PALTHE LTHE Want wat u ook draagt, een zonnig tweedpakje of een donkere, ge klede japon u ziet er steeds tot-in-de-puntjes verzorgd uit! En ook de kleding van uw man en kinderen is altijd goed verzorgd en vlekkeloos schoon. Uw ge heim? U weet dat kleding mooi blijft door regelmatig chemisch reinigen. Daarvoor gaat u vanzelf sprekend naar Palthe! Want ner gens behandelt men uw kleding zó voorzichtig, zó met .fluwelen handschoenen" en toch zó doel treffend. Palthe biedt u bovendien keus uit 3 REINIGINGSMETHODEN snelreiniging Chemisch reinigen - eenvoudige opmaak - door u gebracht en ge haald. Een eenvoudige, maar goe de en voordelige mogelijkheid om uw kleding regelmatig te laten opfrissen. kwaliteitsbehandeling Een uiterst zorgvuldige behande ling, bestaande uit: chemisch rei nigen - Paltex behandeling - vak kundig ontvlekken - uitstekende opmaak - nacontrole - gratis halen en bezorgen. Palthe de Luxe Een strikt individuele precisie- behandeling die uw kleding een apart verzorgd en feestelijk cachet geeft. Iets exclusiefs! suède reinigen Riskeer niets met suède. Dit kostbare materiaal vereist uiter ste zorg en krijgt die dan ook bij Palthe. Een speciaal (volkomen veilig) procédé maakt uw suède- jasje weer ,,jong" Suède jasjes reinigen v.a. f 14.50 kwaliteitsbehandeling Op reis? Vakantie? Laat tijdig uw deux pièces of man telpakje een Palthe-Kwali- teitsbehandeling geven. De stof wordt weer fris van kleur, de mooie coupe keert terug. U mag weer overal gezien worden! Deux pièces f3.95 mantelkostuum f 4.95 kwaliteitsbehandeling Vergadering. Bespreking van za kelijke belangen. Juist dan weer maken kleren de man! Wat is het dan prettig dat uw kostuum weer als nieuw is Smetteloos schoon en perfect van coupe, dank zij het speciale Paltex-procédé. kostuum f4.95 colbert f3.75 pantalon f 2.45

Soester Courant | 1963 | | pagina 13