VAN ESSEN voor Foto TWEEDE BLAD Vergeefse dollarpolitiek Zomeravondvoetbal. Programma S.E.C. verloor. KRABBELS VAN KNEUS. Tennisclub Soest. Laatste competitiewedstrijd Korfbaldag in Soest. SALON KOPPEL BURGERLIJKE STAND R.K. Openbare Uitleenbibliotheek. 5 BATENBURG's Erkende Auto- en Scooterrijschool Beslissingswedstrijden S.E.C.-honkbal. SOESTERBERG. K.V.O.-nieuws. Vliegtuifftournooi. E.H.B.O.-nieuws. VAN DE SOESTER COURANT VAN DINSDAG 6 JUNI 1961. Ondanks de financiële hulp die de Verenigde Staten aan vele landen ter wereld verstrekten, zowel voor eco nomische als militaire doeleinden, is de Amerikaanse regering tot de conclusie gekomen, dat de goodwill van Ame rika in al deze landen toch soms niet zo erg groot is. In menig geholpen land kan zelfs van een anti-Amerikaanse stemming gesproken worden, hetgeen o.a. vooral in Zuid-Amerika het geval is. Dit heeft er toe geleid, dat Amerika nu meer geld voor zijn propaganda in die landen zal gaan gebruiken, terwijl daarnaast een groots opgezet program ma wordt ontwikkeld voor economische hulp aan onderontwikkelde landen. Het is inderdaad opvallend, hoe wei nig de miljarden dollars, die Amerika na de tweede wereldoorlog aan andere landen ten goede heeft doen komen, tot een grote goodwill voor de Ver enigde Staten hebben bijgedragen. Ook al is men officieel dankbaar voor de ondervonden hulp, in menig land zijn grote delen van het volk toch niet erg Amerikaans gezind. Daarnaast ziet ook menige regering de geboden steun als een noodzakelijk kwaad en acht men zich niet verplicht daar politieke dank baarheid voor tegenover te stellen. De Amerikaanse dollars hebben de po litieke gevoelens van de geholpen vol ken maar bitter weinig kunnen beïn vloeden ten gunste van Amerika's buitenlandse politiek. Met belangrijk minder geïnvesteerd kapitaal in bui tenlandse hulp kan Rusland in sommi ge landen op aanmerkelijk betere re sultaten wijzen, zoals in enkele Afri kaanse staten en thans ook in Cuba aantoonbaar is. Daaruit blijkt, dat de communistische ideologie in vele landen meer aanslaat dan de Amerikaanse rijkdommen. Men kan zelfs stellen, dat het mis schien juist die rijkdommen zijn, die een zekere weerstand oproepen, veel al uit afgunst geboren. Daar komt nog iets anders bij. De strijd voor de vrijheid van ras en volk, die de Verenigde Staten voor staan, wordt in het eigen land niet konsekwent meegestreden. De rassen- relletjes die in Amerika zelf voorko men, wekken gerechte twijfel aan de geaardheid van grote delen van het Amerikaanse volk ten aanzien van die vrijheid. Een twijfel, die zijn invloed doet gelden bij andere volken, zeker wanneer ook deze van gekleurd ras zijn. En dan is er verder nog het feit, dat Amerika soms goede bondgenoten voor het hoofd stoot bij het bedrijven van zijn buitenlandse politiek of ten aanzien van handelsbelangen, zoals o.a. ook Nederland ondervindt. Amerika, dat krachtens zijn positie, de leidende mogendheid van de vrije we reld behoort te zijn, weet in zijn po litiek echter geen stuwende lijn De grootste keuze camera's ter plaatse. te 5 juni: H.V.C. '55-K.P.S. 1. V.V.Z. brengen. Een groot deel van het Ame- D.V.A. houdschool; 2. r.k. ulo; 3. chr. ulo. Meisjes VI1. Openbare ulo; 2. Oranje Nassau v.g.l.o.; 3. chr. ulo. Jongens I 1. r.k. ulo; 2. openbare ulo; 3 chr. ulo. Jongens II 1. r.k. ulo; 2. Oranje-Nas- sau-v.g.l.o.; 3 chr. ulo. Jongens III 1. chr. ulo; 2. r.k. ulo; 3. openbare ulo. KINDERUITZENDING. De jaarlijkse collecte voor de Kinder uitzending heeft opgebracht 837.18. Dank aan alle collectanten en goede ge vers. Ter afsluiting van het voetbalsei zoen speelde S.E.C. zaterdagavond 2 vriendschapelijke wedstrijden tegen teams van de vereniging Zuidvogels uit Huizen. Het tweede elftal van S.E.C. won met 5-0 maar het eerste moest in. het eerste van Zuidvogels de meerdere erkennen. De Huizer voetballers speel den beter en behaalden en verdiende 2-0-overwinning. De aanval van S.E.C. was bijzonder zwak en voor een deel As je 't ming vraogt dan mok zeige dat wullie zo zachiesan weer in 'n tied leeve dawwe kenne zeige „In Soest is nooit niks te doen", zoas dat vreuger was. En dit jaor wel heulegaor niks, waant die dee- rens en die jonges die altied wedstrieje speule int netuur- K.P.S. 2-C.S.M. G.T.D.-Dalco. rikaanse volk kan zich nog laltijd 6 juni niet los maken van isolationistische 9 juni: V.V.Z.-170 TD. K.P.S. 2-Ciha. ideeën, waardoor de Amerikaanse rege- Foxboro-G.W.K. ring met sterke binnenlandse span ningen heeft te maken en geremd wordt in haar buitenlandse politiek. kwam dit omdat spil Ruttenberg in j bad die kenne d'r noeng niet terecht de voorhoede opgesteld was. Zijn spel omdatet nog niet klaor is. werkte remmend. Daarbij kwam dat We hebbe aovende van de V.V.V. int de Soester voorhoedespelers bijzonder j opeluchtteater ehad en ok nog wel us nonchalant met de kansen omsprongen. int netuurbad, maor noeng komter Na 25 minuten nam het elftal van niks. Alleenig veurstellinge veur de Het is nu de vraag of de miljoenen, die besteed gaan worden aan het voe ren van meer propaganda voor Ame rika's inzichten en politieke doeleinden, het verwachte effect zullen opleveren. Wat Amerika, wat trouwens het ge hele westen ontbreekt, is een gemeen schappelijke ideologie, die de man in de straat aanspreekt en voor de ver werkelijking waarvan hij desnoods ont beringen zou willen lijden. Het westen gebruikt teveel de materia listische zijde van het leven. Men meent de „man in the street" te kun nen pakken met sociale verzorgingen, met een verzekerd bestaan, met deel neming aan de weelde. Maar hoe mooi men dat alles ook vindt, wezenlijk wordt iemand slechts „gepakt" door een ideologisch ideaal, iets waar de geest zich mee bezig houdt. De commu nistische ideologie mag dan voos zijn en meer beloven dan er in werkelijk- De competitie is voor de Soester ten- nisteams ten einde en door een 4-1- overwinning is het B-team, bestaande uit W. van Es, P. Jansen, Angèle Jans sen en Agnes Janssen kampioen gewor den. Deze overwinning werd zater dagmiddag behaald op Gooiland C. Soest AGooiland A 0-5. Bilthoven DSoest C 2-3. Leidse StudentenSoest 1 7-1. J. van DongenG. J. Esendam 6-1, 6-4. W. RoestA. Sprangers 7-5 12-10. Mej. Teppemamevr. Felix 6-2 3-6 1-6. Mej. Herwaardenmevr. Van Breuke- len 6-3 6-2. Mej. Herwaarden en J. v. Dongenmevr. Felix en J. H. van Breukelen 8-6 7-5. Mej. Sark en W. Roestmevr. Van Breukelen en A. Sprangers 6-2 6-2. Roest en Van Don genVan Breukelen en Esendam 6-4 6-2. Mej. Teppema en mej. Sarkmevr. Felix en mevr. v. Breukelen 6-2 6-2. U.L.T.C. 6—Soest 2 4-4. Zuidvogels de leiding door een hard schot van de rechtsbinnen. S.E.C. pro beerde dit doelpunt te beantwoorden, maar de keeper van Zuidvogels had 't geluk aan zijn zijde en enige malen redde de paal voor hem. In de tweede helft was het aanvals- spel van Zuidvogels gevaarlijk, maar van doelpunten maken kwam niet veel en spil Elverding van S.E.C. moest hierbij zelfs de helpende hand bie den. Hij speelde wat nonchalant op de keeper terug, de Zuidvogels-rechts buiten schoot toe en maakte het tweede doelpunt. Teams van B.D.C.-handbal zijn aan de laatste competitiewedstrijden bezig. Het tweede team verloor van B.S.V. in Blaricum en de juniores wonnen met keinders. Over 't bloemekersoo hoewe wullie heulegaor nie meer te praote, waant dat lag al heul gauw op zien dooje rug. D'r binne sportweke ewest, maor das noeng ok van de baon en d'r beurt heul niks. Ok nie bie K.P.S., die aanders al tied veur 'n middag zorregde mit voet bal van de bovenste plaank. Alle- gaor niks as de hond in de pot. Das zogezeid onze eige schuld, waant wullie haange alsmaor veur de tele visie en aster wat te doen is dan kom- me wullie niet. Dan zeige wullie „In Soest is nooit niks te doen". Gezellege boel ken dat gaon worde. D'r is toch zeker niet alleenig veur de keinders 'n opeluchttheater. En 'n bar mooi opeluchttheater ok nog. Maor nie komme. Veural nooit komme. As Mieke Telkamp komp zinge dan komme d'r hoope, niet omdazze dat nie kultereel vinde, maor toeng d'r veu- Soest. Het volledige assortiment vindt U bij Soesterbergsestraat 44 Telef. 2045 GEBOREN Jean Philippe, zoon van J. H. den Bliek en M. Gijsouw, Aagje Dekenlaan 2. Henriëtte Johanna, dochter van I. Spetter en A. Borcher- ding, Ericaweg 14. Gerarda Antonia Maria, dochter van G. A. van den Berg en B Kouwenberg, Nieuweweg 70. Johannes Bernard, zoon van B. Visser en A. A. A. de Haan. Hilver sum, Koorenstraat 33. Alexandra Irene Francisca, dochter van A. A. F. van der Gaag, overleden en S. Barre, Antonie van Leeuwenhoeklaan 47. Angeniet Helena Tonia, dochter van K. L. van Straten en P. J. C. van 't Klooster, Laanstraat 27. Frangois, zoon van G. Hooijer en G. van Gro ningen, Pelikaanweg 3. Henricus Jo hannes, zoon van G. M. Graffner en C. W. H. Hendrikse, Soesterbergse- van de iagëre scholen en zij scoorden straat 8. Johannes Franciscus, zoon meer dan de leerlingen van de ulo-, van J. J. A. Fontein en E. J. Grimme- v gd o._ en nijverheidsscholen, die in likhuijse, Plesmanstraat 387. Mar- d£ 'namiddag speelden. Na de wedstrij- jolein Pauline, dochter van C. Brink den van de iagere scholen reikte de en A. P. Serné, Julianaplein 6. Ed-heeT j Kenemans de prijzen uit en win Franciscus Jacobus Michael, zoon de beer l O verhof deed dit in de van A. H. Severs en J. Galesloot, Prof. Lorentzlaan 59. Jeroen Anthonius, zoon van A. C. Kok en A. R. Wante naar, Peter van den Breemerweg 11. Petronella Cornelia Maria, dochter van H. J. de Ruijgt en J. M. Epskamp, Kerkpad Z.Z. 24. Mirjam, dochter van A. H. Hilgers en L. T. van der Werf, Talmalaan 36. ONDERTROUWD Henri de Jong, Marisstraat 18, Baarn en Anne Marie Huisman, Vinkenweg 25. Bernard att t— rig jaor 'n stuk van Sjeekspier, zo kul. 7-4 van A.A.V. Er moeten nog enige te^egj wedstrijden voor de competitie en het kampioenschap van Utrecht gespeeld worden. heid ooit door verwezenlijkt kan wor- J R. IburgR. v. Zadelhoff 3-6 1-6. R. den, het is toch een vergeestelijkt idee I Ogterop—H. v. Es 6-4 6-8 4-6. Mej. E. en juist daardoor willen velen er hun v. Egmond—mej. S. Hoppenbrouwers leven en bloed voor offeren. [4-6 6-2 6-4. Mej. J. Kortland—mej. A- De vrije wereld is religieus en geeste-Eysink 6-3 6-4. Mej. E. van Egmond lijk tezeer verscheurd om hiertegenover en R. Iburgmej. S. Hoppenbrouwers een even sterk aansprekende ideologie j en R. v. Zadelhoff 9-7 4-6 0-6. Mej. J. te stellen. Een ideologie, die er wel is, j Kortland en R. Ogtropmej. A. Eysink maar waar naar men zelf te weinig en H. van Es 6-3 2-6 6-4. R. Iburg en leeft, zowel individueel als gezamen-R. Ogtrop—R. v. Zadelhoff en H. van lijk. Zonder deze ideologie van de liefde Es 4-6 3-6. Mej. E. van Egmond en en de eerbied en de gelijkheid voor de mej. J Kortland—mej. S. Hoppenbrou. medemens, zullen alle Amerikaanse wers en mej. A. Eysink 6-3 6-4. dollars weinig propagandistische waar- Soest 3De Doelen 2 8-0. de blijven houden. M. AlblasA. Deenink 3-6 6-0 6-2. A. van RosmalenN. Pels 6-1 9-7. Mej. H. Spoorenbergmej. E. Zeeman 3-6 6-4 6-4. Mej. M. van Brummelenmej. M. van Doorn 6-1 6-1. Mej. M. v. Brum- as je maor wil, was, toeng zaote wullie allegaor naor de televisie te kieke. Messchien wel naor Mieke Tel kamp. 't Is netuurlijk flauwekul om te zeige dattet in Soest heul niet wat worre ken mi veurstellinge al ist dan nie mdkkclck Nieuwe boeken Romans Betteridge, jn Aomersfoort ken ut wel, waorom Spionnen schaakmat (det). Bruce, dier njet Maor dan motter 'n manne- Oss 117 las Vegas. (det). Carriot, Ach-^je Komme die zien eige d'r veur ter het masker, (det). Chartens, De j spaant En ^ter gin sente binne dan Saint en de blonde erfgename (det). mottie prebeere an die sinte te komme. Carteris, Het spook van de Saint. (det). Daorom ist maor te hoope da wullie Havank, De schaduw grijpt in. (det).heul gauw 'n mannetje veur de sport Havank, Het spookslot aan de Loire. hriege die dat zaokie us op poote gaot (det). Kirst, Fabriek van officieren.zette Konsalik, De grote terugtocht. Noeng ist niks edaon en niemand ken Honderden leerlingen van tientallen scholen hebben ook dit jaar weer deel- melen en M. Alblasmej. E. Zeeman genomen aan de jaarlijkse schoolkorf- en A. Deenink 6-4 6-2. Mej. H. Spoo- baldag. welke georganiseerd werd door renberg en H. v. Rosmalen—mej. M. de commissie voor lichamelijke opvoe-1 v. Doorn en N. Pels 6-2 6-0. M. Al- ding op de scholen in de gemeente bias en A. v. RosmalenN. Pels en A Deenink 6-3 5-7 6-1. Mej. M. van Deze commissie bestaat uit de heren Brummelen en mej. H. Spoorenberg- R. K. Jager, J. Kenemans en L. Over-mej. M. v. Doorn en mej. E. Zeeman hoff. Zij werden bij hun werk geholpen 6-1 6-2. door vele onderwijskrachten, die de wedstrijden als scheidrechters leidden. In de morgenuren speelden de teams namiddag. De eerste prijs was een zilveren medaille, de twee prijs een bronzen medaille en de derde prijs een diploma. De uitslagen zijn Lagere Scholen. Gemengd A1. v. d. Huchtschool; 2. St. Carolusschool; 3. De Savorninschool. Gemengd B 1. Da Costaschoo,2. o.l.s. Soest-Zuid; 3 chr. school Soesterberg. Gemeng C 1. o.l.s. Soesterberg; 2. In- singerschool; 3 o.l.s. Kerkebuurt. Antoon Mol, Generaal WinkelmanstraatGemengd D: 1. o.l.s. Beetzlaan; 2. v. d. 38 en Margaretha Margo Johanna Kam-i Huchtschool3. Da Costasehool. pert, Braamweg 24. Gemengd E: 1. o.l.s. Beetzlaan; 2. De Savornin Lohmanschool; 3. St. Carolus- GEHUWD Cornelis van Dijk, Hartweg sch0ol. 11 en Gozina Elly Maria van Doorn, jongens1. Titus Brandsmaschool; 2. Beetzlaan 95. Bernardus Gerardus st Carolusschool; 3. Da Costasehool. Brouwer, Lindenlaan 28, Baarn en Pe tronella Johanna Maria Wilke, Duin weg 4. Adrianus Koenen, Irisstraat 3, Baarn en Martina Jacoba Johanna Maria Ruijer, Krommeweg 13. Dirk de Wit, Prof. Henketstraat 32, Delft en Neeltje Verspuy, Amersfoorsestraat 95. Arie Cornelis Middelman, Aag je Dekenlaan 41 en Johanna Roos, Steenhoffstraat 42. OVERLEDEN Johannes Marinus Odi- not, 83 jaar, weduwnaar van A. C. van Benthem, Anna Paulownalaan 28. Albert van den Ham, 91 jaar, weduw naar van J. E. H. Schellinkhout, Bos straat 2. Albertine Pietertje Gras huis, 68 jaar, gehuwd met J. L. G. Herrebrugh. Steenhoffstraat 29. Jongens II1. v. d. Huchtschool; 2. o.l.s. Soest-Zuid; 3. St. Bonifaciusschool. Meisjes I 1. St. Carolusschool; 2. St. Theresiaschool; 3. Titus Brandsmaschool. Meisjes II: 1. chr. school Soesterberg; 2 St. Theresiaschool o.l.s. Soest-Zuid V.G.L.O., U.L.O. en N.O.-scholen. Meisjes I: 1. Oranje Nassau-v.g.l.o.; 2. chr. ulo; 3. Koningin Emma Huishoud school. Meisjes II 1. r.k. ulo; 2. Koningin Em ma Huishoudschool; 3 openbare ulo. Meisjes III: 1. Koningin Emma Huis houdschool; 2. r.k. ulo; 3. Oranje-Nas- sau-v.g.l.o. Meisjes IV 1. Koningin Emma Huis houdschool; 2. chr. ulo; 3. r.k. v.g.l.o. Meisjes V1. Koningin Emma Huis- cn U3 cc Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (K 2955) U wordt gehaald en gebracht. De Munck. Rebecca Valden huisarts. ming kwaod ankieke ak zeig dat in Slauerhoff. Kees de jongen. Wolf- Soest nooit te doen Catz, Onderstroom. Erling, Frankie s j}as n0g 'n Keer waor ok. Of nie soms. eindpunt. Boeken over allerlei onderwerpen Aafjes, Dag van gramschap in Pompeji. Adamson, In vrijheid herboren. Alta, Het gooi. Berghuis, Kamakto, De Christelijke school die tot twee maal toe de beker veroverde, slaagde er niet in deze definitief in haar be- zit te krijgen. Het was de Titus het wordt dag. Busch, Aruba. j Brandsmaschool met 6 punten, die met Coppes, Totdat hij terugkomt. Dave-1 de eer ging strijken, zies, Het Front. Flacilière, Zo leefden Tweede werd de Carolusschool met 4 de Atheners. Fuchs, St. Patrick, de punten De openbare school en de standvastige. Harrer, Tibet is mijn Christelijke school eindigde elk met 1 vaderland. Hoofd. Granida. Van puntna loting nam de openbare school Kampen, Plesman. Van de Poll, De de derde plaats in, de Chr. school de Nederlandse Antillen. Sasabowski, J vierde. Ik vocht voor de vrijheid. Thomp-1 Als intermezzo vond er een demonstra- son, De 85 dagen. Troyat. Zo leefden tie-wedstrijd plaats tussen S.K.V.-comb. de Russen. Verburg, Afscheid van K.V.O. 1 (senioren), welke door de Kongo. gasten op 't laatste nippertje met 4-3 Engelse romans Brennand, Sink the gewonnen werd. Bismarck. Crispin, Frequent hearses. a.s. zaterdagmiddag, 3 juni, zal er door (det). Christie, A pocket full of rye. K.V.O. een oud-papieraktie ten bate (det). Christie. Dead man's folly. (det). van de te bouwen club-gelegenheid ge- Christie, 4.50 from Paddington. (det). houden worden. Christie, Why didn't they ask Evans. (det). Cronin, The citadel. Duggan, Knight with armour. Gardner, The case of the gilded lily. (det). Hoyle, The black cloud. Lederer en Burdick, The ugly american. Macklean, H.M.S. Ulysses. Marsh, Death in a white tie. (det). Sayers, Five red herrings. Trevor, The killing ground. Uris, Exodus. Duitse boeken Böll, lm Tal der donner- den Hufe. Rinser, Mitte des Lebens. Scholl, Die weisze Roze. Wiechert, Das einfache Leben. Zweig. Phantasti- sche Nacht. Op het terrein van S.E.C. zijn zaterdag pranse boeken Leroux, Le mystère de j en zondag twee beslissingswedstrijden gespeeld, respectievelijk voor promo tie naar de eerste klasse van de af-1 semad]es les moissons. 5 dln. deling zaterdagmiddag-voetbal van de K.N.V.B. en degradatie naar de eerste klasse onderafdeling der K.N.V.B.-re serves. S.D.V.B. uit Barneveld en Posta uit j la chambre. Simenon, Maigret et 1'inspectuer malgracieux. Troyat, Les es et les moissons. 5 dlr De honkbal-competitiewedstrijd tussen Elinkwijk 2 en S.E.C. 2 werd om de Utrecht speelden reeds tweemaal tegen I gesteldheid van het Utrechtse terrein elkaar voor zij zaterdagmiddag in het afgelast. S.E.C. 1 speelde een nuttige veld kwamen voor de beslissingswed- j oefenwedstrijd tegen H.B.C. Hilver- strijd. De eerste maal had S.D.V.B. ge- sum, die verloren werd met 9-20. wonnen, de tweede maal Posta. I In de eerste inning werd de basis van Nu was er weinig spanning, want na- j deze nederlaag gelegd doordat wer- dat een S.D.V.B.-back in eigen doelper De Bruin geen controle over geschoten had nam Posta spoedig een zijn worpen had. Hierdoor kon Hil- 4-2-voorsprong en in de tweede helft versum een 10-0 voorsprong krijgen, geloofden de Utrechters het wel. DeDe Bruin werd op de werpplaat ver- Barnevelders konden slechts de eer vangen door Lotze en nu ging het redden door het benutten van straf-veel beter, maar pas in de vijfde in- schoppen. Posta promoveert dus. ning kon S.E.C. door goed slagwerk In de" afdeling van S.E.C. 2 speelden nog tot een vrij redelijke score komen A W 2 en C.D.N. 2. Zij moesten zondag al werd het dan een stevige nederlaag. uitmaken wie naar de onderafdeling de gradeerde en C.D.N. werd het slacht- offer. A.W. nam tweemaal een voor sprong en tweemaal maakte C.D.N. ge- I lijk. Bij het eindsignaal was de stand De nog 2-2 en een verlenging moest de seerde schoolkorfbalwedstrijden beslissing brengen. In de zesde minuutben weer plaats gevonden, scoorde A. W. het winnende doelpuntOndanks de slechte weersomstandighe- jaarlijkse door K.V.O georgani- heb- en C.D.N. degradeert. I den werd er enthousiast gespeeld. O c" Evenals in het B2-tournooi van zaterdag 20 mei j.1. was ook in het B3-tournooi van j.1. zaterdag één der deelnemende elftallen te zwak voor haar tegenstan ders. Het was in dit tournooi het zon der enige interesse spelende elftal van Soesterberg, dat geen partij wist te ge ven aan o.a. 't zeer goede elftal van Quick en evenmin aan S.E.C. en Ams- vorde. De uitslagen waren AmsvordeQuick 0-0. S.E.C.Soesterberg 1-0. Amsvorde S.E.C. 0-2. QuickSoesterberg 4-0. S.E.C.—Quick 1-1. Door deze uitslagen werd S.E.C., dat 5 punten verzamelde, voor de tweede achtereenvolgende maal toernooiwin- naar. Quick uit Amersfoort behaalde 4 punten en won daarmede de tweede prijs. Negen candidaten van de afdeling Soes terberg van de E.H.B.O. legden in het Brigadegebouw der Kon. Marechaussee het examen af ter verkrijging van het E.H.B.O.-diploma. Zij hadden allen de twee-jaarlijkse cursus gevolgd, die onder leiding stond van de voorzitter, dok ter A. Th. M. Splinter, daarbij geassi steerd door de heer W. C. van der Wel. Het examen werd afgenomen door dr J. Plum uit Utrecht. Na afloop werd door hem bekend gemaakt dat alle candi daten geslaagd waren, waarmede hij in het bijzonder de beide docenten felici teerde. De geslaagden warenmej. J. Greeven, mevr. A. G. Oudenes-Treuren en de heren J. Borstel, C. van Ham, J. W. Kaspers, J. C. Kossen, W. C. Majoor, H. F. van der Veur en G. van der Weerd. De afdeling Soesterberg telt nu 16 di- plomabezitters. In oktober wordt ge start met een nieuwe cursus.

Soester Courant | 1961 | | pagina 6