Leuke modellen aantrekkelijke prijzen VOORBERG'S SCHOENEN voor het hele gezin. eestelij ke 98 1: ChicoSpaans' Kom ook naar Een eerste klas fondue-set. En toch voor revolutionaire Clubprijs! Dubbel voordelig als u bedenkt dat u de benodigde cheques bijeenspaart met PMC-zegels a 10 cent. En deze zegels verdient u zelf door de spreekwoordelijk lage AH-prijzen. Zie maar voor hem voor haar en voor de kinderen. SOEST SOESTERBERG Clubprijs Fondue eten: gezellig met z'n allen rondom de rood koperen Bourguignonne-set. Ieder prikt een blokje mals vlees aan het langstelige vorkje en braadt het knappend bruin in het hete vet. Een heerlijke maaltijd! En gemak kelijk bovendien: weinig keukenwerk vooraf en geen reuze afwas daarna. Dit is complete set! De fondue-pan is gemaakt van in PMC-cheques Voor de gezelligste tijd van het jaar! Prima cacao 250 gram0 59 Extra belegen Goudse soo gram 1.69 Corned Beef 100 gram 39 Appel/noes 111 nik 55 Sperziebonen i/t blik 69 Hele rijst, droogkokend soo gram 39 Saks. leverworstje 140 gram 59 Gebraden gehakt 100 gram 29 Gelderse rookworst 250 gram 98 Speculaas-popjes Speculaaspop met amandelen Grote taaipop 25 Strooigoed grote zak 65 Boter staven bereid met -f 4 roomboter en amandelen in doos JL# Choc. Letters, melkt puur Delicata kwaliteit -g 45 Zoete Spaanse wijn per fles nu 1.98 Sherry Pale, medium dry per fles 3.75 Cavelli Vermouth literfles 2.85 TéVé Zoute Pinda's reuze zak 450 gram 98 Frankforter Knakworst Wiener Knakworst Cocktail Worstjes (blikje 14 stuks) sinaasappelen 4 en7 Pantoffels Weer zo'n originele PMC-premie Atrnsomayvr fondue-set zwaar roodkoper met een harde krasvaste nikkelen binnenkant. Zo hoort het ook! Het royale rechaud is van fraai zwart metaal, de onder plaat is van hooggepolijst koper. De glaswolbrander, die met spiritus wordt 'gestookt', kan gemakkelijk worden geregeld. En de zes fraaie fondue-vorkjes - met houten heft - maken de set helemaal compleet. Extra: voor ieder, die deze fraaie set bij de PMC bestelt, een speciale fondue-gids vol met gezellige (en toch gemakkelijke!) recepten voor heerlijke fondue-sausjes. Een garantie voor vele feestelijke etentjes! Vergelijkbare winkelwaarde f55. Bestelnummer 950 roodkoperen fondue-pon voor vlees fondue royaal rechaud glaswol brander fraaie onderplaat zes fondue-vorkjes gratis fondue-gids. 2 voor 35 in doos 65 Speculaas reuzepak 500 gram 85 100 gram 67; 50 gram 3 voor J_# (groot blik 6 stuks) (fors blik 10 stuks) Nieuwe Oogst Naar keuze per blik en voor Zo van de pluk op uw tafel Albert Heiin

Soester Courant | 1963 | | pagina 18