FUGERS RIJWIELEN PROBLEMEN ROND DE EEMPONT. UITBREIDING GEMEENTEHUIS. GESCHENKEN FRANS BOSMAN KINDERRIJWIELEN - AUTOPEDS DRIEWIELERS - SKELTERS VIERDE BLAD SIERADEN VOSKUILEN Gouden of zilveren Grote sortering Centrifuges Stofzuigers Broodroosters Strijkijzers Scheerapparaten Snelkookpannen Koffiemolens Badkamer- verwarming Mixers Keukenmachines Klokken IJsbereiders Dompelaars Haardrogers (Föhn) Haardroogkappen Gongen Theelichten Kookplaatjes Sapcentrifuges Hoogtezonnen Waterkokers Autopechlampen Zaklampen Badiatorkachels V ent ila tor kachels Kaam vent ilat oren Transistor-radio's Bakoventjes Wasdrogers Keukenwekkers Schemerlampjes Verlichte Scheerspiegels Verlichte toiletspiegels Smeedijzeren hallspiegels Alles voor uw kind. In lOOO+l gevallen GEMEENTERAADSVERGADERING. De gemeenteraad is woensdagavond in openbare vergadering bijeen geweest on der voorzitterschap van de burgemees ter, mr. S. P. Baron Bentinck. De heer Berkelbach van der Sprenckel (prot. chr.) had bericht van verhindering gezonden. 1. Vaststelling notulen van de openbare vergadering gehouden op 16 oktober 1963. Zonder bemerking goedgekeurd. 2. Ingekommen stukken. a. Schrijven d.d. oktober 1963 van Dr G. L. de Haan-Lorentz inzake het fluore- ren van drinkwater, met voorstel dit voor kennisgeving aan te nemen. Conform besloten. b. Schrijven d.d. 23 oktober 1963 van de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen te Amsterdam inzake het St. Nicolaasfeest met voorstel dit voor kennisgeving aan te nemen omdat zich in deee gemeente hieromtrent geen excessen voordoen. Conform besloten. c. Schrijven d.d. 7 november 1963 van de korpschef van de gemeentepolitie al hier houdende een opgave van het aan tal bekeuringen t.a.v. bromfietsen met voorstel dit voor kennisgeving aan te nemen. De VOORZITTER deelde mede dat er in 1962 in Soest 2677 processen-verbaal te gen verkeersovertreders opgemaakt zijn tegen 2866 tot en met half november van dit jaar. De 3000 zal gemakkelijk gehaald worden. Dat is dan 100 processen-ver- baal op 1000 inwoners, terwijl 89 het lan delijk gemiddelde is. De aktiviteit van de politie laat dus niets te wensen over. Dit jaar zijn 400 bromfietsers wegens een overtreding bekeurd. Op een vraag van mevr. POLET wat er met deze processen-verbaal gebeurt ant woordde de VOORZITTER dat de rech ter hierover beslist. d. Controle rapporten van het Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen der Verenigingen van Neder landse Gemeenten met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. Conform besloten. e. Schrijven van de heer J. K. de Bruin, penningmeester van het Comité 40 jaar Vereniging Vrijwillige Brandweer, d.d. 4 november 1963, houdende mededeling in hoeverre een beroep is gedaan op de ga rantie van de gemeente met voorstel dit voor kennisgeving aan te nemen. Conform besloten. f Aanbieding begroting 1964 en financi eel verslag over 1962 ingevolge artikel 16. lid 4 van de gemeenschappelijke regeling opleidingsschool voor gemeentepolitie te Wassenaar met voorstel deze voor kennis geving aan te nemen. Conform besloten. g. Schrijven d.d. 11 november 1963 van de heer R Schaatsbergen te Soest in zake grondtransacties aan de Baten- burglaan te Soesterberg met voorstel daarop niet in te gaan en derhalve het reeds genomen besluit te handhaven. Conform besloten nadat de verplichting tot bouwen opnieuw uitgesteld is. Aan de heer Schaatsbergen is ruiling van grond voorgesteld, maar hij neemt hiermede geen genoegen en wenst meer grond. h. Schrijven d.d. 13 november 1963 van het Humanistisch Verbond te Soest- Baarn inzake het feit dat het gymna stieklokaal in de Kerkebuurt is afge keurd, met voorstel dit schrijven m handen te stellen van Burgemeester en Wethouders om advies. De heer PIEREN (P.v.d.A.) wijst er op dat deze weg bijzonder slecht is en dat er nodig iets aan gedaan moet worden. Wethouder VAN ZADELHOFF (K.V.P.) antwoordt dat eerst de Batenburgweg aan de beurt is. De Sterrenbergweg zal wat opgeknapt worden en definitief in orde gebracht worden als de Batenburg- weg klaar is. De Sterrenbergweg zal een B-weg worden om zwaar verkeer te we ren. Dit geldt uiteraard niet voor de bedrijven die er gevestigd zijn, want deze mogen niet gedupeerd worden. Conform besloten. i. Schrijven d.d. 15 november 1963 van de bewoners aan de Sterrenbergweg te Soesterberg inzake de toestand van deze weg met voorstel dit schrijven in han den te stellen van Burgemeester en Wet houders om advies. Conform besloten. j. Schrijven van ons college' inzake de scheuren, welke zich voordoen bij de woningwetwoningen op de Soester Eng, met voorstel dit schrijven voor kennis geving aan te nemen. Op de schriftelijke vragen van de heer DE BRUIN V.V.D.) heeft het college van B. en W. geantwoord dat het college reeds bekend was met het feit dat er scheuren in de flats op de Eng waren voordat hierover vragen gesteld waren. De directeur van gemeentewerken had zich reeds tot de ontwerper van de wo ningen, ir. S. J. van Embden, gewend. Hij heeft hierover met de heer Van Embden een bespreking gehad. De aan nemer en diens technisch adviseur zijn verantwoordelijk en zij zijn het er mee eens dat een deskundige de oorzaak van dit euvel zal onderzoeken. Mevrouw POLET (P.v.d.A.) vindt het on prettig dat er zoveel nagekomen stuk ken zijn, terwijl afgesproken was dat dit niet meer gebeuren zal. Onder meer heeft men daardoor geen gelegenheid gehad het antwoord van het college van B. en W. aan de raad te bestuderen. De VOORZITTER antwoordt dat deze vragen en dus ook het antwoord publie ke belangstelling hebben, zodat snelle afdoening gewenst is. De heer DIJKSTRA (prot. chr.) heeft woorden van lof voor de grote voortva rendheid waarmee deze zaak door het college van B en W. is aangepakt. Hij vraagt of de kosten van het onderzoek en het herstel voor rekening van de aannemer komen en of er ook andere woningen scheuren vertonen. Wethouder VAN ZADELHOFF (K.V.P.) antwoordt dat het onderzoek en het her stel niet ten laste van de gemeente ko men. De architect gaat geheel vrijuit. De aannemer en zijn beton-constructeur trachten zich niet aan de verantwoorde lijkheid te onttrekken en gaan accoord met een deskundig onderzoek. Over het algemeen is de afwerking van woning wetwoningen zeker zo goed als van an dere woningen en dit euvel is bij de woningen aan het Van de Veldeplant- soen voor het eerst geconstateerd. 3. Voorstel om het schetsplan van de architecten Rouville de Meuen en Huls hof! als uitgangspunt voor de toekom stige verbouwing en uitbreiding van het gemeentehuis te aanvaarden. Wethouder VAN ZADELHOFF (K.V.P.) merkt op dat de architect een beperkte opdracht had. Getracht moest worden het nieuwe deel van het raadhuis zoveel mogelijk in overeenstemming te brengen met het oude. Als men thans een meer eigentijdse stijl wenst dan kan dit met de architect overlegd worden. Mevrouw POLET (K.V.P.) is het opge vallen dat in het raadsstuk gewag ge maakt wordt van inspanning die men zich moet getroosten om Soest uit te breiden. Zij vindt het niet nodig de ge meente te sluiten, maar acht het even min gewenst dat steeds meer premie- woningen gebouwd worden voor mensen die van buiten komen. De heer ORANJE (V.V.D.) voelt veel voor het plan, al zag hij liever de bouw van een nieuw raadhuis en hij vraagt of aan passing van het plan aan de eisen van nu opnieuw geld zal kosten. Wethouder VAN ZADELHOFF (K.V.P.) antwoordt dat het voorlopig alleen maar om een bespreking met de architect en het bezien van de mogelijkheden gaat. Later kan eventueel crediet verleend worden voor wijziging en een definitief plan. De VOORZITTER merkt op dat de eisen van nu geheel anders liggen dan acht jaar geleden toen het plan gemaakt is. Mevrouw POLET krijgt ten antwoord dat het helemaal niet de bedoeling is Soest met veel krachtsinspanning vol te bouwen. Krachtsinspanning is echter nodig voor het in goede banen leiden van de druk die op Soest uitgeoefend wordt. Men wil hier nu eenmaal graag wonen. Dat is er mede de oorzaak van dat de woningnood niet afneemt. 4. Voorstel tot vaststelling van de ver ordening op de heffing en invordering van een recht voor het ophalen van vuilnis in de gemeente Soest. De raad is verdeeld over de wenselijk heid de nieuwe tarieven in termijnen te laten betalen, maar de meerderheid is voor termijnbetaling, zodat hiertoe be sloten wordt, voor 1 emmer betaalt men voortaan f 12.per jaar, voor 2 ƒ18. voor 3 en meer eveneens 18.plus 9.voor elke emmer boven het aantal twee. Gerekend wordt dat een emmer tien jaar meegaat Wie na vijf jaar een nieuwe emmer nodig heeft moet de helft van de dan geldende prijs betalen. Op een vraag van Mevrouw MUURLING (prot. chr.) over het ophalen van groot vuil, dat nu slechts tweemaal per jaar gebeurt, antwoordt wethouder VAN ZA DELHOFF (K.V.P.) dat de directeur van gemeentewerken met een plan bezig is dat deze materie behandelt. Het vuil dat niet tot kompost verwerkt kan worden schept grote problemen bij het vuilver- werkingsbedrijf. De toename van het huisvuil eveneens. Enige tijd geleden was dit 175 kilo per persoon per jaar, nu al meer dan 230 kilo. Misschien zal het noodzakelijk zijn een verbrandingsoven aan te schaffen om het vuil te vernieti gen waarvan geen kompost gemaakt kan worden. Een oven van circa 150.000 gulden zal het vuil tot 10 procent as kun nen terugbrengen en in noodgevallen al le vuil kunnen verwerken. 5 Voorstel tot wijziging van de „Uitke- rings- en pensioenverordening wethou ders". Dit punt wordt aangehouden. 6. Voorstel tot wijziging van de veror dening regelende de voorwaarden voor de levering van gas door het gemeente lijk gasbedrijf te Soest. Mevrouw POLET (P.v.d.A.) vindt het een weinig prettig voorstel. Zij vindt huurschuld erg, maar met het afsluiten van het gas bij hen die huurschuld hebben wordt de gemeente bevoorrecht boven de gewone huiseigenaren. Zij, die electriciteit hebben, kunnen niet aange pakt worden. Het lijkt haar veel ver standiger de woninginspectrice in te schakelen. Zij kan mogelijk iets berei ken bij de mensen die achterstand in het betalen van de huur hebben. Als het helemaal niet gaat dan moet de gemeen te tot uitzetting overgaan als al het mo gelijke geprobeerd is om de huur binnen te krijgen. De heer ORANJE (V.V.D.) vindt het een grof middel, maar noodzakelijk voor het handhaven van de betalingsdiscipline. Hij heeft echter bezwaar tegen de redactie van 2 artikelen. In art. 1 zou hij graag het „staken van de gaslevering" gewij zigd zien in „de mogelijkheid tot sta ken" en in artikel 2 wordt de indruk ge wekt dat de directeur van het gasbedrijf de man is die uitmaakt of het gas al of niet afgesneden wordt. Duidelijker moet hierin tot uiting komen dat het college van B. en W. dit uitmaakt. De heer HOM (K.V.P.) vraagt zich af of deze maatregel afdoende is. De P.U.- E.M. maakt druk reclame voor stroom- levering en het beschikbaar stellen van electrische apparaten, dus de P.U.E.M. zal deze mensen wel helpen. De heer DIJKSTRA (prot. chr.) vindt het middel onelegant, maar ziet eveneens de noodzaak van deze maatregel in. Hij vindt het niet nodig dat de redactie van de verordening gewijzigd wordt. De heer PIEREN (P.v.d.A.) heeft de in druk dat de gemeente niet genoeg ge maand heeft. Hij ziet slechts succes als gas, water en licht afgesneden worden, maar die mogelijkheid bestaat nu een maal niet. Wethouder v. d. AREND (prot. chr.) spreekt namens het college van B. en W. als hij zegt dat burgemeester en wet houders deze maatregel niet prettig vin den. Er moet echter iets gedaan worden. De gemeente kan huurders nu eenmaal moeilijk op straat zetten omdat voor nieuwe woonruimte gezorgd moet wor den en die is er niet. Dat er een onbil lijkheid is ten opzichte van hen die al leen maar electriciteit hebben is juist, maar niet te voorkomen. De maatregel is bedoeld voor kwaadwilli gen, die ook niet door de woninginspec trice tot betaling gebracht kunnen wor den. Met de lakse betalers en zij die door overmacht huurschuld hebben kan Een electrisch geschenk zal beslist wel in de smaak vallen. Al deze artikelen van de meest bekende merken uit voorraad leverbaar. Komt U geheel vrijblijvend eens binnen. Electrotechnisch Installatiebureau Soesterbergsestraat 20A - Telefoon 3367 de gemeente het wel klaarspelen. Men be hoeft niet bang te zijn dat de P.U.E.M. deze mensen van stroom en toestellen zal voorzien als ze huurschuld hebben. Onder hen zijn er die al acht weken achter zijn, dus van niet tijdig manen is werkelijk geen sprake. Dat zijn over het algemeen de kwaadwilligen met te levisietoestellen, wasmachines en brom mers op afbetaling en met angst dat deze artikelen weggehaald worden als ze niet op tijd betalen. Mevrouw POLET (P.v.d.A.) gelooft niet dat deze categorie huurschuld heeft, maar de mensen die met een onjuist De heer G. M. v. Leeuwenberg te Utrecht wordt gekozen nadat door mevrouw MUURLING (prot. chr.) gevraagd is of het mogelijk is een vrouw in deze com missie te kiezen. Men vraagt zich na melijk wel eens af hoe het mogelijk is dat iets door de commissie goedgekeurd wordt. Een vrouw bekijkt de dingen an ders dan een man. Wethouder VAN ZADELHOFF (K.VP.1 antwoodt dat de beoordeling niets te maken heeft met de beoordeling van een modeshow, zodat benoeming slechts mo gelijk is als een vrouwelijke architect ter beschikking is. Men kan het werk van een vakman niet door leken laten beoordelen. 8. Voorstel tot het verlenen van ont heffing als bedoeld in artikel 1 van de „Zoneverordening Hinderwet" aan: a. Gebr. Broere N.V., 's-Gravendeelsedijk 73, te Dordrecht, voor het oprichten van een benzinepompinstallatie op een perceel aan de Postweg 57, Conform besloten. b. Fa. Gebr. Kooij, Soesterbergsestraat 2 te Soest, voor het uitbreiden en wijzi gen van een benzine-, superbenzine- en autogasoliepompinstallatie aan de Soes terbergsestraat, alhier. Conform besloten. 9. Voorstel tot het verlengen van de ontruimingstermijnen van onbewoonbaar verklaarde woningen. Conform besloten. 10. Voorstel inzake het opnemen en be leggen van kasgelden in 1964. Conform besloten. 11. Voorstel tot aankoop van: a. een perceel grond gelegen aan de Van Weedestraat van G. Heijn; Conform besloten. b. een perceel grond met de woning Eikenlaan 33 van A. v. d. Brink: Conform besloten. c. een perceel grond met de woning Beu kenlaan 47 en verdere opstallen van J. Th. Schlüter; Conform besloten. d. een perceel grond gelegen aan de Industrieweg van de N.V. Confectiebe drijven „Pribor": Conform besloten. e. een strook grond gelegen aan de Prins Bernhardlaan van W. P. Schrijver; Conform besloten. f. een perceel grond met de woning Ossendamweg 30 en verdere opstallen van mevr. D. A. H. Helder-Jesse; Conform besloten. g. een perceel grond gelegen aan de Beukenlaan van mevr. E. L. J. Graadt van Rogen-Gross. Conform besloten. Een perceel grond met de woningen Verlengde Tamalaan 11a en 11b van L. L. van der Vliet. Conform besloten. 12. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor het vastlegen van een stuifzand-terrein op de Lange Dui nen in de gemeentebossen. De VOORZITTER merkt op dat er door de eeuwen heen gevaar van verstuiving in de Soester duinen geweest is. Vaak is ingegrepen en nu is dit ook nodig. Dat hoeft alleen maar te gebeuren aan het einde van de Sparrenlaan. Daar moet meer vegetatie komen. De schoon heid van de duinen dient behouden te blijven. Mevrouw MUURLING (prot. chr.) toont zich verheugd met deze maatregel Ze krijgt de indruk dat het toenemend be zoek aan de duinen de verstuiving doet toenemen. Er moet nauwlettend op wor den toegezien dat men slechts daar loopt waar dit geoorloofd is. Conform besloten. 13. Voorstel tot aanwijzing en benoe ming van leden van het bestuur van de stichting tot beheer van het Soester Natuurbad. De heer HILHORST (K.V.P.) vraagt of het eigenlijk wel nodig is bestuursleden te benoemen die blijkbaar niets te vertel len hebben. Hij doelt hiermee op een passe-partout dat aan de raadsleden uitgereikt zou worden, zodat ze het na tuurbad en andere gemeentelijke instel lingen kunnen bezoeken. Wethouder VAN ZADELHOFF (K.V.P.) antwoordt dat gemeenteraadsleden altijd toegang hebben tot manifestaties op terreinen van de gemeente, ook in het natuurbad en het openluchttheater. Mevr. M H. B. Muurling-Voorthuis, de heren P. C. Pieren en J. R. van Poppe- len, mevr. C. H. Sehuuring-Van Goor en de heren H. J Brink, J. M. Hoppenbrou wers en A. Th. Spünter werden herko zen. 14. Voorstel tot vaststelling van het uit- Kerkstraat 3-5 Deelnemer Bonnenaktie Telefoon 2030 huishoudbudget werken. De VOORZITTER noemt het afsluiten van gas een uiterste maatregel, even als uitzetting, waarvoor de gemeente evenmin terugdeinst als het helemaal niet anders kan. De gemeente heeft ech ter een sociale taak en een particuliere huiseigenaar niet. De gemeente moet mensen aan een huis helpen die een an dere huisbaas niet hebben wil. Hij acht het inschakelen van de woninginspectri ce niet juist. Zij is een sociaal werkster en mag niet aangezien worden voor het verlengstuk van de ontvanger. Op voorstel van DE VOORZITTER wordt dit punt aangehouden om de voorgestel de wijzigingen van de heer Oranje aan te brengen en om overleg te plegen met de P.U.E.M. 7. Voorstel tot het benoemen van een plaatsvervangend lid van de schoonheids commissie. ,breidingsplan Ossendamweg. De heer ORANJE (V.V.D.) spreekt er zijn bevreeemding over uit dat aan de ene kant gepleit wordt voor beperking van bedrijven in dit gebied, terwijl in het zelfde raadstuk sprake is van de vesti ging van een bedrijf. Dit punt wordt aangehouden. 15. Voorstel tot verkoop van: a. grond gelegen aan de Dokter de Vos- laan en de Dokter Schoonenbeeklaan aan de N.V. Bouwfonds Nederlandse Gemeenten. Conform besloten. 16. Voorstel tot verlenen van eervol ont slag aan: a. Mej. B. Dijkman als gymnastiekon- derwijzeres aan de openbare lagere scho len in de gemeente Soest; Conform besloten. b. Mevr. H. v. d. Berg-Pieneman als vak- onderwijzeres aan de openbare school VAN DE SOESTER COURANT VAN VRIJDAG 22 NOVEMBER 1963. wat de huid ook deert of ontsiert helpt PU ROL voor uitgebreid lager onderwijs. Conform besloten 17. Voorstel tot het benoemen, van een onderwijzer aan de openbare school voor gewoon lager onderwijs te Soesterberg. Dit punt wordt van de agenda afgevoerd. 18. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor de aanschaffing van een methode voor het vak kennis der natuur t b v. de openbare school voor g.l.o. in de Kerkebuurt. Conform besloten. 19. Voorstel tot het verlenen van mede werking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan: a. het bestuur van de vereniging voor Chr. onderwijs te Soesterberg voor de aanschaffing van twee poederbrandblus- apparaten en de uitvoering van enige werken zulks t.b.v. de Chr. school voor g.l.o. te Soesterberg, Conform besloten b. het bestuur van de vereniging „De School met den Bijbel" te Soest voor het aanbrengen van een bergruimte bij de christelijke v.g.l.o. school, alhier Conform besloten. c. het bestuur van de vereniging „De School met den Bijbel" voor het aan brengen van een gas-centraleverwarming in de Da Costaschool voor g.l.o. Conform besloten. 20. Voorstel tot het benoemen van de le den van de commissie ex artikel 8 van de Woonruimtewet 1947. Mevr. H. M. Meurer-van Eyk, mevr. S. M Polet-Musler en de heren J. C. Brouwer, H. M. v. d. Rotte en H. Stoltenberg wor den herkozen. De heer J. D L. Zoetelief wordt tot plaatsvervangend lid gekozen als opvolger van de heer J, Holtus. 21. Voorstel tot het treffen van voor zieningen met betrekking tot het Soester Natuurbad. De heer ORANJE (V.V.D.) vindt het ver heugend dat het bezoek aan het natuur bad groot geweest is, maar exploitatie- cijfers zijn belangrijker als men over een dergelijk voorstel moet beslissen. Wethouder DE HAAN (P. v. d. A.) ant woordt dat er dit jaar winst gemaakt is. Soest heeft 194.000 bezoekers in het bad gehad en veel grotere gemeenten JUWELIER Van Weedestraat 8 Ook Keltum Plate en Tanja Verlovings ringen. minder. In Enschede waren het 177000, in Arnhem 175000 en in Hilversum 135000. De heer HOM (K.V.P.) is er heel slecht over te spreken dat de folder voor het natuurbad weer buiten de gemeente ge drukt wordt. Wethouder DE HAAN (P.v.d.A meent dat de Soester drukkers een dergelijke folder niet kunnen maken, maar de heer HOM antwoordt dat dit wel het geval is Conform besloten. 22. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor het kopen van een nieuwe pont bij de Grote Melm. De heer DE BRUIN (VVD.) somt op hoeveel maal kritiek geleverd is op de pont die in 1959 gekocht is. Aanvanke lijk is deze kritiek door het college van B. en W fel bestreden, maar ze bleek gerechtvaardigd. Steeds werd de zaak op de lange baan geschoven. Intussen moest de kolkzuiger van de gemeente een paar maal per week de oude pont leegzuigen. Dat heeft heel veel uren en dus heel veel geld gekost. Hij vindt het maar een droevige geschiedenis. Mevrouw MUURLING (prot. chr.) zou graag zien dat particulieren gebruik mogen maken van de pont, want over de Eem ligt een mooi recreatiegebied Wethouder VAN ZADELHOFF (K.V.P) antwoordt dat dit helaas niet kan om dat er aan de overkant van de Eem geen openbare weg of terrein is. Hij vindt de affaire met de pont ook een nare geschiedenis. De oorzaak is het kopen van een pont die te klein was. De eisen die aan een pont gesteld worden liggen thans hoger dan enige jaren ge leden, dus het werd steeds moeilijker De heer DE BRUIN (V.V.D.) vraagt of het laatste deel van de Grote Melm, dicht bij de pont opgeknapt kan worden. Hier over zal overleg met de eigenaar van deze privé-weg gepleegd worden. 23. Voorstel om in beroep te gaan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten van Utrecht d.d. 23 oktober 1963, voorzover daarbij goedkeuring is onthouden aan het uitbreidingsplan voor 't tweede ge deelte van de Soester Eng. Conform besloten. 24. Voorstel tot het aangaan van een geldlening van 500.000.—. Conform besloten. 25. Voorstel tot ruiling van grond aan de geprojecteerde Irenelaan en de Mar grietlaan met P. C. van Schadewijk. Conform besloten. 26. Voorstel tot het in voorbereiding verklaren van een uitbreidingsplan. Conform besloten. Tenslotte deelde de voorzitter mede, dat de leden van de gemeenteraden der pro vincie Utrecht op 28 november in de Domkerk te Utrecht bijeenkomen. Het afdelingsonderzoek van de begroting vindt op 3 december plaats, de volgende raadsvergadering is op 17 december en de begrotingsvergadering op 18 decem ber.

Soester Courant | 1963 | | pagina 13