1 i VROOM DREESMANN Meisjes die voor 't eerst de hoogste klas binnenstappen doen al met de mode mee in dit soepele jurkje in raffia-struk- tuur. Modieuze rolceintuur. Héél apart. Warme tinten: rood, aqua, goud. Voor 11 t/m 14 jaar 27.75 De bloeze is een „button down" dress-shirt van fluweel-zachte flanel, in beeldige ruitjes of vriendelijke uni-kleurtjes. Voor meisjes van elf 8.95, voor kleuters van vier 7.45 De rok is van Terlenka-dat-er-tegen-kan. Extra wijd en met dubbele stolpplooi. Dus plooihoudend en héél zwierig. Ruitjes en uni-kleuren in ruime keus. Voor 11 -jarigen 14.70; voor 4-jarigen 10.20 Kleine maten met galgjes. De bloeze is een sportieve weekender van warme flanel waar hij zich lekker in voelt. In verscheidene ruitjes voorhan den. Voor 14-jarigen 8.75, voor 4-jarigen 6.75 De pantalon is een echte schoolbroek voor jongens die niet graag stilzitten. Extra sterk tinneroy in verschillende kleu ren naar keuze. Voor 12 jaar 12.90. Voor kleuterklassers van vier 9.90 Alle schoolartikelen opnoe men? Onmogelijk! Dit is nog een greep uit de uitgebreide kollektie: Diktaatcahier, 120 vel in. ge- plasticeerd omslag. Per 3 stuks 1.45 Vendex Junior vulpen, met gouden pen 7.50 Vendex Senior vulpen, extra zware uitvoering, met gouden pen 9.75 (Op alle pennen 1 jaar schriftelijke garantie^ Vendex passerdozen vanaf 3.90 Sportkousen voor jongens en meisjes: effen wit, grijs, jaeger of beige, en in kleurige blok- motieven. Wol of halfwol, aan teen en hiel met nylon ver sterkt. Voor schoenmaat 25/26: 1.95. Kleine stijging per maat. Zelfklevende etikethouders, met blanco schrijfstroken 60 c. Op school voor agenda's, ban den, mappen. En thuis op flesjes, potjes enz. Geplasticeerd kaftpapier, om alle boeken het hele jaar in een vrolijk, schoon (want afwas- baar) jasje te houden. Per rol, 50 cm breed en 3 meter lang 75 c. Inktlappen zoals niemand an ders in de klas heeft. Vanaf 19 c Schooltas zoals in vele landen al is ingeburgerd: tas op de rug, handen vrij. (Dat is veilig in het verkeer!) Tas van sterk leder met sterke lederen draag riemen 10.50 Akwarel kleurpotloden, merk Vendex dus uitstekende kwaliteit. Om tekeningen in potlood op te zetten en met nat pen seel uit te werken tot akwarel. Doos met 12 potloden f.95 Set van 4 ballpoints, rood, groen, blauw en zwart. In etui 75 c. Aap-noot-mies... het vermaar de leesplankie waarmee minis ters en professoren van van daag destijds de eerste begin selen van het alfabet hebben geleerd, zoals de knappe kop van de toekomst het vandaag leert. Plankje met 2 doosjes letters 2.75 Voor tussen de middag: boterham metje en een stukje fruit mee in deze zelf-ventilerende doos. Dank zij het handige, omkeerbare deksel kan er ook een hele stapel boterhammen in. Keus uit vele vrolijke kleuren. Kom pleet met elastiek-sluiting 1.95 Vendex luxe schoolagenda. In flexibele plastic band. Verlucht met boeiende nieuwe foto's. Inclusief handige plastic bladwijzer en ball point. Om geen enkele repetitie meer over te slaan 1.75. Lief en aktief in rol- kraag-pullover van licht-zacht-warm „dra- Ion". Met „College Stripes" natuurlijk, die nu favoriet zijn bij alle teenagers.17.50. Daarbij een modieuze Helanca pantalon in whipcord- binding. Kleuren: zwart, marine, flessegroen, kerserood en lever. Alle maten vanaf 36: 29.75 Lief en naïef in een zwart-wit geruit jurkje. Met een kittig Peter Pan-kraagje en een rood dasje als een vrolijk aksent. Vanaf maat 36 34.75 No-iron bloeze met lange mouw en dub bele manchet. Naar keuze in wit, marine, groen of rood. Alle maten 11.90 Tweed rok met diago naal dessin in zwart wit. Met ceintuur en twee knopen. Alle ma ten 19.75 Gymschoenen om vlug en lenig het nieuwe schooljaar bin nen te springen! Sterke kwali teit voor aantrekkelijke prijsjes. Maten 35-42 2.95, maten 29-34 2.50 Dansschoentjes voor licht voetige meisjes en jongens. Voor ritmiek en gymnastiek. Soepel zwart of wit leder. Alle maten 4.95. Zwart of wit katoen op soepel zooltje, maat 29-42 2.75, maat 24-28 2.50 Jongens van 14 tot 18 kleden zich in eigen stijl: modern, sportief en toch tip-top. Zoals hier: in junior weekender, gedessineerd naar de laatste# mode 10.90. Daarbij een Ter- lenka pantalon met 'n mo dieus streepje, smalle pijpjes en de „modern coupe" van vandaag. Voor 14 jaar 21.50. Kleine stijging per maat. Aardrijkskunde en geschiedenis zijn beter te begrijpen met een globe. Deze prachtige schoolglobe, 22 cm diameter, zal menige scholier bij zijn studie helpen 17.50 Teenagerkousen (tot aan de knie) worden dit najaar weer grote mode. Kleuren? Zwart, donkergroen, marine. Mousse-nylon, dus prettig elastisch en mooi op het been. Voor schoenmaat 33/35: 1.95. Kleine stijging per maat. Nieuwe teenager-rage, over gewaaid uit Amerika, ingebur gerd in Parijs: wollen sjaal in „College Stripes". 'n Pompoen aan de ene, franje aan de andere kant, en daartussen 180 x 40 cm warme wol. Baja dère dessins naar de nieuwe mode 9.75 De tas die u in uw vakantie in Erankrijk vast wel eens gezien hebt: „Sorbonne". Jongens en meisjes van de middelbare school, hebben veel plezier van deze praktische tas, kompleet met schijf- en meetset in spe ciaal vak. De lederen draagriem is verstelbaar. 23.75 Van abc tot (a Woordenboeken vormen een dagelijkse bron van kennis voor elke scholier. De beroem de Wolters Woordenboeken staan op welhaast elke boeken lijstvoor het M.O., bijvoorbeeld: Koenen-Endepols Nederlands Handwoordenboek 10.90 En ook de woordenboeken in vreemde talen: Frans-Neder lands of Nederlands-Frans, Engels-Nederlands of Neder lands-Engels, Duits-Neder lands of Nederlands-Duits per deel 9.75. Latijn-Nederlands en Grieks-Nederlands per deel 13.90 heeft van alles zoveel meer AMERSFOORT.

Soester Courant | 1963 | | pagina 8