel naam „The Starfrghters" Het besW *eedsJëkinderaftrek. wordt gevormd door de heer J. Ver-| ruyt, voorzitter de heer J. Gansij, se- Schuur in eigen tuin. Heden overleed, na 'n langdurig ziekbed, mijn lieve vrouw en onze zorgzame moe der, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, JOOSJE MARRETJE braam, geboren Snel, in de ouderdom van 74 jaar. J- BRAAM. Utrecht, J. BRAAM Jr- D. C. BRAAM DE BOER. Hilversum, M. C. ERIELSMAN- BRAAM. P. F. BRIELSMAN. Kleinkinderen en achterkleinkind. Soest, 6 februari 1960. Hartmanlaan 44. De overledene is op gebaard in het St. Eli sabeth Gasthuis te Amersfoort. Bezoek aldaar van 34 uur en des avonds van 78 uur. De teraardebestelling •zal plaats hebben op woensdag, 10 februari a.s., om 12.30 uur, op de begraafplaats der Ned. Herv. Gemeente aan de Veldweg te Soest. Vertrek van sterfhuis om 12 uur. Gevraagd in r.k. gezin flink MEISJE voor hele of halve dagen of werk ster voor diverse och tenden p. week. Birk- straat 153. Gevraagd KAMERS met kook- en stookgelegen- heid door a.s. echtpaar. Br. onder letter B 18 bu reau Soester Crt. cretaris mevr. T. van den Heuvel, pen ningmeesteresse. LUISTERRIJKE LUSTRUMUITVOE RING VAN LAETITIA. Er bestond zaterdagavond grote be langstelling voor de 1ste lustrumviering van de r.k. sportvereniging „Laetitia" in de grote ontspanningszaal aan de Kampweg en velen hebben dan ook genoten van de fraaie uitvoering van een uitgebreid en aantrekkelijk pro gramma. Na een massale opmars volgde de vaan delgroet en hierbij presenteerde Laeti tia zich als een bloeiende vereniging, die talrijke afdelingen telt. Alle nummers werden muzikaal be geleid. De kleuters gaven een alleraardigst nummertje ochtendgymnastiek, dat ge heel aan hun leeftijd was aangepast. Aardig was het ook om te zien met hoeveel moed en behendigheid door de jongens werd gewerkt, zoals bij de bankoefening, lange mat en kastsprin- gen. Genoemd mogen ook worden de verschillende fraaie dansen met belich- Zelfstandige WERKSTER gevraagd voor 1 ochtend per week. Soesterberg- sestraat 116, tel 3645. Is het geoorloofd om in eigen tuin een schuurtje te zetten of is daarvoor toe stemming nodig vraagt B. L. Antwoord U hebt hiervoor een bouw vergunning nodig. Informeert u bij het bureau gemeentewerken. Ziekengeld in verband met tuberculoze. Hoe lang heeft een gehuwde werkende vrouw recht op ziekengeld ingeval van tuberculoze Zij is geen kostwinster, aldus de vraag van een abonnee. AntwoordWij nemen aan dat deze vrouw in loondienst is. Welnu, zieken geld wordt uitbetaald tot maximaal één jaar, maar het is niet uitgesloten dat er na een jaar ziek zijn, nog ge durende een periode van ten hoogste Te koop leren DAMES- twee jaar een gedeeltelijke uitkering JAS. 70,—. Kromme- gegeven wordt (ongever 50 °/o). Dit weg 15, Soest. wordt echter van geval tot geval be keken door de bedrijfsvereniging waar bij haar werkgever is aangesloten. Invaiiditeitsrente kan worden uitge keerd indien er tenminste 150 rente zegels zijn geplakt. Deze rente kan echter niet gelijktijdig genoten worden naast ziekengeld. TE KOOP kinderledi- kantje en commode. Wieksloterweg W.Z. 15. Mevr. Rijks, Heideweg 41, vraagt een WERK STER voor 1 ochtend p. week. SOESTDIJK. Te koop gestoffeerd huis (oud 4 jaar), bestaande uit gro te woonkamer, 3 slaap kamers, badkamer, keu ken, zolder en kelder kast. Rondom grote tuin en stenen schuur. Mei a.s. leeg te aanvaarden.' Brieven onder letter J 2 bur. S.C. SOEST-Zl VILLA m< 'gelijk) en De HELF' oliestook, De HELF' met schuu De HELF' garage enl SEMI BUJ Nieuwbouj SOEST. fl. tuin. I| bijkeuken,! Te bouwe| met garag Inlichtingd Burgemeej BOl wc Vei Kol Bestel] Soestef WERKSTER of meisje gevraagd voor 2 halve dagen per week. Mevr. Rasch, Burg. Grothestr. 53. Soestdijk- Te koop gevraagd HUIS of boerderijtje met min stens 300 roede grond, eventueel leeg huis aan te bieden. Br. met prijs, grootte en ligging, onder no. 658 bureau S.C. N.V. CERAMIEK VAN BREUGEL, kan nog en kele mannelijke en vrou welijke krachten aanstel hij in 1926 aangesteld als machinist boormeester en vanaf 1945 is hij als boormeester werkzaam. De jubilaris is te Soestduinen gehul digd door de directie en de personeels vereniging. Namens de directie waren de heren J. G. L. Roder en ir J. Pouwer aanwezig. De heer Jansen werd toege sproken en kreeg een gratificatie met een oorkonde. Namens de personeels vereniging van de Utrechtse Waterlei ding sprak de heer G. Dor uit Utrecht. Hij schonk de jubilaris een radiotafe! en een lectuurbak. Ook de bedrijtschef de heer N. de Rijk, voerde het woord. Na deze huldiging „op eigen terrein" is de jubilaris met enkele anderen, die veertig jaar deel van een bedrijf uit maken, te Utrecht gehuldigd door de Nederlandse Maatschappij voor Nijver heid en Handel. Dit vond gisteren in Tivoli plaats. De voorzitter van de maatschappij, de heer G. J. Schoenmaker, sprak waarde- de fabriek, Van Weede- straat 53, van 8.30 tot 17.30 uur. Spoed. Jongeman zoekt net omgeving Soest(Zuid), m. bergplaats voor scooter. Br. onder letter H 51 bu reau Soester Crt. te koop gevraagd, waar op een loods van 6 x 10 meter geplaatst kan worden. (Eventueel bin nenterrein.). Br. onder letter B W bur. S.C. Te koop BABYREISZAK (bont). Stadhoudersl. 106 Te koop 2 CRAPEAUS, zeer geschikt voor men sen op leeftijd. Kerk- pad N.Z. 61 Beste BIGGEN te koop H. Brons, 2e Heeserlaan- tje 4. Wilt U goedkoop VLEES eten Laat U dan een heerlijk gemest kuiken of haan niet ontgaan. Ver krijgbaar bij J. B. Lan- ser, Soester Engweg 8, telefoon 2557. te huur gevraagd. Vanaf 25 tot 100 ma. Br. onder letter O.S. bureau S.C. GELDEN BESCHIKBAAR Mak. en Ass.kantoor Plasweg 63 - Tol. 2064 BIJVERDIENSTE. Fi nanciële instelling zoekt medewerkers(sters). Br. onder letter D. 4 bur. S.C. Te koop jonge HENNEN. G. Kok. Birkstraat 111. WERKSTER gevr. voor 'n halve dag in de week. Mevr. Koenders, Beet hovenlaan 18, Soestdijk. tSOESTEBBER0SESTR <i<.TELF2045 SOEST 1 Aangeb. HERENFIETS in originele staat. Geheel compleet. Bosstraat 61, tel. 2179. NAAI- en VERSTEL WERK gevraagd. Brie ven onder no. 659 bur. Soester Crt. WONINGRUIL. Aangeb. grote 4-kamer flat aan bosrand in A'foort (Leus-1 derkwartier). Gevr. vrij huisje in Soest. Brie ven Mevr. de Groot, Keesomstr. 47B, Amers foort. FINANCIERING voor elk doel. Fa. Van de Wijngaart, Plasweg 63, telef. 2064. bij Lite!

Soester Courant | 1960 | | pagina 2