TÏTTTTTT REISDEVIEZEN EN REIS VERZEKERINGEN BABY-PIANO'S. PIANOHANDEL W. VAN TOL NUTSSPAARBANK TWEEDE BLAD Krabbels van Knelis. Gemeenteraadsvergadering. In onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOIGT Tennis. Anne Marie verdwijnt. Honkbal. S.E.C.-Quick (Amersfoort) 4-0. Onbewoonbaarverklaring. Jongetje verdronk. Hees won weer. Eerste Soester Begrafenis-Onderneming BURGERLIJKE STAND BATENBURG's Erkende Auto- en Scooterrijschool Verbetering van zandwegen. Korfbalclub De Meteoren. Verkoop van grond. Boltini treedt in Soest op. Eiermarkt. Morgenavond, te 19.30 uur, komt de ge meenteraad in openbare zitting bijeen ter afdoening van de navolgende agenda: 1. Vaststelling der notulen van de vergaderingen gehouden op 19 februari 1964, 18 maart 1964 en 15 april 1964. 2. Ingekomen stukken. a. Schrijven van de bewoners van De Zoom inzake de verbinding tussen de De Zoom en Den Dolder alsmede een schrijven van ons college hieromtrent, met voorstel deze brieven voor kennis geving aan te nemen, b Schrijven d.d. 13 april 1964 van P. Batenburg, Oranjelaan 18, alhier, inzake de straatverlichting, met voorstel dit schrijven voor kennisgeving aan te ne men. Opgemerkt wordt nog dat de uit breiding van de straatverlichting binnen kort wordt behandeld in de ambtelijke verkeerscommissie, waarna het rapport van die commissie in handen zal wor den gesteld van de commissie openbare werken. c. Vonnis van de rechtbank te Utrecht d.d. 8 april 1964, waaruit blijkt dat de vordering van J. Flapper ingesteld i.v.m. de ingebruikgeving van grond aan J. D. Zoetelief voor de bouw van een nood- winkel aan het Nieuwerhoekplein, is af gewezen met voorstel dit vonnis voor kennisgeving aan te nemen. d. Koninklijk Besluit d.d. 1 april 1964, no. 24, houdende beslissing op het be roep, ingesteld door A. G. Deelman e.a. tegen het besluit van burgemeester en wethouders, waarbij aan de N.V. Hard- chroom van der Heijden vergunning ver leend is voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een galvanisch bedrijf aan de De Beaufort- laan, met voorstel dit Koninklijk Besluit voor kennisgeving aan te nemen. In dit Koninklijk Besluit is de vergun ning gehandhaafd, doch is de termijn van een jaar vervallen en zijn enige voorwaarden gewijzigd. e. Koninklijk besluit d.d. 1 april no. 23, houdende beslissing op het beroep, inge steld door A. G. Deelman e.a. tegen het besluit van burgemeester en wethouders, waarbij aan de N.V. Kat Emaillefabrie- ken vergunning is verleend voor het uit breiden en wijzigen van haar bedrijf voor de fabricage, de verwerking en de handel van metaalwaren, kunststoffen en huishoudelijke artikelen, alles in de ruimste zin, aan de De Beaufortlaan, met voorstel dit Koninklijk Besluit voor kennisgeving aan te nemen. In dit Koninklijk Besluit is de vergun ning gehandhaafd, doch zijn enige voor waarden gewijzigd. f. Schrijven d.d. 12 mei 1964 van ons college inzake de N.V. Chemische Indu strie Randstad, alhier, met voorstel dit schrijven voor kennisgeving aan te ne men. g. Schrijven d.d. 22 april 1964 van J. B. M. Bremer e.a. inzake hinder welke wordt ondervonden van Keiler Nederland N.V., Postweg 38 te Soesterberg met voorstel dit schrijven in handen te stel len van burgemeester en wethouders ter afdoening, en wel zoals in rapport direc teur van gemeentewerken d.d. 13-5-'64 wordt voorgesteld. h. Schrijven d.d. 4 mei 1964 van J. in 't Hout inzake de bebouwing van een per ceel grond aan de Sportweg te Soester berg met voorstel dit schrijven in han den te stellen van burgemeester en wet houders om advies. i. Schrijven d.d. 14 april 1964 van P. Siskens inzake de vestiging van auto's op een perceel aan de Amersfoorsestraat te Soesterberg, met voorstel dit schrij ven in handen te stellen van burgemees ter en wethouders ter afdoening, waarna op grond van de schoonheidsverorde ning mededeling zal worden gedaan dat burgemeester en wethouders oordelen dat daardoor de omgeving wordt ont sierd en zonodig een aanschrijving tot verwijdering zal worden verzonden. j Aanbieding overeenkomstig artikel 20 van de „Gemeenschappelijke regeling" met betrekking tot de Bescherming Be volking in de A-Kring Utrecht c van de le wijziging begroting 1964 met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen, k. Mededeling van gedeputeerde staten dat op 27 april 1964 de gemeente- en be- drijfsrekeningen voor 1960 ongewijzigd zijn vastgesteld roet voorstel dit voor kennisgeving aan te nemen. 3. Voorstel inzake toepassing van het erfpachtsrecht. in plaats van verkoop. 4. Voorstel tot het verlenen van ont heffing als bedoeld in artikel 1 van de „Zoneverordening Hinderwet" aan: a. F. van Klooster, Merelweg 4, alhier, voor het opricht en van een reparatie inrichting aan do Nachtegaalweg; b de Chemisch'» Industrie Procar, voor het oprichten v an een inriching, alwaar chemische prod ukten worden vervaardigd aan de Grote Melmweg 2, alhier: c. de N.V. Arma, Postweg 60 te Soester berg voor het. uitbreiden en wijzigen van een fabrïeksruimte aan de Postweg: d. W. G. de Jonge, Veldm. Montgomery- weg 7 te Soesterberg voor het oprichten van een herstelwerkplaats voor motor voertuigen aan de Veldm. Montgomery- weg; e. A. v. d. Lee, Kerkstraat 58, alhier, voor het oprichten van een garagebe drijf op een perceel aan de Kerkstraat 58: f. M. v. d. Broek, Kerkstraat 49, alhier, voor het oprichten van een benzine-, superbenzine, dieselolie-, mengsmering- en lichtpetroleuminstallatie aan de Kerk straat. g. Voorstel tot het verlenen van ont heffing als bedoeld in artikel 1 van de „Zoneverordening Hinderwet" aan G. Spruit, Veenzoom 9, alhier, voor het op richten van een bovengrondse gastank aan de Veenzoom. h. Voorstel tot het verlenen van onthef fing als bedoeld in artikel 1 van de „Zoneverordening Hinderwet" aan Coe- nens Oliehandel N.V. voor het uitbreiden van een super benzineinstallatie op een perceel aan de Nieuwstraat 13. 5. Voorstel tot verpachting van grond aan P. G. Kok. 6 Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het verbeteren van NIEUWE EN BESPEELDE PRIJZEN VANAF 900,—. NIEUWEWEG 103 TELEFOON 2968 de opritten naar vier overwegen in de spoorlijn Amsterdam-Amersfoort. 7. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het wijzigen van de verkeerslichten op het kruispunt Ra- demakerstraat-Amersfoortsestraat-Kamp- weg-Veldm. Montgomeryweg. 8. Voorstel tot het verlenen van mede werking als bedoeld in arikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan het R.K. schoolbestuur te Soesterberg voor: a het vergroten van de opbergruimte van het gymnastieklokaal aan de St. Caro- lusschool voor g.l.o.: b de aanschaffing van leer- en hulp middelen ten behoeve van de Titus Brandsmaschool voor g.l.o.; ls er zeker een naar uw keus. Burgem. Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier. c. Voorstel tot het verlenen van mede werking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan het be stuur van de Vereniging „De School met den Bijbel" te Soest voor verschil lende voorzieningen ten behoeve van de Savornin Lohmanschool voor g.l.o. te Soest-Zuid. 9. Voorstel tot het benoemen in vaste dienst van mevrouw M. S. Molog-Jacobs, onderwijzeres aan de openbare school voor g.1.0. te Soesterberg. 10. Voorstel tot vaststelling van een nieuwe „verordening tot toekenning van een uitkering en een pensioen aan ge wezen wethouders der gemeente, zomede van een pensioen aan hun weduwen en wezen". 11. Voorstel tot het verlenen van een subsidie over 1964 ten behoeve van de stichting C.A.W.A. en Z.V.O.A. 12. Voorstel tot het verlenen van een subsidie in het salaris van de leidster van de Stichting Huishoudelijke- en Ge zinsvoorlichting. 13. Voorstel tot wijziging van de gemeen schappelijke regeling inzake het woonwa genkamp. 14. Voorstel inzake de uitvoering van de Algemene Bijstandswet. 15. Voorstel tot wijziging van de ge meentebegroting 1964. 16. Voorstel betreffende de jaarwedde- regeling van de wethouders. 17. Voorstel tot het weigeren van de ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de „Zoneverordening Hinderwet" aan Beijnes Handelsonderneming te Amster dam voor het uitbreiden van een benzi- ne-installatie aan de Koninginnelaan 37. 18. Voorstel tot aankoop van grond (met opstallen) gelegen: a. aan de Koninginnelaan van J. Ver woerd; b. aan de Ringweg van J. M. Goppel; c. aan de Soesterbergsestraat van de Chr. Vereniging tot stichting en beheer van Ziekeninrichtingen te Utrecht; d. tussen de spoorbaan Amsterdam en de rivier De Eem van P R. van Roo- men c.s.; e. aan de Nieuwstraat van R. Hornsveld; f. aan de Beukenlaan van C. G. Renooy. 19 Voorstel tot oninbaarverklaring van een aantal posten over het dienstjaar 1962. 20. Belastingreclames. 21. Voorstel tot het verstrekken van een garantie in een eventueel tekort van een op 13 en 14 juli in het Soester Natuur bad te organiseren waterpolotournooi. 22. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een aanvullend krediet voor het plan tot bouw van woningwetwoningen. 23. Voorstel tot voorlopige vaststelling van de gemeenterekeningen over 1961 en tot goedkeuring van de rekeningen Maatschappelijk Hulpbetoon en de Stich ting Openluchttheater Soest over dat jaar. 24. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanleg van een riolering in de Soesterbergsestraat, de Gallenkamp Pelsweg en de Driehoeksweg alsmede de verbetering van de laatste twee wegen. 25. Voorstel tot het verlenen van eervol ontslag aan mevrouw H. H. B. Blanke- stijn-Esch, als hoofdleidster aan de open bare kleuterschool te Soest-Zuid. 26. Voorstel tot onbewoonbaarverkla ring van de woning Ossendamweg 28. 27. Voorstel tot verkoop van grond ge legen: a. aan de Larixlaan aan H. Abbring; b. aan de Plasweg aan H. M. J. Kinder dijk; 28. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de inrichting van de derde klas van de Chr. Kleuterschool aan de Rembrandtlaan. 29. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het muziekonder wijs. 30. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de verbetering van enige zandwegen in deze gemeente. 31. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor de riolering van de even zijde van de Middelwijkstraat. 32. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de verbetering van de Molenstraat. 33. Voorstel inzake de verplaatsing van de openbare school voor g.l.o. in de Kerkebuurt. 34. Voorstel tot het aangaan van geldle ningen. 35. Voorstel inzake de bouw van 56 wo ningwetwoningen (etagewoningen) enz. aan de Prof. Lorentzlaan en Simon Ste- vinlaan te Soesterberg, Drie teams van de tennisvereniging Soest behaaden gisteren de volgende resulta ten: 't Stort 1-Soest 1 6-2. R. de Jong-A. Sprangers 7-9 6-2 6-1. W. Blaas-G. Geij- tenbeek 6-3 1-6 6-4. Mej, J. Hofsteenge- mej. Y. Hofman 6-3 6-0. Mevr. R. van Blerk-mevr. C. Felix 2-6 6-3 6-8. R. de Jong en W. Blaas-P. Waals en A. Spran gers 6-1 6-3. Mevr. R. van Blerk en mej. J. Hofsteenge-mevr. C. Felix en Y. Hof man 2-6 6-3 6-3. Mej. J. Hofsteenge en R. de Jong-mej. Y. Hofman en P. Waals 8-6 6-1. Mevr. R. van Berk en W. Blaas- mevr. C. Felix en G. Geijtenbeek 5-7 0-6. Soest 2-De Meent 4 4-4. A. van Roos- malen-J. de Jong 2-6 1-6. J. Schoute-J. Sjouwerman 6-1 6-3. Mevr. M. v. Breu- kelen-mej. C. Janssen 6-2 4-6 3-6. Mej. L. v. d. Berg-mej. C. Bos 6-3 1-6 6-0. A. van Roosmalen en J. Schoute-E. de Jong en J. Sjouwerman 6-4 6-2. Mevr. van Breukelen en mej. v. d. Berg-mej. Jansen en mej. Y. Rodenhuis 4-6 4-6. Mevr. M. v .Breukelen en J. Schoute- mej. C. Bos en J. de Jongh 3-6 0-6. Mej. v. d. Berg en Van Roosmalen-mej. Ro denhuis en Sjouwerman 6-2 6-3. Soest 3-Maarn 1. R. van Coeverden-M. v. d. Putten 4-6 3-6. D. Alexander-H. Verhoef 3-6 7-9. Mej. A. Siemers-mej. E. Dijkshoorn 6-3 6-1. Mej. M. de Bruin- mej. M. Schoenzetter 3-6 8-6 9-7. R. van Coeverden en D. Alexander-G. de Bruin en H. Verhoef 6-4 7-5. Mej. A. Siemers en Alexander-mej. Dijkshoorn en v. d. "hitten 6-2 6-4. Mej. A. Siemer en mej. De Bruin-mej. Dijkshoorn en mej. Schoenzetter 6-2 6-3. Mej. De Bruin en Van Coevorden-mej. Schoenzetter en Verhoef 6-4 6-2. SU DE AMERSFOORT - BAARN - NIJKERK SCHERPENZEEL - SOEST RIJDEND BIJKANTOOR Villa Anna Marie in de Soesterbergse straat zal afgebroken worden en op de plaats van dit grote huis worden flats gebouwd. Anne Marie is vroeger burge meesterswoning geweest, daarna werd het bewoond door mej. Lommen en naar het voorbeeld van Avifauna werd er Aviflora gevestigd. Het werd gekocht door de heer H. v. d. Wal te Laren die weinig geluk had met zijn bezit, want driemaal brak er brand uit in het leegstaande huis en driemaal moest men aannemen dat het aange stoken werd. De heer J. Hobo kocht het huis en enige tijd heeft het als confe rentieoord „De Wiekelaar" dienst gedaan. Nu staat het leeg, in afwachting van de sloop. Dat Quick er bijzonder veel aangelegen was om S.E.C.-honkbal te verslaan bleek zaterdag wel uit het feit dat zij niet minder dan 3 bussen met supporters mee naar Soest brachten. Véél heeft dit even wel niet geholpen. Weliswaar brachten zij de nodige sfeer rond het S.E.C.-veld, doch Quick trof het in zoverre slecht, dat zij de Soes- tenaren in uitstekende vorm aantroffen. Onder leiding van coach Tinlin kwamen de Groen-Witten tot een prestatie die een grote belofte voor de toekomst in houdt en zonder meer mag worden vast gesteld dat de leidende positie, die S.E.C. thans in haar afdeling inneemt, alleszins gerechtvaardigd is. Reeds in de le innings boekten de Soes- tenaren succes: Quick-pitcher Hosé be gon enigszins onzeker en via 2 vrije lo pen en een opofferingsslag van Colnson werd Blok in staat gesteld de score te openen. Voorlopig had de S.E.C.-aanval evenwel hiermede haar kruit verschoten ondanks het feit dat zich in de 4e in nings nogmaals een unieke scorings-si- tuatie voordeed. Colson en v. d. Gaast bereikten resp. het 3e en 2e honk, doch ondanks het feit dat er op dat moment nog geen „nullen" waren genoteerd slaagde men er niet in winst uit deze situatie te halen. 3x3 slag maakte voorlopig een einde aan elke illusie. De S.E.C.-defensie gaf Quick slechts wei nig kans, Op het werpen van Van Driel wisten slechts 2 Quick-lopers het 2e honk te bereiken zonder verder evenwel gevaarlijk te worden. Ook een misver stand tussen Lüschen en v. d. Gaast, waardoor een gemakkelijke vangkans on benut werd gelaten, had geen invloed op de score. Het hoogtepunt volgde evenwel in de 5e innings: met reeds 2 man „uit" be reikte Blok het 2e honk waarna Billie Tinlin de bal onhoudbaar het veld uit sloeg. Door deze fraaie home-run nam S.E.C. een min of meer beslissende voor sprong en in feite is Quck deze slag niet meer te boven gekomen. In de 6e innings verving coach Tinlin Van Driel door Blok, doch ook deze picher wist, goed gesteund door een uitstekend veld, Quick het scoren te beletten. In de 6e innings voegde S.E.C. nog één punt aan haar score toe toen Van der Gaast via opof- ferings-slagen van Long en Lüschen de thuisplaat kon passeren. De S.E.C.-bui- tenvelders Prior en Spikman toonden zich uiterst betrouwbaar en ook zij kun nen op een uitstekende wedstrijd terug zien. Het score-verloop was aldus: QUICK 000000000 0 S.E.C. 10002100x=4 De werpresultaten waren: S.E.C.: Van Diel (5 innings) 9x3 slag, 2 x 4 wijd, 1 honkslag tegen. Blok (4 innings) 2x3 slag, 0x4 wijd, 1 honk slag tegen. Quick: 8x3 slag, 4 x 4 wijd, 6 honk- slagen tegen. Ook S.E.C. II bleef zonder puntenverlies. In Bussum werd met 17-8 gewonnen van H.C.A.W. IV, waardoor dit team thans met 6 punten uit 3 wedstrijden eveneens de leiding in haar afdeling heeft geno men. De verdere uitslagen in de eerste klasse waren: Holland-F.A.K. 10-4. H.M.S. II- H.B.C II 12-9. H.C.A.W. II-U.V.V. III 2-2. Scimitars-Donar 6-7. De woning Ossendamweg 28 verkeert in een dusdanige staat dat het huis niet voor bewoning geschikt is, terwijl het niet meer door verbetering in bewoon bare staat te brengen is. Het college van B. en W. heeft de raad dan ook voorgesteld dit huis onbewoon baar te verklaren en de ontruimingster- mijn op zes maanden te stellen. Het vijftien maanden oude zoontje van de Amerikaanse militair L. S. R. Ri- deout is verdronken in een vijver waar in slechts 40 cm water stond. Het gezin Rideout woont achter het poe- liersbedrijf van de heer De Koning aan de Birkstraat. Kunstmatige ademhaling mocht niet baten. Hees heeft zaterdagmiddag de uitwed strijd tegen Hertha in Vinkeveen gemak kelijk gewonnen. Et werd nagenoeg steeds op de helft van Hertha gespeeld maar aanvankelijk kwam Hees niet tot scoren. Tien minuten voor de rust werd het echter 1-0 door een schot van H. de Bree en twee minuten later bracht hij met een kopbal de stand op 2-0. Na de rust scoorde Walet, de vervanger Dir. H. W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie, Transport. (Rouwkamer). GEBOREN: Elise, dochter van J. Pen- nmgs en E. J. Wolfswinkel, Beukenlaan 23. Evelyne Christine, dochter van I. A. Verkruijsse en E. A. Jansen, Bilder- dijklaan 18. Johannes Franciscus, zoon van J. F. Brandenburg en G. Welleman, Soesterbergsestraat 107. Dorothée, dochter van J. G. Brokaar en R. Prigge, Verl. Talmalaan 11. Marga, dochter van F. van Hornsveld en J. A. de Schif- fart, Beckeringhstraat 30. Johanna Jacoba Maria, dochter van P. W. B ,J. Jeuken en M A M. Jansse, Plesmanstraat 229. Anthonius Cornelis, zoon van R. W. van den Bremer en B. A. Kuijer, Birk straat 135. Cornelis Peter, zoon van P. J. Broek en B. M. van Kempen, Van Maarenstraat 2. Margot Henriëtte, dochter van J. Berhitoe en J. M. Ster ken, Antonie van Leeuwenhoeklaan 249. Gerardus Wilhelmus Cornelis, zoon van G. A. Salari en H. M. Pieren, Amers- foortsestraat 8a. Corina Johanna. dochter van C. Douma en A. I. Dijkstra, P. C. Hooftlaan 22. Willem, zoon van J Oosterhof en M. S. Eij gelaar, Van de Veldeplantsoen 81. ONDERTROUWD: Franciscus Johannes Maria Heerschop, Molenlaan 33, Bus sum en Theodora Maria Gerrits, Veldm. Montgomeryweg 43. Cornelis Ruizen- daal, Gr. Melmweg 11 en Nelje Kuil, Vermeerlaan 52. GEHUWD: Paul Michel Batenburg, Hoog straat 1, Veghel en Jeannette Maria The- resia Bieckmann, Beatrixlaan 2. Da niël Wilhelmus Johannes Ruiters, Daen- delsweg 17, Apeldoorn en Henrica Con- stance Theresia Maria Kappelhof, Van Straelenlaan 21. Pieter Adrianus van Dis, Jacob Cabeliaustraat 17, Utrecht en Catharina Lusia Gorlee, Parklaan 14. OVERLEDEN: Stephanus Johannes Bou- dewijn, 50 jaar, echtgenoot van J. M. van Krieken, Tidemanstraat 4b, Rotter dam. Hendrik Weegewijs, 89 jaar, we duwnaar van F. H. Beek, Beetzlaan 131. Odilia van Klooster, 77 jaar, weduwe van E. Grift, Hartweg 14. Maria Schwencke, 77 jaar, weduwe van J. W. Bruijn, Amersfoortsestraat 134. Trijn-i tje v. d. Linden, oud 70 jaar, Koninginj nelaan 63. VAN DE SOESTER COURANT VAN DINSDAG 26 MEI 1964. As je 't ming vraogt dan mok zeige dak ming eige 'n aop elache heb om dat ver- haol van die lintwurm. Net 'n mop mit 1 april. Alle kraante in 't heule laand liete d'r eige dat wiesmaoke van die kop van die wurm in die pil om maoger te wor- re en wullie^rapte d'r allegaor in. As ikke marrege an zo'n kraanteman zeig dat Gart 'n tweeling ekrege heb, dan zeit die netuurlek welleke Gart en waor is die tweeling. En as ikke dan zeig die Gart schaomp zien eige omdat- tie as man 'n tweeling ekreege heb en die tweeling schaomp zien eige omdat- ter moeder 'n man is en daorom wille zulhe nie veur de dag komme, dan hejje groote kaans dattie kraanteman zeit, daor ken ikke inkomme en dan zettie kallempies in de kraant dat Gart in Soest 'n tweeling ekreege heb. En alle minse dit 't leeze die trappe d'r netuur lek in, waant 't staot in de kraant. Jonges zuk lache om die pil. Ikke doch netuurlek ok dat 't waor was en ikke zee teuge Kneliao, mins, zee ikke, 't is heul nie neudig dajje elleke dag uure mit de hongd gaot loope om maoger te worre, waant dat hellep toch nie om- dajje altied zit te snoeje, maor veur je verjaordag kriegie van ming zes pille mit zes lintwurmkoppe Die worre dan mit mekaor zo'n vieftug tot zestug meter laang en dan kejje net zo hard snoeje ajje wil, waant die wurreme zorrrege d'r wel veur dajje zo maoger as 'n laampe- glas wordt. Daor doch ikke effe gul te weeze mit ming zes pille, maor ikke kreeg 'n groote mongd omdak Kneliao deur de wurreme op wou laote ete. Dat zee ze teminste. En ikke doch nog wel dak rejaol veur de dag kwam mit die zes pille as ze jaorig is. 't Is ok van ze leve nie goed of 't deug nie as ikke wat wil geeve. Dan geef ikke maor heul niks en koop ikke maor veur ming eige segaore. cn SQ Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (0 2955) U wordt gehaald en gebracht. van Budding en 1 minuut voor het eind signaal werd het 4-0 voor Hees. D.O.B. heeft zaterdag met 6-3 gewonnen Als V.V.Z. zaterdag van Hertha wint zal de beslissingswedstrijd om het kampi oenschap V.V.Z.-D.O.B. op neutraal ter rein gespeeld moeten worden. Het college van B. en W. heeft de raad voorgesteld het Heezerspoor en het ge deelte van de De Beaufortlaan, dat ge legen is tussen het Jesserunkamp en het Berkenlaantje te laten verbeteren. Tevens is voorgesteld tussen de Den Blieklaan en het Berkenlaantje een weggetje aan de westzijde van de spoorlijn Den Dolder- Baarn aan te leggen. De constructie van deze wegen zal uit een lichte puinfundering bestaan met daarop een dubbel teerdek. De breedte van de wegen kan in verband met de aanwezige beplanting niet meer bedra gen dan 3 meter. De kosten zullen f 80.000,bedragen. Vijf teams van de korfbalvereniging De Meteoren hebben het afgelopen week einde gespeeld en slechts de jeugd be haalde succes door het winnen van een eerste en een tweede prijs. Het eerste team van de seniores speelde tegen Soesterkwartier, Welgelegen en een team van de vereniging Amersfoort en verloor deze wedstrijden. Het tweede speelde tegen teams van Olympia, Zaandam-Zuid en Soesterkwar tier. Twee wedstrijden werden verloren en 1 gelijk gespeeld. Het juniores-team A won een tweede prijs door twee wedstrijden te winnen en 1 gelijk te spelen, terwijl het B-team 1 wedstrijd won en 2 verloor. De pupillen wonnen een beker. Zij wonnen alle wed- strij den De gemeente zal aan de heer H. Ab bring 2152 m2 grond verkopen welke ge legen is aan de Larixlaan. De prijs is 45.400,Op deze grond zal een bun galow gebouwd worden. Boltini, het enige Nederlandse reizende cirkus, dat zijn winterverblijf in Soes terberg heeft, zal op 30 en 31 mei in Soest voorstellingen geven. Deze vinden plaats op het terrein aan de Birkstraat achter hotel De Birk, dat vroeger hotel De Schouw heette. Boltini treedt in Soest op omdat Amersfoort geen plaats heeft. Daar moest zonder roofdieren opgetreden worden. Voorheen heeft cirkus Boltini zijn tenten kunnen opslaan aan de Helle straat bij het politiebureau, maar daar voor is nu geen plaats meer. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 180.000 stuks in prijzen van 8,tot 9,Middenprijs 8,35. Prijs per kg. 1,35.

Soester Courant | 1964 | | pagina 5