TWEEDE BLAD BABY-PIANO'S. PIANOHANDEL W. VAN TOL MIDDELMAN w a cc BATENBURG's Erkende Auto- en Scooterrijschool Animato concerteert. Ruitersuccessen. S.E.C. won. Soester schaakclub. Zilver Tetra. B.D.C.-handbal. Hoe kleden man- nen, die vrij zijn, zich Korfbal. S.V.V. - Volleybal. Eerste Soester Begrafenis-Onderneming BURGERLIJKE STAND. Vrachtwagen kantelde. Hockey. Dames degraderen niet. I Tenniswedstrijden. Sterrit op koninginnedag. V.V.Z. won weer. R.K. Openbare Bibliotheek. Jaarvergadering Crescendo. Oranjebal. Hees verloor. In onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOIGT Moppenbrouwers soestdijk - Tei 2670 B het sterkste Amersfoortse team is. Verliest S.V.V. of spelen ze gelijk dan zal de wedstrijd Olympia 1 tegen Spirit 2 de beslissing brengen over het uitein delijk kampioenschap van Amersfoort. Wedstrijden van evengroot belang staan het eerste en tweede damesteam van de Soester Volleybal Vereniging te wachten. Het tweede damesteam zal de strijd aan moeten binden tegen haar plaatsgenoot Olympia 2 wie eventueel het volgend sei zoen naar de tweede klas zal degraderen. Om kwart over negen daarentegen zal het eerste damesteam van de Soester Volleybal Vereniging als kampioen van de eerste klasse-A de strijd aan moeten binden tegen de kampioen van de eerste klasse-B t.w. V.V.A. wie de eer toekomt zich kampioen van de afdeling Amers foort te mogen noemen met als inzet het recht om promotiewedstrijden te spe len voor de overgangsklas. Voordat het zover is moeten de Soester dames nog hun laatste kompetitiewedstrijd spelen tegen V.I.O.S. 2. Een wel zeer bijzonder belangrijke avond dus voor de vereniging die de volgende maand haar tienjarig bestaan hoopt te herdenken. De afgelopen week stond er voor het eerste damesteam van S.V.V. slechts één wedstrijd op het programma en wel te gen het Gooise G.V.C. Verder dan een gelijk spel konden de S V.V.-dames het niet brengen. Het tweede damesteam zag geen kans om zich door een overwinning op V.V.A. 2 veilig te stellen. Ook hier werd het een verdeling van punten zodat de Amers foortse dames hun voorsprong behielden. Het derde damesteam van onze plaatsge noten deed goed werk. Weliswaar werd van S.S.S. verloren, maar twee opeen volgende overwinningen op V.V.A. 3 le verde de volle winst van vier punten op. Het eerste team zag in een goed gespeel de wedstrijd tegen Spirit 2 geen kans de blauwhemden van hun leidersplaats te verdringen. In een goed gespeelde wed strijd moesten beide partijen met een verdeling der punten genoegen nemen. De wedstrijd tegen V.I.O.S. 2 werd door de rood-witten in een overwinning om gezet. Het jongensteam van de Soester Volley bal Vereniging kon het in zijn wedstrij den tegen N.V.C., V.V.A. 4 en Olympia 3 niet bolwerken en moesten de eer aan hun tegenstanders laten. 1 6-2. p. Waals en G. Geijtenbeek-W. Blaas en R. de Jong 4-6 0-6. Mevr. Felix en mej. Siemers-mevr. Van Blerik en mej. Hofsteenge 4-6 6-2 2-6 Mevr. Felix en G. Geijtenbeek-mej. Hofsteenge en R. de Jong 2-6 1-6. Mevr. Siemers en P. Waals-mevr. Van Blerik en W. Blaas 4-6 6-4 6-3. Shot A-Soest B: E. Schuuring-F. van Lith de Jeude 6-2 6-2. Mej. M. van Beur- den-mej. R. Moeijen 6-4 5-7 9-7. E. Schuuring en A. Notenboom-F. v. Lith de Jeude en J. Magnus 6-4 6-1. Mej. T. Mirck en mej. M. van Beurden-me]W. Westrik en mej. R. Moeijen 3-6 1-6. Mej. T. Mirck en A. Notenboom-mej. M. Westrik en mej. R. Moeijen 4-6 2-6. De Meent 4-Soest 2: J. de Jongh-A. v. Roosmalen 12-10 6-4. A. Dekker-J. Schou- te 1-6 0-6. Mej. C. Jansen-mevr. M. van Breukelen 1-6 6-8. Mej. Y. Roden- huis-mej. L. v. d. Berg 3-6 0-6. A. Dek- SC Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (0 2955) U wordt gehaald en gebracht. ker en H. Dekker-A. van Roosmalen en J. Schoute 0-6 0-6. Mej. C. Janssen en mej. Y. Roosmalen-mejL. v. d. Berg en mevr. M. van Breukelen 6-4 3-6 1-6. Mej. C. Jansen en J. de Jong-mej. L. v. d. Berg en A. van Roosmalen 3-6 6-4 4-6. Mej. Y. Rodenhuis en H. Dekker-mevr. M. v. Breukelen en J. Schouten 1-6 0-6. De akkordeonvereniging Animato zal op zaterdag 2 mei een concert geven in het St. Josephgebouw. Voor de pauze speelt het B-orkest enige populaire nummers en in de tweede helft speelt het A-orkest de Animato-mars van dirigent B. Pot. de mars Koning Voetbal, een wals, melo dieën van Offenbach, een tango en ten- VAN DE SOESTER COURANT VAN DINSDAG 28 APRIL 1964. Beresford, Twee gouden dolfijnen. Bruns, Dick en Dallie en de ponies. Ende, Jlm Knoop en de Wilde 13. Groothedde, Verkenners, goed pad - Pe- terson, Matthias en Jack, De scheeps hond, Saville, Het geheim van de oude herberg. Slelgh, Het koninkrijk van Karbonkel. Todd, Rik Vogelschrik. Wehe, Ik heet Florlta. - Pepe en Florlta. Wilder, De grote hoeve. 12-14 jaar. Blinxma, Kansas-Kidd en het eenzame opperhoofd. Butner, Voor de wind rond de wereld. Coolidge, Wat Katy deed. Fidler, De Deans volgen een spoor, Haaks, De getemde mens aap. Van de Geest, Onrust op het el- land. Hagers, Justine heeft een baan tje. Van Iterson, Schaduw over „Cho- somata". Van de Klei, De aanhouder wint. Kranz, In de klauwen van de onbekende. Oosterhuis, De speurders van de Blauwe Steeg. Van Rhijn, Avontuur in de Ardennen. - Spoken in IIIA. - De Vos, De koepelkamer. Wilkeshuis, Rook en as over Tristan. Tijdens Jeugdwedstrijden van de Neder landse Bond van Rij- en Jachtvereni- gingen in Enschede hebben amazones en ruiters van de stal Wilten succes gehad. Jan Willem Wilten won de eerste prijs op Master bij de wedstrijd zware dressuur. Bij de lichte dressuur werd Paul Wilten tweede met Atoom Ajax. Joke Duiser werd bij de lichte dressuur vijfde met Lotus. Bij de cross voor equipes werden Jan Willem Wilten op Fiola en Paul Wilten op Master eerste. Joke Duiser bezette met Freddy Pols, lid van de Stichtse Rij- en Jachtvereniging, de derde plaats. Bij wedstrijden van de Gooise Jachtver eniging behaalde Ada Geertsema bij de wedstrijden dressuur B 2 met Paris de tweede prijs en met Jungle Landing werd ze tweede bij de dressuurwedstrij- den L 3. Joke Duiser werd met Lotus tweede in de afdeling dressuur B 4. In NIEUWE EN BESPEELDE PRIJZEN VANAF 900,—. NIEUWEWEG 103 TELEFOON 2968 S.E.C. heeft zondagmiddag de wedstrijd 'egen V.V.A. uit Amsterdam met 3-1 gewonnen. Voor een groot deel kwam dit hoor het herstel van Wout de Bruin, die bijzonder aktief was en een hele goede Wedstrijd speelde. In de middenlinie blonk Ruttenberg uit en Van Breukelen Was weer de zwoeger met een maximum aan uithoudingsvermogen. Hanasbei had weinig geluk. Reeds in de eerste minuut kreeg S.E.C. een prachtige kans. Hanasbei kreeg de bal vrij voor het doel, maar hij schoot hoog over. S.E.C. bleef aanvallen en in de negende minuut passeerde De Bruin kee per Van Eek. Hij werd zwaar gehinderd, maar de scheidsrechter paste terecht de voordeelregel toe. Hij liet doorspelen en De Bruin scoorde. De Bruin bleef ge vaarlijk en hij vormde steeds een bedrei ging voor het doel van V.V.A. Hij pas seerde spil v. d. Enden, kreeg een fraaie schietkans, maar zijn schot ging hoog over. V.V.A. werd sterker en keeper v. d. Broek moest een paar maal handelend optreden. Dat werd meestal veroorzaakt door linksbinnen Hommel, die bijzonder goed was. Tot de rust werd met wisselende kansen gespeeld, maar er werd niet meer ge scoord. Twee schoten van De Bruin wer den goed door keeper Oudenes gestopt en een kopbal uit een voorzet van v. d. Broek werd eveneens onschadelijk ge maakt. Na de rust ging V.V.A. in het offensief. Na zes minuten kon v. d. Broek bij het onderscheppen van een voorzet de bal niet onder controle krijgen en Hommel maakte gelijk. V.V.A. ging nu veel beter spelen en het leek erop alsof het gevaar lijk voor S.E.C. werd. Back Van Eek haakte Aalberts echter toen deze de bal opbracht en hij werd het veld uitge stuurd. Nu werd S.E.C. door de numerieke meerderheid sterker. Hanasbei schoot hard in en Oudenes redde op het nipper tje. V.V.A. gaf het echter niet op en keeper v. d. Broek kon een schot van Hommel alleen maar met een fraaie zweefduik onschadelijk maken. Aan de andere kant werd de bal na een schot van v. d. Broek door Oudenes uit het doel gedoken en De Bruin schoot tegen de paal. Bij een goede combinatie v. d. Broek, Aalberts, Van Breukelen schoot Aalberts net naast het doel. Nu werd S.E.C. weer gevaarlijk en De ■Rmin rnprrip 7.\rh ArAdnrht Hii nasseerde back Lebelle, gaf een voorzet aan Hanas bei en deze zag kans op een afstand van lVz meter over het doel te schieten. Drie minuten voor het eindsignaal gaf v. d. Broek een voorzet. De Bruin kon de bal niet bereiken maar Van Breukelen schoot in. Weer ging S.E.C. in de aan val. Aalberts probeerder het met een schot dat gestopt werd, De Bruin gaf een pass aan v. d. Broek en deze was zo verstandig niet te schieten maar de bal rustig in het doel te lopen (3-1). De Bruin sloot de wedstrijd af met een kei hard schot tegen de paal. Het hemelvaartstournooi van de Soester Schaakclub wordt gehouden op 6 mei (van 19-23 uur) en 7 mei (van 9-13 en 14-18 uur) in het Oranje Hotel. Er wordt gespeeld in groepen van vier. verdeeld over hoofdklasse, le en 2e klasse en bij voldoende belangstelling ook 3e klasse, terwijl 2 invitatiegroepen zullen strijden om de Schreuderbeker. Aanmelding kan geschieden tot en met 2 mei bij de secretaris C. Blokpoel, Steenhoffstraat 8, Soest, tel. 2077. De leden van de aquariumvereniging Zil ver Tetra zijn bijeen geweest in De Gou den Ploeg, waar de heer H. H. Murris gesproken heeft over het onderwerp „Van alles wat over het aquarium". De heer Murris sprak over de vindplaat sen van tropische vissen in Afrika en Suriname, maar ook over de latijnse naamgeving van de vissen, die nogal eens tot verwarring leidt. Hij toonde dia's van tropische vissen en besprak deze. Hij vroeg belangstelling voor soli taire vissen, die naar zijn mening over het algemeen interessanter zijn dan vis sen die in scholen zwemmen. Op 20 mei zal er voor de leden van Zil ver Tetra een causerie gehouden wor den over de voorbereidingen die men moet treffen om bij de huiskeuring van de bakken een goed figuur te slaan. De heren van B.D.C.-handbal hebben de competitie besloten met een grote over winning op U.D. 4. In het begin waren beide partijen tegen elkaar opgewassen, maar de schutters bevonden zich aan de zijde van B.D.C., zodat het al gauw 4-0 in het voordeel van de Soester spelers was. De achterhoede van B.D.C. zat pot dicht, zodat de tegenpartij moest pro beren van veraf te scoren. Deze schoten leverden echter geen probleem voor de uitstekende keeper Smeeing. Even voor rust werd toch een tegenpunt gemaakt. Dat bracht de stand op 7-1. In de tweede helft deden beide partijen het kalm aan, maar toch werden er nog 11 doelpunten gescoord. Tenslotte werd het 14-5 voor B.D.C. De dames moesten tegen S.S.V.U. spelen maar deze wedstrijd ging niet door omdat het team van S.S.V.U. slechts vijf speel- Moderne vrije-tijdskle- ding. Zelfs al met 4- knoops sluiting, een gro tere kraag, rechte voor panden v. h. KOLBERT. De zakken zijn net even anders ingezet. FIJN licht van gewicht is het ook Elke man wil zich toch graag tevreden kleden. Kleding die heel prettig zit en bijzonder vlot 4 staat. I TEXTIEL - CONFECTIE Torenstraat 19 - Soest - Tel. 2424 sters in het veld kon brengen. Er zal waarschijnlijk niet besloten worden deze wedstrijd alsnog te spelen, want het is een heel onbelangrijke wedstrijd. De meisjes juniores wonnen met 6-5 van Olympia, de meisjes-aspiranten wonnen met 4-0 van Achilles, de heren-junioren speelden met 5-5 gelijk tegen Laren en de heren-aspiranten verloren met 0-1 van H.H.C. Het herenteam heeft 14 wedstrijden ge speeld. 10 gewonnen, 4 verloren, 20 pun ten en de fraaie doelcijfers 151-62, Het heren-aspirantenteam is ook uitgespeeld. Van de 10 wedstrijden werden er slechts 2 gewonnen. Het eerste team van de korfbalvereniging ,,De Meteoren" heeft met 8-2 gewonnen van S.K.V. 3 in Utrecht. Het derde team verloor met 0-7 van Welgelegen 3. Voor het eerste team werden de doelpunten gemaakt door Kemler jr (4), Kernier sr (3) en Leny Wamsteker. De juniores wonnen met 4-3 van een team van Wel gelegen. Rudi van Rouwendaal, Marjan Brandsma, Tony Groenestein en Joke Goudriaans maakten de doelpunten. De onverwachte nederlaag van Spirit 2 tegen het Baarnse B.G. S.V. en de zeer sterke eindspurt van het eerste heren team van de Soester Volleybal Vereniging kunnen tot gevolg hebben dat woensdag avond de beslissing niet zal vallen over het uiteindelijke kampioenschap van Amersfoort bij de heren eerste klas. iviucmen onze pia.aisgenoi.en er namenjx in slagen om woensdag het taaie B.G. V S. op de knieën te grijgen, dan ein digen de rood-witten gelijk met Spirit 2 en zal een beslissingswedstrijd nodig zijn om uit te maken wie in de eerste klasse Dir. H. W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie, Transport. (Rouwkamer). GEBOREN Maria Margaretha, dochter van Th. Q. Veldhuijsen en J Hogenaar, Baarn, Nieuwstraat 19. Jan, zoon van J. A G. v. Luijtelaar en J. Jepma, Nieu- weweg 65. Hona Theresia, dochter van P. T. Majoor en A. H. van Zuilen, Koninginnelaan 109. Harold Joannes, zoon van J. Duijst en G. M. K. van der Heide, Beetzlaan 143. Paul Jelke Jan, zoon van V. de Graaf en E M. de Bruin, Kerkpad N.Z. 65. Paulus Gerardus Ma ria, zoon van J. J. Vial en Th. M. J. te Kloese, Amersfoortsestraat 115. Jo- hannes Henricus Christiaan, zoon van J. H. C. van der Lugt en C A. Bakker, Molenstraat 151. Jannie, dochter van J. C. J. Sakkers en G. Los, Burgem. Gro- thestraat 67. Henk Oene Bernardus Hubertus, zoon van H. O. Fockens en J. J H M. Simons, Baarn, Kerkstraat 1. Louise Christina, dochter van A. Corsel en A. M. E. Kooi, Baarn, Oude Utrecht- seweg 14b. ONDERTROUWD Johannes Gerardus Schoonhoven, Hellingweg 1 en Margje v. Schie, Wieksloterweg W.Z. 1. Gerrit- jan Karei Johanna Dijkhuis, Hoge Naar- derweg 83, Hilversum en Francina An na Maria Wildenburg, Wilhelminalaan 21. Robert Ludwig Spits, Burgem. Prins laan 15, Ede en Leonora Christina Mar- tina Barones van Knobelsdorff, Van Len- neplaan 20. Aart Gijsbertse, Paltz 2 en Gijsberta Margaretha van Soest, Van Weerden Poelmanweg 19. OVERLEDENDingeman Willem Tref fers, 63 jaar, echtgenoot van A. M. van Riel, Lange Brinkweg 38A. Gerritje Lagerweij, 86 jaar, weduwe van J. Vos kuilen, Lijsterbeslaan 14, Scherpenzeel. Gerridina Schram, 73 jaar, weduwe van C. van Duijn, Soesterbergsestraat 125. Johannes Antonius Marie Starmans, 62 jaar, echtgenoot van A. G. van Egmond, Foekenlaan 14. Jacob Kareisen, 78 jr., echtgenoot van S. van Wagensveld, Kostverlorenweg 3B. Gerrit Martinus Tromp, 67 jaar, Eigendomweg 98. Ma ria Josephine Jonathans, 83 jaar, wedu we van W. F. Haas, Van Lenneplaan 35. Johan Heinrich Hesselink, 88 jaar, we duwnaar van E. Hoorn, Anna Paulow- nalaan 10, De achttienjarige Baarnse chauffeur v. d. B. reed met zijn vrachtauto op de Peter van de Breemerweg. Toen er een tegenligger naderde ging hij te ver naar rechts, raakte in de zachte berm en kan telde de sloot in. De tegenligger reed door en de jonge chauffeur klauterde ongedeerd uit zijn cabine en ging op zoek naar sterke jcrachten die zijn auto op de weg konden helpen. Het eerste damesteam van de Mixed Ho- elroy Clu.b Sooct Hooft haar plaats in de tweede klas behouden door zaterdag in Laren een uitstekende wedstrijd te spelen tegen een team van Laren. Er werd met 1-0 gewonnen en ondanks deze bescheiden score heeft het Soester team 'n wedstrijd gespeeld die misschien wel de beste uit de gehele competitie is. Op de vleugels blonken de dames Kuiper en De Vink uit. Zij waren steeds gevaar lijk en gaven prachtige voorzetten. Door goed switchen brachten ze de verdedi ging van Laren steeds in moeilijkheden. Stans Hoppenbrouwers scoorde het eerste en enige doelpunt met een strak schot. Aan de andere kant verdedigde Brenda Maas haar doel uitstekend. Loor v. d. Sterren dook overal op waar gespeeld werd en Cockie de Beurs speelde even eens een goede wedstrijd. Dat deed ze steeds met sneltreinvaart. De heren speelden in Amersfoort tegen Schaerweijde een promotiewedstrijd, die onbeslist bleef, ondanks drie perioden van verlenging. De wedstrijd moet dan ook overgespeeld worden. Schaerweijde maakte het eerste doelpunt uit een scrimmage. Peter van Hofwegen bracht de stand op 1-1. In de tweede helft benutte Schaerweijde een strafbal, maar Hans Evenhuis, de sterkste speler van de Soester ploeg die een grote stuwende kracht was, maakte gelijk. Dick Eijsink, zeer snel, en Dick Stroband speelden eveneens een goede wedstrijd. Bij Schaerweijde was de links buiten de zeer gevaarlijke man. De ach ter hoede van M.H.C. was ditmaal niet zo best op dreef. In de verlenging nam Schaerweijde op nieuw de leiding. Jelle Brouwer maakte gelijk uit een strafcorner en daarna werd niet meer gescoord, ondanks her haalde verlenging. Voor teams van de tennisclub Soest is de competitie begonnen en de volgende resultaten werden behaald: Soest l-'t Stort 1 2-6. Soest A-Shot B 3-2. De Meent 4-Soest 2 1-7. Maarn 1- Soest 3 1-7. Soest l-'t Stort 1: G. Geijtenbeek-R. de Jong 3-6 4-6. P. Waals-W. Blaas 0-6 4-6. Mevr. C. Felix-mej. J. Hofsteenge 3-6 2-6. Mej. M. Seimers-mevr. R. van Blerik slotte de mars Heil Europa van Von Blon. Er is bal na met dansmuziek van The Rhythm Rascals. Op koniginnedag organiseert de ren- en tourvereniging Tempo een sterrit naar Soest. Er moet gereden worden over een afstand van tenminste 60 km en door de jeugd tot en met 16 jaar tenminste 40 km. De eindcontrole is van 10 tot 15 uur bij restaurant Zonneheuvel in de Toren straat. Het is V.V.Z. gelukt uit de thuiswedstrijd tegen Avance de volle winst te behalen. Het Soester team was in alle opzichten de meerdere van de bezoekers, zodat de thuisclub met goede combinaties voort durend voor het doel van de tegenpartij verscheen. Na tien minuten wist Bovenkamp de score te openen. Het tweede doelpunt werd door dezelfde speler gescoord. Rechtsbuiten v. d. Broek bracht na een goede aanval de stand op 3-0 en hierna scoorde Floor maar liefst driemaal. Na de rust hetzelfde spelbeeld, maar nu met een Avance dat meer aanviel. Deze aanvallen waren echter niet gevaarlijk. Demmers bracht met twee doelpunten de stand op 8-0 en v. d. Bosch maakte het laatste doelpunt. Avance scoorde niet, zodat het een 9-0 overwinning voor V.V.Z. werd. Door de ruime overwinning en het ver liezen van koploper Hees staat V.V.Z. nu gelijk met D.O.B In de nog te spelen wedstrijden hebben de groen-witten de kans op het behalen van het kampioen schap in eigen hand. Er moeten thuis wedstrijden tegen Hertha en F.A.K. ge speeld worden en een uitwedstrijd tegen S.V.M. Boys. Nieuwe boeken. Kinderboeken 6-9 jaar. Cramer, Meer over Zus en Jan. Dulieu, Paulus en de drie rovers. Paulus en Pieter. Paulus en Salomo. Niemeyer, Jan-baas en de aap. Smulders, Ping, Pang en Piet je Prik. Verroen, Kom maar gauw terug I Wolfel, Tientje achter de tuinmuur. 9-12 jaar. Allan, De nieuwe buurjongen. de samengestelde wedstrijd werd zij eerste bij de minder gevorderden en vijfde in de springwedstrijd. Ook nu be reed ze Lotus. Paul Wilten werd met Atoom Ajax vierde bij de individuele springwedstrijd en Harry Hartman werd op Schwadronneur zesde. Bij de Nederlandse kampioenschappen terreinrijden te Waalwijk namen 39 amazones en ruiters aan de samenge stelde wedstrijd deel. Jan Willem Wilten werd negende in het algemeen klasse ment en derde bij de dressuurwedstrijd. Tijdens testwedstrijden van de Neder landse Hippische Sportbond, welke op een fraai maar fors parcours met hoog ten van 1.10 meter gehouden werden, be haalden 13 van de 39 deelnemers een jeugd B-vergunning. Onder hen waren Jan Willem Wilten die met Fiola en Master reed, Paul Wilten met Atoom Ajax en Joke Duiser met Lotus. Morgenavond houdt de r.k. gymnastiek vereniging Crescendo in het Ludgardis- gebouw de jaarvergadering. Er is be stuursverkiezing, want mevr. Plekkepoel en de heren Schoonhoven en Engberink zijn afgetreden. Mevr. Plekkepoel en de heer Schoonhoven zijn herkiesbaar, de heer Engberink niet. Het bestuur stelt de heer C. van de Breemer kandidaat. Het bestuur van de Soester Turnclub verwacht donderdagavond in de zaal van Eemland heel veel opgewekte Soester feestgangers die willen deelnemen aan het Oranjebal. „The Jerry Jox" uit Hil- legom zullen de dansmuziek onder leiding van Herman Smit verzorgen en Frank Wale uit Hilversum zorgt voor show en amusement als maitre de plaisir. Hees heeft een fikse stap teruggezet op de weg naar het kampioenschap door de uitwedstrijd tegen D.O.B. te verliezen. Dat was niet zo prettig, maar erger is het dat voor de derde maal een speler van Hees wegens wangedrag door de scheidsrechter van 't terrein gestuurd is. Ditmaal was het J. van Burgsteden. Hij gaf een speler van D.O.B. een trap toen de bal in geen velden of wegen te be kennen was. Het bestuur van Hees was het roerend eens met de beslissing van de scheidsrechter en heeft Van Burgste den geschorst tot het einde van de com petitie. Het was moeilijk spelen voor Hees op het zware veld van D.O.B., maar de Soester spelers waren beslist niet zwakker. Er werd echter niet gescoord. Zeven minuten voor het eindsignaal greep keeper Muis mis bij een heel tam schot, twee minuten later werd Van Burgsteden het veld af gestuurd en in de laatste minuut voltrok zich het vonnis volkomen over Hees. De achterhoede bleef staan omdat gedacht werd aan buitenspel, de scheidsrechter liet door spelen en de linksbuiten van D.O.B. kon heel gemakkelijk het tweede doelpunt voor zijn club maken. Elferich, de nieuwe middenvoor van Hees, voldeed goed. is er zeker een naar uw keus. Burgem. Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier. OVERHEMDEN van 15.90 tot 122.50 WEEKENDERS van 12.50 tot 29.75 SPORTSHIRTS van 10.90 tot ƒ19.75 EEN APARTE MODIEUZE COLLECTIE. ITT 1 Van Weedestr. 80

Soester Courant | 1964 | | pagina 5