K De 1q/» ctVWs D. ENGEL BOSCH KWAK MAN BUUREN Chemtec De geweldige schade door woningnood. 17 september a.s. begint de nieuwe cursus „EERSTE HULP BIJ ONGELUKKEN", OVERHEMD J„ HOPPENBROUWERS Zonder commentaar. Bankwer AUT0M UW SUCCES IS ONZE RECLAME. Auto- en Scooterrijschool uitgaande van de afdeling Soest van de Koninkl. Nederlandse Vereniging E.H.B.O. erko enmore ing f-1 VOOR f l BETERE <-r* INTERIEUR *■"*1 VERZORGING Behaalde zwemdiploma's. Volg nu een cursus Autorijden 10 lessen f45.- incl. theorie Floraliatentoonstelling. Korfbalclub „De Meteoren" Vereniging van Huisvrouwen. Mixed Hockey Club. ON RIJCW VOL E EE De woningnood blijft ons sarren. De re gering heeft aangekondigd, dat er in grijpende maatregelen zullen worden ge nomen om het kwaad effectief te be strijden. Tot die maatregelen zullen en kele huurverhogingen behoren, waardoor de opschuiving van bewoners naar duur dere percelen wordt bevorderd en de liefhebbers voor woonruimte zich beter rekenschap geven van de daarmee ge vraagde offers aan het huizenfront. Misschien zullen er premies worden ge geven aan kleine gezinnen, die voor hen te grote huizen verlaten. Mogelijk kan er een belastingfaciliteit worden uitge dacht voor degenen, die zich in de bouw sector extra inspannen, hoewel dit zeer moeilijk is omdat al gauw de grenzen der rechtvaardigheid voor anderen wor den overschreden. NIEUWEWEG 97 TELEFOON 2543 Alle aandacht zal moeten worden gege ven aan de bestrijding van het verlet in de bouwwereld. Daar kan een betere accomodatie op de bouwwerken toe die nen. Tóch op zaterdag. Stellig moet de regering met de werk gevers- en werknemersorganisaties spre ken over de moeilijkheid om op de za terdagen met gunstig weer de bouw voort te zetten. Er kan een bijzondere overuren- regeling worden gemaakt. Pogingen tot verdere rationalisatie van de bouw moe ten tot het uiterste worden aangemoe digd. Kan er op grote schaal systeem bouw worden toegepast? Vele problemen grijnzen ons aan uit de bouwputten. Het een is sociaal van aard, het tweede economisch, maar de oplos sing van al deze problemen zal met financiële offers gepaard moeten gaan. Wij zullen de offers moeten brengen, hetzij in de vorm van te betalen belas tingen, hetzij door de betalingen van huurkwitanties, die hogere bedragen aan wijzen. Veelal wordt de achterstand in de bouw van huizen, fabrieken en kantoren lou ter gezien als een sociaal probleem, dat voorwat de huizen betreft, leed veroor zaakt aan ouders, die hun kinderen geen slaapplaatsen kunnen aanbieden of aan verloofden, die hun huwelijk moeten uitstellen. Vorming en uitbreiding van gezinnen worden geremd en dat brengt groot psychisch leed. Offers zijn niet vergeefs. Ditmaal willen we echter enkele zijden belichten van de geweldige geldelijke nadelen, die aan de woningnood zijn verbonden. We zien dan duidelijker voor ons dat er veel terugkomt van eventueel te brengen offers. De achterstand in de woningbouw heeft er ook toe geleid, dat de uitbreiding van de industriële capaciteit is achter gebleven, terwijl ook tal van overheids diensten, onderwijsinstellingen enz. suk kelen met een ruimtetekort. Hier ligt de schade er al zeer dik boven op. Wordt een fabriek niet gebouwd, dan komen er geen nieuwe arbeidsplaatsen vrij voor de zich uitbreidende bevolking. De cursus bestaat uit 26 lessen gedurende de maanden september tot en met april, onder leiding van de Soester artsen, met aansluitend examen voor het Eenheidsdiploma E H B O. De lessen worden gegeven in het St. Josephgebouw aan de Steenhoffstr. Cursusavond dinsdagavond. Aanvang 8 uur precies, einde 10 uur precies. Voorwaarde tot deelname is het lidmaatschap van de afdeling Soest. Opleiding geschiedt kosteloos. Kosten: contributie ƒ8.00 (ged. 1963 en heel jaar 1964), inleggeld 1,50. Theorieboekjes 3.50. Totaal 13,Hiervoor ontvangt U tevens maan delijks het leerzame en interessante landelijke contactorgaan „De Voor post van de Dokter". Aanmelding kan geschieden aan het secretariaat, Sophialaan 11, Soest, of op de eerste lesavond op 17 september a.s. Inschrijving na september is niet meer mogelijk. zelfstrijkend modern prachtig van kwaliteit 15.90 - 19 75 - 24.75 VAN WEEDESTRAAT 80 SOESTDIJK DE MEEST VERKOCHTE KOELKAST IN EÜROPA. 5 jaar garantie - Bosch service Stroomverbruik 0,6 Kwh p. etmaal. Prijzen 122 L 1298.- tot 228 L. f648.-. Ook huurkoop of huur. ELECTROTECHNISCH INSTALLATIEBUREAU RADIO - TELEVISIE KOELKASTEN Soesterbergsestraat 51c - Soest Telefoon 02955-2379 Dan betekent dit niet alleen dat de on derneming minder winst geeft, maar ook, dat de produkten, die anders in Neder land kunnen worden gefabriceerd nu el ders moeten worden gemaakt. Niet alleen ontvalt ons de winst maar ook moeten wij de buitenlandse produktie vermoe delijk duurder betalen. Minimaal bete kent dit een zwaardere belasting van onze betalingsbalans en een druk op goede koopkrachtverhoudingen. Miljoenen per jaar. Het niet bouwen van scholen schaadt de vorming van de jeugd en daarmee wordt ook de produktieve kracht van ons volk getroffen. Het niet tijdig bouwen van kantoren, zelfs al is dit een belastingkantoor, werkt remmend op een snelle afdoening van administratieve werkzaamheden, die daar door duurder worden en dus ergens het prijsniveau nadelig beïnvloeden. Ook be lastingen en andere heffingen moeten met een minimum aan kosten worden geïnd om de heffingspercentages zo laag mogelijk te houden. De achterstand in de bouw van openbare werken, fabrie ken en scholen kost de staat dus mil joenen per jaar. De financiële schade door de achterstand in de woningbouw doet daar nauwelijks voor onder. In de verslagen van een reeks van ondernemingen is reeds dui delijk uiteengezet hoezeer het bedrijfs leven in het algemeen wordt getroffen door stagnatie in deze bouw. Mensen op verkeerde plaats. De groei van onze economie wordt voorts bepaald door het inzetten van de juiste mensen op de juiste plaatsen. Deze stel regel wordt door de woningnood ernstig bedreigd. Kan een onderneming voor haar geschikte mensen geen huis aan bieden, of kunnen deze mensen zelf geen huis vinden, dan moeten zij dik wijls voor een goede betrekking bedan ken, waardoor ook het bedrijf schade lijdt dat deze kracht in dienst zou ne men. Het heen en weer reizen van personeel gaat met grote offers gepaard. Het reis geld verhoogt de loonkosten en de reis tijd gaat voor de produktie verloren. Er is een produktiviteitsverlies door de ver oorzaakte vermoeidheid bij het heen en weer gaan en een ander hij de betrok kene thuis waar de kinderen minder on der toezicht van het gezinshoofd zijn. Er is schade toegebracht aan de promo tiekansen van iemand, die ver van zijn werk woont, want hij heeft geen vrije tijd meer om zich verder te ontwikke len. Ontwrichting. Er is economisch nadeel in de maat schappij door het vervoer. Meer reizigers betekent een grotere inzet van werk krachten in het vervoerswezen en een niet onbelangrijke extra belasting van het verkeer. Hierdoor ontstane opstop pingen en vertragingen veroorzaken tijd verlies aan duizenden anderen, die zelf niet direkt in woningnood verkeren maar er langs deze weg dus wel de last van ondervinden. De woningnood werkt ontwrichtend op de bouw van een harmonische gemeen schap. De trekkende mensen behoren niet tot de plaats waar zij wonen en evenmin tot de stad of het dorp waar zij werken. Zij kunnen geen functies aanvaarden in het politieke, kerkelijke of verenigingsleven, zodat ook daar schade aan wordt toegebracht. De komende jaren zullen wij misschien zuchten over de gestegen woonkosten, maar wanneer wij ons dan realiseren, welke enorme remmen van het econo misch leven wij daarmee bestrijden, kun nen wij de van ons gevraagde lasten des te gemakkelijker dragen. Er komt iets voor terug. R.K. OPENBARE UITLEENBIBLIOTHEEK. Nieuwe boeken. Boeken over allerlei onderwerpen. Aafjes, De Italiaanse postkoets. Aafjes, Odys- seus in Italië. Adamson, Vrij voor al tijd. Aisberg, Zo werkt de televisie. Binsbergen en Mooy, Zien is kennen. Boer, Het tweede fotoboek. Brandsma, Dichterkeur. Bredero, Klucht van de koe. Broby-Johansen, Kleding en het AaBe ervan. Bunge, In het schijnsel van de mijnlamp. Burnat, Marie- Louise. Burton, Onze zoogdieren in het wild levend. Casteur en Smeets, Inleiding tot de hedendaagse schilder kunst. Leclercq. Catharina van Siëna. Ceram, Goden, graven en geleerden. Delfgaauw, Teilhard de Chardin. Da- lal Lama, Mijn volk en mijn leven. Damiaan, Wij melaatsen. Dubois, Fa cetten der Nederlandse poëzie. Eiselin, De verovering van de Witte Berg. Es- sink, Elseviers judoboek. Van Eykern, Gastvrouw zijn is een kunst. Fleay, Over dieren gesproken. Frank en Clark, Buddy en ik. Von Goethe, Faust. Hendrichs, De ideale woning. Holthau- sen, meisje kun je koken. Hooftman, Van Brik tot Starfighter.Jansen, TV- storingen. Kromdijk, Bloembollen in huls en tuin. Miller, De mensen in Rusland. Modderman, de geest der chemie. Molière, De mensenhater. Müller, Chemie verovert de wereld. Nienaber, Tennis. Nolthenius, Beetho ven vanuit zijn muziek. Packard, De statuszoekers. De verborgen verleiders. Peppink, Vlot door uw rijexamen. Pinto, Spionage contra spionage. Van de Plas, Ongerijmde rijmen. Postma, Vlinders en andere insecten in kleuren. Presser, Europa in een boek. Reiter, U en Uw operatie. Rilke, Gesammelte Gedichte. Roblns, Operatie Noach. Sluyser, Er groeit gras in de Weesper- straat. Stolker, Onbevangen voorlich ting. Stuij, Helicopters. -Tendelo, De scooter. Tetens, Het nieuwe Duitsland en de oude nazi's. Tinbergen, Spieden en speuren in de vrije natuur. Vogels in hun domein. Vogels onderweg. Wa terink, Moeder en haar opgroeiende jeugd Wentinck, De moderne beeldhouw kunst In Europa. Winninger, Volkstaal en liturgie. Wijsmuller-Meyer, Geen tijd voor tranen. Zischka, Van Oorlog naar vrede. Zürcher, Het Boeddhisme. Meisjesromans. Austveg en Nlssen-Dre- jer. Zuster Gon onder de tropenzon Koen-Conrad, Mieke wordt Miek. Van der Meer-Prlns, Applaus voor Elselinda Jongensboeken voor 14 jaar en ouder. Norel, Friendships vliegen. Duitse Romans. Böll, Ansichten eines clowns. Simei, Es musz nicht immer Kaviar sein. Engelse romans. Christie, Ten little nig- gers. West, The shoes of the Fisher man. Franse romans. Cesbon, Avoir été. Gracq, Un balcon en forêt. Simenon, Malgret et les braves gens. 6-9 jaar Andreus, Het grote boek vol dierenverhalen. Chapman, Marma- duk. Grashoff, Renée leert piano spe len. Hildebrand, Het grote boek van Valko Vos. Phaff, Rientje Ragebol. Scheffer, Puntje en Spldo. Puntje en Vlegel. Spiegelstraat 38, Bussum, tel. 15614 Groest 110, Hilversum, tel. 14001 voor betere nachtrust: Hulzerweg 24, Bussum, tel. 12379 9-12 jaar. Donker, Vakantie op het oude huis. Hagers, Kwikje zet de stad op stelten. Hildebrand. Belfloor en Bon- nevu. Mulderman, Trudy op „De klei ne Wielen", Nörgaard, Leontien. Le- ontien in Afrika. Leontien in Engeland. Leontien wint de prijs. Parker, De leeuw Is los. Phaff, Trix kan alles. De Roos, De Kameleon brengt geluk. Wolffenbuttel-van Rooijen, Rodrigo met de prinsenmanieren. 12-14 jaar. About, Het paradijs der ro vers. Blinxma, Kansas-kidd en de schatten der Azteken. Blyton, De vijf als detectives. De vijf en de schat van de strandjutter. De vijf en de verdwenen geleerden. De vijf op de oude boerderij. Eggermont, De nederlaag van Rode Adelaar. Scott, Ivanhoe. Verbee- ten, Bella en Bob van Buffalo Bend. Het natuurbad is dicht en de laatste dag is voor de jeugdige zwemsters en zwemmers een heel bijzondere dag ge worden, want zij slaagden voor een di ploma van de Koninklijke Nederlandse Zwembond. Voor het A diploma slaagden: Ina de Bruin, Elma Dijkema, Ida Blok, Janny Meerveld, Janny Altena Anny v. d. Hoed, Ansje Egbers, Kees Vet, Julia Dorrestein, Jan Heitink, Adriaan Pieter Kuypers, John van Velsen, Ria Higler, Richardus v. d. Hoed, Ansje van Grootheest, Sonja Majoor, Jannie Kuyvenhoven, Gerrie van Hertom, Dikky Raven, Joosje Hermans, Bertha Westbroek, Roland Smits, Bettie Schrieken, Ietje Rijners, Lia Majoor, Mieke Batenburg, Frans van der Horst, Roland Thiellier, Els Bodewes, José Bo- dewes, Gerrie Tammer, Margriet Ramse- laar, Ria Knoope, Willy Helsdingen, Florike Egmond, Lia van Leeuwen. Chris- tien Kranenburg, Mieke de Haas, Adrie Kamps, Stefineke van de Hoed, Marga Tool, Lieneke Fonken, Helena Heezius, Rob van Dijk, Gloria Smits, Annemarie Boin, Yvonne Kok, Henk Venema, Rita van Dorrestein, Trudie Voskuilen, Rine- ke van Dorrestein, Janny van der Flier, Johan van de Hoed, Hans Bolt, Yso Ve nema, Truusje Onwezen, Wibo Rip, Loes Wortel, Marijke ten Have, Gerrie van Dijk, Tom van Sellem, Marion Roelofs- ma, Hugo Hoekstra, Wilma Beyen, Henk Klein, Gosje Wessel, Wilma Slijper, José Klein, Maria Lammers, Lia Lammers, Marjan Meijering, Beppie van Wegen, Margaret Vrakking, Jos Roelofsma, Jean- nette Muts, Martin van Klooster, Jean Thie, Nelleke van de Hoef, Rob Rinsma, Lucienne Balvers, Joke Tiggelaven, Cor- rie van Buuren, Marga ten Have, Carla Hibbel, Laurien Jedeloo, Koosje Stemp- voort, Irene van Tol, Piet Dijkstra, Ton- ny van Schaik, Corrie Kok, Mieke Hil- horst, Robbie Blok, Remonde Goedhart, Donja Beljersbergen, Hedy de Zoete, Ina Schuurhannus, Frans Boot, Adriaan ten Berge, Ronny van Dijk, Rudy van Dijk Rob la Rose, Els Pasman, Lucie van Eu- wijck, Jan Koster, Henny Schippers, Jo han Grobben, Jaap ten Haaf, Hennj Schrieken, Jenny Voskuilen Niet alleen schoolkinderen zwommen voor het diploma, maar ook volwassenen en kinderen die niet meer op school zijn. Voor het A-diploma slaagden ook: H. Schrieken, H. van Riet, D van Essen, T. Sevink, mevr. A. Sevink-van Hoof, mevr. J. de Rond-Simons, mevr. B. Gros- Brons, mevr. A. de Beer-van de Hoven, mevr. J. Bedum, mevr. H. Prins-Rie- mersma, Joop van Riet, Gerry van de Broek, D. van Velzen, Elsabeth de Vries, Bert de Wildt, Chris Beernink, Loesje Gemen, Teun Elemans, Kees van Led den, Ingeborg Steyn, Gerdjan Muts, Re- nee Verduin, Rinus van Weelde en Frans la Rose. Voor het B-diploma slaagden: Ciska Wiss, Dik Starink, Jannie Tak, Ankie van Buuren, Markan Rip, Sylvia van Dijk, Gerard Vet, Irene Hibbel, Cathrien Drijver, Joke de Haan, Hans Stroïnk, Gertrud Karwoczik, Margaret van Doorn, Jan Peet, Dieny Grobben, Nienke Veld huizen, Anja Kok, Marleen Tervoert, Rob Balvers, Atty Hoekstra, Corrie de Greef, Hans de Haas, Rosamunde Ippel, Ingrid Verbeek, Llda van den Hoed, Willie van Riet, mevr. J. Wiss, mej. A. Dusch, An neke Sevink, Jeannette Tak, Liesbeth AUTORIJLES AUTORIJLES Instructeur met meer dan 20 jaar rijervaring. NIEUWE LES AUTO'S. AUTORIJSCHOOL Eikenlaan 1 - Telefoon 4685 AUTORIJLES AUTORIJLES Smits, Annemarie Bleeksma, Vera Ippel, Harry Ippel, Ria Starink. Voor het C-diploma slaagden: Eleonora van Dijk, Margriet Schrijvers, Nel van Leeuwen, Josien Oranje, Tineke Thie, Janny Samson, Anneke Oorthuis, Henk Figee, Gea van den Akker, Lieke Kievits, Marian Schmidt, Ymie Kamphorst, Har- rij de Vries, Kees Bosboom, Hennie den Hartog, Wim van de Veer, Door Fraai, Hans v. d. Ham en Piet de Haan. Voor het D-diploma slaagden: Wil Huur- deman. Piet van den Berg, Loni van Scheppingen, Dinie Samson, Gelien de Haan, Wies Fraai, Helene Kamphorst, Marjan Thie, Mieke Beernink, Ria Kraay, Ans Koppen, Yvonne Gout, Mieke van Kersen, Ingrid Korte, Brigitte Hilhorst, Han Mast en Rein van Oosten. Op woensdag 18 sept. a.s. wordt in ge bouw „Credo" aan de Julianalaan te Soestdijk weer de jaarlijkse tentoonstel ling gehouden van planten, die door de Soester schooljeugd gekweekt zijn Zo goed als alle lagere scholen, alsmede de Kon. Emma Huishoudschool, in to taal 13 stuks, hebben hieraan gedaan. Hoewel het weer dit jaar niet meewerk te, wordt toch op een flinke inzending planten gehoopt. Als noviteit wordt dit jaar ingevoerd dat de kinderen zelf onder toezicht in gebouw „Credo" bloemstukken en veld- boeketten mogen samenstellen, die daar na tegelijk met de planten worden be oordeeld. Hiervoor worden nu meer prijzen en ook prijzen van hogere waarde toeke- kend- dan het vorig jaar. Bloemenliefhebbers zullen, evenals de ouders van de deelnemende kinderen, ongetwijfeld gaarne deze expositie, die slechts één dag geopend is, bezoeken. De korfbalclub „De Meteoren" is aan het begin van dit jaar opgericht. Er zijn enige oefenwedstrijden gespeeld en za terdag en zondag 14 en 15 september zullen de eerste thuiswedstrijden van de competitie gespeeld worden op het ter rein achter hotel „De Birk". Het bestuur van de vereniging heeft zich in een cirkulaire tot de bewoners van de lanen in de buurt van dit ter rein gericht met het verzoek aan de ou ders hun kinderen erop te wijzen dat het niet de bedoeling is een korfbalveld te gebruiken als een terrein waarop men naar hartelust graven kan. Jongens die de leeftijd waarop men zo graag graaft te boven zijn gekomen, gebruiken het terrein menigmaal om er bromfiets- ritten te houden. Dat is niet prettig voor de leden van de korfbalvereniging, maar ook niet voor de omwonenden. Het bestuur van de korf balvereniging heeft dan ook in deze aangelegenheid de hulp van de omwo nenden ingeroepen. Het terrein heeft geen omheining, zodat het wel te begrijpen is dat de jeugd er speelt en graaft en bromt, maar dat gaat dan ten koste van de korfbalver eniging. De Vereniging van Huisvrouwen, afde ling Soest-Baarn, heeft op 11 september een koffiemorgen in hotel Royal te Baarn gehad. Op dinsdag 24 september wordt het seizoen 1963-1964 geopend met een quizmiddag, die verzorgd wordt door mej. A. J. Sluis. Deze bijeenkomst is in gebouw „Het Brandpunt" te Baarn. Op dinsdag 1 oktober wordt een excur sie naar een diamantindustrie in Amster dam gemaakt. Op 18 oktober zal er een voorlichtingsmiddag over voedsel in blik gegeven worden. Op 24 oktober is de gewestelijke dag in Hilversum en op 14 november zal Lode van Gent een causerie onder de titel „In de greep van het oerwoud" houden. Op 3 december is de jaarlijkse St. Nicolaasmiddag en op 17 december de gebruikelijke kerstmid dag. De Mixed Hockey Club Soest houdt op 25 september een ledenvergadering in restaurant „La Bordelaise" aan de Bur gemeester Grothestraat. Onder meer zullen de problemen ter sprake komen die het uitbrengen van negen of tien jeugdelftallen veroorzaakt. De ouders van de jeugdleden worden daarom verzocht de vergadering bij te wonen. Dames 1 speelt zondag tegen Hurley 1, Heren 1 speelt tegen Hurley 2. Dit zijn thuiswedstrijden. Dames 2 speelt een uitwedstrijd tegen Hurley 2. Het eerste herenteam komt in de vol gende opstelling uit: doel F Bolhuis achter N van Zadelhoff en C Thomas, midden H. Marcella, P v. Woerden en B Vriens, voor P van Hofwegen, A Bolhuis, D Eijsink, H. Evenhuis en E Hinderdael. Dames I komt in de volgende opstelling uit: doel A. Bartstra, achter mevr. Smits en J Hoppenbrouwers, midden A. van Hofwegen, E. Körnmann Rudi en T. Rein- ders, voor L. de Vink, J Roelofs, L v. d. Sterren, M. Kuijper en I Dalenoort. Wat een geluk.. Een brandgaatje in Uw goede pantalon"'; behoeft nog niet Uw hele costuum te be derven. Wij herstellen het weelsel - als de stol het toelaat - met de juiste garens, precies volgens de structuur. Absoluut onzichtbaar! Dit is precisiewerk. Dit is stoppage van tip top!... en tóch. voordelig! Hltraraum, L«ngt»tr»it 99. tel 46889 - Zulden»»g 12' i t«l 42913 ci-4th«m Adn de RuyltHaan 12. ld. 12C6I tir.ens maaeeIon- eiant-urn. Torenlun 12b. td .2850 HuUm, Kon. W.lbc - - tel. ti97 cl 3973 - Laren, Veldweg 1 '«L 3025 - Baarn, Tudnrijt j* lel 2310 - luuum, lepenUir. 4a. lel 14029 o! 19705 - Melkxcg II. tel 18705 - Hercncfddi t lel '3901 itr.ens waaaalon Soe»'. Merriweo'O 'el 3256 - Noderhorsl den Berg. Teren«eg '3. Ie' 54 5 n PERSi «wade wagag 'l Gsc Een paartje, dat zich telkens zeer langdurig en veelvuldig omarmde trok de belangstelling van een man, in de Amerikaanse plaats Tulsa. Zijn wan trouwen bleek niet ongegrond te zijn, want na onderzoek kwam aan het licht dat het paar in het bezit was van een sleutel, waarmee het parkeermeters kon openen. Tijdens hun intensieve omar ming openden zij de meter en stopten het geld in hun zak. Kerkelijke instanties in Zweden laten voor elke dag Bijbelteksten op een band opnemen, die men in verschillende grote steden telefonisch kan beluisteren. Hier voor bestaat grote belangstelling. In een perode van drie weken werden in Göte- burg dagelijks ongeveer 730 aanvragen op deze „Telefoonbijbel" geregistreerd. Tijdens een in Portugal gespeelde voetbalwedstrijd moest de match voortij dig worden beëindigd, omdat een der toeschouwers er van door ging met de enige bal die beschikbaar was. De eerste les die een modern kind op de schoot van moeder leert is: „Pas op dat je mijn nylons niet laddert!" „Het getuigt vaak van een uitmun tende taalbeheersing, niets te zeggen" al dus Belle Graham. Het hoofd van de medische facul teit van Edmonten heeft laten weten, dat hij wellicht het aantal studenten zal moeten beperken, omdat er niet vol doende lijken beschikbaar zijn. Voor de studie van zijn leerlingen zegt hij zo'n 30 a 40 lijken nodig te hebben, maar het beschikbare aantal is onvoldoende. Apparate Chemis' vraagt voor spoedig Gunstige arbeidsvoo vergoeding. Sollicitaties mondeli fabriek Belvedèrew Eventueel ook zater spraak 02955-3027. Vraag nog hede LAANST AFE

Soester Courant | 1963 | | pagina 6