m MARCHAL HAARMODE *To op deV^ifs AMERIKA. D. ENGEL Firma G. van de Pol GARAGE STAM PREDIKBEURTEN TWEEDE BLAD Middenstandsdiploma Franco zoekt vrienden. „Wij blijven sterker". UW SUCCES IS ONZE RECLAME. Auto- en Seooterrijsehool Het voorspel van de internationale zwemwedstrij den in het natuurbad. Loodgieters werkzaamheden. Renault dealer Medische dienst. R.K. KERKDIENSTEN Dr B. Maarsingh verlaat Soestdijk. Verkeersongelukken. fri» S.E.C. verloor met 64. Kcrnstopverdrag verandert weinig aan de krachtverhouding. De Verenigde Staten zullen hun voor sprong op de Sovjet Unie op het gebied van kernwapens behouden. Het Mos- kouse kernstopakkoord zal hieraan niets veranderen. De Amerikaanse minister van defensie, McNamarra, heeft dit kortgeleden medegedeeld in een gesprek met de Amerikaanse senaatscommissie voor buitenlandse zaken. Volgens de Amerikaanse bewindsman is het vooral de grote Amerikaanse superori- teit op het gebied van de kernbewape ning geweest, welke Rusland heeft doen besluiten het verdrag van Moskou te ondertekenen. „Bij de Cubacrisis heeft de Sovjet Unie een blik geslagen in het diepst van de hel. De Russische machts hebbers zagen toen in, dat hun land in een oorlog met Amerika onherroepelijk verpletterd zou worden", aldus de opti mistische McNamarra. De Amerikaanse verdedigingsminister gaf een uitvoerig beeld van de nucleaire krachtverhoudingen. Die liegen er dan Opleiding voor het examen 1964 door ervaren ulo-leraren. Opgave en inlichtingen C. Barnhoorn, Bllderdijklaan 31, Telefoon 4301. ook niet om. Amerika heeft tienduizen den tactische en strategische kernla dingen opgeslagen, welke in de toekomst nog belangrijk in aantal worden vergroot. In de afgelopen twee jaren is het aan tal strategische kernladingen voor intercontinentale raketten en bommen werpers verdubbeld en het aantal tactische kernwapens in Europa voor inzet tegen bijvoorbeeld aanvallende Rus sische troepen met zestig procent uitgebreid. Het aantal parate divisies van Amerika is met bijna de helft toegenomen. De tactische eenheden van de luchtmacht namen toe met dertig procent, de capa citeit om troepen door de lucht te ver voeren met zestig procent. De bewape ning van de infanterist is gemoderni seerd. Het leger heeft de beschikking over nieuwe wapens, welke de vuur kracht en de beweeglijkheid van de een heden sterk hebben vergroot. De vloot is in sterkte bijna verdubbeld en de in guerrillagevechten getrainde troepen ver driedubbeld. Deze min of meer conventionele macht wordt geruggesteund door een strate- NIEUWEWEG 97 TELEFOON 2543 gische kernmacht van vijfhonderd grote raketten van het type Atlas, Titan, Mi- nuteman en de duikboot-Polaris. Over drie jaren zal het aantal raketten zijn toegenomen tot 1.700. Verder zijn con stant bommenwerpers van het strategi sche luchtcommando bewapend en al in de lucht, terwijl vijfhonderd bommen werpers voor onmiddellijk gebruik op de grond gereed staan. Deze bommenwer pers zijn volgens McNamarra nog steeds in staat de Russische luchtverdediging te passeren. Wat kan Rusland hier tegenover stellen? Nog niet de helft aan bommenwerpers en slechts een fractie aan raketten voor grote afstanden. De Russische onder zeeërs hebben wel raketten, maar deze kunnen slechts kleine afstanden over bruggen en moeten boven water worden afgevuurd. De „superbommen", waarmee Chroestsjov de mensheid heeft bedreigd, hebben volgens McNamarra weinig mi litaire waarde. Rusland bezit geen raket die zo'n superbom van zestig megaton over de Oceaan kan voeren. Amerika hecht meer waarde aan kernwapens van ten hoogste twintig megaton, welke door bommenwerpers en raketten kun nen worden vervoerd. Ook de conventionele macht van Rus- 2/f KtrNTONDSl Z VEMNCIER SOESTERBERGSESTR WEG 26 TEL 2382 land in Europa schijnt te zijn afgeno men. Vorig jaar nog rekende het Wes ten op"een Russische troepenmacht van 2 en een half miljoen soldaten, onder gebracht in 175 parate divisies. Het Britse Instituut voor Strategisch Onder zoek heeft nu onlangs bekend gemaakt, dat de Russische armee waarschijnlijk beschikt over niet meer dan 2 miljoen man en maximaal 160 divisies. Door ge brek aan ondersteuningsstrijdkrachten en verbindingseenheden zouden hoogs tens zestig divisies paraat zijn. Ook de tactische luchtstrijdkrachten van de Sovjet Unie in Europa zouden bij een conflict niet op kunnen tegen het Wes ten. Bovendien zijn de Russische ver bindingen spoorlijnen kwetsbaar voor aanvallen. Zij die belangstelling hebben in de zwemsport verheugen zich nu reeds over het feit dat op zaterdag 31 augustus en zondag 1 september internationale zwemwedstrijden van bijzonder gehalte in het Soester natuurbad gehouden wor den. Waarschijnlijk hebben zij het be treurd- dat coach-trainer Rudy van Feg- gelen verzocht heeft geen publiek toe te laten bij de training van het nationale waterpolo-zevental, maar zij zullen hier voor begrip gehad hebben. Geconcen treerd trainen is niet mogelijk als en thousiaste pololiefhebbers luid hun be wondering uiten over de fameuze dingen die ze te zien krijgen. Dit enthousiasme zal echter goed van pas komen als het Nederlandse zevental tegen Japan en Joegoslavië speelt. Zwemliefhebbers zullen ongetwijfeld met meer belangstelling dan gewoonlijk ken nis genomen hebben van de resultaten die door Nederlandse zwemsters en zwemmers bij de nationale kampioen schappen in Apeldoorn behaald zijn. Daar zwommen zij die het straks moeten opnemen tegen cracks uit tien landen. Op de honderd meter vrije slag won merkwaardigerwijs Vinus van Baaien uit Utrecht, die Ronnie Kroon klopte. Kroon werd derde bij de Europese kampioen schappen in Leipzig. De tijd was 56.8 seconde en dat dit bijzonder snel is be wijst onder meer het feit dat Johnny Weismuller, befaamd zwemmer en Tar- zanfiguur in films, een kleine veertig jaar geleden voor het eerst beneden de minuut zwom. Men vond dit toen een miraculeuze gebeurtenis. Van Baaien, Kroon en Bontekoe zwemmen op 31 au gustus tegen de zwemgroten van Eu ropa onder hen is de sterke Zweed Ro- sendahl. Johan Bontekoe won de 200 meter vrije slag en natuurlijk ook de 400 meter Van Lenneplaan 69 Telef. 2935 b.g.g. telef. 4332 Voor al uw vrije slag, want het vorig jaar werd hij op dit nummer Europees kampioen. Op deze afstanden krijgt hij in het na tuurbad de grote Westduitse crack Hetz, de Zweed Rosendahl en de Hongaar Katona als tegenstanders en dan zal het er om spannen. Wieger Mensonides won de 100 meter en 200 meter schoolslag voor Vriens en Van Empel. Deze drie zwemmers moeten het op deze afstanden opnemen tegen bijzonder steke zwemmers uit Hongarije, Duitsland en Zweden, Henry van Oscr won tweemaal op de rugslag. Jan Jiskoot tweemaal op de vlinderslag en op de 4 x 100 meter wis selslag. Ook zij zullen het bijzonder zwaar krijgen, maar beide zwemmers zijn op het ogenblik bijzonder goed in vorm, dus men mag felle strijd tegen de sterksten uit Europa verwachten. Bij de dames won Erica Terpstra de 100 meter in 1.03.6 sec. Dat is enige tienden seconden beneden het wereld record dat Willy Den Ouden ruim 20 jaar geleden vestigde en 20 jaar behield, maar aanmerkelijk boven de tijd Van 1 minuut, waartoe de Australische Dawn Fraser in staat is. De Hollandse meisjes zullen het in Soestduinen moeten opne men tegen zwemsters uit Roemenië, Zwe den, Duitsland en Hongarije. Ineke Tiggelaar won de 400 meter vrije slag en de Groningse Klemie Bimolt, die het vorig jaar zeer snel doorstootte naar de Europese top, nam de school slagnummers voor haar rekening. Met Betty Heukels zal zij het moeten opne men tegen zwemsters uit diverse Euro pese landen. De honderd meter rugslag werd door de Europese kampioene Ria van Velsen gewonnen, omdat Korrie Winkel iets te laat aantikte, hoewel ze een kleine voor sprong had. Zij moeten het met Ineke Reijmerink zien te klaren tegen top- zwemsters op de afstand uit Frankrijk en Hongarije. Ada Kok, eveneens Europees kampioene, won de 100 meter vlinderslag, dus zij zal hoge ogen gooien in Soestduinen. Ineke Heemskerk en Adri Lasterie zullen ons land eveneens op dit nummer ver tegenwoordigen. De 4 x 100 meter wissel slag was natuurlijk voor Adrie Lasterie, veelvoudig Europees kampioene, maar zij zal ditmaal een bijzonder zware dobber krijgen, want haar vorm lag tij dens de Nederlandse kampioenschappen beneden de vorm die haar het vorig jaar Europees goud bezorgde, maar mis schien was reeds tijdens de Nederlandse kampioenschappen al haar aandacht gericht op de internationale wed strijden welke aan het eind van deze maand en het begin van d-e volgende maand in het Soester natuurbad gehou den worden. Want die zijn belangrijk als toetssteen voor de voor-Olympische wed strijden en de Olympische spelen welke in Tokio gehouden worden. Op 31 augustus en 1 september zal iets groots op zwemgebied in onze gemeente te zien zijn. BIOSCOOPPROGRAMMA. „Afspraakje in september" heet de film die van heden tot en met zondag in de avondvoorstellingen van het City-thea ter draait. Rock Hudson en Gina Lollo- brigida vervullen de hoofdrollen. Het is de geschiedenis van een rijke Ameri kaan die met vakantie in Italië komt en daar heel wat beleeft. Een romantisch rendez-vous wordt een uitbarsting van wilde en vrolijke avonturen. „Rin-Tin-Tin, de dappere wolfshond" laat zaterdagmiddag en van maandag tot en met woensdagmiddag zien hoe schrander en dapper hij is. Hij vecht zelfs tegen een wolvenleider, wordt de aanvoerder van de bende wolven en staat ook in de strijd tegen misdadigers zijn mannetje. Zondagmiddag hevige gevechten en veel spanning in de film „Piratenbloed" en van maandag tot en met woensdag „Ontvoering uit Boedapest", een verhaal van deze tijd. Het zijn de belevenissen van een Amerikaan die na de oorlog in Renault R 8 van f 5995.af Renault Dauphlnc van f 4995.af Renault R 4 van f 4200.af. Nieuwerhoekplein 1 - Soestdijk Telefoon 2850 Europa bleef en een bekende figuur ge worden is in de duistere kringen der in ternationale spionage. Als er veel avon tuur en risico is dan kan men hem aan treffen. Hij werkt in Hongarije voor de anti-communisten en moet hun leider achter het ijzeren gordijn vandaan ha len. Dat gaat met vele avonturen ge paard en pas op het allerlaatste moment slaagt hij erin zijn moeilijke opdracht uit te voeren. „De grote bedrieger" draait in de don- derdagcyclus. Het is het gezellig- verhaal van een man, Tony Curtis, die iedereen op een leuke manier bij de neus neemt. Hij geeft zich met succes voor docent in de filosofie uit, hoewel hij het nooit verder bracht dan twee jaar middelbare school, biedt zich als deskundige op het gebied van het gevangeniswezen aan en haalt zijn grootste stunt uit als hij negentien operaties met succes uitvoert zonder ooit medicijnen gestudeerd te hebben. In het komende weekeinde wordt de dienst waargenomen door de artsen H. G. Rupert, Burg. Grothestraat 49, tel 2388 en H. J. Stroband, Henr. Blaeckweg 14, tel. 2434. Apotheek Vanaf zaterdagmiddag, 13 uur. Is ge opend apotheek „Soestdijk", Van Wee- destraat. Wit-Gele Kruis Zuster Senden, Kampweg 68, Soester- berg, tel. 03463-359. Oranje-Groene Kruis Zuster R. Bettenhausen, Bosstraat 29, tel. 4610. NED. HERVORMDE KERKEN. Oude Kerk. 10 uur ds D. M. Jalink. 7 uur ds W. R. Ambrosius. Emmakerk. 10.15 uur ds W. R. Ambrosius. 7 uur dr B. Maarsingh.' Heeskapel. 10 uur dr B. Maarsingh Zonnegloren. 10 uur ds K. H. Meijer. NED. HERVORMDE KERK. Gebouw Chr. Gereformeerde Kerk. 9 uur ds E. E. de Looze van Hilversum. 4.30 uur ds J. Fokkema. GEREFORMEERDE KERKEN. Julianakerk. 9.30 en 5 uur ds H. J Lambers Heers pink. Wilhelminakerk. 10 en 5 uur ds K. Firet van Assen. GEREFORMEERDE KERK. Gebouw „Eltheto". 8.30 en 3 uur ds K. Deddens van Amers foort. CHR. GEREFORMEERDE KERK. 10.45 uur dienst des woords 7 uur ds Verhage van Hilversum GEREFORMEERDE GEMEENTE. Kleine Rembrandtzaal. 10 en 5 uur leesdienst. Woensdag 28 augustus, 19.30 uur, ds Harink van Utrecht. VER. V. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN. 10.15 uur ds P. den Broeder (Rem.) van Hilversum. DOOPSGEZINDE GEMEENTE. Van Weedestraat 19. Geen dienst. Zie Baarn. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE. Van Weedestraat 19a. 10.45 uur ds W. J. Manger van Bussum. ADVENTGEMEENTE. Geen opgave. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE. Eemnesserweg 63B 10.30 uur ds A, J. Meerdink-v. d. Ban. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE. Kapelstraat 10.30 uur ds J. W. Sepmeijer van Den Haag. KERK SOEST, Steenhoffstraat H, Missen te 7.30 en 11 uur. Hoogmis te 9 uur. 's Avonds 7 uur Lof. In de week H. Missen te 7 en 8 uur. KERK SOESTDIJK, B. Grothestraat: 7.30. 10.45 en 12 uur H. Missen. 9 uur Hoogmis, 's Avonds 6.30 uur Lof. In de week (uitgezonderd woensdag en zaterdag) de H. Missen te 7 en 7.45 uur. Woensdag en zaterdag te 7.45 en 9 uür. KERK SOEST-Z., St. Willibrordusstr 7.30 en 9 uur H. Missen. 10.30 uur Hoogmis, 's Avonds 6 uur Kot, Dr B Maarsingh, hervormd predikant te Soestdijk, heeft een beroep naar Amers foort aangenomen. Hij zal predikant worden van de nieuwe Nederlands Her vormde Kerk in het Leusderkwartier. Dr Maarsingh werd op 4 april 1916 gebo ren in Stadskanaal. Hij studeerde in Utrecht. In 1941 werd hij beroepen tot predikant te Wijnjeterp in Friesland. In 1944 kwam hij in Ternaart en in 1947 werd hij predikant in Coevorden. Op 4 mei 1952 deed hij zijn intrede als predikant van de Emmakerk te Soestdijk. In deze kerk was het koninklijk gezin ook onder het gehoor van dr Maar singh. Het pastoraal werk van dr Maarsing was omvangrijk maar toch zag hij kans in tensief te studeren en in 1961 promo veerde hij tot doctor in de godgeleerd heid. Dr Maarsingh geeft al enige jaren les aan het Gorderiuslyceum te Amersfoort. Vanaf september zal hij les geven aan de rijksuniversiteit te Utrecht als assis tent van professor Van der Hulst. Veel heeft dr Maarsingh gedaan voor de bouw van een jeugdgebouw naast de Em makerk, maar zijn pogingen de plannen hiervoor te verwezenlijken zijn niet ge slaagd. Ter gelegenheid van zijn pro motie kreeg hij een bedrag van 650, van zijn gemeenteleden als geschenk en hij stortte dit geld in het bouwfonds ten bate van dit jeugdgebouw. Meermalen heeft dr Maarsingh blijk ge geven dat hij niet alleen op geestelijk terrein een uitblinker is, maar ook voor zware lichamelijke arbeid niet uit de weg gaat en bij de egalisatie van het terrein bij de Emmakerk, dat bestemd is voor het jeugdgebouw, nam hij energiek de schop ter hand en verzette heel wat werk in het belang van dit jeugdgebouw, dat er helaas nog niet is. De Amerikaanse militair R G Bdie tijdelijk in Soest woonachtig is, reed met zijn auto op de Emmaiaan. Hij wilde linksaf slaan de Burgemeester Grothe straat op en verleende geen voorrang aan de bromfietser R R uit Amsterdam, met het gevolg dat deze tegen de linkerzijde van de auto reed. Hij viel en klaagde over pijn in zijn benen. De brommer werd aan de voorzijde vernield. Een tweede Amerikaan, R A G H verleende op de Steenhoffstraat geen voorrang aan de bromfietser B B uit Bussum. De botsing die hiervan het ge volg was bracht grote schade toe aan auto en brommer. Zeven auto's reden in een file op de VAN DE SOESTER COURANT VAN VRIJDAG 23 AUGUSTUS 1963. 82 86. C. Dijkman 2 32 35 56 84. L. v. Klooster 4 12 34 39 41 73. J. v. d. Brakel 5 9 11 15 27 64 77. H. den Dekker 6 31. P. Duijst 7 46 62. W. Grift 8 71. G. Sik- kelbein 10 50. C. Huiskes 13. A. van Dorrestein 16. J. Knoop 17 30. Th. Wigt- man 18 59. C. van Klingeren 20 52 80. R. Voskuilen 21 26 85. G. M. Duiser 22 63 74. C. van Soest 28 47 67 63 87. J. v. d. Belt 29 51. H. Woudstra 36. P. Wag- ner 37. H. Gorissen 38 43 55. W. van Buuren 40. O. Zimmerman 42. A. Leijs- sen 45. C. v. d. Veen 49. W. v. d. Mast 57 60 76. H. Kriek 58. C. v. d. Hoek 65 79. J. Stalenhoef 66 72. C. Bosboom 70. A. Hilhorst 83. Er is een opvallend verschil tussen de houding van Lissabon en Madrid tegen over hun Afrikaanse koloniën, wier be staan de vrij geworden Afrikaanse staten - overigens niet onbegrijpelijk - een doorn in het oog is geworden. De Portugezen houden krampachtig vast aan het bezit van die gebieden, hoewel ze eigenlijk zouden moeten beseffen dat ze op de duur toch gedoemd zijn te verliezen. Dat besef hebben de Spanjaarden wel en ze proberen het aanstaande verlies in zo'n vorm te gieten dat ze er niet als hun buur op het Iberisch schiereiland ook nog hun goodwill bij de Afrikaanse naties bij verspelen. Twee van hun SCHRIKSLAAN 19 SOESTDIJK TELEFOON 3990 hoofdweg, richting Amersfoort. L. T uit Huizen passeerde de auto's en stuitte op een tegenligger, de auto van M. Z. uit Amersfoort. Deze voelde er niets voor tegen de auto van L. T. te rijden en hij botste liever tegen een boom aan. Zijn auto werd zwaar beschadigd, maar de bestuurder was ongedeerd. De slechte coureur uit Huizen kreeg een proces-ver- baai. Klaar voor Snel, modern en veilig reinigen van kleding voor HALVE PRIJZEN. Dat is Flux. f 1.-; f 1,75 en 12,75. kleine bedragen, die U de kans geven Uw gehele garderobe een goede beurt te geven. En allemaal met de vertrouwde service. Wel even zeil brengen en halen, bij tip top!... en nög voordeliger! Hilvorjum, Llfijetl/aat 99. tel. 48889 Zulderweg 131 t. teL 42913 Chilhao, Mm. do Rityciban 12. leL J266I (tevens wassalon) Blarlcum, Tcrenlrun 12b. tel. 2850 Hulzen. Kon. Wrlhelminaslreat 17. tel. 1197 ol 3973 - Laren, Veldweg 1. lel. 3025 - Baarn. Turfstraai 34, tel. 2310 - Buiaum, lepenlaan 4a. tel. 14029 ol 19705 - Melkneg II, tel, I970S - Herenstraat t, tel. 13901 (tevens wasaalon) - Sooat, Merelneg 10. teL 3253 - Naderhorst don Berg, Totenneg 13, lel 645 'l Goof van PERSI suWe-reMgtofl Vertegenwoordiger vt De vierde nederlaagwedstrijd, welke S.E.C ter gelegenheid van de viering van het 25-jarig bestaan speelde, is woensdag avond met 4-6 verloren van Quick uit Amersfoort. S.E.C. scoorde het eerste doelpunt en Aalberts was de maker. Door een fout van keeper Van Essen werd het 1-1. Quick bracht de stand nu spoedig op 4-1. Wout de Bruin maakte hierna het tweede doelpunt voor S.E.C, Quick ging echter door en het werd 6-2. Dettmer bracht de stand op 6-3 en uit een voor zet van Aalberts maakte Hooyer het vierde S.E.C.-doelpunt. Het was een pret tige wedstrijd ondanks de regen. VLUCHT VANAF ORLEANS. Ook de duiven van de vereniging De Zwaluw vlogen 535 km vanaf Orleans. Er waren 436 duiven in concours. Ze werden om 8 uur met z.w. wind gelost. De eerste duif arriveerde om 13.57.33 uur met een snelheid van 1490.50 meter per minuut, de laatste prijswinnende duif kwam om 15.46.21 uur aan. De uitslag was: G. Rijksen 1 3 14 19 23 24 25 33 44 48 53 54 61 69 75 78 81 overigens onbetekenende kolonies, krijgen zelfbestuur en dat is kennelijk de eerste stap naar onhafhankelijkheid. Over de toekomst van deze Spaanse gebieden in Marokko zal binnenkort weer onderhandeld worden. Dat zijn duidelijke aanwijzingen, dat Franco's regering weigert, om zo als Salazar doet, tegen de bierkaai te gaan vechten. De Spaanse dictator toont hier mee, dat hij inderdaad inziet dat poli tiek de kunst van het mogelijke is en dat wat zijn Portugese collega wil op de duur niet mogelijk zal zijn eh dat het daarom geen zin heeft op het bezit van die stukjes Afrikaans gebied te blij ven staan. Kontakt met de wereld. Overigens is dit een van de vele ma nieren, waarop Spanje probeert aan sluiting te krijgen met het politieke wereldgebeuren van nu. Er gaan zelfs geruchten, dat een herstel van de di plomatieke betrekkingen tussen Madrid en Moskou wordt overwogen. Dat zou Franco zeer zeker niet uit sympathie voor het communisme doen, maar uit de nuchtere overweging, dat de beslis singen over de wereld waarin ook Span je moet leven, mede in Rusland worden genomen en dat het daarom verstandig is te proberen daar enige invloed te krijgen, althans er gehoord te worden. De Spanjaarden hebben sinds de bur geroorlog lang in een volslagen isole ment geleefd en voor een deel doen ze dat nog. Ze hebben aan den lijve ook de gevolgen ondervonden, die zich onder meer in een economische achterlijkheid openbaarden. Desnoods principes overhoord. De geringe mate waarin na de tweede wereldoorlog dit isolement werd opge heven heeft twee gevolgen gehad. Het eerste was verheugend, namelijk een gedeeltelijke economische opbloei. Het tweede was minder aangenaam voor Franco, en wei de kennismaking van de Spanjaarden met betere levensomstan digheden elders, die uiteraard bij hen het verlangen wekte deze ook deelachtig te worden De gevolgen hiervan waren de voor Spaanse begrippen eigenlijk ongehoorde stakingen in Asturië. Franco wil van het isolement af. Zijn pogingen toegang te krijgen tot de NATO en de EEG zijn tot dusver mislukt. Het dictatoriale gezicht van zijn regime wek te nog te veel weerstand. Vandaar zijn streven dat gezicht van Spanje wat aan trekkelijker te maken. Daartoe moet ook de toegevender politiek tegenover Afrika bijdragen. Spanje heeft geleerd dat geen land het op den duur zonder vrienden onder de andere naties kan stellen. Franco gooit desnoods wat prin cipes overboord om de principes te hand haven, een politiek die Zuid-Afrika on geveer ook volgt. Deze beide landen zou den van Franco kunnen leren dat men daarmee toch niet ver komt. Iedereen klaagt over het weer, maar nie mand doet er wat aan. (Mark Twain).

Soester Courant | 1963 | | pagina 5