i Brillen Kampioen bij de Mixed Hockey Club. pr m v ESSO PETROLEUM voor Brillen S.E.C. VERLOOR OPNIEUW. SALON KOPPEL S BATENBURG's Erkende Auto- en Scooterrijschool VAN ESSEN BURGERLIJKE STAND SOESTERBERG OFFICIËLE MEDEDELING! mFRAAD EN I)\> S.E.C. heeft weer verloren, nu van Allen Weerbaar in Bussum en de plaats van onze derde klasser op de ranglijst is er niet rooskleuriger op geworden. Aanvankelijk zag het er naar uit dat S.E.C. gemakkelijk zou winnen en misschien is dit wel voor en deel de oorzaak van de nederlaag. Na drie minuten kreeg Wout de Bruin een goede pass en hij passeerde doel man Hempe met een onhoudbaar schot. Tien minuten later scoorde De Bruin opnieuw. Hij ging alleen door de achter hoede van A. W. heen. S.E.C. kreeg nog vele kansen, die niet benut werden en A.W. vocht rustig door. Middenvoor Van Rosmalen, die niet ver van de 45 jaar is, verdeelde het spel goed en omdat hij zich wat op de achtergrond hield werd hij te weinig gedekt, Toch loste hij wel eens een ge vaarlijk schot, al speelde hij in enigszins teruggetrokken positie en in de tweede helft zou hij S.E.C. de nederlaag bezor gen. In de tweede helft zat er nog steeds een ruime winst voor S.E.C. in. De Bruin ging spil v. d. Ven voorbij, passeerde een back en dacht ook keeper Hempe te passeren. Hij had beter kunnen schie ten, want de A.W.-doelman wierp zich moedig op de bal en redde. De Bruin kreeg opnieuw een kans en weer stond hij alleen voor de keeper. Nu probeer de hij het met een boogbal, maar die ging net langs de paal, evenals een goed schot van Elverding. A.W. werd steeds gevaarlijker en Van Rosmalen legde het fundament van de overwinning door een schot dat Adams had moeten houwen. De bal ging ech ter tussen zijn benen door en het was 1-2. Er werd een corner genomen op het Soester doel. Adams stond ver keerd opgesteld, Van Rosmalen goed en hij kopte de gelijkmaker in. S.E.C. bleef sterker, maar kwam er niet meer door, ondanks enkele omzettingen in de ploeg. Rechtsbinnen Koning van A.W. bezorgde zijn team 2 minuten voor het einde van de wedstrijd de over winning door met een hard schot te scoren en bijna was het 4-2 geworden toen linksbinnen Van Dolder een hard schot gaf. Adams kon de bal nog net corner werken en het werd voor S.E.C. een nederlaag met het kleinst mogelijke verschil. Maar een nederlaag die toch wel kostbare punten kost. Het volledige assortiment vindt U bij Soesterbergsestraat 44 Telef. 2045 VESTIGINGSWET BEDRIJVEN 1954. Aan belanghebbenden wordt medege deeld, dat aan alle de Kamer van Koophandel te Amersfoort bekend zijnde adressen van onderstaande on dernemingen de aanvraagformulieren zijn verzonden ter verkrijging van de ingevolge bovenvermelde Wet benodig de Vestigingsvergunning. De ondernemers in onderstaande bran ches, die zodanige formulieren nog niet hebben ontvangen, worden in hun ei gen belang uitgenodigd zich omgaand met de Kamer - eventueel telefonisch - in verbinding te stellen, voor zover hem niet mocht blijken dat de voor hun bestemde formulieren aan hun ac countant/boekhouder werden toegezon den. Bedoelde branches zijn Fotografisch bedrijf, Reportage fotografisch bedrijf, Kleinhandel in fotografische artikelen, Centrale verwarmingsbedrijf, Kachel smidsbedrijf, Kleinhandel in verwar- mings- en kookapparaten, Carosserie- bouwbedrijf, Autoplaatwerkbedrijf, Au tospuitbedrijf en Autobekleedbedrijf. NEDERLANDSCHE REIS VERENIGING De afdeling Soest van de Nederlandsche Reisvereniging laat hedenavond voor de leden een kleurenfilm over Canada draaien in het City-theater. Deze film zal onder meer laten zien hoe het mogelijk is in een land tot volledige samenwerking van verschil lende rassen te komen. Er zullen indu strie-centra getoond worden die na de tweede wereldoorlog door een steeds toenemende immigratie tot grote bloei gekomen zijn. Inwoners van nagenoeg alle landen ter wereld en mensen van velerlei ras hebben hieraan meegewerkt. Visvangst, de moderne landbouw en de veeteelt zullen de revue passeren en men krijgt beelden te zien van het hoge noorden, waar de Eskimo's wonen, die van jacht en visserij leven en de zo mer moeten benutten om voorraden te vormen voor de lange poolnacht. Men zal zien hoe voor kleding, verlich ting en verwarming gebruik gemaakt wordt van huiden, traan en tanden van robben. In het zuiden leven vele Indianenstam men. In deze streken is 's winters de slede en 's zomers de kano het enige vervoermiddel. Men zal kunnen zien hoe I de beroemde Canadese kano vervaardigd wordt van boomschors en men zal een tocht in deze kano's over de rivier mee- maken en zien hoe bij stroomversnellin- gen de tocht voor een deel over land gemaakt wordt. Sommige Indianenstammen leiden nog een nomadenleven en dit doet bijzonder j vreemd aan in een land dat andere delen heeft waar men kennis maakt met het hypermoderne leven. HORLOGEROUWEL.ER WEEDESTR.B TEL.24S8 SOESTDÜK cv. CA) faa ea Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (K 2955) U wordt gehaald en gebracht. UNIE VAN VROUWELIJKE VRIJWILLIGERS. Op maandag 13 maart zal de Unie van Vrouwelijke Vrijwilligers, afdeling Soest, in het Oranje Hotel de jaarvergadering houden. De verslagen over 1960 worden uitgebracht en mevr. T. Gaarlandt, se cretaresse van de commissie voor het bejaardenwerk der U.V.V. te Den Haag zal spreken over het onderwerp „Indruk- Brillen met en zonder recept. SOEST-ZUID. Leverancier voor alle ziekenfondsen. GEBOREN Eric Klaas Herman, zoon van J. de Bruin en H. A. Kloezeman, Anna Paulownalaan 8. René, zoon van E. Wassenaar en A. v. d. Munt, Nieuweweg 38. Margreet Clara, doch ter van H. van der Flier en E. A. de Heer, Beetzlaan 143. Marcus Nicolaas Karei, zoon van A I. W. de Goede en M. J. G. Th. Zekveld, Plesmanstraat 309. Frank Maarten, zoon van F. H. P. Meilink en M. van der Veer, Da Costalaan 23. Dirk, zoon v. D. Jans sen en A. Romijn, Van Maarenstraat 10. Johannes Wouterus, zoon van A. J. Staal en G. J. Westerveld, Ferdinand Huycklaan 6. Harold, zoon van J. J. Reddering en J. H. Meester, Antonie van Leeuwenhoeklaan 9. Annemarie, dochter van M. Siewertsen en A. A. Heeren, Christiaan Huygenslaan 84. Astrid, dochter van P. J. Daams en J J. Stakenburg, Christiaan Huygenslaan 88. Albertus Aart, zoon van D. E. van Amerongen en G. van Kleef, Van. Straelenlaan 13. Maria Catharina Hendrika, dochter van H. Hornsveld en en J. C. Heideman, Burg. Grothestraat 23. Jacomine Elske, dochter van D. van Wieren en J. M. Vos, Laanstraat 77. Maria Hendrika Bernardina, dochter van G. J. H. Ruijer en H. G. Schoonderbeek, Korteweg 5. Philine Marlène Saskia, dochter van P. Smits en M. van der Heiden, Amersfoortsestraat 95a. ONDERTROUWD Lambertus Jan Nu. man, Gasthuislaan 113a, Amersfoort en Maria Elisabeth van den Berg, Ossen damweg 54. Daniël Kuijper, Schaep manstraat 84 en Klasina van Sloten, Verlengde Talmalaan 21. Roel Wie- linga, Karei de Grootelaan 38. Bergen (N.H.) en Jacoba Maria van Agterveld, Beukenlaan 33. Machiel de Doelder, Nieuwe Kerkstraat 43, Terneuzen en Maddy Mary van der Hoek, Oranjelaan 10. Gerrit Jan Visch, Lange Brink- weg 45 en Johanna Maria Voordouw, Lange Brinkweg 45. GEHUWD Robert van Dongen, Beetz laan 77 en Pollina Cornelia Kamphorst, Rembrandtlaan 10. OVERLEDENJohanna Antonia Ver schuur, 70 jaar, weduwe van J. M. Maters, Kerkpad Z.Z. 22. Cornelis Jacobus van Klaren, 76 jaar, gehuwd met G. M. Aerts, Bosstraat 67. Re- bekka Klazina Kagei, 69 jaar, weduwe van F. H. M. Mishell, Steenhoffstraat 74. Karoline Fenny van der Klip, 5 jaar, Professor Lorentzlaan 231. Het eerste herenteam van de Mixed Hockey Club Soest is in Utrecht kam pioen geworden door met 1-0 van Kam pong 6 te winnen. Dit kampioenschap! betekent tevens promotie naar de twee de klas. In vele volgeladen auto's waren de Soes ter hockeysupporters naar Utrecht ge togen om morele steun te verlenen aan het eerste herenelftal dat een mooie kans had. Rijen dik stond men om het veld en aan sensatie heeft het niet ont broken. Kampong zes bleek een geduchte tegen stander te zijn en in de eerste tien mi nuten zag het helemaal niet naar winst uit. Vele corners kreeg Soest tegen zich, maar steeds wist men zich uit het nauw te redden. In de Soester achterhoede was aanvoerder Jan Castricum de on- overkomenlijke hinderpaal voor de Kam- pongers. Dat de ploegen volkomen aan elkaar gewaagd waren blijkt wel uit het feit, dat pas na een kwartier voor het ein de het enige doelpunt werd gemaakt uit een mooi hard schot van Hans Evenhuis. In de allerlaatste minuut stond een Kampong-speler in vrije po sitie tegenover de Soester keeper maar zijn schot ging enkele centimeters naast. Hiermee kwam het einde aan een wed strijd, die Soest de twee punten ople verde, welke het eerste herenteam nog van het kampioenschap scheidde, om dat de naaste concurrent Be Fair, zon dagmiddag verloor. Soester spelers en supporters zullen een prettige herinnering aan deze wed strijd bewaren, ook al omdat deze op voortreffelijke wijze geleid werd door de scheidsrechters Bollee en v. d. Wie len. Het is een mooi succes voor het elftal en voor de heer Corsmit, de voorzitter, die deze ploeg persoonlijk gecoached heeft. De ploeg was samengesteld uit de vol gende spelers M. Lock, N. van Zadel- hoff, J. Castricum, E. Hinderdael (in valler voor de geblesseerde D. Stroband), P. Reinders, H. Marcella, D Eysink, P. van Hofwegen, P. Moree, H. Evenhuis en H. Berghauser Pont. Gisteravond was er in de Bosvijver een feestelijke bijeenkomst en een van de eersten die kwam feliciteren was de burgemeester. Voorzitter J. Corsmit sprak de kampi oenen toe. Hij bracht de laatste zater dagmiddag voor de competitie in herin nering. Er is toen op gewezen dat het kampioenschap behaald zou kunnen worden als maar getraind werd. Dat is gebeurd en kampioenschap en promotie zijn een feit geworden. Slechts tegen 't Gooi werd verloren. Tweemaal werd gelijk gespeeld en 9 wedstrijden werden gewonnen. In de laatste wedstrijd begon Kampong snel, maar de Utrechters liepen zich dood op de achterhoede van M.H.C. Toen de gastheren nagenoeg uitgespeeld waren kon Soest het tempo verhogen en win nen. De voorzitter bood aanvoerder Jan Cas tricum bloemen aan en hij wees erop dat in de tweede klas heel anders en natuurlijk beter gespeeld wordt. Toch hoopt hij dat Soest 1 kan doorgaan naar de promotieklas. Aanvoerder Castricum dankte de heer Corsmit, die coach van de ploeg was en bood een hartige dronk in een gesloten fles aan. Hij dankte ook zijn medespe lers, die zo'n goed team gevormd had den. ken over het bejaarden werk in Enge land". Het jaar 1960 was een goed jaar voor de U.V.V. In maart werd een tweede bejaardensocieteit geopend, waarvan mevr. A. M. Hoebee de leiding kreeg. Voor dit centrum - dat gehuisvest is in een zaal van café De Viersprong - werden boeken en spelen geschonken en het biljart werd gratis ter beschik king gesteld. Deze sociëteit heeft thans 22 leden. De zesjarige sociëteit van Soestdijk heeft 73 leden. Er zijn 22 bejaarden boven de tachtig jaar. Deze sociëteit staat onder leiding van mevr. M. C. Kruik. Er zijn in het afgelopen jaar verschei dene ontspanningsmiddagen gehouden en voor de jaarlijkse autotocht was zo veel belangstelling dat twee bussen nodig waren om de bijna 100 bejaar den een bezoek dan de Noordoostpolder te laten brengen. Het St. Nicolaasfeest en het Kerstfeest slaagden ook dit jaar bijzonder goed. Er werd door de U.V.V. hulp aan zieken geboden, zonder dat het terrein van de kruisverenigingen betreden werd en zieken werden bezocht. Een U.V.V.-ster bezoekt regelmatig een groepje pa tiënten van de Willem Arntzhoeve. De handwerkclub onder leiding van mevr. T. Staverhan-Held deed het uit stekend en op 23 november werd een bazar van eigengemaakte handwerken gehouden, die een groot succes werd. De netto-opbrengst was ruim 1500 gul den en dit bedrag was bestemd voor het maatschappelijk werk in Soest. Er werd medewerking verleend aan diverse collectes en op het postkantoor werden vluchtelingen- en kinderpos- zegels verkocht. Vijf U.V.V.-sters behaalden het diplo ma na een cursus Individuele Zelfbe scherming en in mei verleenden vele U.V.V.-sters medewerking aan de oefe ning Sociale Dienst B.B., welke in de Koningin Emma Huishoudschool gehou den werd. Het jaar werd begonnen met 31 wer kende leden en 110 donatrices en het werd beëindigd met 32 werkende leden en 112 donatrices. De vereniging onder vond veel medewerking van de directie van restaurant Eemland, die de zaal voor de ontspanningsmiddagen gratis beschikbaar stelde. Van het Soester bedrijfsleven kreeg de U.V.V. alle medewerking bij het organi seren van de bazar in november. B.D.C.—'S GRAVELAND 1-1. B.D.C. heeft een bijzonder slechte wed strijd tegen 's Graveland gespeeld, waar- van niet veel te vertellen is. Beide ploegen zijn nagenoeg niet in ge- vaar geweest en van de hele wedstrijd valt maar een enkel schot te noteren. Corners werden er nauwelijks geno men en alles speelde zich af rond een bal die meestal maar wat heen en weer getrapt werd. In de 25ste minuut mocht B.D.C. einde lijk de eerste corner nemen, maar deze leverde niets op. Drie minuten later zette rechtbuiten Verschie bij een snelle uitual van 's Graveland goed voor. Keeper Roest kwam snel zijn doel uit, maar middenvoor Dillema was sneller en hij scoorde. In de dertigste minuut een hard schot van Hans de Ruigt, dat gestopt werd door keeper Glijn. B.D.C. was steeds voor het doelgebied van 's Graveland. maar de achterhoede I van 's Graveland kon het heft gemakke lijk in handen houden omdat de B.D.C.- voorhoede er weinig van terecht bracht. In de 44-ste minuut werd een stevige aanval van B.D.C. even stevig onderbro ken en enkele spelers rolden over de 1 grond. Keeper Glijn raakte gewond 1 maar kon doorspelen en de scheidsrech- 1 ter gaf een stuitbal. Gros was het snelst bij de bal en hij kogelde in. (1-1). I In de tweede helft veel uittrappen, veel op de keeper terugspelen, veel schoten I het heelal in, maar er gebeurde niets. I VERGADERING SOESTER VOGELVRIENDEN. De vereniging De Soester Vogelvrienden heeft gisteravond vergaderd in restau rant Zonneheuvel onder voorzitterschap van de heer D. J. Kuiper. Er werd bekend gemaakt dat het be stuur thans als volgt is samengesteld D. J. Kuiper, voorzitter, J. Bantjes, se cretaris, J. Stigter, tweede secretaris, mevr. v. d. Broek-Niesten, penningmees- teresse, S. Simons, tweede penningmees ter, J. Stigter, ringencommissaris, P. Dijkman, algemeen adjunct en C. de Goede, commissaris. Op het programma stond vermeld dat er een spreker zou komen, maar dit ging niet door omdat men hem te laat aangevraagd had. De leden gaven zich op voor de derby, die verzorgd zal worden door de heer P. Dijkman. Voor het keuren van kanaries zijn de heren T. K. Niewold uit Leeuwarden en N. G. Tijmans uit Amsterdam aange zocht als keurmeesters. Wie de tropische vogels zal keuren is nog niet bekend. De voorzitter wees opnieuw op het be sluit, dat leden, die zich wel op geven voor een tentoonstelling, maar geen vogels inzenden, hun inschrijfgeld niet terug krijgen en niet mogen deel nemen aan de verloting. Na lange discussie werd besloten de ballotagelijst af te schaffen, daar vele verenigingen uit de omgeving deze ook niet meer hebben. Voortaan kan men di rect lid worden, mits 1,— inleggeld betaald wordt. Enkele leden vroegen of er eens een cursus in verervingsleer gehouden kon worden en de heer K. G. Wijnhof is direct met deze cursus begonnen. HEES WON VAN VALLEIVOGELS. Hees heeft een uitstekende wedstrijd gespeeld tegen Vallei vogels uit Scher- penzeel en deze uitwedstrijd met 3-2 gewonnen. Valleivogels begon snel en nam een 1-0- voorsprong, maar kreeg daarna weinig kansen van de goed verdedigende Hees achterhoede. Na rust drukte Hees stevig door en in een kwartier werd de stand door doel punten van Piet Kok (2 x) en Sipke de Boer op 1-3 gebracht. Keeper Muis werd nog eenmaal gepasseerd en daar mee werd het 2-3. Door meer uithoudingsvermogen won Hees deze sportieve strijd. haardolle met het hoogste rendement (tsso) méér warmte minder roet zuinig in he Soes schc .S/V b; se g verd< maal Soe ha t hc FA. P. v. d. DEIJSSEL HANDEL IN PETROLEUM BESTELLINGEN VOOk t2 UUR V.M. WORDEN DEZELFDE DAG BEZORGD. SOEST, VELDWEG 11, TEL. 4389 HET SOESTER TONEEL IN OPMARS. Ook de toneelvereniging Ons Genoegen is ervan overtuigd dat de televisie een zware concurrent van het amateur toneel is, maar de vereniging heeft nog steeds niet over gebrek aan belangstel ling te klagen gehad, zodat met veel enthousiasme begonnen is met het in studeren van een bijzonder stuk, dat zaterdag 18 maart in de zaal van Eem land gebracht zal worden. Het is het bekende spel „Het Woord' van de Deense predikant en toneel schrijver Kaj Munk, die dit werk in 1932 schreef. Munk, die een zeer mar kante figuur in het Deense culturele leven was, kwam spoedig na 1940 in botsing met de bezetter en hij is door de Duitsers vermoord op 4 januari 1944. Ds B. Maarsingh, hervormd predikant te Soestdijk, schreef op het programma voor deze toneeluitvoering een korte inleiding op dit stuk en vóór de op voering op 18 maart zal hij enkele woorden over dit merkwaardige spel zeggen. Zijn inleiding begint met de woorden „Geloven wij werkelijk nog in het wonder Er wordt met ijver gerepeteerd bij Ons Genoegen, want men wil het stuk bren gen zonder souffleur. Tevens is het een opvoering in de strijd om de V.V.V.- beker, die op 18 maart begint, nadat het er even uitgezien heeft alsof deze wedstrijd volledig van de baan was. Dat is gelukkig niet het geval en met de opvoering van „Het Woord" gaat het Soester toneel in opmars tegen de tele visie en tegen het afnemen van de be langstelling voor het amateurtoneel. ,,Ht Woord" is tweemaal verfilmd en het is door vele beroeps- en amateur gezelschappen opgevoerd, dus het stuk heeft de toets der kritiek glansrijk doorstaan. Men kan met grote belangstelling deze opvoering tegemoet zien, want alles wijst erop dat het 'n belangrijke opvoe ring zal worden, die het verdiend dat Eemland geheel gevuld is. En dat zal beslist wel, want juist Ons Genoegen heeft altijd bijzonder veel publiek ge trokken, waardoor het mogelijk was tweemaal in het openluchttheater te spelen. Na Ons Genoegen zullen Soestdijk, Ker- kebuurt en waarschijnlijk de vereniging Contact een stuk voor de beker opvoe ren, maar dat zal wel in het najaar ge beuren. COLLECTE 11 GROESBEEKSE TEHUIZEN. De jaarlijkse collecte ten bate van de 11 Groesbeekse tehuizen wordt deze week in Soest gehouden. ze week hQuden ten bate van d< llthX van de Centrale Praktisch, Hulp" te Groesbeek. KATIl vrouwengilde. n„ j- j 14 maart a.s. wordt Op dinsdag t SoesterberJ Missiehuis "S4 Jkaen a£deling van he K?th r\ Vrouwengilde voor leden e belangenden een verdiepingsdag ge houden. SOESTERBERG VEROVERDE 2 PUNTEN OP M.S.V. De eerste aanvallen waren voor cersve goede combinatie terBêlg, dat met zeer go ten aanval 'rok. De zeer snelle Van S< zag al „a 5 min. een daverend schd gekeerd door de paal. Hierop volgde een aanval van M doch het schot van Koetsier stopte Walsum meesterlijk. Na 15 min. plaatste Van Griek d naar de vrijstaande Niezen, die de Na IT^nuten was de stand weer lijk door een misverstand m de ve diging, waarvan Koetsier gebruik Nauwelijks was er afgetrapt terberg kreeg een vrije schop te neme Deze kwam bij de vrijstaandeNieze doch hij werd m het straf scho gebied gevloerd waarop Preusser strafschop onhoudbaar inkogelde MSV maakte echter weer spoec gelijk, waardoor de rust met 2-2 ingir Na de rust was het Manschot, die ha onder de lat kogelde, doch de sprong het veld weer in, waar v. hem opving, enkele spelers voor snelde en enorm hard inkogelde (3 Na 15 min. bracht Koetsier goed op v. Breukelen maakte de gelijkmak (3-3). Na 20 minuten maakte van die in een snelle ren niet meer te den was, het mooiste doelpunt van wedstrijd 4-3. Acht min. voor het einde maakte I zen het 5de en laatste doelpunt (5-3) Het 2e elftal van Soesterberg won 4-3 van Barneveld 3. DAVEREND AMATEURSFESTIVAL. Voor een stampvolle zaal aan de Kan weg ontrolde zich zaterdagavond v en zonder onderbreking het 24 nu mers groot programma van het ar teurs-festival, dat georganiseerd w door de militaire amusementsverenig ,,The Starfighters". De algehele leid had Joop Verruyt. Voor de pauze kwamen de teenag aan hun trekken met verschiUei rock- en rollnummers. Ter afwissel kwamen een paar maal de Coria's Amersfoort met een zwierige en s' volle tapdance. Favoriet bij het pub. waren „The little Boys' met hun cordeon en de beide kleine „Nanjc die, hoe jong ook nog, helemaal verlegen waren. Na de pauze deden „The Mood Mix, uit Den Haag het publiek genieten goede muziek en prachtige zang. The Starfighters" speelden een tv tal hoogst vermakelijke schetsjes. Wistlers lieten zich horen met hun ver, helder kunstfluiten. De imitatie prof. Maresini met zijn sprekende was perfect, terwijl zijn goochelen tastisch was. Tot slot de „Ballr Serenades" met goede bandmuziek De finale kwam met een show alle deelnemers. SPREEKUUR BURGEMEESTER. De Burgemeester van Soest brengt kennis van belanghebbenden, dat gebruikelijk spreekuur is verpl, van «oensdag 8 maart naar donde 9 maart a.s., om 11.00-12.00 uur. OUDERDOMSAFTREK Waarom komt een echtpaar bovei jaar wel in aanmerking voor ol domsaftrek van 624,en een o huwde of weduwe boven diezelfde tijd niet?, aldus mevr. A. V. T. Antwoord Ongehuwden boven 65 genieten reeds een belastingred doordat zij in de inkomstenbela aangeslagen worden volgens het gel dentarief. Ht is dus zo, dat ongel den beneden 65 jaar vallen in ta groep I, de zwaarst belaste groep. Ongehuwden boven 65 jaar en ge den zonder kinderen vallen in U groep II. Gehuwden boven 65 jaai nieten een reductie door de oi domsaftrek van 624,—. Te koop z.g.a.n. DAMES- SPORTFIETS tegen elk aannemelijk bod. Plas- weg 48. WERKSTER gevr. voor 1 dag of 2 halve dagen per week. Van Weede- straat 29A. Te koop gevraagd een WOONHUIS voor zelfbe- woning. Ruimte voor ga- rage. Br. onder nr. 49 bureau S.C.

Soester Courant | 1961 | | pagina 2