ZESTIG JAAR GETROUWD. MIDDELMAN SOESTERBERG 6 JUNI 1944 - D-DAY. TX7 OVERHEMDEN van 15.90 tot 22.50 WEEKENDERS van 12.50 tot 29.75 Hoppenbrouwers soestdijk - Tei. 2070 Geslaagd. K.P.S. won met 6-2. Twee duivenvluchten. Onze broeken- kollektie „danst naar uw pijpen Voetbal in bedrijfscompetitie. Excursie door de duinen. OPTIEK, Polio-pupillentournooi. Uitvaart Commodore J. C. J. Vermeulen. Bejaardensoeiëteit. K.V.0. 2 kampioen. HELPT UW ROODE KRUIS HELPEN HOE HET BEGON. POLITIE TEL 4444 De heer en mevrouw J. Nooder te Soes- terberg waren op 22 mei zestig jaar getrouwd en een zoon van het diaman ten echtpaar schonk zijn ouders een week vakantie in Oisterwijk. Aan die week kwam een einde en de terugreis naar Soesterberg moest aan vaard worden. Dat betekende veel be langstelling tijdens de receptie welke za terdagmiddag in 't Zwaantje gehouden is. Eigenlijk zagen de diamanten bruid en bruidegom wat tegen al die drukte op, maar de naam Nooder is in Soesterberg P.v.d.A., het raadsüd mevr. Muurling, een groep bejaarden, afgevaardigden van de V.V.V. en zelfs een Belgische vluch telinge, de 76-jarige mevr. Goyvaerts was aanwezig om geluk te wensen. Vijf tig jaar geleden heeft de heer Nooder veel voor de Belgische vluchtelingen ge daan. Het huwelijk werd voltrokken op 22 mei 1904 in Edam en het was die dag net zo heet als op de dag van de re ceptie. De heer W. Nooder was toen 28 en mevr. W Nooder-Schagen 22. Van 1921 SPORTSHIRTS van 10.90 tot 19.75 een aparte modieuze collectie. Ji T 1 Van Weedestr. 80 een begrip en de drager van deze naam kon niet voorkomen dat zeer velen hem en zijn vrouw kwamen gelukwensen. En natuurlijk vond het diamanten paar dat heerlijk, ondanks de aanvankelijke schroom. De burgemeester was aanwezig, wethou der K. de Haan en de heer Th. Peet kwamen als vertegenwoordigers van de stichting natuurbad het gemeenteraads lid J. R. van Poppelen wenste geluk en de chef van de hulpsecretarie te Soes terberg, de heer J. A. Luijf, die de brand weer vertegenwoordigde als haar com mandant, was eveneens aanwezig. Brand weer en natuurbad zijn altijd troetel kinderen van de heer Nooder geweest, naast zijn twee zoons, twee schoon dochters. vijf kleinkinderen en zeven achterkleinkinderen. Bestuursleden van A.G.A V.S., van de af delingen Soesterberg en Soest van de Foto Drukkerij Smit. tot 1941 exploiteerde de heer Nooder een slagerij in Soesterberg. Door de schuld van de Duitsers ging het plezier in het werk en in het zakendoen verloren, zo dat het bedrijf verkocht werd. Twintig jaar was de heer Nooder lid van de gemeenteraad voor de S.D.A.P. Hij was commandant van de brandweer, be stuurslid van de V.V.V., de initiatiefne mer tot de bouw van het natuurbad met anderen die Soest eveneens vooruit wil den helpen en als sociaal voelend mens stelde hij niet alleen het woord maar ook de daad waar dit nodig was en hij doet dit nu nog, hetgeen vooral bejaar den merken. Het is een prettig feest geweest voor het diamanten echtpaar en zijn familiele den en nog lang na de 30-ste mei 1964 zal erover gesproken worden dat het zo fijn was, maar ook zo warm. De heer W. Bos, werkzaam bij ijzerhan del D. Waal, slaagde voor het vakdiplo ma IJzerhandelaar, waarvoor hem het Covij-diploma werd toegenkend. Door gisteravond met 6-2 van 553 T.D te winnen heeft K.P.S. zich met 6 punten uit 4 wedstrijden in de leidersgroep ge plaatst. Deze fikse overwinning kon vrij gemakkelijk behaald worden omdat de militairen slechts met 9 man aantraden. Scheidsrechter W. F. Bührman verscheen niet en de heer C. Koedam nam zijn taak over. K.P.S. was veel sterker maar speelde nog al nonchalant in de overtuiging dat het aan het militaire negental een zacht eitje zou hebben. Middenvoor Van Gurp scoorde het eerste doelpunt. Vijf minuten later maakte rechtsbuiten Van Soest een bijzonder mooie goal vanuit een onmogelijke schietpositie. Even voor de rust bracht rechtsback Verwijk de bal vanuit de achterhoede op en ging door de gehele verdediging van 553 T.D. heen. Vooral in de tweede helft bleek dat het Amersfoortse team uitstekende spelers had. De middenvoor behoorde tot hen en met een schot waarbij keeper Van Essen geen schijn van kans had scoorde hij het eerste doelpunt. De gasten bleven in de aanval, maar aan de andere kant werd gedoelpunt toen Verwijk een pass aan Veldhuizen gaf. Deze scoorde heel rustig op een afstand van tien meter. Kort hierna schoof de T.D. linksbuiten langs de rechtsback van K.P.S. en het was 4-2. Van Gurp bracht de stand op 5-2. K.P.S. kreeg nu nog vele kansen, maar het zat niet mee. Van Dale miste. Van der Valk schoot op de lat, maar ten slotte had rechtshalf Hazendopk succes en hij zorgde voor de 6-2 eindstand. De duiven van De Zwaluw en De Vriendschap vlogen 445 km vanaf Cor- beil. Ze werden om 8 uur met n.o. wind gelost. De Zwaluw: In concours 119 duiven. Aankomst eerste duif 2,52.30 uur. aan komst laatste prijswinnende duif 3.16.44 uur Uitslag: G. Rijksen 1 4 10 12 15 17 19 21 22. C. van Soest 2 3 9 11 14. Comb. Wigman-Roest 5 8 16 23. J. Sta lenhoef 6. J. v. d. rakel 7 R. Voskuilen 13. H. Woudstra 18. P Duijst 20. H. Gorissen 24. De Vriendschap: In concours 109 duiven. Aankomst eerste duif 14.56.08 uur; aan komst laatste prijswinnende duif 15.27.57 uur. Uitslag: A. Meesters 1 3. W van Breukelen 2 18. W. Nieuwenhuis 4 7 20. E. Veerman 5 10 13 14 21 22. D. J. Bos 6. G. Hooijer 8 16. J. G. Kamerbeek 9. E. C. van Daatselaar 11 15. C. Vaessen 12 17 H Verkerk 19. Vanaf Vilvoorde werd 152 km gevlogen. Van De Zwaluw waren 273 duiven in con cours. Ze werden om 8 uur gelost met n.o. wind. De eerste duif arriveerde om 10.14.15 uur, de laatste prijswinnende duif kwam om 10.32.17 uur aan. De uit slag was: Comb. Wigtman-Roest l 11 18 25 28 31. V. Reijerse 2 4 35. C. van Soest 3 15 32 45 46. C. Dijkman 5. C. van Klingeren 6. J. Stalenhoef 7 22 49 53. A. v. Dorrestein 8 9 14 20. G. Rijksen 10 13 24. H Gorissen 12 29 30 36 52. G. M. Duiser 16 50. H. Woudstra 17. R. Voskui len 19 21 40 41 47 55. C. V. d. Hoek 23 42 54. P. Duijst 26 27. J. v. d. Brakel 33 38 43. J. Rauch 34. C. Bosboom 37 48. Jac. Wijnands 39. H. Onwezen 44. W. Grift 51. Van De Vriendschap waren 230 duiven in concours. De eerse kwam om 10.14.17 uur aan; de laatste prijswinnende duif arri veerde om 10.30.25 uur. De uitslag was: C. Kaas 1 20 37. W. van Breukelen 2 22 42. G. Hooijer 3 32. E. Veerman 4 24 36. C. Vaessen 5 6 23 25 26 38. Z.K.H. Prins Bernhard 7 9 12 43. G. Sukel 8 40. F. Golusein Brouwert 10 21. J. G. Kamer beek 11 13 20 31 35 44. A. Meesters 14 39 H. Verkerk 15 16 28. J. Muls 17. W. Nieuwenhuis 18 33. Comb. Altenaar- Muijs 19. Comb. Onwezen-De Muijnk 27. W Roest 30. C. P. Jak 34 46. G. Schim mel 41. A. Beijer 45 DE ■adir Bi In pantalons hebben wij enorm grote keuze. Mo dellen met of zonder om slag, normaal, slank en beel slank. Alle mode kleuren. Veel kwaliteiten. In diverse prijzen. Zoek wat U past en pas wat U zoekt. TEXTIEL - CONFECTIE Torenstraat 19 - Soest - Tel. 2424 Gisteravond zijn de voetbalwedstrijden in het kader van de bedrijfscompetitie voortgezet. De uitslagen zijn: Zonneglo ren 1-Van Hengstum 1 0-1. Continental- Dalco 5 0-1 omdat Continental niet op kwam. P T T. 1-Mercurius 1 3-0. P.T.T. 2- Mercurius 2 0-2. Foxboro 1-Dalco 1 0-1. Dalco 2-Foxboro 2 0-0, P.T.T. 1-Dalco 1 0-1. P.T.T. 3-Dalco 3 0-1. Foxboro 1- Mercurius 1 1-0. Randstad 1-Gemeente- secretarie 1 0-0. Van Kooij 2-Bevedeem en Timmerfabriek 0-0. Warmte-energie- Avia 1-0, omdat Avia niet opkwam. Pri- bor 1-Lindner 1 0-1. Pribor 2-Lindner 2 0-1. Wegenbouw 1-Bevedeem 1 0-1. Hou- dijk 1-Van Hengstum 1 0-0. Wegenbouw 2-Bevedeem en Timmerfabriek 1-0. Ge meentewerken 1-Dalco 5 1-0. Dalco 4- Avia 1 1-0, omdat Avia niet opkwam. Onder leiding van de heer W. A. van Elmpt hebben leden van de afdeling Soest der Koninklijke Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde een excursie gemaakt door de Soester duinen. Zaterdagmorgen heeft men daar 2Vz uur gewandeld en de heer Van Elmpt gaf talrijke bijzonderheden van de flora en de fauna. Langs de bosrand besprak hij de dennebomen en in de duinen onder meer de beplanting die het duinzand vast houdt. Deze excursie was het besluit van het seizoen 1963-1964 voor de leden van de afdeling. U ziet meer, U ziet veiliger, U ziet zonder hinderlijke schit tering met een POLAROID® ZONNEBRIL Burg. Grothestraat 8 Telefoon 3859 Soestdijk Zaterdagmiddag is op de terreinen van S.E.C' en B.D.C. het polio-pupillentour nooi gehouden. In poule 1 speelden B.D.C. 1, H.V.C. 2 en S.E C. 1, terwijl V.V.Z.A. niet opkwam. In poule 2 speelden B.D.C. 2, B.D.C 3. S.E.C. 2 en S.E.C. 3. De beslissingswedstrijd om de eerste en tweede plaats werd door S E C, 1 van S.E.C. 2 gewonnen. H.V.C. 2 bezette de derde plaats en B.D C 2 werd vierde De uitslagen warenJ^fc»2-B.D.C. 2 1-0. B.D.C. 3-S.E.C. 3 lT B.D.C. 1-S.E.C. 1 0-5 S.E.C. 2-BDC 3 2-0. B.D.C. 2-S.E.C. 3 2-0. B.D.C. 1-H.V.C. 2 0-7. S.E.C. 3- S E.C. 2 0-4, BD.C. 3-B D C 2 0-0. H.V C. 2-S.E.C. 1 0-1 Morgen, woensdag, zal op de r.k. begraaf plaats te Soesterberg de teraardebestel ling plaatsvinden van het stoffelijk over schot van de bij een. vliegtuigongeval om het leven gekomen Commodore J. C. J. Vermeulen. Te 11 uur wordt vooraf in de kerk een H. Mis van Requiem opge dragen. In verband met de bejaardentocht op donderdag a.s. is de algemene bejaarden- sociëteit op die dag gesloten. De eerst volgende ontmoeting zal weer plaatsvin den op donderdag 18 juni a.s. Donderdagavond j.1. heeft het 2de senio ren-twaalftal van K.V.O. het kampioen schap in de derde klasse C van de G.U.K.B. behaald. Thuis werd van Meteoren 2 op overtui gende wijze met 14-3 gewonnen, waar door de titel K.V.O. 2 niet meer kon ont gaan. Het 12-tal werd na de wedstrijd in het clubgebouw gehuldigd door de voorzitter en vele leden en belangstel lenden der vereniging. Zaterdag zorgden de pupillen van K.V.O. voor een verrassing door in Zeist met 1-0 van R.D.Z.C. te winnen. Ook K.V.O. 3 zorgde voor een overwin ning, zij versloeg Samos 8 in Utrecht met 5-3. Morgen speelt K.V.O. 1 een belangrijke wedstrijd tegen haar naaste concurrente S.V.M.M. 1 in Maarn. De K.V.O.- ers hebben aan een gelijkspel genoeg om zich kampioen te noemen. TE KOOP 4-pers. bun galow tent (Bretagne spec. fam.) met extra aangebouwde luifel, af sluitbaar aan achterzij de, nw.pr. 575.-, alsmede 2-w aanhangwagen (1.70 x 0.90 x 0,55 mtr) met af neembare af te sluiten bagageruimte. In tent ge plaatst te gebruiken als proviand- en kookkast, nw.pr 700,Slechts 18 dagen gebruikt, dus nw. T.e.a.b. S. J. H. Nijhuis, Jac. Catslaan 13, Soest, KRIELKIPPEN te koop. 's Avonds na 7 uur, Verl. Talmalaan 21. Nette jongeheer zoekt on- gemeub KAMERS met pension. Max.prijs 175.- Br. onder letter AR. 8 bureau S Crt. De vijfde juni 1944, nu 20 jaar geleden, een minuut over half twaalf n.m., stegen van verschillende Engelse vliegvelden zwaarbeladen bommenwerpers op met bestemming de Franse kust, waar de tien voornaamste Duitse kustbatte- rijen enkele uren later zouden worden bestookt als nooit tevoren. Deze bom bardementen leidden de in het door de nazi's bezette gebied dan eindelijk de lang verwachte maar nog steeds niet verkregen bevrijding in van Frank rijk, België en Nederland, die vijf jaar lang onder het meedogenloze, angst aanjagende bewind van de „Führer" hadden moeten leven. Bij het aanbreken van de dag stegen nog meer vliegtuigen, nu Amerikaanse, op om de taak van de R A F. over te nemen Inmiddels waren verschillende zwaar be waakte en nog zwaarder bemande con- vooien met Britse, Amerikaanse, gevluch te Nederlandse, Franse en Belgische mili tairen uit de veilige Engelse havens ver trokken, om straks met bruut geweld het aan Duitsland verloren land te herove ren. Honderden parachutisten werden af geworpen boven het Franse land achter de kustverdedigingswerken van de nazi's, en trachtten in de bijzonder sterke, men selijkerwijs gesproken onneembare At- lantikwal een bres te slaan voor de troe pen die zouden volgen. Direct nadat de Britse bommenwerpers hun taak hadden verricht, kwam de ar tillerie van de vloot in actie Het ge sehut van 5 slagschepen, 2 monitors, 19 kruisers, 77 torpedobootjagers en 2 ka nonneerboten, bestookten de kustbatte- rijen meedogenloos, en onder hun dek- kingsvuur trachtten de eerste landings troepen vaste voet aan land te krijgen. Hoevelen zijn in dit uur van de strijd gesneuveld, hoeveel niet opgetekende hel dendaden zijn hier verricht? Hoevele naamloze helden, sleepten hun gewonde kameraden naar een veiliger plaats. Hoe- vele keiharde, ruige kerels huilden hier als een kind? Toen de landingstroepen ondanks ontzet tende verliezen op vijf verschillende plaatsen, bekend onder de codenaam Sword, Juno, Gold, Omaha en Utah, met bovenmenselijke inspanning vaste voet aan land kregen, konden deze ge bieden, welke nog van elkaar waren ge scheiden, de volgende dagen geleidelijk aan worden uitgebreid terwijl de bevoor rading uit Engeland over zee langzamer hand op gang kwam. Op 12 juni waren de verschillende troe pen zover gevorderd, dat een aaneenge sloten bruggehoofd tot stand kwam, dat zich uitstrekte van de Orne tot Monte- bourg. Harde strijd. Het tijdstip en plaats van de landing was voor de Duitsers een volkomen verrassing. Het duurde dan ook nog al enige tijd, voordat de Duitsers een doel treffende verdediging hadden georgani seerd, dit kwam mede door het feit dat men de opperste grootheid van het „Herrenvolk" niet midden in de nacht durfde te wekken, en dat de Duitse be velhebber Rommel juist die nacht niet was te bereiken, omdat hij er tussen uit was geglipt om zijn jarige vrouw te be zoeken! Hierdoor waren de geallieerden wel enigszins in het voordeel, maar naar gelang het verrassingselement verdween, stuitte men op hoe langer hoe meer weerstand van de Duitse troepen, die zich hardnekkig verdedigden en tegenaanval len deden, teneinde het verloren gebied te heroveren. Nu pas ontbrandde 'n hevige strijd die zou ontaarden in een hel voor troepen en burgers. Duizenden soldaten en bur gers sneuvelden op de velden van het prachtige Normandische landschap, waar de meeste dorpen zwaar beschadigd of totaal plat geschoten hun tol voor de vrijheid duur betaalden. Doch de geal lieerde legers hielden stand en met be hulp van het ondergrondse verzet, dat weer opbloeide, en de dagelijks aange voerde versterkingen uit Engeland wist men steeds meer terrein op het gehate regiem van de Führer te winnen. De Duitsers bezaten toen nog 2 sterke legers te weten het 15de, ten noorden van de Seine en het 7de om het brugge hoofd van de geallieerde troepen. Bovendien hadden zij in het zuiden van Frankrijk nog vele strijdkrachten, die na het totstand komen van het brugge hoofd om Caen en Cherbourgh werden samengetrokken met nog verschillende pantserdivisies die aan het Russische front streden, om tot elke prijs deze 2 steden te behouden. Verkeerde strategie. Van het leger dat ten noorden van de Seine lag konden de Duitsers slechts mondjesmaat troepen afstaan, daar na bij Calais een raketbasis van V-I's was gestationeerd, en men dit noordelijke front niet al te zeer durfde verzwakken, daar men bang was dat een tweede in vasie zeker hier zou landen en de eni ge hoop op behoud dan ook zou zijn vervlogen, als deze basis in handen van de vijand zou vallen. Hitier had bij het begin van de invasie direct het opperbevel in handen geno men over de troepen die moesten zien te voorkomen dat de geallieerden een doorbraak zouden forceren. En hij had dan ook het bevel gegeven koste wat het kost, de vijand tegen te houden. Van terugtrekken op de Seine wilde hij niet weten. Dit zou hem noodlottig wor den. Nu werden alle beschikbare man schappen en materieel die maar enigs zins gemist konden worden gedirigeerd naar het strijdtoneel in Normandië, hier door verzwakte niet alleen de Noord franse linie, maar bovendien bood het de geallieerden de gelegenheid, toen een maal de aanleg van voorraden en het zenden van troepen en materiaal over zee „opgang was gekomen, de vijand danig te verzwakken. Er liep zelfs een onderzeese olieleiding van Engeland naar Frankrijk Enkele cijfers. Veertien dagen na de eigenlijke landing, waaraan 3000 vliegtuigen waren vooraf gegaan. en waaraan in totaal 1000 sche pen, zowel oorlogsbodems en landings schepen hadden deelgenomen, waren er bij de 8 divisies die toen aan land gin gen nog eens 15 divisies bijgekomen, ter wijl de Duitsers toen over 25 divisies be schikten. Bij Arromanches kwam een gehele drij vende haven uit Engeland over en hier alleen al gingen 30.000 soldaten aan land, terwijl hier voor elke man 1 ton materiaal uit Engeland werd overge bracht. In de laatste weken van juli even voor de grote doorbraak van de geallieerde troepen waren bijna 1 mil joen Amerikaanse en Britse soldaten aan land of op weg daar naar toe. In de loop van de strijd om de vrijheid die bij Normandië een aanvang had ge nomen, vochten 90 divisies voor de be vrijding van het door de Duitsers be zette gebied in west-Europa, te weten 61 Amerikaanse, 13 Britse, 5 Canadese, 10 Franse en 1 Poolse. En ais wij dan bedenken dat 1 divisie uit 17,000 solda ten bestond dan moet er wel een koude rilling over onze rug lopen, dat zoveel mannen, meestal jonge kerels ons ten slotte de vrijheid hebben teruggegeven Tegenzet. Men wilde zo spoedig mogeüjk Caen oereiKen om van daaruit het gehele be zette westen te bevrijden, doch net ver zet bleek hier zo hevig, flat men cut plan met kon verwezeniijKtn, zodat net zwaar tepunt van de operaties werd verlegd naar öt. Lo, waar Amerikaanse lancungs- en iucnuanüingstroepen erin siaag- uen door te breken tot Avranches. Van meruit begon het 3de Amerikaanse leger op l augustus zijn vermaarae opmars naar de noire, ter verovering van Bre tagne. op 7 augustus brak een grootscheepse ouitse tegenaanval los over een tront van ruim ru Kilometer, die aanvankelijk op een Duits succes begon te lijken, maar het inzetten van de 2e tactische lucntmacnt van de geallieerden deed ook ueze aanval temetgaan. inmiddels hadden de Canadezen kans gezien door het sterk verzwakte Duitse iront van Caen door te breken. Nog wa ren de Duitsers met verslagen, doen dit zou slechts een kwestie van enkele da gen blijken te zijn. De zak van Falaise. De Amerikanen waren reeds opgerukt tot Argentan, de Canadezen tot Falaise. Hierdoor bleef er voor een Duitse terug tocht slechts een opening van 18 kilo meter. De nazi's streden als wanhopigen want deze opening was nog hun laatste kans om aan het geallieerde geweld te ontkomen. Er ontbrandde een zoveelste hevige bloedige strijd, „The battle of the pocket" genaamd. De geallieerden trachten de ring te sluiten, de Duitsers trachtten nog zoveel mogelijk materiaal en manschappen te redden. Tenslotte op 19 augustus werd de laatste ontvluchtingskans van de Duitsers defi nitief afgebroken, toen de Canadezen en Amerikanen contact maakten, waardoor de „zak" van Falaise, het gebied ten noorden van Avranches, Vire, Condé, Ar gentan, Falaise en Caen, werd afgeslo ten. Hiermede was de strijd in Nor mandië gestreden, en waarmee de inge sloten Duitsers zich overgaven. Hiermede werd tevens het startschot gegeven tot een volledige bevrijding, een bevrijding, die duur betaald moest worden, tevens een bevrijding, die duizenden bevrijders niet meer mochten meemaken De Here nam tot voor ons gehee verwacht, onze man, vader, gro overgrootvader, DIRK BLEIJER op de leeftijd v jaar. Uit aller naam, G. BLEIJER^ LEGE! Soest, 1 juni 1964 Van Lenneplaan De teraardebest zal plaats hebben derdag, 4 juni, o uur, op de Ned. begraafplaats aa Veldweg te Soest, afgegaan door 'n dienst in „De R achter de Ge meerde Kerk aa Soesterbergsestraa Soest, om 13 uur. Te koop helft van BEL HUIS met ga- mooie tuin Bened mer ensuite, keuke" let; boven 1 zeer kamer en 2 kleiner te badkamer met vliering. Gelegen b lianaplein, Soestdijt prijs ƒ45.000,- Br no. 373 bur. van di BIGGEN te koop. laan 63 Wie weet waar blauwgrijze met wf" tekende POES is o ermee gebeurd is ning bij terugbez. of inlichtingen die toe leiden Juiianala: Gevraagd gemeub. SLAAPKAMER met warming en volledig sion. Br. met prijs letter E Z 8 burea Jongeman, 22 jaar, ongemeub KAME omgeving Torenstra- onder no. 367 bur. Te koop prima SUMPTIEAARDAPP Ringweg 2a. In modern huis m verw. gevraagd MEISJE of werkster, 2 ochtenden per Mevr. Broekhuis, ninginnelaan 79, tel. MEISJE gevraagd hele of halve dagen vakantieplannen wor kening gehouden. Birkhof, Burgem Gr straat 35, tel. 3791. AANGEBODEN combi '56-'57 met c| inr. ƒ1100.-. Grote bank. Lastrafo, 240 metaal cirkelzaag, ter, z.g.a.n., 125 c c. lomboormachine foon 02954-2644. AANGEBODEN koel" Bosch, tafelmodel, 12' z.g.a.n 9 mnd. gebr nog 4 jaar garantie. ƒ298,- voor ƒ235,-. r eiken salontafel keukendressoir ƒ15- man. Kerkstraat 38, lefoon 2339. Te koop gevraagd r" WIEG Tel. 3934. Handige MEISJES lonen. N V. Ceramiek Breugel, Koningswe Soestdijk. WONINGRUIL Utre" Soest. Aangeboden b denhuis met tuin schuur te Utrecht, per week Gevraagd ning te Soest, Br o no. 375 bur Soester Gevraagd WERKSTER 1 of meer middagen1 avonden per week. kamp. Lindenlaan 1. TE KOOP 2-pers. slaapkamerameublem divan met kleed, t e Braamweg 28. Nette WERKSTER b| voor dinsdag-, woens- en donderdagocht 2,50 per uur. Br. o no. 374 bur. S.Crt. Te koop 4-pits GASF NUIS, merk Etna, prima oven. Prijs Adres Mevr. Espeet de Hooghlaan 9. So dijk, tel. 02955-3042.

Soester Courant | 1964 | | pagina 2