(\e0. WAflufzelaat Krabbels van Knelis. BURGERLIJKE STAND VAN BUUREN SOESTERBERG Onze economische vooruitzichten op langere termijn. In onze collectie brilmonturen Fa. D. F. VOIGT SALON KOPPEL Erkende Autorijschool Honden en Lippen r* Li V/ w*» BATENBURG's Erkende Auto- en Scooterrijschool 2 tAs je 't ming vraogt dan mok zeige dak van zien leeve gin raods- lid wil weeze en 't ok nie ken worre, omdazze ming nie motte. Maor weeze wil ik ut ok nie, waant ikke heb 'n broertje dood an war- reke veur nie veul sen- te en raodsleeje hebbe wat te doen en <}ie kriege nie zo veul. Daorom ist goed dat alle minse nie zukke hebbers binne as ikke. Maor stel je veur dak toch raodslid wier. Dan zou ikke beginne mit niks te zeige om gin stommiteit uut te haole en dan zouk zo heul veurzichtig is wat prebeere te vraoge ot te zeige datte minse konde denke, die Knelis is nog nie zo gek astie d'ruut ziet. En dan maor weer 'n heule tied niks zeige om gin stomme dinge uit te kraome. In september kwaome d'r 'n stuk of zes neije raodsleeje. Niks zeige dochte die de eerste keer en tweede en de darde en noeng waore de raodsleeje veurige week bie mekaor om us te bepraote watter mit de sente beure mot. Zes uure hebbe zullie bie mekaor ezeete en van die raodsleeje die noeng vier maonde in de raod zitte hetter nie één zien mond ope edaon. Kiek das ut wark noeng ok nie. Dan kenne de minse wel gaon denke, of die snappe d'r niks van of die ken ut heul niks scheele. Vreuger hadde wullie 'n raodslid die het ut viefentwintig jaor vollehouwe en viefentwuntug jaor hettie allenug maor bie de rondvraog nee ezeid. Noeng ister gin rondvraog meer dus die man zou heul kallempjes in viefentwintug jaor niks zeige. Netuurlek vloog die d'r uut al het ut dan 'n heule tied anloope, maor de kiezers hebbe raodsleeje ekooze die motte praote en gin raodsleeje die nooit niks zeige. Netuurlek mojje gin zwetser weeze en altied je waffel ope- doen, maor zes uur in de raod zitte en mit zien zesse d'r geen een zeige, das wel 'n bietje bar, schat ikke. ls er zeker een naar uw keus. Burgem. Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier. Het volledige assortiment vindt U bij Soesterbergsestraat 44 Telef. 2045 BIGGEN- EN EIERMARKT. Op de Amersfoortse weekmarkt werden aangevoerd 185 biggen in prijzen van f 40,tot f 56,5 drachtige zeugen van f350,— tot f425,—. 125.000 stuks. Hoendereieren van f 17,- tot f 18,25. Middenprijs f 17,50. Prijs per kg f 1,87. GEBOREN Walter Robert Michel, zoon van G. J. M. Biemans en C. Verboom, Oude Utrechtseweg 34a. Michel Pie- ter, zoon van G. J. Blom en H. c. Tim merman, Soesterbergsestraat 59. An- thonius Wilhelmus, zoon van H, A. M. Hak en J. A. Langendorff, Baarn, Hoofd straat 18. Peter Steven, zoon van J. H. den Otter en H. H. E. Akkerman, Meidoornweg 7. Berdina Wilhelmina Maria dochter van J. H. Beijer en G. C. van Fulpen, Beetzlaan 62. Jean- nette Albertina Jacqueline, dochter van A. C. N. Hornsveld en J. E. M, A. Tho mas, Eigendomweg 104. Machteld, dochter van D. van der Grift en E. Wal stra, Baarn, Torenlaan 127. Sonja Johanna, dochter van F. Verweij en M. C. Hartman, Braamweg 26. ONDERTROUWD Ferdinand Bakker, Sparstraat 32, Utrecht en Willy Jacoba Nicolina Meijer, Generaal Winkelman straat 28. Petrus Theodorus Tooment, Acacialaan 32, Baarn en Jacoba Wilhel mina Maria van Asch, Laanstraat 4. Albert Teters, Teut 58, Amersfoort en Geertruida Francisca Klompenhouwer, Molenstraat 136. Piet Laseur, Betje Wolfflaan 2 en Hesselena Wilhelmina van Surksum, Heuveloordstraat 4, Baarn. GEHUWD Antonius Geertrudus van Engelen,Panweg 55, Zeist en Cornelia Maria Plekkepoel, Nieuweweg 55. Evert Westeneng, Nieuweweg 33 en Ebri- na Tanneke de Jonge, Meerlaan, Neder- horst den Berg. OVERLEDEN Charles Hickson Coates, 48 jaar, echtgenoot van E. Burgers, Littlehampton (G.B.). Melchert Pieter Sillevis, 48 jaar, echtgenoot van D. Klaasen, Middenlaan 1. Antonetta Francisca Hubertina Derkx, 80 jaar, we duwe van J. F. van den Broek, Nieu- werhoekplein 10. Johan Blankestijn, 78 jaar, weduwnaar van N. den Broeder, F C. Kuyperstraat 11. Johanna Ca- tharina Vos, 74 jaar, weduwe van J. Tjalsma, Inspecteur Schreuderlaan 2. Cornelis Johannes Petrus Mörsing, 02 jaar, echtgenoot van J. P. Landman, Parklaan 28. Denise Klok, 4 weken, Insingerstraat 29. Wilhelmina Paauw, 77 jaar, echtgenote van H. J. Lobbes, Nieuweweg 47. Lena Wondergem, 77 jaar, weduwe van L. van Herk, Stations weg 14. Dina Reitsma, 68 jaar, echt genote van Tj. S. den Broeder, Biltse- weg 45. Antje van der Laan, 68 jr., weduwe van A. Both, St. Victorplein 10, Waddinxveen. S.E.C. 1—S.E.C. 2 4-3. De tweede wedstrijd welke S.E.C. 1 en S.E.C. 2 tegen elkaar gespeeld heb ben is een 4-3-overwinning voor het eerste elftal geworden, nadat de eer ste wedstrijd vorige week in een gelijk spel (0-0) eindigde en strafschoppen de beslissing in het voordeel van S.E.C. 2 brachten. Beide teams kwamen in volledige op stelling uit, maar tijdens de wedstrijd raakte Van Breukelen geblesseerd en hij moest zich laten vervangen door Detmer. S.E.C. 2 nam de leiding door Timmer en nu kwam S.E.C. 1 opzetten. Verhoeve speelde op de rechtsbuiten plaats een goede partij, maar hij had- het niet gemakkelijk tegen D. Hooyer. Uit een voorzet van Verhoeve schoot De Bruin langs keeper Van Essen. Ten Hove maakte een voortreffelijk doelpunt toen hij de bal van Elverding kreeg en achtereenvolgens Ruttenberg en keeper Schrijvers passeerde (2-1). S.E.C. 1 ging nu beter spelen en dat was ook wel nodig om de overwinning te behalen. Jammer was het dat scheids rechter Pureveen het eerste elftal een strafschop toekende wegens hands van De Vries, want deze handsbal leek heel onopzettelijk. Pothoven nam de penalty goed en het was 2-2. Nog voor rust bracht Verhoeve de stand op 3-2 en in de tweede helft werd het 4-2 toen D. Hooyer de bal zo ongelukkig op zijn schoen kreeg dat deze bij De Bruin terecht kwam. Hij bracht de stand op 4-2. In het tweede elftal ging nu Van Duinkerken als back mee ten aanval en S.E.C. 2 scoorde nog eenmaal. Keeper Schrijvers liet de bal uit een voorzet schieten en Roest schoot in (4-3). WONINGVERBETERING. Het college van B. en W. heeft de raad voorgesteld 5270,— beschikbaar te stellen voor het verbeteren van de gemeentewoning Julianalaan 36, waar aan dringend herstelling en verbete ring aangebracht moeten worden. Er is alleen een schoorsteen in de keu ken aanwezig, de aangebouwde w.c.- ruimte is bouwvallig, de gevelmuren hebben slechts een dikte van 11 cm. en de woning heeft onvoldoende daglicht. RIOLERINGSKOSTEN. Het aansluiten van een eengezinswo ning op de gemeentelijke riolering kost de eigenaar 70,voor een etage woning in twee woonlagen is de prijs 100,en voor andere gebouwen 150,—. Het college van B. en W. heeft de raad voorgesteld het laatste bedrag te doen vervallen en voortaan de werkelijke kosten in rekening te laten brengen. ONTTREKKING AAN HET OPENBAAR VERKEER. Be provinciale waterstaat heeft de ge meente verzocht weg nr. 15, die van de grens met de gemeente Amersfoort m noordwestelijke richting tot de spoor weg Amsterdam-Amersfoort en vervol gens als voedpad in noordoostelijke richting parallel met de spoorweg Am sterdam-Amersfoort naar weg nr. 12 loopt aan het verkeer te onttrekken. Het college van B. en W. heeft dit aan de raad voorgesteld omdat deze weg niet meer door het openbaar verkeer wordt gebruikt. Weg nr. 62 zal eveneens aan het open baar verkeed onttrokken worden en een deel van de Plasweg eveneens. Sinds er automatische halve beveiligingsbo men bij de overweg tussen Ossendam- weg en Nieuweweg aangebracht zijn en de Ossendamweg verbreed is, kan men niet meer vanaf de Plasweg de Ossen damweg oprijden. Het college van B. en W. acht het dan ook gewenst het laatste deel van de Plasweg aan het openbaar verkeer te onttrekken. In de nabije toekomst zal overeenkomstig het uitbreidingsplan Soest-Zuid de Kastanjelaan naar de Ossendamweg worden doorgetrokken. Deze doortrek king komt dan in de plaats van het genoemde deel van de Plasweg. Zo lang de Kastanjelaan nog niet door getrokken is kan van de Dr. 's Jacob- straat gebruik gemaakt worden om de Ossendamweg te bereiken. Een zijtak van de Nieuweweg bij de Bosstraat zal eveneens aan het openbaar ver keer onttrokken worden. ij HINDERWET. De commandant van de vrijwillige brandweer te Soesterberg en de direc teur van gemeentewerken hebben het college van B. en W. geadviseerd aan de heer Th. H. Seinen, Amersfoortse- straat 5 te Soesterberg, vergunning te verlenen voor het oprichten van een opslagplaats voor flessengas in de open lucht op het perceel Amersfoort- sestraat 5. Er is geadviseerd geen vergunning te verlenen aan oliehandel „Kerosine" te Amsterdam, voor het oprichten van een benzinestation aan de Veldm. Mont- gomeryweg, omdat daarvoor te weinig ruimte is en gevreesd moet worden dat auto's op het trottoir en de rijwielpa den zullen parkeren. VERGUNNING VOOR P.U.E.M. Aan de P.U.E.M. is vergunning ver leend hoogspanningskabels en telefoon- kabels te leggen op de Wieksloterweg, Insingerstraat, Den Blieklaan, Talma- laan, Rubenslaan, Prins Bernhardlaan, Soester Engweg, Klaarwaterweg en Beukenlaan. DUINKIKKERS SPEELDEN GELIJK. Het eerste herenteam van De Duin kikkers heeft met 3-3 gelijk gespeeld tegen De Waterkip uit Barneveld, het team dat aan de kop van de rang lijst staat. De Duinkikkers kregen al spoedig een kans, maar Kees v. d. Brink schoot over, terwijl hij de bal naar de vrij- liggende G. v. d. Bor had kunnen spe len. Kort daarop speelde W. v. d. Bor naar G. v. d. Bor en het was 1-0. Door Rob Meijer werd het 2-0. Gerard v. d. Bor moest het water ver laten en een Barnevelder trof hetzelf de lot. Willy Huijink miste een straf- worp en na rust kregen De Duinkikkers enige goede kansen, maar door slecht schieten werden ze niet benut. Het werd 2-1 en 2-2, waarna een aan val van G. v. d. Bor goed werd afge rond door een schot van Rob Meijer (3-2). Kort voor het eindsignaal maakte keeper Van Brummelen een lelijke fout door de bal naar een tegenstander te gooien en het werd 3-3. 6.00 per rij-uur. Gratis theorie met kleurendia's. EIKENLAAN 1 - TELEFOON 4685 SHOT 1AHOY 3 3-7. Shot 1 heeft met 3-7 van Ahoy 3 ver loren. Wiss, Van Doorn en Wijers won nen ieder een set. Shot 2 heeft haar tweede wedstrijd in de competitie we ten te winnen, ditmaal van Ahoy 5. Het werd 7-3. Hooft, Stalenhoef en Ra demaker wonnen ieder 2 sets en ook het dubbelspel werd door de Soesters gewonnen. Shot 3 verloor van Ahoy 6 met 2-8. Het zal voor R. Hulst, A. v. d. Wijden en W. Rademaker een zware dobber" worden om zich een veilige plaats op de ranglijst te verwerven. Shot 4 verloor van Victoria 7 met 3-7. Mej. Rademaker, J. van Laar en Z. Hendriksen wonnen ieder een set. Door deze wedstrijd te verliezen hebben zij tevens de kans op het kampioenschap zo goed als zeker verspeeld. De kans op de tweede plaats van de ranglijst blijft echter bestaan, waardoor zij ook promotiewedstrijden mogen spe len. Shot 6 heeft de reeks overwinningen voortgezet. Ditmaal werd Victoria het slachtoffer. P. IJff, A. Bolhuis en B. Gerards voeren thans de ranglijst aan. Zij hebben goede kampioenskansen. Soest 7 verloor van U.B.T.V. met 4-6. Dit team kan maar geen winst boeken en toch begint het sterker te spelen. Vooral mej. L. Stalenhoef, die drie sets won, toonde haar spelkwaliteiten heel duidelijk. Juniores A verloor van Vitus A met 2-3 en juniores B won van Quick A met 4-1. GAAT DE RUÏNE VERDWIJNEN Een ruïne van een oud kasteel kan romantisch aandoen, doch dat kan he laas niet worden gezegd van de wal gelijke puinhoop aan de Rademaker- straat, die daar bijna al zeven jaar ligt als een steen des aanstoots voor een ieder die haar passeren moet. Op 28 april 1956 werden de textielwin kel van de heer C. v. Eijden en de ga rage van de weduwe De Ruijter, die in hetzelfde pand waren gelegen, ver nield toen een zware vrachtauto van dc firma Disselkoen uit De Lier het pand binnenreed. Na eindeloze proce dures werd ten slotte de firma Dissel koen door de Utrechtse rechtbank en in hoger instantie door het gerechtshof in Amsterdam tot betaling der schade verplicht, die voor rekening komt van de maatschappij Ocean, bij welke maat schappij Disselkoen verzekerd was. Ocean heeft nu dezer dagen medege deeld dat zij afziet van de mogelijk heid tot cassatie bij de Hoge Raad. Zij wil daarentegen de schadekwestie zo spoedig mogelijk tot een oplossing zien te brengen. Een en ander betekent dat er nu kans bestaat dat binnen afzienbare tijd be gonnen zal worden met het opruimen van de ruïne. K.V.O.-NIEUWS. De laatste micro korfbalwedstrijden van de halve competitie werden zaterdag middag en -avond in Utrecht ver speeld. De koude bleek bij velen een sterke invloed op het spel te hebben. Het K.V.O.-senioren-achttal had een zware dobber aan drie sterke tegen partijen. Van Austerlitz werd met 3-2 verloren. Tegen K.N.K.B.-er R.D.Z. 1 uit Zeist werd een gelijkspel behaald (3-3). De sterke Zeistenaren konden de korf moeilijk vinden. Doordat K.V.O. zich geheel aan deze wedstrijd gaf, bleef er weinig energie over voor de laatste wedstrijd tegen Kameo, die deze ontmoeting met 3-0 won. De K.V.O.-junioren verloren in een overigens goed gespeelde wedstrijd met 4-1 van Samos 2. Van Doorn 2 werd met 3-0 gewonnen en van Tovers 2 uit Zeist met 5-2. COMPETITIESTANDEN TAFELTENNIS. Eerste klasse Quick 1 9-18 Ahoy 3 9-12 H.O.C. 1 9-11 Buna 2 9-10 Huizen 1 9-9 Shot 1 9-8 Victoria 1 9-8 U.B.T.V. 3 9-6 H.O.C. 2 9-5 Good Luck 1 9-3 Derde klasse Ahoy 6 Victoria 4 U.B.T.V. 7 O.S.O. 2 Quick 5 H.O.C. 4 Huizen 4 Shot 3 B.T.T.C. 3 Good Luck 9-18 9-13 9-12 9-11 9-11 9-9 4 9- 9-6 9-3 -1 Vierde klasse O.S.O. 4 Shot 5 Quick 6 Buna 9 Roter 3 V.E.V. 2 B.T.T.C. 7 Victoria 12 Good Luck 6 8 Tweede klasse Quick 3 B.T.T.C. 1 Vitus 1 Ahoy 5 Buna 4 Huizen 2 H.O.C 3 U.B.T.V. 4 Shot 2 Victoria 2 Vierde klasse Victoria 7 Shot 4 V.E.V. 1 Buna 10 Balamundi 1 V.O.G. 4 Good Luck 5 H.O.C. 7 Hoogerheide 7 O.S.O. 9 klasse 9-17 9-16 9-13 9-11 9-8 8-7 9-7 8-5 9-2 9-2 9-17 9-15 9-15 9-13 9-10 9-8 9-6 9-3 9-3 9-0 Vierde Shot 6 Hoogerheid Huizefri 5 V.O.G. 3 S.S.O.B. 1 Buna 8 O.S.O. 8 Victoria 13 T.O.V.O. 5 B.T.T.C. 6 3 9 9-18 1-16 9-12 9-12 9-10 9-7 9-5 9-2 9-0 9-8 Vierde klasse Buna 6 O.S.O. 7 T.O.V.O. 2 Victoria 8 Hoogerheide Quick 7 U.B.T.V. 11 Roter 4 Shot 7 S.S.C.H. 3 9-17 9-15 9-14 9-14 5 9-8 9-8 9-4 9-2 9-0 9-8 Juinores A B.T.T.C. 1 J.S.V. 1 U.B.T.V. 1 Ahoy 2 Quick 1 Ahoy 1 H.O.C. 1 Victoria 1 Shot 1 Huizen 1 V.O.G. 1 Vitus 1 11-18 11-18 11-16 11-14 11-14 11-12 11-12 11-12 11-8 11-4 11-4 11-0 Juniores B B.T.T.C. 2 Ahoy 3 J.S.V. 2 Good Luck 1 H.O.C. 3 Victoria 2 H.O.C. 2 Shot 2 A.M.V.J. 2 Quick 2 V.O.G. 2 A.M.V.J. 2 10-20 10-18 10-18 11-14 9-10 10-10 11-10 10-8 10-6 10-6 11-2 10-0 Juniores C J.S.V. 3 H.O.C. 4 Victoria 3 Shot 3 H.O.C. 6 Quick 3 Ahoy 4 H.O.C. 5 Good Luck Good Luck V.O.G. 4 V.O.G. 5 10-20 10-14 10-14 10-14 11-14 10-12 10-10 10-10 2 11-8 3 10-2 10-2 10-2 De economische vooruitzichten voor ons land zijn voor dit jaar niet ongunstig Er zijn enkele positieve faktoren, die een verdere groei van onze economie ten goede zullen komen. Het algemeen vertrouwen, waardoor een hoog inves- teringspeil gehandhaafd kan blijven de technische ontwikkeling, verdere re alisatie van bestaande integratieplannen en ontwikkeling van economisch achter gebleven gebieden. Onze uitvoerpositie is zeker niet ongunstig en wordt des te KHPSMON STEENH0FF5TR53 - TEL 28^2 SOEST sterker, naarmate de vraag van het bui tenland naar onze produkten blijft toe nemen. Het Nederlandse produkt kan ook wat de prijs betreft de concurren tie met buitenlandse produkten nog best doorstaan. Onmiskenbaar liggen onze arbeidskosten nog onder die van de meeste E.E.G.- landen, wat onze exportkansen alleen maar verhoogt. Weliswaar vertonen deze arbeidskosten sinds de vrijwel algehele invoering van de vijfdaagse werkweek en de verhoging van lonen een tendens tot stijgen, doch voorhands vormen die geen bron van overbesteding. Hoe staan de kansen echter voor een gunstige economische en sociale ont wikkeling op langere termijn Uiter aard is een der fundamentele doelstel lingen van onze economische politiek de handhaving van volledige werkgele genheid, ook in structureel opzicht. Daarom moeten de loonstijgingen toch in de gaten worden gehouden, want de ze kunnen een zodanige daling in de winsten veroorzaken, dat de investerin- GedipL A.BA.N.-Instrncteur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (0 2955) U wordt gehaald en gebracht. 55 PI C/7 •-O gen worden aangetast. Het gevolg zou zijn het ontstaan van een structurele werkloosheid. In de loop van 1963 kan deze mogelijk heid zich voordoen, waarschijnlijk zal zij echter pas na dit jaar aan de poort kloppen. Een en ander zou dan zicht baar worden door een toenemende ont spanning op de arbeidsmarkt en een duidelijke vermindering van het groei tempo. Dit laatste zou met zich mee brengen, dat we onder de taakstelling blijven waartoe wij ons in de Organi satie van Economische Samenwerking en Ontwikkeling te Parijs hebben ver bonden. De 20 daarin samenwerkende landen (waaronder alle E.E.G. en E.V.A landen) zullen trachten tussen 1960 en 1970 hun totale brutoproduktie met 50 op te voeren. Voor Nederland is een groei echter slechts 3 waaraan met name de arbeidsverkorting niet vreemd was. Uiteraard is voor een verdere en hope lijk steviger groei van onze economie een adekwaat beleid van de overheid een eerste vereiste. Hierbij denken wij met name aan de spelregels van de loon- en prijspolitiek. Daarnaast zijn er echter andere mogelijkheden voorhanden. Zo is het speurwerk (niet alleen technisch, maar ook voor organisatie en adminis tratie) van groot belang voor de eco nomische groei. En investeringen, die ook een belangrijke bijdrage vormen, kunnen worden bevorderd door fiscale maatregelen en research. i-i A i'ff 'll "Ir-': u, JOODSE VOLK. Door wie werd de Ark des Verbonds van het Joodse volk geroofd?, schrijft T.K. Antwoord De Arks des Verbonds van het Joodse volk werd geroofd (of ver woest) door Nebukadnezar II, koning van Babyion omstreeks 597 voor Chris tus. Daarna is er nooit meer iets van vernomen en in de tempel te Jeruzalem heeft achter 't voorhang sinds die tijd waarschijnlijk een steen gelegen waar op de Hoogepriesters offerden. Een tweede ark is er niet gemaakt. JOODSE JAARTELLING. Kunt U mij de Joodse jaartelling ge ven aldus T. K. Antwoord De Joden telden vroeger het jaar met de maanmaanden en het jaar had dus maar 354 dagen. Hieruit volgde, dat er om de 2 of 3 jaar een dertiende maand nodig was om gelijk te blijven met het zonnejaar, daar anders de sei zoenen volkomen verkeerd zouden val len. Op het ogenblik hebben we het jaar 5723, dat inging op 11 september 1962 en zal aflopen omstreeks 9 september 1963. Men is begonnen te tellen bij „het begin der wereld", hetgeen natuurlijk niet precies viel te bepalen. Vroeger dacht met echter dat dit zo gedateerd moest worden. Natuurlijk klopt dit niet als wij bedenken dat er reeds overblijf selen van mensen gevonden zijn die 50-60.000 jaar oud zijn. Wij kunnen het scheppingsverhaal dus moeilijk meer op 3761 jaar voor Chr. dateren. STAATSSECRETARISSEN. Kunt u mij de namen van de staatssecretaris sen van diverse ministeries verstrek ken vraagt L. E. Ministerie van Defensie M. R. H. Calmeyer en P. J. S. de Jong. Binnen landse Zaken Mr. Th. H. Bot. Buiten landse Zaken Dr. H. R. van Houten. Financiën Dr. W. H. van den Berge. Justitie geen staatssecretaris. Sociale Zaken en VolksgezondheidB. Rool- vink. Volkshuisvesting en Bouwnijver heid geen staatssecretaris. Algemene Zaken Drs. W. K. N. Schmelzer. Eco nomische Zaken Drs. F. J. W. Gijzels. Verkeer en WaterstaatE. G. Stijkel. Maatschappelijk Werkgeen staatsse cretaris. MOTORCROSS. Ik heb een hele verzameling gegevens betreffende aller lei motorcrosse's. Er ontbreekt echter de eindstand van het wereldkampi oenschap motorcross 1962. Kunt u mij daaraan helpen aldus A. M. 500 cc klasse 1. Rolf Tibblin, Zweden, Husqvarna. 2. Gunnar Johansson, Zwe den, Lito. 3. Stan Lundin, Zweden, Lito. 4. Ove Ludell, Zweden, Monark. 5. 'Bill Nillson, Zweden, Lito. 250 cc klasse1. Torsten Hallman, Zweden, Husqvarna. 2. Jeff Smith, En geland, B.S.A. 3. Arthur Lampkin, En geland, B.S.A. 4. Vladismil Valek, Tsj. Slowak., C.Z. 5. K. Pilar, Tsj. Slowak., C.Z.

Soester Courant | 1963 | | pagina 2