KINDERBIJBELS Varia Oma ging naar RusSand De val van de vorstenhuizen De dood van Achilles JM :rtcHx*3k "*>r<kr DE WERELDBEROEMDE van ANNE DE VRIES De kinderbijbels van Anne de Vries werden vertaald in het Frans, Duits, Engels, Noors,' Deens, Fins, Zweeds, Maleis, Spaans, Surinaams en Zuid-Afrikaans. U hebt keuze uit verschillende prachtig geïllustreerde edities voor kleuters en voor grotere kinderen. J. H. KOK N.V. Vervolg Romans Jan Wolkers Gesponnen suiker 4,50 Een bundel verhalen, die ln ver schillende Nederlandse tijdschriften, o.a. 'De Gids* en .Podium', de be wonderende opmerkzaamheid van de kleine lezerskringen oogstten. Willy Corsari Door een noodlottig ongeval8,90 Een nieuwe roman van deze grote schrijfster. In dit boek is tevens een verhaal opgenomen getiteld 'De Schorpioen'. Paul Mandel Het schandaal 12,90 Zelfmoord op een luchtbasis, een in trigerend verhaal over een man die een moeilijke beslissing moet nemen. Het is de schokkende analyse van een mislukt leven. Morris L. West In de schoenen van de visser 13,90 Wat gebeurt er met een man als hij Paus wordt in deze verwarde twin- tigste-eeuwse wereld Die intrige rende vraag is het uitgangspunt van de ongetwijfeld meest ophefmaken de roman van onze tijd. Margaret Campbell Barnes De holle kroon ƒ11,50 In de "holle kroon' wordt u gecon fronteerd met Koning Richard IL Noël DeGaulle Revanche 12,50 Na de bestseller 'Carnaval der Des perado's', en de opmerkelijke romans Demasqué bij daglicht en Cyaanka- libi, na vier jaar opnieuw een roman van de schrijver, die schuilgaat ach ter het pseudoniem Noël DeGaulle. A. M. de Jong Frank van Wezels roemruchte Jaren 12,90 Dit is de oorspronkelijke tekst van deze militaire roman, voor het eerst aangevuld met alle Notities van een landstormman. Paul Gallico Wolkbreuk boven Zalano ƒ9,90 Hartstocht en honger zijn de twee grote, bewegende motieven van deze dramatische circusroman, waarin Gallico's liefde voor dieren is samen gevlochten met zijn diep meeleven met de verschoppelingen der aarde, terwijl hij bovendien niet vergeten heeft de lezer de ene opwindende gebeurtenis na de andere te bezor gen. Ayn Rand De vrijheid gloorde 12,90 De met veel belangstelling tegemoet geziene nieuwe roman van Ayn Rand, schrijfster van het machtige boek 'De eeuwige Bron'. Luchtspiegelingen van Belcampo 5,90 Geen gezichtsbedrog: voor het eerst werkelijk alle eerder gepubliceerde verhalen van deze uitzonderlijke Ne derlandse auteur in één deel. Anna Blaman Verhalen 14,90 Johan Fabricius Herinneringen van een oude pruik 10,90 De levensgeschiedenis van Goldoni, de 18e eeuwse Venetiaanse toneel schrijver. Hans Habe Tarnowska van de duivel bezeten 14,90 Maria Nikolajefna Tarnowska, is een vrouw die tot ons komt uit de wer kelijkheid van bijna een halve eeuw geleden. Zij vestigde niet alleen de aandacht van de wereld op zich door haar grote schoonheid en haar hoge adellijke afkomst, maar ook door een zeldzame, vrouwelijke demonie. Godfried Bornans Op de keper beschouwd ƒ8,90 'Op de keper beschouwd' bevat een aantal bespiegelingen over vaak zeer uiteenlopende zaken, gekruid met een mengsel van humor en ernst. Ernest Claes Omnibus 13,90 Natuurlijk moest deze omnibus er komenEn zoals het hoort, spelen meestal deze verhalen van de on navolgbare Vlaamse verteller in de streek van het Kempenland, waar Claes geboren is en zijn eerste vleu gelslagen deed in het weidse, onge repte landschap. Een streek, die hij kent en beschrijft zoals niemand an ders. Gerard Walschap Een mens van goede wil 10.90 Dit boek bezit de boeiende bewogen heid van een avonturenroman. Bo ven de wirwar van korte thema's en motieven, die met elkander verstren geld zijn, rijst het onvergetelijke beeld van Thys Glorieus, de man die in zijn strijd tegen de ongerechtig heden van deze wereld zoiets is als een verre naneef van Don Quichotte - een Vlaamse naneef wien het niet aan gezond verstand ontbreekt Zo leefde het Rome der Pausen in de XVIHe eeuw 11,50 De pauselijke stad Rome leefde in de „Settecento", als in een geluk kige droom onder de vaderlijke re gering der pausen, totdat de Franse revolutionairen, het zoete leven ruw kwamen verstoren. Rachel Carson Dode Lente ƒ8,90 De schrijfster van De Wereldzee, biologe en literator, waarschuwt ons in dit zoveel opschudding verwek kende boek voor de door een ver keerd en onmatig gebruik van ver giften. Paula Kohlhaupt Alpenbloemen in kleur 7,90 Een unieke Alpenflora met 120 ge kleurde foto's en een buitengewoon interessant commentaar voor de toe rist, de bloemenliefhebber en de bo tanicus. De Nieuwe Winkler Prins Atlas ƒ59,50 De ideale gezinsatlas. 80 landkaarten in 8 kleuren. 176 blz. encyclopedische tekst. Prof. mr. B. V. A. Röling Over oorlog en vrede 6,50 Een Nederlandse geleerde van inter nationale faam over een onderwerp dat iedereen ter harte moet gaan. Dr. B. Spock Adviezen aan ouders 9,75 Een aanwinst voor de gezinsbiblio theek. Sesam Kunstgeschiedenis 18-delig tegen de prijs van 2,50 p. dl. Volledige geschiedenis van de schil derkunst, beeldhouwkunst en bouw kunst over de gehele wereld van de vroegste tijden tot heden. World Press Photo 1963 ƒ8.90 Ook dit jaar weer de beste persfoto's van het jaar bijeen in een uniek boek. Werner Keiler De wereld van de bijbel ln beeld ƒ29,50 De auteur van de „Bijbel heeft toch gelijk" heeft in een fraai plaatwerk het bijbels gebeuren in zijn chrono logische volgorde in beeld gebracht. Bij iedere foto werd een daarop be trekking hebbende bijbeltekst ge plaatst 28. Arendsoog en de Mississippf-Duivels 13. Pim Pandoer en de Gouden Krokodil per deel gebonden Malmberg door Antonüi Ridg« Elizabeth Sophia Franklin kreeg het eervolle verzoek in St.-Peters- burg te komen om de jongste doch ter van de tsaar te verzorgen. Later reisde haar hele familie haar ach terna! Een gezellige familieroman, die zich uitstrekt over vier generaties in vele landen speelt en in onze tijd eindigt Een boek vol fijnzinnige humor! Geb. ƒ6,90 De ineenstorting van de oude we reldorde 1905—1922 door Edmond Taylor Boeiend geschreven samenhang van de historische gebeurtenissen die tot de le en 2e Wereldoorlog geleid hebben en het gezicht bepaald heb ben van de wereld van vandaag. ƒ8,90; geb. 10,25 i Extra deel in de serie Natuur en Cultuur) UITGAVEN VAN door Vietor Price Een Britse ondervrager in dienst van de Engelse bezetter op Cyprus raakt in conflict met zijn superieu ren én met de ondergrondse bewe ging. Een roman die een integer en indringend beeld geeft van de Cy priotische vrijheidsstrijd. De span ning wordt bijzonder knap opge voerd tot een bijna ondraaglijke climax. Geb. ƒ9,90 Hallo jongens en meisjes Binnenkort verschijnen SWIEBERTJE EN DE VREEMDELINGEN' 'SWIEBERTJE ALS WOONWAGENKLANT' Gebonden per deeltje f 2,25 Hebben jullie deze deeltjes al gelezen? BARON SWIEBERTJE DE AVONTUREN VAN SWIEBERTJE SWIEBERTJE EN DE IJSPRET Gezellige kinderboeken komen van Kluitman

Soester Courant | 1964 | | pagina 12