camera inruil actie camera inruil actie tttt rnr siWnhï F k BABY-PIANO'S. PIANOHANDEL W. VAN TOL SOESTERRERG Krabbels van Knelis. Een exclusief japonnetje Officiële mededelingen. Uw oude camera is 7.50 - 10.- of 15.- waard. Schoolvoetbal. Keuring van honden. BURGERLUKE STAND. B.D.C.-handbal Honkbal. S.E.C.-F.A.K. 16-2. Duivenvluchten. K.P.S. won. Hockeyt eam won. Olympia Volleybal. Zaterdagvoetbal. Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Korfbal. La li milit= Prijs As je 't ming vraogt dan mok zeige dak bar veul schik had van die ouwe baosjes en ouwe frommesse die mit zo'n dartugduuzend tekeer gonge in Utrech omda zullie meer sente wille hebbe van de A.O.W. Ikke heb eheurd dazze mit duuzende in busse en zo kwaome "én da zullie heul niks te maoke wouwe hebbe mit stoplichte en zo en maor anliepe. En alle auto's en fietse en stoomfietse maor wachte tot die dar- tigduuzend veurbie waore. Ikke heb daorom zoveul schik dattie ouwe minse zo tekeer gonge omdat noeng alles ken en vreuger niks. Ajje vreuger oud was dan kojje d'r donder opzeige dajje ok haost altied arm was. Da was in de tied da wullie d'rop liepe te poche da wullie as laand zo riek waore. Toeng hadde wullie laand in de halleve wèreld' en toeng kon niks en noeng hebbe wullie nie veul meer as 'n groote boerderie bie de zee en noeng ken alles. Noeng kenne de bejaorde te hoop loope en zeige denk- terom da wullie meer motte hebbe en wedde da zullie 't nog kriege ok. Da gaot netuurlek scheppe belasting- sente koste die wullie mit mekaor motte betaole en das nie zo'n raamp. Sente van minse die veul verdiene, zoas jie en sente van de minse die nie veul verdiene, zoas ikke. En ok sente van minse die zo meraokels veul verdiene da zullie eiges nie weete hoeveel. Minse mit bar veul huuze en minse met bar veul grongd. Die betaole netuurlek ok belasting, maor te min as je 't ming vraogt. Wullie kriege alsmaor meer mieljenairs en das netuurlek groote flauwe kul. Kne- liao en ikke kenne geen sente overhouwe omdatte belasting zeit kom maor op en datter dan alsmaor meer minse komme die meer as 'n meljoen gulde hebbe das nie in de haok. Daorom motte ok maor us dartugduuzend minse te hoop loope in Utrech, die kenne antoone dat zullie meer belasting motte betaole as hoope minse die messchien veel méér, maor veuls te min betaole omda zullie zo me raokels veul geld vediene an huuze en grongd. 't Zal wel niks hellepe maor dan bejje d'r nog us 'n daggie uut. foto-en film- foto-en film- BURGEMEESTER GROTHESTRAAT 45 SOESTDIJK TELEFOON 3917 ren de heren H. van Dijk uit Utrecht en tegen voor geen enkel probleem. Op dinsdag 19 mei zal de Soester Politie Sportvereniging de jaarlijkse schoolvoet- baldag organiseren. Er wordt op de ter reinen van B.D.C. aan de Bosstraat ge speeld. De indeling van de elftallen is als volgt: Poule A: St. Willibrordusschool, v. d. Huchtschool, Margrietschool, De Savor- nin Lohmanschool, Titus Brandsma- school; poule B: St. Josephschool, Insingerschool, o.l.s. Kerkebuurt, Da Costasehool, Caro- lusschool; poule C: r.k. ulo, chr. ulo, openbare ulo, v. d. Hucht-fv.o., lagere technische school. Op het oefenterrein van de politiehon- dendresseerclub „De Bewaker" zijn hon den gekeurd. Hoofdkeurmeester was de heer G. J. La- gerweij uit Zeist en de keurmeesters wa- GEBOREN: Matheus Henricus, zoon van L J. Reij en B. Koehorst, Paulus Potter- laan 16. Catharina Adriana Maria, dochter van H. A. Beemer en G. Wig- gerts, Konmginnelaan 86. Tjamme Ro nald Bart, zoon van Tj. H. J. Vleghert en H. H. Kole, De Beaufortlaan 22. Christine Josine, dochter van H. F. Portman en J. Israël, Baarn, Hertog Hendriklaan 5a. Jelmar Eric Hans, zoon van S. J. H. de Vrjes en E. den Broeder, Prins Hendriklaan 7. Sybilla, dochter van J. C. Jansen en L. J. Adema, Schaepmanstraat 7. Wilhelmina Hu- bertine, dochter van H. P. Witkamp (overledenl en W. Rauch, Henriëtte Blaekweg 16. Mark Adriaan, zoon van A. B. van Galen en G. W. J. van der Molen, Maartensdijk (U.), Holl. Rading, Spoorlaan 53. Annemieke Jantine, dochter van R. van Tilburg en G. A. Zuidema, Baarn, Reigerstraat 37 I. Willem Johannes, zoon van W. C. Haze- leger en M. L. van Oudheusden, Baarn, Weteringstraat 55. Nino Giovanni Ma ria, zoon van N. G. M. Hochstenbach en M. A. J. van Dijk, Den Helder, Fregat straat 13. Monique Jacqueline, dochter van N. C. Baptist en H. S. van Burken, Hildebrandlaan 15. ONDERTROUWD: Alex Verwoerd, Meij- enhagen 12, De Bilt en Hendrika Truus Moree, Heideweg 60. Johannes Gerar- dus Maria van der Veer, Morsestraat 4, Hilversum eri Henrica Gerarda van Ful pen, Duinweg 12. Hendrik Gerrit van Ee, Leuvenumseweg 90, Ermelo en Maria Wijnands, Postweg 44. Pieter Adrianus van Dis, Jacob Cabeliaustraat 17, Utrecht en Catharina Lucia Gorlee, Parklaan 14. Michael Jan Splinter, Bosbesstraat 142, 's-Gravenhage en Marjan Angeli Hommes, Eikenlaan 93. GEHUWD: Adrianus Leonardus Antho- nius Rijs, Soesterweg 29, Amersfoort en Nellie van Stijn, Noorderweg 33. Jo hannes Gerardus Jak, Konmginnelaan 29 en Irene Veronica van den Berg, Os- sendamweg 54. Gerritjan Karei Jo- hanna Dijkhuis, Hoge Naarderweg 93, Hilversum en Francina Anna Maria Wil denburg, Wilhelminalaan 21. Gerrit Jan van Zijtveld, Aagje Dekenlaan 23 en Geertje de. Vries, Aagje Dekenlaan 23. OVERLEDEN: Louw Berg, 75 jaar, echt genoot van J. Westerveld, Staringlaan 3. Marinus Johannes Schade, 81 jaar, echtgenoot van J. H. Muller, Van Lijn denlaan 21. Bernardina Johanna de Graaf, 69 jaar, echtgenote van L. A. van Wely, dr 's-Jacobsstraat 10. W. Barneveld uit Austerlitz. Er waren negen honden, waarvan er twee afge keurd werden. De uitslag was: 1. M. Kok, Soest, 266 punten. 2. L. W. van Garederen, Eist, 264, 3 I. J. C. Cinjee, Zeist, 256. 4. C. M. van Lunteren, Woudenberg, 256, 5. C. de Vaal, Baarn, 232. 6. H. v. d. Steen, Utrecht, 232. 7. C. W de Wagenaar, Baarn, 206 Als helper fungeerde de heer W v, d. Berg uit Rhenen. De algehele leiding was in handen van de heren H. Kruitbos en G. Berendsen, beiden uit Soest. Het werd door de leden van de verenging en de deelnemers zeer op prijs gesteld dat voor de waarnemend korpschef van politie, hoofdinspecteur H. G. Scholt- meijer, die zelf verhinderd was te ko men, enige leden van het korps als afge vaardigden van de politie aanwezig wa ren. De handbalteams van B.D.C. zijn nog niet geheel klaar met de competitie, maar nu reeds is bekend dat in de komende competitie met twee damesteams twee herenteams, twee teams van meisjes-as piranten, twee teams van jongens-aspi ranten, een heren-juniores en een dames- juniores team uitgekomen wordt. Zondag j.1 wonnen de dames de laatste competitiewedstrijd. Zij staan op de tweede plaats voor de afdeling. De laat ste wedstrijd werd tegen Amersfoort ge speeld en met 4-3 gewonnen. De dames- juniores speelden met 4-4 gelijk tegen L.V.V. en de heren-aspiranten verloren met 4-10 van Fidelitas Ook de 2e competitie-wedstrijd hebben de S.E.C.-honkballers in een overwinning weten om te zetten. Dit maal werd F.A.K. (Bilthoven) met 16-2 het slacht offer van de Soesternaren die er steeds beter in beginnen te komen. De Bilthovenaren hebben in deze wed strijd wel een bijzonder slechte indruk in Soest achtergelaten. Niet zozeer van wege de zware 16-2 nederlaag, dan wel door het feit dat de F.A.K.-mensen zich bijzonder slechte verliezers toonden. Dit onsportief gedrag ten aanzien van scheidsrechter en tegenstanders ging zelfs zover dat scheidsrechter Popma zich genoodzaakt zag een der grootste belha mels van het veld te verwijderen, waar door F.A.K. de wedstrijd met 8 man moest beëindigen. S.E.C. kwam dit keer inderdaad aanzien lijk beter voor de dag dan jn de voor gaande wedstrijd tegen H.B.C. In het veld werden slechts weinig fouten ge maakt terwijl de slagprestaties (12 honk- slagen, waaronder fraaie 2-honkslagen van Tinlin en Colnson) hoopgevend wa ren voor de toekomst. Reeds in de le innings nam S.E.C. een ruime 3-0 voorsprong, welke voorsprong in de volgende innings werd vergroot tot 4-0. De F.A.K.-slagploeg stelde S.E.C. - pitcher Van Driel (3 innings: 6x3 slag, 1x4 wijd, 0 honkslagen tegen) daaren- De 2e helft van de wedstrijd werd vol komen ontsierd door grof optreden van de F.A.K.-mensen, waarbij vooral S.E.C.'s le-honkman v. d. Gaast het moest ontgelden. Het onbeheerste op treden beïnvloedde evenwel uitsluitend het spel der Bilthovenaren zodat het dan ook allerminst verwonderlijk was dat S.E.C. in de laatste innings op gemakke lijke wijze nog 10 punten aan de totaal score kon toevoegen. Blok (5x3 slag, 1 x 4 wijd, 1 honkslag tegen), die in deze periode het werpen overnam, had reeds eerder twee tegenpunten moeten toe staan, zodat de eindscore tenslotte 16-2 werd. Het score verloop was aldus: S.E.C. 31001110 16 F.A.K. 000011 0 2 De overige uitslagen luiden: Donar- Quick 12-10, Holland-HCAW 2 3-4, U.V.V 3-H.M.S. 2 12-5, S.E.C.-F.A.K. 16-2, Sci- mitars-H.B.C. 6-2. Ook het 2e team van S.E.C. begon de competitie met een overwinning. Op ge makkelijke wijze werd met 11-5 van U.V.V. 4 gewonnen. Pitcher T. Tinlin kwam tot de merkwaardige score van 2x3 slag, 2 x 4 wijd en 5 honkslagen tegen (w.o 1 home-run). middag een weinig fraaie en forse wed strijd gespeeld, maar Soest won en dat was het belangrijkste, want het eerste herenteam van M.H.C. mag op tweede pinksterdag een beslissingswedstrijd spe len in de promotiecompetitie en als dan van S.C.H.C. gewonnen wordt is de pro motie een feit. Wanneer Zandvoort zon dag gewonnen had dan zou dit team gepromoveerd zijn. Lang is het een open vraag geweest wie de strijd zou winnen en een kwartier voor het eindsignaal stond het nog 0-0 Soest had verscheidene malen strafcor- ners genomen, maar die hadden niets opgeleverd. Tenslotte kwam toch het succes toen Jelle Brouwer Peter van Hof wegen een sublieme voorzet gaf. Deze scoorde met een prachtig hoog schot. Zes minuten later omspeelde André Bol huis de keeper van Zandvoort en plaatste de bal in het lege doel. Zandvoort kreeg de kans de eer te redden door middel van een strafbal, maar keeper Fred Bol huis stond pal. M.H.C. heeft enige sterke reserves ach ter de hand voor de belangrijke beslis singswedstrijd van tweede pinksterdag, maar waarschijnlijk zal het team onge wijzigd blijven om alle spelers, die zich tot nu toe zo goed geweerd hebben, de kans te geven te winnen en daarmee hun team te laten promoveren. Duiven van de verenigingen De Vriend schap en De Zwaluw vlogen 218 km vanaf St. Ghislain Hornu. Ze werden om 8.30 uur met z.w. wind gelost. Van de vereniging De Vriendschap waren 392 duiven in concours. De eerste arri veerde om 11.9.29 uur, de snelheid was 1371.46 meter per minuut en de laatste prijswinnende duif kwam om 11.5.3. uur aan. NIEUWE EN BESPEELDE PRIJZEN VANAF 900,—. NIEUWEWEG 103 TELEFOON 2968 K.P.S. is gisteravond goed gestart in de zomeravondcompetitie door met 2-1 te winnen van het team van Zon en Schild dat vorig jaar kampioen geworden is. Voor rust blonken de verdedigingen van beide teams uit, zodat de voorhoedes wei nig kans kregen. Vooral de voorhoede van K.P S. had het moeilijk omdat het spel te kort' gehouden wérd, maar de achter hoede van K.P.S bestaande uit twee ma rechaussees, gif evetimin weinig kansen weg. Na 'n dubbelblanke $and bij de rust le verde de tweede hjlft doelpunten op. Poiroth de linksbinnen van K.P.S maak te een bijzonder fraaie goal uit een voor zet van spil De Vries en vijf minuten later plaatste linksbuiten Veldhuizen de bal naar middenvoor Jongepier. Deze had een mooie kans om door te lopen en te scoren, maar naar zijn mening stond rechtsbuiten v d. Valk in betere positie en met een enorm schot bracht deze de stand op 2-0 Bij een fout van de K.P.S.- doelman Van Essen kwam voor Amers foort de kans vrij te scoren. De volgende week moet K.P.S. in Amers foort tegen Centurion spelen. Spelers van de hockeyverenigingen Zand voort en M.H.C. Soest hebben zondag- Er zijn. altijd dames, die eens echt iets aparts in hun garderobekast wensen te hebben, want zo'n exclusief japonnetje wordt wel niet regelmatig gedragen, maar het is toch bijzonder leuk om zoiets te bezitten, dat je dan bij bijzondere gelegen heden aan kunt trekken en waardoor je er dan apart gekleed uitziet. Voor de liefhebsters tonen we hierbij een exclusief modelletje van een japon geheel vervaardigd uit ver edelde katoen met een pracht dessin van kleine zonnebloemen op een vlam mend bruin fond. Het ge hele dessin verraadt kwali teit, de kleuren harmo niëren op voortreffelijke wijze, kortom de stof op zich leent zich al voor een dergelijk apart model. De ontwerper heeft het hier gezocht in een eenvoudig bovenstuk, met korte mouwtjes en een ruime halsopening. Het lijfje loopt door tot op de heupen en de smalle rok is dus laag aangezet. Over dit alles heen zien we een overrok, die hoog werd aangezet, vlak onder de buste, waardoor er een ty pisch contrast ontstaat tus sen de opvallend hoge taille en de, via de openvallende voorkant zichtbare, laag aangezette rok van de ja pon. De overrok is ongeveer zeven centimeter langer dan de zich daaronder be vindende rok, hetgeen ook tot een interessant effect meewerkt. Een strikje on der de buste breekt het mathematisch verdeelde vlak een beetje. In zijn geheel hebben we hier te maken met een interessant en zeer apart japonnetje, dat bijzonder geschikt is om bij speciale gelegen heden te worden gedragen. De uitslag was: G. Hooyer 1 15 35. A. Meesters 2 24 36 45 64 74. G. Schimmel 3. C. Vaessen 4 9 11 13 41 51 76. C. P. Jak 5 28. Z.K.H. Prins Bernhard 6 8 30 34 38 42 47 53 58 71. Comb. Onwezen-De Muijnk 7 18 44. J. Huurdeman 10 60. G. H. v. d. Broek 12. Comb Altenaar- Muis 14 50 68. G. Sukel 16 59 78. C. Ros kam 17., C. Kaats 19. F. Goldstein Brou wers 20 22 63. J. i G. Kamerbeek 21 31 33 37 43 54. R. Westerveld 23. E. Veer man 25 27 40 73. W. Nieuwenhuis 26 32 48 49 56 61 65 67. A. B. Grift 29. A. Beijer 39 52. Joh. Muis 46 55. R. Koster 57 H Strumpel 66. Comb. Van Klooster- v. d. Berg 70. R. v. d. Duine 72. J van Groningen 75. Van de vereniging De Zwaluw waren 482 duiven in concours. De eerste arriveerde om 11.06.30 uur met een snelheid van 1399.20 meter per minuut, de laatste kwam om 11.30.53 uur aan. De uitslag was: H. Gorissen 1 7 10 18 33 43 70 76. C. van Soest 2 4 6 23 29 38 41 77. G. Rijksen 3 16 20 27 32 40 49 56 69. R. Voskuilen 5 9 17 64. Comb. Wigt- mans-Roest 8 21 36 48 58 78 79. V. Rijerse 11 26 46 80 88. A. v. Dorrestein 12 13 30 31 52 93 95. J. Ottens 14 25 67 73. J. Stalenhoef 15 24 53 60 71. E. de Goede 19 45. P. Duijst 22 82 84. W. Grift 28 68. R. v. d. Brink 34. G. M. Duiser 35 39 66 85. H. Woudstra 37 94. J. v. d. Brakel 42 55 65. H. den Dekker 44 63 81. C. Dijkman 47 87. J. Onwezen 50 62. Gebr. Van Klooster 51. J. Knoops 54 86. P. Wagner 57. Jac. Wijnands 59 74. H Kriek 61. G. Sukel 72. J. Rauch 75. C. Bosboom 83. C. v d. Hoek 89. H. Hilhorst 90. W. v. d. Mast 91. C. v. d. Goede 92. Zaterdag hebben vijf volleybalteams in de jaarbeurshallen te Utrecht gestreden om 2 of misschien 3 plaatsen in de over gangsklasse van de Nevobo. Het is het eerste herenteam van Olympia, dat een van de strijdenden was, weer niet gelukt zich rechtstreeks te plaat sen. Zij bereikten na verwoede strijd de 3e plaats en aangezien slechts de nummers 1 en 2 rechtstreeks promove ren hangt de promotie van nummer 3 af van de resultaten van de promotie- strijd van de hoofdklasse. Olympia startte uitstekend met een 2-0 zege op het Amsterdamse Amada. De 2e wedstrijd tegen Cito 2 werd met zorg te gemoet gezien, want dit uitstekende team was vastbesloten op de eerste plaats te eindigen. Cito won de eerste set, maar in de tweede set kwam Olympia uitste kend terug en won verdiend. Ook in de derde set leverde Olympia uitstekend partij en heeft het Cito, dat uiteinde lijk met 15-12 won, danig moeilijk ge maakt. In de 3e wedstrijd tegen het Utrechtse V.V.Z. bleek de spanning net iets teveel. Olympia kon niet tot die hoogte komen als tegen Cito en V.V.Z. profiteerde hier dankbaar van door met 15-7 en 15-12 te winnen. De kans op de tweede plaats was hierdoor verkeken. De vierde wedstrijd tegen het Hilver- sumse Actif was nog slechts een lorma- liteit gezien de overige uitslagen. Olym pia won gemakkelijk met 2 maal 15-9. De eindstand luidde: 1. Cito 2 met 8 punten. 2. V.V.Z. met 6 punten. 3. Olym pia met 4 punten. 4. Armada met 2 pun ten. 5. Actif met 0 punten. De laatste wedstrijd in de competitie werd thuis tegen Bunnik met 3-1 glans rijk gewonnen. Al direct bij het begin bleek dat Soesterberg superieur was over Dir. H. W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie, Transport. (Rouwkamer). haar zwakkere tegenstander. Soesterberg dat direct tot de aanval overging stuitte aanvankelijk op de hechte verdediging doch na ongeveer een half uur kwam het succes door rechts binnen Esmeijer die met een goed aan gegeven bal de score voor Soesterberg op.ende (1-0). Even later schoot middenvoor Versteeg zijn club uit een penalty naar een 2-0 voorsprong. Door een schot in eigen doel werd de voorsprong verkleind tot 2-1. Met deze stand brak ook de rust aan. Na de hervatting scoorde Esmeijer een kwartier voor het einde opnieuw door een mooi toegespeelde bal (3-1), In deze stand kwam geen verandering meer. D.O.S.C.-K.V.O. 3-10. Dat het voor K.V.O. 1 geen grote opgave was om D.O.S.C. 1 een nederlaag toe te brengen, lag wel enigszins voor de hand, daar K.V.O. in de afdeling de leiding heeft en D.O.S.C. de laatste plaats bezet K.V.O. ontmoette echter meer tegenstand dan verwacht werd en kwam moeizaam tot scoren zodat de overwinning kleiner was dan bij de thuiswedstrijd. De wedstrijd van het 3de senioren twaalftal werd afgelast. De A-adspiranten leden thuis een 2-0 nederlaag tegen Amersfoort a. De B-adspiranten brachten tegen de ver wachting R.D.Z. b een 1-0 nederlaag toe Voor a.s. zaterdag werden geen wed strijden vastgesteld. RAADSBESLUIT BEBOUWDE KOMMEN. De burgemeester der gemeente Soest, maakt bekend, dat 't ontwerp van 'n raadsbesluit inzake de vaststelling van de bebouwde kommen als bedoeld in art. 1, 5e lid, van de Boswet, voor deze gemeen te. ter gemeentesecretarie, afdeling al gemene zaken (geopend op werkdagen van 9.00-12.00 uur), voor een ieder ter inzage is nedergelegd en wel gedurende het tijdvak van 13 mei tot en met 11 juni 1964. Soest, 12 mei 1964. Gevr. KAMER en keuken, ongem. Br. onder no. 362 bureau S.Crt. MEISJE vraagt ongemeu bileerde KAMER. Br. G418 Minerva, Soest-Z. HERENRIJLAARZEN, mt. 42-43, ter overname ge vraagd. Tel. 2163. Te koop RAP2 versn., in goede staat, 135, Schrikslaan 74. Te koop gevr. BAKFIETS. Begeman, Dalweg 103. Gepens. heer zoekt net KOSTHUIS, N.H., bij we duwe of bejaard echt-( paar. Br. onder no. 360 bureau S.Crt. Beschaafd echtpaar zon der kinderen zoekt gem. of gestof. KAMERS. Brie ven onder no. 361 bureau Soester Crt. Jong gezin (1 k., 1% jr.), zoekt jong MEISJE of hulp in de huish., voor alle (of enkele) ochten den per week. Wilhelmi nalaan 28. WEGGELOPEN middel grote zwarte hond met witte streep op borst. Om geving Soest-Z. Naam Bonzo. Gaarne terugbe zorgen Strietman, Gallen- kamppelsweg 7, Soest-Z. TE KOOP 2 goed onderh. NS.U. bromfietsen. Ko nmginnelaan 114. Te koop DOBBERMAN- TEEF. oud 1 jaar. Dorre - stelnweg 59. Te koop JAWA, 250 c c motorrijwiel. Startklaar. 85,-. Ruysdaellaan 30, Soestdijk. Te koop RENAULT 1963, type 4, Luxe, 36188 km. Wald. Pyrmontlaan 73, Soestdijk, tel. 2246. AANGEBODEN Opel Ca ravan 1958, zeer mooi. Trekhaak Fiat 1100. Ko nmginnelaan 99, Soest dijk. Tel. 2520. TE HUUR vouw kam peerwagen (Wevo-cam- per) per week, p. mnd. Imperials met o£ zonder dekzeil. Bespreek tijdig. Koninginnelaan 99, Soest, tel. 2520. Ervaren WERKSTER ge zocht, 1 of 2 dagen per week. 18,per dag. Tel. 02955-5180. Amerikaanse familie, 2 kinderen, in moderne bungalow in Soest-Zuid, zoekt bekwame, ervaren HULP in de huishouding, inwonend of alleen voor de dag. Eventueel bereid om later met het gezin naar de V.S. te vertrek ken. Telefoon 02955-5180. Te koop 200 TER, in prri le eigenaa 34000. Prijs derdijklaan Te koop KINDERWA ninginnelaan VERLOREN hanger met een amulet, gaande van Van Straele ninginnelaan. bezorgen teg bij mevr. He riastraat 24, TE KOOP w" tje en fletszi Dorresteinwe Gevr, 2e haH KLEED of ml wone kamer, no. 363 bure Amerikaanse gemeubileerd 3 slaapkamer geving van basis. Brieve tain Sowby, Brink, Soest. Het Vrijz. P1 dencentrum GE" te SOES de verb. naar en Hilversum, de verzorgin bewoners, pl. een HUISH. of extern. Lie ge erv. Geb werkweek. Sal geldende nor intern pers. kamer en 1 x vergoeding Soll. m. ref. aan de dir „Braamhage", i Schreuderlaan Remia Marg N.V. te Den wegens uitbr het bedrijf e tures 1 Afd en Hardingsbe ressant en ve lijk werk vo ARBEIDSKRA opleiding tot vakman. Toesl en 3-ploegendi deling Bakker fen. In deze briek kunnen handige arbe plaatsen. Scho. een prettige o Afd. Sla- en De vraag naa: mia-produkten Voor enkele jo hebben wij in ling beslist p Wij bieden werkkleding, ding reiskosten se werkweek, tie- en snipper kantietoeslag loon. - Opna pensioenfonds lijk. Sollicitatii deling of set Remia Marg; ken N.V., Den 'n Moo in mo werkt misier litaire". Met af en gewerk knopen. Een pit centuee boven rok. Bij een le" leuke c

Soester Courant | 1964 | | pagina 2