OËDEN oppenbroiiwers SOESTERBERG VENEMA Falcon tweed- en camel-mantels KAPERSSTUNT MET HOGE INZET. Onderwijs per televisie. timmernu Prima Haarvilt Sportieve modellen 22.50 - 29.75 .Borsalino' 39.75 -49.75 Centrifuges v.a. f88.50 de t. brandsma-school Wonin2stoffee| leerling Firma C. W. Veenen| en Co. Aankomende ster en leer] kapster gevrq Salon Rademl VAN WEEDESTRAAT TEL. 2970 HANDBALPROGRAMMA. Zondag zullen teams van B.D.C. in de Expohal te Hilversum promotiewed strijden spelen. Het eerste damesteam speelt om 11 uur tegen U.V.H. en de heren moeten drie wedstrijden spelen tegen drie verschillende teams om twee plaatsen in een hogere klasse. Ze spelen achtereenvolgens om 11.35, 2.40 en 4.35 uur tegen Spirit 2, Laren 4 en S.S.V.U. 3. De Jeugdteams die kampioen gewor den zijn promoveren automatisch. KAARTEN BIJ SEC. Vierenveertig leden van S.E.C. heb ben deelgenomen aan de zesde ronde van de klaverjaswedstrijd om de O.L. Zimmermanbeker in hotel Bos en Duin. Er zijn nu nog twee ronden te spelen en in het algemeen klassement staat de heer H, Bosman aan de kop. Hij ging in de zesde ronde de heer G. v. Duin kerken voorbij. Deze staat nu op de tweede plaats. De uitslag was 1. Mevr. Ebing, 6460 punten 2. Mevr. Schrijvers, 6314 3. H. v. Kooy, 6178 4. L. de Rooy, 6092 5. H. Bosman, 6025 6. Mevr. Meidam 6014 7. P. Schrijvers 6013 8. C. Meidam 5894 9 Mevr. Van Breukelen 5877 10. Mevr. Brons 5823. Troostprijzen mevr. v. d. Heiden, 5202 en F. Saarloos 4168. nationaliteit op de proppen kwam. „My old kentucky Home" doet het nog altijd uitstekend op het reper toire, ook bij Apollo en na „Nachtge- sang im Walde" van Schubert besloot Apollo het optreden met het magistra le koor der slaven uit „Nabucco" van Verdi. Onder leiding van de heer J. Pot uit Amersfoort speelde Animato. De vereni ging heeft alleen meisjes omdat jon gens blijkbaar niet veel meer voor ak- kordeon voelen. Er werd subliem ge speeld en Rietje van Oosten en Rietje v. d. Breemer hadden met het Roitelet van Frans v. Capelle evenveel succes in De Rank als ze bij een concours hadden. Na de concoursnummers Euphonie van Ccumans en Liebeswalzer van Black werden de fanfare Sallandia van Groot huis en tenslotte Always Musik van Gest uitgevoerd. Kees Hilhorst, Paula van Rouwendaal- Hovius, Julia Roelofsen, Foppe Roe- lofsen, Marie Becker-Van de Hoef en Ben v. d. Pol voerden na de pauze de klucht „De Verrassing" van Annemarie Kok en Johan Blaaser op. van SCHALKWIJK STEENHOFFSTR.SS TEL.290 6 SOEST met de complete en deskundige service van de vakman. JAARVERGADERING GRONINGER VERENIGING. De Groninger Vereniging heeft de jaar vergadering in hotel La Bordelaise ge houden onder voorzitterschap van de heer K. Veenkamp. Na zijn openings woord werd het Groninger Volkslied gezongen. De heer Th. Hulshof bracht verslag uit over 1962. Het ledental steeg met 7, maar er zijn nog vele Soester Gronin gers die zich niet bij de vereniging aan gesloten hebben. De penningmeesteresse, mevr. Schuur-Huizinga gaf het finan cieel overzicht en kon meedelen dat er een behoorlijk batig saldo is. De heer Veenkamp en mevr. Schuur traden pe riodiek af als bestuurslid. Zij werden herkozen. Enige leden hadden voorgesteld de contributie te verhogen, maar het be stuur g-ing hiermee niet akkoord. Na het afhandelen van de agenda wer den kleurendia's van een vakantietrip naar Oostenrijk getoond. CONCERT VAN APOLLO EN ANIMATO. De mannenzangvereniging Apollo heeft gisteravond in gebouw De Rank de jaarlijkse donateursuitvoering gehou den en de-akkordeonvereniging Animato verleende voor de pauze medewerking, terwijl de toneelvereniging Kerkebuurt na de pauze optrad. Voorzitter C. van Rouwendaal sprak het welkomstwoord en sprak er zijn vreug de over uit dat zovelen ondanks het koude weer gekomen waren. Hij vroeg clementie voor het feit dat het koor niet op volle kracht was door ziekte. Hij bracht dank aan de schenkers van de prijzen voor de tombola. Onder leiding van de heer G. v. d. Schepop werden een zestal nummers uitgevoerd. De heer P. de Geus bege leidde op de piano. Het vorig jaar gaf Apollo een uitste kend concert ter gelegenheid van het veertigjarig bestaan. Toen werd in het gebouw van de Nederlandse Protestan tenbond aan de Rembrandtlaan gezon gen. Wie dit concert bijwoonde moest gisteren ervaren dat de akoestiek van de grote zaal in gebouw De Rank het niet halen kan bij die van de kerk in de Rembrandtlaan. Er werd uitstekend gezongen, maar het leek wel alsof de klanken verstikten in de gordijnen er. alsof het koor nu veel kleiner was dan toen. En dat kwam beslist niet al leen door het ontbreken van de krach ten die door ziekte niet konden zingen. Na het bekende tedere Ave Verum van Mozart werd Psalm 23 naar de be werking van Franz Schubert gezongen. „Mama 'k wil 'n man hè" was van heel ander genre. Aardig waren de volks liederen op de achtergrond, telkens als n huwelijkskandidaat van een andere 25 JAAR E.H.B.O. De afdeling Soesterberg van de E.H.B.O bestaat 25 jaar. Op 23 december 1937 werd zij opgericht. Uit de initiatiefne mers werd het bestuur gevormd door d.- heer W. H. v. d. Broek voorzitter, de heer G. J. Grootewal jr. secretaris, de heer C. H. Desta penningmeester, de heer J. Veltman comm. van mate riaal, mevr. Schonk 2de voorzitster, de heer J. Vastbinder 2e secr. en mevr. v. Prooijen 2de penningmeesteresse. Een der eerste daden van de vereniging was het organiseren van een cursus, die met groot enthousiasme gevolgd werd door circa 40 leden. Dat was in die jaren een geweldige opkomst, daar de bevolking maar ongeveer een kwart bedroeg van die van thans. Als medisch leider trad op dokter H. J. Stroband, terwijl wijlen de heer Drost de verbandleer op zich nam. Ir de oorlogsjaren kwamen ook voor deze vereniging de moeilijkheden. De benzine werd schaars en op het laatst kregen ook de beide docenten geen toe wijzing meer om vanuit hun woonplaats Soest, dat toen via Amersfoort plaats had, naar Soesterberg te rijden. Do huidige medische leider, tevens voor zitter van de afdeling, dokter Splinter, volgde toen dokter Stroband op. Met de oefenruimte werd het toen ook precair en men oefende achtereenvol gens in de kantine van de heer Kalden- berg, in de openbare school en zelfs ten huize van het actieve lid, de heer F. J. Haars. Dan kwam nog de kolennood, waardoor de kachel vaak niet brandde. Niettegenstaande dat alles werd er enthousiast gewerkt. Na de oorlog maakte de vereniging vele ups en downs mee, maar thans is de vereniging nog springlevend en er zijn zelfs enige leden die de vereniging door al de jaren trouw zijn gebleven. Van deze noemen we in 't bijzonder de heer Haars, die al 25 jaar een hulppost langs de drukke rijksweg heeft. Honderden patiënten werden door hem geholpen. Over oefenruimte heeft de afdeling niet meer te klagen, want in het Brigadege bouw der Kon. Marechaussee is het goed oefenen. Deze ruimte wordt nu sedert een vijftal jaren gebruikt. Ondanks het drukke snelverkeer en de daarmee gepaard gaande toeneming van ongevallen, is de vereniging betrekke lijk klein gebleven. Het ledental be- di aagt thans 50, waarvan er 35 in het bezit zijn van het eenheidsdiploma. De vereniging wordt door 27 donateurs gesteund. Momenteel worden er 29 cursisten opgeleid door dokter Splin ter en de verbandmeester, de heer van der Wel. Meerdere malen is op deze plaats ge wezen op het grote nut, vooral op onze plaats, van een vereniging als de E.H.B.O. Moge vooral de jongeren zich geroepen voelen voor dit mooie werk, dat aan de beoefenaars ook grote vol doening verschaft. Het huidige bestuur van de afdeling be staat thans uit dokter Splinter voor zitter, F. J. Haars 2de voorz., C. van Ham secr., mevr. H. Staal 2de secr., L. C. Gerssen penningm., H. Kastelijn 2de penningm. en de heer J. Borstel ccmm. v. materiaal. In verband met haar zilveren jubileum wordt er door de afdeling op dinsdag 5 maart a.s. van 16 tot 17 uur in res taurant ,,'t Zwaantje" een receptie ge houden. Op de avond van die dag wordt de leden in 't Zwaantje een feestavond aangeboden. VIERDE CARNAVAL. Evenals voorafgaande jaren heeft de jeugd van de Titus Brandsma-school weer carnaval gevierd. Het was een fleurig gezicht om al deze verklede kinderen te zien. Er werd weer een op tocht gehouden door tal van straten in het dorp, waarvoor veel belangstel ling bestond. Bij terugkomst in school zorgden enige studenten uit Zeist voor gezellige muziek. Hierna werden vele prijzen uitgereikt aan de kinderen die zc gelukkig waren om een prijsje te winnen. Daarna werden de gecostumeer- de schaatswedstrijden gehouden op de mooie ijsbaan gelegen op het sportveld van de school. Kampioen van de gehele serie schaatswedstrijden werd Hans Hertsenberg. Alles bijeen was het een gezellig feest. Hofleverancier van Z.K.H. de Prins der Nederlanden De nieuwe modellen in zijn reeds binnen. Ook voor heren ruime keuze. F. C. Kuij perstraat 28 - tel. 2803 Soestdijk Het is geen toeval dat de rebellen van het Venezolaanse nationale bevrij dingsfront F.A.L.N. net nu een op kapitein Galvao's kaperij van de Por tugese Santa Maria geïnspireerde stunt uithaalden. Het roven van het vracht scheepje Anzoatégui, het stelen van uit Frankrijk geleende schilderijen van een expositie in Caracas en de vele ver dachte explosies in de olieindustrie, het zijn allemaal uitgezochte middelen om president Betancourt en de indruk die hij moest maken te schaden toen hij op bezoek was bij president Kennedy. Dergelijke uitingen van onrust die niet over het hoofd gezien kunnen worden, ondermijnen het rapport dat de Vene zolaanse president over zichzelf komt uitbrengen in Washington. Dat rapport ziet er niet zo slecht uit. Betancourt die nu vier jaar aan het bewind is, beweert het analfabetisme te hebben gehalveerd, wat nog altijd be tekend dat een kwart van de bevolking niet lezen of schrijven kan. Er zijn wegen aangelegd naar het binnenland, waar vijftigduizend gezinnen land kre gen. En vele grote landgoederen zijn opgedeeld tot redelijke hoeven waarop een gezin welvaart kan vinden. Met de oliemaatschappijen sloot hij overeenkomsten waardoor de staat meer inkomsten krijgt, maar die bovendien de maatschappijen aanmoedigen tot uit breiding. En zijn jongste economische driejarenplan beoogt het nationale in komen met acht procent te laten stij gen, voor Zuidamerikaanse verhoudin gen een respectabele groei. Betancourt zal bovendien als hij de verkiezingen van december haalt, de eerste gekozen president in de historie van zijn land zijn die zijn volle ambts termijn in functie is gebleven Nu zou het overdreven zijn in Betan court een lichtend voorbeeld te zien van een democraat in hart en nieren. Hij regeert meer dan de helft van de tijd door de grondwet buiten werking te stellen. En dat kon hij doordat hij over het algemeen - er waren wel een paar revoltes bij de gewapende macht - de steun van het leger hield, mede omdat hij een weldoordachte bevorde- nngspolitiek voerde. In ieder geval is zijn bewind in Zuid amerikaans perspectief gezien er wel een dat stabiel is en dat sociale her vormingen tot stand bracht. En dus een waaraan de geldelijke hulp van de V.S. goed besteed is. Het probleem is nu wat in de verkie zingen van december gaat gebeuren. Twee keer is in zijn eigen partij, de Democratische Actie DA, een splijting geweest. En het is zelfs de vraag of Betancourt bij de verkiezingen de par- tijkleuren zal mogen gebruiken, wat in een land waar zoveel ongeletterden op een traditionele kleur stemmen zeer be langrijk is. Hij heeft slechts het voor deel dat de ondergrondse oppositie on derling sterk uiteenlopende ideeën heeft. De mannen van de Anzoatégui, die de sfeer rijp proberen te maken voor een revolutie a la Castro, staan lijnrecht tegenover de orthodoxe communisten die de traditionele gang van zaken wil len handhaven en de macht willen zien te verkrijgen door een volksfront van partijen aan de macht te brengen en dan zelf de sleutelposities te bezetten. En dan is er nog een leger. Weliswaar nu Betancourt toegedaan, maar veelal opgeleid in Peru, waar hun collega's op de krijgsschool, net als in Argentinië, de macht zelf in handen hebben genomen. Als op een van de drie klippen het bewind van Betancourt strandt, kan men niet verwachten dat aan de socia le vooruitgang van Venezuela en de politieke stabiliteit van latijns-Amerika veel zal worden bijgedragen. Het is mis schien niet de nobelste reden, maar wel een zeer goede om te hopen dat Betan court kans zal blijven zien Venezuela verder te leiden. Stunts als het roven van schepen mag misschien sympathie wekken voor de avontuurlijke en moedige knapen die ze uithalen, voor een landsbestuur kwa lificeren ze de bedrijvers niet direct. BAARD BAART PROBLEMEN Een groot warenhuis wilde de man die een baard was gaan dragen - hun 23-ja- rige stoffeerder - ontslaan, maar het mocht niet. Het zou ingrijpen zijn in de persoonlijke vrijheid van de stoffeerder. De baard blijft. Wie in SCHOENEN bij VAN DAM, Torenstraat 5, een keuze wil maken, heeft alle denkbare persoonlijke vrijheid. Wie niet slagen kan, kan vrij weer weggaan. Geen enkele koopverplich ting. Adv. DIT JAAR EERSTE EXPERIMENTEN IN NEDERLAND. Dit najaar zal irt Nederland een begin worden gemaakt met de schooltelevisie. Onderwijs via de beeldbuis is bijvoor beeld in Amerika een al jaren inge burgerd begrip. In ons land is men al enige tijd bezig de zaak te bestuderen. Dit Jaar - als in september het nieuwe schooljaar begint - zal men in de prak tijk de idee gaan beproeven. Op 1 januari is daarvoor in Den Haag opgericht de Stichting Nederlandse On derwijs Televisie (N.O.T.). Deze heeft met de Nederlandse Televisie Stichting N.T.S. een overeenkomst voor twee ja ren gesloten om - voorlopig nog op zeer bescheiden schaal - de uitzendingen te verzorgen. De NOT. treedt hierbij op als uitvoe rend orgaan van het gehele georgani seerde onderwijs. Bij de overeenkomst is vastgesteld, dat de N.O.T. de pro gramma's zal produceren en uitvoeren. Vanzelfsprekend zal daarbij nauw wor den samengewerkt met de deskundigen van de N.T.S. Voor het eerste schooltelevisiej aar staan nog niet meer dan 20 uitzendingen op het programma. Er is slechts een ge ringe zendtijd beschikbaar en boven dien zijn financiële mogelijkheden nog gering. Het zal daardoor niet mogelijk zijn om voor alle schooltypen afzonder lijke programma's uit te zenden. De N.O.T. zal daarom proberen om pro gramma's te brengen, welke zijn af gestemd op royaal genomen leeftijds groepen en verschillende schooltypen De uitzendingen zullen „zo ruim van onderwerp zijn, dat meer groepen met vrucht en plezier naar deze uitzending kunnen kijken", zo zegt een verklaring van de N.O.T. De opzet is, dat de televisielessen een aanvulling vormen op het schoolpro gramma. De experimentele uitzendingen zullen zich richten op onderwerpen, wel ke de leraar in de klas niet uitvoerig kan behandelen. Hiervoor zijn door de N.O.T. vier hoofdgebieden vastgesteld. Het eerste is de maatschappelijke vor ming. Dit staat in nauw verband met de invoering van het vak maatschappij leer, dat door de Mammoetwet verplicht is gesteld voor een aantal schooltypen. Tweede hoofdgebied is de beroeps- en schoolkeuze. Daarnaast zal tijdens de schooluitzendingen aandacht worden be steed aan actuele ontwikkelingen op natuuurwetenschappelijk en technolo gisch terrein. Ook zal een proef worden genomen met uitzendingen, die de prac- tische kennis van een van de moderne talen zal moeten bevorderen. De N.O.T denkt bovendien aan programma's voor de culturele, etische en esthetische vor ming. Maar tijdens de proefperiode zal enige beperking nodig zijn. De schooluitzendingen zullen door een ieder, die een televisietoestel heeft, kun nen worden ontvangen. Er zal, na een zorgvuldige selectie, een aantal proef scholen worden gekozen, die waarschijn lijk een toestel in bruikleen krijgen. De N.O.T. zal over enige tijd technische voorschriften uitgeven met betrekking tot de opstelling van het televisietoestel in de klas en de klasopstelling bij de t.v.-lessen. Bij elk programma zullen uitvoerige handleidingen worden ver strekt. Er zal steeds nauw overleg wor den gepleegd met het onderwijs, Daar toe is een programmaraad samengesteld uit vertegenwoordigers van het prot- christelijk, het rooms-katholiek, het openbaar en het bijzonder-neutraal on derwijs. Ook vertegenwoordigers van de omroepen hebben zittting in de Raad. Het is nog niet bekend hoelang de uit zendingen zullen duren. In de komende maanden zullen de mogelijkheden verder worden bestudeerd door de vijftien le den tellende programmaraad. De Stich ting Nederlandse Onderwijstelevisie heeft inmiddels al een eigen bureau gekregen aan het Sweelinckplein in Den Haag. Tot tijdelijk directeur is benoemd de heer H J. L Jongbloed, directeur van de Stichting Nederlandse Onderwijs Film. HORLOGERIE v. WEEDE5TR, 40 TEL: 4361 Gevraagd flinke huishou delijke HULP voor de dag. Goed loon. Aanmel den Mevr. Schutte, Burg Grothestraat 65. Te koop gevraagd klein HUIS voor zelfbewoning in de Gem. Soest (niet in Soesterberg). Br. onder letter A 50 bureau S.Crt. Te koop STUDIEPIANO, Frans fabr., bruin met witte kast. Tegen elk aan nemelijk bod. Nieuweweg 34b, 2 x bellen. Gevr. BAKKERSLEER LING of halfwas. Bakke rij Van Brummelen, Os- sendamweg 24. WONINGRUIL. Wie wil dit voorjaar goedkoper gaan wonen Aangebo den te Soest-Zuid, zonnig hoekhuis f 12.90 p. week. Gevraagdhoekhuis of bovenhoekhuis. liefst op druk punt. (Geen Eng). Huur f 80,- per maand. Br. onder no. 850 bureau Soester Crt. TE KOOP een electrische kookplaat, 2-plaats, voor f 25.-. Wasmachinemotor f30.-. 2 paar motorhand schoenen f 6.p. paar. Te bevr. Van Lenneplaan 21, Soest, telefoon 4819. Gevraagd voor hele of halve dagen een flinke HULP in de huishouding. Mevr. Flapper, Stadhou derslaan 94, Soestdijk, te lefoon 3069. Te koop aangeb. WOON HUIS met werkplaats, met 1000 m2. grond. Met drie zijden aan openbare weg gelegen. Na overleg leeg te aanvaarden. Br. onder no. 849 bur. S.Crt. WERKSTER gevr. voor 2 morgens per week. Mevr. Van Hal, Juliana- laan 75. HULP gevraagd voor 2 ochtenden p. week. Werk ster aanwezig. Buntweg 33, Soest. Te koop T.V., prachtig beeld, 43 cm., z.g.a.n. f 250.-. Tel. 070-725793. Mevr. Butzelaar, Steen- hoffstraat 53, vraagt voor 3 morgens in de week een WERKSTER. Nette JONGEN gevraagd. Brood- en Banketbakke rij J. W. Stam, Koningin- nelaan 21, Soestdijk. Net MEISJE gevraagd voor hele dagen. D. v. d. Grift, Torenlaan 127 (bij de Naald). Melden na 7 uur. Juffrouw met zoontje van 4 jaar zoekt in Soestdijk een ZIT- en SLAAPKA MER met keuken of kook gelegenheid, ongemeubi leerd. Veel afwezig. Br. onder no. 846 bur, S.Crt. WONINGRUIL Hooglan derveen-Soest. Aangeb. te Hooglanderveen nieuw bouw, bev. kamer ensuite, grote keuken, gang met w.c. en kelder; boven 3 grote slaapkamers, dou che en grote zolder. Flin ke schuur en tuin. Gevr. woning in Soest of om geving. Br. onder no. 844 bureau Soester Crt. MEISJE gevraagd voor halve dagen. Mevr. Adam, Vredehofstraat 23, Soest dijk. ITALIAANS voor begin ners en gevorderden door It. lerares. Inst. Houwers, Vondellaan 51, Baarn. Te huur een mooie BAL- CONKAMER aan de Hart manlaan met kast en vaste wastafel. Ook wel geschikt voor kantoor. Br. onder letter K 40 bu reau Soester Crt. TE KOOP z.g.a.n. vlakke bruin gelakte bruinzeel deur f 19.50. Braamweg 7. Net persoon, in bezit van rijbewijs, zoekt WERK, onversch. wat. Event. ei gen wagen. V.W. '61. Br. onder no. 847 bur. S.C. Gevraagd MEISJE voor hele dagen. Meerdere hulp aanwezig. Prettige werkkring. Mevr. R. Scho terman, Utrechtsestr. 17, Amersfoort, tel. 13450. Gevraagd nette WERK STER voor enige ochten den per week. Van Beu- ningenlaan 5. Gevr. een flinke KRACHT in schoorsteenveegbedrijf. Hoog loon. J. H. Sehle- baum, Troelstrastraat 2, telefoon 3732. 2 vriendinnen, b.b.h.h., zoeken ongemeub. KA- MER(S). Br. onder no. 848 bureau S.Crt. Te koop OPEL Olympia. Beetzlaan 45. Vitale, gez. dame, wed., 62 j„ zakenvrouw, zoekt adm. of ander WERK, 4 d. p. w. (geen naaiwerk). Br. onder letter W 9 bu reau Soester Crt. VERWARMINGSMON TEUR zoekt werk voor 's avonds en zaterdag. Onverschillig wat. Bezit rijbewijs B-E. Br. onder letter T13 bur. S.Crt. Cojabé Chem. Industrie, Eigendomweg 102-104, Soest (Utr.), vraagt ac tieve JONGEDAMES, voor de afd. fakturen Factu- riste, voor de afd. corres pondentie correspondente, voor de afd. verkoop Correspondente, voor ma gazijn nette Jongeman om opgeleid te worden voor magazij nbediende WONINGRUIL. Aangebo den te Zwolle, mooie huurwoning, bev. suite, 3 sli. en 2 zolderkamers, 2 w.c.'s, badkamer, v. en a.tuin. Schuur. Zeer goe de stand. Huurprijs f 80,- per maand. Gevr. soort gelijke of grotere woning met event. hogere huur in Gooi- of Eemland. W. Schotanus, Herenweg 15, Zwolle, tel. (05200)- 16975. Te koop MERCEDES 170S. Insingerstraat 62. Hierbij bericht^ 1963, voorzien zieken, te Ameil jaar, is overled| en Oom, FRANCISCÜSl Zutphen, C. w. Amersfoor| B. W. Nevd Soestdijk, 28 fe| Burgemeester Rozenkransge| De gezongen zijn zielerust 4 maart a.s., oi kerk van Maif Soestdijk, waar| graf op het te Soest. De Here schonk ol onze grote blijdsclf welgeschapen zoo| broertje, THEO CORNELl D. HOEKSTr/ C. HOEKSTRA ROLF JAAP EDUARD. Soest, 27 februari Driehoeksweg 14. DANKBETUIGIïl Bij deze willen w| winkeliers en danken voor hun I tane giften, waardol ze tombola tot zo'f ces is geworden. De feestcommil C.V.L.O. „OLYï| VRIEND (INN) EN. licht uw levenspl via in 1946 opgj CORR.CLUB „CONT Box ST. 128 ROl DAM. Vr. gr. inlicht! Confectieatelier ,P| Steenhoffstr. 52B, vraagt NAAISTER| leerling-naaisters, melden, tussen 8 enl TE KOOP aanga grote sortering mi| raamkozijnen en deuren. Zweeds hard f 1.50 per m2. Kleinl ten voor onder vil dekking f 1.30 pel Plastic Golfplaten en f 12.- per m2. Pi hout voor lambrif Franco. J. Nijhof, v. Lenneplaan 15, tel. 02954-3462. Of gevraagd. Van Weedestr. 78, Kerkstraat 44 - teil Gevraagd een bekwj voor binnenwerk, tueel ook voor weken. A. 't Lam, straat 48, Soest, teil FINANCIERINGEN elk doel. Fa. Van de Wijnl Plasweg 63, telef. f KUNSTGEBITTEN Sneller, beter goedkoeper „Het Kruidenhuis" Laanstr. 1, Soe| In ons groeiend is steeds plaats VAKLIEDEN. Bouwt! M. van Heek, Soestel sestraat 32, Soest. Dringend WOONRUIMTE gedocht door jong echt paar. Vrouw genegen huish. werkzaamheden te verrichten. Br. onder let ter D 14 bureau S.Crt. Ieder die iets tq ten onder zich aan wijlen de EGBERTUS ALC laatst gewoond 19a, overleden verzocht daarva ten kantore va Baarn, Eemnessl

Soester Courant | 1963 | | pagina 2