Fa. A.N.W.B. RIJSCHOOL VAN DOOREN Van Essen voor brillen BURGERLIJKE STAND S0ESTERBERG ANNA PAUL0WNAHUIS Flinke PéS A.S. WOEI A.S. DONK A.S. VRIJ Tennis kampioenschappen van Soest. B.D.C.-handbaS. Honkbalteam van S.E.C. won voor de eerste maal. SECRETARIS of SECRETARESSE, Firma G. VAJV DEN BRINK Hees won van T.O.V. Vissen om de C. v. Wijngaarden-beker. Lichte botsing. Bilthoven-B.D.C. 4-1. Jaarvergadering B.D.C. Vierde rit recordcompetitie. Biggen- en Eiermarkt. Verhuizing U.V.V.- bejaarden-cociëteit. Vleesverkoop. Uitslagen S.E.C. Begrafenis van kolonel J. H. Sar. Soesterberg-Voorwaarts 1-4. Sticht, voor Huish. en Gezinsvoorlicht. organiseert cursussen in KAPMODELLEN GEVRAAGD Praktijk hervat. D. KOOIMAN. stukje grond LENSSEN DE WOLFF Stoffenhu een ge meub Ruim Polikliniek Rode Kool, Grote harde De eerste Mai Jonge Wortel Vanaf heden Afgeha Ook voor W. T. A. VEf hervat de KOOP-Rl vrijstaai VIIXAAT vrij staand LENSSE1N DE WOL GALLENKAMPPELSWEG 14 SOEST-ZUID - TELEFOON 3823 Ook dit jaar worden door de tennis vereniging Soest de onderlinge wed strijden om het clubkampioenschap ge organiseerd. Zaterdag en zondag zijn de eerste wedstrijden in de enkelspe len dames, heren, meisjes en jongens gespeeld. De uitslagen zijn Dames-enkelMevr. Felix-Mevr. Van Breukelen 6-3 6-4. Mevr. Felix-Mevr. Van Berkum 6-3 6-3. Mevr. Goedkoop- Mej. v. d. Berg 6-4 6-2. Mevr. Goed- koop-Mej. S. Hoppenbrouwers 6-1 6-4. Mej. v. d. Berg-Mej. S. Hoppenbrou wers 4-6 6-3 4-6. Mej. J. Hoppenbrou- wers-Mej. v. d. Poll 6-4 4-6 2-6. Mej. Veenendaal-Mevr. Hohner 5-7 1-6. Mej. Bos-Mej. Van Brummelen 6-3 6-1. Mej. Bos-Mevr. Groart 6-4 6-4. Heren-enkelVan Breukelen-A. Spran- gers 1-6 4-6. Van Breukelen-Geytenbeek 6-3 5-7 6-2. Schuurling-F. Sprangers 4-6 6-4 6-2. v. d. Poll-Martens 1-6 3-6. Witteveen-Eysink 6-2 9-7. Witteveen-De Rooy 6-0 6-2. Eysink-De Rooy 6-2 6-2. Van Rosmalen-Gijsen 6-3 6-1. Van Ros malen-Van Zadelhoff 6-1 6-0. Gijsen- Van Zadelhoff 6-4 6-3. Meisjes-enkel A. Janssen-J. Jansse 6-2 6-4. A. Janssen-R. van Brummelen 6-3 6-3. M. Janssen-R. van Brummelen 8-6 6-3. I. Dalenoort-Y. Hofman 2-6 2-6. I. Dalenoort-G. Peet 8-6 6-4. Y. Hof- man-G. Peet 6-4 6-1. M. de Rooy-M. Meyer 6-8 7-5 6-4. M. de Rooy-Ch. v. Ee 6-1 2-6 5-7, Jongens-enkelH. van Es-P. Martens 6-1 6-2. W. van Es-B. Vriens 6-2 6-2. W. van Es-A. Noteboom 4-6 6-3 6-0. B. Vriens- E. Schuuring 6-3 6-0. E. Schuuring-A. Noteboom 4-6 6-1 6-3. P. IJff-R. van Coeverden 1-6 1-6. P. IJff-J. Olthof 4-6 0-6. R. v. Coeverden- J. Olthof 6-4 6-1. R. Schuuring- J. Olt hof 6-1 3-1 (afgebroken). Voor de teams van B.D.C.-handbal was 10 september de eerste competitie-zon dag. De uitslagen zijn Dames S.S.V.U.-B.D.C. 1 2—4. H.H.C. 2-B.D.C. 2 12—3. Heren B.D.C.-Laren 2 1111. Dames-juniores S.D.O.-B.D.C. 1 54. B.D.C. 2-Fidelitas 6—2. Dames-aspiranten B.D.C. 1-H.H.C. 64. Heren-aspiranten B.D.C.-Achilles 80. In het eerste damesteam blonk Nanda Daselaar uit. Zij maakte drie doelpun ten en Riet Kaats zorgde voor het vier de. Dini Ruis deed het in het B.D.C.- doel uitstekend. Voor het eerst heeft een honkbalteam van S.E.C. in de competitie een over winning behaald. Er werd zaterdag te gen H.B.C. 2 uit Hilversum gespeeld en S.E.C. won met 1312. Reeds in de eerste inning nam S.E.C. een 50-voorsprong. Hilversum haal de op, maar in de derde inning stond S.E.C. toch met 65 voor. Het werd zeifs iO-5 en in de voorlaatste inning Qnder v00rzitterschap 137. Nu kwam H.B.C. opzetten en1 haalde op tot 1312. Het kon nog een overwinning voor de Hilversummers worden, maar met een prachtige vang- bal maakte Luschen een einde aan alle illusies van de gasten en S.E.C. won met 1312. erg op dreef. Het begon vrij goed voor B.D.C. toen v. d. Hengel uit een voorzet van Dor- restein het eerste doelpunt scoorde. Het zou echter tevens het laatste zijn. Er werd vrij fors gespeeld en uit 'n scrim- mage scoorde Bilthoven de gelijkma ker. Door uitglijden van Bas Bakker ont stond tien minuten voor rust op on gelukkige wijze het tweede doelpunt van Bilthoven. Bakker wilde de bal wegtrappen, hij miste en de midden voor kreeg nu een kans die niet te missen was (21). Na rust kwam Bilthoven nog even in de aanval maar toen nam B.D.C. het heft in handen. Tot doelpunten kwam het echter niet en vooral v. d. Hengel was ongelukkig met zijn schoten. Twee maal deed Bilthoven een uitval en tweemaal werd het een doelpunt. Bij het eerste kwam keeper Roest niet snel genoeg zijn doel uit, zodat de bal langs hem in het net geschoten werd. Kort daarop werd het 41 en alle pogingen van B.D.C. om tot een beter resultaat te komen haalden niets uit. Gevraagd voor spoedige indienst treding op handelskantoor zelfstan dig werkende minimum leeftijd 23 jaar, die vlot kan stenograferen in Nederlands en tenminste Engels. Salaris afhankelijk van ervaring, maar minstens 400.per mnd. Schriftelijke of mondelinge solli citaties (na telefonische afspraak Soest 02955-2844) aan Den Blieklaan 55, Postbus 15, Soest Zie de etalage voor de nieuwste modellen. Brillen met en zonder recept. Birkstraat splitsing Soesterbergsestraat. Z.F. leverancier. GEBORENIngeborg, dochter van H. Lotze en E. de Vries, Jan Steenlaan 43. Wichard, zoon van A. Huigen en I. C. Brudereck, Plesmanstraat 257. Johanna Petronella, dochter van B. P. de Groot en L. C. Wennekus, Moerbes- senberg 48. Jan Adrianus, zoon van J. A. Vermeer en N. de Waart, Braam- weg 100. Tineke, dochter van J. van Dasselaar en C. van der Lee, van Wee- destraat 74. Emilius Jacobus Anto- nius Maria, zoon van J. H. P. Kaars- garen en C. W. Duurland, Johan Ver- hulstlaan 22, Baarn. Petronella Eli- sabeth Hillegonda Maria, dochter van C. L. J. Epskamp en H. P. de Ruijgt, Mendelssohnlaan 8. Johannes Jaco bus Gerardus, zoon van J. J. Tolhuijsen en M. Portier, Borgerstraat 3 III, Am sterdam. Wilma Hendrika, dochter van B. van den Brink en W. H. Wee llink, Cornelis Popperlaan 13, Baarn. Edwin, zoon van J. Visser en H. Dumoulin, Groen van Prinstererstraat 33. Geertruida Fransje Nantiena, dochter van J. Kuipers en G. N. Nijdam, Middelwijkstraat 34. Guido, zoon van H. J. Leebeek en P. W. Kooijman, An- tonie van Leeuwenhoeklaan 19. Jo hannes Cornelis, zoon van L. J. de Landmeter en C. J. F. Hengstmengel, Plesmanstraat 76. Schelte Hendrik, zoon van H. Wiersma en A. Visser, Beethovenlaan 8. Johanna Catharina, dochter van W. Th. Haasbroek en J. C, Lammers, Prof Lorentzlaan 225. ONDERTROUWD Johannes Visscher Nieuweweg 5 en Johanna Maria Ver woerd, Schaepmanstraat 51. Petrus Johannes Regnery, Nieuwerhoekplein 6 en Wilhelmina Landman, Pelikaan- weg 18. Evert van den Brink, le Heeserlaantje 10 en Annigje Kraaij, Klaarwaterweg 39. Eduard Bijleveld, Frederiksplein 29 II, Amsterdam en Klaaske Marijke Brandsma, Soester bergsestraat 75. GEHUWD Geen. OVERLEDEN Anna Catharina Wil helmina van Huissteden, 73 jaar, ge huwd met J. H. Bonte, Dr Thijsselaan II, Krimpen aan de IJssel. Johan David Beitler, 90 jaar, weduwnaar van M. Verschuur, Rademakerstraat 29. Hees heeft ook de tweede competitie wedstrijd gewonnen en ditmaal was het sterke Baarnse T.O.V. het slachtoffer van de Soester voetballers. Vooral mid denvoor Hop was bijzonder op dreef en hij scoorde alle doelpunten. Hees won met 41. Na 12 minuten spelen gaf linksbuiten De Bree een uitstekende voorzet en scoorde. Een minuut later rondde Hop een goede combinatie tussen De Boer en Hardeman af en het was 20 voor Hees. Reeds kort daarna leek het erop alsof het derde doelpunt gescoord werd, maar de bal kwam tegen de lat en het duurde tot 15 minuten in de" tweede helft voor Hop opnieuw het doel vond. Hij scoorde uit een voorzet van Hardeman. Na 20 minuten speelde Piet Kok de bal goed over de T.O.V.-spil heen en Hop kon het vierde doelpunt scoren. Tien minuten voor 't eind van de wed strijd kreeg T.O.V. een strafschop toe gewezen wegens obstructie en de oud- S.E.C.-speler De Ruiter benutte deze kans. De strafschop die Hees kort daar op kreeg werd geen succes, want Hop schoot naast. Ieder jaar vissen de leden van de Soes ter Politie Sportvereniging om de C. van Wijngaardenbeker, die voor de eer- te maal gewonnen werd door de heer J. W. Kaspers, later door de heer C. de Bruin en die gisteren definitief in het bezit kwam van de heer P. Drost, die deze wisselprijs driemaal achtereen won. Er werd ditmaal alleen rekening ge houden met maatvis, dus alles wat ander de maat was ging terug het wa ter in zonder mee te tellen. Er waren 20 hengelaars die hun geluk beproefden in de Waai bij de Grote Melm en de uitslag was 1. P. Drost 64 cm, 2, W. v. d. Brink 61 cm, 3. J. W. Kaspers 58 cm, 4. W. Le Clerq 55 cm, 5. S. v. d. Klashorst 32 cm, 6. C. de Bruin 15 cm, 7. A. de Raadt 15 cm. De voorzitter van S.P.S.V., de heer A. de Raadt reikte de prijzen uit en hij sprak er zijn vreugde over uit dat de korpschef, hoofdinspecteur C. van Es, de wedstrijden bijgewoond had. De Soester fietser W. v. d. B. reed van de Kerkstraat de Peter v. d. Breemer- weg in. Hij nam hierbij de binnenbocht en botste tegen de auto van A. W. de H., eveneens uit Soest. De schade aan auto en fiets was slechts gering en er werd niemand gewond. De tweede competitiewedstrijd van B.D.C. is geen succes geworden voor de Soester voetballers, ondanks een over wicht in het grootste deel van de wed strijd, want thuisclub Bilthoven won met 4-1. Gros stond op de middenvoorplaats, maar hij kon weinig uitrichten tegen de potige spil Terlaak. C. Hilhorst was op gesteld inplaats van de geblesseerde E. Westerveld, maar na een kwartier moest hij zich door E. Hilhorst laten vervangen omdat hij weer last van zijn knie kreeg. Keeper Roest heeft wel enige schuld aan deze nederlaag, want hij was niet van de heer C. Koelink heeft de handbalvereniging B.D.C. in het Ludgardisgebouw de jaar vergadering gehouden. Secretaris N. L. Pouw deelde in zijn jaarverslag mee dat ei op het ogenblik 120 leden zijn. In het vorig seizoen werden enkele elftallen kampioen en het tienjarig bestaan werd gevierd. Dit seizoen zullen 10 teams aan de competitie deelnemen. De sa menstelling van deze teams werd be sproken en de aanvoersters en aan voerders werden aangewezen. De penningmeesteresse, mej. Roest deel de mee dat er een batig saldo in kas is. De opbrengst van de toto was be vredigend. De feestavond zal op 8 oktober ge houden worden. De vierde rit van de Tempo-record competitie werd ouder ideale weers omstandigheden gereden, maar er was teveel wind om goede tijden te maken. Gerrit Ruttenberg kwam echter toch nog tot 1.03.09 uur over 40 km. Na loting ging Menze v. d. Broek als eerste van start. Hij gaf na drie ronden op. Op iedere hele minuut vertrok een senior-rijder en op iedere halve minuut een aspirant. Ook de enige veteraan, de heer Visser sr. reed mee. Hij moest 30 km afleggen, maar stopte bij de 20 km, omdat hij pech 'kreeg. Ed Bijl en Johnny Visser gaven op. Aad Post en Gert de Weerd leverden een felle strijd, die gewonnen werd door Gert de Weerd. De uitslagen waren 40 km1. Gerrit Ruttenberg 1.03.09, 2, Jaap v. d. Burgt 1.04,22, 3. Gert de Weerd 1.08.14, 4. Aad Post 1.08.18, 5. Wim Schaeffer 1.09.14, 6. Klaas van 't Klooster 1.11.12, 7. Anton Hunnink 1.12.51, 8. Wout van 't Klooster 1.13.18. aspiranten20 km 1. Harry Visser 37.4 min., 2. Wim v. d. Linden 38,31. veteranen 1. Visser sr. 20 km in 32.41. Op de Amersfoortse weekmarkt wer den aangevoerd. 210 biggen in prijzen van 60,tot 72,10 drachtige zeugen van 450,tot 525, Op de eiermarkt werden aangevoerd 230.000 stuks. Hoendereieren van 12,50 tot 13,25. Middenprijs 12,75. Prijs per kg. 2,06 (basis 62 gram). Na een korte zomervakantie opende donderdagmiddag de Unie van Vrouwe lijke Vrijwilligers wederom de deur van haar bejaardensocieteit in de Rem- brandtlaan. Het was voor de leidster, mevrouw M. C. Kruik-de Man, een gro te voldoening allen in de stampvolle zaal een hartelijk welkom toe te roepen en de wens uit te spreken wederom een goed jaar met elkaar te mogen heb ben. Ook nu er een grote verande ring in de uiterlijke omstandigheden gaat komen, want de opening van het nieuwe seizoen betekent ook een af scheid door de verhuizing op 14 sep tember a.s. naar het Anna Paulowna- huis aan de Burgem. Grothestraat. Mevrouw van Ginkel, presidente van de U.V.V., sprak er haar vreugde over uit ook ditmaal de ere-presidente, me vrouw Bentinck, te mogen begroeten, die bij alle bijzondere gebeurtenissen veel belangstelling voor het maatschap- Delijk werk van de U.V.V. toont. Maar ook een hartelijk welkom voor mej. Jolles en vier leden van het bestuur van de Ned. Protestanten Bond. Zij herin nerde aan de oprichting in Soest 7 jaar geledentoen een vereniging zonder geld en zonder pied-a-terre, maar die al spoedig haar werk kon beginnen doordat zij met behulp van Mej. Jol les eenmaal per week de beschikking kreeg over het zaaltje van de N.P.B. voor het geven van gezelligheid aan bejaarden. Een klein clubje in het be gin, dat snel uitgroeide tot het grote aantal leden, waarvoor de zaal te klein ging worden. Zodoende meende de U.V.V. de stap te moeten wagen voor een verhuizing naar het nieuwe ge bouw van de Huishoudelijke- en Ge zinsvoorlichting, het Anna Paulowna- huis, waar voortaan elke donderdag middag de leden welkom zijn. Dank baar voor alle medewerking overhan digde mevrouw van Ginkel aan mej. Jolles als aandenken een elektrische klok voor het zaaltje, waar U.V.V.- sters en bejaarden zo vele jaren in zulk een prettige sfeer waren samengeko men. Bij wijze van afscheid van haar kant nam Mej. Jolles alle aanwezigen na de pauze mee op reis, door een prachtige serie kleurendia's te vertonen van zui delijke zonovergoten berglandschappen, geheel in tegenstelling tot het naar geestige Hollandse regenweer buiten. Tot slot bood mevrouw Kruik spreek ster namens alle bejaarden een mooie plant aan en kreeg de heer de Jong, die vanaf het begin de zaal tevoren in gereedheid bracht, een doos sigaren. Maar ook mevrouw Kruik kreeg - en dit was eveneens een attentie van de bejaarden zelf - een aandenken aan de 7 jaren, waarin zij met onverflauw de energie en groot enthousiasme deze sociëteit geleid heeft. Donderdagmiddag a.s., te 2 uur n.m., heeft aan het Slachthuis aan de Lange Brinkweg wederom verkoop van vlees plaats. S.E.C. 1-Holland 1 3—1. D.E.V. 2-S.E.C. 3 2—4. S.E.C. 4-Donar 4 6—3. Onder buitengewoon grote belangstel ling, vooral uit de kringen van gepen- sionneerde militairen, heeft vrijdag middag op de begraafplaats „Rusthof" te Amersfoort de teraardebestelling plaatsgehad van het stoffelijk overschot van de kolonel b.d. der Kon. Lucht macht J. H. Sar. Vooraf ging de plechtigheid in de aula waar Luit. Generaal Aler als vriend van de overledene deze herdacht als een uitstekend officier en nobel mens. Namens Onze Luchtmacht" sprak ge neraal Moolenaar enige treffende af scheidswoorden. Ds Vroegop besloot de plechtigheid met woorden van troost en gebed. Bedolven onder een schat van bloe men werd de baar met de kist graf waarts gedragen. Soesterberg speelde haar eerste wed strijd in de competitie. Alhoewel de thuisclub na de aftrap direct in het of fensief ging was de tegenpartij even later toch sterker in de aanval. Na 10 minuten opende midvoor v. Zanten van Voortwaarts de score 01, twin tig minuten later door rechtsbinnen de Bie verhoogd tot 02, met welke stand de rust inging. In het eerste halfuur van de tweede helft hield Soesterberg zich kranig, zowel in de verdediging als in de aan val, waarbij v. Weert het eerste te- genpunt maakte 12. Maar nu zette Voorwaarts alles op haren en snaren en gelukte het midvoor van Zanten 7 minuten later de stand op 13 te brengen, door van Rijswijk nog ver hoogd tot 14, met welke stand ook het einde kwam. Soesterberg heeft inderdaad pech ge had, doch de kwaliteit van haar spel was niet slecht en als dit zo blijft zal het o.i. beslist geen slechte plaats in de competite krijgen. Op 15 september a.s. zijn onze geliefde ouders A. v. d. Bedum en L. v. d. Bedum-Raven 25 jaar getrouwd, hun dankbare kinderen, Bertus en verloofde Stephani. Anton. Receptie 3-4 uur. Beckeringhstraat 7. Soestdrjk. GEVRAAGD iemand voor de nacht bij Dame alleen. Tel. 3702. MEISJE 16 jaar) Mu lo doorlopen, met enige kantoorervaring en in bezit van type-diploma, zoekt werk voor halve dagen ('s middags). Br. onder nr. 268 bur. S. Crt. TE KOOP aangeboden Vroling heteluchtkachel in prima staattevens een gascomfoor, z.g.a.n. G, v. Ooijen, Rembrandt- laan 3, Soest. Cojabè en Soester Che mische industrie, Eigen domweg 102-104, Soest, vraagt NET PERSOON voor magazijn en onder houdswerk fabriek. Aan melden dagelijks tussen 9.00 en 18.00 uur bij de Personeelschef. TE HUUR aangeboden voor 1 jaar gemeu bileerd vrijstaand buiten huis. Br. nr. 391 Den Boer's Boekh. Baarn. KOKEN (ook voor heren), INDISCH KOKEN, NAAIEN, BLOEMSCHIKKEN, STOFVERSIEREN, HANDENARBEID, GYMNASTIEK. Laag cursusgeld. Opgaven en inlichtingen Dinsdagmorgen 10-12 uur, woensdagavond 7-9 uur en donderdagmiddag 2-4 u. Naaiadviezen dinsd. 10-11 u. Breiadviezen woens dag 7.30-8.30 uur. Burg. Grothestraat 51. tel. 4898. Burg. Grothestraat 51, tel. 4898. Conimex zoekt voor sp. indiensttreding enige WERKKRACHTEN voor plaatsing in onze prod. afd. Bij voork. mond. sol licitaties aan de Eemnes- serweg 17, Baarn, ADMINISTRATEUR heeft nog enige avonden beschikbaar voor boek houdingen en belasting zaken. Br. K 74 Miner- va, Soest-Zuid. Gevraagd voor oudere dame gestoffeerde ZIT- SLAAPKAMER met pen sion, liefst beneden. Br. onder nr. 275 bur. S. C. DRUIVEN per kilo 1,50 Waldeck Pyrmontl. 67. Dame, gevorderde leef tijd. zoekt ZIT-SLAAP- KAMER met alleen war me maaltijd. Br. met prijsopgave onder nr. 274 bur. S. Crt. Gevraagd MEISJE voor halve dagen of enkele dagen per week. Van Lenneplaan 78. Aangeb. ZIT-SLAAP- KAMER voor twee per sonen, met voll. pension te Soestdijk. Br. onder nr. 266 bur. S. Crt. Gevraagd jong meisje als HULP in de huishou ding of werkster 3 dagen per week. Klein gezin, klein huis. J. A. Kusse, Ir. Menkolaan 55. Te koop gebruikte P.U.E.M-PALEN. Smits- weg 33. Bescheiden jonge dame (in bezit van piano) vraagt zo spoedig moge lijk (liefst vrije) WOON RUIMTE (ongem.) met keuken of kookgelegen heid. Br. D. Kooiman, Duinweg 5. Bij „Remia" N.V. te Den Dolder is plaats voor een BIJRIJDER. Leeftijd 16- 18 jaar. Aanm. dagelijks van 9-12 en 2 tot 5 uur of na telf. afspraak. Te koop gevraagd DI RECTIEKEET of houten schuur. Br. onder nr. 273 bur. S. Crt. MEISJE gevraagd van 8 tot 2 uur als hulp in huishouding. Aanmelden 's avonds na 6 uur, Juli- analaan 65. DIENSTMEISJE of werkster gevraagd, loon en werktijd nader te be spreken. Mevr. de Raadt, Burg. Grothestraat 55, telefoon 2516, Soestdijk. WERKSTER biedt zich aan voor halve dagen ('s middags). Br. onder nr. 267 bur. S. Crt. Ervaren VRACHTWA GEN-CHAUFFEUR (28 j.) biedt zich aan. In het bezit van alle rij bewijzen. Liefst in om geving Soest of Baarn. Br. onder no. 265 bur. Soester Courant. TE KOOP electr. for nuis, A.E.G. Foekenl. 4. Te koop Etna VUL KACHEL Schoutenkamp weg 63. Gevraagd MEISJE voor halve dagen of enkele dagen per week. Van Lenneplaan 78. WERKSTER gevraagd voor een of twee halve dagen per week. Leeu- werikweg 17. Jongeman vraagt net KOSTHUIS. Br. onder nr. 272 bur. S. Crt. TE KOOP 2 armstoelen, 4 stoelen, tafel, dressoir, theemeubel, ledikant, meubelplaat en klein- beeldprojectieapparaat. Birkstraat 68, na 7 uur. WERKSTER gevraagd voor 1 dag of 2 ochten den per week. Mevr. Haring, Laanstraat 4, Baarn. Wij zoeken voor sp. in- diensttr. enige handige JONGENS voor werkz.- heden in onze fabricage- afd. Aanm. aan onze fa briek. Conimex, Eemnes- serweg 17 te Baarn. Confectieatelier ,Pribor', Steenhoffstr. 52B, Soest, vraagt NAAISTERS en leerling-naaisters. Aan melden tussen 8 en 17 u. aan het atelier. voor kapconcours, leef tijd van 18 tot 25 jaar. Aanmelden vanaf don derdagmorgen. Kapsalon Rademaker, Kerkstraat 44, Soest. Gedipl. pianolerares Opgave nieuwe leerlin gen Duinweg 5 en tele fonisch 2481. Te koop of te huur gevraagd te Soest- Zuid (b.v. inpandig ter- reintje) geschikt voor plaatsing van een se- mi-permanent gebouw bestemd als mode-ate lier. Makelaarskantoor Steenhoffstraat 67. Tel. 2169. Nieuw Baart OMWAAI voor s] LANGE BI Op DONDER n.m. 2 uur, door de Beëd rath, in I Schouw", En publi Hierbij zijn Parker en au stoeltjes, Sal Salonmeubele Damesbureau zetten. w.o. Perzische ten en soort* en Divankled trassen, Dek< Huishoudlinn- ma's Schilde zal worden g Bezichtiging 14 september. 2 uur begint Tijdens de v w Elke woensdag ve KI. Engendaalwej Behandeling excl donateurs op ver Lerares M.O. M.O. Enge Rembrandtlaa Soestdijk telefoon 44 11 septemb Ook bijwerken vc en Lyceun Aangeboden (bouwjaar 195i vattende 5 garage etc., gelegen op stand te Soestc ruil daarvooi vraagd Liefst met tenminste kamers en Eveneens te So Makelaarskaj Steenhoffstra< Tel. 216

Soester Courant | 1961 | | pagina 2