Per bus naar het U.S.O. in Tivoli District III L.S., De provincie Utrecht bezit in het U.S.O. een orkest dat tot een van de belangrijkste in ons land behoort. Hoewel het orkest zich regelmatig in verschillende plaatsen van de provincie Utrecht laat horen, zijn er nog talloze gemeenten waar men bij gebrek aan een redelijke zaal van goede concerten verstoken blijft. Het orkest concerteert in Utrecht in de grote concertzaal van Tivoli waar het in zijn volledige bezetting (90 musici) de grote werken van het muziekrepertoire ten gehore brengt. De leiding van het U.S.O. is van mening dat ook de inwoners van de kleinere gemeenten in de gelegenheid gesteld moeten worden het orkest regelmatig te kunnen beluisteren in hun eigen omgeving en concertzaal. Reeds werden enkele jaren terug proeven genomen met zgn. „bus concerten", die gunstige perspectieven openden op een voortzetting hiervan. In het a.s. winter seizoen zal het voor U mogelijk worden zich op een in bijgaande folder aangegeven adres in Uw woonplaats te abonneren op 3 donderdagavondconcerten in Tivoli. De prijs van een abonnement is 12,50 (inclusief vestiaire en plaatsbespreking). De busrit heen- en terug wordt aan de abonnees door het U.S.O. gratis aangeboden. In bijgaande folder vindt U de data en het volledige programma van deze concerten. Bovendien zullen op verschillende plaatsen in Uw gemeente biljetten worden opgehangen waar op de dirigenten, solisten en volledige programma's vermeld staan: tevens worden hierop de vertrektijden der bussen aangegeven. De bussen van de Firma Tensen te Soest zullen het vervoer regelen en verzorgen. Namens het Bestuur van het U.S.O. H. VAN LEEUWEN, Directeur

Soester Courant | 1963 | | pagina 17