1~I aal nu zon in uw huis. Breng nu kleur in uw leven Met Flexa verf wordt dat een blij spel. Elke kwaststreek gaai licht. Alle kleuren spelen samen. Na afloop klinkt applaus u hebt goed geschilderd met Flexa - verf met voldoening U leeft lang en gelukkig tussen mooiblijvende kleuren. alle zonnige kleuren in een doosje ja, hier is het... kom we gaan naar binnen. als u dat wilt help ik u graag bij het kiezen van de beste kleuren kleurencollectie inhoud Over kleuren en kleurstalen pag. 3 Zelf kleuren kiezen pag. 4/5 Tips vóór het kopen pag. 7 Schilderen van muren en plafonds pag. 8/9 Schilderen van hout pag- 10/11 Schilderen van metaal pag. 12 Tips voor beter schilderwerk pag. 13 Grote vlakken schilderen pag. 14 Wetenschappelijk onderzoek pag. 14 kleuren en humeuren gaan samen Zoek eerst de kleuren uit waar u met plezier naar kijkt - dan hebt u de grootste kans een zonnige sfeer in uw huis te brengen. Kleuren kunnen een kamer groter of kleiner maken. Donkere tinten "verlagen" een plafond, lichte tinten brengen het omhoog. Warme kleuren, zoals rood, oranje en geel, lijken dichterbij. Koele kleuren - blauw en groen wijken meer. Door een warme kleur te ge bruiken kunt u een kamer op het noorden "war mer" maken. In een kamer op het zuiden doet een koele kleur het weer beter. Pas op! Te veel kleuren maken een ruimte bont en onrustig. U krijgt het mooiste effect als u per vertrek één hoofdkleur gebruikt met daarnaast enige accentkleuren. Voor een dubbeltje krijgt u bij uw Flexa winkelier dit prak tische doosje met 47 Flexa kleurstalen. Kunt u thuis pre cies uitzoeken, welke kleuren u het mooiste vindt. U houdt de Flexa-s talen naast uw overgordijnen, vergelijkt ze met uw vloerbedekking, de bekleding van uw stoelen. U verwisselt de kleuren eens. Zó vindt u zeker de mooiste kleuren naar uw zin.

Soester Courant | 1963 | | pagina 6