DEDEN oppenbrouwers Jaarvergadering Dierenbescherming. VENEMA Falcon tweed- en camel-mantels ële mededelingen. U kunt niet alles weten. S0ESTERBERG Krabbels van Knelis. PREDIKBEURTEN. Vlot- en Sportief 22.50 - 29.50 .Borsalino' 39.75-49.75 Medische dienst. R.K. KERKDIENSTEN. Reeds berichtten wij in ons blad van dinsdag dat de jaarvergadering van de afdeling Soest der Nederlandse Vereni ging tot Bescherming van Dieren, wel ke deze week in het Oranje Hotel ge houden werd, in het teken van de ac tie „Dieren in nood" stond. Enige Soester ingezetenen, die zich ge durende bijna 3 maanden bijzonder verdienstelijk gemaakt hebben bij het voederen der dieren in het kader van deze actie, werden door de voorzitter P. M. Wijsmuller gehuldigd en kregen geschenken aangeboden. Er waren jaarverslagen van de algeme ne gang van zaken in 1962, de penning- meesteresse, de kascommissie, het die rentehuis 't Hart, het orgaan „Soester Dierenbelangen", stichting „De Paar dekamp" en de inspecteur, de heer Van Renswouw. De bestuursleden P. M. Wijsmuller en C. J. 't Hart werden her kozen en mevr. Boogaards en de heer Pos zullen de kascommissie vormen. De heren Wijsmuller en 't Hart zullen op de algemene ledenvergadering, wel ke in juni te Hilversum gehouden zal worden, met nadruk op de onrechtvaar digheid wijzen van het feit dat er om zetbelasting betaald moet worden over de pensiongelden, die ontvangen wor den, hoewel van deze pensiongelden on der meer het onderhoud van de zwerf- en afstandsdieren betaald wordt. Voor hen die de Paardekamp een goed hart toedragen was het verheugend te horen dat het terrein bij dit bejaar dentehuis voor paarden met een halve hectare uitgebreid zal worden. In zijn openingswoord wees de voor zitter op het toenemend aantal dona- Hofleverancier van Z.K.H. de Prins der Nederlanden De nieuwe modellen in zijn reeds binnen. Ook voor heren ruime keuze. F. C. Kuijperstraat 28 - tel. 2803 Soestdijk tours en leden. Voor een groot deel is dit te danken aan de inspecteur. Met trots maakte hij gewag van het uiterst lage sterftecijfer van de vaste kern van zwerf- en afstandsdieren in het asiel. Dit is mede te danken aan beheerder De Heus en zijn assistenten Hanny van Zijll en MaTty van Dam. Het is verheugend dat het aantal pen- siondieren toeneemt. De hondsdolheid en de strenge winter gaven echter wei nig reden tot vreugde. Het personeel had daarvan echter meer last dan de dieren. Aan het einde van zijn openingswoord dankte de voorzitter zijn medebestuurs leden voor de prettige samenwerking in het bestuur. Secretaris C. J. 't Hart deelde in zijn jaarverslag mee dat 1962 een druk jaar geweest is. Er waren prettige dingen, maar ook nare, zoals de voorzitter al genoemd had. Na de brand in 1958 moest een le ning opgenomen worden bij het hoofd bestuur. Hierop is regelmatig rente be taald en afgelost. Verleden jaar heeft het hoofdbestuur 600,van deze schuld kwijtgescholden. Er werd prettig samengewerkt met de dierenarts dr. Schoenmaker, die de afdeling onder meer met adviezen ter zijde staat. Aanvankelijk waren er plannen voor enige voorzieningen aan het asiel, maar de positie van de kas staat niet toe deze plannen te verwezenlijken. Aanvankelijk zag het ernaar uit dat de drukte van pensiondieren het vorig jaar tegen zou vallen door het slechte weer, maar juli en augustus waren top- maanden, waarin door het personeel heel hard gewerkt moest worden. De secretaris bracht hiervoor dank. Ook bestuursleden hebben de handen uit de mouwen gestoken. De heer 't Hart bracht dank aan de heer en mevr. Kok voor het werk dat zij in het belang van de uitgave van het orgaan „Soester Dierenbelangen" verrichten. Extra zorgen bracht de hondsdolheid. Er werden 6 extra hondenkennels klaargemaakt en ingericht voor nood gevallen, maar de honden die opge vangen werden moesten op het terrein van het abattoir ondergebracht worden en' ze zouden binnen 2 dagen doodge schoten worden. Gelukkig werd deze termijn door het gemeentebestuur tot 8 dagen verlengd. De secretaris dankte de politie voor alle medewerking die in het afgelopen jaar verleend is. De zorg voor de Paardekamp is in goe de handen bij de heer De Heus en zijn assistent Wiebe Hamel, die goed opge wassen zijn tegen het zware werk dat verricht moet worden om de zes pen siongasten een goede oude dag te be zorgen. Van de penningmeesteresse, mevr. W. H. van Woerkom-'s Gravendijk verna men de leden dat het afgelopen jaar 650,verlies bracht. Met het verslag van het asiel werden de cijfers bekend gemaakt die wijzen op een grote bedrijvigheid. Aan 196 zwerf- er. afstandshonden werden 6240 over nachtingen verleend en aan 115 kat ten 9325. Aan 232 pensionhonden werd 1796 nachten logies verschaft en aan 214 pensionkatten 1163. Dit zijn in totaal 18524 overnachtingen tegen 16943 in 1961. In de drukke zomertijd kon ge rekend worden op de hulp van diverse meisjes, die zonder vergoeding hielpen. In 1961 waren de inkomsten aan pen siongelden en verkoop van dieren 5600,in 1962 steeg dit tot 7200, waarbij echter rekening gehouden moet worden met het feit dat ook de voe- dingsprijzen stegen. Er was helaas geen geld voor het aan leggen van speelweiden, onmiddelijk grenzend aan de kennels. Ook. in 1963 zal hiervan niets komen. Wel zullen enige honderden guldens aan schilder werk uitgegeven worden. Het is gewenst zo spoedig mogelijk het houten hondenhuis te vervangen door een stenen huis. Van de politie werden de heren Scholt- meijer, Pasman en De Bruin gehuldigd en zij ontvingen een vaantje voor de prijzenkast van S.P.S.V. De heer Scholt- meijer dankte voor dit geschenk dat hem beter voorkwam dan een geschenk voor ieder persoonlijk, want voor hel gehele politiekorps had gedurende 12 weken „geen woorden maar daden" ge golden, al had men aanvankelijk ge dacht dat het maar voor 2 weken zou zijn. In de persoon van mej. v. Sluis werd de gehele bevolking van Soest- duinen dank gebracht. Zij zorgde voor het inzamelen van het voedsel dat de bewoners beschikbaar stelden. Dank aan de heer J. Kraayenhagen, die steeds met de politie op pad ging en voor het snijden en het gereedmaken voor transport zorgde, dank aan de heer Heinhuis voor het helpen van de in specteur bij het voederen der vogels, dank aan de firma Van Kooy, die een auto met benzine ter beschikking stelde, toen de politieauto gerepareerd moest worden en tenslotte dankte de voorzit ter allen die zich om het lot van de dieren in nood bekommerd hadden. De oplage van het orgaan „Soester Dierenbelangen" bedraagt thans 1100. Helaas vielen de rubrieken van „De Zwaluw" en „Zilver Tetra" af, maar de bijenhouders kwamen terug. De Paardekamp heeft thans 6 pension gasten die de stichting ruim 7000, per jaar kosten. Een jaar geleden werd dit tehuis voor bejaarden geopend en Corrie was de eerste gast. Een zevende paard staat op de nominatie te arriveren, maar onderhandelingen hierover zijn nog gaande. Er is een aktie gaande om tot een bedrag te komen, waarmee de kosten voor de komende drie jaar ge dekt zijn. Tenslotte deelde inspecteur Van Rens wouw mee dat er 99 donateurs en 8 leden bijkwamen. Er werden 114 klach ten in 1962 behandeld. Het aantal ket tinghonden neemt gelukkig steeds af. De heer Van Renswouw deed de sug gestie dat allen die het goed met de afdeling Soest van de Dierenbescher ming menen ter gelegenheid van het 30-jarig bestaan een daad zullen stel len, die de afdeling ten goede komt, want veel wordt er gedaan, maar er moet nog veel meer gedaan worden, maar dat moet voorlopig achterwege blijven omdat er niet voldoende geld is. GEEN SPREEKUUR. De wethouder van onderwijs en sociale zaken is a.s dinsdag. 2 april, verhinderd zijn spreekuur te houden. R.K. BEJAARDENZORG SOESTDIJK. Woensdag, 3 april, wordt er om 9 uur een H. Mis gecelebreerd voor het gees telijk en tijdelijk welzijn van de be jaarden in Soestdijk. De bejaarden hou den dan zoveel mogelijk hun Pasen. Gezamelijk vieren zij daarna het Paas- ontbijt in het Ludgardisgebouw. RIT VAN AUTOMOBIELCLUB. De Automobielclub Soest houdt zondag middag een rit, waarvan het parcours uitgezet is door de leden J. Oosterbeek en J. de- Graaff. Er wordt om half drie gestart bij hotel De Soester Duinen, waar ook de finish is. Het kan een leuke sportieve rit worden, temeer om dat de barre winter het organiseren van een oriënteringsrit heel lang ver hinderd heeft. GESLAAGD. Voor het rijbewijs A of BE zijn geslaagd de dames en heren H. van Schaik, Th. J. Kerstjens, A. H. van Noord-van Manen, H. J. van Til, R. Miedema, B. v d. Broek, D. v. d. Broek, L. P. M. Fugers en L. Koster. Zij werden opgeleid door Auto- en Scooter-rijschool „De Witte Pompen", Steenhoffstraat 25. VOETBALPROGRAMMA. Zondag A.P.W.C. 1—B.D.C. 1, 2.30 uur. B.D.C. 2Amersf. Boys 2, 2.30 uur. B.D.C. 3—V.V.Z.A. 2, 2.30 uur. B.D.C. 5—A.P.W.C. 6. 12 uur. B.D.C. 6—A.P.W.C. 5, 12 uur. Uithoorn 2S.E.C. 2, 12 uur, Barneveld 2S.E.C. 3, 12 uur. ZaterdagH.V.C. ES.E.C. C, 4 uur. Spakenburg CS.E.C. D, 2.45 uur. C.J.V.V. b—S.E.C. b, 4 uur. B.D.C. b—H.V.C. d, 4 uur. S.E.C. cScherpenzeel b, 4 uur. Hoogland bB.D.C. c, 2.45 uur. B D.C. eeH.V.C, h, 4 uur. B.D.C. dQuick ee, 2.45 uur. S.E.C. dQuick f, 2.45 uur. Karboys 1Hees 1, 4 uur. V.V.Z. 2—V.C.U. 2, 2 uur. Pupillen S.E.C. 1Amsvorde 1, 2 uur. C.J.V.V. 1—B.D.C. 1, 2 uur. B.D.C. 2S.E.C. 2, 2 uur, B.D.C. 3—H.V.C. 5, 2 uur. TECHNISCHE SCHOOL SOEST. Belangstellenden verwijzen wij naar een in dit blad voorkomende advertentie waarin de inschrijving van nieuwe leerlingen wordt aangekondigd voor de Soester Technische School, voor de cursus 1963-1964. ZEEPOST. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop dr; correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. U.S.A. s.s. „Korendijk", 3 april. Argentinië m.s. „Zaanland", 31 maart, m.s. „Cap Blanco", 2 april, m.s. „Cap San Antonio", 3 april en m.s. „Cap San Augustin", 4 april. Australië m.s. „Blumenthal", 2 april. Brazilië m.s. „Santa Rosa", 2 april en m.s. „Charles Tellier", 3 april. Br.-O.-Afrika s.s. „Africa", 4 april. Canada m.s. „Pr. W. v. Oranje", 3 april Chili m.s. „Wien", 4 april. Ned. Antillen m.s. „Oranje Nassau", 2 april. Suriname m.s. „Kreon", 31 maart. Z.-Afrika (Rep.) en Z.W.-Afrika m.s. „Pretoria 31 maart en m.s. „Garoet", 3 april. Inlichtingen betreffende de verzendings data van postpakketten geven de post kantoren. BIOSCOOPPROGRAMMA. „Inspecteur Gorilla slaat er op los" heet de film die van heden tot en met zondag in het City-theater draait. Het is een film met een razend tempo waarin een agent van de geheime dienst zich al knokkend overeind houdt en tevens het recht verdedigt. Hij vloert misdadigers en veegt ze bij el kaar als het zo uitkomt. En dat alles met zijn harde vuisten. „Tarzan en zijn vijanden" heet de film die zondagmiddag draait. Gordon Scott heeft als Tarzan heel wat met die vijanden te stellen, maar natuur lijk wint hij ook ditmaal en de onver laten komen op een nare manier aan hun eind. „De drie waarheden" draait van maan dag tot en met woensdag. Het is het verhaal van een man die niet alleen van de moeder maar ook van de doch ter houdt en daardoor voor moeilijkhe den, haat en jaloezie zorgt. In de donderdagcyclus „Maribel", de geschiedenis van een stille verlegen chocoladefabrikant, die met zijn moeder naar Madrid gaat om haar de vrouw van zijn dromen voor te stellen. He laas is het meisje van zijn keuze een juffrouw van lichfe zeden en dat geeft nogal was complicaties, maar die wor den allemaal prachtig opgelost. INSTITUUT HOUWERS BAARN. Voor het praktijkdiploma Miachineschrij- ven slaagden de dames G. de Greef, C. D. Tulp, T. Jansen, L. de Jong, M. J. Portier, A. J. Reekers, J. F. v. Schaf- felaar, H. D. Scheele, Y. E. G. Schut, A. H. J. Zuiderhoek en de heren E. N. J. Nooy, D. v. Uitert en M. R. de Zoete. Voor hetzelfde diplpma Stenografie Ne derlands mej. C. v. Veen. Voor Stenografie Duits de dames A. M. Bouwes, Th. M. Dorrestein (met lof), F. M. Groen, M. Chr. Hecker, J. C. B. v. d. Kley, L. Klomp, I. M. H. v. d. Laan, J. Mout en A. A. Nieuwdorp. Voor stenografie Engels eveneens mej. A. A. Nieuwdorp. VAN WEEDESTRAAT 80 - TEL. 2670 De bloemen, die u in een vaas of bak je schikt, met een mes op de juiste lengte snijden. Nooit met een schaar knippen. En vooral schuin afsnijden. Dik geworden nagellak mag niet met aceton verdund worden, omdat de lak dan gaat schilferen op de nagels. Voor het verdunnen kunt u beter amylace- taat gebruiken. Een dunne plaat schuimplastic is een heel goede onderlegger op de tafel. ONTTREKKING AAN HET OPENBAAR VERKEER. Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, zulks ter voldoening aan het bepaalde in artikel 12 van de Wegenwet, dat van 1 april 1963 af gedurende 14 dagen ter ge meentesecretarie ter inzage van een ieder zijn gelegd het besluit van gede puteerde staten der provincie Utrecht a. d.d. 18 maart 1963, afd. 2B, nr. *321/465, alsmede het daarbij goedge keurde besluit van1 de raad dezer ge meente d.d. 20 februari 1963, afd. I, nr. 1776, tot onttrekking aan het openbaar verkeer van weg nr. 15, lopende van de grens met de gemeente Amersfoort bij de zuidwesthoek van het kadastrale perceel sectie C, nr, 1997, in noordwes telijke richting tot de spoorweg Amster dam-Amersfoort en vervolgens als voet pad in noordoostelijke richting parallel gelegen aan de spoorweg Amsterdam- Amersfoort tot weg nr. 12 b. d.d. 18 maart 1963, afd. 2 B, nr. 322/466, alsmede het daarbij goedge keurde besluit van de raad dezer ge meente d.d. 20 februari 1963, afd. 1, nr. 1778, tot onttrekking aan het openbaar verkeer van weg nr. 62, lopende van weg nr. 61 bij de noordoosthoek van het kadastrale perceel sectie D, nr. 1017, in zuidwestelijke richting tot weg nr. 58 bij de zuidwesthoek van het ka dastrale perceel sectie D, nr. 1017. Van de beslissing van gedeputeerde staten voornoemd, staat beroep op H.M. de Koningin open. Dit beroep kan wor den ingesteld door iedere belangheb bende, uiterlijk op de dertigste dag na dat deze aankondiging heeft plaats ge had. Het adres van beroep dient aan H.M. de Koningin te worden gericht, maar ingediend bij de commissaris der Ko ningin in deze provincie. Door deze zal een bewijs van ontvangst worden afge geven. Soest, 29 maart 1963. Het vastkleven van uw servies enz. aan pas-geverfde kastplanken kan voor komen worden door de planken na het drogen met wat talkpoeder te be strooien. In het komende weekeinde wordt de dienst waargenomen door de artsen J. Borst, Talmalaan 37, tel 4662 en H. v. Dorssen, Korte Bergstraat 3, tel. 2119. Zondag is geopend apotheek „Soest- Zuid", Kerkstraat. Wit-Gele Kruis Zr. Antoniana, Nw.-Mariënburg, tel. 2586. Oranje-Groene Kruis Zr. R. Bettenhaussen, Bosstraat 29, tel. 4610. MEDISCHE DIENST. Dokter J. C. Lucas, Simon Stevinlaan 1, Soesterberg, tel. 03463-200, neemt het a.s. weekeinde de artsendiènst waar voor de artsen A. Th. M. Splinter, Soes terberg, W. F. van den Helm, Huis ter Heide en D. J. R. Jellema te Den Dol- der. Dokter A. J. W. Hagedoorn, Oude Tem pellaan 6, tel. 03463-517, neemt de dienst waar voor dokter L. H. Brandt te Den Dolder. N.C.V.B. De afdeling Soesterberg van de Neder landse Christen Vrouwenbond houdt op maandag, 1 april a.s., des avonds 8 uur, een bijeenkomst in het Hervormd wijkgebouw aan de Luit. Koppeuisan. De heer E. de Klerk uit Zeist zal ver tellen uit „Marijntje Gijzen's jeugd" van A. M. de Jong. Gasten zijn van harte welkom. VOETBAL. Zaterdag 30 maartSoesterberg S.V.M.-boys. Zondag 31 maart SoesterbergHertha. JAARVERGADERING ORANJEVERENIGING. Woensdagavond hield de Oranjevereni ging „Wilhelmina" in restaurant ,,'t Zwaantje" haar jaarvergadering. In zijn openingswoord herdacht de voor zitter. de heer Boer, Koningin Wilhel mina, wier naam de vereniging draagt. Daarna volgden er staande enige ogen blikken van stilte. Vervolgens werd de vergadering voortgezet, die een leven dig aspect had, waarbij door de leden met Yeel belangstelling aan de discus sies werd deelgenomen. Het ledental dat op 1 januari van dit jaar 373 was, staat ondanks de ge voerde propaganda, aldus de voorzitter, niet in verhouding tot het snel groei ende aantal inwoners. Dit laatste maakt dan ook het aantal schoolkinderen, dat aan feestelijkheden deelneemt, steeds groter. Men kan daarom op deze voet niet blijven doorgaan, alhoewel hierin voor dit jaar nog geen verandering zal worden gebracht. Intussen zorgden de heer Geers en de heer en mevr. Weijers voor een verras sing door 31 nieuwe leden aan te brengen. In het jaarverslag van de secretaris werd o.m. de bejaardentocht gememo reerd, die zoals elk jaar ook dit jaar door de heer Baars geheel werd geor ganiseerd. Bepleit werd een uitbreiding van de verzorging van deze tocht, b.v. met een warme maaltijd. In verband hiermede werd het voorstel aangeno men een eventuele bijdrage te verstrek ken uit de kas van de vereniging. Het programma voor 1963 werd vast gesteld met eventueel een herdenking van de stichting van de Staat der Ne derlanden, 150 jaar geleden. Ook zullen de kinderen van de kleu terscholen bij de feestelijkheden wor den betrokken. Een beroep werd gedaan op de leden voor hun assistentie bij de feestelijk heden. Naar aanleiding van een ingekomen schrijven om de dodenherdenking weer op het r'.k. kerkhof te doen plaats hebben, in plaats van bij de Kon. mare chausseekazerne aan de Montgomery- weg, ontspon zich een discussie, waarbij de voorzitter trachtte aan te tonen dat de laatst genoemde plaats voor het doel het meest geschikt is, dit in ver band met de ligging van de herden king in algemene zin. Het voorstel om de stille tocht naar de plaats aan de Montgomeryweg te houden werd daar op met bijna algemene stemmen aange nomen. As je 't ming vraogt dan mok zeige dak veul ken snappe, al hek nie zoveul herses, maor nie wattie jon- ges bezield het die noeng al 'n paor daoge teuge de rechters in Utrecht staon te lie- geg dat ut zo knapt. Wat hettie jonges be zield toeng ze zo'n klein jochie uut de Molestraot offemaokt hebbe en wat be zielt die jonges noeng. Zullie liege dat ut zo daovert, maor d'r ister nog nie één ewèst, die zee, meneer de rechter, hoe ikke dat heb kenne doen is ming kepleet 'n raodsel, maor man man. ut gaot ming zo amme hart, das heul bar. Wat ikke veur straf krieg da kemme nie zo bar veul scheele, waant ikke heb ut d'r naor emaokt, maor denkterom dat ikke bar veul spiet heb. Niks d'rvan. Die jonges liege maor an en geeve mekaor de schuld, maor van spiet praote die heul nie. Zullie vinde ut alleenug maor rot dazze deur de maand evalle binne en noeng zeige zul lie alsmaor, ikke dee haost niks, maor dié dee alles. Wurrege, doodslaon, in 'n put stoppe toeng dat jochie messchien nog heulegaor nie dood was, 't is om teuge de muure op te loope zo arreg, maor die jonges hebbe ut daor heul nie over. Zullie binne nie normaol, zeige de manne die ut weete kenne. Alle drie geschift, zogezeid. Noeng zouje mes schien denke dattie rechters zeige, die manne binne veuls te gevaorluk, die motte wullie goed laang vast houwe, maor die denke juust, omdattie manne geschift binne motte wullie dat vast- houwe nie te laang rekke. Klaor bejje d'rmee. Reken d'r maor op dattie luu in 'n paor jaor weer buute de bak staon en loope te flaoneere in de Laonstraat in Baorn of hier in de Toorestraot. Ikke geleuf dak maor gao verhuuze naor Boerekoolstronkeraodeel, dat is 'n goed end weg. V.HEEDESTR.40 NED. HERV. KERKEN. Oude Kerk 10 uur ds H. Roest. 7 uur ds K. H. Meijer, Kerkkoor. Emmakerk 10.15 uur dr B. Maarsingh. 7 uur ds H. Roest. Heeskapel 10 uur ds D. M. Jalink. Zonnegloren 10 uur ds K. H. Meijer. NED. HERV. KERK. Gebouw Chr. Geref. Kerk. 9 uur de heer A. J. Dekker (GO.) van Bodegraven. 4.30 uur dr H. Bout van Utrecht. GEREFORMEERDE KERKEN. Julianakerk. 10 en 5 uur ds A. Brouwer van R'dam Wilhel minakerk. 10 en 5 uur ds P. Uidam van Doesburg GEREF. KERK. Geb. „Eltbeto". 8.30 uur ds J. A. Vink van A'foort. 5 uur ds G. Lievaart van Ommen. CHR. GEREF. KERK. 10.45 en 6.15 uur ds P. de Smit. GEREFORMEERDE GEMEENTE. Kleine Rembrandtzaal. 10 en 5 uur leesdienst. VER. VAN VRIJZ. GODSDIENSTIGEN. 10.15 uur ds E. v. Loenen (N.H.) te Amersfoort. DOOPSGEZINDE GEMEENTE. Van Weedestraat 19. Geen dienst. EVANG. LUTH. GEMEENTE. Chr. Ulo-school. Pr. Bernhardlaan 21a. Geen dienst. Zie Baarn ADVENTGEMEENTE. Vosseveldlaan 7. Zaterdag, 10 uur, bijbelstudie. 11 uur leesdienst. BAARN. DOOPSGEZINDE GEMEENTE. Eemnesserweg 63b. 10.30 uur ds A. J. v. d. Sluis van Alk maar. EVANG. LUTH. GEMEENTE. Kapelstraat. 10.30 uur ds D. Solinger van A'dam. OUD GEREF. GEMEENTE IN NED Gebouw Credo. Donderdag, 4 april, 19 uur, ds J. van der Poel van Ede. KERK SOEST, Steenhoffstraat H. Missen te 7.30 en 11 uur. Hoog mis te 9 uur. 's Avonds 7 uur Vasten- oefening. Ir de week H. Missen om 8 en 9 uur. KERK SOESTDIJK, B. Grothestraat 7.30, 10.45 en 12 uur H. Missen. 9 uur Hoogmis, 's Avonds 6.30 uur Vasten meditatie. In de week (uitgezonderd woensdag en zaterdag) de H. Missen te 7 en 7.45 uur. Woensdag en zaterdag te 7.45 en 9 uur. KERK SOEST-Z., St. Willibrordusstr. 7.30 en 9 uur H. Missen. 10.30 uur Hoogmis, 's Avonds 6 uur Vastenme ditatie.

Soester Courant | 1963 | | pagina 2