8 Hetzelfde fabrikaat, maai in moderne, ovale vorm en plastic pot S.9S Broodsnijmachine Snel. zonder gekruimel, het aantal boterham men dat U wenst. Dank zij de verstelbare microschroef op elke gewenste dikte Mes van roestvrij staal 6.65 RUhrflx room klopper De ideale koksmaat Klopt ei wit. mayonaise, slagroom en is nog citroenpers ook. Met maatverdeling op glazen pot, losse eierscheider en mayo- naisedruppelaar. In een handomdraai geraspte amandelen, kaas, noten enz Met tafelbevestiging. Personenweegschaal Sierlijk model weegschaal.. Het cadeau, dat boven aan het verlanglijstje van elke vrouw prijkt. Gemakkelijk af te lezen gewicht door in chroom gevatte loep. 19 75 Schuif ge wicht weegschaal U kunt er zuiver mee wegen tot 5'/ï kg. Maar dank zij het tweede schuifgewicht ook zeer kleine hoeveelheden. Met afneembare vernik kelde bovensehaal 13.75 Gr at en bakjes Met één beweging aan de rand van Uw bord te bevestigen. Geen geknoei meer op Uw schone tafelkleed. Zes stuks in fleurige doosverpakking. 8.90 Hache Vlte Groentesnijdev met plastic kap en vingerbeschermer. Snijdt alle mogelijke groentesoorten. Ligt gemakkelijk in de hand. Verpakt in leuke cadeaudoos. Groentesnijder Speciaal ontworpen voor het snijden van groente en uien Zonder verLies, zonder tranen. Knoflookpersfe Een herinnering aan Uw va- 2.75 kantietijd. Elke gewenste hoe veelheid in Uw gerecht De Cltroenschlllknljper geur komt nielaan Uwhanden Ideaal aan tafel. Geheel vervaardigd van roestvrij staal. U houdt Uw handen schoon. Te gebruiken bij vis, thee, vermouth, frisdranken etc. Peper molens Diverse fraaie modellen. Naast vers gemalen koffie nu ook Uw peper direct voor het gebruik gemalen 3.30 «I 5.95 5.SO 11.75 12.SO Fraaie, met kunstleer beklede kleerhangers, een sieraad in Uw hal. Voor het opbergen van al Uw waardevolle bescheiden. Afm. 20 x 14 x 7 cm. Parelgrijs ha merslag gelakt. Cognacglas warmer Om Uw feestje in stijl te la ten verlopen. Prijs zonder glas Notenkraker Gegoten aluminium notenkra ker. fraai uitgevoerd in leuke cadeauverpakking. Schenkkurken Staat gezellig op Uw wijn- of borrelfles. Wij hebben ze van zeer eenvoudig tot zeer luxe Prijzen van 0.4© af. ■-w, Zakmeseen Een serie zakmessen van per fecte kwaliteit Richard A. Her der. Roestvrijsta&J lemmet. Kunsthoorn heft. Met of zonder etui. Auto was borstel Voor heren, die zelf de wagen wel eens een goede beurt willen geven. Aansluitmogelijk- heid voor 1 i" en slang. Wanneer de borstel afgeschroefd is, is deze slang tevens te ge bruiken als tuinslang 2.95 AJV ketrekker Heteluchtkachel Inventum Deze kachel is buitengewoon geschikt voor koude dagen op studeerkamers en vertrekken, welke niet gestookt kunnen worden. Regelbaar voor 900 en 1800 watt roemde BACCHUS kurketrekker. In een Ike fles geopend. Boekenrekken Tornado boekenrek, naar eigen inzicht en behoefte uit te breiden met losse onderdelen, waardoor elke gewenste kombinatie mogelijk is Prijs standaard boekenrek 23.50 Pocketboekenrek Een klein boekenrek voor kleine boekjes. De planken zijn voorzien van handige boeken steunen. 9.75

Soester Courant | 1963 | | pagina 15