VAN BUUREN CENTRIFUGES KWAK BURGERLIJKE STAND GER0 CASSETTES LECA BAZAR Bronciiifeffen S0ESTERBERG Officiële mededelingen. Krabbels van Knelis. RIET RAAD EN DAAS. Erkende Autorijschool reeds vanaf f 159,-. Huid-hemden-lippen In onze collectie brilmonturen Fa. D. F. VOIGT BATENBURG's Erkende Auto- en Scooterrijschool e Politie telefoon 4444 en 4445 6.00 per rij-uur. Gratis theorie met kleurendia's. EIKENLAAN 1 - TELEFOON 4685 „BEZOEK" OP HET PALEIS. Een jongeman uit Oostenrijk, die fami lie in de Sparrenlaan heeft, trachtte voor de grap het paleis binnen te ko men, maar de Baarnse politie vond dit helemaal geen grap en hij werd mee genomen. Hij ontsnapte echter en men kon hem niet grijpen. Ook bij zijn familieleden in de Spar renlaan werd hij niet aangetroffen. Later kon hij echter gearresteerd wor den. BESTUURSWIJZIGINGEN DISTRICT EEMLAND. Het district Eemland van de Konink lijke Nederlandse Biljart Bond, waar bij de Soester biljartclubs aangesloten zijn, heeft in Amersfoort vergaderd. Kandidaat voor het bestuur was de heer A. van Opstal van het Soester K.W.S. maar hij trok deze kandidatuur in. De heer Th. Corbé, eveneens van K.W.S., stelde zich kandidaat voor het voorzitterschap. De andere kandidaat was de heer D. v. d. Meer, die met 25 van de 30 stemmen tot voorzitter ge kozen werd. SNEEUWPRET VOOR VAN DER HUCHTSCHOOL. Vrijdagmiddag was het voor de leer lingen van de lagere Van der Hucht- school geen rekenen, taal of schrijven, maar sneeuwpret. Onder leiding van het personeel, geas sisteerd door een aantal ouders, trok de gehele school met bussen van Ten- sen naar de Soester duinen, waar de kinderen, dank zij het milde weer, uitbundig genoten van de sneeuwpret. Om half vier werden de sleeën weer ingeladen en ging het huiswaarts om juist op tijd voor de schoolbel weer te rug te zijn. BENOEMING. Zuster Willy Blees van de .wijkverple ging in de Middelwijkstraat is benoemd tot directrice van de Malvahoeve, het tehuis voor chronische patiënten, dat enige maanden geleden door de ge meente van de eigenaar-exploitant, de heer H. Baas gekocht is. In het tehuis zijn thans 23 patiënten. BIGGEN- EN EIERMARKT. Op de Amersfoortse weekmarkt werden aangevoerd135 biggen in prijzen van f 42,tot f 56,en 6 drachtige zeugen van f275,— tot f375,—. Op de eiermarkt werden aangevoerd 135.000 stuks. Hoendereieren van f 16,25 tot f 17,90. Middenprijs f 16,75. Prijs per kg 2,70. DE MARGRIETSCHOOL SCHAATSTE. Doordat twee weken geleden door de grote sneeuwval de baan ongeschikt werd voor wedstrijden, hebben de vier de, vijfde en zesde klas van de Mar- grietschool donderdagmorgen de schaat sen aangebonden. Er werd in afvalsy- steem geschaatst. De uitslagen waren Jongens van 11 jaar en ouder 1. Pie- ter Jelle Visser 2. Wim v. d. Veer. Meisjes van 11 jaar en ouder 1. Jozien Soesterbergsestr. 51C - Tel. 2379 GEBOREN Teunis, zoon van B. van Ginkel en W. Thomassen, Vermeerlaan 34. Wietske Alijda Maria, dochter van H. G. Schimmel en C. A. Roorda Kerkpad Z.Z. 13. Adriana Gerdina Wilhelmina, dochter van A. A. van Veldhuijzen en J. v. d. Waal, Becke- ringhstraat 20a. Marjolein Cornelia Maria, dochter van J. G. Wijnands en S, Snijders, Birkstraat 65. Louise Aal tje Elisabeth, dochter van P. Rietveld en M. H. de Bruin, Plesmanstraat 127. Anke Marjolein, dochter van A. D. van den Bos en A. G. Kuijper, Bilderdijk- laan 22. Boudewijn, zoon van B. Hei ligers en M. E. Hulst, Christiaan Huy- genslaan 77. ONDERTROUWD Andries Mulder, Ver meerlaan 16 en Arina Johanna Maria van Houttum, Oranjelaan 22. Pieter de Kleer, Javalaan 28, Baarn en Geer- truida Gesina Iseger, Hartmanlaan 15. Adrianus Johannes Jozef van Beek, Nieuweweg 42 en Catharina Maria An- tonia Hartman, Oude Utrechtseweg 46. GEHUWD Maarten Willem Hoekstra, Kamillestraat 10, Amersfoort en Cecilia Geertruida Huberta Meeuws, Soester- bergsestraat 10. OVERLEDENHendrik Coenraad Jan sen, 56 jaar, echtgenoot van A. M. J. Koster, Van Weerden Poelmanweg 1. Carolina Jolink, 75 jaar, Nassaulaan 56, Baarn. Jakob van 't Woud, 75 jaar, weduwnaar van N. Hamerslag, Bosstr. 2. Roelofke Rienstra, 42 jaar, echtgenote van Th. E. de Wit, Fokkerstraat 23. Albert van den Broek, 75 jaar, weduw naar van J. de Ruig, Ruysdaellaan 5. Gerardus Sukkel, 94 jaar, weduwnaar van M. G. F. Nijssen, Burg. Grothestraat 63. Johanna Christiana Muis, 86 jaar, weduwe van A. J. Koreneef, Van Strae- lenlaan 15. Oranje 2. Yvonne Duveen. Jongens van 10 jaar 1. Rob Admiraal 2. Roeland Hinderdaal, Meisjes van 10 jaar1. Wietske de Jong 2. Astrid Tjerks. Jongens van 8 en 9 jaar 1. Tinco Det- mar2. Robbie Engels. Meisjes van 8 en 9 jaar 1. Jacqueline Reimerink2. Tineke Admiraal. EK. JEUGD BIJEEN. Donderdagavond organiseert de Inter parochiële Jeugdraad een ontspannings bijeenkomst in het St. Josephgebouw voor katholieke meisjes en jongens van 14 tot en met 16 jaar, welke van half acht tot half tien gehouden wordt. De leden van deze raad zullen de jeug dige gasten gezellig bezig houden, maar het ligt in de bedoeling dat de meis jes en jongens op volgende bijeenkom sten elkaar gezellig bezig houden. Burgem. Grothestraat 11A Telefoon 2051 KAARTEN BIJ S.E.C. Achtenveertig leden van S.E.C. hebben gisteravond gekaart in de vijfde ronde van het klaverjastournooi om de O.L. Zimmermannbeker. De heer R. ten Hove reikte in Hotel Bos en Duin de prijzen uit. Op 11 februari zal opnieuw in ho tel Bos en Duin een klaverjaswedstrijd gehouden worden, maar dit is geen ron de van de O.L. Zimmermannbeker. De uitslagen waren 1. J. Timmer 6587, 2. C. de Bruin 6230 3. Mevr. Saarloos 6148 4. H. Brons 6132 5. Mevr. Veld huizen 6120 6. H. v. d. Broek 6070 7. C. C. Meidam 6041 8. L. van Breu- kelen 6036 9. Mevr. Schrijvers 6012 10. A. Groenestein 5996. Troostprijzen mevr. Ebing 4977 en A. W. van Veenendaal 4739. ruwofschraal? PUROL S.V.V.-VOLLEYBAL. In de strijd om de bovenste plaats van de ranglijst wees het eerste damesteam van de Soester Volleybal Vereniging het eigen tweede team gedecideerd te rug. Beide teams waren kennelijk naar de markthal gegaan met het vaste voornemen om te winnen. Dit voorne men deed het eerste team uitgroeien boven haar normale speelvorm, in te genstelling tot het tweede, dat de hele wedstrijd door zich niet los kon ma ken van de gedachte dat het winnen van deze wedstrijd een belangrijke stap was op de weg die naar het kam pioenschap leidt. In drie sets wisten de dames van het eerste team de beide punten veilig te stellen, waardoor zij zich alleen genesteld hebben aan de kop van de ranglijst. Met twee ver- liespunten meer staan de dames van het tweede team in deze klas op de tweede plaats. Het derde damesteam deed goed werk door gelijk te spelen tegen het vierde team van Vios. Minder goed deden het de heren. Het eerste team moest met 3-1 de meerdere in Vios 2 erkennen en het tweede he renteam moest met 3-0 het hoofd bui gen voor Spirit 2. Zowel het eerste als het tweede herenteam speelden even wel een redelijk goede wedstrijd en vooral de wijze waarop de nederlaag van het tweede team tot stand kwam was eervol. Voor de komende week staan de vol gende wedstrijden op het programma Donderdag S.V.V. 3S.V.V. 2 (dames). S.V.V. 1Olympia 3 (dames). S.E.C. 1—S.E.C. 2 0-0. S.E.C. 1 heeft zondagmiddag in volle dige opstelling een oefenwedstrijd te gen het volledige S.E.C. 2 gespeeld en met moeite kon een nederlaag voorko men worden door een doelpuntloos ge lijk spel. Er werd besloten toch tot een beslis sing te komen door het nemen van strafschoppen en daarin toonde S.E.C. 2 zich superieur. Bij S.E.C. 1 zag alleen voorhoedespe ler Verhoeve kans de strafschop te be nutten, de andere vier spelers faalden. Wel scoorden Pothoven, Ruttenberg en De Rooij, zodat er vier van de elf schoten benut werden. Bij S.E.C. 2 wist van de voorhoedespelers alleen Elver- dmg te scoren en verder de vijf spelers D. Hooijer, A. v. Duinkerken, W. de Vries, D. Strumpel en Ben Burgman. S.E.C. 2 was vooral in de eerste helft door open spel veel gevaarlijker dan S.E.C. 1 en al spoedig schoot Strumpel tegen de lat. S.E.C. 2 mocht nu een hele serie hoekschoppen nemen, die echter niets opleverden. Bijna werd keeper Van Essen van S.E.C. 2 gepas seerd toen hij de bal te zacht uittrap te. Het leer kwam bij Van Kooij te recht, die keihard langs de paal schoot. Na de rust kwam S.E.C. 1 er wat beter in. Baltus Burgman had tegen Van Duinkerken niets in te brengen en Wout de Bruin tegen De Vries heel weinig. Elverding en Ruttenberg vochten zware duels uit, die Ruttenberg meestal won en Verhoeve speelde een verdienstelijke partij. Het eerste elftal had pech toen keeper Van Essen gepasseerd was en D. Hooijer op de doellijn redde. Na afloop werd, tijdens een gezellig sa men zijn bij Bos en Duin, besloten zon dag 3 februari weer te spelen. is er zeker een naar uw keus. Burgem. Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier. B.D.C. 1 (heren) WERD KAMPIOEN. Het eerste herenteam van B.D.C. be haalde in de Expohal te Hilversum het kampioenschap door een overwinning op B.H.C. 3 (11-5). Er moet nog één wedstrijd door de nieuwe kampioenen van de tweede klasse zaalhandbal ge speeld worden. Goalgetters in dit team zijn W. v. d. Mast, R. Surstedt, J. v. Kesteren en H. Demmers geweest en keeper Smeeing zorgde ervoor dat er zc min mogelijk tegengoals gescoord werden. Dames 1 speeled met 2-2 gelijk tegen H.H.C. 2 en heeft nog kampioenskan sen. De andere uitslagen zijn Dames-jun B.D.C. 1L.V.V. 5-0. Heren-jun. B.D.C. 1Limvio 1-10. Dames B.D.C. 2Dorestad 0-5. Dames-jun. B.D.C. 2U.H.V. 8-2. Heren B.D.C 2—D.S.O. 4 12-5 Zondag worden geen wedstrijden ge speeld omdat er interlandwedstrijden zijn. SCHAATSWEDSTRIJDEN. Op de Peters Baan zijn zaterdagmiddag schaatswedstrijden gehouden voor meis jes en jongens van 15 tot en met 17 jaar. Bij de meisjes was de uitslag 1. Mej. H. Ruyssenaar2. Mej. G. de Vries 3. Mej. L. de Vink. Jongens 15 jaar 1. J. Egberts2. R. Bunnik. Jongens 16 jaar 1. H. Grift 2. P. v. Soest. Jongens 17 jaar 1. E. v. Ginkel2. H. Sikkens. Algemeen klassement1. R. v. Ginkel 2. H. Grift3. P. v. Soest 4. H. Sik kens 5. J. Egtberts 6. R. Bunnik. SHOT 1 VERLOOR. Shot 1 heeft in gebouw Ludgardis het onderspit moeten delven tegen koplo per Huizen 1. Van Doorn, Wijers en Wiss konden niet meer dan 3 tegen- punten scoren, waarvan Wiss er twee voor zijn rekening nam. Hij wist t^ winnen van Noordam en Ben Tessei sohn. Wijers won van Noordam en Van Doorn kon niet tot winst komen. De ongeslagen mej. I. Tessesohn wist ook in deze wedstrijd haar 100 winst te behouden door vrij gemakkelijk van Wiss, Wijers en Van Doorn te winnen. Shot 2 heeft de reeks verlieswedstrij- den vergroot door met 3-7 te verliezen van Huizen 2. Het team staat nu op de laatste plaast van de ranglijst met 9 punten achterstand. Shot 3 won van II.O.C. 3 met 7-3, Shot 4 won van H.O.C. 7 met 9-1, Shot 5 won van V.E.V. 9 met 7-3 en Shot 6 won van O.S.O. 9 met 9-1. Hoestdrank in tabletvorm. 95ct TREIN HAD DRIE KWARTIER VERTRAGING. Een trein op de lijn Utrecht-Baarn had zondag drie kwartier vertraging door dat een trekker die een autowrak naar de autosloperij De Ridder sleepte de rails versperde. De trekker werd be stuurd door M. G. O. uit Rotterdam. Deze reed de overweg zonder moei lijkheden over, maar toen hij linksaf ging om naar de sloperij te rijden gle den trekker en autowrak terug ondanks dc motor, die de trekker naar voren wilde hebben en kwamen op de rails tot stilstand. Snel werd station Soest gewaarschuwd en een naderende trein kon tijdig stoppen. Pas drie kwartier later waren de obstakels door twee kraanwagens en een lier van de rails verwijderd. HET KOUDE LAPLAND. Mej. S. C. Kohier, tachtig jaar oud, is Soester ingezetene, maar twaalf jaar woonde ze in Lapland- waar ze van 1912 tot 1924 verpleegster was. In het Anna Paulownahuis heeft zij hierover op bijzonder onderhoudende wijze een causerie met dia's gehouden voor de leden van de afdeling Eemland van de Nederlandse Vrouwen-Electriciteits Ver eniging. Zij werd ingeleid door de pre sidente mevr. M. van Veeren, die, na haar welkomstwoord, de secretaresse, mevr. Fransse in de gelegenheid stelde belangrijke mededelingen te doen ten aanzien van de viering van het 25-ja- iig bestaan op 20 maart in Het Brand punt en De la Promenade te Baarn. Van tien uur tot half elf is er een ont vangst in Het Brandpunt, waarna de presidente zal spreken en men zijn ge lukwensen kan aanbieden. In De la Promenade wordt de lunch gebruikt en 's middags voert het toneelgezel schap De Rederijkers uit Utrecht het stuk „Engelen zonder vleugels" op. Mej. Kohier ging kort voor de eerste wereldoorlog naar Lapland, waar de bewoners een zeer primitief bestaan voerden tussen hun rendieren en hon den. Hier vraagt men iemand niet hoeveel geld hij heeft, want dat is niet netjes. Zo was het ook niet behoorlijk te vra gen hoeveel rendieren men had, want slechts deze dieren maakten het bezit uit. Een zeer wankel bezit, want wolven en hongersnood door de kou konden lelijk onder de dieren huishouden. Dat die kou niet gering is blijkt wel uit het feit, dat mej. Kohier tempera turen van meer dan 50 graden onder nul meegemaakt heeft. De Lappen wonen in Finmark een deel van Noorwegen. Vijftig jaar geleden was de bevolkingsdichtheid, daar zo ge ring dat ons land 2000 bewoners zou hebben als de dichtheid van de bevol king gelijk was aan die van Finmark rond 1915. Waar de Lappen precies vandaan komen weet men niet, maar het is niet uitge sloten dat er reeds voor de ijstijd Lap pen waren. Er zijn kleine mongoolse typen, maar ook grote blonde, door ver menging met de Noren. Een halve eeuw geleden moest het grootste deel van het jaar gebruik ge maakt worden van sleeën bij het trek ken van de Laplanders, die nagenoeg allen nomaden waren. Als er geen sneeuw lag dan legde men de enorme afstanden te voet af. En tussen hen leefde mej. Kohier 12 jaar. De Duitsers verwoestten veel en gron dig en pas na de tweede wereldoorlog bemoeide de Noorse regering zich met de Lappen. Nu zijn er scholen, ziekenhuizen en w oningen, terwijl men zich vroeger met tenten en hutten behelpen moest. Op grote schaal wordt ontgonnen, ter wijl de Lappen zich steeds meer met de Noren vermengen en daardoor aan het verdwijnen zijn. Hetgeen vooral mej. Kohier betreurt, want zij heeft de Lappen nog gekend als rusteloos trek kende nomaden en onder hen geleefd en gewerkt. Gedipt A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (0 2955) U wordt gehaald en gebracht. 50 03 C/7 •-O GEEN spreekuur. In verband met de te houden begro tingsvergadering houdt de burgemees ter morgen (woensdag) geen spreekuur. A.G.A.V.S. VOOR „OPEN HET DORP". A.G.A.V.S. is niet alleen sportief op turngebied, maar ook bij hulp aan an deren, die gehandicapt zijn. Dat werd j.1. zaterdagmiddag weer zonneklaar bewezen, toen haar drumband door de slecht begaanbare straten van ons dorp trok om bij de bewoners de belangstel ling op te trommelen voor de actie .,Open het dorp", op de voet gevolgd door de jeugd van A.G.A.V.S., die huis aan huis hun symbolisch kleuterhuisje aanboden, waarin een geldelijk bedrag kon worden gedaan. Zij trotseerde hier bij de natte, glibberige straten met de kans om natte voeten op te doen. Echter niet te vergeefs, want in de tijd van anderhalf uur was men zo geluk kig om een bedrag van 183,15 op te halen. Bravo A.G.A.V.S. PARTIEEL UITBREIDINGSPLAN, De burgemeester van Soest brengt ter algemene kennis dat, ter voldoening aan artikel 37 van de Woningwet, van af 30 januari 1963 gedurende vier we ken ter gemeentesecretarie ter inzage ligt het partieel uitbreidingsplan, re gelende de bestemming van gronden gelegen nabij de Ossendamweg en de Soesterbergsestraat, zijnde een wijzi ging van het uitbreidingsplan Soes- Zuid. Gedurende een termijn van vier weken kunnen de belanghebbenden bezwa ren indienen bij de gemeenteraad. Soest, 29 januari 1963. YVEDEROPBOUWWET. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat zij voornemens zijn om aan Th. H. de Goede, Rade- makerstraat 73 te Soesterberg op zijn daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 20 van de We- deropbouwwet vergunning te verlenen voor het bouwen van 40 etagewoningen (2 blokken, resp. 16 en 23 woningen) op een terrein, gelegen aan de Chr. Huygenslaan, hoek Simon Stevinlaan, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie E, nummer 2952 (ged.) en 2837 (ged.), zulks in afwijking van het uit breidingsplan in onderdelen „Soester- berg-dorp". Alvorens een definitieve beslissing te nemen stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een termijn van één week na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele be zwaren schriftelijk bij hen in te die nen. De op de bouwaanvraag betrekking aAs je 't ming vraogt dan mok zeige dak mit ming oore zat te klappere toenk las van die nozems. Die rieje mit d'rluu brommer op de Birk- L straot en pesseere 'n L deeretje, dat doar mit de fiets ree, an de rechtse kaant. Die snotneus, die achterop zat, gaf dat deeretje 'n stomp, zo van hao die lek kere troel, en die stomp kwam zo hard an dazze op de rieweg terech kwam en teuge de grongd kwakte. Net kompter 'n auto an en die gaot haast over da deeretje heen. Zuk lache die snotneuze van jonges en die hard wegrieje. De sjeffeur van die auto was 'n nette man en die stopte. Die was bar eschrok- ke netuurlek en die zee, deeretje hoe is ut d'r mee. As die braove man nie zo eschrokke was, dan hattie d'r messchien an edocht die smerige nozems klem te rieje en veur ming part mit zien auto teuge de straot te kwakke. Da ken hie beeter doen dan as 'n pelisieman, hek eleeze, waant die kenne niks teuge die smeer- lappe doen. Ja 'n bon geeve, maor daor lache die bceve om. Die verdiene meer sente dan ze an bonne kenne opmaoke, dus wat ken ut scheele as zullie 'n bon kriege omdazze mit 'n vaortje van zeuventug deur 't darrep jakkere. Brommer afpakke mag nie, hek eleeze. De rechter mag dat alleenug, maor dat beurt dan mit Sunterklaos as die no zem mit paose as 'n gek ant jakkere ewest is. Hie kriegt in Soest alleenug maor 'n bon of heul niks, want die jakkere bie 't pelisiebero al net zo hard as bie Braomhaoge. En aster 'n bonnegie valt dan jakkere ze maor weer deur. En ongderweg stompe uutdeele. 't Zou heul wat beeter weeze as de pelisie us stompe mog uutdeele om die wegpiraote fesoen te leere. Nie mit de gummilat, al ken dat soms ok gin kwaod, maor mit, hier die brommer, snotneus en kom vollegend jaor maor uc heure offie um messchien terug ken kriege. Das ut warrek en daormee alleenug kejje messchien van die nozems fe- soenlijke jonges op 'n brommer maoke. hebbende stukken liggen gedurende die zelfde termijn ter gemeentesecretarie ter inzage. Soest, 29 januari 1963. KANARIE Waar leven de kanaries eigenlijk G.R. De kanarie (Serinus canaris) is een vink- achtige vogel, die oorspronkelijk van de Canarische eilanden komt. In de oud heid heetten deze eilanden Indulae Fortunatae (de gelukzalige eilanden). Hoogstwaarschijnlijk is de kanarie naar de eilanden genoemd en niet anders om. In Europa wordt de kanarie ver der gefokt door fokkers in alle lan den. Vooral in Tirol en Saksen zijn er velen die zich daarmee bezig houden, vandaar dat men van Saksische kana ries spreekt. De vele kleurvariëteiten die wij kennen zijn gefokt. Oorspron kelijk is de kanarie groenachtig geel met een goudgele tot witte onderzijde. Het latijnse „canis" betekent hond in het algemeen. Wij geloven niet, dat hier de oorsprong van de naam voor de eilanden ligt. Gevraagd flink MEISJE boven 18 jaar, voor hele dagen, van 8.30 tot 17 u., in klein gezin. Hoog loon. Zaterdags vrij. Mevrouw Kraus, Hildebrandlaan 23, Soest-Zuid. TE KOOP 2 kamers Li noleum en 4 kamers Ba latum, Vasto geijser, 1- pers. opklapbed, 2 lopers en traploper en 2 gas- comforen. Pr. Bernhard- laan 40. WONINGRUIL. Aangeb. te Vlaardingen 4-kamer flat, 2e etage. 1 jaar oud, huur f 20,30 p. w. Gevraagd 4-kamer woning in Amers foort, Baarn, Soest of om geving. Joh. Poststraat 33, Vlaardingen. Te koop gevraagd KIN DERWAGEN. Ossendam- damweg 9, tussen 4 uur en half 9. TE KOOP uittrektafel (massief eiken) met vier stoelen f 125.-, oliekachel met 200 liter tank f 150.-, lamp met trekpendel f 5.-, strijkplank f 5.-, televisie tafel f 15.-, 2-pers. 2-delig bedstel f 20.-, mahonie schrijfbureau met stoel f 100.-. Bonifaciusstr. 5. Bijverdienste. BEZOR GERSISTERS) gevraagd voor avondblad. Aanmel den Van Weedestraat 12 of tel. 2867. Mevr. Klijn-Best, Prins Hendriklaan 7, Baarn, vr. tegen 15 februari, een WERKSTER. Liefst voor enkele halve dagen. Na der te bespreken telefoon 02954-2936. Gevr. MEISJE of werk ster voor enkele ochten den per week bij alleen wonende dame in modern flatgebouw Soestd. Aan biedingen tel. 3143, waar na nadere afspraak ge maakt kan worden. Oudere dame b.z.a. als OP PAS, ook tijdelijk, bij zie ken of herstellende kin deren. Br. onder letter R 65 bur. Soester Courant. Te koop 2 gedekte MOE REN. Tevens dekram be schikbaar. Koninginne- laan 136.

Soester Courant | 1963 | | pagina 2