r Schuifladen Een onder-schuiflade van hoogwaardig plas tic. Gemakkelijk onder Uw keukenplanken of kastjes te bevestigen door middel van bijge leverde schuifrail. In diverse kleuren. Grote maat, inhoud 1 kg. Kleine maat, inhoud - kg Koelkastset 5.SO Flexibele koelkastset met 4 dozen, 2 vierkant, I langwer pig en 1 groot vierkant. In elke koelkast onmisbaar Kaasstolp Cactusgieter Een sierlijk model, dat eerlijk laat zien hoeveel kaas er nog is. Beslagkom Stevige beslagkom met deksel voorzien van opening. Zeer handig voor electrische mixers daar spatten uitgesloten is. Broodtrommel Ook Uw planten hebben dorst. Wat de koffiekop is voor Uw man, is deze gieter voor Uw planten. Een tweevlams comfoor met waxinelichtjes om Uw warme hapjes warm te houden. Medicijnkast In elk huis hoort een medicijn kastje. Daarom deze Italiaanse. Afmetingen 33 x 22 x 11 cm. Zwart plastic romp met witte deur. 14.65 Aangepast aan het huidige keukeninterieur Gemakkelijk dragende handgreep. Breed, inliggend pedaal. Vierkant, dus ruimtebespa- rend. I 9.50 1.95 Closetborstelgarnltuur 7.95 Een „uitzonderlijk" goed model, juist door de brede platte drukknop 5.75 Rechaud Hygiënisch. Romp in tweekleurige plastic uit voering. Rubber borstel met plastic steel. 4.75 Het meest onmisbare element in Uw keuken. Met schuifdek sel, dus geen extra ruimte voor het openzwaaien van de deksel Geheel plastic in di verse kleuren Gasaansteker Pedaalemmer Medicijnkast Mocht U liever een metalen medicijnkast bezitten dan is dit de kast voor U. Geheel wi gemoffeld, afmetingen 37 x 29 15 cm. Deur gemoffeld in contrasterend blauw. Magnetische xeephouder Een houder, die met behulp van een magneet dat glibberige stukje zeep voor U vasthoudt 0.70 Eiersnijder 1.B5 Met een lichte vingerdruk keurige, gelijke plakjes. In leuke geschenkdoos verpakt Duetto keukentang Uw handige keukenhulp. Als tang te gebruiken om er alles mee uit de hete frituur te pakken. Losgehaakt heeft U 2 handige visscheppen of bak- spanen. Italiaanse Espressotilter Het heerlijke kopje koffie uit de espressobar, nu ook thuis. U wilt nooit iets anders meer. Voor 3 kopjes 10.75 Voor 6 kopjes 13.75 Voor 9 kopjes gfc tg.75 2.25 Lepelrek Het vertrouwde keuken beeld. Blank gelakt beuken rekje met 5 verschillende ahorn houten lepels. Roomklopper Als speciale aanbieding nu eens een prima roomklopper voor een heel l?.ag prijsje. Boter garneer lepel Gemaakt om het botervlootje „versierd" op tafel te brengen, tevens geschikt als fles- opener. 1.95 3.75 Uiensnijder Een practisch cadeautje, dat zo vaak vergeten wordt Geen tranen meer Maggitleshouder Nieuw model. Practischer. Fraaier. Handiger Een tafelsierend gebruiksvoorwerp. o.ao Trapkrukje Trip-Trap Strijkplank Huishoudtrap Ideaal in de keuken en voor de buitenboel Ivoor gemoffeld met rubber sokken. Breed platvorm Verchroomde steunbeugel. Metalen strijkplank, in verschillende standen verstelbaar, ook voor zittend strijken. Buis- werk creme gemoffeld. 3 treden 32.50 4 treden 37.50 5 treden 42.50 24.95 Een handig krukje, met één handbeweging omgetoverd in een trapje van 3 treden. Zit- hng en treden van gelakt Sla vonisch beuken. Handgleuf in zitting.

Soester Courant | 1963 | | pagina 18