'nPUCH Co v. Weerkom r r H. GRIFT en ZN. 150 gram Ha Perzikenschêj VAN STEN Krabbels van Knelis. SOESTERBERG Postzegels sparen. Scheerapparalen W0NINGRUIL Lebon Visser N.V.. HUISELyKHElD BINNEN FbN... NIEUWöORDyN Volleybal S.V.V. Verlenging ontruimingstermi jn. Spreekuur Burgemeester. Jaarvergadering Volksonderwijs. Soesterberg op de film. K.V.O.-resultaten. Soesterberg speelde met 2-2 gelijk. Weer een overwinning voor Soesterberg. Snel rijk worden een fabeltje. van SCHALKWIJK .J Aangeboden te Amsterdam-Z. Aangeboden te Diemen Gevraagd te Soest Nieuwe bromfiets nodig? fS- Polikliniek van Anto 3 fles EXOTA nu Dikke SPECGLA/ van 2 Taai Poppen Rode Bieten, grol Haarverstev Curly werkster jongens banketbakkers bediende geschoold en on« schoold persone Hulp in de huishouding euige werkkracht e As je 't ming vraogt dan mok zeige dak niemaand gun dattie in de bak zit, ok ming eige nie, maor dat ikke 't d'r bar met eens bin datter rechters in Utreeh zitte die teuge Soesder Jonges ezeid hebbe, jullie motte maor us 'n poosie bromme, kaonebraojers. Dat waore van die jonges die dochte dat ter gin wette waore en dajje persies kon doen en laote waor je maor lol in had. Die gapte as de raove, hadde groote bekke teuge alle minse op de straot, ve- rinneweerde de boel en smeete mit geld dat zullie gestoole hadde. De pelisie kwam d'r tusse en die manne moste met naor ut beroo, waor ze hebbe zitte schettere van jullie maoke ongs niks, lapzwaanse van de pelisie, waant zukke groote bekke van jonges waore d'r bie die zeuve die noeng in de kast zitte. Die pelisie netuurlek maor zo'n bietje grinneke om die halze en maor denke, die groote bek gaoter strakkies wel of, as jullie in de bak zitte. Ikke schat dattie d'r noeng ok goed of is, waant 't zal nie metvalle ajje zoveul maonde bromme mot. Nie best veur die jonges en die ouwers van die jonges, maor 't ken toch heul gin kwaod dattie manne effe weette datter ok nog 'n wet is en da zullie maor nie pressies kenne doen wat zullie wille. Niks gappe, niks verinneweere, minse lastug valle en smeerlapperie uuthaole, maor heul gewoon warreke, net as jie en ikke en as zullie dan herrie wille schoppe mit brommers en de horlepiep wille daanse of harstikke gek wille doen aster zo'n nozem staot op te treeje, dan motte zullie dat eiges weete. Das nie zo'n raamp, waant wullie waore ok 'n keer jong, al is dat 'n heule tied eleeje, en wullie hadde ok wel us zin om bar gek te doen. 't Zag d'r effe naor uut dat in ongs darp de nozems de baos gonge worre en dat Trier 't hol van die braojers gong worre, maor dat is veurbie. Die nozems zitte in de bak, maor Trier staoter nog altied. Da zal wel blieve staon to ut van nareg- heid in mekaor gaot zakke. D'r binne netuurlek minse die kenne zeige, sloope die troep, maor die minse binne baang da zullie meuj worre as zullie zoveul tegeliek zeige, schat ik. ook de tweede set worden prijsgegeven. De derde set leverde winst op voor de rood-witten zodat voor de aanvang van de vierde set nog kans op een gelijk spel bestond. Na een spannende strijd toonden de Wilhelmina-reserves zich evenwel sterker zodat de wedstrijd met 1-3 verloren ging. Kennelijk geïmponeerd door de Expohal wist het eerste herenteam de vorige week tegen H.I.O.S. zijn normale vorm niet te vinden. Ook de wirwar van lijnen op de grond bracht nogal eens verwarring in de rood-witte gelederen. Kansloos gingen zij dan ook met 3-0 tenonder. Beter deden zij het deze week in de hun vertrouwde markthal-omgeving. In een goed gespeelde wedstrijd gaven zij Jeugdsport uit Hilversum in geen enkele set de gelegenheid gevaarlijk te worden zodat het einde kwam met een 3-0 over winning. Het jeugdteam van S.V.V. kon het tegen de vijfde uitgave van Spirit niet bol werken en verloor met 3-0. Voor deze week staat er voor de S.V.V.- teams maar één wedstrijd op het pro gramma en wel donderdag, 7 november, voor de dames S.V.V. 2Jeugdsport 1. Een enorme keuze vindt U bij Woninginrichting Beckeringstraat 13 Telefoon 2406 De eerste teams van de Soester Volley bal Vereniging hebben de twee afgelo pen weken de eer hoog moeten houden. Zo wonnen de dames hun laatste wed strijd in de markthal tegen V.I.O.S. 2 na de vorige week in de Expohal in Hilversum gelijk gespeeld te hebben te gen G.V.C. Een uitstekende start dus van hun optreden in de eerste klas. Tegen G.V.C. wisten zij de eerste set te winnen, waarna de tweede verloren ging. De derde set was weer voor de Soesters waarna zich in de vierde set een ge lijk opgaande strijd ontwikkelde die de G.V.C. dames uitstekend met 17-15 in hun voordeel wisten te beslissen. Uit slag 2-2. In de wedstrijd tegen V.I.O.S. 2 ging de eerste set verloren, maar daarna ging het team steeds beter spelen. Door de tweede, derde en vierde set te winnen wisten zij beide punten mee naar Soest te nemen. Het tweede damesteam kon het in de Expohal tegen V.I.F. 1 niet bolwerken. Nadat winst in de tweede set de par tijen weer op gelijke voet gebracht had, grepen de V.I.F.-dames de volle winst door zowel de derde als de vierde set op hun naam te brengen. Uitslag 1-3. Kon het derde damesteam de vorige week de Spirit-reserves geen moment be dreigen, tegen de Wilhelmina-reserves deze week ging het veel beter. Nadat de eerste set met 17-19 verloren was, moest Het college van B. en W. heeft de raad verzocht de ontruimingstermijn van eni ge onbewoonbaar verklaarde woningen te verlengen omdat voor de bewoners nog geen passende woonruimte gevon den is. Het gaat om de woningen Wete ringpad 4, Lange Brinkweg 1 en Hart- weg 4. De ontruimingstermijn van deze woningen zal met een jaar verlengd worden. Het spreekuur van de burgemeester te Soesterberg is niet op woensdag 6 no vember maar op donderdag 7 novem ber, des namiddags van 4 tot 5 uur. Donderdagavond houdt de afdeling Soes terberg van Volksonderwijs in de open bare school haar jaarvergadering. Op de agenda staat o.m. een bestuursverkie zing van twee leden en een bespreking van de beschrijvingsbrief van de alge mene vergadering. Voor een uitverkochte zaal hebben za terdag de bewoners van Soesterberg hun eigen plaats op het witte doek gezien- De drie voorstellingen, die in Huis ten Halve werden gegeven, duurden elk meer dan twee uur. Eerst werd de mid denstandsfilm van 25 jaar geleden ver toond, waarin men de middenstanders van toen bezig zag in hun bedrijf. Velen van hen doen dat nog, echter met dit verschil, dat hun zaak of bedrijf zich heeft aangepast aan de eisen van de nieuwe tijd. De volgende vertoonde film is opgenomen onder auspiciën van het Soesterberg Gemengd Koor. Het is een enige film, die tal van aspecten van het leven van alledag vastlegt en zeker in de loop der jaren als historisch docu ment nog in betekenis zal toenemen. Er is in deze film niets in scene gezet, doch alles is een natuurlijke afspiege ling van wat er leeft in onze plaats. Hierbij werden door de camera-mensen tal van komische situaties opgenomen. We zagen het kleurige leven op straat, zowel in het oude als in het nieuwe deel van het dorp, we keken in verschillen de bedrijven en in tal van andere in richtingen en gebouwen en waren bij de kinderen op de overvolle speelplaats en op school. Zeer bezienswaardig wa ren ook de door de heer Flente opge nomen films van de gymnastiekvereni gingen Laetitia en A.G.A.V.S. Het was al leven en beweeglijkheid: de fleurige op tocht een oefenavond bij Laetitia en het zomerkamp van A.G.A.V.S. De toe loop bij de drie voorstellingen was zo groot dat velen geen toegang meer kon den krijgen. Men overweegt dan ook om nog een voorstelling te geven. Het eerste seniorentwaalftal had een vrij weekeinde. K.V.O. 2 heeft in een harde wedstrijd Biko 4 in Bilthoven met 4-2 verslagen. Rinus Gaasbeek zorgde voor een 2-0 voorsprong, die tot aan de pauze ge handhaafd bleef. In de tweede helft scoorde Biko tweemaal, maar met doel punten van Ria Lenten en Tiny van Dijk werd de 4-2 overwinning bereikt. De K.V.O.-junioren keerden met een 3-0 overwinning op Doorn huiswaarts. De derde K.V.O.-overwinning kwam van de adspiranten B, die in Utrecht Vogel B met 2-0 klopten. ZATERDAGVOETBAL. Soesterberg speelde in haar uitwedstrijd tegen Bunnik met 2-2 gelijk. Vooral in de eerste helft was Soesterberg beslist sterker. Dat demonstreerde zich aldra toen rechtsbuiten Esmeijer met een prachtig schot Soesterberg de leiding gaf 0-1. Daarna gaf de verdediging van de tegen partij geen kans meer, zodat de rust aanbrak met de 0-1 stand. In de tweede helft was Soesterberg aanvankelijk niet erg gelukkig. Bij haar aanvallen zag het enige malen de kans ontglippen, daar de bal driemaal tegen de paal kwam. De tegenpartij was gelukkiger en maakte kort na elkaar twee doelpunten 2-1. Esmeijer verbrak echter de hierdoor ont stane spanning door uit een penalty voor Soesterberg gelijk te maken 2-2. In deze stand kwam geen verandering meer. De wedstrijd Soesterberg-Oranje Wit die aanvankelijk uit zou worden gespeeld doch werd omgezet in een thuiswedstrijd, is met een 3-2 overwinnig voor Soest- terberg geëindigd. Aanvankelijk zag het er niet naar uit dat Soesterberg winnen zou. Reeds na de eerste minuut opende Oranje Wit de score 0-1 om na 20 minuten de stand te verhogen tot 0-2. Tien minuten later maakte Schaepkens met een prachtig schot voor Soesterberg het eerste tegenpunt 1-2. Met deze stand brak ook de rust aan. In de 2de helft maakte uit een wirwar van spelers midvoor Bakker gelijk 2-2. De spanning ontlaadde zich toen Kolk man voor Soesterberg uit een penalty het overwinnende doelpunt inschoot 3-2. Deze stand bleef tot het einde gehand haafd. Door deze overwinning dingt Soesterberg mede naar de leiding. „De wereld is gebouwd op ambtenaren en postzegelverzamelaars", schreef Huxley in zijn befaamde boek „The brave new world". Het was wat gekscherend be doeld, maar als men naar de aantallen kijkt zou hij best eens gelijk kunnen krijgen. In Nederland zijn er vele tien duizenden, die verzot zijn op zegels. Waarom? Psychologen hebben het on derwerp zelfs reëel genoeg gevonden om hierop te studeren. „De verzamelaar van postzegels waant zich in een andere wereld. Het is vaak een compensatie voor het feit, dat hij in een bepaalde plaats is vastgeroest. Ook speelt de bezitters- dwang een rol. Hij heeft iets, dat zijn kennissen niet hebben". Minder prozaïsch is de stelling van de Haagse postzegel- deskundige H. J. van Dieten. „Er zijn twee soorten verzamelaars: de man, die alles houdt wat hij te pakken krijgt, nooit wat zal kopen en alleen maar ruilt en de baas-boven-baas, die, met een oog naar de waarde van de postzegel, een verzameling bijeen koopt". Van Drieten is makelaar Hij is directeur van het oudste veilinghuis (voor wat betreft post zegels) in Europa. Dezer dagen is in Den Haag - in menig opzicht centrum van de Nederlandse postzegelwereld, en niet alleen doordat de PTT daar zetelt - de vierhonderdste veiling van het huis van Van Dieten gehouden. De totaal omzet lag rond de half miljoen gulden. Kopers kwamen uit talrijke Europese landen. Van Drieten - die in de dertiger jaren het postzegel- bedrijf van zijn vader overnam - weet dus wel waarover hij* praat. „De meeste beginnende verzamelaars denken, als ik maar postzegels spaar, dan verdien ik daar centen mee. In het algemeen is daar geen sprake van." Het idee is de wereld ingekomen door de onverwachte prijsstijgingen, welke vooral in de jaren zestig en tweeënzestig konden worden genoteerd. Bepaalde onderwerpen, zoals vluchtelingenzegels, Expo-uitgiften en ze gels uit Israël stegen enorm in waarde, voornamelijk door speculatie. Duizenden zegels worden opgekocht door groothan delaren, die deze dan bij stukjes en beetjes op de markt brengen. Of de vraag wordt tevoren via reclamecampagnes opgevoerd. Prompt lijkt echter na enige tijd de prijs te duikelen tot een laag, meer aangepast niveau. Dit verschijnsel dreigt zich bijvoorbeeld in onze dagen voor te doen met de zoge naamde „Europa"-uitgiften. De prijzen van deze zegels zijn schandalig hoog. Zelfs „landen", zoals Liechtenstein, die in de realiteit vrijwel niets met de Europese eenwording te maken hebben, geven deze postzegels uit omdat de se ries voor dit soort staatjes een belang rijke bron van inkomsten vormen. In siders verwachten echter, dat de Europa zegels binnen niet al te lange tijd zullen kelderen. De verzamelaars, die voor hoge prijzen - in de hoop hen later voor nog hogere prijzen kwijt te kunnen - deze zegels hebben gekocht kunnen dan te recht teleurgesteld zijn. Maar zij ver zamelen dan ook, zo meent de heer Van Dieten, met verkeerde oogmerken. „Het snel rijk worden met het verzamelen van postzegels is een fabeltje. De teleurstel lingen zijn veelvuldiger dan de finan ciële successen." Langzamerhand is er verandering geko men in de stijl - zo men hiervan mag spreken - van het postzegels verzamelen. Vroeger was het nog mogelijk „de ge hele wereld" te sparen. Dat is nu - met de duizenden nieuwe uitgiften van vooral de jonge, op het geld van de verzamelaar beluste, staten, volkomen onmogelijk. Op de markt heeft dit grote invloed ge had. Landen uit Azië (behalve China en Ja pan), Afrika en Midden- en Zuid-Ame- rika zijn in ons land niet populair, ze ker niet voor wat betreft de oude uitga ven. Zeldzame zegels uit die landen kan men daardoor vaak voor spotprijzen in handen krijgen. Voor de verzamelaars met een kleine beurs is dit natuurlijk wel aantrekkelijk. Ook voor de nieuwe verschijning op post- zegelgebied, de motiefverzamelaar. Hij vergaart zorgvuldig allerlei zegels met bijvoorbeeld afbeeldingen van bloemen, dieren of schrijvers. Het land van her komst interesseert hem niet, als er maar een bloem op de zegel staat. Vooral de nieuwe staten - en sommige Oosteuro- pes landen - willen hiervan profiteren. Zij drukken ettelijke malen per jaar fraai uitgevoerde postzegels, welke zelfs, kunstmatig van stempels worden voor zien, om aan de vraag te voldoen. Toch kan men, door zijn verzameling op een originele manier te verzorgen, nog vaak tot leuke resultaten komen. Te koop prachtige heren SPORTFIETS, merk Ba- tavus, half jaar oud. Prijs ƒ150,- Nleuweweg 15. Goedlopen BILJART, 110 x 220, met verwarming, ballen, queus, rek enz., te gen elk aannemelijk bod. Tevens restant theater- fauteuils, 6 Jaar oud, hoog stoffering, koopje. Hotel Heidepark, Bilthoven. Te huur gevr. door Jong echtpaar, b b.h.h. WOON RUIMTE. Onverschillig wat. Van de Veldeplant- soen 53, Soest. Te koop OPEL Caravan '56. 1200,Molenstraat 101, Soest. Te koop mooie, goed on derhouden E.M. Jaarsma HAARD. Scholten, Middel- wijkstraat 28, na 6 uur. Te koop Ford TAUNUS 12M tegen elk aanneme lijk bod. Molenstraat 101. BEZORGERS gevr voor dagbladen. Drukkerij Al- ders, Van Weedestraat 12, tel. 2867. Te koop partij oude VAR- KENSMEST. 10,— p. m3 Schoutenkampweg 1. In de nieuw te openen Albert Heijn SuperMart te Baarn is nog plaats voor flinke MEDEWERK STERS voor diverse afde lingen. Leeftijd 18-22 jr. Inlichtingen worden ver strekt op donderdagavond 7/ll/'63. van 7.30-9 uur, in Hotel „De Kleine Wit te", Middelwijkstraat 2, Soest. Gevraagd per direct door secretaresse gemeubileer de of gestoffeerde ZIT- SLAAPKAMER met kook gelegenheid. Br onder letter N S. 5 bur. SCrt. Net KOSTHUIS aangebo den. Nieuweweg 47. Wie helpt mij aan een ongemeubileerde KAMER op een adres waar lk te vens kan eten. Graag ook huiselijk verkeer. In om geving station Soest. Br onder letter B10 bureau Soester Courant. Biedt zich aan KAPSTER voor noodhulp Br. onder letter V 22 bur S.Crt. Aangeboden 5-kamer flat (le verdieping) of 3-ka- mer parterre flat m. tuin aan gezellig winkelplein te Utrecht Br. onder let ter W 6 bur. SCrt. of tel. 030-29519. Kleine WERKPLAATS te huur gevraagd voor plm 1 jaar Br. onder letter B 48 bureau Soester Crt. TE KOOP Eng. ledikant, nieuwe bureaulamp met veer, radio met prima luidspreker, 2 luidspre kers voor draadomroep, pendule met goed slaand uurwerk, begrafenisuni form met pantalon voor drager, zwarte damespan talon, m. 44, mooie eiken boekenkast en een opla der voor gehoorapparaat. Alles t.e.a b. Birkstr. 71. Flinke JONGENS. Fikse lonen. N.V. Ceramiek Van Breugel, Koningsweg 2, Soestdijk. VERPLEGER met dipl. A of B gevr. voor de kliniek „Pasadena" (neutrale in richting voor de verple ging van langdurig zie ken), BW. Laan 300, Amersfoort. Salaris vol gens rijksregeling. Extern. Vijfdaagse werkweek. Voorts worden enkele ZIEKENVERZORGSTERS gevraagd. Lagere school opleiding is voldoende. Gerieflijke zitslaapkamers beschikbaar, voorzien van centrale verwarming en radio-distributie. Gezellige zusterhuiskamer met tv. Prettige sfeer. Regelma tige ontspanningsavon den. Naar verkiezing in tern of extern. Gunstige vakantie-regeling. Eerste aanschaf dienstkleding vrij. Desgewenst ls deel name aan een cursus voor het Diploma „Ziekenver- zorgster" mogelijk, in diensttijd. Goed salaris. Verder wordt gevraagd 'n WERKSTER voor hal ve dagen en ook een HUISKNESCHT voor en kele uren per week. Voor deze laatste functie wordt gedacht aan een gepen sioneerde die nog wat lichte werkzaamheden wil verrichten. Nadere inlichtingen aan gaande bovengenoemde functies worden gaarne mondeling, schriftelijk of telefonisch gegeven door de directrice. Tel. 14050. Albert Heijn N.V. heeft in haar nieuw te openen SuperMart te Baarn nog plaats voor een flinke JUFFROUW in de kaas- en vleeswaren-afd., leef tijd van 18-22 Jaar In lichtingen worden ver strekt op donderdagavond 7/11/63, van 7.30-9 uur, ln Hotel „De Kleine Wit te", Middelwijkstraat 2, Soest. WERKSTER gevr voor het schoonhouden van kantoren Pl.m. 14 uur p. week. Aanm Koningsweg 2, van 9-17 uur. TE KOOP N.S.U. Quickly 1958. ƒ60,-. Verl. Talma- laan HA. TE KOOP Zündapp Cross, 49 c c Heuvelweg 43 „The Moonstars" vragen SLAGGITARIST Aanmel den Schoutenkampweg 15. TE KOOP GEVRAAGD kinderledikantje, kinder stoel, box, wandelwagen tje en ultschulfbare lad der, lang 5 m. Br. met prijsopgave onder letter J Z. 4 bur. S Crt. Wie kan a s echtpaar aan WOONRUIMTE helpen Liefst met keuken, graag voor de winter. Br onder no. 152 bur. S.Crt. Albert Heijn N V vraagt voor haar nieuw te ope nen SuperMart te Baarn nog enige CAISSIÈRES, leeftijd 18-22 jaar In lichtingen worden ver strekt op donderdagavond 7/ll/'63, van 7.30-9 uur, in Hotel „De Kleine Wit te", Middelwijkstraat 2, Soest. HEBT U WOL Wij breien voor U. Telefoon 4759. STEEN HO FFSTR.SS TEL.290 6 SOEST In het psychiatrisch ziekenhuis „WILLEM ARXTSZ HOEVE" TE DEN DOLDER wordt voor spoedig gevraagd een TIJDELIJKE HULP-MENTOR (VRL.) voor het internaat van de vormingsklas voor 16- en 17-jarige meisjes. Taak Het assisteren van de mentor in de ruim ste zin en o.a. het opstellen van corvee- rooster en het leiden en controleren van het huishoudelijk werk van de meisjes in het internaat, het meemaken van de maal tijden enz. enz. Tijdsduur Voorlopig tot ongeveer 1 februari 1964, ge durende b.v. 3 avonden per week en één zaterdag per 2 weken (eventuele andere tijdstippen) in nader overleg met de men tor vast te stellen. Salariëring nader overeen te komen Gehuwd geen bezwaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Dol- derseweg 164, Den Dolder tel. 03402-53411 In het psychiatrisch ziekenhuis „WILLEM ARNTSZ HOEVE" TE DEN DOLDER wordt gevraagd een ALL-ROUND ELECTRICIëN voor onderhoudswerkzaamheden. Vereist Het V.E V.-diploma of daarvoor studerende Salarisschaal voor 23-jarigen en ouder 408,26 tot 544,64 bruto per maand en bovendien een vakantietoeslag van 41 van het bruto jaarsalaris. Salarisverhoging per 1/1 1964 is in voor bereiding. Aanstelling boven het minimum is niet uitgesloten. 5-daagse werkweek. 15 werkdagen vakantie per jaar en een keuzedag. Pensioenregeling Alg Burgerlijk Pensioenfonds Een dienstwoning komt t.z.t. ter beschik king. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van huidige functie en bruto salaris te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. Dolderseweg 164, Den Dolder etage-woning, bestaande uit 2 kamers, keuken en douchecel. Huurpijs ƒ62,per maand. vrijstaande woning (2 onder 1 kap), bestaande uit 2 kamers, keuken en douche-cel (beneden) en 2 slaapkamers (boven). Huurprijs 18,per week 3- of 4-kamer woning. Hogere huur geen bezwaar. Brieven aan Industrieweg 29-31, Duivendrecht of telefonisch van 8.00-17.00 uur, 020-55521. Koop hier het beste van het beste: PUCH SKYRYDER f665,— PUCH VS 50 DE LUXE f670 PUCH SPORT DE LUXE f720,— incl. alle accessoires. KROMMEWEG 28 - TELEFOON 2870 KI. Engendaalwed Elke woensdag val Behandeling excl. medi| donateurs op vertoon VOOR GEZELL1 BIRKSTRAAT 52 Vc Verloofden. Spoed Zwa CASSETTE tafelzilv pleet met gr. en kl. m< sen, compleet (nieuv zeer billijk, a conta f 197,50. Br. onder lett N.A. 8 bur. S.Crt. Confectieatelier „Pribo vraagt NAAISTER leerling-naaister. Aa melden tussen 8 en 17 Steenhoffstr. 52B, Soe Handige MEISJES. Ho lonen. N.V. Ceramiek V Breugel Koningsweg Soestdijk. Bij Remia N.V. te D Dolder is plaats voor BIJRIJDER. Leeftijd 18 jaar Aanm. dageli, van 9-12 en 2 tot 5 of na telf. afspraak ADLER SCHRIJFMACHINES vanaf f 325,-. Rademaker, Laanstraat Soest - Tel. 2957. Mevr. Leyendekker, Catslaan 7, telefoon 46 vraagt een prima voor één of 2 ochtenc in de week. Wij zoeken voor spoe ge indiensttreding en handige voor werkzaamheden onze fabricage-afdeling Aanmelden aan onze briek, Conimex, Eemn serweg 17 te Baarn. Gevraagd derde en een leerling Bank bakkerij Van Hattum, Grothestraat 11. Metaalverwerkend bed kan plaatsen tegen gunst arbeidsvoorwaarden. Aanmelden dagelijks de fabriekBeckerin straat 16, Soestdijk. gevraagd. Tijden na overeen te komen. W< ringstraat 60, Baarn, lefoon 2687. CONIMEX zoekt spoedige indiensttrec voor werkzaamheden de verschillende prod tie-afdelingen. Daar het loon mede hankelijk ls van vaardigheid en prest; verzoeken wij U bij v< keur mondeling te s; citeren. Onze kantoren bevln zich aan de Eemnes weg 17 te Baarn. 's terdags zijn wij geslo

Soester Courant | 1963 | | pagina 2