Spijker GRIFT&Zn 2 2 fl jongens. Nu dubbel aantal A 0-zegels E. J. GEilüTS Krabbels van Knelis. ALLIAH ZORAH OF ELIANA HANA. MIDDELMAN XaJiMgoedn S0ESTERBERG r/KE Wij weten wat vaders willen Voor VxlDER oen eigen Couvert in zilver. Scimitars-S.E.C. 1-7, S.E.C. speelde onderlinge wedstrijden. Voor VADER een Borrelglaasje met zilveren voet of een eigen Bierglas. Eiermarkt. Duivenvluchten. Voor VADER "n paar Manchctknojien, Uasklem of Dasspeld. Bezwaarschriften. Opbrengst collecte. Bromfietser aangereden. Kerkbouw. K.V.0. kampioen. Soesterbergse Avondvierdaagse. Geslaagd tournooi van K.V.O. jongens woonruimte Voor al uw meubelen KAREI BOS Te koop gevr. ..ASMO" Soest Voor al uw vloerbedekking Woninginrichting KAREL BOS As je 't ming vraogt dan mok zeige dak bar veul schik heb omdak dat wief ezien heb dat veurig jaor de Boere- 1'eenbaank te pakke nam en d'r mit zestug briefies van hongderd vandeur gong. Da was me wat veurig jaor. Daor sting in alle kraante dat 'n Bar knap Spaons wief uut 't laand van Sunterklaos de Boereleen- bank veur zesduuzend gulde in de nek ezien had. Jonges, jonges, zee ikke, wijje geleuve dak eiges van de kaort zou weeze aster zo'n fing zwart Spaons wief bie ming ant loket kwam. Dat zee ikke mit ming stomme kop teuge Kneliao en die vinnig netuurlek. Jie denk netuurlek, hier thuus ist veur ming maor niks, zee ze kwaod. Tuurlek nie, zee ikke, maor ikke zou nie weete wak in ming zenewe zou doen, waant zukke bar knappe Spaonse wieve bmne d'r in Soest nie. Ikke had eheurd dat 't wief oppepakt was en in de sel vant beroo zat, Zunde van dat knappe Spaonse wief doch ik, waant veur ming kwam ze nog altied uut 't laand van Sunterklaos, al schreeve de kraante van nie. Gisteremarrege gonk wat geld bie de baank haole, waant bringe is d' nie bie, omdak nooit niks overhouw en daor stap dat wief uut mit twee manne van de pelisie. Jonges, jonges zuk lachen in ming eige. Da was gin knap Spaons wief, maor 'n voddezak die heul hard an 'n flinke was beurt mit 'n pannespons en greune zeep toe was. Minse minse zo'n naor aokelug frommes mit d'r gekke beloribroek an. Niks van 'n knap Spaons wief, maor 'n groote tod- dik. Ajje die teuge de muur kwakt bliet ze d'r meteen an vastplakke, die vetklep. Dat wief liep rond te stappe mit die pe- lisiemanne en ikke hiel alsmaor ming portefullie vast, waant zo hejje wat en zo bin jet kwiet met zo'n wief in de buurt. Noeng kejje weer us zien datter hoope kraante binne die d'r maor wat op los- leutere. 'n Knap wief, lao me nie lache, 'n heul raor meraokel van 'n frommes is 't en ze heit 'n snor as 'n draogonder. Nee, gif ming Kneliao maor. Als U weet dat de eertijds onbekende zwarte dame van zuidelijke herkomst, die de Raiffeissenbank voor 6000,— benadeelde, Allia Zorah heet, dan doen de zoete klanken bij het uitspreken van deze naam u aan een soort wonder schone Carmen idenken, die met haai' mooie donkere ogen in staat is kassiers van banken, zo in de war te brengen dat ze hun anders zo goed bewaakte geld zo maar laten wegnemen. Datzelfde kunt u ook denken als u de Scholtmeijen en "adjudant Pasman be zocht om geconfronteerd te worden met de plek waar ze haar wisseltruc met zoveel succes uitvoerde. Natuurlijk zegt zij dat ze het niet ge weest is die zestig briefjes van hon derd achterover drukte. Natuurlijk is ze nooit in Soest geweest en natuurlijk heeft ze de heer en mevrouw v. d. Breemer, mevr. Ruitens-Kappelhof en mej. Brouwer, die in het bankgebouw wa ren toen ze haar slag sloeg, nooit gezien. (Mi)DE \T J iidu <l lllfl Als U het, met het oog op vaderdag, niet weet Wij willen UW raadsman en VADERS verdediger zijn. Want hij is een keuze uit „wereldmode" waard. Omdat goede va ders „de wereld" voor U over hebben. En onze zaak is vol nieuwe spran kelende geef-ideeën voor beminde en beminnelijke vaders. TEXTIEL - CONFECTIE Torenstraat 19 - Soest - TeL 2424 naam Eliana Hana leest of hoort. Die onbekende dame van het vorig jaar, die op 2 augustus met een wisseltruc bij de Raiffeisenbank de directeur, zijn vrouw en twee assistenten om de tuin leidde, is niet onbekend meer. Ze heet Alliah Zorah of Eliana Hana en misschien heet ze ook nog wel anders. De fraaie zwarte haren, de zachtfluwelen ogen, de teint van een schoonheidskonin gin zult u echter bij haar niet vinden. Nee, ik zal niet zeggen of schrijven dat ik haar een totebel vind, want dat zou niet netjes zijn. Ook niet dat ze wel een wandelende voddebaal leek en dat ze schoenen droeg die de vuilnisman nog niet wil meenemen en beslist ook niet dat ze nodig in bad moet of in ieder geval haar gezicht ten minste eenmaal per week wassen, dan ziet ze er ten minste niet zo groezelig uit als bij haar aankomst aan de Raiffeisenbank, die ze in gezelschap van hoofdinspecteur Foto Drukkerij Smit. Zij haar echter wel en ze verklaren dat dit weinig appetijtelijke vrouwtje van 29, dat er uitziet alsof ze zeventig is, beslist de gewiekste dame was. Toen zag ze er echter heel wat aantrekkelijker uit en ze had geen snor. Nu wel. Rokend ging Eliana of Allia het politie bureau uit en de, ,bank binnen, rokend kwam ze de bank uit en ze trok snel haar hoofddoek voor haar ogen omdat ze niet op fotografen gesteld is. Ze blijft ontkennen en dat is misschien heel verstandig, want het zal heel moei lijk zijn haar te veroordelen voor een overtreding waarvan niet zo gemakke lijk aangetoond zal kunnen worden dat zij die begaan heeft. Een gewiekste vouw, een sluwe vrouw, een vrouw in een soort harembroek, een kettingrookster, maar beslist niet moe ders mooiste. Ga NaaRSP'JKER TEL. 2 9 8 2 50ESTERBERG5E5TR. 26 S.E.C.-honkbal kan terugzien op een uitermate gunstig week-end. Niet al leen slaagde de Soestenaren er in om via een 7-1 overwinning op Scimitars een gevaarlijke klip te omzeilen, doch tevens verloor haar grootste concurrent Donar met 5-1 van U.V.V. Door deze resultaten heeft S.E.C. thans met 10 punten uit 6 wedstrijden weder om de leiding in haar afdeling genomen. Op het schitterende honkbalveld te Bus- sum, dat juist één dag eerder officieel geopend werd met de wedstrijd Neder lands IX-talWiesbaden Flyers, heeft S.E.C. inderdaad een uitstekende indruk achtergelaten. Zowel aanvallend als ver dedigend waren de Soestenaren hun te genstanders de baas en vooral het feit dat dit keer geen enkele veld-fout be hoefde te worden genoteerd moet coach Tinlin tot verheugenis hebben gestemd. De basis voor deze overwinning werd reeds in de le innings gelegd. Lüschen bereikte de kussens via 4-wijd en Colson volgde hem prompt, toen het Scimitars- veld zijn infield-hit niet voldoende kon verwerken. Ook Billie Tinlin profiteerde van de onzekere start van de Scimitar- verdediging, waarna Blok met een opof- fenngs-slag de eerste punten bnnenhaal- de (2-0). Nadat ook v. d. Gaast dank zij een vrije loop op de honken kwam, zorgde Hof man ervoor dat deze innings met een 4-0-voorsprong kon worden afgesloten. In de 2e innings dreigde Scimïfars even gevaarlijk te worden, toen alle drie de honken werden bezet, doch attent spel van de S.E.C.-defensie voorkwam verder onheil. Ook S.E.C. kwam evenwel voor lopig niet meer aan scoren toe, ondanks de fraaie 2-honkslag van B. Tinliji in de derde innings. In de 5e innings evenwel brachten Blok en v. d. Gaast S.E.C. weer in scorings- positie en het was wederom Hofman die zich deze kans niet liet ontgaan. Met een felle opofferingsslag bracht hij de stand op 6-0 en het feit dat de Bussummers in de gelijkmakende slagbeurt alsnog wisten in te lopen tot 6-1 mocht nauwe lijks verontrusten aangezien de beide pitchers Blok en Van Driel in uitsteken de conditie verkeerden. In de laatste innings voegden de Soestenaren nog 1 punt aan de score toe toen een fraaie 2-honkslag van Colson v. d. Bovenkamp over de thuisplaat bracht. Lüschen viel op door enkele miraculeuze vangballen terwijl v. d. Gaast dit keer met 0.500 de beste slagman was. Het scoreverloop was alsvolgt S.E.C. 40002001 7 Scimitars 00001000 1 De werpresultaten. S.E.C.: Blok 4x3 slag, 2 x 4 wijd, 0 honksl. tegen. Van Driel. 5x3 slag, 1x4 wijd, 3 honk- slagen tegen. Scimitars: 11 x 3 slag, 4x4 wijd, 0 honkslagen tegen. De overige uitslagen luidden U.V.V. III-Donar 5-1. Quick-F.A.K. 14-4. H.M.S. II—Holland 12-5. Vier teams van S.E.C., die uit 7 man be stonden, hebben een onderling tournooi gehouden, waarna trainer W. Boerboom aan F. Dettmer en C. van Limburg prij zen uitreikte omdat ze het trouwst de training bezochten. Op donderdag 18 juni zullen alle senio ren op de twee terreinen van S.E.C. aan treden voor de laatste trainingsavond. Er zal een vijfkamp gehouden worden. Tot 5 augustus wordt niet getraind. Leden van het bestuur, de elftalcom missie en de jeugdcommissie hebben de traditionele wedstrijd tegen een junio res team gespeeld. De jeugd won na het nemen van strafschoppen. Veldhuizen maakte het eerste doelpunt uit een strafschop, nadat hands gemaakt was. In de tweede helft was het bestuursteam veel sterker en vooral Pureveen en trai ner Boerboom blonken uit. Bij de jeugd was Krijt de uitblinker. Na twintig minuten beloonde Manten het overwicht van het bestuurselftal door te scoren Nu kwam de jeugd opzetten. Uit een vrije schop passeerde W. Brouwer keeper Van Duinkerken met een boogbal en met een aanval van rechts bracht middenvoor J. Brouwer de stand op 2-2. Er werden door alle spelers strafschop pen genomen. De eerste maal benutten beide ploegen zes van de elf kansen, zo dat opnieuw geschoten werd. Nu was het negen maal raak bij de jeugd en de tegenpartij kwam niet verder dan zes maal. Soesterbergsestraat 26, Soest, Tel 2982. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 165.000 'stuks in prijzen van 9,25 tot 10,50 Middenprijs 9,85. Prijs per kg 1,59 De duiven van de verenigingen De Zwa luw en De Vriendschap vlogen 212 km vanaf Mons. Ze werden om 7.15 uur met z.w. wind gelost. Van de vereniging De Vriendschap waren 184 duiven in con cours. De, eerste arriveerde om 9.33.43, de snelheid ,Was 1538.37 meter per minuut, de laatste prijswinnende duif kwam om 9.4LjM) uur aan. De uitslag was: V. Vaes- sen 1 3 7 10 11 2l 27,'G. Hooijer 2 13 23, E C. van Daatéelaar 4 18: C. Kaats 5 20: J. G. Kamerbeek 6 12 17: W. Nieuwenhuis 8 35: Eg, Veerman 9 30 31 33: Z.K.H. Prins Berfehard 14 19 22 32. A. Meesters 15, G. .Sukel 16: A. Beijer 24; J. Huur- deman 25. W. Roest 26; H. Verkerk 28: Joh. Muis 29 34: F. Goldstein Brouwer 36: Comb. Altenaar-Muis 37. Van de vereniging De Zwaluw waren 237 duiven in concours. De eerste arriveerde om 9.36.02, de snelheid was 1520.93 meter per minuut, de laatste prijswinnende duif kwam om9.41.15 uur aan. De uitslag was: G. M. Duiser 1 24: A. van Dorre- stein 2 8 13 46 47: Comb. Wigtman-Roest 3 9 16 38. V. Reijerse 4 29 33 40: J. Rauch 5; J. v. d. Brakel 6 36 44; G. Rijk- sen 7 15 17 30 32 39; P. Duijst 10; C. van Soest 11 20 26 28 35 43; H. Kriek 12 14; R. Voskuilen 18 34 42; J. Ottens 19 37; H. Dijkstra 21; H. den Dekker 22; C. van Klingeren 23; C. Dijkman 25 27, A. Hil- horst 31; Jac. Stalenhoef 41 45. Van de vereniging De Vriendschap vlo gen 103 duiven 533 km vanaf Orleans. Ze werden om 6.30 uur met oostenwind gelost. De eerste duif arriveerde om 14.30.15 uur, de snelheid was 1111.55 me ter per minuut, de laatste prijswinnende duif kwam om 14.59.31 uur aan. De uit slag was: W. Nieuwenhuis 1; J. G. Ka merbeek 2 3 6 11; A. Meesters 4 8 13; C. Vaessen 5 21; w. van Breukelen 7 10 19 22; C Kaats 9; E. C. van Daatselaar 12; F. Groenestein 14; E. Veerman 15 16; Z.K.H. Prins Bernhard 17 18 23 25 26; Joh. Muis 20; J. van Groningen 24. Van De Zwaluw vlogen 143 duiven vanaf Orleans. De eerste duif kwam om 2.15.43 uur aan, de snelheid was 1254.20 meter per minuut, de laatste prijswinnende duif arriveerde om 3.01.49 uur. De uitslag was-: C. Van Soest 1 2 5 8 10 11 12 13 24; G" Rijkseft '5 7 15 16 17 31; R. Voskuilen 4 6 32, E. de Goede 9; C. v. d. Hoek 14; Ga NaaRSPJKER TEL. 29 82 5QESTERBERG5c5TR.2 6 O.Zimmerman 18; Mevr. G. Brink-Zim- merman 19 27: J. Ottens 20 22; P. Duijst 2128; A. van Dorrestein 23; Comb. Wigt man-Roest 25 26 33; J. v. d. Brakel 29; Jac. Wijnands 30; C. van Klingeren 32. De heer E. Kareisen heeft een bezwaar schrift ingediend tegen een partieel uit breidingsplan dat de bestemming van de grond in het Soesterveen regelt. Een deel van zijn grond, gelegen aan de Smits- weg, is hierin opgenomen. Dit betekent dat zijij gehele bedrijfsterrein verdwij nen moet, zodat hij zijn bedrijf niet meer kan uitoefenen. Ook is een be zwaarschrift ingediend door de heren W. A. van Asch, J. A. van Asch, A. M. van Asch, firma II. van Asch en Zonen en mevr. A. E. van Asch-Kok omdat op percelen die aangetast worden hun han dels- en transportbedrijf gevestigd is. Het college van B. en W wijst er de raadsleden op dat het gehele perceel van de heer Kareisen in het plan opgenomen is en dat dit inderdaad de voortzetting van zijn bedrijf in de weg staat. Zijn aannemers- en timmerbedrijf zal derhalve verplaatst moeten worden. Bij aankoop of onteigening door de gemeente zal een redelijke schadevergoeding gegeven wor den. Het college van B. en W. is van mening dat het bedrijf van de firma Van Asch voortgang kan vinden omdat slechts over een perceel een weg komt. Aan de raad is derhalve verzocht de bezwaren ongegrond te verklaren. De collecte ten bate van de afdeling Soest van de Kon. Ned. Ver. „Eerste Hulp Bij Ongelukken", welke vorige week te Soest werd gehouden, heeft opgebracht 1767,98. Een vrachtauto, bestuurd door de 19 jarige A. G. M. de B. uit Laren, die zaterdag middag, komende vanuit de van Weer den Poelmanweg bij „Ons Belang" het rijwielpad overstak om de Andriessestraat in te rijden, reed zonder voorrang te ver lenen een bromfiets aan, komende uit de richting Amersfoort. Het gevolg was dat de bromfietser, de 20-jarige M. B. kwam te vallen fn een. hersenschudding en een beenfractuur bekwam. Hij werd naar het ziekenhuis „De Lichtenberg" overgebracht. De stand van het fonds voor de bouw van een Hervormde kerk bedraagt thans ongeveer 44.000,In oktober a.s. hoopt men ten bate van het bouwfonds een grote bazaar te houden, waarvoor men van de garnizoenscommandant bereids de beschikking kreeg over de gote gar- nizoensontspanningszaal. Na één seizoen in de 2de klas G.U.K.B. te hebben vertoefd, is K.V.O. I er in ge slaagd kampioen te worden en hiermee terug te keren naar de 1ste klas. De kampioenswedstrijd, die vrijdagavond tegen R.D.Z. 2 uit Zeist werd gespeeld, werd door K.V.O. met 4-2 gewonnen, Bertha van Nues opende al na een mi nuut de score voor K.V.O. maar voor de rust had R.D.Z. de stand weer in even wicht. Na de rust nam R.D.Z. zelfs een 2-1 voorsprong, maar v d. Horst maakte de stand spoedig gelijk. Na een kwartier zorgde de heer Torn voor een 3-2 voor sprong en Brink bracht de stand op 4-2. De spelers kregen bloemen uit handen van de voorzitter van K.V.O. en van de voorzitter van R.D.Z. De belangstelling voor de Soesterbergse Avondvierdaagse wordt elk jaar groter. Het aantal inschrijvingen bedraagt thans reeds bijna 700. De afstand van het par cours bedraagt 65 km, verdeeld over vier dagen (16, 17 18 en 19 juni). Voor jeug dige personen van 10 tot en met 13 jaar bedraagt de afstand 40 km. Op de laatste dag wordt een gezamen lijke* route gelopen met als eindpunt de betonweg, waar men zich opstelt voor een mars door een gedeelte van het dorp, met medewerkng van de Har monie „St. Jozef" en enige drumbands. Zestien ploegen hebben zaterdagmiddag deelgenomen aan het tournooi van K.V.O., dat de afsluiting was van de fees telijkheden rond het 10-jarig bestaan van de korfbalvereniging. In poule A werd Amersfoort winnaar en ging met een beker en een grote wissel beker naar huis. K.V.O. eindigde op de 2de plaats na Amersfoort en R.D.Z. I geklopt te hebben. S.K.F. (Veenendaal) eindigde als nr. 3. In poule B sleepte Arena uit Rhenen de beker in de wacht. De 2e prijs was voor K.V.R. 1 uit Rijswijk. In poule C was het Sparta uit Nijkerk dat bovenaan eindigde. R.D.Z. 2 legde beslag op de 2e plaats. In poule D ging de beker naar een S.K.F.-combinatie. De 2e prijs belandde bij de Meteoren uit Soest. Na afloop reikte de heer Gaasbeek de prijzen uit. KLEINE ADVERTENTIES uitsluitend bij vooruit betaling. Geen zakenadvertenties. Tot 10 woorden 1.75 Elk woord meer 0,10 Br. onder nr. 15 ct. extra Voor dinsdagkrant tot maandag 14 uur. Voor vrijdagkrant tot donderdag 14 uur. Te koop aangeboden in prima staat verkerende JAWA motor, 250 c.c. Vraagprijs 400,Te be vragen 's avonds na 8 u Htldebrandlaan 1, Soest. Te koop RENAULT 4 ƒ300,Te bevr. Vondel laan 1, Soest-Z,. na 7 u. Te koop SCOOTER Lam- bretta '61, 150 c.c., met nieuwe banden, wind scherm, kofferrek, reser vewiel en gereviseerde motor. Dorresteinweg 121. tel. 5025. HULP in de huishouding gevraagd. Eikenlaan 87. tegenover station Soest-Z. HUIS te koop gevraagd tot 40.000,voor gehele of gedeeltelijke zelfbewo- ning. Br. onder no. 386 bur. S.Crt. of tel. 2676. Te koop in goed staat zijnde OPEL KAPITaN, 4 deurs, Nieuweweg 86, te lefoon 2747. TE KOOP goed onderhou den Mutsaert kinderwa gen. Gevraagd goed on derhouden wandelwagen met kap Thorbeckestr. 5. Handige MEISJES n„ee lonen. N V. Ceramiek Van Breugel, Koningswee 2, Soestdijk. 6 Te koop MORRIS j^r. Bouwjaar 1952. K Berg straat 4. e B Te koop MOTOR Victo ria 250 c.c., i.z.g.st Met zijspan ƒ325,-. Zonder zijspan ƒ300,-. Snipstraat 18, Baarn. Flinke JONGENS, Fikse lonen. N V Ceramiek Van Breugel. Konlngswee 2, Soestdijk. Gevraagd voor spoedi ge Indiensttreding enige handige voor werkzaamheden ln onze fabrlcage-atdellngen Aanmelden aan onze fa briek, Conimex, Eecmes- serweg 17 te Baarn. De N.V Eerste Soester Electrische Drukkerij v. Weedestraat 7, tel ^962. vraagt voor één van haa'r personeelsleden, voor tij delijk of vast, (event. -gestoffeerd) voor echtpaar met l kind Te koop BROMMER. Nog geen 2000 km gelopen. Korte Hartweg 10. Drachtige ZEUGEN te koop. Koninginnelaan 64 TE KOOP 2 crapeaux. 4 stoelen en uitschuiftafel. 35,-. Wissink, Kerkpad N.Z. 73, Soest. Bejaardencentr. „Braam- hage" zoekt voor direct 2 VERPLEEGHULPEN. Na dere inlichtingen Insp. Schreuderlaan 2, Soest, Tel. 3851 2 beste SCHRAMMEN te koop. Inslngerstraat 29, na 5 uur. Te koop OPEL Rekord. Type '54 Prijs 475,—. Gr. v. Prinstererstr 10 bis. Wegens omstandigheden te koop BROMFIETS, merk Rap, ƒ200,-. Heide weg 29 TE KOOP Renault 4, bouwjaar '62, 2450 -, Re nault Fregate, zeer mooi, ƒ775.-. Inruil en finan ciering mogelijk. Ring weg 4. tel. 4980. Albert Heijn N.V. vraagt voor haar zelfbedienings zaak in Soestdijk een MEDEWERKSTER van 15 -21 jaar, die voor diverse werkzaamheden opgeleid wil worden. De bedrijfs leider, de heer A. v, d. Kemp, Van Weedestraat, kan U de gewenste inlich tingen verstrekken. zoals bankstellen, eethoeken, bergmeubels enz. Schrikslaan 61, Soestdijk. in SOEST-ZUID) (zuid van verkeers weg A'foort-A'dami vrijstaande VILLA met garage, oliest. C.V. en min. 1000 m2 tuin Gewenste indeling Beneden 3 kamers, keuk., kelderikast), ruime hall, W C. le -Etage 3 a 4 sl.- kamers (één m. bal- corilbadkamer en W,C. 2e Etage ruurre zolder met vaste trap erheen, en 1 slaapkamer- Brieven onder lett. W.K. 23 bur. S.Crt, vraagt voor montage golfplaten Hoog loon naar prestatie. Eigendomweg 67 - Soest KLEINE ADVERTENTIES uitsluitend bij vooruit betaling. Geen zakenadvertenties. Tot 10 woorden ƒ1.75 Elk woord meer ƒ0,10 Br. onder nr. 15 ct. extra Voor dinsdagkrant tot maandag 14 uur. Voor vrijdagkrant tot donderdag 14 uur. zoals tapiflex, balatred, jabo, verto Rotterdam, briljant, silvester, en de bekende Richelieu tapij ten enz. Schrikslaan 61, Soestdijk. 30 gratis zegels bij Dolfijn SLASAUS 98 60 gratis zegels bij Negro LIMONADE 159 60 gratis zegels bij Combo POEDERKOFFIE '98 50 gratis zegels bij Liberty NYLONS 195 Hele droogkokende RIJST, dubbel pak, van 98 v 89 CHOCOMEL v. Nutricia, literfles 110 en 10 gratis z. JAFFADRINK, zuiver sap van Jaffa's, 3 wegwerppakjes 105 en 10 gratis zegels. Grote fles APPELSAP voor 25 bij aankoop van witte John William APPERITIF. literfles, a 3.65 POPLA 1000, pak a 4 rollen, van 90 voor 20 gratis A O-zegels extra bij LUCHTVERVERSERS, 2 tabletten voor 10 gratis A O-zegels extra bij IJspoeder Dr Oetl'.er Vanille, aardbeien pak "5 79 49 Steenhoffstraat 27 Soest Telefoon 2381» SPAART U GRAAG ZEGELS. WIJ GEVEN ZE U GRATIS TELZ870 KR0MMEWÉG ZB - SOEST

Soester Courant | 1964 | | pagina 2