Joh. Mets outh Krabbels van Knelis. OT. RIJN. aknollen, 'M uws GAAT 19 OP VAKANTIE? METS. PIC-NIC ARTIKELEN. BURGERLIJKE STANS JW! - 4.- lé- Dan eerst naar BATENBURG's Erkende Auto- en Scooterrijschool In onze collectie brilmonturen Fa. O. F. VOIGT SALON KOPPEL bromfietser gewond. TWEEDE BLAD Positie en taak van de V.V.V. TEL. 2790 AGEN, ld, 8 uur, GIOVANNI. en 8 uur, e.v.a. een dwingende en film van 's en nog een len. Lmerplanten en tokken. Telefoon 2242 se import t - literfles voor juni! (PAN odukt van 0.- EBED vale maat, iO MC-koel- ijs f 252.-) de koel- 3) in uw GARANTIE 'tl AH gekocht cent waard jor betaalde, Heljn u het uer. As je 't ming vraogt dan mok zeige dak ut 'n heule klap von toeng wullie allegaor moste heure datter twee jonge minse teuge die manne van die schreeuwend Soe- karno esneuveld wao- Das arreg. Veur die twee jonges, veur d'rluu femilie en veur ongs allegaor. 't Het heul laang eduurd veur 't zo wiet was, maor noeng ist dan zo wiet en die twee bin- ne vast en zeker nie de leste. Eige schuld, zeit ming buur Gart, dan motte zullie van de regeering dat laand maor an die schreeuwlillik geeve. Dan sneuvele d'r gin jonges. D'r is al veuls te veul wegegeeve in dc leste dertug jaor, zee ik. Eerst wier alles an de Pruusse wegegeeve om die manne maor kallem te houwe, maor die begonne toch te knokke omdazze als- maor meer moste hebbe. Ongs laand moste zullie netuurlek ok hebbe en ik mos toeng ok vechte Gart, zee ik, er. jie ok. Je ken wel ant weggeeve blieve alleenug maor omdajje bang bin dat ter evochte zal worre. Hoe ik dat dan zie doetter ging aop toe, waant niemaand luustert naor Kne lis, maor ik zie ut zo. Al die manne die zo graog knokke wille binne net as dronke kérels. Net as de baos van de Pruuse viefentwintug jaor eleeje. Tekeer gaon en schreeuwe en aster me teen maor us iemand ekomme was die um 'n flinke optaoter had verkoch dan wast over ewest. Nie doen, waant d'r mag gin oorlog komme. Die kwam d'r toch. In de heule wèreld binne nog altied van die brulaope. Noeng toegeeve an Soekarno en mar rege an die oppepompte Russebaos en dan gaon Knelis en zien wief en duu zende aandere minse naor Siberië of weet ik veul waor naortoe. 't Is heul arreg veur die jonges en veur die femilie, maor d'r zit niks aanders op dan je nie te laote wegblaoze deur die manne mit die groote waffels. Daar vindt U een grote sortering Van Weedestraat 90 - Telefoon 2404 METS, ALLES VOOR UW AVONDJES Gedipl. A.B.A.N.-Instructenr PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (K 2955) U wordt gehaald en gebracht GEBOREN Hendricus Jelle Anne, zoon van H. J. A. Boldingh en J. Gerner, Antonie van Leeuwenhoeklaan 131. Christina Engelina, dochter van J. de Witt en A. E. Bergink, Antonie van Leeuwenhoeklaan 53. Everdina So- phia en Sophia Everdina, dochters van P. E. Kok en G. A. Elbertsen, Nieu- weweg 110. Marianne Adriana, d van A. Oosterbeek en M. van den Broek, Laanstr. 64. Juliette Jeanne Maria, d. van G. C. Wildenburg en A. I. Zwartjes, Van Weedestr. 9c. Ellen, d. van W. A. van Grol en H. C- Brits, Verlengde Talmalaan 31. Lu cas Henricus Maria, zoon van H. J. M. Ankone en A. P. Koens, Verlengde Tal malaan 5. Johannes Richardus, zoon van R. W. van den Breemer en B. A. Kuijer, Birkstraat 135. Wilhelmina Anna Maria, dochter van N. J. Voet en G. A. Boeren, Beethovenlaan 16. He- lena Hubertina Catharine, dochter van W. R. Kiljan en H. W. A. Boessen, Waldecklaan 36, Hilversum. GEHUWD Evert Wernsen, Kwekers- weg 9, Amersfoort en Hermina Johanna Meta de Liefde, Vaii Lenneplaan 40. Hendrik Arij Nicolaas Sar, Amersfoort- sestraat 142 en Margaretha Van Der Smissen, Utrechtseweg 15, Zeist. Kees van Seventer, Hubert Duyfhuys- straat 50, Utrecht en Jantina Maria Wildschut, Braamweg 108. Francis- cus Cornelis Johannes van Baaren, Röntgenlaan 12, Utrecht en Francisca Rosalina Elvira de la Rambelje, Ples- manstraat 109. Reijer Cornelis Teu- nis van 't Klooster, Kerkstraat 67 en Trijntje Stob, Bruglaan la, Baarn. OVERLEDENAndrea Ingetje Corne- lia Kuijper, 83 jaar, weduwe van C. Nooij, Hobbemalaan 42. Gerrit van der Wal, 69 jaar, echtgenoot van E. A. J. van de Lustgraaf, Javastraat 44, Amersfoort. Jan Nijmeijer, 35 jaar, echtgenoot van D. G. Voortman Ente- lerweg 2, Wierden. Boelo Johannes Marinus Ridderhof, 77 jaar, weduwnaar van R. Rootselaar, Laanstraat 95, Bernardus Johannes van der Maar, 67 jaar, echtgenoot van H. Ploeg, Gibral- tarstraat 54 II, Amsterdam. Jacobus Christiaan Kwant, 71 jaar, echtgenoot van L. A. J. van Kouwenberg, Prinsen gracht 24, Amsterdam. Lambertus Tammer, 72 jaar, Amersfoortsestraat 26. Alfred Feberwee, 57 jaar, echtgenoot van W. van Asch, Wilhelminalaan 27. Jan Laseur, 65 jaar, echtge noot van Trijntje de Bock, Betje Wolff- laan 2. Elizabeth Pfauth, 77 jaar, Korte Brinkweg 22a. Hendrik Boor, 82 jaar, weduwnaar van J. Schaap Sophialaan 29. SEC. VERLOOR WEER. S.E.C. heeft zondag opnieuw verloren en daarmee het degradatiespook wat dichterbij gehaald, al was het gelukkig voor de groen-witten dat de nog zwakkere broeder Hercules eveneens verloor. S.E.C. moet nu nog thuis te gen Vreeswijk spelen en uit tegen Her cules. Vriendenschaar uit Culemborg was op bezoek aan de Bosstraat en het eerste kwartier was volledig voor de gasten. Rechtsbuiten Sleeuwenhoek, de gevaar lijke man die drie doelpunten zou scoren, omspeelde al direct Van Kooij en schoot net naast. Direct daarna schoot middenvoor Van Oorschot raak, maar het doelpunt werd wegens bui tenspel afgekeurd. Er was nog maar drie minuten gespeeld toen linksbuiten Haaften de bal naar dt volkomen vrij staande Sleeuwen hoek plaatste. Deze passeerde keeper Schrijvers met een onhoudbaar schot. De S.E.C.-defensie bracht er in de eer ste helft van de wedstrijd niet veel van terecht. Van Kooij was niet trap- vast en spil De Vries herstelde zich niet snel genoeg als hij gepasseerd was. Ruttenberg kreeg als linksbinnen enige kansen, maar benutte die niet en het was een goed idee hem later naar de verdediging te halen. Na een kwartier ging het iets beter met S.E.C. maar de kansen werden niet benut. Aan de andere kant ging dat veel beter. Sleeuwenhoek ontnam de bal aan Van Kooij toen deze treuzelde en passeerde Schrijvers voor de tweede maal. Hooijer ging naar achteren, Van Kooij naar voren en het ging daardoor .wat beter. Van Kooij brak door, kwam ten val, mocht een vrije schop nemen en knalde de bal tegen de lat. In de tweede helft had S.E.C. enige tijd het heft volledig in handen, maar alle kansen werden resoluut om zeep gebracht. Keeper Wammes kreeg dan ook weinig te doen, maar na een kwar tier passeerde De Bruin een back, die zich herstelde en opnieuw gepasseerd werd. Uit een voorzet schoot Hooijer in (1-2). Alles werd nu door S.E.C. op de aan val gezet, maar weer had Vrienden schaar succes. Sleeuwenhoek speelde de bal met een listig tikje over Ruttenberg heen en ging op keeper Schrijvers af. Deze bleef staan terwijl hij had moe ten uitlopen en werd kansloos gepas seerd. (1-3). S.E.C. kreeg nog heel wat kansen, maar het duurde, tot 1 minuut voor tijd eer Van Kooij uit een pass van De Bruin kon inschieten (2-3). Daarbij bleef het en alle pogingen van S.E.C. om de ge lijkmaker te scoren faalden. is er zeker een naar uw keus. Burgem. Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier. GESLAAGD. Voor het Uniepraktijkdiploma Steno grafie „Groote" slaagden de dames D. van Gestel (met lof), T. M. Groen, J. G. A. B. v. d. Kley, W. R. v. 't Net, S. J. M. de Visser en W. H. de Vries. Zij genoten hun opleiding aan Instituut Houwers, te Baarn. HONKBAL GROTE NEDERLAAG VOOR S.E.C. De S.E.C.-spelers - gehandicapt door het niet-spelen van werper Blok - had den een weinig plezierige zaterdag. Zij moesten met 0-37 de meerdere er kennen in het sterke H.M.S. Deze uit slag gaf het krachtsverschil zeer juist weer. De invaller-werper van S.E.C. Tinlin, stond voor de ondankbare taak de fanatiek spelende H.M.S.-ers te moe ten bedwingen, terwijl zijn eigen veld- spelers de ene fout op de andere sta pelden. De eerste inning gaf een rede lijke score te zien, maar een gave ho merun in de tweede inning betekende het begin van een waar Utrechts vuur werk, waarop de Soester spelers regel matig mis grepen. Zonder dat de groen- witten ook maar enigszins gevaarlijk konden worden werd de score rustig tot 37-0 opgevoerd. Het effect van 3 Soester honkslagen in de laatste in ning ging totaal verloren door ondoor dacht honklopen. Alleen Luschen kwam met 2 honkslagen tot een redelijke piestatie. S.E.C. 2 speelde een interes sante wedstrijd tegen H.B.C. 3. Pas kort voor tijd stond vast dat het een 10-12 nederlaag zou worden. De S.E.C.-aspiranten zorgden voor een bijzonder grote verrassing door H.B.C. met 5-4 te verslaan. GESLAAGD SCHAAKTOURNOOI. Voor de vierde maal heeft de schaak club Soest een nationaal schaaktour- nooi georganiseerd. Hierin had de 85-jarige heer H. Schreu- der steeds de hand, maar de organi satie moest hij dit jaar voor een groot deel overlaten aan de heer C. Blok- poel, omdat hij ziek was. De heer Blokpoel opende het tournooi Hij dankte het gemeentebestuur dat subsidie voor dit tournooi verleend had en deelde mee dat de burgemee ster verhinderd was het tournooi te openen. De heer J. Spakman sprak namens de Sticht-Gooise Schaakbond en prees de aktiviteit van de Schaakclub Soest, die het jaarlijkse tournooi bekendheid ge geven had. Wedstrijdleider C. Samsom deelde mee dat Ir Van Steenis verhinderd was zijn titel te verdedigen omdat hij bui tenslands was. Twee en zeventig schaaksters en scha kers bonden hierna de strijd aan. Des avonds reikte de heer C. Blokpoel de prijzen uit nadat de heer A. G. Hilhorst als waarnemend voor zitter van de Soester Schaakclub dank gebracht had aan de wedstrijdcommis sie en er zijn vreugde over uitgesproken had dat voorzitter H. Schreuder, on danks zijn ziekte, toch bij de prijsuit reiking aanwezig was. Het volledige assortiment vindt U bij Soesterbergsestraat 44 Telef. 2045 Mevrouw Fenny Heemskerk uit Amers foort won in de invitatie-afdeling da mes de H. Schreuder-wisselbeker. De uitslagen zijn Invitatie-afdeling da mes 1. Mevr. F. Heemskerk, Amers foort, 3 punten. Invitatie-afdeling he ren 1. Mr. Aarts en J. Kapsenberg, l'/i pnt. Hoofdklasse 1 1. A. L. Bou- ma, Utrecht, 3 pnt. Hoofdklasse 2 1. P. v. d. Weide, Amsterdam, 3 pnt. Hoofdklasse 3 C. van Beinum, Soest, 2 pnt. Hoofdklasse 4 J. Kerkmeester, Huizen, 2Va pnt. Hoofdklasse 5 W. Zalsman, Baarn, 2'/s pnt. Eerste klasse 1 1. J. K. van Zijtveld, Soest, 3 pnt. Eerste klasse 2 1. Mevr. IJska-De Steeg, 2'/s pnt. Eerste klasse 3 1. G. Overeem, Baarn, 2Va pnt. Eer ste klasse 4 D. Meiboom, Rotterdam, 3 pnt. Eerste klasse 5 P. Holthaus, Amsterdam, 2'/s pnt. Tweede klasse 1 S. E. v. Coevorden en mevr. F. Mariz-Qenz, 2 pnt. Tweede klasse 2 R. Altena, Den Dolder, IV2 pnt. Tweede klasse 3 J. F. de Geer, Bussum en F. de Leeuw, Soest, 2 pnt. Tweede klasse 4 H. Wolf van Westen rode, Hilversum en A. G. Hilhorst, Soest, 2 pnt. Derde klasse 1. Mevr. M. Mix, 3 pnt. GESLAAGD. Voor het rijbewijs A en BE zijn ge slaagd de dames en heren G. M. v. d. Borg, F. J. Verhoeks, J. v. Til, J. Vos kuilen, J. G. v. Kleef, H. P. M. Her man en M. L. Penninga. Zij werden opgeleid door Auto- en Scooterrijschool „De Witte Pompen", Steenhoffstraat 25, Soest. TENNIS SOEST 1 IS KAMPIOEN. Nadat het eerste tennisteam van Soest op Hemelvaartsdag met 5-3 van Shell 1 gewonnen had werd zondag Return 1 met 6-2 verslagen en daarmee werd het kampioenschap behaald. Soest 2 speel de met 2-2 gelijk tegen Shot 6, Soest 3 verloor met 1-7 van Manger Cats 2 en Soest B won met 3-2 van Alta D. Soest 1Return 1, 6-2. A. SprangersP. Horn 6-2 6-2. G. J. EsendamA. Klebach 6-4 6-4. Mevr. C. Felix—mevr. W. Koenders 6-3 6-4. Mej. C. Hoppenbrouwersmevr. M. Klebach 6-4 2-6 7-5. Mevr. C. Felix en G. J. Esendammevr. W. Koenders en H. Knoop 4-6 9-7 4-6. Mej. C. Hoppenbrou wers en A. Sprangersmevr. M. Kle bach en A. Klebach 6-2 6-1. A. Spran gers en G. J. EsendamP. Horn en A. Knoop 6-2 6-4. Mevr. C. Felix en mej. C'. Hoppenbrouwersmevr. W. Koen ders en mevr. M. Klebach 2-6 3-6. Voorzitter G. J. Esendam en de speel sters en spelers van Return wensten het kampioensteam geluk en boden bloemen aan. Shot 6Soest 2, 4-4. J. v. d. HilstG. v. d. Poll 8-6 6-3. N. GerharzA. van Roosmalen 2-6 4-6. Mevr. Z. Stakmanmevr. J. Havenaar 6-8 2-6. Mej. T. v. Hoogendorpmej. L. v. d. Berg 6-2 6-1. Mevr. Z. Stak man en C. Vissermevr. J. Havenaar en G. v. d. Poll 6-4 4-6 6-4. Mevr. W. v. d. Hilst en N. Gerharzmej. L. v. d. Berg en A. v. Roosmalen 3-6 1-6. J. v. d. Hilst en C. VisserA. van Roos malen en G. v. d. Poll 6-2 6-4. Mevr. Z. Stakman en mej. T. van Hoogen dorpmej. J. Havenaar en mej. L. v. d. Berg 6-3 6-8 5-7. Soest 3Manger Cats 2, 1-7. J, GijzenJ. v. d. Kaa 3-6 5-7. P. JanssenG. v. Bekkum 4-6 2-6. Mej. Y. Hoffmanmej. M. Blom 1-6 6-3 6-3. Mej. L. Janssenmej. H. van Steenis 0-6 1-6. Mej. Y. Hofman en P. Jans senMej. M. Blom en J. v. d. Kaa 0-6 2-6. Mevr. I. Hohner en A. de Rooijmej. H. van Steenis en G. v. Bekkum 4-6 4-6. J. Gijzen en A de RooijJ. v. d. Kaa en B. v. Bekkum 3-6 2-6. Mevr. I. Hohner en mej. L. Janssenmej. M. Blom en mej. H. v. Steenis 6-3 3-6 1-6. Soest BAlta D, 3-2 R. van CoeverdenR. Veldkamp 6-8 6-3 6-1. Mej. A. Janssenmej. L. Prins 6-2 6-0. R. van Coeverden en J. Olthof R. Veldkamp en K. de Winter 4-6 3-6. Mej. A. Janssen en mej. M. de Rooij mej. E. Benninga en mej. L. Prins 6-0 3-6 10-8. Mej. M. de Rooij en J. Olthof mej. E. Benninga en K. Winter 1-6 1-6. B.D.C.-HANDBAL. Juniores 2 (dames) is gisteren kampioen van de afdeling geworden door een 16-2 overwinning op V.B.O. Dit kranige team bestond uit Wil Smeeink, Elly Groenestein, Janny van Ee, Willy Tol boom, Ieneke Tolboom, Riet van Oos trum, Lyda Kok, Ria Hilhorst, Adri Wijnhof, Janny van Doorn en Ria Hil horst. Invalster Thea Hooft. Zij speelden slechts tweemaal gelijk en wonnen de andere wedstrijden. In totaal werden 16 wedstrijden gespeeld. Juniores 1 verloor met 0-2 van B.S.V. Het tweede damesteam verloor de laatste competitiewedstrijd eveneens. Het werd 2-4. Een jongensteam won met 5-3 van Spirit. In Amersfoort namen een meisjes- en een jongensteam aan een tournooi deel. De meisjes verloren van H.H.C. met 2-3 en van Sport Vereent met 0-3. Van Oranje werd met 4-2 gewonnen. Dc jongens werden eerste in hun poule door overwinningen op Attilla (12-1), Oranje (9-7) en Sport Vereent (6-0). De Soester automobilist S. G„ die op de Burgemeester Grothestraat reed, sloeg rechtsaf de Emmalaan in zonder te letten op de bromfietser B. G. S. uit Baarn, die in dezelfde richting op het fietspad reed en voorrang had. De brommer reed tegen de auto en de be rijder viel. Zij kleding werd ernstig beschadigd en hij werd licht gewond. Auto en brommer werden licht bescha digd. De bromfietser kon zelf naar huis rijden. VERVALLEN TRIER. De heer Van der Assem, directeur van hotel „De Haagse Schouw" te Voor schoten heeft eind 1960 hotel Trier ge kocht met de bedoeling dit oude ge bouw te slopen en een nieuw hotel van een zestiental kamers neer te zetten dat opnieuw Trier zal heten. Een jaar geleden werden de plan nen goedgekeurd, maar is er nog niet met de sloop begonnen omdat dit eerst mag als de vergunning tot bouwen ont vangen is. En dat duurt lang. Veel te lang zelfs, want het hotel wordt nu door de jeugd gesloopt en het begint er heel miserabel uit te zien. Maar er kan niets door de eigenaar gedaan wor den voor de rijksgoedkeuring afgege ven is. Er is wel eens gefluisterd dat de eige naars van Avifauna, De Biltse Hoek, De Witte Bergen en De Gouden Leeuw te Wassenaar iets met de koop van Trier te maken hebben, maar dit is niet het geval. Zij zijn wel familie van de eigenaar van het oude Trier, dat straks een mooi nieuw Trier zal wor den. Hotel Trier staat al heel lang tegen over het paleis, maar pas rond 1900 kreeg het de naam Trier toen de heer C. Trier uit het Tsjechoslowaakse Pil- sen de zaak van de heer J. Ubbink kocht. De heer Trier kocht ook hotel Polen in Amsterdam maar aan het ho tel op de grens van onze gemeente gaf hij zijn naam. Hij was de man die het Pilsner bier in ons land bekend maakte. De heer Trier had het hotel ondermeer gekocht omdat er dichtbij een tol was en deze tol bracht de mensen ertoe ge makkelijker het hotel binnen te stap pen. Er werd in die tijd veel Pilsner bier geschonken. Dat kwam inderdaad uit Pilsen en het ijs dat het bier op tem peratuur moest houden kwam uit Scan dinavië. In 1919 overleed de heer Trier en de heer Schmidt werd eigenaar. Bij zijn overlijden in 1953 ging het over in handen van de directie van hotel Den Treek te Leusden. Hotel Trier stond in 1938 en 1939 bij zonder in de belangstelling, want dagen - en zelfs wekenlang - stonden hier de telexapparaten, die de wereld mel ding moesten maken van de geboorte van prinses Beatrix en prinses Irene. Maar nu wordt het hoog tijd dat het gesloopt wordt. VAN DE SOESTER COURANT VAN DINSDAG 5 JUNI 1962. B.D.C. 2 NOG GEEN KAMPIOEN. In de wedstrijd tussen B.D.C. 2 en D.E.V. 2 te Austerlitz is B.D.C. dicht bij de overwinning en het kampioen schap geweest, maar een beslissing van de scheidsrechter, waartegen B.D.C. ge protesteerd heeft, maakte van de over winning een gelijk spel. In de eerste helft scoorde Jaap Brou wer voor B.D.C. en D.E.V. kreeg de kans gelijk te maken toen er een straf schop genomen mocht worden wegens hands in de B.D.C.-defensie. Bertus van der Lugt sloeg de bal het doel uit, verscheidene spelers raakten het leer aan voor het weggewerkt werd en toen pas floot de scheidsrechter en deelde mee dat de penalty overgenomen moest worden. Nu werd het een doelpunt en daarmee een gelijk spel. VAARDIGHEIDSPROEVEN. K.N.G.V. Vrijdagavond waren 4 juryleden van het Koninklijk Nederlands Gymnastiek- verbond in de Mariaschool aanwezig om leden van de Soester Turnclub vaardigheidsproeven af te nemen. Ruim 70 leden hadden zich opgegeven om ge test te worden op brug, brug ongelijk, paard, balk, laag rek, ringen en vrije oefeningen. Bij de uitslag bleek dat de S.T.C. het goed gedaan had. Alle leden slaagden, hetgeen een zeldzaamheid genoemd kan worden. Het is dan ook een mooi succes voor de leden en de vereniging, maar in de allereerste plaats voor directeur S. de Boer. EIERMARKT. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 160.000 stuks in prijzen van 9,75 tot 10,50. Middenprijs f 10,15. Prijs per kg. 1,64. Reeds van 16 mei af kunnen de Ne derlandse en buitenlandse kampeerders gebruik maken van de nieuwe servi ce Kampeer-Informatiedienst A.N.V.V.- A.N.W.B. Het ligt in de bedoeling van de A.N.V.V., tesamen met een 25 grote V.V.V.'s en in samenwerking met de A.N.W.B., een kampeer-informatie- dienst in het leven te roepen. Deze K.I.D. stelt zich ten doel, de kampeer ders en de caravanners in te lichten over de nog beschikbare ruimte op de terreinen. In 1960 en 1961 werden, dank zij deze dienst minder kampeerliefheb- bers teleurgesteld en kon een veel be tere spreiding worden bereikt. De A.N.V.V. en de A.N.W.B. besloten de kampeer-informatiedienst dit jaar niet alleen gedurende Pinksteren en de drukke zomerperiode, maar reeds van half mei af in werking te stellen, aan gezien verwacht werd, dat de trek naar buiten vroeger zou beginnen dan in voorgaande jaren het geval was. Ten kantore van de A.N.W.B. werd een centrale ingericht, die regelmatig tele fonisch contact onderhoudt met de be heerders van de kampeerterreinen en wanneer de situatie daartoe aanleiding geeft, ook met de plaatselijke politie- instanties. De binnen komende berich ten worden doorgegeven aan le. Het hoofdkantoor van de A.N.V.V., die de informaties doorgeeft aan een 25 tal V.V.V.'s. 2e. De A.N.W.B. kantoren en grenskan- toren. Op topdagen zal dit 3 maal per dag gebeuren. Op al deze informatiepos- ten kunnen dus de binnen- en buiten landse kampeerders informatie ver krijgen omtrent de bezetting in ons land. De Wadden-eilanden krijgen een aparte kampeerinformatiedienst. Er ko men posten in Den Helder en op Ter schelling, vanwaar de stroom kam peerders over de kampeerterreinen van deze eilanden worden verspreid. Terschelling krijgt een „nood-kampeer terrein". Degenen, die niet meer met de boot terug kunnen, kunnen althans één nacht slapen. De chaotische toestanden van vorige jaren moeten worden voorkomen. De scheerlijnen van de tenten raakten bij na in elkaar verward, de terrein ca paciteiten werden ver overschreden. De chaos was volkomen Wat zijn nu P.P.F.-tochten V.V.V. Soest organiseert gedurende de maanden, juni, juli en augustus de Polder-, de Pannekoek- en de Fruit- tocht. De polder- of de fruittocht wordt iede re woensdagmiddag gehouden, vertrek V.V.V. Soest om 14.00 uur, en de pan- nekoektocht iedere donderdagmorgen, vertrek V.V.V. om 11.30 uur. Deze tochten worden gedeeltelijk per fiets, gedeeltelijk wandelend gemaakt door onze prachtige natuur. Daar de bossen niet in kaart zijn ge bracht, treedt een gids als gast op. Aan iedere tocht is een attractie ver bonden. Opgave bij V.V.V. (tel. 2886). De deel name is uiteraard beperkt.

Soester Courant | 1962 | | pagina 5