VERRE REIS. HET OOG GERICHT OP HET AVONTUUR. ATTENTIE. Officiële mededelingen. Eén dode en vele gewonden in het verkeer. Tien jaar U.V.V. Onderscheiding voor groeps leider B. Mulder. S.E.C. 2 blijft winnen. Ned. Vrouwen Eleetr. Ver. Op •stelling van S.E.C. Districtswedstrijd E.H.B.0. Volleybaltournooi van S.V.V. Honkbal S.E.C.-D.A.F. 17-1. Medische dienst. B.D.C. vierde feest. Opstelling H.V.C. K.P.S.-Foxboro. Olympia Volleybal. DINSDAG 28 APRIL 1964. 43stc JAARGANG No. 33. SOESTER OURANT Verschijnt iedere dinsdag en vrijdag. Abonn. p. kwart, 2.40 - per post 2.55 UITGAVE DRUKKERIJ SMIT SOESTDIJK BUREAU VOOR REDACTIE EN ADMINISTRATIE VAN WEEDESTRAAT 29A SOEST TELEFOON 2566 GIRO 126156 Zondag was een zwarte dag in het Soester verkeer en zeer in het bijzonder voor de familie Broeke van de Heuvel- weg. Het vierjarig dochtertje werd dicht bij haar ouderlijk huis gegrepen door een auto en bijna dertig meter meege sleurd. In zorgwekkende toestand is ze op last van dokter Schutte naar de neu rologische kliniek van het Stads- en Aka- demisch ziekenhuis gebracht en daar gisteren aan haar verwondingen overle den. De auto die het meisje aanreed werd bestuurd door H. M. uit Hilversum. Hij reed op de Heuvelweg in de richting van de Noorderweg. Er speelden kinderen op de rijweg en hij gaf signaal. Ze gingen op het trottoir, maar het kleine meisje stak plotseling over en werd gegrepen. De bestuurder van de auto had bier ge dronken, maar de politie kreeg niet de indruk dat hij veel gedronken had. Pa pieren had hij niet bij zich, maar die heeft hij later op het bureau getoond. Het driejarig jongetje M. J. P. L. van de Kerkstraat werd gegrepen door een bromfiets, bestuurd door de heer J. J. K. uit Laren, toen het kereltje plotseling wegliep van de bushalte, waar hij met zijn ouders stond te wachten. Jongetje en bromfietser vielen. Na het verlenen van de eerste hulp is het kleine slacht offer naar Zonnegloren gebracht. Twee Amersfoortse wielrenners waren betrokken bij een valpartij tijdens de wedstrijden van Tempo, welke zondag morgen op het parcours in Soestdijk ge houden werden. De 20-jarige N. J. W. kreeg een hersenschudding en de 19-ja- rige L. G. V. had een hoofdwond. Na behandeling door dokter Schutte zijn de beide slachtoffers per ziekenauto naar de Lichtenberg gebracht. Op de Middelwijkstraat werden vijf personen gewond bij een autobotsing. Vier Duitsers reden in de richting Amers foort en van de andere kant kwam de 39-jarige Soester slingerend aangereden. De Duitse auto stopte, maar de auto van S. veroorzaakte toch een botsing. S. had een diepe vleeswond aan een knie en in wendige kneuzingen Per ziekenauto is hij naar Zonnegloren gebracht en later naar huis. Hij had geen rijbewijs en reed vermoedelijk onder invloed. De bestuurder van de Duitse auto was de 24-jarige K. H. S. Hij kreeg een bloed neus. De mede-inzittenden, de 24-jarige M. W. werd ernstig aan het hoofd ge wond, die 17-jarige W. W. aan beide be nen en hand en de 19-jarige H. W. S. aan zijn linker knie De vier Duitse slachtoffers aan wie door de artsen Schutte en Kuipers eerste hulp verleend is, zijn per politieauto naar Zonnegloren gebracht. Alleen M. W. moest daar blij ven. De andere slachtoffers zijn tijdelijk ondergebracht in hotel La Bordelaise. Gistermiddag heeft de afdeling Soest van de U.V.V. in gebouw Credo het tien jarig bestaan gevierd. Bejaarden van de sociëteiten Soest-Zuid en Soestdijk hul digden het bestuur van de afdeling, de oudste leden werden in de bloemetjes gezet, de presidente werd met een ge schenk verrast, er werd gezongen en Baarnse dames zorgden voor een gezel lig cabaretprogramma. De dames Van Ginkel, Oranje, Kruik, Smit en Werkhoven, met mevr. Wes- sels Boer, die afwezig was, de bestuurs leden van de afdeling, werden met een zanghulde verwelkomd. Mevr. Van Ginkel verwelkomde in het bijzonder de echtgenote van de burge meester, mevr. Bentinck, die ere-presi- dente van de afdeling is mej. Gerrit sen en mevr. Wijnbeek, respectievelijk presidente en vice-presidente van 't ge west Utrecht van de U.V.V., en de heer T. J. van Hal, hoofd van de afdeling so ciale zaken van het gemeentehuis. Mevr. Van Ginkel bracht in herinne ring dat tien jaar geleden de afdeling opgericht is op initiatief van mej. Ger ritsen. Zij dankte de heer Van Hal en de medewerksters mevr. Kruik en mevr. Peters die vooral in de begintijd zo bij zonder veel deden om het werk van de bejaarden op gang te helpen. Ook bracht zij dank aan de dames Pol, Lensink, Kloet en Hornsveld, die al tien jaar lid van de afdeling zijn en zij huldigde de ze werksters van het eerste uur. Later werden zij nogmaals gehuldigd door de leden van de afdeling. Mevr. Kruik dankte de presidente voor het vele werk dat zij in de afgelopen tien jaar verrichtte en zij bood haar een kleed aan. Mevr. Pol dankte het be stuur namens de werkende leden en bood een voorzittershamer en een per soonlijk geschenk aan. De hamer zal de asbak vervangen die mevr. Van Gin kel gedurende tien jaar als hamer ge bruikte tijdens vergaderingen. Mej. Gerritsen sprak met lof over de wijze waarop de afdeling Soest van de U.V.V. gewerkt heeft. Zij sprak de wens uit dat dit nog lang zo mag doorgaan en zo mogelijk onder bekwame leiding van mevr. Van Ginkel. De heer E. de Lange bracht een bloe menhulde namens de bejaarden en dank te in het bijzonder mevr. Kruik „moe der der bejaarden" en mevr. Smit, die de beide sociëteiten leiden. Na dit officiële maar prettige deel werd het tijd voor de gezelligheid die aan ving met het zingen van een uitgebreid lied op de wijs van Catootje, vervaardigd door de heer Van Es, lid van de be jaardensociëteit, en aangekondigd door de heer Schut, die zich deze middag als ceremoniemeester verdienstelijk maakte. De heer Van Es toonde zich een uit stekend voorzanger en hij bracht de aanwezigen in de juiste stemming voor het vlotte cabaretprogramma, gebracht door de Baarnse dames. Hedenmorgen zijn Lenie de Bruin en Riet de Hartog in alle vroegte per fiets vertrokken naar Parijs, de eerste etappe van hun verre tocht naar Israël. Zij werden nagewuifd door vele fa milieleden, vrienden en kennissen en uiteraard ook door het raadslid J. K. de Bruin, die weemoedig zuchtte: „Ik wou dat ik mee kon". In ons blad van vrijdag a.s. ko men wij uitvoerig op de tocht van deze sportieve meisjes terug en zul len dan tevens een foto van het dappere tweetal plaatsen. Op St. Jorisdag werd aan groepsleider B. Mulder van de St. Donboscogroep de Gouden Jakobsstaf uitgereikt. Dit werd gedaan door de Commissaris van het dis trict Eemland, de heer Ph. Kraanen, na mens het nationaal hoofdkwartier. Deze hoge verkennersonderscheiding wordt uitgereikt aan hen die zich zeer verdienstelijk hebben gemaakt voor de verkennersbeweging. Alle welpen, ver kenners en rowans van de St. Donbosco groep waren getuige van dit plechtig gebeuren. Men was n.1. bijeen in het hoofdkwar tier aan de Steenhoffstraat om het tra ditioneel St. Joriskampvuur te houden. Dit kon niet buiten vanwege het slechte weer. Bij dit binnen-kampvuur werd door de leiding een overzicht gegeven van het afgelopen jaar terwijl de plannen wer den bekendgemaakt voor de nabije toe komst. Er werd o.a. bekendgemaakt dat de welpen en verkenners hun bivak en zomerkamp zullen gaan houden in Raal- te en dat de rowans de a.s. zomer een trektocht zullen maken naar Oostenrijk. Onverwacht verscheen toen het voltallig districtsbestuur, die de onderscheiding aan groepsleider Mulder uitreikte. Mede hierdoor werd het voor de gehele St. Donboscogroep een belangrijke en vreug devolle St. Jorisdag. Na een 6-1 overwinning op Vrienden schaar 2 en een 6-0 overwinning op 't Gooi 4 heeft S.E.C. 2 met 5-0 gewonnen van Roda 3, ondanks het feit dat deze ploeg fel van zich afbeet. Door Timmer werd het 1-0, door Dorre- stein 2-0 en in de tweede helft ging Pot hoven door de gehele defensie heen, waarna hij het derde doelpunt maakte. Kort daarna brak Timmer door. Een back van Roda liet zich met zijn handen op de bal vallen en Timmer be nutte de strafschop die hij nemen mocht. Tenslotte werd het door Van Berkel 5-0. Ondanks het minder gunstige weer heb ben de dames van de N.V.E.V. genoten van de excursie naar Aalsmeer, Amstel veen en Amsterdam. Nadat de voorzit ster, mevrouw Van Veeren, met enkele woorden de wens uitsprak, dat de leden een prettige dag zouden hebben, werd de tocht aanvaard. Met een touringcar van „Amersfoorts Bloei" ging de reis door Kortenhoef en Vreeland over de nieuwe brug van de Vecht. Daarna langs de Vinkenveense plassen (turfafgravingen) en Vinkeveen. Vervolgens door Uithoorn, een gemeente aan de Amstel, welke na de oorlog aan merkelijk is uitgebreid. Om 9.45 werd Aalsmeer bereikt, waar een kort bezoek gebracht werd aan één der grootste veilingen ter wereld (potcultuur, tuingewassen en snijbloemen), 's Mor gens om 4 uur komen de tuinders hun produkten brengen met bootjes-, om 7.30 uur begint de veiling en voor 15 uur van dezelfde dag zijn alle inkopen per vlieg tuig op hun plaats van bestemming. De aanblik in de grote hallen van alle soorten bloemen en planten, waaronder heel exotische, is een lust voor het oog. Vanaf 11 uur tot 13.30 uur werd er ge winkeld in het bekende winkelcentrum van Amstelveen. Daarna volgde de clou van de dag; het bezoek aan het Hilton Hotel in Amster dam. Dit imposante gebouw, gebouwd in de vorm van 'n halve maan, telt 275 kamers met 500 bedden, 3 restaurants en enkele bars. Het is 12 verdiepingen hoog, beschikt over een eigen rondvaartboot en heeft 400 personen in vaste dienst. Via de ruime lobby met een groot haard vuur werd een kijkje genomen in de Diamond Hall. waarvan de panelen, ge maakt van een warm getint steen, opvie len. Symbool van de Amsterdamse dia mantslijperijen. Vervolgens naar de New Amsterdam Grill, waar uitgebreid gedineerd kan wor den en een porseleinen maquette te zien is van New York. Op de begane grond bevindt zich tevens een winkelgalerij met reisbureau van de K.L.M., kapsalons, juwelierszaken enz. enz. Per lift ging het gezelschap naar één der etages voor het bezichtigen van hotel kamers en suites. Door harmonikadeu- ren zijn de suites geseheiden; voor de hotelgasten zijn er kleine leuke keukens met koelkastje, gasfornuis enz. Elke ka mer of suite heeft een badkamer, tele foon en radio. De prijzen variëren van 55,tot 225,per nacht. Het hotel bezit tevens een balzaal voor 300 personen, waar ook modeshows ge houden worden. Voorts zalen voor ca. 100 personen, geschikt voor congressen en tentoonstellingen. Op de 12e etage vindt men de dakzaal, geheel van glas, bestemd voor recepties of vergaderingen. Na het gebruik van een thee(koffie)- complet in de patisserie, werd voldaan en goedgestemd de terugtocht aanvaard via Bussum en Baarn. S.E.C. speelt op koninginnedag tegen het Utrechtse afdelingselftal van de K.N.V.B. in de volgende opstelling; Doel v. d. Broek; achter De Rooij en Hooijer; midden Van Breukelen, Rut- tenberg en Burgman voor v. d. Broek, Aalberts, De Bruin, Duijst en Dettmer. Zaterdagmiddag a.s., 2 mei, des middags te 2.30 uur, heeft in het St, Josefgebouw de districtswedstrijd plaats van de Kon. Ned. Ver. Eerste H-flp Bij Ongelukken, in welke wedstrijd de winnaars van de rayonwedstrijden, n.1. de ploegen van de afdelingen Bilthoven, Breukelen, Maarn, Zuilen en Zegveld zullen strijden voor de afvaardiging naar de wedstrijd om het landskampioenschap, welke op zaterdag 23 mei te Arnhem wordt ge houden. De organisatie van deze wedstrijd berust bij de afdeling Soest van de Kon. Ned. Ver. E.H.B.O., terwijl het wedstrijd-on geval ontworpen en uitgewerkt werd door de heer W. J. van Diermen, alhier. Deze wedstrijd gaat uit van het District Utrecht en omvat ploegen uit de pro vincie Utrecht. ledereen is welkom. De toegang is gratis. Voor de tiende achtereenvolgende maal organiseert S.V.V. een nationaal tournooi dat op hemelvaartsdag op het terrein van de handbalvereniging B.D.C. aan de Birkstraat gehouden zal worden. De lei ding van het tournooi is in handen van de heren A. Bosboom, P. Huyser en B. W. Kolthof. Om kwart over tien vindt de opening plaats en om half elf beginnen de wed strijden. De prijsuitreiking vindt om streeks 6 uur plaats. Eenenvijftig teams uit vele plaatsen doen mee. Er is een damesklasse A en een damesklasse B. die twee poules heeft. Er is een jeugdklasse voor meisjes en een jeugdklasse voor jongens, met 2 pou les. De heren spelen in een A-klasse, een B-klasse met 2 poules en een C-klasse met 2 poules. Er zullen teams deelnemen van Olympia en S.V.V. Soest; Spirit, Vios en V.V.A., Amersfoort; B.G. S.V., Baarn; Jodan Boys, Gouda; Zeemeeuwen, Amsterdam; Jeügdsport, Hilversum; Wico, Rotterdam; De Blockers, Apeldoorn; Rewa Robots, Den Bosch; en D.O.S., Schoonhoven. Op ondubbelzinnige wijze hebben de honkballers van S.E.C. zaterdagmiddag revanche genomen voor de verleden jaar in Eindhoven tegen D.A.F. geleden 6-5 nederlaag. Met niet minder dan 17-1 moesten de Eindhovenaren dit keer de meerdere in de groen-witten erkennen, al dient hieraan wel te worden toege voegd dat het eindresultaat een enigs zins geflatteerd beeld geeft van de krachtsverhouding tussen beide teams. Vooral in het veld deden de D.AJF.-spe- lers weinig voor de Soesternaren onder terwijl ook de slagprestaties practisch geen verschil vertoonden. Het grote krachtsverschil lag dit keer werkelijk in de werp-prestaties. Terwijl coach Tin- lin de gelegenheid had zijn pitchers tij dig af te wisselen, waren de Eindhove naren aangewezen op de prestaties van één werper, hetgeen vooral in de tweede helft van de strijd een enorme handicap bleek te zijn. S.E.C. startte met Van Driel op de werp- plaat en wederom toonde deze pitchter zich een welkome versterking voor de S.E.C.-defensie. Met 4x3 slag, 2x4 wijd en geen enkele honkslag tegen, gaf hij de D A.F.-slagploeg, daarbij goed ge steund door een foutloos werkend bin nenveld, geen enkele kans tot scoren. Voorlopig evenwel wist ook de D.A.F.- verdediging wel raad met het weinig overtuigende S.E.C.-slagwerk, zodat de eerste 2 innings puntloos verhepen. In de 3e inning raakte D.A.F.-pitcher Schotte de controle over zijn werpen kwijt, waarvan S.E.C. onmiddellijk dank baar profiteerde door een duidelijke 5-0 voorsprong te nemen. Deze runs werden gescoord door Van Driel, v. d. Gaast, Tinlin, Me Donnel en Blok. Toen in de 2e helft Blok de leiding van de verdediging overnam, bleek dit zeker geen verzwakking, ook moest deze pit cher een 3-tal honkslagen laten passeren. Dit leidde tot het enige tegenpunt (in de 5e inning) doch met 2x3 slag en 1x4 wijd kan ook Blok op een goede wedstrijd terugzien. Met de regelmaat van de klok wist S.E.C. daarna punten aan de totaalscore toe te voegen, waarbij vooral honkslagen van Tinlin en Middelman 2-honkslagen een fraaie stootslag van v. d. Gaast ver melding verdienen. Mc Donnel, v. d. Gaats, Nieuwenhuis, Middelman, Long, Blok en v. d. Bovenkamp zorgden ten slotte voor de eindseore 17-1. Werp-resultaten: S.E.C. - Blok 2x3 slag, 1x4 wijd, 3 honkslagen tegen. Van Driel 4x3 slag, 2 x 4 wijd, 0 honkslagen te gen. D.A.F. - Schotte 5x3 slag, 12 x 4 wijd, 4 honkslagen tegen. DOKTOREN. Op Koninginnedag, vanaf des morgens 8 uur, tot vrijdag 1 mei, 8 uur, wordt de dienst waargenomen door de artsen G. van Beurden. Steenhoffstraat 12, te lefoon 2667, en J. Borst, Talmalaan 37, tel. 4662. APOTHEKEN. Op Koninginnedag is geopend apotheek „Soestdijk", Van Weedestraat. De leden van de handbalvereniging B.D.C. hebben feest gevierd in het St. Josephgebouw en The Toilers uit Baarn zorgden als een vlotte hand voor een groot deel van de feestvreugde. De heer P Tool, voorzitter van de feest commissie, huldigde de heer N. L. Pouw omdat hij 12% jaar leider van de vereni ging is en bood hem een stopwatch aan. Mevr. Pouw kreeg bloemen. De heer Pouw heeft zijn nieuwe aanwinst zondagmiddag reeds al scheidsrechter tijdens een wedstrijd gebruikt. H.V.C. speelt op koninginnedag de wed strijd tegen „De Zwarte Schapen" in de volgende opstelling: doel P Schrijvers: achter P. J. Beekman en R. L. Maas; midden E. Wouterse, A. Smits en J. van Eden; voor G. C. Paschedag, J. B. Ne- derhand, A. W. van Loenen, B. Marcus en E. W. van Ginkel. De voetbalvereniging van Foxboro zal woensdagavond, om 19.15 uur, een wed strijd spelen tegen een elftal van K.P.S. Deze wedstrijd heeft plaats op het K.P.S.-terrein aan de Biltseweg. Foxboro komt uit in de navolgende opstelling: doel De Hiep; achter Van Doorn en Van Weelde ;midden De Bree, De Boer en Lourens; voor Bovenkamp, Woudenberg, Demmers, De Haan en Valkenhoef. Het vierde herenteam van Olympia heeft dit jaar voor een Soester kampioenschap gezorgd. Ongeslagen bereikten dit team het kampioenschap van de derde klasse heren. De laatste puntjes werden afge lopen week behaald tegen plaatsgenoot S.V.V. 2. De jeugdige S.V.V.-ers hebben de over winning niet cadeau gegeven en het de Olympia-heren niet gemakkelijk gemaakt. De grotere routine van de Olympianen gaf echter de doorslag. Olympia won met 3-0 en veroverde daarme de titel. Eerder op de avond had het eerste he renteam het bezoekende O.S.O. met een overtuigende 3-0 nederlaag naar huis gestuurd en had Olympia 3 na een span nende strijd met 3-1 gezegevierd over Wilhelmina 1. Het tweede damesteam moest tenslotte in Vios 2 met 3-0 haar meerdere erken nen. Woensdagavond a.s. is de laatste kom petitie-avond van dit seizoen en het be looft voor Olympia een zeer interessante en belangrijke avond te worden. Om 8.30 uur speelt het tweede damesteam een beslissingswedstrijd tegen S.V.V. 2, om uit te maken wie voor de laatste plaats van de eerste klasse dames in aanmerking komt en zal degraderen. Om 9.15 uur speelt Olympia 1 heren een beslissingswedstrijd tegen Spirit 2 of S.V.V. 1 voor het kampioenschap van de le klasse heren. Om 7.45 uur speelt Olympia 2 heren te gen V.V.A. 2. Olympia heeft aan een ge lijk spel voldoende om aan degradatie Twee Soester meisjes zijn vanmorgen op de fiets gestapt om rustig trappend het avontuur tegemoet te gaan. Dat is be nijdenswaardig, maar je kunt er alleen aan beginnen als je jong bent. U en ik, van middelbare leeftijd, zouden bij Birkhoven waarschijnlijk al omdraai en omdat we echt geen gat meer zouden zien in die enorme reis naar Israël en al de ongewone dingen die we zouden moe ten doen om met een betrekkelijk gering bedrag vele maanden in leven te blijven. Maar leuk vinden we het avontuur dat deze meisjes ondernemen in ieder geval wel. Het avontuur waaraan Anton van de Water bezig is kan ik helemaal niet leuk vinden. In de loop der eeuwen zijn vele mensen door nare omstandigheden ge dwongen geworden als eenling te leven zonder hulp van wie of wat dan ook. Ro- binson Crusoë was zo'n man, al heeft hij dan niet echt geleefd. Anton van de Water leeft wel echt en dat doet hij nu op een onbewoond eiland heel ver weg. Daar zit hij niet als Robinson Cru soë, al doet hij wel alsof, want hij heeft vele dingen die Robinson niet had en zelfs niet eens kende. Een tent om in te slapen en als afweermiddel tegen de zon. Een radio, een zendmast en zelfs spulletjes om op amateuristische wijze aan zijn gebit te sleutelen als dat nodig mocht zijn. Anton heeft het daar niet zo best en hij klaagt honderduit. Zijn tent is door de storm weggevaagd en zijn zendmast kreeg 't eveneens zwaar te verduren. Die jongen heeft ook veel te veel rommel bij zich en toen die rommel bedreigd werd raakte hij helemaal van de kook. Avonturen zijn leuk, maar dit avontuur lijkt me een beetje zinloos. Een jongeman die op een onbewoond eiland zit met een tent, een zendmast en tandartsgerei kan geen ervaring opdoen en zijn belevenis sen doorgeven, voor mannen die ooit op een onbewoond eiland terecht komen, want die mannen zullen geen tent en geen zendmast hebben en als ze aan kiespijn lijden dan zullen ze met hun. blote handen hun gebit te lijf moeten gaan. Die Anton moest maar gauw terugko men. KANTMAN. Aan adverteerders delen wij mede, dat op Koninginnedag ons redactie- en administratiekantoor de gehele dag gesloten zal zijn. Advertenties voor ons blad van vrijdag 1 mei kunnen worden op gegeven tot woensdagmiddag a.s. 5 uur. te ontkomen. Wordt de wedstrijd tegen V.V.A. echter verloren, dan staan beide teams gelijk en zal een beslissingsset moeten volgen om uit te maken wie het tegen het Baarnse B.G. S.V. zal moe ten opnemen om te bepalen wie zal de graderen. Om 8.30 uur speelt Olympia 4 heren te gen Montagnards, dat de tweede plaats bezet in de derde klasse en het zal de Soester heren zeker een eer zijn juist tegen dit team hun ongeslagen rekord te handhaven. Verder zal deze avond de beslissing moe ten brengen wat de kampioenschappen betreft van de le klasse dames tussen S.V.V. 1 en V.V.A. 1 en de tweede klasse dames tusen B.G. S.V. en Spirit 2. SLUITING GEMEENTESECRETARIE EN KANTOREN. Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat de ge meentesecretarie. het kantoor van de ge meenteontvanger, de hulpsecretarie te Soesterberg en de kantoren van de tak ken van dienst op donderdag 30 april a.s. (Koninginnedag) de gehele dag voor het pubüek gesloten zullen zijn. Voor spoedgevallen betreffende de gas- voorziening kan men zich op genoemde dag telefonisch richten tot het gasbedrijf (telefoonnr. 4258) of de opzichter (tele- foonnr. 3929). Indien telefonisch geen gehoor wordt verkregen dient een briefje in de brievenbus van het gasbedrijf te worden gedeponeerd. Tevens wordt bekend gemaakt dat op die dag geen as en vuilnis door de ge meentelijke reinigingsdienst zal worden opgehaald. Soest, 28 april 1964. BUREAU HUISVESTING GESLOTEN. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat het Gemeentelijk Bureau voor Huisvesting te Soest op woensdag, 29 april a.s., de gehele dag voor het publiek Is gesloten. Soest, 28 april 1964.

Soester Courant | 1964 | | pagina 1