BURGERLIJKE STAND S0ESTERBERG Ongeval met bromfiets. Aanbesteding. Knokken om reputatie. Vreemde gaten. Bromfiets aangereden. Botsing. Ronde van Soest. Biggen- en Eiermarkt. as E BATENBURG's Erkende Auto- en Seooterrijschool Geslaagd. Korfbalnieuws. V.A.V. „Soesterberg". Gezellige ayond van „Soesterberg". GEBORENPeter Jacob, zoon van J. van den Berg en A. W. H. Ermerins, Kerkpad Z.Z. 114. Woutertje, dochter van H. van Hattem en M. Boom, Rade- makerstraat 37. Theodorus Johannes, zoon van F. J. Hes en C. J. Meijering, Prof. Lorentszlaan 52. Maria Anna Theresia, dochter van P. H. M. Brou wer en A. J. M. Huissoon, Kastanje laan 53. Geertruida Johanna Maria, dochter van T. J. Roest en B. M. Kok, Kerkpad N.Z. 41. Marcus Johan nes, zoon van T. Hulshof en J. Engels man, Ruysdaellaan 22. Victor Hen drik, zoon van J. H. Mantjes en B. M. Veltkamp. Buntweg 39. Monique Johanna Bernardine. dochter van H. W. G. Prie en M. van Nues, Postweg 29. Petronella Maria Geertruida, dochter van N. Th. M. Kortekaas en G. A. Jongerius, Birkstraat 91. Adrianus Gijsbertus Johannes, zoon van J. A. Verlaan en G. G. de Bruin, Klein Engendaalweg 94. Willem Jacob, zoon van J. Koornstra en J. P. Vogel, Chr. Huygenslaan 90. Rudi Leo, zoon van A. Wittebol en J. C. van Doorne, Koninginnelaan 74. Augus- ta Magdalena, docher van K. Bakker en M. M. Birk, Luit. Koppenlaan 10. Johannes Paulus Maria, zoon van W. E. van der Meer en A. I L. Ruck Koninginnelaan 95. Désirée Hendrika Ernestina Theresia, dochter van P. N. van Dijk en S. G. A. Weimar, Koningin nelaan 44. Willem, zoon van H. W. Voskuilen en H. G. Gouw, Molenstraat 99. Richard Johan, zoon van H. T. de Boer en G. Dijkstra, Nieuweweg 25a. ONDERTROUWD Hendrik van Oos trum, Schipholweg 417, Haarlemmer meer en Ellenora Meredith Hornsveld, Kolonieweg 1 c. Johannes Herman van den Broek, Heideweg 54 en Pe tronella Cornelia van den Bedum. To renstraat 2a. Ekkehard Franz Michael Reichl, Markt 39, Saalfelden (Oosten rijk) en Johanna Cornelia Maria Beu ken, Steenhoffstraat 63. Johannes Martinus Plekkepoel, Nieuweweg 55 en Helena Petronella de Bruin, Nieuwe weg 64. Victor Rudolph Wolterbeek, wonende te Biak (Nieuw Guinea) en Caroline Louise Maria Harris, Schaep- manstraat 38. Allard Hendrik Eb- bers, Heideweg 53 en Maria Gozina Spijker, Heideweg 84. Johannes Su- kel, Molenstraat 104 en Petronella Ca- tharina Gerarda Dijkman, Kerkpad Z.Z. 8. Wilhelmus Johannes Dijkman, Zandvoortweg 110, Baarn en Catha- rina Adriana Raimunde van den Breemer, Korte Melmweg 15. Caro- lus Bonifacius Anthonius Thijssen, Soes- terweg 148, Amersfoort en Margaretha Johanna de Beer, Smitsweg 37. GEHUWD Arie Dijkhuizen, Bremstraat 71, Amsterdam en Geertje Rozeboom, Postweg 68. Robert Wilkens, Bras serskade 227a, Rijswijk en Gabrielle Virgenie Hayes, Vosseveldlaan 7. Jan Bunt, Schaepmanstraat 88 en Bood- hia Debi Nandelall, Paramaribo (Suri name). Jacobus Hendrikus Lambertus van Rossum, Troelstrastraat 36 en Bea trix Johanna Gertruda Regnerij, Peli- kaanweg 18. Reinier Franciscus van Mill.'Spoorsingel 16, Delft en Tettie Cor nelia Wiersema Soesterbergsesraat 9a. Johannus v. d. Berg. Springweg 89 bis, Utrecht en Jannetje Meier, Nieuweweg 77. Rijk Schoonderbeek, Klein Engen daalweg 2 en Mientje Camper, Klein Engendaalweg 2. Hendrikus Petrus Rademaker, Eigendomweg 5 en Willy Camper, Klein Engendaalweg 2. OVERLEDEN Antonius Johannes Ma ria Wenners, 85 jaar, Van Straelen- laan 18. Pieter van Klooster, oud 78 jaar, weduwnaar van C. Reijerse, Braamweg 58. Peter Johannes Schel- lings, 22 jaar, Amersfoortsestraat 9. Alida Cornelia Rossewij, 64 jaar, echt genote van J. P. J. de Wildt, Gen. Spoorstraat 59. Bianca Emilie Jo hanna Edith van de Pol, 14 maanden, Koninginnelaan 76. Mej. E. J. v. A. reed op een bromfiets in de Vredehof straat en achterop zat de eigenaar van de brommer, J. v. H. Zij kwam uit de richting Soest en werd ingehaald door de bromfietsers A. J. P. v. S. uit Apeldoorn, die ziin vrouw ach terop had. Volgens de verklaring van mej. v. A. werd zij gesneden door Van S. Hier door kwam zij te vallen. Zij kreeg een hoofdwond, schaafwonden aan handen en beneh en verloor twee tanden. Een arts uit Eindhoven, die juist passeerde, verleende de eerste hulp, waarna mej. van A. naar het Baarnse ziekenhuis gebracht werd voor een injectie tegen tetanus. Hierna kon zij naar huis. De heer v. H. werd niet gewond en de bromfiets werd licht beschadigd. Namens het college van B. en W. is gistermorgen door de directeur van gemeentewerken de aanleg van riole ring in een gedeelte van de Lange Brinkweg, van de Kruisweg tot de Eemweg aanbesteed. Er waren slechts twee inschrijvers, de firma Peek uit Utrecht met 139.900,en de firma Van Surksum, Baarn, met 115.574, De begroting was 110.000,De gunning is aangeboden. De heer N. J. M. van de Belvedère- weg was er maar heel slecht over te spreken dat zijn voormalige kostganger C. v. W. praatjes rondstrooide, waar uit moest blijken dat M. het met de goede zeden niet zo nauw nam. Wan neer C. v. W. dit inderdaad deed en wanneer N. J. M. brandschoon is, dan is het begrijpelijk dat M. v. W. op de hoek van de Belvedèreweg en de Bec- keringhstraat een paar flinke opstop pers verkocht. Een bewoner van de Beckeringhstraat meldde de knokpartij aan de politie en er werd ingegrepen en proces-verbaal opgemaakt. M. stond erop dat ook het roddelen van v. W. met een proces-verbaal gehonoreerd werd, want hij wil op hoog niveau zijn recht zoeken en zich van blaam zui- De landbouwer A. J. H. trof een gat in zijn weiland aan de Maatweg en hij dacht aan 'n misdrijf. Hij waarschuw de de politie, die constateerde dat op verscheidene plaatsen in het weiland graszoden uitgestoken waren, terwijl men in de grond gegraven had. Men zal onderzoeken of de Dienst van Bo demonderzoek hierin de hand heeft. R. W. v. d. A. uit Amersfoort stak met zijn bestelwagen vanaf de Noor- derweg de Vredehofstraat over om de Regentesselaan in te rijden. Hij lette niet op de bromfiets van de Amster dammer J. B., die uit de richting Baarn naderde en voorrang had. Achterop de brommer zat mej. L. K. De brommer reed tegen het rechter portier van de bestelwagen en viel, evenals de duopassagiere. Zij werden slechts licht gewond. Auto en brom mer werden nauwelijks beschadigd. Op de Beukenlaan stond de auto van J. v. d. L. uit Baarn geparkeerd en achter deze wagen stond de auto van A. F. v. d. L. uit Soest. J. v. d. L. stap te in en wilde wegrijden. Hij reed ech ter achteruit inplaats van vooruit en botste tegen de auto van A. F. v. d. L. De schade was gering. Op zondag 9 juli wordt de traditionele Ronde van Soest gereden. Deze rit van 50 km wordt weer georganiseerd door de Soester Bromfiets Club en brom fietsers kunnen eraan deelnemen, ook als ze geen lid zijn. Voor de leden is deze rit geldig voor het clubkampioen schap en het persoonlijk kampioen schap van Midden-Nederland. Voor-inschrijving is mogelijk bij de heren M. v. Rouwendaal, Birkstraat 22 en J. L. J. v. d. Bank, Dorrestein- weg 41. Men kan zich ook vanaf zon dagmiddag twee uur laten inschrijven bij de startplaats, hotel Bos en Duin. Daar wordt de eerste rijder om half drie gestart. Er zijn wisselbekers, bekers, kransen en medailles beschikbaar en voor iede re vierde deelnemer is er een prijs. Op de Amersfoortse weekmarkt wer den aangevoerd: 245 biggen in prijzen van 58,tot 74,en 12 drachtige zeugen van 375,tot 525, Op de eiermarkt werden aangevoerd 222500 stuks. Hoendereieren van 11,- tot 12,25. Middenprijs 11,90. Prijs per kg. 1,90. O-. C/D •—5 fcö Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (K 2955) U wordt gehaald en gebracht. De heer H. C. Kastelijn, Soesterberg, behaalde te Utrecht het Mulo-diploma A en het middenstandsdiploma. Aan de Rijksuniversiteit te Utrecht slaagde voor het cand.-examen Franse taal- en letterkunde de heer A. A. J. Wegman, Soesterberg. Voor het Mulo-diploma A en het middenstandsdiploma slaagde te Utrecht mej. T. M. Grolleman. voor het Mulo diploma A de heer P. Copper, beiden te Soesterberg. Onze plaatsgenoot, de heer H. van der Heijden, slaagde aan de Neder landse Economische Hogeschool te Rot_ terdam voor het doctoraal examen in de Economische wetenschappen. De K.V.O.-aspiranten A namen deel aan de series van „De Tovers" te Zeist. K.V.O. wist een eerste prijs te behalen door van Kames met 1-0 te winnen, tegen de Vinken tot een gelijk spel te komen en tenslotte Amersfoort met 2-0 te verslaan. De aspiranten B, behaalden thuis een overwinning op „Biko" C uit Biltho- ven. De eindstand was 4-0 door twee doelpunten van Elma Rijper en twee van Wil Stomp. A.s. Zaterdag, 1 juli, zullen drie aspi ranten 8-tallen deelnemen aan de G.U.K.B.-volksspelmiddag in het Bi- sonpark te Zeist. De Soesterberg-junioren speelden hun eerste wedstrijd in het D.O.S.C.-toer- nooi. Een klein misverstand in de Soesterberg-verdediging stelde Biltho- ven in staat de volle winst van deze wedstrijden in de wacht te slepen. De wedstrijden tegen T.O.V. en Jonathan eindigden beide in een 0-0 gelijkspel. Er waren tal van met blanco stand geëindigde wedstrijden. Op veld 2 wel 4 van de 6. Het zou daarom wellicht aanbeveling verdienen de duur der wedstrijden iets langer te stellen dan de gebruikelijke tweemaal 71 /e minuut. Hierdoor zal een juister beeld van de krachtsverhoudin gen tussen de deelnemende elftallen worden verkregen. Voor de leden van de V.A.V. „Soes terberg" werd in „Huis ten Halve" een gezellige avond gehouden. Het meren deels uit jeugdleden bestaande publiek heeft genoten van een zeer afwisselend en op behoorlijk peil staand program ma van een amateur-parade, die ver zorgd weïd door de heer Verruyt. Tussen de amusementsnummers door werd aan de spelers van het B2-elftal een herinnering voor het door hun be haalde kampioenschap aangeboden en ontvingen de winnaars van de papier actie, aspirant D. Jaarsma en pupil J. Schoenmaker respectievelijk een trai ningspak en een paar voetbalschoenen. Tot het beste jeugdlid van het jaar werd uitgeroepen aspirant B 3 Piet Geers. Hii ontving uit handen van de voorzitter van de jeugdcomissie als beloning voor zijn sportiviteit, kame raadschap en goede clubgeest de „Van Zanten-medaille".

Soester Courant | 1961 | | pagina 6