Rl Fel. AFWEZIG r f FIA PAS F FOTO V aankoi 87-jarige wint amateurparade. B.D.C. verloor. Honkbal bij S.E.C. Hees won. Gemeenteraadsvergadering. gemeubileerde zit-slaapkamei pension. N. V. P R I B 0 R H. ABBRING, tandarts, geen spreekuur J. A. I. v. Prooije, E G. ii' Te Firma SOESTERBERG. VOLKSWAGEN DE LUXE 1960 OFFICIËLE MEDEDELINGEN. Voor religieus en boek naar J. Lustenhouwer bij de Nieuwerhoek D. F. VOIGT faflfcROL A.S. WO 3 pon Zuive Rode 3 po DONDE 3 mo' 3 po VRIJDA Jon 4 In Eltheto is zaterdagavond een amateur parade gehouden, welke georganiseerd werd door de hervormde instuif. Er waren veel deelnemers en hun presta ties werden beoordeeld door een jury, bestaand uit de heren M. W. Kooij, M. A. v. d. Broek en A. Veerman. De deelnemers bestonden nagenoeg uit sluitend uit jongelui, maar dit kon niet verhinderen dat de 87-jarige heer J. v. d. Klooster met zijn humoristisch babbeltje de eerste prijs won. Hij kreeg 23 punten en ontving een taart. Tweede werd het zangduo Rouwendaal- De Ruig met 21 punten, derde Frits Wieier (zang en gitaar) 20 punten, vier de H. v. d. Wal (akkordeon) 19'/a punt, vijfde Besseliene van Ee en Hedy Berg- hege 17'/2 punt en zesde G. van Es uit Baarn (zang en gitaar) 15 punten. B.D.C. heeft een wedstrijd in Blaricum tegen R.K.B.V.V. gespeeld, die voor de Soester voetballers weinig om het lijf had, maar voor de gastheren van belang was, omdat slechts Barneveld, de kam pioen, P.V.C. en B.D.C. in deze afdeling volkomen veilig staan. B.D.C. begon goed en na een half uur scoorde Nico Gros met een onhoudbaar schot het eerste doelpunt. R.K.B.V.V. kwam nu echter goed op zetten en in de tweede helft was het al gauw 1-1 door de middenvoor. Links buiten Bak bracht met een keurige kopbal de stand op 2-1, door de links buiten werd het 3-1 en Bak bracht de stand daarna met een kopbal op 4-1. R.K.B.V.V. speelde nogal stevig en de B.D.C.-ers voelden er blijkbaar niet zo veel voor zich afdoende te verweren, omdat de competitie toch niets meer dan een derde plaats te bieden heeft, terwijl R.K.B.V.V. zich door deze zege wat verder van de onderste plaats ver wijderde. BIGGEN- EN EIERMARKT. Op de Amersfoortse weekmarkt van vrijdag j.1. werden aangevoerd 192 big gen in prijzen van 60,tot 78, en 12 drachtige zeugen van 475,tot 575,—. Op de eiermarkt werden aangevoerd 225.000 stuks. Hoendereieren van 12,25 tot 13,25. Middenprijs 12,65. Prijs per kg. 2,07 (basis 61 gram). S.E.C.-honkballers hebben zaterdagmid dag de eerste oefenwedstrijd gespeeld en met 6-5 gewonnen van het Bussumse S.D.O. De voorzitter van de S.S.F., de heer W. Groenendijk, verrichtte de openingsworp en al spoedig liet S.E.C. zien dat heel wat geleerd was van de Amerikaanse trainer White. In het veld kwamen de spelers dan ook tot redelijke prestaties, maar aan slag ging het niet zo best. Er werd dan ook geen enkele honk- slag gemaakt. S.D.O. leed echter aan hetzelfde euvel. S.E.C. nam met 2-1 de leiding en door een inzinking van de S.D.O.-werper kon het 5-2 worden. De S.E.C.-werper Rudi Blok kreeg ech ter ook een inzinking en hij moest veel vrije lopen toestaan. Hierdoor werd het 5-5. In de laatste slagbeurt scoorde trainer White het win nende punt. Bij S.E.C. blonk de achter vanger Pan uit. Zondag speelde de hoofdklasser Sparta en de eerste klasser Ajax tegen elkaar. Ajax was met een zeer jonge ploeg ge komen en Offringa was werper inplaats van de uitstekende Herre Kok. Hij was niet opgewassen tegen de sterke Spar taspelers en kreeg veel honkslagen te gen. In de laatste inning ging Herre Kok op de werpplaat staan, maar toen was er al niets meer te redden. Sparta won met 22-1 en voor een groot deel was dit te danken aan het goede spel van de Surinamer Arandel, die voor twee home runs zorgde. V.V.Z. GAAT OP ZATERDAG SPELEN V.V.Z. heeft enige jaren deelgenomen aan de zomeravondcompetitie, maar de voetballers van Zonnegloren zullen in september starten in de zaterdagmid dagcompetitie van de afdeling Utrecht der K.N.V.B. Zij volgen dus het voor beeld van Hees. Dit is mogelijk geworden door het in voeren van de vrije zaterdag en door feit dat V.V.Z. eindelijk de beschik king krijgt over een eigen terrein nu B.D.C. het veld aan de Ferdinand Huyck- laan gaat verlaten. Het is de bedoeling dat V.V.Z. met twee elftallen de thuis wedstrijden van de zaterdagmiddagcom petitie op dit terrein gaat spelen. JAAP VAN DE BURGT WON VIJFDE INTERCLUBONTMOETING. De vijfde rit in de serie interclubont- moetingen tussen renners van Tempo, Adelaar, Pedaalridders en de vereni ging Amersfoort is opnieuw een over winning geworden voor de Tempo-ren ner Jaap v. d. Burgt. Van de Adelaar en de vereniging Amersfoort waren vele renners afwezig. Zij waren naar de ron de van Limburg. Jaap v. d. Burg, Gerrit Ruttenberg en Adri Doekemeijer gaven de toon aan bij de amateurs. Kort na de start vormde zich een kop groep, die niet meer ingehaald kon worden en van deze renners won Jaap v. d. Burgt de eindsprint. Ruttenberg werd tweede en Doekemeijer derde. Aad Post van Tempo werd zevende en Klaas van 't Klooster negende. Bij de nieuwelingen won Smit van de Adelaar. In deze afdeling reden geen leden van Tempo mee. Bij de veteranen zegevierde J. Stouten en bij de A-aspiranten won K. Kool van de Pedaalridders. Ook hier reed geen Tempo-renner. Bij de B-aspiranten won H. v. d. Brom van Pedaalridders. Harry Visser van Tempo werd vijfde en Johnny Visser negende. Hees heeft zaterdag de laatste compe titiewedstrijd gespeeld en met 5-2 ge wonnen van het zwakke Valkenheide. De twee tegenpunten zijn cadeau gege ven toen Hees met 5-0 voorstond. In de vijfde minuut maakte middenvoor S. de Boer het eerste doelpunt en een half uur later bracht rechtsbuiten Har- deman de stand op 2-0. Een minuut daarna werd het 3-0 door De Boer. In de tweede helft scoorde linksbuiten v. d. Munt tweemaal (5-0), waarna kee. per Muis zich zonder veel verweer twee maal liet passeren om Valkenheide in staat te stellen de eer te redden. De raad onzer gemeente komt morgen avond te 19.15 uur bijeen ter be handeling van de navolgende agenda 1. Vaststelling van de notulen van de vergadering van 20 januari 1961. Ingekomen stukken Schrijven van de heer H. J. Rein- ders d.d. 14 maart 1961 inzake de bouw van een bungalow aan de Laan van Blussé van Oud Alblas, met voor stel adressant te berichten conform de ter inzage gelegde concept-brief. Schrijven d.d. 13 maart 1961 van ge deputeerde staten te Utrecht inzake het verzoek om de Peter van de Bremer- weg gesloten te verklaren voor alle motorrijtuigen met voorstel dit schrij ven voor kennisgeving aan te nemen, c. Verzoek d.d. 30 maart 1961 van het bestuur van de vereniging Trein 8.28 H.Y.S.M. om medewerking als bedoeld in artikel 72 juncto artikel 126, 3e lid, der Lager-onderwijswet 1920 voor de aanschaffing van meubels en leermid. delen ten behoeve van de school voor b.l.o. Trein 8.28, welk verzoek inmiddels in behandeling is genomen. 3. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor de bouw van een rijwielstalling annex berging en vergroting van de betegelde speelplaats t.b.v. de openbare school voor g.l.o. te Soestdijk. 4. Voorstel tot aankoop van t.b.v. de vernieuwing van het Soester Natuurbad. 17. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor het bouwrijp- maken van het 2e gedeelte van het park Vredehof. 18. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor de aanleg van een riolering in het gedeelte van de Lange Brinkweg gelegen tussen de Kruisweg en de Eemstraat. 19. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor het bouwrijp ma ken van gronden gelegen in het plan Soestdijk noord-west. 20. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor de verbetering van het gedeelte van de Maatweg, gelegen over de spoorlijn Utrecht-Amersfoort en het Bremeentje. 21. Voorstel tot verkoop van grond a. aan de Soesterbergsestraat aan J. C. Brouwer en A. P. C. Butzelaar b. aan de Foekenlaan aan R. J. ten Feld en J. A. M. Starmans. Voorstel tot ruiling van gronden met K. Las van Bennekom en H. W. v. Asch gelegen nabij de Hellingweg b. gelegen aan de Kastanjelaan en de Plasweg c. gelegen aan de Plasweg, Schouten kampweg en Acacialaan. 23. Voorstel tot vaststelling van een nieuwe vakantie-regeling voor slagers 24. Voorstel tot vaststelling van een wij ziging van de bouwverordening (buiten schilderwerk). 25. Voorstel tot vaststelling van een Zoneverordening Hinderwet (wijziging oude Hinderwetverordening) 26. Voorstel inzake de invoering van de vijfdaagse werkweek. GOEDE TONEELAVOND VAN „CONTACT". De r.k. Toneelvereniging „Contact" heeft zondagavond in het St. Joseph- gebouw het toneelstuk „Verzegelde Lippen" opgevoerd en het na een wat zwakke start goed gebracht. De avond werd geopend door voorzitter P. van Veen, die er zijn vreugde over uit sprak dat de zaal zo goed gevuld was ondanks de concurrentie van de televisie. Notaris Van Mereveld (E. Westerveld) heeft twee zoons, Rens en Gerard (Joop van Dalen en Frans Roest) en een pleegdochter Tini (Bep Haagen). Van zijn zoon Rens heeft hij weinig plezier omdat die als cabaretleider nogal eens geld nodig heeft. Bij een bezoek van de cabaretier weigert hij hem 1500.te geven en als hij kort na dit onderhoud vermoord gevonden wordt, dan krijgt zijn zoon de schuld Pater van Mereveld (Gerard van Kla ren) de broer van de vermoorde, weet echter dat de vader van Tini, Lam- bert Koper (Gerard Vos) de moorde naar is omdat hij bij hem gebiecht heeft. Het is echter zijn plicht te zwij gen, ook als Rens de gevangenis in gaat. Hij wordt kundig verdedigd door a. voor verbreding van* de Burg. Grothe-[Luuk Verestal, een vriend van Gerard straat van G. Geijtenbeek |<Han v- d. Grift) en vrijgesproken we- b. aan de Oude Postweg te Zeist van de §ens gebrek aan bewijs. Hoofdinspec- BESLISSINGSWEDSTRIJD S.V.V. steeds een sterke groeiperiode door en S.V.V. 1 heeft tegen Huizen een be-is de zeshonderd al gepasseerd, slissingswedstrijd moeten spelen, waar-Begeleid door het forse geluid van de bij uitgemaakt is welk team degradatie wedstrijden zal moeten spelen. S.V.V. speelde wat nerveus en verloor. De set standen waren 15-6, 6-15, 15-13 en 16-14. VERLENGING ONTRUIMINGSTERMIJN. Vorig jaar is de ontruimingstermijn van de onbewoonbaarverklaarde woning aan de Prof. Lorentzlaan te Soesterberg met 1 jaar verlengd. Deze woning zou op 3 juni 1961 ontruimd moeten zijn. Daar niet verwacht mag worden dat voor die datum door de bewoners een passend huis gevonden zal worden, ver zoekt het college van B. en W. de raad de ontruimingstermijn te verlengen tot 3 juni 1962. HET GROENE KRUIS. De vereniging Het Groene Kruis, afd Soest, houdt vrijdagavond, in het gebouw van de Nederlandse Protestantenbond aan de Rembrandtlaan, de jaarverga dering. Er zullen verslagen over het afgelopen jaar uitgebracht worden en er is bestuursverkiezing. Mevr. C. Felix-Schut heeft bedankt als bestuurslid en het bestuur heeft mevr. N. C. ten Veld-Kercher als candidaat gesteld. De heer H. M. Reulen treedt periodiek af als bestuurslid maar hij stelt zich herkiesbaar. Na het afhandelen van de agenda zal de heer O. C. Wit uit Den Bilt een cause rie houden die getiteld is „Doe ik eigen lijk wel goed De heer Wit is hoofdassistent aan het pedagogisch Instituut te Utrecht. In zijn causerie zal hij enkele moeilijk heden behandelen waarmee men bij de opvoeding van kinderen te maken heeft. AANBESTEDING BOUW KATHOLIEKE SCHOOL. Door architect H. van Putten te Bussum is gisteren in hotel v. d. Brink de bouw van een r.k. lagere school aan de Hil- debrandlaan in Soest-Zuid aanbesteed. Het bedrag van de begroting is niet be kend gemaakt en ook is de bouw nog -niet gegund. De inschrijvers waren: R. van Batenburg, A'foort, 179.800, W. v. d. Ley, Herwijnen, 187.300, J. van Beek, Ermelo, 180.700, J. Fokkens, Laag-Soeren, 184.300, H. v. Ophuizen, Millingen 183.000,- W. Schutte, Ammerzoden, 179.500,- J. Koriden, Vinkeveen, 170.000, M. van Eek, Gameren, 187.500,- E. Higler, Soest, 163.380,- G. Loman, Blaricum, 165.369, H. Loman, Blaricum, 172.000, G. van Schaick, Laren, 175.300. Gebr. Schuur, Soest. 178.900, Fa. Stekelenburg, Utrecht, 199.999, J. Kooyman, Slikkerveer, 186.700, Th. de Goede, Soesterberg, 208,522,- drumband werd het rijk geschakeer de programma ingezet met een muzikale opmars, het brengen van de vaandel- groet en het zingen van het club- en bondslied. Daarna nam de voorzitter, de heer Esmeijer, het woord om allen welkom te heten o.w. de oud-voorzitter, de heer Bravenboer, het ere-lid, de heer Van Beest, vertegenwoordigers van de luchtmacht, dokter Hagedoorn en de politie. Op 16 mei zal A.G.A.V.S. deelnemen aan de grote mars door het dorp. Daarna ving het eigenlijke programma aan met een tweetal kleutermeisjes, die als op de mecaniek van een draaiorgel als poppen uit hun poppendoos kwamen voor het uitvoeren van een poppendans. Dit nummertje sloeg zo in dat het moest worden herhaald. Op de eerste avond traden diverse kleu tergroepen op o.l. v. mej. Lith. Het was aardig om al die groepen achter eenvolgens in actie te zien met hun oefeningen die geheel en al aan hun leeftijd waren aangepast. De jongens en meisjes zagen we in groepen werken op de banken, de mat ten en de evenwichtsbalk. Op de tweede avond traden na elkaar de meisjes en jongens op met meer gevor derde oefeningen. In de meer ingewikkelde oefeningen van de dames en de heren aan de toestellen kwam menig individueel staaltje van durf en behendigheid tot uitdrukking. Ter afwisseling werden er op beide avonden verschillende fraaie nummers rythmische gymnastiek uitgevoerd o.l.v. mevr. Lazet. Dit alles culmineerde in het schone Cobelia-ballet, dat werd uit gevoerd door mevr. Lazet en haar doch ter. Een bijzonder mooi gedeelte van de uit voering van de laatste avond was het optreden van de keurturnploeg van de „Stichtse Turnkring". STERRENWIJK-SOESTERBERG 1-1 Soesterberg moest aantreden met enkele invallers, wegens blessures van de vo rige week tegen Wijk. Sterrenberg was volledig, doch beide ploegen speelden een zeer slechte wed strijd op een glibberig terrein. Voor de rust een op- en neergaande WiJ zoeken voor één onzer employi °eze employé zal de weekends afwezi Schriftelijke aanbiedingen Postbus 24, Soest. vrijdag 21 april en vrijdag 19 mei a-s. VROUWENARTS, tot 8 mei. Overige vrouwenartsen nemen waar. Te koop gevraagd ge ëmailleerde BADKUIP Telefoon 3300, Soest. Prima HANDNAAIMA CHINE te koop gevr Billijke prijs. Br. onder no. 105 bur. S.C. Te koop ee: met garage met C.V. vestiging. Tekeningen Molenstraat Staat der Nederlanden. 5. Voorstel tot onbewoonbaarverklaring van de woning Lange Brinkweg 1. Voorstel tot het onttrekken aan het openbaar verkeer van een gedeelte van weg nr. 27 (Heezerspoor) 7. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor de verdere aan leg van de Ir. Menkolaan en het maken van parkeerhavens langs deze laan. Voorstel tot verlenging van de ter mijn van ontruiming van de onbewoon baar verklaarde woning Prof. Lorentz laan 83. 9. Voorstel tot het verlenen van mede werking als bedoeld in art. 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan a. het R.K. schoolbestuur te Soestdijk voor het maken van een berging t.b.v teur De Leeuw (Cees Degenkamp) en rechercheur Stafs (Piet van Schalkwijk) zetten het onderzoek naar de moorde naar voort en zij worden hierin ge steund door de vriendin van Rens, Jany Briens (Alie van Klaren), die Koper tenslotte de gevangenis inhelpt. Al die tijd heeft pater Van Merevelt een zware innerlijke strijd moeten voeren omdat hij niets mocht zeggen om zijn neef te helpen. Drie vrouwenrollen werden vertolkt door Tonny Huigen, Gerda van Ful pen en Riet Kok, respectievelijk als de moeder van de notaris en de pater de huishoudster van de notaris en de huishoudster van de pater. Bep Haagen, Gerard van Klaren, Alie van Klaren en Gerard Vos vertolkten G. Post, Hilversum, Fa. Lintvoeg, Amsterdam, A. Loman, Bussum, K. de Vries, Soest, C. Koelink, Hilversum, J. Mets, Soest, G. van Dijk, Utrecht, G. Wijnands, Amersfoort, RUILKOOP. Aangeboden modern hoekhuis Soest- Zuid, bev. grote woon- eetkamer, keuken, W.C., bergkast, 3 slaapkamers en douche. Ruimte voor garage. Prijs 29.000, Gevr. huis te Soest, Baarn of omgeving (3 slaapk.). Pl.m. 20.000,- Br. no. 104 bureau S.C. Te koop gevraagd een SOLEX, een herenrij wiel en een huiskamer-ameu blement. Br. no. 101 bu reau Soester Crt. Per 1 juni ture voor Leeftijd pl. Kennis van kom. Schriftelijke personalia, aan onze Persoonlijke telefonische Lampen, stekkers, stop pen enz. Nietrweweg 11, I tel. 4322. om doelpunten te voorkomen. Na een half uur zette Tomming goed j vraagt NAAISTERS en voor en de vrij staande Meerwijk wist leerling-naaisters. Aan- de score te openen (1-0), met welke melden tussen 8 en 17 u. stand ook de rust inging. Na de rust was Soesterberg meer in het offensief, doch de Sterrenwijk-verdedi- ging wist goed stand te houden. Met nog 10 min. te spelen wist Soes- strijd van doel tot doel, waarbij beide verdedigingen heer en meester blevenConfectieatelier ,Pribor' I Steenhoffstr. 52B, Soest,' aan het atelier. het gymnastieklokaal behorende bij dekun rollen prima, maar de andere Mariaschool voor g.l.o. b. het R.K. schoolbestuur te Soesterberg voor 1. het aanschaffen van 2 droogpoeder- blusapparaten t.b.v. de St. Carolusschool voor g.l.o. 2. het aanschaffen van 1 droogpoeder- blusapparaat t.b.v. de Titus Brandsma- school voor g.l.o. 10. Voorstel tot het verlenen van mede- werking als bedoeld in artikel 50 van de Kleuteronderwijswet aan a. het R.K. schoolbestuur te Soesterberg voor het aanschaffen van 1 droogpoeder- blusapparaat en een stofzuiger t.b.v. de R.K. kleuterschool te Soesterberg. 11. Voorstel tot het verlenen van een zakelijk recht aan de N.V. P.U.E.M. voor het leggen van een hoogspanningska bel langs de Van Weerden Poelmanweg. 12. Voorstel tot verhuur van de woning Bonifaciusstraat la. 13. Voorstel tot het verlenen van eer vol ontslag aan de heer A. Harkema, hoofd van de openbare school voor g.l.o. te Soest-Zuid. 14. Voorstel tot het aangaan van een geldlening groot 500.000, 15. Voorstel inzake het aanschaffen van handdoeken voor openbare scholen en een aantal bijzondere scholen alsmede inzake het treffen van een voorziening t.b.v. de openbare school Soest-Zuid. 16. Voorstel tot het beschikbaarstellen van krediet voor aanvullende werken speelsters en spelers deden weinig voor hen onder. De heer J. V. Bosch had de regie. FEESTAVOND BRANDWEER. De jaarlijkse feestavond voor leden en donateurs van de Vrijwillige Brand weer zal ditmaal op maandag 24 april in de zaal van Eemland gehouden wor den. ST. ISIDORUSFEEST. De leden van de A.B.T.B. en de J.B.T.B zullen het St. Isidorusfeest op zondag 23 april vieren in het St. Josephgebouw. De avond wordt geopend door de voor zitter van de A.B.T.B., de heed A. P Hilhorst. Daarna wordt het blijspel „Kleren maken de man" opgevoerd. Mej. de Bruin zal declameren, er zijn gymnastiekdemonstraties en na de pau. ze wordt de klucht „Henkie" opgevoerd. VOORWEDSTRIJDEN KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. De biljarters A. J. Verkerk, Soestdijk, A. N. de Kleine, Zwolle, E. v. d. Kolk. Zwolle, B. v. d. Wal, Zwolle en D. Zon dervan, Leeuwarden spelen op 21, 22 en 23 april in café Centraal voorwedstrij den voor het kampioenschap van Neder land van de K.N.B.B. hoofdklasse ka der 38/2. G. Hienekamp, Amersfoort, 189.950,- P. Bos, Baarn, 182.000,- N.V. de Vechtstreek, Breukelen, 201.000,— WIJZIGING BOUWVERORDENING. Opnieuw komt een voorstel in de raad de bouwverordening met betrekking tot het buitenschilderwerk te wijzigen. In deze verordening zal komen te staan dat van bestaande gebouwen, die tot een blok behoren de kleur van het buitenschilderwerk slechts met toestem ming van B. en W. veranderd mag wor den. Dit geldt alleen voor gebouwen die vanaf een plaats, welke voor het publiek toegankelijk is, zichtbaar zijn. Onder schilderwerk wordt ook sausen en bepleisteren begrepen. 167.300 182.000, Voor diverse fabrieks- werkzaamheden kunnen nog enkele mannelijke en vrouwelijke AR- terberg een opening te maken en maakte RprnSKRACHTEN wor- Van Luin van zijn kans gebruik om de j den geplaatst. Apg ieef- stand op 1-1 te 'brengen. tijdsgroepen komen in STATIONS op 1-1 te 'brengen. jDe resterende tijd werd er niet meer ge- J Aanmelden1 scoord en beide clubs kunnen tevreden van 9.17.30 uur bij N.V 168.000,—,zijn met deze stand. Soesterberg is hier- j van Breugeh 178.000,— mede nog het meest gebaat, want zij Van Weedestraat 53-57^ 183.257,.staat nu veilig na een zeer goede eind- Soestdijk 187.000,spurt in de tweede helft van de compe titie. 183.500,— 183.000,— A.G.A.V.S. ORGANISEERDE EEN SUCCESVOLLE UITVOERING. Voor een geheel gevulde zaal in het garnizoensgebouw gaf A.G.A.V.S vrijdag en zaterdagavond een uitvoering welke door haar uitgebreidheid over twee avonden moest worden verdeeld. Het ledental van A.G.A.V.S. maakt n.1. nog Te koop aangeb. z.g.a.n. naar d( leverd tot in SCHOOLVOETBAL. De jeugdcommissie van de V.V. Soester berg organiseert weer de jaarlijkse schoolvoetbalwedstrijden, met medewer-met radio en diverse ac- king van de onderwijzers van de vier cessoires, kilometerstand; scholen uit Soesterberg. 36.000 km. Prijs 4600.-. De data voor deze wedstrijden zijn Jacob Catslaan 7, Soest- maandag 17, woensdag 19, vrijdag 21, Zuid, tel. 4665. maandag 24 en woensdag 26 april. De wedstrijden beginnen telkens 's avonds om half zeven. De finale wordt gespeeld op maandag 1 mei, in het programma van Koningin nedag. De eerste prijs is een zilveren wisselbeker, vorig jaar gewonnen door de Titus Brandsmaschool. Als blijvende herinnering wordt voor de prijswinnaar een lauwertak beschikbaar gesteld. De tweede prijs is een medaille. De wedstrijden worden gespeeld op het terrein aan de Kampweg. SOESTERBERC VERANDERING SPREEKUUR. s-,De burgemeester van Soest brengt ter kennis van belanghebbenden, dat zijn gebruikelijke spreekuur is verplaatst van woensdag, 19 naar donderdag, 20 april a.s., van 9.00-10.00 uur. Net MEISJE gevraagd als huishoudelijke hulp voor 2 ochtenden of mid dagen per week. Mevr. Szper, Dr s' Jacobstr. 3. Te koop prima Spaanse GUITAAR in hoes. Braamweg 78. Wegens huwelijk van de huidige kracht wordt in gezin van 3 kinderen in terne hulp gezocht. Bij voorkeur bekend met koken. Geboden wordt 'n eigen zit- en slaapkamer. Noorder Heide 2, Laren (N.H.), tel. 02953-5293. Biedt zich aan nette WERKSTER 1,50 per uur. Br. onder no. 103 bureau S.C. Wie wil mij van 5.30 tot 7 uur helpen 6 mensen te BEDIENEN plus af was. Zondags vrij. Zr. Diederik, Prins Hendrik- laan 24, tel. 3602. Dame heeft op le etage, goede stand, ZIT- SLAAPKAMER of zit- en slaapkamer en bad kamer voor bejaarde heer, dame of echtpaar, met algehele verzorging. Uitstekende keuken. Ev. garage beschikbaar. Br. onder letter H 2 bureau Soester Crt. Te koop FORD TAUNIS 17 M Combie, in zeer goede staat. Bouwjaar okt. '58. Bevragen Zwa- luwenweg 16, Soestdijk. TE KOOP 4 huiskamer stoelen (nieuw bekleed), opklapbed, divanbed, stofzuiger in pr. staat, huiskamerlampen (3 en 4 lichtp.), petroleumver- gasser. Meidoornweg 40. Telefoon 2327 U KIEST een montuur dat bij uw persoon past. Wij zorgen dan voor een prima bril. Burgem. Grothestraat 30 vraagt Prettige w Goede voc Volledige Sollicitatie; Kerkstraat SPOED. Te leen gevr. 500,Terug te beta len 100,per mnd. Rente 10 °/o. Borg aan wezig. Br. onder no. 102 bur. S.C. Te koop, om gezond heidsredenen, MOTOR C.Z., 150 c.c., geheel in prima staat, met wegen belasting, t.e.a.b. Zon dags niet. Verl. Kolonie- weg 11, Soest, tel. 3354. C0NPRE5S0R KOELKAST 405. 140 Itr 465, INSTAILATEUR

Soester Courant | 1961 | | pagina 2