Wedstrijd drumbandleden. Laatste rit Iiitercliibontmoeting. Tennisclub Soest. Gevaarlijke situatie. Causerie over Basoetoland. W ielerprogramma van Tempo. Toneelavond Kerkebuurt. S.E.C.-Honkbal. Propaganda-avond NIVON. Slachtoffer van ongeval overletlen- SOESTERBERG OFFICIËLE MEDEDELINGEN. Ter gelegenheid van het vijfjarig be staan van de drumband van de r.k. gym nastiekvereniging Crescendo is zaterdag middag en zaterdagavond een wedstrijd gehouden in het St. Josephgebouw. Hieraan werd deelgenomen door de leden van de drumbands van Crescendo en de chr. gymnastiekvereniging Olym- pia. De jury bestond uit de heren J. Cam- minga, instructeur van de beide drum bands, P. v. d. Zalm uit Amersfoort en J. van Kasteel. Iedere deelnemer aan deze individuele wedstrijd moest in zes rubrieken gemid deld een acht halen om voor een draag- medaille in aanmerking te komen. Er waren 33 deelnemers en H. van Rou wendaal van Olympia won de eerste prijs, een coupon van 25,en een draagmedaille. Er waren enkele tweede prijzen, die uit vaantjes bestonden. Zij werden gewonnen door C. van Rou wendaal, J. de Feyter, J. Starink en H. Vreman van Olympia en door het Cres cendolid I. van Doorn. De voorzitter van Crescendo reikte de prijzen uit en de voorzitter van Olym pia dankte Crescendo voor dit initiatief en de uitnodiging. Over twee jaar zal men weer een der gelijke wedstrijd organiseren. COLLECTE MILITAIRE FONDSEN. Donderdag, 4 mei, wordt in onze ge meente de collecte voor de Gezamenlijke Militaire Fondsen gehouden. Deze fondsen worden gevormd door Fonds 1815 voor Oud-Militairen en Na gelaten Betrekkingen Koninklijke Na tionale Vereniging tot Steun aan Mili ciens „Stamil" Vereniging .Eereschuld en Dankbaarheid" Karei Doorman Fonds Prins Bernhard Stichting Stich ting „Het Van Weerden Poelman Fonds". De fondsen verlenen niet alleen waar nodig steun aan oud-militairen, hun gezinnen en/of nagelaten betrekkingen, maar ook helpen zij bij de moeilijkheden die vele van de demobiliserende mili tairen bij hun terugkeer in het burger leven ondervinden. De laatste rit van de interclub-voor- jaarscompetitie, waaraan ook de leden van de Soester wielervereniging Tempo deelnamen, is in Amersfoort gereden. Er waren veel deelnemers bij de ama teurs (66 km), nieuwelingen (46 km), A-aspiranten (26V« km) en B-aspiranten (20-km), maar slechts 1 veteraan ver scheen aan de start. Bij de amateurs was het Adri Doeke- meijer, die het eerst enige voorsprong nam, maar hij werd spoedig weer tot de orde geroepen. Hierna volgden nog verscheidene andere uitlooppogingen totdat Jaap v. d. Burg, Gerrit Ruttenberg, Geurt Pos en Krijn Voorn er tussenuit trokken. Dit sterke viertal won steeds meer terrein en ge leidelijk werden alle renners door deze koplopers gedubbeld. Het langst ver dedigde zich een groepje, waartoe Teus van Tol, H. Vromans, Adri Doekemeijer, H. Visser en H. Veerman behoorden. Nadat dit groepje was ingelopen sprong Vromans weer weg en hij verzekerde zich hierdoor van de vijfde plaats. Adri Doekemeijer gaf op, waardoor hij buiten de 8 prijzen viel, terwijl hij nog de zesde plaats had kunnen bereiken. Bij de nieuwelingen verzette Wim Schaeffer veel werk, maar hij kreeg geen loon naar werken, evenmin als Ed Bijl, die wegens kramp moest opgeven. Hans Hunnink bracht het er nog het best af. Bij de A-aspiranten reed Wim van Hoeijen. Hij deed het vrij goed, maar werd slechts tiende. Bij de B-aspiranten deed Harry Visser het prima. De twee ronden die deze rijders probeerden de nieuwelingen bij te houden werden hen echter noodlottig. Harry kwam te zwe ven tussen de eerste en de tweede groep, liep in op de eerste groep, maar kon zijn achterstand toch niet geheel weg werken. Johnny Visser, die reeds eerder had moeten lossen, kwam weer goed op zetten en klom van de dertiende naar de zevende plaats. Bij de veteranen reed alleen Stouten. De verschillende ritten werden gewon nen door Geurt Pos, Adelaar, met Jaap v. d. Burg op de derde en Gerrit Rut tenberg op de vierde plaats, door A. Woudenberg van de vereniging Amers foort, door B. Koene van De Adelaar en door H. v. d. Brom van Pedaalridders. Stouten werd bij de veteranen eerste omdat hij alleen reed. De totaal-uitslagen over de zes ritten zijn amateurs 1. Jaap v. d. Burgt, 2. Gerrit Ruttenberg, terwijl Adri Doeke meijer op de negende plaats kwam. Bij de nieuwelingen werden W. Schaef fer en Ed Bijl beiden elfde, bij de A-aspiranten werd Wim van Hoeijen achtste, bij de B-aspiranten werd Harry Visser vierde en Johnny Visser zesde. Bij de veteranen werd de heer J. O. de Weerd vierde en de heer G. Visser vijf de. De zes teams van de Lawntennisclub Soest zijn de competitie begonnen met een nederlaag. Soest A verloor thuis van Hoogerheide F met 1-4. Soest B verloor de uitwedstrijd tegen Hoogerheide 1 met 2-3 en Soest C verloor de uitwedstrijd tegen Flehite B eveneens met 2-3. Het eerste, tweede en derde team moes ten ook met een nederlaag genoegen nemen U.L.T.C. 2—Soest 1 6-2. J.StolJ. H. van Breukelen 6-8, 7-5, 6-1. H van WalstijnA. Sprangers 2-6, 4-6. Mevr. M. Korvermevr. C. Felix 6-2, 6-3. Mej. I. v. Reenenmevr. M. v. Breuke len 6-4 6-2. Mevr. Korver en Van Walstijnmevr. Felix en Sprangers 4-6, 2-6. Mej. Van Reenen en Stolmevr. Van Breukelen en Esendam 6-4, 3-6. Stol en Van WalstijnEsendam en Van Breukelen 8-6, 6-2. Mevr. Korver en mej. Van Reenen mevr. Felix en mevr. Van Breukelen 4-6, 6-4 7-5. Soest 2Griffesteyn 3 3-5. R. v. ZadelhoffH. P. Hooymayers 1-6, 5-7. H. van EsA. Zwaaf 1-6, 7-5, 6-3. Mej. S. Hoppenbrouwersmevr. E. Hooymayers 6-2, 6-4. Mej. A. Eysink en H. van Esmevr. Hooymayers en R. Scheffel 3-6, 6-8. Mej. Hoppenbrouwers en Van Zadelhoff mej. De Raay en Hooymayers 2-6, 4-6. Van Es en Van ZadelhoffScheffel en Zwaaf 6-3, 4-6, 6-1. Mej. Hoppenbrouwers en mej. Eysink mej. De Raay en mevr. Hooymayers 0-6, 3-6. Geldermalsen 2Soest 3 5-3. H. van VuurenA. v. d. Poll 6-0, 6-0. K. HinnenA. Spoorenberg 6-2, 6-3. Mej. J. Udomej. L. v. d. Berg 1-6, 1-6. Mej. H. Hinnenmej. M. v. Brummelen 2-6, 5-7. mej. Udo van Vuurenmej. Van Brum melen en A. v. d. Pol 6-1, 8-6. Mej. Hinnen en K. Hinnenmej. v. d. Berg en Spoorenberg 4-6, 6-2 6-4. Hinnen en Van Vuurenv. d. Poll en Spoorenberg 6-1, 6-0. Mej. Udo en mej. Hinnenmej. v. d. Berg en mej. Van Brummelen 0-6, 1-6. De negenjarige H. K. uit Baarn raakte op een onbewaakte overweg op het traject Soest-ZuidDen Dolder met een voet klem tussen de rails en een spoor biels. Er naderde een trein waarvan de bestuurder door krachtig remmen pro beerde te voorkomen dat de jongen over reden werd. Die was intussen druk be zig zijn voet los te werken en dit lukte. De trein had enige tijd vertraging. Mevr. M. van Zinderen-Bakker heeft gistermiddag in het Oranje Hotel voor de leden van de afdeling Eemland der Ned. Vrouwen-Electriciteitsvereniging gesproken over Basoetoland, de zuid- afrikaanse negerstaat, die geregeerd wordt door een negerkoning. Vooraf sprak mevr. J. G. H. Simons de Ruyter over het conferentie-oord Meridon, dat een uur buiten Parijs ligt. Het is gevestigd in een kasteel en eigen dom van de Nederlandse volkshoge scholen, die dit ontmoetingscentrum ge sticht hebben om Nederlanders in de gelegenheid te stellen er tegen geringe kosten kennis te maken met Frankrijk en de Fransen en dit land en zijn volk beter te leren kennen. Er zijn ook spe ciale excursies door N.V.E.V.-leden ge maakt en een week lang hebben zij kunnen genieten van uitstapjes in de omgeving, bezoeken aan Parijs, be zoeken aan de opera, avondcauserieën en zelfs kookcursussen, die leren hoe men een echte Franse maaltijd berei den moet. Mevr. Van Zinderen Bakker sprak eerst over vele gebruiken in Zuid-Afrika, die verschillen met de gebruiken in ons land. De huisvrouw kan voor weinig geld aan huishoudelijke hulp komen en daardoor werken vele vrouwen bui tenshuis, omdat het personeel voor de kinderen zorgt. Het is wel eens lastig dat kruideniers, bakkers en groentehandelaren niet aan de deur komen, vooral wanneer men niet in een grote stad woont. Banketbakkers zijn zeer schaars in Zuid-Afrika, zodat de vrouwen veel zelf bakken. Basoetoland wordt bewoond door de Basoeto, waarvan het meervoud niet Basoeto's is, omdat het voorvoegsel Ba dit meervoud reeds tot uitdrukking brengt. De Basoeto is een volk van 650.000 zielen, wonend in een landstreek die wel het Zwitserland van Z.-Afrika genoemd wordt. De Basoeto behoren tot de Bantoenegers en zij hebben 150 jaar geleden de bergen opgezocht om beter beschermd te zijn tegen aanvallen van oorlogzuchtige Zoeloe's. Zij hebben ge streden tegen Engelse en Boeren, maar thans is alls rustig in het land. De Basoeto zijn zeer bijgelovig en niet afkerig van mensenoffers, ondanks de zware straffen die hiervoor opgelegd worden. De positie van de vrouw is weinig gun stig, want zij moet op het land wer ken, terwijl de man in de zon zit te keu velen met zijn vrienden. Soms is hij echter energiek genoeg om in de goud mijnen te gaan werken. Het moderne Basoetoland kent een uni versiteit, waar 200 studenten onder richt ontvangen en het oeroude Basoe toland kent fossielen van voorwereldlij ke dieren, die zo'n slordige 200 miljoen jaren geleden leefden. Na deze inleiding vertoonde mevr. Van Zinderen dia's, waarvan zij bijzonder heden vertelde. 3. mei kampioenschap korte afstand, Eemweg. 7 mei kampioenschap lange afstand, Hooglandse polder. 10 mei rit op parcours Foekenlaan. 17 meieerste recordrit, Hoogl. polder. 24 mei klassementsrit over 50 ronden op de Foekenlaan. 31 mei rit over 70 ronden op de Foe kenlaan. 7 juni tweede recordrit Hoogl. polder. 14 juni tijdrit op de Foekenlaan over 7 ronden. 21 juni rit over 100 ronden op de Foe kenlaan. 28 juni klassementsrit over 50 ronden op de Foekenlaan. 12 juni recordrit Hoogl. polder. 16 juli sprintrit op de Foekenlaan. 16 aug vierde recordrit Hoogl. polder. 23 aug rit over onbepaalde afstand op de Foekenlaan. 30 aug Tijdrit over 7 ronden op de Foekenlaan. De toneelvereniging Kerkebuurt heeft het winterseizoen besloten met een avond vol gezelligheid, die gevuld werd met twee eenacters, „Wie is Gerard" en „De Verrassing", terwijl een reprise ge geven werd van de komische opera Eulalia. Het toneelspel werd afgewis seld door muziek van de Westbovs. die ook voor de dansmuziek zorgden. De avond werd geopend door de heer H. v. d. Pol, waarna de dames J. Roe- lofsen, P. v. Rouwendaal-Hovius, mevr, Bekker-Verhoef, mevr. Koppen-Venhof, mej. L. Karssen en de heren A. Fugers, P. Hagen, B. v. d. Pol, F. Roelofsen, C. Hilhorst en G. Achterveld onder regie van de heer J. v. d. Broek hun kun nen op het toneel toonden. En met dit kunnen zorgden zij voor veel vrolijkheid. Tweemaal heeft het S.E.C.-honkbalteam het afgelopen weekeinde een nederlaag geleden. Tegen Donar op zaterdagmiddag maar liefst met 2-30 en zondagmorgen tegen U.S.O. met 8-17. Tegen Donar werd het spelbeeld nade lig beïnvloed door de vele fouten die in het middenveld van 3 E.C. gemaakt werden. In het buitenveld ging het aanvanke lijk ook niet zo best, maar naarmate de wedstrijd vorderde kwamen de spe lers van dit veld en vooral G. Lage- maat, beter op dreef. Achtervanger Pan van de S.E.C.-pioeg speelde weer een uitstekende wedstrijd. Hij was solide en betrouwbaar Rudi Blok deed het deze keer als pitcher niet zo best, maar al met al is het voor S.E.C. een goede oefenpartij geweest. S.E.C. en O.S.O. waren twee g«li)Kwaar- dige teams. Pitcher Harris van S.E.C. was goed op dreef en lang bleef de stand in evenwicht. Toen pitcher v. d Gaast aan bod kwam ging het minder goed en in de voorlaatste inning kon O.S.O. een voorsprong nemen. In de laatste inning ging het beter met S.E.C, en Harris zag kans 10 spelers van O.S.O. uit te schakelen. De jeugdige achtervanger V. d. Veer speelde een uitstekende wedstrijd. Het Nederlands Instituut voor Volks ontwikkeling en Natuurvriendenwerk (NIVON) houdt donderdagavond een propaganda-avond in het gebouw van de Nederlandse Protestantenbond. Hieraan wordt medewerking verleend door het mandoline-ensemble „Con Amore" onder leiding van de heer L. Asperslag en de balletgroep „Kruis- kamp" onder leiding van mevr. J. v. d. Ploeg-Zetten. Ruim 45 dames en heren komen uit Amersfoort om deze avond te doen slagen. De heer J. Volkers uit Utrecht zal spreken over Nederlandse en Zwitserse natuurvriendenhuizen en in de pauze kan men een foto-expositie bezichtigen en inlichtingen krijgen over het NIVON-werk. Het NIVON bezit in Nederland een 13- tal vakantiehuizen, die natuurvrienden huizen genoemd worden. Zij liggen in een prachtige omgeving, zijn ingericht met gezinskamers, slaapzalen, dagver blijven en ruimten waar men de zelf- verzorging beoefenen kan, want slechts in Oisterwijk is een verblijf waar men volledig in pension kan. In de andere tehuizen zijn grote keukens met volle dige inventaris, maar zonder personeel, zodat vrijwilligers voor het koken moe ten zorgen. Uiteraard drukt dit de kosten van het verblijf in deze tehuizen sterk. Het NIVON is aangesloten bij de Na tuurvrienden-Internationale, waardoor leden ook kunnen profiteren van na tuurvriendentehuizen in het buitenland. In België, Frankrijk, Zwitserland, Oos tenrijk en Duitsland staan ongeveer 625 van deze tehuizen ook voor Nederlandse leden open. De heer Volkers zal donderdagavond vele interessante bijzonderheden vertel len over het NIVON-werk en de te huizen, waarvan de leden in hun vakan tie gebruik kunnen maken. ZILVER TETRA. De heer H. H. Murris heeft gisteravond in „De Gouden Ploeg" voor de leden van Zilver Tetra gesproken over het onderwerp „Het ontstaan van soorten Verscheidene vissen zijn vroeger land dieren geweest en een merkwaardig voorbeeld hiervan is de walvis. De heer Murris sprak over het leven en werk van Darwin, door wiens onderzoekingen vele gegevens over het leven der dieren verkregen zijn. Er werden vele kleurendia's getoond, die de uiteenzetting verduidelijkten. EIERMARKT AMERSFOORT. Op de eiermarkt werden aangevoerd 230.000 stuks. Hoendereieren van 13, tot 14,25. Middenprijs 13,75. Prijs per kg. 2,25. De heer G. v. d. Heuvel, die vrijdag morgen ernstig gewond werd toen hij op de Ossendamweg van zijn bromfiets viel, is gisteren in het ziekenhuis „De Lichtenberg" overleden. Hiermee heeft het Soester verkeer in 1961 het derde slachtoffer geëist. SERVICE. De scholier C. J. V. reed per fiets op het Kerkpad. Daar reed ook een vuil nisauto. De jongen stapte af en trok zijn fiets aan de kant om de auto te laten passeren. Er was geen ruimte genoeg en de fiets kwam onder de auto.. De auto nam de zwaarbeschadigde fiets mee om hem te laten repareren en de jongen werd naar school gebracht. EERSTE DUIVENVLUCHTEN. Zondag hebben de Soester duiven voor het eerst in het seizoen 1961 een wed vlucht gehouden vanaf Duffel, een af stand van 133 km. Van de vereniging De Zwaluw waren 521 duiven in con cours, die om 10.10 uur gelost werden met Z.W. wind. De eerste duif kwam om 11.56.02 aan, de laatste prijswinnende duif om 12.23.24. De snelheid was 1251,67 meter per minuut. Uitslag C. van Soest 1 2 29 31 35 63 70 87 90. P. de Bes 3 60. H. Gorissen 4 45 84. G. Rijksen 5 8 12 16 52 54 72 83 85. R. Voskuilen 6 9 23 32 44 89 93. G. M. Duiser 7 55. J. van Herwaarden 10 57 66 79 102 103. C. van Klingeren 11 13 46 97. V. Reyerse 14 69 101. J. v. d. Belt 15. A. Leyssen 17 36 38 64 76. C. Bosboom 18. C. v. d. Lugt 19 92. H. Onwezen 20 99. A. J. v. Dorrestein 21. P. Duyst 22 81 88 95. C. v. d. Hoek 24. L. van Klooster 25. J. v. d. Brakel 26 30 41 104. B. Roest 27 59 71 82 98. A. van Kooy 28 47 75. C. Dijkman 33 37. A. Snijders 34 43. E. de Goede 39. Th. Wigtman 40 73 77 78 91. J. Ottens 42 50 68. G. Visser 48. J. Rauch 49. Mevr. G. Brink-Zimmerman 51 58 67 100. H. Woudstra 53. H. den Dekker 56 80. P. Grift 61 65. H. Kriek 62. J. Blij leven 74 96. N. van Veen 86 94. Van de vereniging De Vriendschap wa ren 299 duiven in concours. De eerste duif arriveerde om 16.06.24 uur, de snelheid was 1149,45 meter per minuut en de laatste duif kwam om 12.23.34 aan. Uitslag W. Nieuwenhuis 1 14 39 45 63 64 72. J. Wijnands 2 17 26 42 57. J. G. Kamerbeek 3 27 48 52. E. C. van Daatselaar 4 25 28 34 37. H. Verkerk 5 11 21 29 31 33 40 41 55 56 61 62 65. G. van Klooster 6. C. Jak 7 10. G. H. v. d. Broek 8. R. van Duine 9. E. Veerman 12 24 54 75. W. Altenaar 13 69 73. D. J. Bos 15 20 22 53. Z.K.H. Prins Bern hard 16 43 46 50 51 58 74. G. Sukel 18 70 71. W. Roest 19 30. H. Muis 23 32 38 66. G. Sikkelbein 35. C. Roskam 36. C. Kaats 44 49 60. R. Koster 47. J. A. B. van Klooster 59 67. J. Huur- deman 68. CHR. GEM. ZANGKOOR GAF ZIJN EERSTE CONCERT. Het Soesterbergs Christelijk Gemengd Koor, dat op 30 september van het vorig jaar werd opgericht, gaf vrijdag avond in de garnizoens-ontspannings- zaal zijn eerste concert onder leiding van zijn dirigent, de heer A. Oudhof. Medewerkenden waren ds A. Vroegop, piano; Gerard Jelo, bas-bariton en het Tuindorpkerkoor, Utrecht. Het programma werd ingezet met het stemmige Bondslied door beide koren, gevolgd door samenzang van een twee tal liederen van H. Schütz en het ,,'k Heb Jezus lief" van J. S. Bach, die reeds dadelijk boeiden door hun klank rijke vertolking. Een genot was het verder om het Tuindorpkerkkoor te be luisteren in het „Alzo lief heeft God de wereld gehad" van Palestrina en 'n viertal liederen van J. S. Bach, die zui ver, beschaafd en met overtuiging ten gehore werden gebracht. In het juichende „Christus heeft over wonnen" wist het koor zijn hele ziel te leggen. Na de pauze kon men nader kennis ma ken met het nieuwe plaatselijke zang koor in werkjes als Psalm 103 van E. Mobach en Lobe dem Herrn van H. Distier voor soli, duet, gemengd koor en piano, die met overgave en expressie werden gebracht. Dit koor heeft zangers en zangeressen die over een bijzonder goede stem beschikken. De uitvoering ontlokte een warm ap plaus. Een aantrekkelijke afwisseling waren de Negro Spirituals, die met veel gevoel en klankweelde gezongen werden door de solist Gerard Jelo. Met het zingen van de avondzang werd de avond besloten. INENTING TEGEN KINDERVERLAMMING. De inentingen tegen kinderverlamming zullen op 2 mei te Soest, en 3 mei te Soesterberg worden voortgezet. Alle kinderen, die een maand geleden hun eerste prik hebben gekregen, heb ben thans een oproep ontvangen voor de 2e injectie. Bovendien hebben alle kinderen, die toen ziek waren of op andere wijze hun eerste prik niet ontvingen en dit verzuim bij de entadministratie hebben gemeld, een hernieuwde eerste oproep ontvangen. Inlichtingen over de intenting uitslui tend bij de entadministratie op het ge meentehuis (tel. 2643 toestel 005). VAKANTIE SLAGERS. Burgemeester en wethouders van Soest delen mede, dat de raad in zijn ver gadering van 19 april 1961 een nieuwe vakantieregeling voor de slagers heeft vastgesteld. Deze regeling ligt voor een ieder ge durende drie maanden ter gemeente secretarie, kamer 1, ter inzage (op werkdagen van 9.00-12.00 uur. Soest, 25 april 1961. ONDERWIJS. Burgemeester en wethouders van Soest gelet op artikel 76 van de Lager-Onder- wijswet 1920 brengen ter algemene kennis dat de raad dier gemeente in zijn vergadering van 19 april 1961 medewerking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 heeft verleend aan a. het R.K. schoolbestuur te Soestdijk voor het maken van een berging t.b.v. het gymnastieklokaal behorende bij de Mariaschool voor g.l.o. b. het R.K. schoolbestuur te Soester berg voor 1. het aanschaffen van 2 droogpoeder- blusapparaten t.b.v. de St. Carolusschool voor g.l.o. 2. het aanschaffen van 1 droogpoeder- blusapparaat t.b.v. de Titus Brandsma- school voor g.l.o. c. 1. het R.K. schoolbestuur te Soest t.b.v. de onder dat bestuur staande jongensschool voor g.l.o., meisjesschool voor g.l.o., school voor u.l.o. en meisjes school voor v.g l.o. 2. het R. K. schoolbestuur te Soestdijk t.b.v. de onder dat bestuur staande Ma riaschool voor g.l.o. en St. Theresia- school voor g.l.o. 3. het R.K. schoolbestuur te Soesterberg t.b.v. de onder dat bestuur staande St. Carolusschool voor g.l.o. en Titus Brandsmaschool voor g.l.o. 4. het bestuur van de vereniging voor Chr. 1. en u.l.o. te Soesterberg t.b.v. de onder dat bestuur staande school voor g.l.o. aan de Gen. Winkelmanstraat, voor het aanschaffen van een aantal handdoeken. Soest, 25 april 1961. Burgemeester en wethouders van Soest gelet op art. 53 van de Kleuteronder wijswet brengen ter algemene kennis dat de raad dier gemeente in zijn ver gadering gehouden op 19 april 1961 me dewerking als bedoeld in artikel 50 van de kleuteronderwijswet heeft ver leend aan a. het R.K. schoolbestuur te Soesterberg voor het aanschaffen van 1 droogpoeder. blusapparaat en een stofzuiger t.b.v. de R.K. kleuterschool te Soesterberg b. 1. het R.K. schoolbestuur te Soest t.b.v de onder dat bestuur staande kleuterschool aan de Steenhoffstraat 2. het R.K. schoolbestuur te Soesterberg t.b.v. de onder dat bestuur staande kleuterschool aan de Gen. Winkelman- straat, voor het aanschaffen van een aantal handdoeken. Soest, 25 april 1961.

Soester Courant | 1961 | | pagina 2