Krabbels van Knelis. BURGERLIJKE STAND SINT NICOLAAS BIJ DALC0. ca BATENBURG's Erkende Auto- en Scooterrijschool Groninger Vereniging. St. Nicolaas was overal. St. Nicolaas-veldloop van Tempo. Winterkeuring P.K.V.S. Biggen- en eiermarkt. Biljarten eerste klasse. B.D.C.-handbal. S.V.V. Volleybal. Ren- en touristen- vereniging „Tempo". Driftkikkers. Mislukt tournooi. St. Nicolaas bonnenaktie Vierde trekking. 5e trekking Volleybalsfanden. Rectificatie. Olympia Volleybal. As je 't ming vraogt dan mok zeige dak meraokels heb zitte kieke van 'n stukkie in 'n kraant mit 'n plaotje d'rbie. Dat stukkie gong over de vergaojering van de manne en frommese, die d'rveur wille wil le zorrege dat minse, die in de oorlog bar ewond raokte en alsmaor invelide binne, wat meer sen- te kriege dan noeng. Prins Bernhard hettie vergaojering toe-esprooke, dus denterom dattet daor gin keinderach- tuge boel is. In dat stukkie sting 't verhaol van 'n man uut Noorweege, die zee dat alle minse die in concentraosiekaampe ezeete hebbe laoter vaok last kriege van 't hongerlieje, kou lieje en alle naorigheid die zullie mettemaokt heb be. Daormee hebbe miljoene minse te maoke, ok in Soest, waant miljoene minse zaote in kaampe en uut Soest ok heul wat. Nee, 't waore heul gin aorige dinge die de man allagaor zee, maor jao, ze motte ezeid worre. En hie mos ok zei- ge datter noeng, op dit mement in de heule wèreld viefentwintug miljoen minse nog altied in kaampe zitte. En dat plaotje Dat kiekie zogezeid. Daarop zitte twee frommesse uut Rus- laand. Die wieve verteugenwoorduge zogezeid d'rluu laand. Netuurlek zou dat best weeze, waant denkterom datter bar veul Russe te lieje hebbe ehad van de oorlog en de kaampe. Maor denkter ok om dattie twee frommesse 'n laand motte verteugenwoorduge, waor veul van die viefentwintug miljoen noeng nog in kaampe zitte. Maor azzie dat kiekie ziet mit die vroome bekkies van die vrouluu, dan kejje d'r van opan dat zullie zeige, das heul nie waor, azze d'rop eweeze wier, datter in de kom- menistische laande miljoene minse vast- zitte. Dan zouwwe zullie zeige, jullie binne gek, die zitte in jullie laand vast en in Engelaand en in Aomerikao. Wat mojje noeng mit zukke wieve be ginne. Je heb nog kaans dat ze ut eiges zouwe geleuve ok, wat zullie daor zou- we zeige. GEBORENMaria Johanna, dochter van E. van 't Klooster en G. M. G. Degen, Beckeringhstraat 1. Hans Wilhelm Frans, zoon van J. Evertsen en W. M. A. Hulsman, Ant. van Leeu wenhoeklaan 35. Nicolaas Hendrikus Martinus, zoon van N. J. M. van Dam en W. E. M. Merks, Stationsweg 12. Erik, zoon van H. Blaak en M. J. Vee- ren, Van Straelenlaan 36. Sylvia Margot Harriet, dochter van J. de Haas en J. ter Hofstede, Ant. van Leeuwen hoeklaan 201. Mary Eliza, dochter van P. T. Magill en L. J. C. Roepers, Bosstraat 26. Gerardus, zoon van J. M. Spijker en E. Boendermaker, Gen. Winkelmanstraat 29. Lammert, zoon van J. Wilmink en J. Mastenbroek, Stadhouderslaan 33. Elly Marijke, dochter van D. J. Bos en A. de Nooij, Beckeringhstraat 11. ONDERTROUWD Nicolaas van der Hee, Julianastraat 5, Groot Ammers en Elizabeth van Dalen, Burg. Grothe- straat 11a. Gerrit van Hornsveld, Nieuwstraat 51 en Aaltje van Horns veld, Nieuwstraat 51. Nino Giovanni Maria Hochstenbach, Buitenhaven 5, Den Helder en Marianne Andrea Jo hanna van Dijk, Soesterbergsestraat 61. Wilhelm Hendrikus Daselaar, Nieuwe- weg 66 en Helena Maria Theresia Koopman, Braamweg 102. GEHUWD Cornelis Richardus Joan- nes Bosboom, Nieuweweg 34a en Her- mina Frederika Johanna Wouters, Birk- straat 32. Louis Edixhoven, Doorn- seweg 22, Leusden en Brechje Slijt, Lange Brinkweg 55. Angelo Marcat, Gasthuisstraat 29, Hilversum en Ma ria Cecilia Brouwer, Kerkpad Z.Z. 63. Johannes Nicolaas Maria de Frank rijker, Termatestraat 9, Utrecht en Wil- helmina Johanna Henriëtte van de Berg, Kerkpad Z.Z. 96. Willem de Bruin, Zwaluwenweg 16 eri Frederika Maria Jacoba van Tricht, Troelstra- straat 59. Petrus Franciscus de Gooijer, Liendertseweg 5, Amersfoort en Johanna Maarsen, Prins Bernhard- laan 50. OVERLEDEN Pieter Molenaar, 86 jr., weduwnaar van D. Tijsen, Soesterberg sestraat 125. Jan Edelenbosch, 68 jr., gehuwd met M. E. Verhulsdonck, Wal deck Pyrmontlaan 73. Henri Chris- tiaan Alphonsus Nolte, 14 jaar, Kolo- nieweg 5. Theodorus Johannes van der Lans, 74 jaar, Hartmanlaan 2a. Anna Maria Francisca de Koning, 12 jaar, Birkstraat 136. Berend Ebling, 83 jaar, gehuwd met A. Hekman, Wil- helminalaan 8. Anna Swarts, 82 jr., weduwe van H. Wijnmaalen, Eigen domweg 90. Janna van Kampen, 83 jaar, weduwe van L. Barzilay, Gallen- kamp Pelsweg 13. Arie Klijn, 56 jr., gehuwd met M. M. Vaughan, Plasweg 39b. Jan Bauke Klaas de Jong, 68 jaar, gehuwd met J. C. van Unen, Talmalaan 14. Petronella Wilhelmi- na Ham, 70 jaar, gehuwd met P. J. Borrias, Groen van Prinstererstraat 4. 8» Zaterdagmiddag was het dan weer feest voor de DALCO-jeugd, want St. Nicolaas bracht zijn traditionele bezoek aan de kinderen van het DALCO-per- soneel. In de nieuwe cantine sprak de voor zitter van de personeelsvereniging, de heer G. van Gelder, enige woorden van welkom tot de Sint en zijn twee Pieten. In zijn antwoord zei St. Nicolaas on dermeer dat hem gebleken was dat er geen bijzonder stoute kinderen aan wezig waren. Dat er hier en daar - naast alle fraaie geschenken - toch ook nog weieens een vermanend woord werd uitgedeeld, vinden wij - terug denkend aan onze eigen jeugd - niet meer dan begrijpelijk. Vóór de komst van de Sint werden er enige tekenfilms getoond, maar het hoogtepunt voor de zeventig kinderen en hun ouders was het bezoek van St. Nicolaas, waardoor zij vooral een bij zonder prettige middag hadden. c*-. C/D CsS Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (K 2955) U wordt gehaald en gebracht. Vrijdagavond gaf de toneelgroep van de Groninger Vereniging een uitvoering in het St. Josephgebouw, die werd ge opend door voorzitter K. Veenkamp. Hij verwelkomde in het bijzonder de afgevaardigden van zusterverenigingen uit Amersfoort, Baarn, Hilversum en Zeist. Na het zingen van het Groninger Volks lied werd het toneelspel „Schit legt aan" door mevr. Schuur, mevr. Huls hof, mej. A. Veenkamp en de heren H. Kuil en H. Schuur onder regie van de heer A. Plaatje op voortreffelijke wijze gebracht. Moeder Jongsma heeft geen gemakke lijk leven, want er wordt gefluisterd dat haar dochter Elsie, die niet hele maal in orde is, het kind van een schipper zou zijn. Daarom wordt het meisje door haar zuster Aaltje gemin acht. Uiteraard geeft dat nogal .wat moeilijkheden, die echter allemaal op gelost worden als Elsie na enige maan den verpleging volkomen normaal thuis komt en als de bewuste schipper met de hand op zijn hart kan verklaren dat de praatjes uitsluitend roddel zijn. Dan heeft Aaltje veel berouw en alles is in orde. Vele kinderen hebben zaterdag kunnen profiteren van de talloze bezoeken die de Sint afgelegd heeft. Hij was o.m. in het Soester Natuurbad, waar vele jeugdige Duinkikkers het res taurant vulden, bij jeugdige S.T.C.-ers in het Ludgardisgebouw, bij de Dalco- jeugd in Soestduinen en ook in café Soestdijk. Daar had de heer H. Ver beek de Sint uitgenodigd voor 165 kinderen van zijn klanten en de goed heilig man was helemaal niet karig met geschenken. Op veler verzoek heeft het bestuur van Tempo een veldloop georganiseerd en al waren er flink wat deelnemers, 23 in totaal, toch had men op meer be langstelling gerekend. Er is evenwel met animo gestreden, al ging dat mis schien bij de veteranen met teveel woorden. Vier veteranen en 19 seniores gingen van start, respectievelijk voor 1600 meter (2 ronden) en 5 km (6 ron den). Na de eerste ronde kwam Jaap v. d. Burgt als eerste door, gevolgd door Rob de Haas, Aad Post, Gerrit Rutten- berg, Lammert Ruttenberg en Klaas van 't Klooster. Na de tweede ronde werd er een kopgroep gevormd door Gerrit Ruttenberg, Klaas van 't Kloos ter, Jaap v. d. Burgt en Rob de Haas, die op 50 meter door Aad Post en Lammert Ruttenberg gevolgd werden. Daarachter kwam Koos van Selm en Anton Lub. Na de derde ronde lag Gerrit Rutten berg alleen op de kop met de andere lopers op korte afstand. Lammert Rut tenberg en Johan Reulen hadden op gegeven. Een ronde later gaf de jonge Raimond de Zoete op. Adri Doeke- meijer, die slecht gestart was, ging ge leidelijk aan diverse deelnemers voor bij, maar Anton Lub liet hem niet gaan en samen gingen ze over de streep. De veteranen gingen een halve minuut later van start voor 2 ronden, 1600 meter. De ploegleider van de Polynorm-wieler- ploeg, de heer Gerritsen, nam direct de leiding, maar hij werd goed gevolgd door tweede penningmeester Kor van Rees. Hierachter vochten de mecanicien van de Polynormploeg Gerrit de Weerd en de eerste penningmeester Sjoerd v. d. Broek een verbeten strijd uit, die op de finishlijn door v. d. Weerd ge wonnen werd. De uitslagen waren 1. Gerrit Rutten berg, 500 meter in 22.15 min. 2. Klaas van 't Klooster (22.40). 3. Rob de Haas (23.20). 4. Jaap v. d. Burgt (23.35). 5. Aad Post (24.15). 6. Koos van Selm (25.33). 7 en 8 Anton Lub en Adri Doe- kemeijer (26.15). 9. Theo Zeedijk (26.16). 10. Gert de Weerd (27.15). 11. A. Koe nen (27.33). 12. Bep Semper. 13. Bert van Hoeyen (Amersfoort). 14. Eddy de Lange. Veteranen 1. Kor van Rees, 1600 me ter in 14 min. 2. Jan Gerritsen. 3. Ger rit de Weerd. 4. Sjoerd v. d. Broek. In café Butzelaar zijn zaterdagmiddag enige tientallen konijnen en kippen van leden der vereniging Pluimvee- en Konijnenfokkersvereniging Soest en omstreken door keurmeester J. Kui pers uit Olst gekeurd. De uitslagen zijn KonijnenBeste van het geheel met predikaat uitmuntendheid, jonge Alas- ka-ram van R. de Maar uit Soester- berg beste voedster, kleurdwerg-sia- mees van R. de Maar uit Soesterberg beste blauwe Wener van J. Natter, Baarn beste pool-blauwoog van H. J. Roelofs, Baarnbeste gele van Bour- gondië van C. van Beek, Baarn. M. Roepke uit Soesterberg werd met een Alaska winnaar in de jeugdklasse. Kippen. Beste Red Island hen van P. W. J. van Marle, Soestdijk beste goud- pel van A. Schaap, Soest. Op de Amersfoortse weekmarkt van j.1. vrijdag werden aangevoerd 185 biggen in prijzen van 46,tot 58, en 2 drachtige zeugen van 325, tot 375, Op de eiermarkt werden aangevoerd 225.000 stuks. Hoendereieren van 11,- tot 12,50. Middenprijs 11,50. Prijs per kg 1,86 (basis 62 gram). Op 7, 8, 9 en 10 december worden in café „Onder de Linden" te Baarn de wedstrijden om het persoonlijk kampi oenschap eerste klasse libre van het district Eemland der Koninklijke Ne derlandse Biljartbond gespeeld. Voor deze strijd hebben zich de volgen de spelers geplaatstJ. v. d. Broek, De Vriendschap, SoestdijkJ. Riemens, Kleine Witte, Soest R. Lambalgen, K.O.T. BaarnH. Blaauw, d'Oranje- boom, AmersfoortH. Bosman, Soester- kwartier, AmersfoortP. Mehrengs, Leusderkwartier, AmersfoortA. Bosch, De Poedel, NijkerkJ. Burgman, K.O.T., Baarn. Het herenteam van B.D.C.-handbal heeft in Hilversum de eerste wedstrijd van de zaal-handbalcompetitie gespeeld en met 2-1 gewonnen van Amersfoort 2. Dames 1 won met 3-2 van B.S.V. 2 en dames 2 versloeg Amersfoort met 1-0. De meisjes-aspiranten verloren met 2-7 van de B.S.V.-aspiranten. De heren-juniores verloren in Utrecht met 5-8 van Achilles 2 en de jongens aspiranten wonnen met 8-5 van Attilla. Er was in de afgelopen week een zware taak weggelegd voor de teams van de Soester Volleybal Vereniging, die in de markthal te Amersfoort moesten spelen. Zowel het tweede als het derde dames team moesten de strijd aanbinden te gen respectievelijk W.O.V.O. 1 en W.O.V.O. 2, die beide een kopplaats in hun klasse veroverd hebben. Ook het eerste herenteam had een moei lijke opgave te verwerken omdat de reserves van V.V.A. partij gegeven moest worden. Dit V.V.A.-team bezet de tweede plaats op de ranglijst. Het derde herenteam moest met plaats genoot Olympia 3 uitmaken wie voor lopig als ernstige concurrent voor de bovenste plaats van Wilhelmina 2 moet worden beschouwd. Het tweede damesteam wist de W.O.V.O-dames goed partij te geven, maar moest niettemin met 3-0 in de ze dames haar meerdere erkennen. Het 3e damesteam kreeg tegen de Wou- denbergse dames geen kans om in haar spel te komen en ging in drie sets ten onder. Het eerste herenteam bereikte tegen V.V.A. 2 een gelijk spel, .terwijl het derde herenteam in Olympia in drie sets de meerdere moest erkennen. Het programma voor deze week luidt Donderdag, 7 december S.V.V. 3—Olympia 3 (dames). V.I.O.S. 2—S.V.V. 2 (heren). S.V.V. 3Wilhelmina 2 (heren). De ren- en touristenvereniging „Tem po" houdt op 9 december de traditionele „Oudejaarsavond" in het Ludgardisge bouw. De jaarlijkse feestavond zal op 27 januari in de zaal van Eemland ge houden worden. Het programma wordt verzorgd door het „Carrousel-cabaret". Het kampioenschap cycle cross wordt verreden op zondag 24 december op 'n parcours in Soestduinen. Er wordt om 10 uur gestart. De tourrijders van Tempo hebben dit jaar heel wat kilometers verslonden en in totaal hebben 49 leden van de tour afdeling bijna 85.000 kilometer afge legd. In 1959 en 1960 werd respectie velijk 23.000 en 57.000 km afgelegd, dus 1961 is wel een topjaar. Er werden door de tourafdeling 15 groepsprijzen gewonnen en het pronk stuk van de prijzenkast is de enorme beker, welke bij de rit Brussel-Parijs- Brussel behaald werd. Twintig rijders namen aan deze tocht van 600 km deel. De uitslagen zijn Tourcompetitie 1. A. Lub 8250 km. 2. R. de Haas 7600 km. 3. A. Koenen 5690 km. 4. A. Krommedijk 5450 km. 5. G. Staal 4580 km. Kilometerklassement 1. A. Lub, 8250 km. 2. Krommedijk 5450 km. 3. G. Staal 4580 km. Puntenklassement1. R. de Haas 58 punten. 2. A. Koenen 45 punten. 3. A. Semper 36 punten. Juniores 1. Raimond de Zoete 1400 km. 2. Theo Schaafsma 405 km. 3. T. Ger- ritse 275 km. Dames 1. mej. T. v. Rietschoten, 1545. De A. Semper-beker werd gewonnen door A. Lub, die deze wisselprijs thans definitief in zijn bezit heeft. Het eerste herenteam van De Duinkik kers heeft met 3-0 gewonnen van Fle- vo 2 en het eerste damesteam verloor met 0-4 van De Waterkip 1 uit Bar- neveld. In het herenteam ontbrak Tom Meijer in het doel omdat hij in militaire dienst is. Hij werd goed vervangen door A. van Brummelen. De Duinkikkers waren direct sterker en G. v. d. Bor maakte al spoedig een doelpunt dat afgekeurd werd. Hij kreeg een vrije bal toegewezen, plaatste naar Koos Iseger en deze scoorde het eer ste doelpunt. Na de rust kreeg Van der Bor een mooie kans uit een voorzet van debu tant Kees v. d. Brink, maar hij werd gehinderd. De scheidsrechter kende geen strafworp toe, maar de Duinkik kers hadden toch succes. De bal kwam bij Iseger, die tegen de keeper schoot en direct daarna het tweede doelpunt maakte door de bal in het verlaten doel te plaatsen. Kort voor het einde van de wedstrijd schoot Gerard v. d. Bor te gen de paal, de bal kwam bij Iseger en deze nam ook het derde doelpunt voor zijn rekening. Dames 1 verloor, maar dat lag niet aan keepster Anneke Ja"k, die goed werk verrichtte, al werd zij viermaal gepas seerd. Bij de rust was het 1-0 voor D.W.K. en in de tweede helft kwamen er nog drie doelpunten bij. Met deze verloren wedstrijd is waar schijnlijk toch de beste combinatie voor het eerste damesteam gevonden. Met Anneke Jak, Willy v. d. Brink, Anneke Swanink, Tonny Kraaykamp, Loes van Asch, Loes de Vink en Rita de Jong, beschikt dit zevental over jonge meis jes, die een sterk team kunnen vormen als' zij volledig op elkaar ingespeeld zijn. Het hockeytournooi dat zaterdagmid dag onder de naam „beesteboel" ge houden zou worden is niet doorgegaan omdat de regen het niet toeliet, maar de olifanten, beren, apen, giraffen, leeuwen en nog veel meer wilde en niet wilde dieren hebben zich zaterdagavond uitstekend vermaakt tijdens de druk bezochte feestelijke bijeenkomst in het restaurant van het Soester natuurbad, welke onder leiding van H. Dams stond. The Humpty Dumpty Pipers zorgden voor dansmuziek. De uitslag van de vierde trekking van de St. Nicolaas-bonnenactie der Soes ter winkeliers luidt 150,aan brandstoffen of waarde bonnen G. P. Kok, Middelwijkstraat 75. 50,J. Schalkx, Julianalaan 18. 25,J. Hoek, Zoom 5 en E. Kaats, Laanstraat 76. 20,A. van Bloemdal, Groen van Prinstererstraat 16. Eefje Schaffelaar, Koekoekweg 7. A. Brouwer, Middel wijkstraat 22. W. Klein, Middelwijk straat 62. Mevr. Deijs, Nieuweweg 89. E. A. Rademaker, Kerkstraat 44. io,B. v. d. Linden, Soesterbergse straat 49. Vreeswijk, Den Blieklaan 5. C. v. d. Broek, Nieuwstraat 55. Rade maker, Kerkpad Z.Z. 33. A. W. Voet, Schrikslaan 60. S. Roest, F. C. Kuyper- straat 16. Hamersveld, Kerkpad Z.Z. 152. J. Beijer, Beetzlaan 26. S. Vermeu len, Kolonieweg 24. v. d. Breemer, Vos- seveldlaan 21. De vijfde trekking van de St. Nicolaas- bonnenactie der Soester winkeliersver eniging had het volgende resultaat 150,aan waardebonnen of twee wollen dekens J. W. Ten Haaf Kerk straat 7. 50,v. d. Burgh, Gallenkamp Pels- weg 21. 25,Leertouwer, Beetzlaan 139 en A. v. d. Bremer, Den Blieklaan 29. 20,J. Schimmel, Koninginnelaan 64. R. de Vries, Aagje Dekenlaan 23. W. A. v. d. Bedum, Molenstraat 85. H. J. Grol, Krommeweg 9. Mevr. Pabst, Insp. Schreuderlaan 102. Hornsveld, Burgemeester Grothestraat 23. 10,C. v. d. Linden, Burgemeester Grothestraat 6. Mej. A. Walli, Paulus Potterlaan 13. J. ten Berge, Soester bergsestraat 51. A. Reintalder, Os- sendamweg 51. W. van Hees, Oranje laan 1. A. J. Roest, Smitsweg 51a. Gebr. v. d. Brink, tweede Heeserlaantje 10. C. Wigtman. Oude Grachtje 1. R. J. 't Feld, Esdoornlaan 3. Meenink, Fijnvan- draatlaan 7, Weesp. Heren le klasse. Heren 2e klasse. Spirit 2 12-0 Maluka Muda 11-3 V.V.A. 2 12-6 Olympia 2 9-5 V.I.O.S. 2 10-3 Wilhelmina 3 6-7 Giraffes 1 8-7 S.S.S. 1 5-5 S.V.V. 1 7-7 V.I.O.S. 3 5-6 Olympia 1 7-8 Spirit 4 4-7 S.V.V. 2 6-9 V.V.A. 3 6-8 B.G. en S.V. 1 6-9 Montagnards 6-9 W.O.V.O. 1 5-10 Spirit 5 5-7 Spirit 2-15 Heren 3e klasse. Dames le klasse. Wilhelmina 2 9-1 V.V.A. 1 14-2 S.V.V. 3 9-1 B.G. en S.V. 1 14-3 Olympia 3 6-0 Wilhelmina 1 6-6 Spirit 6 7-4 Olympia 2 8-11 V.I.O.S. 4 7-11 V.I.O.S. 2 7-10 B.G. en S.V. 2 5-7 V.V.A. 2 4-10 Wilhelmina 3 1-6 Spirit 2 1-12 Spirit 7 4-7 V.V.A. 4 1-12 Dames 2e klasse. Dames 3e klasse. V.I.O.S. 3 15-7 S.S.S. 1 15-4 S.V.V. 1 13-8 W.O.V.O. 2 12-1 W.O.V.O. 1 11-6 V.I.O.S. 4 11-8 V.V.A 3 13-8 V.V.A. 5 9-15 Wilhelmina 2 9-9 S.V.V. 3 2-11 S.V.V. 2 5-16 Olympia 3 4-14 V.V.A. 4 4-16 In ons nummer van 24 november heb ben wij gemeld dat op ds H. C. Voet 'n beroep was uitgebracht door de Doops gezinde Gemeente Baarn-Soest. Dit moest zijn ds H. C. Valeton, pre dikant voor het vormingswerk te Drie bergen. Zes punten uit 5 wedstrijden was het resultaat dat de afgelopen week door de Olympia-teams is behaald. Het le herenteam verraste met een 3-0 zege op het zeker niet zwakke Gi raffes. Profiterend van een kleine in zinking van Giraffes werd de eerste set met 15-13 gewonnen. De 2e set bleek een onbedreigde zege voor Giraffes te worden. Met 2-12 namen zij een voor sprong. Zonder Giraffes verder nog maar een punt toe te staan won Olym pia deze set met 15-12. De derde set werd met 15-10 gewonnen. De ontmoeting tussen de 3e heren- teams van S.V.V. en Olympia was ken merkend door de derbysfeer. Zowel S.V.V. 3 als Olympia 3 bestaat hoofd zakelijk uit oudere spelers, doch zij be wezen nog niets van hun oude vechtlust verloren te hebben. Olympia won deze interessante ontmoeting met 3-0. Set standen 15-17, 9-15 en 6-15. Het 3e herenteam verloor de volgende avond reglementair met 3-0 van Wil helmina 2. Een van de Olympia-spe- lers kwam een half uur te laat. Het 3e damesteam heeft het genoegen van een overwinning ondervonden. Zij versloegen V.V.A. 5 met 3-0. Setstan den 15-10, 15-8 en 15-7. Het le damesteam verloor met 3-1 van het Amsterdamse A.M.V.J. De Amster damse dames wonnen de eerste 2 sets met 17-15 en 15-7. De 3 set werd een royale Olympia-zege (8-155. De 4e set wist A.M.V.J. te winnen met 15-12. Het programma voor deze week luidt Donderdag, 7.00 uur, S.V.V. 3Olym pia 3 (dames).

Soester Courant | 1961 | | pagina 2