DREESMANN Nieuw: AUPING etagebed „1001", idee van een uitgeslapen konstrukteur die er 1001 aanbouwmogelijkheden aan gaf. Voor het eerst in Nederland op deze grote exposi tie. Met schapjes, speelgoedplanken, boekenkast en schrijfblad groeit dit bed met uw gezin mee: van kleuterkamer tot teenagerkamer, van studeerkamer tot logeer kamer (met lits-jumeaux voor twee logees op één etöge). Het sterke hart van deze kombinatie: de AUPING spiraalmatras, die verkwikkende rust geeft. Slapenvan begin tot (hoofd) einde 't Eerste wat we van de wereld zien als we 's morgens de ogen opslaan: onze eigen, intieme slaapkamer, waar we een derde van ons leven toeven. Een plekje waar u het helemaal naar uw zin wilt hebben. Daarom opent uw warenhuis morgen op de tweede etage een expositie met het laatste nieuws over lekker slapen en gezellig wakker worden. Van een fijn romantisch hemelbed (325.- onbekleed) tot een „Relaxo", het bed waarop u kunt lezen, schrijven, eten en drinken, en uitrusten. heeft van alles zoveel meer! AMERSFOORT Nóg een primeur: de „toog" die het bed allure geeft. Hoeveel handige huisvaders hebben er al'over gedacht om zélf zo'n gezellige toog aan het hoofdeinde van het ledikant te knutselen. Vroom Dreesmann toont ze nu - kant en klaar - naar de stijl van uw slaapkamer. In strakke lijnen, uitgevoerd in fraai teak. In kunstig smeedwerk voor een rustiek effekt. Of knus bekleed met kreton of praktisch skai-doek - al of niet gekapitonneerc!. bevestigt de toog aan de wand, schuift het ledikant aan... klaar. Meer nieuws: De „Relaxo" noemden we al. Nieuw is de Pirelli Doppio Lusso, de werkelijk warme schuimrubbermatras met wereldpatent. Er zijn bedbakken met een matras bekleed met meubelstof, dus een gezellige zitbank overdag. Op de afdeling zal de kleurenweelde van de kollektie dekens u opvallen. Het nieuwe daarvan? Het zijn Orlon-dekens, die alles méé hebben, dekens, die lichter, zachter en warmer zijn. Nog meer bedkomfort: ruggesteuntjes om lekker lui in bed te lezen en handige bed- tafels. Let ook eens op de toepassing van gordijnstof voor bekleding: vele, leuke vondsten. Nóg meer? Jawel, maar komt u liever zelf een kijkje nemen!

Soester Courant | 1963 | | pagina 8