HET OOG GERICHT OP EEN RARE ZAAK Vogeltentoonstelling. Vierde trekking St. Nieolaas Bonnenaktie. Ruitersucces. B.D.C.-handbal. Spreekuur burgemeester. Nieuwe zaak op de Eng. Lonen en prijzen. S.E.C. won na lange tijd. Lage Vuursche-V.V.Z. Soester automobiliste gedood. Meisje kreeg hersenschudding Kahoutergroep St. Agnes Soest-Zuid. Derde inbraak. B.D.C. won. Vierde rit eyele cross-competitie. TELEF BRANDWEER 3 3 3 3 Hees aan kop. Korfbal ,.De Meteoren". DINSDAG 3 DECEMBER 1963. 42st<" JAARGANG No- 91* SOESTER (TO U R AN T Verschijnt iedere dinsdag en vrijdag. Abonn. p. kwart, ƒ2.40 - per post ƒ2.55 UITGAVE: DRUKKERIJ SMIT SOESTDIJK BUREAU VOOR REDACTIE EN ADMINISTRATIE: VAN WEEDESTRAAT 29A SOESTDIJK TELEFOON 2566 GIRO 126156 Vrijdagavond opende wethouder K. de Haan in het Sint Josephgebouw een tentoonstelling en vogelshow van de vereniging „De Soester Vogelvrienden", die vrijdag, zaterdag en zondag heel veel belangstelling getrokken heeft. In 70 vitrines waren 214 kanaries, w.o. 28 wildzangkruisingen en 130 tropische vogels ondergebracht. Ze zijn gekeurd door de heren Fr. Haans te Geldrop, J. L. Derden te Rotterdam, H. Hiemstra te Rotterdam en W. J. Richel te Den Haag. Na de opening reikte wethouder De Haan kampioensbekers uit aan de le den van de vereniging die voor de mooiste inzendingen zorgden. Het waren K. G. Wijnhoff, kampioen van het geheel met gepigmenteerd, G. H. v. d. Broek met vetstof, P. J. F. Klören met een bastaard, A. C. van Ee met tropisch, S. de Vries met een valkparkiet, J. Wijnhoff, kampioen der by, K. G. Wijnhoff, kampioen trio en C. de Goede, kampioen duo. Voorzitter D. J. Kuijper sprak het wel komstwoord dat in het bijzonder de wethouder en de afgevaardigden van zusterverenigingen uit Zeist, Amers- foart en Baarn gold. Hij dankte allen die de tentoonstelling mogelijk gemaakt hadden. De heer De Haan noemde het houden van vogels een aardige liefhebberij die aktiviteit vergt, terwijl er tegenwoordig zoveel liefhebberijen zijn die men pas sief beoefent. Ook kunnen mensen die klein behuisd zijn vogels houden en dat is vooral van belang voor hen die in flats wonen. De wethouder sprak er zijn vreugde over uit dat zoveel vogels ingezonden waren en dat nieuwe kooien voor een fraai aanzien zorgden. Hij wenste de organisatoren alle goeds toe en sprak de wens uit dat de vereniging steeds exposities zal blijven organiseren als resjiltaat van een prettige vrijetijdsbe steding. Het comité dat belast was met het organiseren van deze tentoonstelling be stond uit mevr. Simonsz-Kamphorst en de heren C. A. C. van Doorn, M. H. van Doorn en G. J. de Beer Leerlingen der hoogste klassen der la gere scholen en uloleerlingen hadden vrije toegang tot deze expositie als ze in klasseverband kwamen om de be langstelling voor het vogelleven te sti muleren. De vierde trekking van de St. Nicolaas- bonnenaktie der Soester Winkeliersver eniging leverde het volgende resultaat op Fototoestel of waardebonnen tot een be drag van 150,A Brugman, Hart manlaan 27. Waardebon van 50.R Korte, Duin weg 3. 25.G. Boom, Meidoornweg 38 en G. Spijker, Prins Bernhardlaan 8c. 20.J. Gerritse, Insp. Schreuder- laan 1 S Brandsma, Soesterbergse- straat 75 De Vries, Van Lijndenlaan 26 A. Kokelaar, Steenhoffstraat 79 W. Vliek, Verlengde Talmalaan 7 C. Daatselaar, Hobbemalaan 6. 10 R. Dekker, Koninginnelaan 23 A. Latee, Stadhouderslaan 18 R. Spek, Beetzlaan 27 Mevr. De Boer, Kerkpad Z.Z 53 A. Olieman, Leeuwerikweg 23 P M. Wijsmuller, Waldeck Pyrmontlaan 5 Oosterveen, Beukenlaan 84 J. Brou wer, Jac. van Looylaan I. Generisa, Nieuw-Mariënburg Mevr. Visser, Kerk straat 30. Onze jeugdige plaatsgenoot Jan Wil lem Wilten won voor de derde achter eenvolgende maal de cross van de Stichtse Rij- en Jachtvereniging, welke in Bilthoven gehouden werd. Daarmee kwam hij definitief in het bezit van de wisselbeker. Hij behaalde deze zege op het paard Master. Paul Wilten werd met Queen Patricia derde. De dames van B.D.C. waren zondag heel wat schotvaardiger dan in vooraf gaande wedstrijden. In de tweede zaalhandbalwedstrijd toon den ze zich beter gewend aan het •andere spelsysteem dan vorige week. Anny Wigtman was de motor van de voorhoede en zij bracht vier uitstekende doelpunten op haar naam. Nanda Da selaar scoorde ondanks een blessure tweemaal. Barry van Leeuwen en Letty van Velsen scoorden ieder eenmaal. De laatste speelster was bijzonder actief. Tegenstandster U.D. kwam slechts tot een paar harde schoten, waarmee Mary v. dè Dijssel wel raad wist. Het werd derhalve een grote 8-0 overwinning. Thuis werd een vriendschappelijke wed strijd gespeeld tussen heren 2 en de heren-juniores. De jongens wonnen met 6-5. Zij waren beter op elkaar inge speeld dan de leden van het herenteam, die echter tegen het einde van de wed strijd steeds dichter bij een gelijk spel kwamen. De burgemeester van Soest brengt ter kennis van belanghebbenden, dat zijn spreekuur voor woensdag, 4 december as. is vastgesteld om 13.30 uur. Nieuwe woonwijken vereisen nieuwe winkels, maar over het algemeen is men zuinig met nieuwe zaken in de nieuwe straten en lanen en dat is ook op de Eng het geval. Daarom is het ver heugend dat vanmorgen twee winkels hun deuren voor huisvrouwen die het niet prettig vinden hele einden te moe ten lopen of fietsen voor de boodschap pen van alle dag. Het zijn de VIVO-supermarkt van de heer G. Veerman op de Dalweg, die deze zaak met zijn echtgenote drijft en de steun heeft van vier personeels leden. Kruidenierswaren, maar ook groenten en fruit, zuivelproducten, vlees waren, drogisterij-artikelen, parfumerie- en, tabak, sigaren, sigaretten, rijsttafel- artikelen, wijnen enz. enz. De heer Veenman is lid van de wijn sociëteit en heeft een keur aan bin nen- en buitenlandse wijnen aan te bieden. Aanvankelijk had hij een klein bedrijf in Bussum en zijn zelfbedieningszaak, die heden morgen geopend is had al in augustus moeten starten. De lange win ter heeft echter vertraging in de bouw gebracht. Het is een prachtige zaak die een grote taak te vervullen heeft temidden van de honderden nieuwe woningen op de Eng en de belangstelling bij de opening was dan ook groot. Datzelfde geldt voor de slagerij van de heer G. J. Koot, die als buurman zijn winkel gelijktijdig opende. Velen kwamen de bijzonder fraaie winkel be kijken en hun keus doen uit de enor me opengekoelde toonbank of elders in de ruime zaak. De heer Koot was be diende bij slagerij Van Dijk in Hilver sum en met deze opening ziet hij zijn wens, het voeren van een eigen bedrijf in vervulling gaan. Dit bedrijf is als „Slagerij Jan Koot" geopend. Gisteravond heeft de heer F. G. van der Gun, verbondsbestuurder van het Ne derlands Katholiek Vakverbond, lid van de Sociaal Economische Raad en lid van de Provinciale Staten van Utrecht, in het St. Josephgebouw gesproken over „Lonen en prijzen" op een bijeen komst van de K.V.P Deze werd geopend door de voorzitter, de heer P v. d. Breemer, die zei, dat er 1200 uitnodigingen verzonden waren. Er waren echter slechts een honderdtal belangstellenden. De heer Van der Gun schetste de moei lijkheden tussen werknemers en werk gevers, die nog niet ten einde zijn. Het begon in het begin van dit jaar met een loonsverhoging van 2,7 op ad vies van de S E R. Er werd een ontspan ning op de arbeidsmarkt verwacht maar die bleef uit. De lange winter 1962-1963 deed het werk ophopen Zwarte lonen en koppelbazen bracht de vakbeweging in een onaangename positie. Toen in augustus bij de Amsterdamse Droogdokmaatschappij de lonen ver hoogd werden kwamen de vakcentrales in het geweer. De lonen waren laag gehouden om de industrialisatie te bevorderen en dit deed een kleme groep profiteren. De vermogensverhouding groeide scheef en de investeringen kwamen zo snel dat de werkgelegenheid te hard groeide. Het dichtsbevolkte land van de wereld moest Spanjaarden, Turken en Italia nen te hulp roepen en deze mensen kregen tientallen procenten meer dan de Nederlandse arbeiders. Dat veroor zaakte terecht protest. Er werd 8 loonsverhoging gevraagd en het werd 5 plus 5, waarmee de werk gevers wilden ontkomen aan de uitke ring ineens. Tevens werd de mogelijkheid geëist eventueel van de cao's af te wijken, maar alleen naar boven, terwijl er een nieuw gegarandeerd minium van 100, per week komt. Tegen de huurverhoging per 1 januari hebben de vakbonden zich verzet. Ze hebben tot l januari rust van de prij zen verlangd en pas na 1 januari door berekening van de loonsverhogingen. Het is echter niet te voorkomen dat de prijsontwikkeling veel ver<f«r zal gaan dan afgesproken is. Als dit tot gevolge heeft dat er in weze geen sprake is van loonsverhoging dan achten de vak bonden zich niet gebonden aan gemaak te afspraken en zullen met nieuwe loon eisen komen. Dat kan een aantal ondernemingen het leven kosten, omdat men nu eenmaal niet kan doorgaan met loon- en prijs verhogingen. Zou dit het gevolg zijn dan kan wer keloosheid ontstaan, zoals in 1958 en die moet dan weer opgevangen wor den door de uitvoering van openbare werken. Daarmee werd de zaak vijf jaar geleden weer gezond. Na de pauze beantwoordde de heer Van der Gun vragen. Sinds 22 september had S.E.C. geen en kele competitiewedstrijd gewonnen en steeds genoegen moeten nemen met een nederlaag of een gelijk spel. Daaraan kwam zondag middag een einde door een prachtige overwinning, welke op het sterke Zaandamse Z.V.V. behaald werd. Z.V.V. stond met 13 pun ten bovenaan en S.E.C. had er 10. De positie van S.E.C. is nu met 12 punten aanzienlijk verbeterd. Het was een aantrekkelijke wedstrijd met goed, soms hard voetbal, spanning, goede schoten en fraaie doelpunten. Hanasbei scoorde tweemaal. De Bruin zelfs driemaal, maar zijn eerste doel punt werd afgekeurd omdat de scheids rechter gefloten had wegens te fors aanvallen van een Z.V.V.-speler. Hij had beter de voordeelregel kunnen toepas sen, want de vrije schop leverde niets op. Reeds na 3 minuten stelde Duijst kee per Lagerweij op de proef, maar deze stond op de goede plaats en stopte het schot. De Bruin was zeer aktief, maar vaak werd hij ondersteboven gelopen. In de achterhoede, zondag beslist niet 't sterkste deel van de ploeg, kon Hooij- er maar slecht op dreef komen. Rechts buiten Onrust passeerde hem menig maal en kwam dan gevaarlijk voor Adams, maar deze redde het wel. Aan de andere kant maakte De Bruin het doelpunt dat wij reeds vermeldden en dat aan de neus van S.E.C. voorbij ging door een onjuiste beslissing van de scheidsrechter. Na 12 minuten scoorde Z.V.V. links binnen Tates de bal goed langs Rutten- berg, Adams kwam zijn doel uit maar rechtsbinnen De Wit passeerde hem omdat hij eerder bij de bal was. Een goede combinatie van S.E.C. op rechts eindigde met een schot van Ver hoeve, dat door Lagerweij gestopt werd. Hanasbei ging er nu vandoor en werd van de bal gedrukt Dettmer kon een hoge voorzet geven, Hanasbei kreeg de bal opnieuw en Neijzing duwde hem hard handig weg. De aangevallene nam zelf de strafschop die de scheidsrechter toekende. Hij schoot niet best, maar via het lichaam van de keeper werd het toch een doel punt (1-1). De Bruin scoorde kort daar na. Hij passeerde eerst keeper Lager weij en ging toen back Koelman voor bij (2-1). Kort voor de rust maakte Z.V.V. gelijk. Adams greep mis bij een voorzet van links en rechtsbuiten Onrust schoot in (2-2). Na de rust vocht S.E.C. hard voor de winnende goal, maar Z.V,V. deed dat weinig minder en ook wat hardhandig. Burgman schoot goed op het doel maar de bal werd corner gestompt. Een schot van de Z.V.V.-er Tates werd goed door Adams gestopt. De S.E.C,-verdediging kreeg nu meer zelfvertrouwen en Hooijer was veel snel ler dan in de eerste helft. In de voor hoede ging het steeds beter en vooral Hanasbei was uitstekend op dreef. Hij haalde een bal op, plaatste naar De Bruin en deze bood Duyst een kans. Hoewel hij zwaar gehinderd werd scoor de hij keurig in de uiterste hoek. 3-2. Van Breukelen probeerde het hierna met een schot, maar dat leverde niets op. Kort hierna werd een kans van mid denvoor Reijs om zeep gebracht en nu kreeg Dettmer de bal. Hij veroorzaak te menige vrije trap tegen S.E.C. omdat hij zich steeds omdraait als het gevaar lijk wordt, waarbij zijn houding de in druk wekt dat hij zijn tegenstander wegduwt. Hij legde echter de grond slag voor het. vierde doelpunt. Hij plaat ste de bal naar De Bruin, ging zelf naar binnen, kreeg het leer van De Bruin terug en schoot in. De bal stuit te terug van de keeper en Hanasbei kon de stand op 4-2 brengen. De scheidsrechter werd het slachtoffer van een schot, dat hem een harde bal tegen het achterhoofd bezorgde. Hij was even buiten kennis, maar kon spoedig bijgebracht worden waarna hij de lei ding hervatte. Drie minuten voor het eindsignaal maakte De Bruin het mooiste doelpunt van de wedstrijd, dat een verdiende overwinning keurig afrondde. Duijst had de bal opgehaald en hij gaf De Bruin een juweel van een kans door tussen de gebroeders Koelman, back en spil, te plaatsen. In volle vaart kreeg De Bruin de bal op zijn schoen en hij scoorde onhoudbaar. 5-2. Het is V.V.Z. gelukt in de lastige uit wedstrijd tegen Lage Vuursche de volle winst te behalen. De eerste goede kans was voor de thuisclub, maar doelman Van Kooij wist de bal corner te werken. Na 20 minuten was het V.V.Z.-links- buiten Floor die de stand op 0-1 bracht. Voor de rust werd niet meer gescoord. In de tweede helft een aanvallend V.V.Z. maar de achterhoede van Lage Vuur sche wist voorlopig stand te houden. Middenvoor Demmers bracht na 25 mi nuten de stand op 0-2, waarmee ook het einde kwam. Door deze overwinning wist V.V.Z. zich te handhaven in de kopgroep van haar afdeling. Een vreselijk auto-ongeluk kostte gister morgen het leven aan de 20-jarige mej. T. J. van Arnhem van de Nieuweweg. Zij reed op de rijksweg tussen Het Witte Huis en Pasadena in de richting van Amersfoort. Zij passeerde een per sonenauto maar zag blijkbaar niet dat een tractor, met hydraulische laadschop aan de voorzijde, als tegenligger na derde. De scherpe zijkant van de laad schop scheurde de auto open, waarbij mej. Van Arnhem op slag gedood werd. Haar auto werd zwaar beschadigd. Het zestienjarig meisje A. v. D reed op de Beetzlaan per fiets in de richting Beukenlaan. Zij passeerde een fietser die voor haar reed. Op dat moment kwam uit de richting Beukenlaan de heer T. H per auto. Hij moest uitwijken voor een auto die aan de kant van de weg geparkeerd stond en het meisje v. D. raakte de auto. Zij viel en kreeg een hersenschudding. Dokter Stroband verleende de eerste hulp, waarna het jeugdige slachtoffer naar huis gebracht is. Zaterdag is onder politietoezicht trek king gehouden van de loterij, die geor ganiseerd werd ten bate van een bouw van een kaboutertehuis voor de St. Ag- nesgroep in Soest-Zuid. Lot 1954, t.n.v. G. J. Adema, Soester- bergsestraat 49, 100,Lot 312, t.n.v. mevr. Hekers, Smitsweg 29, 10,Lot 128, t.n.v. A Schoonveld, Olijkeweg 22, 10,Lot 707, t.n.v. Ribberink, Sta ringlaan 5. Lot 1255, t.n.v. J. P. van Poppelen, Oude Utrechtseweg 42. Lot 297, t.n.v. J van Leek, Beukenlaan 46. Voor de derde maal is ingebroken bij de heer M. v. d. B., aannemer op de Veldweg. De eerste maal was dat om streeks pinksteren. Toen werden vakan tiebonnen ontvreemd De tweede maal kwam de dief binnen door het breken van een ruit van de garage. Er werd 2000,vermist. De derde maal be hoefde geen ruit gebroken te worden, maar slechts een plaat board verwij derd, die de gebroken ruit verving. De inbreker doorzocht kantoor en woning, brak een geldkistje open, maar had pech want er zat niets in. B.D.C heeft zondag uitstekend gespeeld tegen Hoogland en de eerste wedstrijd vari de competitie gewonnen. Hoogland begon met vele aanvallen waaraan geen eind scheen te komen, maar B.D.C. nam tenslotte toch het heft in handen en begon aan een offensief Na een kwartier doelpuntte Dorrestein uit een scrimmage. Nu kwam B.D.C. weer wat in de minderheid, maar Hoog land was niet erg gevaarlijk en had bovendien niet veel geluk. Tien minuten voor de rust scoorde Marcel v. d. Lugt in de uiterste hoek en met BD.C. in de aanval brak de rust aan. In de tweede helft kwam Hoogland er niet meer aan te pas op de laatste minuten na. Marcel v. d. Lugt schoot keihard tegen de lat en in de twaalfde minuut nam Tonny v. d. Hengel een vrije schop van wel 30 meter afstand. De bal kwam keurig in een bovenhoek en er was geen houden aan voor de Hooglandkee per. B.D.C behield een overwicht, maar scoorde niet meer. Hoogland wel en het was een dubieus doelpunt. Pronk, die Kok uitstekend verving, stompte de bal tegen de onderkant van de lat. De bal kwam op de grond te recht en werd weggewerkt. De scheids rechter kende een doelpunt toe. De achterhoede was ditmaal niet erg op dreef, maar de voorhoede wel. Vooral v. d. Hengel, Westerveld en v d. Lugt speelden zeer verdienstelijk. De vierde rit van de cycle cross-compe titie van Tempo werd begunstigd door prachtig najaarsweer Evenals de vorige week reden de A-klassers 12 ronden, de B-klassers 8 ronden en de C-klassers 4 kleine ronden. Er waren in totaal 19 renners. Onder anderen ontbraken Ger- rit Ruttenberg, Wil van Barneveld en Theo Zeedijk, terwijl Klaas van 't Kloos ter te laat van start ging. Dat deerde hem echter niet, want reeds in de eerste ronde kreeg hij aansluiting. In de derde ronde nam hij de kop over van Rob de Haas, die het uitstekend deed Ben Heu- sinkveld van Polynorm had zich op de derde plaats genesteld, maar hij kreeg in de zesde ronde pech en moest de strijd staken. Jaap v. d. Burgt, Adri Doeke- meijer en Aad Post vochten voor de ove rige plaatsen. Hierbij was ook de B-klas- ser Proosdij, die zich met een vijfde plaats ln zijn afdeling tevreden moest Dertig jaar geleden werd baby Lind- bergh in Amerika ontvoerd en de Ame rikaanse politie deed de gehele wereld versteld staan door een aktiviteit die leidde tot de arrestatie van de ont voerder Houtman, die tevens de moor denaar van het kind was. Een bijzonder moeilijke zaak werd opgelost. Nu is men bezig met een zaak die ge makkelijk genoeg leek om door een dorpsveldwachter opgelost te worden. Een halve gek schoot de President van Amerika dood en nagenoeg altijd kan men bij een moord wel achter het mo tief komen. Dat zal ook in het geval Lee Oswald wel gebeurd zijn, maar hij werd op zijn beurt vermoord en het gaat er hoe langer hoe meer op lijken, dat de politie in Dallas dat niet onaangenaam vindt De moordenaar van Oswald zit nu ruim een week vast en men zou toch mogen verwachten, dat intussen bekend gewor den was, waarom hij Oswald vermoord heeft, maar we horen niets. Wel dat meneer Ruby dagelijks met zijn dans tent mag bellen of de zaken goed mar cheren. Alsof hij volgende week of over een maand vrij komt. De amerikaanse politie, die in heel moei lijke affaires zo uiterst bekwaam op trad, schijnt het nu nog slechter te doen dan de dorpsveldwachter van Boe- renkoolstronkeradeel, als die het zaak je zou moeten ontwarren. Het ziet er dan ook naar uit, dat er nooit van algehele ontwarring sprake zal zijn en dat er vele duistere punten zullen blijven in de zaak die de moord op President Kennedy en de moord op zijn moordenaar betreft. Op dit moment is in ieder geval alles nog helemaal donker. KANTMAN stellen omdat hij zijn sprong naar vo ren te laat maakte. Bij de B-klassers was het de Amersfoor- ter Vos, die vier ronden op kop ging. In de vijfde ronde werd hij gepasseerd door Jaap Lok en Henk v d Hoef en meteen staakte hij de strijd. Inmiddels had zich zijn clubgenoot Wim Middelaar in de kopgroep gereden en hij wist in de laatste ronde Jaap Lok te verschalken. Bij de C-klassers was het weer Hout- losser die won. Nu was Kees Bokma tweede- De uitslagen waren A-klasse 1. Klaas v. 't Klooster, 1 16 45 2. Rob de Haas 1.17.10. 3. Aad Post 1.22.30. 4. Adri Doekemeijer 125. 5. B. v. Hoeyen, op 2 ronden. B-klasse 1. Wim Middelaar 51 min. 2. Jaap Lok, op 6 sec. 3. Henk v. d Hoef, op 12 sec. 4. Harry Visser. 5. Kees Proos dij. 6 Anton Lub. 7. Eddy de Lange. C-klasse 1. Wout Houtlosser 28.30 min 2. Kees Bokma Wout van 't Klooster, Ben Heusinkveld, Jaap v. d. Burgt, Vos en Van Hoeyen gaven op De veteranen Bijlaard, Lok sr., L. van 't Klooster, J Gerritsen, H v. d. Broek sr, K. van Rees en G. de Weerd sr reden 5 ronden „voor de aardigheid" en zij kwa men in deze volgorde binnen. Hees heeft de bijzonder belangrijke wedstrijd tegen D.O.B. met 2-0 gewon nen en zich daarmee stevig aan de kop van de ranglijst geplaatst. Het begin van de wedstrijd deed wat zenuwachtig aan, maar dat was niet onbegrijpelijk, want het ging om het leidersschap van de afdeling. Langza merhand werd Hees echter sterker en kreeg een overwicht Hop en Sakkers losten goede schoten maar ze leverden geen doelpunten op. G. de Bree had meer succes toen hij na 40 minuten de ver uitgelopen keeper van D.O.B. passeerde. Hees werd nu oppermachtig. Twintig minuten na de hervatting brak Hop door. Hij dacht te scoren, maar werd tegen de grond gesmakt. Keeper Muis, die in uitste kende vorm was, kwam naar voren en nam de strafschop. Hij schoot hard via het lichaam van de keeper in en dit bezorgde Hees een 2-0 overwinning, die verdiend was. Het A-team van de korfbalvereniging De Meteoren speelde tegen K.V.O. A, Soesterberg en verloor met 0-2. Dat was niet ongewoon, want de jeugd van de Meteoren heeft nog geen enkele wed strijd gewonnen en zelfs nog geen doel punt gescoord. Toch wordt er hard ge werkt om hierin verandering te bren gen. Het derde team speelde tegen Biko 3 en verloor met 2-9. De speelsters en spe lers van de Meteoren hebben hun best gedaan, maar Biko was nu eenmaal sterker. Piet van Rouwendaal scoorde voor de rust en Flip Brandsma maakte in de tweede helft het tweede Soester doelpunt.

Soester Courant | 1963 | | pagina 1