TÏÏTTÏÏT GRATIS top form Eenheidsfront van zelfstandigen. BABY-PIANO'S. PIANOHANDEL W. VAN TOL Firma G. van de Pol TWEEDE BLAD 7euqd- puistjes DE ENGEL VAN DIEN BIEN PH0E. VOLVO - Veilig 3 w cc 3 cü BATENBURG's Erkende Auto- en Scooterrijschool In onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOIGT Bromfietser gewond. Eerste Soester Begrafenis-Onderneming iWAftutielaa* Schoolvoetbal. Loodgieters- werbzaamheden. BURGERLUKE STAND. Grote B.B.-oefening. Honkbal. Donar-S.E.C. 6-6. de fraaie meubelcatalogus met honderden exclu sieve, meubel suggesties! U krijgt hem gratis. Bel of schrijf de officiële Top-Form meubel Adviseur: Bevorderingen bij de politie. PARKGARAGE A. v. d. Hoef Aan de centrale middenstandsbonden is wel eens verweten dat het merkwaardig is wanneer zij aandringen op verbetering van de welstandspositie van de ambach telijke en distribuerende middengroepen. De „nieuwe" middenstand, die met be trekking tot de door de staat opgelegde lasten in het zelfde schuitje zit, hoort men nooit klagen, zo werd er dan tegen geworpen. Deze redenering bevatte een kern van waarheid, alhoewel er voor dat zwijgen van deze middengroep wel degelijk een reden was en is. Zij zijn nergens als af zonderlijke groep betrokken in het cen traal overleg met de regering en derhalve wordt hun stem ook niet gehoord. Voor zover deze groepen wel in centraal en representatief geacht georganiseerd ver band zijn opgenomen, wordt hun stem onvoldoende gehoord omdat hun getal te klein is om het geluid boven het geluid van de anderen te doen uitkomen. Deze groepen, die zich de beoefenaars van intellectuele beroepen noemen en dit grotendeels ook zijn, hebben zich in een C/2 Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (0 2955) D wordt gehaald en gebracht. federatie verenigd. Hun maatschappelijke status eist van hen, althans dat menen zij veelal, dat zij niet meedoen, want de fiscus is nu eenmaal zo dat zij iedereen tevreden waant die niet als een speen varken protesteert. De maat vol. De fiscale ontwikkeling is thans ook deze intellectuelen te gortig geworden en zij hebben zich thans met een belastingrap- port tot de regering en de volksvertegen woordiging gewend. Misschien zijn zij aangemoedigd door de Belgische artsen, die ook de strijdbijl hebben geheven, maar zij hebben in ieder geval een gede gen stuk werk op tafel gelegd. De Nederlandse intellectuelen, waarvan tenminste de helft een zelfstandig beroep uitoefent, constateren een tekort aan belangstelling voor de plaats van de in tellectuelen in de samenleving. Zij heb ben niet tot de „pressure-groups" wil- ls er zeker een naar uw keus. Burgem. Grothestraat 30 Erkend zlekenfondsleverancier. len behoren, maar zij vinden dat nu de maat vol is. Dit laatste valt toe te jui chen en wij hopen dat deze groepen nog menigmaal uit hun ivoren toren mogen afdalen om hun mening over een be paalde economische en sociale ontwik keling ten beste te geven. Het lijkt ons bepaald niet schadelijk voor het lands- beleid wanneer intellectuelen ook eens spreken. Ook bij de beroepen van de meer ont wikkelden ligt het zeer in de fiscale hoek. Zij constateren een dubbele progressie in de belastingheffing voor de middenin komens van 10.000,tot 50.000, De regering weet van deze dubbele pro gressie, erkent ze maar laat ze bestaan op grond van begrotingsoverwegingen. Dit argument snijdt vanzelfsprekend aan geen enkele kant hout (behalve aan de belastingkant!). Redelijk voorstel. In plaats van de geldende tarieven komt de federatie van intellectuelen met een nieuw concreet voorstel. Zij wil van inkomenstrekkers tot 4000,geen be lasting heffen, van 4000,tot 10.000,— moet van gehuwden zonder kinderen 10 inkomsten of belasting worden geheven. Van inkomens tot 20.000,per jaar moet boven de 10.000,twintig percent worden ge- vraagt plus hetgeen onder de 10.000, verschuldigd is. Van elke 10.000,inkomen boven de twintig mille zou de fiscus 10 meer kunnen heffen plus hetgeen reeds tot de vroegere grens verschuldigd was. Zo ko men we van 40.000,tot 50.000, op een heffingspercentage van 50 Vanzelfsprekend is de wens een verla ging van lasten, hetgeen blijkt uit het volgend vergelijkende staatje voor een echtpaar zonder kinderen. bestaand gewenst Inkomen: tarief: tarief: ƒ10.000,— 1.397,— 600,— ƒ20.000,— 4.853,— 2.600,— 30.000,— 9.632,— 5.600,— ƒ40.000,— ƒ15.094,— 9.600,— 50.000,— 20.899,— 14.600,— Schadelijk en onbillijk. De verwezenlijking van deze wensen zal wel niet geheel in vervulling gaan, maar niemand zal ontkennen dat de progres sie, zoals die thans verloopt, voor afge studeerden die eerst op later leeftijd aan het produktieproces deelnemen, bij zonder schadelijk is. De grieven die de intellectuelen hebben, zijn volkomen juist. Zij boeten in een kortere tijdsperiode dan anderen bespa ringen vormen. Dit is thans onvoldoende mogelijk. Zij hebben in de aanvang van hun zelfstandig bestaan reeds hoge mi nimum kosten van levensonderhoud. Zij hebben veel statusuitgaven, die slechts gedeeltelijk aanvechtbaar zijn. Zij hebben NIEUWE EN BESPEELDE PRIJZEN VANAF 900,—. NIEUWEWEG 103 TELEFOON 2968 een kortere periode om de oude-dags- verzorging op te bouwen en zij kunnen de geweldige investeringen in hun stu die niet afschrijven, hetgeen hoogst on billijk mag worden genoemd. De federatief verbonden intellectuelen vragen om een fiscale aftrek van 5 van het inkomen tot een maximum van 2500,per jaar voor hun hoge kosten van levensonderhoud. Zij verzoeken voorts de bekende 5 regeling te verho gen tot 1500,— per jaar. In het alge meen is hun dringende wens dat de be lastingtarieven worden aangepast aan de koopkracht-daling van de gulden. Gelijke belangen. Uit het betoog en de wensen van de be oefenaars der intellectuele beroepen blijkt duidelijk, dat deze groep zich voelt tekort gedaan. Het is opvallend dat het verschijnen van hun rapport samenvalt met de protesten, die uit andere hoeken van de zelfstandigen komen, te weten zelfstan dige zakenmensen. Er is geen overleg geweest over samengaan of opvolging der acties. Die wellen op als spontane hartekreten van groepen die met onrecht bedreigd worden. Wanneer de intellectuelen in Nederland het onbegrijpelijk vinden dat het aan middengroepen aangedane onrecht steeds bestendigd wordt, dan moeten zij echter ook de hand in eigen boezem steken. Men had al jaren lang samen met de rest van de middenstand actie kunnen voeren. Uit status-overwegingen heeft men dit verzuimd. Uit de nood van de tijd zal misschien nog eens één hecht front van zelfstan digen groeien. Alleen de eendracht, tot macht verheven, kan hier helpen een oplossing tot stand te brengen, zo nodig te forceren. -t J0I dus-Margriet 3-0. Chr. ulo-v. d. Hucht- IVO 1-0. St. Carolus-St. Joseph 2-0. De Savornin Lohman-Titus Bandsma 0-1. L.T.S.-R.K. ulo 0-1. Margriet-Groen van Prinsterer 1-3. Insinger-Kerkebuurt 0-1. Openbare ulo-Chr. ulo 0-0. v. d. Hucht- St. Willibrordus 0-6. Groen van Prinste- rer-Titus Brandsma 0-0. Da Costa-St. Joseph 4-0. v. d. Hucht-IVO-R.K. ulo 0-0. St. Willbrordus-De Savornin Lohman 3-0. Insinger-St. Carolus 0-3. Openbare ulo- L.T.S. 0-3. v. d. Hucht-Margriet 0-0. St. Joseph-Kerkebuurt 2-0. R.K. ulo-Chr. ulo 2-0. Titus Brandsma-St. Willibrordus 2-2. St. Carolus-Da Costa 0-0. L.T.S.-v. d. Hucht-IVO 2-2. Groen van Prinsterer- De Savornin Lohman 1-0. Da Costa-In- singer 1-1. v. d. Hucht-IVO-Openbare ulo 0-5. v. d. Hucht-Titus Brandsma 0-8. Kerkebuurt-St. Carolus 0-2. Chr. ulo- L.T.S. 0-0. De Savornin Lohman-Mar- griet 2-0. Titus Brandsma-Da Costa 3-1. Groen van Prinsterer-St. Carolus 1-0. St. Willibrordus-Kerkebuurt 1-0. De heer M. N. stond met zijn auto bij een benzinepomp in de Kerkstraat. Hij opende voorzichtig het portier om te kijken of er op het rijwielpad een brom- Dlr. H. W. Vellinga Korte Brlnkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis. Crematie, Transport. (Rouwkamer). KtWfilON^ STEENH0FFSTR 53 TEL 2842 SOEST De „derde" pinksterdag is voor de voet ballende schooljeugd van Soest een heer lijke dag geweest, want onder ideale weersomstandigheden hebben zij op de terreinen van B.D.C. aan de Bosstraat maar liefst 38 wedstrijden gespeeld om uit te maken wie zich ditmaal kampioen van de lagere scholen en van de scholen voor voortgezet onderwijs mocht noemen. De Groen van Prinstererschool won de beker van de gemeente na het nemen van strafschoppen, waarbij de St. Caro- lusschool geklopt werd en bij de elftal len van het voortgezet lager onderwijs won de R.K. ulo voor de derde maal, zodat de beker definitief in het bezit van deze school is. De prijzen werden uitgereikt door de waarnemend korpschef van politie, hoofdinspecteur H G. Scholtmeijer, die allen dankte voor het welslagen van dit tournooi. de gemeente, B.D.C., de leden van S.P.S.V., de Soester Politie Sportver eniging, die dit tournooi voor de zesde maal organiseerde, de scheidsrechters en niet in het minst de jeugd, die op sportieve wijze gestreden had. Het tournooi werd geopend door de heer P. J. Bergman, die als voorzitter Van Lenneplaan 69 Telef. 2935 b.g.g. telef. 4332 Voor al uw van S.P.S.V. de verzekering gaf dat de politie dit tournooi altijd graag organi seert. In ruil hiervoor wordt sportiviteit verwacht op het veld maar ook in het verkeer. Hierna begonnen de teams van 16 scho len aan de wedstrijden die het volgende resultaat hadden: Voortgezet onderwijs: 1. R.K. ulo. 2. Openbare ulo. 3. Lagere technische school. Lagere scholen: 1. Groen van Prinste rerschool. 2. St. Carolusschool. 3. Titus Brandsmaschool 4. Da Costaschool. 5. St. Willibrordusschool. 6. oj.s. Kerkebuurt. De uitslagen waren: Groen v. Prinsterer-St. Willibrordus 1-0. Van der Hucht-De Savornin Lohman 2-0. St. Joseph-Insinger 0-0. Margriet-Titus Brandsma 0-3. R.K. ulo-Openbare ulo 0-0. Kerkebuurt-Da Costa 0-1. Groen van Prinsterer-v. d. Hucht 2-0. St. Willibror- GEBOREN: Peter Alexander, zoon van H. van Arnhem en C. van Tricht, Staring laan 23. Wendeline Sandra, dochter van A. C. Schouten en M. van den Brink, Baarn, Brinkstraat 27. Frank, zoon van W. Bijl en B Rozendaal, P. C. Hooft- laan 23. Elizabeth, dochter van C. M. J de Wilde en E. K. H. Rozenkrantz, Plesmanstraat 303 Sidney Willem Hendricus, zoon van W. A. M. Grift en A. J. Smoorenburg, Pelikaanweg 29. Bernarda Geertruida Berendina, dochter van A. G. J. Tourné en M. C. Duwel, Van Lenneplaan 90. Christina Juliana Magdalena, dochter van C. F. van de Pas en G. M. Bult, Aagje Dekenlaan 1. Hubertus Johannes, zoon van J. G. T. Gerrits en T. H G. Terpstra, Aagje De kenlaan 29. Anne Belle Leonie, doch ter van J. Frijlink en C. A. van den Brink, Hellingweg 22. Wouter, zoon van J. de Lange G. J. Peppink, Stad houderslaan 124. Maria Carola, doch ter van C. M. de Wildt en J. W. de Rijk, Plesmanstraat 64. Rogier Louis, zoon van P. A. A. van Winden en T. W. J. Wamelink, Baarn, Johannes Vermeerlaan 32. Susanne, dochter van T. Hout- schilt en R. de Ruijter, Baarn, Kievit- straa t 40. Albertus Matheus Pe trus, zoon van J. W. Hilhorst en A. J. Jansen, Oude Grachtje 3a. Petronella, dochter van G. van Duinkerken en L. Schrijvers, Bosstraat 90. Herman, zoon van A. Gaaff en J. Geerlings, Albert Hahnweg 21. Hermanus Wihelmus Theodorus, zoon van J. H. van Breuke- len en R. C. van Fulpen, Molenstraat 5. Wilhelmus Cornelis Andreas Maria, zoon van A. M. Tammer en W. G. T. van de Wijngaard, Gen. Winkelman- straat 11a. Margaretha Wilhelmina Maria, dochter van C. P. Hilhorst en L. W. Hilhorst, Lange Brinkweg 56. Mo- nica Lisette Elisabeth, dochter van A. A. J van Dorresteijn en E. F. van Asch, Steenhoffstraat 32. TJiske Reinoutje, dochter van R. Jans en J. P. R. Lim- pers, P. C. Hooftlaan 15. Raimond Jan, zoon van J. Burgman en G. H. Vis ser, Baarn, Zandvoortweg 73. Simone Maria, dochter van J. C. Oosteweeghel en Z. E. Gase, Albert Cuyplaan 31. Anita Adriana, dochter van R. H. Weh- mann en A. G. Praag, Birkstraat 68. ONDERTROUWD: Johannes Albertus Hardorff, Nieuweweg 6 en Hendrika Cor- nelia van Asselt, Koninginnelaan 132. Joseph Anton Witte, Kampweg 60 en Jo- hanna Susanna Blind, Generaal Spoor straat 26. Huber Johan Hasseloo, Van Goyenlaan 6 en Johanna Helena van der Eijnden, Prins Bernhardlaan 40. Wil helmus Johannes Huijskes, Langstraat 9, Hoogland en Richarda Alijda Maria van de Beek, Oude Grachtje 19. GEHUWD: Aart Gijsbertse, Paltz 2 en Gijsberta Margaretha van Soest, Van Weerden Poelmanweg 19. Johannes Gerardus Schoonhoven, Hellingweg 1 en Margje van Schie, Wieksloterweg W.Z. 1. Alex Verwoerd, Meijenhagen 12, De Bilt en Hendrika Truus Moree, Heide weg 60. Cornelis Groot, Visseringstraat 411, Amsterdam en Catherina Jacoba Larébij, Beetzlaan 44. Dick Kat, Dr. Mansveltkade 14, Wassenaar en Wilhel mina Clasina Maaswinkel, Den Blieklaan 35. Tieleman Pieter Zwalve, Colum- bussenstraat 19, 's-Gravenhage en Albert- dine Margreet Veronica Meeuwes, Mid denlaan 3. OVERLEDEN: Maria Catharina Harms, 87 jaar, Insp. Schreuderlaan 2. Aafje van der Laan, 77 jaar, weduwe van J. Vlegels, Gaelstraat 11, Haarlem. Pe tronella Henrica Jacoba Paap, 73 jaar, Middelwijkstraat 59. Cornelia Elisa beth Maria de Ruwe, 67 jaar weduwe van A. I. J. de Wit, Heuvellaan 2, Hilversum. mer of fiets naderde. Er kwam inderdaad een bromfietser aan. Het was de 18-jari- ge H. J. van H„ die zo schrok van het opengaande portier dat hij begon te slingeren en ten val kwam. Achter hem reed de 17-Jarige R. W. J. van H., even eens op een brommer. Hij viel over H. van H. heen. Deze kreeg verwondingen aan het hoofd, een gebroken vinger en klaagde over pijn in zijn borst. Dokter Stroband verleende de eerste hulp, waarna het slachtoffer per zieken auto naar Zonnegloren gebracht werd. R. van H. mankeerde niets, maar zijn bromfiets was beschadigd. Veel Amersfoortse B.B.-ers zullen van avond naar Soest komen omdat ver ondersteld wordt dat om half acht een vliegtuig neerstort bij de Oude Kerk. Het wordt een grootscheepse oefening, waar aan ook de Soester brandweer zal deel nemen. De S.E.C.-honkballers stonden zaterdag (hoe kan dat anders in deze examen tijd!) voor een bijzonder moeilijk ten tamen. De tot nu toe behaalde resultaten deden reeds vermoeden dat de groen- witten een rol van betekenis zouden gaan spelen in de strijd om de rayon- titel. De uitwedstrijd tegen de grote ti- tel-favoriet Donar zou evenwel moeten bewijzen of de Soesternaren dit Jaar al dan niet kampioens-aspiraties zouden mogen koesteren. S.E.C. heeft in deze wedstrijd inderdaad aangetoond dat zij momenteel in staat is zich met de sterkste ploegen uit het rayon 't Gooi/Utrecht te meten. Welis waar eindigde de wedstrijd 6-6 onbeslist doch zowel in het veld als aan slag wa ren de Soesternaren beslist de meerderen van hun tegenstanders. Een noodlottige 3e innings, waarin pitcher van Driel alle controle over zijn werpen verloor, stelde de Hilversummers evenwel in staat alsnog de halve winst veilig te stellen. S.E.C. startte overdonderend en voordat Donar goed en wel besefte dat de wed strijd was begonnen, keken zij reeds te gen een 2-0 achterstand aan. Honkslagen van Blok, Tinlin en Colnson legden de basis voor deze fraaie start. Ook de 2e innings werd in het voordeel der Soes- tenaren beslist toen een line-drive van Blok en een fraaie 2-honkslag van Tin lin (die hiermede bijna de le home-run op zijn naam bracht) de score op 4-0 brachten. Interieurverzorging Kerkstraat 26 - Hilversum Telefoon 16255 Nassaulaan 23 - Bussum Telefoon 13255 Officieel Top-Form Adviseur! De 3e innings kreeg helaas een tragisch verloop voor de Soestenaren. Terwijl van Driel in de eerste 2 innings de Donar slagploeg nog de baas kon blijven, moest hij in de 3e innings volledig capituleren. Niet minder dan 4 vrije lopen en enkele fouten in het S.E.C.-veld brachten Donar in gunstige positie waarna een honkslag de stand tenslotte een totaal ander aan zien gaven (6-4). Het pleit voor S.E.C. dat zij hierna de kracht vonden om wederom terug te slaan. Pitcher Van Driel werd vervangen door Blok waarna, met uitzondering van de laatste slagbeurt, Donar geen enkele serieuse scorings-kans meer kreeg. Blok, die met Colnson op een uitstekende wed strijd kan terugzien, zorgde er voor dat in de 6e en 8e innings nogmaals werd tegen gescoord waardoor alsnog een pun tenverdeling tot stand kwam. Het scoreverloop was aldus: Donar 00600000 6 S.E.C. 220001 0 1 6 De werpresultaten: Donar: 7x3 slag, 0x4 wijd, 12 honksla gen tegen. S.E.C.: Van Driel, 4x3 slag, 5x4 wijd, 2 honkslagen tegen. Blok, 5x3 slag, 1 x 4 wijd, 3 honkslagen tegen. S.E.C. II ondervond van de reserves van F.A.K. slechts weinig tegenstand. On danks het feit dat met diverse reserves moest worden aangetreden behaalde dit team een gemakkelijk 27-4 overwinning waardoor ook de S.E.C.-reserves nog on geslagen zijn. De overige uitslagen in de le klasse lulden: Quick-U.V.V. III 17-3, F.A.K.-Sci- VAN DE SOESTER COURANT VAN VRIJDAG 22 MEI 1964. mitars 8-18, H.B.C. II-Holland 0-16, H.C.A.W. II-H.M.S. II 21-1. De burgemeester heeft de chef van de politie-administratie de heer M. de Wolf bevorderd tot hoofdcommies met terug werkende kracht, zodat de bevordering op 1 Januari 1964 ingegaan is. Hoofd agent W. den Hartog is per 1 mei 1964 bevorderd tot brigadier. PUROL-POEDER Dezer dagen ls het tien jaar geleden, dat te Parijs op plechtige wijze twee me dailles werden uitgereikt aan de 29-Jarlge Geneviève de Galard-Terrauble, verpleeg sters bij de Franse luchtmacht met de rang van luitenant. Tien Jaar geleden, dat ls in de moderne wereld een bijzonder lange tijd. De moei lijkheden die Frankrijk ln Algerije heeft doorgemaakt kan menigeen zich nog goed herinneren. De tijd die wij hier op het oog hebben bracht voor Frankrijk het einde van de oorlog in Indo-Chlna. 3 grote namen in de geschiedenis van de verpleging Reeds gedurende het moordende beleg van Dien Bien Phoe was aan Gene viève door generaal De Castries mede gedeeld, dat zij ridder van het Legioen van Eer was geworden en dat zij boven dien het oorlogskruls met de palmen had gekregen. Deze onderscheidingen werden haar ver leend voor haar geweldige onverschrok kenheid en voor de enorme toewijding waarmee zij onder gevaarlijke en meer dan afschuweüjke omstandigheden zie ken en gewonden verzorgde. Bovendien zou Geneviève worden voor gedragen voor de hoogste onderschei ding, die het Rode Kruis voor haar dien sten in oorlogstijd te bieden had de Florence Nightingale MedaUle. Jeanne Mance, oorlogschirurg. Het leven van Miss Nightingale en haar werk tijdens de Krim-oorlog zijn te genwoordig ln ruimere kring bekend. Maar nog veel eerder in de geschiede nis leefde er een jonge vrouw, die even eens een engel voor de gewonde soldaten kon worden genoemd, dat was Jeanne Mance. Amallalaan 19/21 Baarn Telefoon 02954 -2323 Bij het minder bekende leven van deze Jeanne willen wij hier wel een ogen blik stilstaan. Evenals Geneviève was zij geboortig uit Frankrijk Driehonderd jaar geleden trad de tengere mademoi- selle Mance in het gasthuis te Montreal (Canada) op als verpleegster voor de slachtoffers van de herhaalde Indiaanse aanvallen op de Franse kolonie. Bovendien was deze Jeanne Mance ln dat ziekenhuis hoofd van de huishou ding, administratrice en als het nodig was trad zij eveneens op als oorlogs chirurg Vijf weken bedlegerig. Voor de moderne heldin van Indo-Chlna improviseerden galante officieren in de hel van Dien Blen Phoe een uitgegraven onderkomen, dat met rode en witte pa rachutezijde werd behangen. Toen Ge neviève na vijf weken bedlegerig en ze ventien dagen gevangenschap naar Frankrijk werd teruggevlogen droeg zij een zwaar gehavende en totaal vervuil de legeruniform. De „engel van Dien Bien Phoe" was een kind van haar tijd. Toen alle ellende achter de rug was, was zij blij dat ze van iemand een lippenstift kon lenen, daar na was haar eerste gang naar de kap per. Al spoedig bleek het dat deze dap pere verpleegster een zeer elegante dame was uitgerust en goed verzorgd ver toonde zij zich aan de fotografen van de wereldpers. Uiterlijk zijn de verschillen groot tus sen Geneviève en haar voorgangsters, de stoere patriciërsdochter Florence Nigh tingale en het zedige burgermeisje Jeanne Mance. In gedrag en houding zijn de verplegende heldinnen uit alle tijden echter één. Temidden van ram pen en oorlogsellende houden zij de mensenliefde hoog I Tijd tien jaar vooruit. Na de verschrikkingen, die zij had door gemaakt, wilde Geneviève De Galard- Terraube haar leven verder wijden aan het bevorderen van het wederzijds be grip van de volkeren dezer aarde, in de hoop dat zij daartoe het hare zou bijdragen tot het uitbannen van oor logen en het bestendigen van de vrede. Zij was niet alleen een kind van haar tijd, zij bleek haar tijd ook een eindje - precies te zijn tien jaar - vooruit te zijn. In haar ijver de vrede te winnen schreef zij vriendelijke brieven aan de leider van het communistische Vietminh. Dat was een gebaar dat tóén door de Franse autoriteiten niet erg op prijs werd ge steld.

Soester Courant | 1964 | | pagina 9