HARD TEGEN HARD IN BRUSSEL SOESTERBERG HET OOG GERICHT OP ONTVOERDERS. VOOR MODERN DRUKWERK NAAR DRUKKERIJ SMIT Eerste spade in de grond van nieuwe Technische School. Postduivenvereniging „De Vriendschap". De nieuwe gymnastiekzaal. Cycle cross Adelaar-Tempo. Ned. Chr. Vrouwenbond. Schaaknieuws. Instuif junior. H.V.C.-S.E.C. gaat niet door. De jubilerende Brandweer hield grootse receptie. Micro-korfbal. Bingo. DINSDAG 17 DECEMBER 1963. 42stc JAARGANG No. 95. SOESTER OURAN Verschijnt iedere dinsdag en vrijdag. Abonn. p. kwart, 2.40 - per post 2.55 UITGAVE DRUKKERIJ SMIT SOESTDIJK BUREAU VOOR REDACTIE EN ADMINISTRATIE VAN WEEDESTRAAT 29A SOESTDIJK TELEFOON 2566 GIRO 126156 President De Gaulle blijft bij zijn ulti matum dat vóór 1 januari overeenstem ming moet zijn bereikt over het land bouwbeleid van de E.E.G. Als dat niet gebeurde, zo heeft hij eerder verklaard, stelde hij op de hele Euromarkt verder geen prijs meer. En met die boodschap keert zijn minister van landbouw pisani terug naar de marathonconferentie in de Europazaal van het Brusselse con gresgebouw. Daar arriveert dan ook zijn Duitse col lega Schwartz, die van zijn bondskan selier een even strikte opdracht heeft gekregen zich niet door 't Franse ulti matum van de kook te laten brengen, een opdracht waarover het Duitse ka binet zich vier uur heeft beraden. De zaak is dus hard tegen hard komen te staan en het zit er wel in dat president De Gaulle op zijn eigen persconferentie van januari weer eens een sensationele besüssing kan uitroepen, zoals hij dit op 14 januari van dit jaar deed toen hij de deur voor de Britten dicht smeet. En het pikante van de situatie is wel, dat het juist de Duitsers en Fransen zijn die tegenover elkaar staan, de twee volkeren die door 'n speciaal verdrag juist zoveel gemeenzaams in hun politiek moesten hebben. Kennelijk is het recen te gesprek tussen Erhard en De Gaulle toch niet zo'n succes geweest als de communiqué's wel wilden laten geloven. Opzettelijke vertraging. De heer Pisani heeft zich de laatste dagen ontzettend boos gemaakt in Brus sel. En met groot vertoon. Daarbij spaar de hij de Duitsers de verwijten niet. Hun delegatie kwam zonder opdracht, zei hij. Dat klopt en is ook aangekon digd. Ze probeerde verder een vertra gingstactiek toe te passen. Dat lijkt wel goed gezien: er kwam b.v. een Duits voorstel ter tafel dat het de leden van de E.E.G. zou toestaan over landbouw zaken speciale overeenkomsten te slui ten met niet-leden. Een voorstel wat in derdaad wel absurd is, want als ieder toch weer afwijkende verdragen kan slui ten, heeft het weinig zin een gemeen schappelijk beleid uit te stippelen, omdat dat dan toch door te verdagen weer wordt doorkruist. Pisani heeft gelijk als hij zegt dat praten op die manier geen zin heeft. Maar dat is het kernpunt niet. Nu is het moeilijk in de veelheid van problemen - de zes ministers hebben nog nooit zo'n kolossale brok vraagstukken voorgeschoteld gekregen - nog te weten wat de kern is. Als staat dat niet offi cieel op de agenda, toch is het voor naamste dat er volgend jaar ook ge sproken moet worden over wederzijdse tariefsverlagingen tussen de Euromarkt en de Verenigde Staten. Dat is een zaak waarbij de Duitsers veel belang hebben als exporterende indu striële natie. Zij willen dus dat hierover vaste afspraken worden gemaakt, maar de Fransen voelen daar niet veel voor, ze hebben bij die ronde van Kennedy niet veel belang. Wel daarentegen bij een afspraak die hun agrarische afzet op de Euromarkt garandeert en dat is het eigenlijke onderwerp van gesprek. Voor wat hoort wat. De Duitsers nu zijn - niet ten onrechte - bang dat Parijs zodra het zijn land- bouwvoordeel heeft binnengehaald, er weinig meer voor voelt Bonn te helpen zijn voordeel uit de tariefonderhandelin gen te slaan. Die slechting van tarieven betekent een meer openstellen van de Euromarkt en op economische gronden heeft Frank rijk daar weinig belang bij, terwijl het bepaalde niet strookt met de politieke opvattingen van generaal De Gaulle, die een streven naar autarikie, zichzelf be druipen, van de zes landen ziet als een mooie basis om ze ook politiek aaneen te laten sluiten. Vandaar dat de Duitsers zeggen: eerst een akkoord over onze gemeenschappe lijke houding in de ronde van Kennedy en dan de landbouwzaken, een soort voor-wat-hoort-wat. Erhard laat zich daarbij kennelijk niet imponeren door het ultimatum van De Gaulle. En omdat die er weer de man niet naar is loze ultimatums te stellen, is er alle reden om de vooruitzichten van de Euromarkt voorlopig niet al te rooskleurig te zien. Bij dit alles spreken vooral de nationale belangen van Frankrijk en Duitsland mee. Het gesprek moest eigenlijk gaan over zaken van de Europese gemeenschap als geheel, maar die zaken zijn naar de achtergrond gedrongen. Voor de mensen die geloven in de idealen van die gemeenschap, is dat ook een bitter aspect dat niet bemoedigen kan. Een tweede reden om somber gestemd te zijn over te toekomst van dit verbond der zes Europese naties. Gistermiddag heeft de inspecteur van het nijverheidsonderwijs, de heer L. van Waegeningh, op een terrein naast de voormalige nijverheidsschool aan de Mo lenstraat, de eerste spade in de grond gestoken die zal leiden tot de bouw van een nieuwe technische school. Hij deed dit onder het gejuich van de 150 leer lingen van deze school en vele belang stellenden. Vooraf werd een bijeenkomst gehouden, welke belegd was door de vereniging tot bevordering van het nijverheidson derwijs in Soest. Autoriteiten uit Soest en Baarn en vele leerkrachten van Soes- ter en Baarnse scholen waren aanwezig. De bijeenkomst werd gehouden in de voormalige nijverheidsschool, die thans door de technische school in gebruik genomen wordt. De voorzitter van de vereniging tot be vordering van het nijverheidsonderwijs in Soest, mr. S. P. Baron Bentinck sprak het welkomstwoord. Hij wees erop dat de school nu al twee jaar draait, maar onder weinig gunstige omstandig heden wat de behuizing betreft. Er werd begonnen met 50 leerlingen en thans zijn er 150. Ruimte moeilijkheden konden ten dele bestreden worden door het tij delijk gebruik van Huize St. Joseph, maar het is verheugend dat nu de goedkeuring voor de bouw van een nieuwe school afgekomen is. Deze school moet er ko men om in staat te zijn van jongens vaklieden te maken die straks in de maatschappij hun boterham kunnen ver dienen. Samen met Baarn zal getracht worden van deze school een succes te maken en om het streekkarakter van de school tot uiting te brengen heeft het bestuur besloten de school „Eemland" te noemen. De heer A. C. v. d. Mersch, lid van het bestuur, sprak namens het Departement Baarn van de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. Dit departement werd in 1874 opgericht met de bedoeling een avondschool en een bibliotheek voor Baarnse ingezetenen ter beschikking te stellen. In 1908 kreeg het departement een eigen gebouw. Dank zij de heren Boudewijn en Koudijs werd de avond school een groot succes. Het initiatief tot een dagschool werd genomen en op aanraden van de heer Van Waegeningh werd contact opgenomen met de vereni ging te Soest. Een prettige samenwer king was het gevolg en het succes blijkt uit het feit dat nu een nieuwe school gebouwd zal worden die terecht „Eem land" genoemd wordt. De heer v. d. Mersch sprak de wens uit dat de sa menwerking zo goed zal blijven als ze thans is. De heer Van Waegeningh bracht dank aan de dienst van gemeentewerken, die in de Molenstraat van een Augiasstal een behoorlijke school maakte. Daarover was men eertijds verheugd en thans is men verheugd dat het gebouw zo spoedig mogelijk verlaten kan worden daar een nieuwe school gebouwd wordt. Deze school zal tot de modernste van ons land gerekend kunnen worden. De bouw wordt in systeembouw uitgevoerd, maar dat doet niets aan de degelijkheid af, al wordt dit abusievelijk wel eens gedacht. De school zal de trots van de Soest worden. Aan de inrichting zal niets mankeren, zodat jongens een ge degen opleiding zullen krijgen. Dat is verheugend voor de jongens zelf en voor hun ouders, maar ook voor de hoofden van lagere scholen, die hun leerlingen aanraden deze school te bezoeken. In deze school zal men iedere jongen naar zijn aanleg het zijne kunnen geven. Ook de heer Van Waegeningh sprak de wens uit dat de samenwerking tussen Soest en Baarn goed zal blijven. Hierna begaf hij zich met allen die in de school aan wezig waren naar buiten om de eerste spade in de grond te steken. Lijst van kampioenschappen 1963. Vitesse hok 1 E. Veerman 570.26 pnt. 2. J. G Kamerbeek (532.36). 3. Z.K.H. Prins Bernhard (521.52). 4. F. Goldstein Brouwers (488.98). 5. W. Nieuwenhuis (471.81). Vitesse duif 1. J. G. Kamerbeek 481.03 pnt. 2. J. G. Kamerbeek (423.78). 3. E. Veerman (354.69). Midfond hok 1. Z.K.H. Prins Bernhard 539,86 pnt. 2. C. Vaessen (527.90). 3. E. C. v. Daatelaar (463.45). 4. Onwezen en De Muynk (419.12). 5. W. N. Nieuwen huis (413.96). Midfond duif 1. Z.K.H. Prins Bernhard 391.75 pnt. 2. E. C. v. Daatselaar (31688). 3. C. Vaessen (290.79). Fond hok 1. W. N. Nieuwenhuis 329,17 pnt. 2. D. J. Bos (318.17). 3. Z.K.H. Pr. Bernhard (269.46) 4. E. C. v. Daatselaar (254,51). 5. W. Altenaar (220.35). Fond duif 1. W. Nieuwenhuis (208,79). 2. D. J. Bos (153.38). 3. W. Altena (151.28). Jonge duiven hok 1. J. G. Kamerbeek 487,92 pnt. 2. E. C. v. Daatselaar (472.48). 3. Onwezen-De Muynk (465.56). 4. A. Meesters (451.24). 5. Z.K.H. Pr. Bernhard (445.08). Jonge duiven duif 1. Z.K.H. Prins Bern hard 251.76 pnt. 2. Onwezen en De Muynk (245.94). 3. J. G. Kamerbeek (243.94). Navlucht hok1. J. G. Kamerbeek 445.02 pnt. 2. W. Altenaar (430.25). 3. Z.K.H. Prins Bernhard (397.75). 4. E. Veerman (389.12). 5. Onwezen de Muynk (287.95). Navlucht hok 1. J, G. Kamerbeek 283.80 pnt. 2. Z.K.H. Prins Bernhard (279.89). 3. E. Veerman (238.08). Aangewezen kampioenschappen. Vitesse 3 1. J. G. Kamerbeek 91118 p. 2. Onwezen en De Muynk (684.44). 3. E. Veerman (646.72). Vitesse 1 I J. G. Kamerbeek 419,42 p. 2. J. C. Wijnands (383.50) 3. Onwezen en De Muynk (343.82). Midfond 3 1. E C. van Daatselaar 683.96 pnt. 2. C. Vaessen (669.46). 3. W. Altenaar (609.84). Midfond 1. C. Vaessen 473.05 pnt. 2. E. C. van Daatselaar (299.96). 3. Z.K.H. Prins Bernhard (285.86). Fond 3 1. W. N. Nieuwenhuis 415 49 p. 2. W. Altenaar (294.55). 3. Z.K.H. Prins Bernhard (288.32). Fond 1 1. W. N. Nieuwenhuis 237.36 p 2. W. Altenaar (151.28). 3. E. C van Daatselaar (148 67). Jonge duiven 3 1. J. G Kamerbeek 472.13 pnt. 2. Onwezen en De Muynk (466.06). 3 C. P Jak (411.97)). Jonge duiven 1 1 C P Jak 234.44 pnt. 2 J. G. Kamerbeek (193.92). 3. E. Veer man (180.61). Navlucht 3 1. Z.K.H. Prins Bernhard 517,70. 2. E. Veerman (51761). 3. J Th Huurdeman (419.21). Navlucht 1 1 E. Veerman 295,23 pnt 2. Z.K.H Prins Bernhard (220.57). 3. W Altenaar (190.21). Generaal hok 1. Z.K.H. Prins Bern hard 2173,67 pnt. 2. J. G Kamerbeek (1908.76). 3. W. N. Nieuwenhuis (1905.65). 4. W. Altenaar (1848.19). 5. E. Veerman (1705.23). Generaal 1: 1. J G. Kamerbeek 1985.40 pnt. 2 E C van Daatselaar (781.03). 3 E Veerman (744.72). 4. W. Altenaar (738.36). 5. Z.K.H. Pr. Bernhard (716.36). Generaal 3 1. J G. Kamerbeek 2290.26 pnt. 2. Z.K.H. Prins Bernhard (2074.33). 3. Onwezen en De Muynk (1849.19). 4. W. Altenaar (1807.54'. 5. E. Veerman (1795.53). Junioren Kampioenen 1, W. van Breu- kelen 772.76 pnt. 2. A Beyer (724.83). Het r.k. kerkbestuur te Soest geeft er de voorkeur aan dat het gymnastieklokaal, dat gelegen is bij de r.k. ulo aan de Steenhoffstraat, buiten de schooluren aan de gemeente ter bschikking wordt gesteld, zodat het gemeentebestuur de verhuur aan de verschillende gymna stiek- en sportverenigingen kan regelen. Deze gang van zaken verdient aanbe veling omdat het gemeentebestuur be ter kan bezien op welke wijze dit ge bruik buiten de schooluren moet worden gregeld en de beschikbare tijden moe ten worden verdeeld dan een kerkbe stuur. De gemeente zal dus de zaal van het r.k. kerkbestuur huren. De verhuurster behoudt het volledig recht het lokaal te gebruiken gedurende de schooltijden. De verhuurster geeft aan het gemeentebe stuur het recht het lokaal ter beschikking te stellen aan de Stichting voor Licha melijke Opvoeding en Sport Soest ten behoeve van het gebruik van dit lokaal door sport- of gymnastiekverenigingen. De huursom bedraagt 2,50 per uur of gedeelte van een uur. Het totaalbedrag moet per kwartaal voldaan worden, nadat de directeur van de Stichting een specifi catie gegeven heeft van het verschul digde bedrag. Het onderhoud van het lo kaal komt geheel voor rekening van de verhuurster. Het schoonmaken dient te geschieden iedere keer voordat het lo kaal in gebruik genomen wordt. Op een parcours van 1700 meter nabij Anna's Hoeve te Hilversum is de eerste cycle cross-ontmoeting tussen renners van De Adelaar, Hilversum en Tempo, Soest verreden. Dertien renners reden in de A-klasse 10 ronden en 14 renners in de B-klasse dezelfde afstand. De C-klas- sers reden 6 ronden. Hieraan namen 10 renners deel. In alle klassen werd felle strijd geleverd en de renners verwissel den steeds van plaats. Bij de A-klassers was het Krijn Voorn die gedurende acht ronden op kop lag. Pas in de negende ronde wist Gerrit Ruttenberg, die zeer langzaam gestart was, Voorn van de eerste plaats te ver dringen. In de eerste ronde had hij nog de tiende plaats bezet en in de tweedd ronde de achtste. Rob de Haas, die in de eerste ronde tweede lag, zakte af. Wil van Barneveld bereikte in de derde ronde de derde plaats en handhaafde zich hier. Wim Schaap lag eerst vierde, maar hij viel terug. In de zevende ronde herstelde hij zich echter. Gert de Weerd reed re gelmatig en hij streed met Klaas van '1 Klooster, Jaap v. d. Burgt en de Amersfoorter Middelaar om de volgende plaatsen. Otto de Weerd, die ook in de middengroep zat, kreeg twee ronden voor het einde een lekke band. De uitslag was: 1. Gerrit Ruttenberg, 17 km in 42.50 min. 2. Krijn Voorn, 43.15. 3. Wil van Barneveld, 45.44. 4. Wim Schaap. 5. Gert de Weerd. 6. Klaas van 't Klooster. 7. Jaap v. d. Burgt. 8. Midde laar. 9. Rob de Haas. 10. L. Maas. Bij de B-klassers waren het Segers, Proosdij, Dijkstra en Lok die een hevige strijd voerden om de eerste plaatsen, maar in de vierde ronde had Dijkstra toch voorgoed de leiding genomen. Ook Harry Visser ging prima mee, maar hij viel later terug. Henk v. d. Hoef, die enkele ronden op de vierde plaats lag, moest Lok nog laten passeren. Faber, Zeedijk, Visser, Piet v. d. Broek, Hunting en Eddy de Lange sloten de rij. De uitslag was: 1. J. Dijkstra, 17 km in 45.53 min. 2. J. Segers, 46,25. 3. Kees Proosdij. 4. Jaap Lok. 5. Henk v. d. Hoef. 6. Anton Lub. 7. C. Faber. 8. Theo Zee dijk. 9. Harry Visser. 10. J. Hunting. 11. Eddy de Lange. Bij de C-klassers leek het er aanvan kelijk op alsof C. Baars van de Adelaar onbedreigd zou gaan winnen. Vijf van de zes ronden had hij de kop, maar in de laaste ronde zag de derde man, J. Vonk, kans z'n twee concurenten voor bij te lopen. Hij werd winnaar. Johnny Visser veroverde in de tweede ronde de vierde plaats, Berry Luikinga en Wout Houtlosser reden zich naar de vijfde en de zevende plaats. Drie renners gaven op. De uitslag was 1. J. Vonk, 10,2 km in 28.09 min. 2. C. Baars, 28.10. 3. C. Har- deman. 4. Johnny Visser. 5. Berry Luikin ga. 6. Piet Veerhuis. 7. Wout Houtlosser Op donderdag 19 december, des avonds om kwart voor acht, zal de afdeling Soestdijk met haar leden in het Anna Paulownahuis het Kerstfeest vieren. Soest II heeft vrijdagavond in het Oran je Hotel gespeeld tegen N.S.F. II. De uit slag was 6-4 in het voordeel van Soest. 1 W. HuiserP. van Munster 10 2. L. VerkerkE. J. Kleefstra 01 3. B. BeukenJ. Pijpers 4. J. J. W. Blom—J. H. Harder Jr. 0—1 5. J. WamsteekerJ. v. Gelderen 01. 6. R. HenzeB. van Raaij V2 E. J VeenendaalJ. C. van de Veer 10 8. J. E. van Coeverden jr. M. J. Lugtenburg 10. 9. L. Gordaann. o. 10. 10. J. van de Waln. o. 10. Door deze uitslag blijft Soest II in de 2e klasse van de Stichts-Gooise Schaak bond spelen. De laatste bijeenkomst van de Instuif junior trok minder belagstelling dan ge woonlijk. Dat lag niet aan een gewij zigde sfeer, maar aan het feit dat de Peter's Baan open was. Terecht hebben de leden gedacht dat je het hele jaar in stuiven kunt, maar slechts weinig dagen schaatsen. Op vrijdag 20 december wor den alle leden echter in het St. Joseph- gebouw verwacht voor de kerstavond The Starlights zullen spelen, dus het wordt kerstmis in moderne trant. Vanavond zou op het terrein van H.V.C in Birkhoven de wedstrijd H.V.C.-S.E.C gespeeld worden ter gelegenheid van de ingebruikname van de nieuwe verlichting van het terrein, maar deze wedstrijd is uitgesteld in verband met de weersge steldheid. Tot besluit van de viering van het 40- jarig bestaan van de Vrijwillige Brand weer werd zaterdagmiddag, in restau rant 't Zwaantje, een druk bezochte receptie gehouden, welke met een kort woord werd ingeleid door de heer Pieren als voorzitter van het werkcomité voor de jubilerende vereniging. Hierbij werd gewezen op de grote indruk, die de brandweer op de bevolking had gemaakt, vooral ook op de jeugd. Het eerst trad de burgemeester, mr. S. P. Baron Bentinck, ere-voorzitter van het ere-comité, naar voren om de vere niging hartelijk geluk te wensen met haar 40-jarig jubileum dat een belangrijk feit is, zowel voor de samenleving als voor de brandweer, wier taak zich niet alleen bepaalt tot het blussen van branden, maar die ook het reddingswerk op zich neemt bij rampen waarbij mensenlevens in gevaar zijn. Heel graag voldeed spre ker aan de opdracht om namens de bur gerij de jubilerende vereniging een ca deau aan te bieden, dat bestaat uit bui tenmodel uniformen, waarmede de leden reeds waren getooid. De burgemeester legde er de nadruk op, dat dit een geschenk was van de gehele gemeen schap, zowel militairen als burgers. De heer J. A. Luyf, voorzitter van de vereniging, dankte daarop de burge meester en de burgerij voor het kost bare geschenk, hierbij de verzekering gevend dat men steeds vrijwillig bereid We hebben ons de laatste weken meer malen verwonderd over het merkwaar dige falen van de Amerikaanse politie, waarvan we altijd dachten dat ze tot wonderbaarlijke daden in staat was. Dat falen is onmiskenbaar geweest. President Kennedy mag men hiervan geen slachtoffer noemen, want de Ame rikaanse politie kan niet elke moord verhinderen, maar Lee Oswald was het wel. Dit falen is misschien de reden geweest voor drie ongure lieden eens te pro beren of ze niet een goede slag zouden kunnen slaan met het ontvoeren van Frank Sinatra jr. Ze deden het en ze sloegen inderdaad een flinke slag. Het kostte Sinatra sr. bijna een moljoen, maar dat doet hem blijkbaar niets, want zelf speelt hij altijd zo graag de gang ster, dat het voor hem geen verrassing kan zijn dat anderen dit ook wel eens graag doen. Het zou niet aangenaam geweest zijn als Frank Sinatra jr. dit avontuur met de dood had moeten bekopen, hetgeen in het land van de vrijheid echter geen uit zondering is. De Amerikaanse politie sloeg op verbluf fend snelle wijze toe en de drie ont voerders zitten achter slot en grendel. Ze waren blijkbaar zo geschrokken van hun eigen heldendaad dat ze nog geen kwistig gebruik van het losgeld durfden maken. Frank Sinatra jr. leeft nog en dat redt zijn ontvoerders van de electrische stoel. Het is wel prettig dat ze gepakt zijn, want anders zou Frank jr. waarschijnlijk de volgende week weer ontvoerd worden door lieden die dat wel een lucratief zaakje vinden. Het is echter wel te hopen dat ze de levenslange straf zullen krijgen die ze volgens de wet kunnen krijgen om alle aspirant-ontvoerders af te schrikken. In ons land zouden ze 10,boete of tien dagen krijgen naar een ruwe schat ting, want een man die zijn vrouw en schoonvader vermoordde kreeg vijf jaar. Men zou dit bijna een aansporing noe men voor mannen die niet zo best met hun schoonmoeder overweg kunnen, zo als het voor kidnappers in Amerika een aansporing is als de ontvoerders van Frank Sinatra een „Nederlandse" straf krijgen. KANTMAN. blijft om in tijd van nood huis en hof te beschermen. Daarna volgde er een file van bezoekers, die het bestuur kwamen gelukwensen, onder aanbieding soms van een klein geschenk. Onder hen merkten we om. op de garnizoenscommandant, kolonel S. E. Broers: de heer W. Groart, com mandant brandweer Soest, die, verge zeld van tal van korpsleden, bloemen aanbood: de heren J. G. Drewes, J. Nooder en J. Th Pas, ere-leden; wet houder De Haan, pastoor dr. De Bruin, vertegenwoordigers van de plaatselijke politie, inspecteur Scholtmeijer uit Soest, de heer Peet, directeur van net natuur bad en de Soester Sportstichting. Voorts deputaties van brandweren uit Utrecht, De Bilt en andere plaatsen in de omgeving alsmede van tal van plaat selijke verenigingen. Het slot van de receptie werd opge luisterd met een serenade van de Har monie St. Jozef en haar drumband. Voor het goede verloop van de feestelijk heden, aan welker voorbereiding veel werk verbonden was, werd door de voor zitter hulde gebracht aan het werkco mité, dat bestond uit de heren P, C .Pie ren, voorzitter; J. H. Esmeijer, penning meester. C. J, van As, secretaris. Nu de veldcompetitie tot februari stil ligt, woiden er in de Utrechtse hallen weer micro-wedstrijden georganiseerd. K.V.O. nam daaraan j.1. zaterdag deel met 3 se nioren-achttallen en 1 juniorenteam. K.V.O. 1 behaalde in 3 wedstrijden 1 punt door een gelijkspel tegen Kameo 2. Van D.S.V. 1 en Kameo 1 werd verloren. K.V.O. 2 behaalde 4 punten uit 3 wed strijden, door overwiningen op D.O.S.C. 1 en Spirit 1. Van Huizen 1 werd verloren. K.V.O. 3 kwam met 3 punten uit 3 wed strijden, n.1. door een overwinning op Austerlitz 2 en een gelijkspel tegen Avan- ti 1. Van Arena 2 werd verloren. De K.V.O.-junioren boekten de meeste winstpunten. Door overwinningen op Al- tius II en Samos 11 en een gelijkspel tegen Kameo I veroverden zij 5 punten. De volgende micro-wedstrijden in deze halve competitie vinden plaats op 4 januari, eveneens in de Prins Bernhard- hal te Utrecht. Na de zeer geslaagde Bingo-avond op zaterdag 16 november, heeft de lustrum commissie van K.V.O. besloten op don derdag 19 december een Kerst-Bingo te houden in haar clubgebouw aan de Amersfoortsestraat. Talrijke mooie prij zen, waaronder wild, zijn door de com missie beschikbaar gesteld.

Soester Courant | 1963 | | pagina 1