Siiitca woo U kunt niet alles weten. A.N.W.B. RIJSCHOOL VAN D00REN SOESTERRERG De strijd gaat door in Afrika. NEDERLANDS BESTE CARNAVALSPREDIKER Alex van Keulen n.v. Spreekuur Burgemeester. S.V.V.-volleybal. Eiermarkt. Eerste Soester Begrafenis-Onderneming BURGERLIJKE STAND. OPTIEK TJ<J B.D.C. verloor weer. Komt er een ijsvereniging. WOONT IN SITTARD! De burgemeester van Soest brengt ter kennis van belanghebbenden, dat zijn spreekuur van woensdag a.s. is vastge steld op 8.30 uur De afgelopen twee weken moesten de rood-witten vijfmaal in de markthal aan treden voor het spelen van competitie wedstrijden. Het derde damesteam moest zelfs twemaal spelen, terwijl het tweede damesteam niet in actie behoefde te ko men. Het eerste damesteam wist tegen Sma- shers vrij gemakkelijk de volle winst in de wacht te slepen, waardoor zij hun mooie positie aan de kop van de rang lijst wisten te behouden. In drie sets wezen zij de Hilversumse meisjes terug. Het derde damesteam kon het noch te gen S.S.S. noch tegen Spirit 2 bolwer ken. Zwak serveren doet hun steeds weer de service kwijtraken, zodat zij geen punten kunnen verzamelen. Het eerste herenteam was in zijn wed strijd tegen Spirit 2 wel zeer gehandi capt door het ontbreken van drie spe lers. Niettemin wisten de rood-witten een gelijk spel te behalen wat onder deze omstandigheden stellig geen slecht re sultaat was. Het jeugdteam van de S.V.V.'ers moest de strijd aanbinden tegen Olympia 4. In de eerste set wisten de jongens nog goed tegenstand te bieden maar in de volgende sets konden zij hun plaatsge noten niet meer bedreigen. Voor de komende week staan de volgen de wedstrijden op het programma: Donderdag: S.V.V. 2-Montagnards (he ren). Vrijdag: Huizen-S.V.V. 1 (dames). Jeugdsport-S.V.V. 2 (dames). Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 220.000 stuks in prijzen van 7,75 tot 9,75. Middenprijs 8,75. Prijs per kg. 1,46. Dir. H. W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie, Transport. (Rouwkamer). GEBOREN: Willem zoon van P. Zou tendijk en J. Bunt, Schaepmanstraat 88. Florentine, dochter van jonkheer R. A. Calkoen en E. van Berne, Bartolotti- laan 45. Ingrid, dochter van F. van Essen en J. de Schiffart, Schoutenkamp weg 75. Monique, dochter van H. Lotze en E. de Vries, Jan Steenlaan 43. Ro nald, zoon van A. van Dam en E. J. Vermeer, Sinnemaplein 6. Ingeborg Hildegard Catbarina, dochter van J. Th. Pas en J. H. Talens, Kampweg 44. Jeioen, zoon van B. Doorenspleet en G. C Heij, Kerkpad Z.Z. 76. Marcel, zoon van C. N. van Breukelen en G. Bui tenheg, Braamweg 92. Cornelis, zoon van C. Koster en C. G. van de Kamer, Bonifaciusstraat 26. Christina, dochter van H van Eijk en C. J. W. van Toor, Baarn, Eemnesserweg 49. Cornelia Magdalena Theodora, dochter van P. G. J. de Jonckheere en A. B Terpstra, Dr. Rupertlaan 34. Jennefer Maria, doch ter van H. Cats en M. H. Koeleman, Baarn, Kettingweg 17. Sietske Hen- drika Cornelia, dcbter van A. Reinsma en C. J. M. Nijenhuis, Gen. Winkelman straat 22. Antoinette Johanna, dochter van A E. Tammer en Th. W. van Leeu wen, Gen. Winkelmanstraat 31. Femke Hillegonde, dochter van C. p. Sirag en A L. Vita Israël, Baarn, Wittelaan 5. Wilhelmina Cornelia, dochter van C, van Zoeren en W. Klompenhouwer,-Braam- weg 3. Sylvia, dochter van K. Bakker en J. M. Oprins, Kerkpad Z.Z. 78. Jan Marten, zoon van A. Dijkstra en A Knol, van Goyenlaan 52. Juliana Louisa Sophïa, en Erika Irene, dochters van J. J. van der Baan en M. van der Vis, Van Goyenlaan 128. ONDERTROUWD: Willem Trippenzee, Heisterberg 6. Hoensbroek en Francina van Veen, Kerkstraat 74.Edgar Theo- dorus Friedrich Maria Ramge, wonende in een woonschip bij Achterbos 101, Vin- keveen en Waterveen en Antoinette Pe- tronella Johanna van der Hurk, Hilde- brandlaan 2a. Simon Joseph Polak, Nieuwstraat 26 en Elisabeth Agnes Jo- sephina dgers, Harry Koningsberger straat 1 hs, Amsterdam. Christiaan Wilhelmus Essenberg, Spinozaweg 38, Utrecht en Gerharda Bernardina Maria de Groot, Insingerstraat 68. GEHUWD: Bert Keereweer, Bosstraat 2, Baarn en Johanna Fredrica Gerarda Ja- cosima Posthumus, Steenhoffstraat 6. Hendricus Josephus van Nimwegen, Vre- dehoffstraat 28 en Gerrigje Dondorff, Lonerstraat 169, Assen. OVERLEDEN: Hendrikus Bosman, 96 jaar, echtgenoot van J. van Klooster, Schaep manstraat 66. Janna van der Veer, 54 jaar, echtgenote van O.K. de Bruin, Hob- bemalaan 28. Petronella Swaan, 87 jaar weduwe van G. van Egmond, Insp. Schreuderlaan 2. Adrianus Petrus Sta lenhoef, 51 jaar, echtgenooot van J. M. Scheerboom, Laanstraat 39. Gijsber- tus Majoor, 73 jaar, echtgenoot van M. van den Heuvel, Lange Brinkweg 53c. Gijsberdina van de Laak, 65 jaar echt genote van G. Sukel, Molenstraat 104. Arie van den Oever, 79 jaar, weduw naar van B. K. Rietveld, Thorbecke- straat 29. Pieter Cornelis Laroij, 81 jaar, weduwnaar van C. Schmidt, Schou tenkampweg 20. Jantje van Heerde, 77 jaar echtgenote van G. Visch, Lange Brinkweg 45. Speciaalzaak voor BRILLEN Ziekenfondsleverancier. Burg Grothestraat 8 Telefoon 3859 Soestdijk Het ging niet zo best met B.D.C. in de competitie voor de vorstperiode, maar erna ook niet, want zondag werd met 2-4 van het technisch goed spelende Kam pong verloren. B.D.C. nam een 1-0 voorsprong door de butant B. Wigtman, maar het werd 1-1 door een schot dat keeper Van Hattem niet houden kon Door 'n buitenspeldoel- punt werd het 2-1 voor Kampong. Het eindsignaal voor het slot van de eerste helft werd 7 minuten te vroeg gegeven. Een grensrechter wees er de scheidsrechter op en het spel werd her vat. B.D.C. kon nog voor rust de gelijk maker scoren. In de tweede helft bleek dat de spelers van B.D.C. te veel van hun krachten gevergd hadden. Kampong ging in de aanval en de middenvoor scoorde met een hoge sprong, na een hoge voorzet het derde doelpunt. B. Wigtman kwam alleen voor de Kampongkeeper, maar hij schoot over. Aan de andere kant had de tegenstander meer succes. Er werd een schot op het doel van van Hattem gelost. Deze kon de bal niet klemvast krijgen. De middenvoor schoot snel toe en bracht de stand op 4-2. Dat was ook de eind uitslag. Donderdagavond om 8 uur wordt er in cafe 't Centrum een vergadering belegd om te komen tot de oprichting van een plaatselijke ijsvereniging. Allen die sym pathiseren met dit doel, worden op deze vergadering verwacht. ze zich daarmee de schijn gaven in feite nog dienaren te zijn van de vroegere machthebbers en dat ze een flink stuk prestige als strijders voor de onafhanke lijkheid ermee inboetten. Men kan hun besluit wel waarderen als een staal van staatsmanwijsheid, maar de konsekwentle ervan is onvermijdelijk dat ze hun tegenstanders een politiek propagandawapen tegen zich ln handen hebben gegeven. De vraag is nu of de communisten daar van gebruik zullen kunnen maken. Dat valt nog te bezien, dat is nog een licht punt in deze zaak. Moskou heeft zich in een krachtige nota aan de Britse re gering pal achter de „volksrepubliek Zan- zibar" gesteld, maar het heeft er de schijn van dat dit dreigende stuk voor namelijk als verweer moet dienen tegen de vooral Chinese verwijten dat de Rus sen niet voldoende marxistisch denken om revoluties te steunen. Niet aan de leiband. De nota kwam eigeniijk ook rijkelijk iaat. Als de Britten lust hadden gehad om Zanzibar te heroveren, hadden ze dat al lang kunnen doen. Londen schijnt er terecht weinig heil in gezien te hebben Tenslotte is zeker dat het verjagen van het Arabisch bewind op het eiland de in stemming heeft van de meerderheid der negerbevolking en zeker van de zwarte bevolking van Afrika zelf. En wellicht houden Londen (met optimisme) en Mos kou (met ongenoegen) rekening met het feit dat tot dusver de Afrikaanse natio nalisten doorgaans ln de eerste plaats Afrikanen bleken te zijn en pas in de tweede plaats, of helemaal niet, aanhan gers van het communisme Feit is tenslotte dat geen der haast voor een leidende rol voorbestemde in Moskou geschoolde Afrikanen tot dusver enige lust heeft gevoeld aan Moskou's leiband te lopen. Het westen moet met teleur stelling erkennen dat het over het alge meen weinig staatslieden in zijn geest heeft kunnen beïnvloeden - Kenyatta. Nyerere en Obote zijn in dat opzicht een paar der weinige uitzonderingen - maar Moskou heeft in dat opzicht nog hele maal geen succes gehad. Die strijd om de Afrikaanse geest is nog lang niet beslist. Een wielrijder dient zijn zadel zo te stel len, dat hij ten alle tijde de grond met de voet kan raken. Melk of matglas reinigt men met warme azijn en zout. bordje .Storing" ophing voor de buute- rednerston, 'n namaak-bierglas van 212 meter hoogte. Het applaus golfde minu tenlang door de volle hal en op dat moment wist de Pantoffelheld, dat hij kampioen zou worden. Hij verstoutte zich daarna aan een ware Toon Hermans creatie „Neem me niet kwalijk, dat lk me daarnet zo liet gaan, maar lk ga de laatste tijd ook zo weinig Hij maakte ln zijn kwartier optreden twee fouten en mede daarom onthield de vijf man sterke jury hem 47 pun ten twee van zijn talloze grappen en moppen hadden een „baard en hij liet aan het slot zijn vrouw Amalla tot twee maal toe sterven. Maar hij verwierf te recht 553 punten. 50 als het moet. P Pollux uit Venlo haalde er als „Ven loos Maedje" 507 en K. Muyzers uit Oirs- beek (500 punten) vertolkte zijn rol als „Burgemeester van Knetterade" werkelijk magistraal. Deze drie staken met kop en schouder boven de rest uit. Over de pe_ slissing van de jury valt dan ook niet één woord verkeerd te zeggen. Frans Appelmans werd terecht nationaal kampioen, na zijn mijnstreek-kampioen- schap van 1962. Drie maanden geleden heeft hij zelf zijn kampioensbuut ge schreven, maar volgens zijn carnavals vrienden schrijft hij er zonodig wel vijf tig Als leider van het „Zittesje Revue gezelschap" weet hij Immers van wan ten. Er hingen 2000 feestballonnen tegen het plafond van de hal. Er mocht niet ge rookt of gedronken worden en dit bleek hoe dan ook een voortreffelijke maatre gel een groot compliment aan de Maas- brachter carnavalsvierders „De Hoonders voor hun voortreffelijke organisatie is hier op zijn plaats. Hun leuze js te recht Neet kakele, mitdoon 1 Weinig collega's zullen op het ogenblik de Britse minister Duncan Sandys be nijden Hij merkt aan den lijve dat het nog moeilijker is een imperium in goede orde te likwideren dan het in stand te houden. Hij heeft zijn problemen met Cyprus, met Maleisië en vooral met Afrika. In Ghana ziet hij hoe president Nkroe- mah zoals te verwachten viel door een volksstemming volmachten krijgt om on welgevallige rechters de laan uit te stu ren en een soort één-partijstaat te stich ten die weinig meer overeenkomst met de principes van democratie die toch nog ten grondslag liggen aan het Britse ge menebest. Er is al gevraagd of Ghana wel in dit gezelschap kan blijven. En het bitterst is natuurlijk de situatie in oost-Afrika, waar Britse commando's muiterijen hebben moeten bedwingen on der de troepen van Tanganyika, Oegan da en Kenya. Dat hebben ze vlot ge- GALLENKAiMPPELSWEG 14 SOEST-ZUID - TELEFOON 3823 daan zodat voorkomen is dat daar een soort toestanden ontstonden als in Kon go waar benden (onder leiding van een oud-minister nota bene), moordend en plunderend rondtrekken. Maar bevredi gend is die situatie daarom nog geens zins. Nog niet betrouwbaar. De drie Oostafrikaanse landen zitten nu met het probleem dat geen regering ook maar enig beleid kan voeren als ze niet in haar leger een betrouwbaar in strument heeft. En het Britse ingrijpen heeft de legers niet ineens betrouwbaar gemaakt, slechts chaos voorkomen. Zeker lijkt nu wel dat de oorzaak van de muiterij niet in een communistisch complot ligt. De soldaten hebben gezien hoe in het burgerapparaat inheemsen grote promoties maakten, maar voor hen bleef alles bij het oude, hetgeen gesym boliseerd wordt door hun blanke officie ren. Zanzibar is voor hen een inspiratie geweest daar dook ineens uit het niets een veldmaarschalk op in de figuur van Okello Dat de sergeants en korporaals van Oeganda, Tanganyika en Kenya dit voorbeeld om tot groter aanzien te ko men wilden navolgen, is niet zo onver klaarbaar. Zelfs een man als Nyerere van Tanga nyika heeft deze ontwikkeling niet geheel en al weten te voorkomen. Hij heeft 'n reeks eisen moeten inwilligen, al strooide hij dan nog niet met maarschalksstaven. Dit capituleren voor legereisen heeft hem bovendien in een positie gebracht dat hij volgende eisen nog minder gemakke lijk kan afwijzen. Nog dienaren van 't westen. Het moet voor hem - en voor Obote in Oeganda en voor Kenyatta in Kenya - bijzonder moeilijk zijn geweest de nog maar net weggetrokken vroegere koloni sator te hulp te roepen om de basis van rust te herstellen die iedere staat voor zijn ontwikkeling nodig heeft, zeker de nieuwe naties van Afrika. Ze wisten dat De landelijke „Buuterednerkampioen- schappen" onder aj^piciën van de Cultu rele Raad Llmburgtf hebben dit jaar een paar duizend carnavalsvrienden in op perste stemming gehouden in de mees terlijk aangeklede fabriekshal van Wet houder S. Houben. „De schouwburg van Maasbracht" werd de bijnaam van deze hal, waarin de Maasbrachter Karnavalsvereniging „De Hoonders" onder 15 geselecteerde buute- redners de allerbeste moet zien te vin den, uiteraard onder het toeziend oog van een deskundige jury. Frans Appelmans (45) uit het Sittardse „Sanderboutverwierf van de geestdrif tige toehoorders 't meeste applaus, maar óók 553 van de maximum te behalen 60Ü punten. Frans werd „Kampioen der Buuteredners 1964", een groots kampioen Drie kwartier duurde zijn huldiging op het enorme Hoonderpodium en juist toen men dacht dat Frans door zijn eerste overwinningsroes heen was, stapte daar zijn Carnavalsvereniging „De Koelköp" uit Sittard het podium op Nogmaals werd Frans toegesproken en door enkele van zijn carnavalsvrienden gefeliciteerd, spontaan omhelsd en gezoend. Het was me dan ook wat Met C.A.O. en bordje storing. De nestor der 15 deelnemers, voor het eerst aanwezig op een buuterednerscon- cours, werd met glans kampioen Even voor middernacht riep jury-secretaris Fons Neu hem trots naar voren en had 5 minuten later zelfs zijn thuisgebleven carnavalsvrienden al opgetrommeld om hem feestelijk te komen afhalen. Frans nog steeds op de pantoffels (Zijn vrouw als beste supporter met 'n grote struik bloemen op de achtergrond) „kampioen der koldervertellers" en met recht! Alle optredenden kregen na hun „buut", een fraaie herinneringsmedaille aange boden van president Sef van Kempen, maar Frans was de énige, die vooraf zijn medaille vroeg Was hij er zo zeker van, dat zijn buut 't zou doen als „Frenske de Pantoffelheld De debutant kwam heel schuchter op, verlegen draaiend met een bolhoed in zijn handen. En toen rolde een kwartier lang een klaterende golf van heerlijke onzin over de hoofden der luisteraars en op de schermen van 14 televisie-toestel len, die in twee aangrenzende ruimten waren neergezet voor een rechtstreekse reportage in besloten kring. Originele humor. Zijn vrouw Amalia speelde in deze pan toffelheldcreatie een hoofdrol. „Zij kwam weliswaar met het loon uit, maar niet met de maand" „Zij werkten volgens de nieuwe C.A.O. Centen Altijd Op". „Hij moest van Amalia in slipjas naar een restaurant, ondanks het bord aan de ingang No smoking". „Zijn vrouw had 't 'n keer van de vorst zo koud, dat hij haar met beven niet kon bijhouden". Hij haalde opeens drie rode zakdoeken aan elkaar geknoopt uit zijn broek „één voor het leed, één voor de zweet, en één om in te snoeven". Hij verhaalde van zijn huwelijk en dit greep hem opeens zo aan, dat hij zijn optreden tijdelijk moest stoppen en een a ,"e, AOW. De heer U S. die zich na zijn pension nering in Engeland wil vestigen, ont ving van de Sociale Verzekeringsbank te Amsterdam de mededeling, dat in geen geval recht zal bestaan op het volle pensioenbedrag. Het pensioen zou voor hem na vestiging in Engeland worden gekort met 1 voor elk jaar dat hij en zijn vrouw niet verzekerd was geweest, te rekenen van de leeftijd van 15 jaar De heer S. voegde daaraan toe, dat bij vestiging in Zwitserland wel een volledige toekenning van het A O W.-pensioen mo gelijk is. Waar kan hij zich tegen discri minatie verweren Antwoord Naar aanleiding van deze fei ten schreven wij genoemde bank om na dere inlichtingen. Het ontvangen ant woord nemen wij hier volledig over „Onder verwijzing naar uw bovenvermeld schrijven delen wij U mede, dat een ie der die pensioengerechtigd is krachtens de Algemene Ouderdomswet, in principe een volledig pensioen ontvangt. Op dit pensioenbedrag wordt een korting toege past voor leder jaar, waarover belang hebbende niet verzekerd is geweest tus sen zijn 15de en 65ste jaar of waarover hij schuldig nalatig is geweest premie te betalen. Deze korting bedraagt voor ge huwden 1 per jaar voor de man en 1 voor de vrouw, voor ongehuwden 2 per jaar Voor personen, die op 1 januari 1957 (de datum van inwerkingtreding van de wet) reeds ouder waren dan 15 jaar. zijn over gangsbepalingen in de wet opgenomen, krachtens welke onder bepaalde voor waarden de korting voor de periode tus sen het 15de jaar en 1 januari 1957 ach terwege kan worden gelaten In het algemeen is dit slechts het geval ten aanzien van in Nederland wonende Nederlanders, die na de voleindiging van het 59ste levensjaar al dan niet onafge broken 6 jaar in Nederland of in één der Overzeese Gebiedsdelen hebben ge woond Behoudens enkele in het onderhavige ge val niet van toepassing zijnde uitzonde-} ringen kan bedoeld overgangsvoordeel niet worden toegekend aan buiten Ne derland wonenden en kan dit bij vertrek naar het buitenland, na toekenning van het pensioen, niet verder worden uitbe taald. Voor de goede orde tekenen wij hierbij aan. dat de Minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid gebruik heeft ge maakt van de in artikel 2. derde lid van hel met het Verenigd Koninkrijk en Noord-Ierland op 11 augustus 1954 geslo ten Verdrag inzake sociaie zekerheid ge boden gelegenheid, om aan de bevoegde autoriteit van het Verenigd Koninkrijk te berichten, dat het Verdrag wel van toepassing wordt geacht op de Algemene Ouderdomswet, doch met uitzondering van de overgangsbepalingen. Een nadere overeenkomst terzake is met het Verenigd Koninkrijk niet gesloten. Het zou ons te ver voeren, U colledig in te lichten inzake overeenkomsten en in voorbereiding zijnde overeenkomsten met verschillende andere Verdragspartners ten aanzien van het geheel of gedeeltelijk uitbetalen van de overgangsvoordelen In die landen Wij zijn evenwel steeds be reid, 'U op uw verzoek om concrete ge vallen nadere inlichtingen te verstrek ken." Aangezien wij uiteraard niet steeds be reid zijn om concrete gevallen aan de Sociale Verzekeringsbank voor te leggen, hopen wij, dat belanghebbenden zich wel direct tot deze instelling zullen willen richten VERMOGENBELASTING. Hoe groot is de vrijstelling voor de ver mogensbelasting voor een weduwe van boven de 65 jaar 0 Antwoord Voor ongehuwden bedraagt de vrijstelling voor de vermogensbelasting 22.500,voor bejaarden en/of invaliden komt daarbij 20.000,totaal dus voor het door U gestelde geval 42.500.— DAMMEN. Wie heeft bij het dammen verloren als het spel wordt vastgezet, zodat je geen zet kunt doen als je aan de beurt bent? Antwoord De speler, die niet meer kan zetten, heeft inderdaad verloren De of ficiële regel luid Het spel is verloren voor de speler die, aan de beurt zijnde, in één der navolgende gevallen verkeer* 1. geen stuk meer over heeft of vast gezet is; 2. de stukken dooreen werpt. 3 het spel opgeeft; 4 het spel laat varen of weigert door te spelen; 5 zich niet houdt aan het reglement; 6. In tijdsover schrijding vervalt. In al deze gevallen geldt het spel voor de andere spelers als gewonnen. MUNTEN. Is het waar dat op de gouden tientjes en gouden vijfjes de beeldenaar steeds om gekeerd wordt afgebeeld, dus de éne "eer naar links kijkend en de andere keer naar rechts Antwoord Regel was dat op de gouden en zilveren munten van één soort de beeldenaar verschillend was gericht Bij de volgende soort werd dat verwisseld. Daarbij zijn fouten gemaakt toen bij ko ning Willem III de beeldenaar op de gouden munt naar rechts werd geplaatst in plaats van naar links. Deze fout is bij het eerste type van koningin Wil helmina dorgetrokken, doch bij het twee de type hersteld. Voor CARNAVAL COS- TUUMS Nassaulaan 16. telefoon 3060. Vanaf f 6.50 Ook voor kinderen. In 1963 meermalen bekroond. SPITWERK of aanleg ge vraagd. Br. onder nr. 235 bureau Soester Crt. WONINGRUIL. Aangebo den Klaarwaterweg 31. Gevraagd liefst nieuw bouw te Soesterberg. Geen flat. Te koop CITROëN I.D 19 1961 met schuifdak, vei ligheidsriemen. A.N.W B - rapport en reparatie-reke ningen aanwezig. 58.000 km. Tel. 2296. Wie helpt mij aan een net KOSTHUIS? Br on der no. 237 bureau S.Crt Gevr. zelfstandige HULP voor twee ochtenden per week. Eikenlaan 93, Soest- Zuid. HUIS te koop, omgeving Soestdijk. Br. onder let ter W 137 bureau S Crt. Te koop FIAT, bouwjaar 1956. Betje Wolfflaan 2, na 6 uur Wegens verhuizing AAN GEBODEN antieke Bra bantse potkachel m. plat te buis 200.A.G.A. oiieradiator met afvoer 40.z.g.a.n. centrifuge en snelwasser 225. Hoenson oliestookkaehel 100.Bosstraat 18, te lefoon 2296. Net KOSTHUIS aangebo den. Nieuweweg 47, Soest. Te koop aangeboden oude STENEN. Smitsweg 33. WERKSTER gevr voor 1 of meer middagen of avonden per week. Os kamp, Lindenlaan 1. Te koop CHEVROLET Hardtop, bouwjaar '57, in goede staat. Ringweg 4. tel. 4980. Te koop V.W. de Luxe 1959, in z. g. st. Birk- straat 86, Soest. Wie wil mijn GROENTE TUIN bewerken voor ei gen gebruik Br. onder no. 336 bureau S Crt. Zelfstandige WERKSTER gevraagd voor twee halve dagen per week, 2,- per uur. Mevr Raauwendaal, Laanstraat 19, Soestdijk. Gem. zitkamer, slaapka mer, keuken, douche, c.v en fietsenbergplaats AAN GEBODEN voor ver- pleegstens), onderwijze ressen), sociaal werkster od. Br. onder letter B.P aan bureau S.Crt. Aangeboden omg station Soestdijk, mod. 3-kamer FLAT c.v.Gevr. in Soest of omg. ouder huis. Br onder letter L.D. aan bur. van dit blad. Handige MEISJES. Hoge ionen. N.V. Ceramiek Van Breugel, Koningsweg 2, Soestdijk. SCHRIJFMACHINES te koop, gebruikt, in zeer goede staat, f 60,- en f 75. Minerva Soest-Zuid. TE KOOP. wegens om standigheden, Gordinl bouwjaar eind 1962, km- stand 30.000. Prijs f 3750 - Te bevragen Dalweg 155. j§ Voor slechts kunt u nu een echte auto kopen hTYPE 500 128 km/u 50 pk 4 gesynchroniseer de versnellingen verwarming min. onderhoud: olie 10.000 km doorsmeren 20.000 km. laak een proefrit t>(/< Automobiel bedrijf Amsterdamseweg 29 - Amersfoort Tel. 03490-16134

Soester Courant | 1964 | | pagina 2