to GRIFT» Zn. OPSLAGGRUIMTE. jeugdige kracht (mnl. of vr.) KG SUP LEON URIS schrijft louter best-sellers. Soest voor dertig jaar. SOESTERBERG werkster. De Magneet". Zonder commentaar. aankomend chauffeur. Wie komt ons helpen DRUKKERIJ SMIT Bij de dertigste druk van „Gezworen kameraden". Duivenvlucht. GIREREN VAN ABONNEMENTSGELD ROOD KNIPPERLICHT 8EÏEKEMTALÏ0CS overwegen aftob VOOR MODERN DRUKWERK NAAR DRUKKERIJ SMIT Schoolreis Openbare ulo. Geslaagd. Avondvierdaagse met glans volbracht. enige werkkrachten woonruimte BRANDWEER 3333 A. J. Heins N.V. jongens Te huur of te koop gevraagd 3 a 400 mtr. - MAGER 500 gram G HALVE PRI SAUCIJZEN Het 2e pon 500 gram V< Braadkippei 10 HENNE- 2 blikken K 200 gr. Sup Herenkapsali Tielemans Wegens vakan vanaf 5 juli t, 12 juli gesloti TE HUUR t Kruidenki De schrijver Leon Uris geniet ook in ons land grote bekendheid. Zijn Nederlandse uitgeverij heeft onlangs de dertigste druk van de roman „Gezworen Kamera den" doen verschijnen om aan de grote vraag van het lezerspubliek te voldoen. Ook „Mila 18", „Dreigende Heuvels" en de wereldberoemde historische roman „Exodus" over de strijd om en in Israël werden hier in zeer grote oplagen ver kocht. Merkwaardigerwijs wordt Leon Uris wiens levensloop al even avontuurlijk was als het leven van zijn romanhelden, in literaire kringen nog altijd ietwat mis kend, aangezien hij weinig sympathie toont voor het experimentele en wat men zou kunnen noemen de zwarte psy chologie die in de moderne romankunst een overheersende plaats inneemt. Eerst marinier. Uris die in 1925 in Baltimore werd ge boren, liep in 1942 als h.b.s.'er van huis weg om bij het Amerikaanse corps Mari niers dienst te nemen. Het is dus niet zo verwonderlijk dat de harde strijd om het bestaan dat de jonge staat Israël heeft moeten voeren, is uitgebreid door een man, die zelf ettelijke malen kruit damp heeft geroken en de harde leer school van de beroepsvechtjassen heeft doorlopen. Na eerst enige tijd in Nieuw-Zeeland gediend te hebben, nam de jeugdige Leon later deel aan de grote campagnes in de Pacific op Guadalcala en Tarawa Hij üep echter malaria op en werd naar een herstellingsoord te San Francisco overge bracht. Van deze malaria zal Uris later geen spijt gehad hebben, want in St. Fran cisco leerde hij Betty Beek, een onder officier in het Vrouwen Hulp Corps van de mariniers kennen. Een half jaar later traden zij in het huwelijk. In de moeilijke jaren die hierna volgden, ontpopte Betty zich als een ideale echt genote die haar man in alle zorgen tot een grote steun was. Daarna romancier. In 1945 kreeg Uris een baantje op de abonnementenafdeling van een van de dagbladen in St. Francisco. Al spoedig kwam de lust tot boeken schrijven in hem op. Hij besloot een boek over de mariniers op stapel te zetten. In zijn vrije uren ging hij achter de schrijfma chine zitten en werkte soms tot diep in de nacht aan het manuscript. Toen het boek „Battle Cry" (Strijdkreet) uit kwam, werd het meteen een enorm suc- sellers kwam te staan en in vele talen vrijwel de gehele beschaafde wereld be reikte. Later is het boek ook nog ver filmd door Otto Preminger aan de hand van een scenario, dat eveneens door de onvermoeibare Uris werd geleverd. Uris moge in de wereld van de „grote letterkundigen" geen ereplaats zijn toe bedeeld, hij heeft boeken geschreven die boeien, die spanning en avontuur bieden. Daarbij is zijn kijk op de mensen niet zakelijk koel, zoals bij zoveel moderne romanciers, maar in de breedste zin van het woord menselijk. In al zijn boeken heeft hij ons er aan herinnerd dat de mensen eikaars broeders zijn en dat het eeuwige wonder der mensehjke liefde telkens opnieuw de dood overwint. De duiven van de verenigingen De Zwa luw en De Vriendschap vlogen 218 km. vanaf St. Ghislain Hornu. Ze werden om 8.15 uur gelost. Van de vereniging De Vriendschap waren 179 duiven in con cours. De eerste duif arriveerde om 10.36.32 uur, de snelheid was 1545.40 me ter per minuut, de laatste prijswinnende duif kwam om 10.41.44 uur aan. De uit slag was: G. Hooijer 1. C. Kaats 2 19; H. Verkerk 3. J. G. Kamerbeek 4 5 7 9 11 12 15 22 30; W. van Breukelen 6 31; D. J. Bos 8, Z.K.H. Prins Bernhard 10 14 23 32 34, E. C. van Daatselaar 13 27; A. Meesters 16 36; C. Vaessen 17 25 53; G. Sukel 18; A Beijer 20; Comb. Altenaar-Muis 21 24. W. Nieuwenhuis 26. G. H. v. d. Broek 28, Comb. Onwezen-De Muijnk 29; Joh. Muis 35. Van de vereniging De Zwaluw waren 207 duiven in concours. De eerste arriveerde om 10.37.45 uur, de snelheid was 1541.47 meter per minuut, de laatste prijswin nende duif kwam om 10.42.14 uur aan. De uitslag was: G. M. Duiser 1 12 16, Comb. Wigtman-Roest 2 4 17 21 29 32; H. Woudstra 3 10 22; G. Rijksen 5 6 18 25 27 28 30 33 36 38; V. Reijerse 7 9 15 41: J. Rauch 8, A van Dorrestein 11 31; C. van Soest 13 24 40; C. Bosboom 14; C. van Klingeren 19; C. Dijkman 20 26, J. Stalenhoef 24 34, H. Dijkstra 35; C. V. d. Hoek 37; H. Kok 39, A. Hilhorst 42. Abonné's, die het abonnementsgeld voor het 3e kwartaal 1964 van ons blad (f 2,40 voor Soest en Soester- berg en f 2.75 voor andere gemeen ten) wensen te gireren, verzoeken wij beleefd dit nu te doen met ver melding van 3e kwartaal 1964. Bij overschrijving na 1 juli kun nen wij niet voorkomen, dat een kwitantie wordt aangeboden, daar de abonnementskwitanties dan in handen zijn van de incasseerders. ADMINISTRATIE SOESTER COURANT. (automatische ha've overweg bomen ces. Er werd zelfs een film van gemaakt. Een tweede roman volgde: The Angry Hills (Dreigende Heuvels). Dit hoek, dat speelt tijdens de Duitse invasie in Grie kenland, moest nu in een vijfde druk worden uitgegeven. Ondertussen liep Uris al geruime tijd rond met het idee voor „Exodus". De opbrengsten van zijn beide eerste boeken stelden hem in staat dan eindelijk de reis naar bet Heilige Land te maken, waar hij het voorbereidende documen tatiewerk zou moeten verzamelen. Dit was in het jaar 1956, toen de politieke barometer in het midden-oosten rood gloeiend begon aan te lopen. Grensover- vallen en beschietingen door sluipschut ters waren dagelijkse gebeurtenissen. Uris maakte lange tochten door Israël (bij legde een slordige 20.000 Icm af). Tijdens de Sinaï-campagne trad hij op als buitenlands dagbladcorrespondent en bereikte aldus het Suez-kanaal. De op windende avonturen, die hij op deze tochten beleefde, vindt men in Exodus op dramatische wijze verbeeld. Machtig epos. Exodus is niet alleen het produkt van een begaafd verteller en een knap ro mancier, maar ook het resultaat van een jarenlange studie. Voordat Uris aan het boek begon, bad hij niet alleen een maandenlange tocht door het Heilige Land gemaakt, maar ook meer dan twee honderd boeken bestudeerd. Zijn werk is het verhaal van een gegrepene. De strijd van het Joodse volk om recht en vrijheid is hier beschreven op bij zondere dynamische wijze en met een zeer rijke verbeeldingskracht. Bovendien is Uris een auteur, die mensen, karakters weet te scheppen. Zo werd Exodus een machtig epos, dat onmiddellijk na zijn verschijnen bovenaan de lijst van best- Een dame pleegde een versje dat ze zelf wondermooi vond en je zou haast denken dat ze het over een eigen be levenis had Het begin Wat zag die heer haar vriend'lijk aan, hij vond haar zo lieftallig. Hij prees haar blik, haar vorm, haar gang, als ongewoon bevallig. Hij sprak haar van een mooier kleed, een kleed haar schoonheid waardig, en bracht haar zelfs een gouden ring. Wat was die heer toch aardig. Het einde Haar deugd is weg, haar eer besmet, haar zielerust verloren, haar ouders wenen om de stond toen zij hun werd geboren. En zij vertwijfeld noemt zij zich de naam huns kinds onwaardig Och, aardig heer, och kom en kijk, ge hebt gemaakt een levend üjk. Ik vind het maar griezelig en die heer is vast geen echte heer geweest. De juf frouw die dit schoons rijmde zal wel nooit getrouwd zijn. Met de prijzen leek het dertig jaar geleden soms nergens op. Als je een schoon boord wilde omdoen dan stapte je maar naar een winkel, legde een dub beltje op de toonbank en dan -kreeg je een boord en een cent. Broeken voor corpulente heren kostten een rijksdaal der, dus mannen zonder buiken konden best voor twee gulden terecht. De gemeentelijke keuringsdienst had het maar druk, want er werden 2 koeien, 2 graskalveren, 1 nuchter kalf, 3 varkens, 1 paard en 1 geit afgekeurd. Van koeien 12 levers, 12 uiers, 1 borstvlies, 1 buik vlies, 1 maag, 4 keelgangklieren en 32 kg vet. Van varkens 11 levers, 17 harten, 54 longen, 13 nieren, 2 milten, 3 ma gen, 2 kaakklieren en 2 kg vet. Van kal veren 6 nieren. 1 hart en 1 lever. Het moet wel eetlustbevorderend geweest zijn dit zo af en toe in de krant te lezen. Een magnetiseur kondigde dertig jaar geleden aan dat het helemaal niet nodig was een kwaal te hebben „Zijt ge aam borstig, of hebt gij asthma, het wordt door natuurkrachten verwerkt". Tot wat het verwerkt werd zette de goede man er niet bij, maar wel dat hij die krach ten voor weinig geld kon leveren. „Hedenmiddag, circa 12 uur, is te Soesterberg een vliegtuig omlaag gestort. De inzittende vlieger, luitenant Blik, en de sergeant-mecanicien Van Geest wer den beide zwaar gewond naar het zie kenhuis te Utrecht vervoerd. Het vlieg tuig is geheel verbrand. Omtrent de oor zaak van het ongeluk tast men nog in het duister". Een ander toestel moest een nood landing maken en de vliegers Radstake en Van Roor kwamen met hun toestel op een weiland aan de Dorresteinweg te recht. Bij de landing werd de linker vleugel zwaar beschadigd. Het rijmen van de lezers werd bevor derd door het uitloven van premies door de Soester Courant. Schone verzen wer den gewrocht en wie het 't mooist of het origineelst deed kreeg een rijksdaal der. Sommige mensen zaten waarschijn lijk uren te zwoegen op zo'n gedicht; maar de man die een tragedie in elf woorden inzond deed het slimmer Een auto - een smak - een salto - een kwak - daarna gesis - begrafenis. Hij kreeg zijn rijksdaalder. Na de goedgeslaagde werkweek op Ter schelling voor de klassen 3 en 4, heeft nu ook de 2e klas een reisje gemaakt. Ditmaal was het reisdoel de jeugdherberg te Vaals. Op donderdag 18 juni werd er per Ten- sen-bus vanaf de school vertrokken. Via Berg en Dal bij Nijmegen ging de reis naar Maastricht, waar een rondvaart werd gemaakt en de grotten van de St. Pietersberg bezichtigd werden. Na de warme maaltijd werd er 's avonds een bezoek aan het 3-landenpunt gebracht. Vrijdagmorgen vertrok de bus reeds vroeg naar Gulpen, waar men de visvijvers van de Ned. Heide Mij. bezocht. In Valken burg ging men met de kabelbaan 80 m omhoog. Hier was een. trampoline-cen trum. Op 5 matrassen tegelijk konden de leerlingen hun sprongen maken en via de kabelbaan ging het weer naar beneden. Na de lunch stond het grotten-aquarium op het programma. Hierna werd er ge roeid en gewaterfietst in het natuurbad. Via een prachtige bustocht langs de Bel gische grens ging het weer naar de jeugdherberg te Vaals, 's Avonds was er voor de hele groep een puzzeltocht van pl.m. 114 uur in de omgeving. Zaterdagmorgen, eerst 2 uur skelteren vervolgens winkelen in Heerlen. De ca deaus voor vaderdag werden hier ingesla gen. In Eindhoven werd er soep gegeten, terwijl Austerlitz de laatste halte vormde. Tevreden, maar moe, kwam men precies op tijd in Soest aan. Veel ouders waren ter verwelkoming aanwezig. Een bijzonder woord van dank werd gebracht aan de chauffeur van de Ten- sen-bus, de heer G. Tourné. Behalve een prima vakman, was hij ook een groot organisator, die met de leiding van deze schoolreis een hecht team vormde. Onze plaatsgenote, Trude van Duyne. slaagde aan het Lyceum in Amersfoort voor het eindexameji Gymnasium B. De belangstelling voor de Soesterbergse Avondvierdagse neemt nog elk jaar toe Met 673 deelnemers werd weer een re cord behaald. Ditmaal werd deelgenomen door groepen van de sportverenigingen A.G.A.V.S. en Laetitia, groepen van alle scholen, het asthma-centrum „Willemijn- tje", de wandelclub Wing van de Johan- nesstichting, een detachement van de Kon. Luchtmacht en voorts 200 indivi- duelen. De routes waren vol afwisseling. Op de eerste avond werd er gewandeld in de richting Zeist, op de tweede richting Amesfoort, op de derde richting Auster litz en op de laatste dag werd het wan- dellegioen, dat zich had verzameld op de betonweg onder zeer grote belanstelling met bloemen feestelijk ingehaald. Een wandeling door het dorp met bege leiding van de Harmonie St. Jozef en een tweetal drumbands vormde de finale van deze glorieuze avondvierdaagse. Algemene kennisgeving. Heden ging nog geheel onverwacht van ons heen onze beste vriend, de Heer ANDRIES HERO KROON, In de ouderdom van 87 jaar. Ex. Test. Comte Georges de Ruffo de Bonneval de la Fare. Soestdijk, 20 juni 1964. Oranjelaan 24. Correspondentie-adres 314 Av. de Messitol, Brussel 18. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Ultimus Honor", Broederweg 19 te Kampen. De begrafenis zal plaats vinden woensdag 24 juni a.s., des middags 12 uur, op de Algemene Begraafplaats van Hattem. Vertrek vanaf de rouwkamer, Broederweg 19 te Kampen, pl.m. 11.15 uur. Zij, die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden pl.m. 12 uur op de Alge mene Begraafplaats van Hattem verwacht. VERLOOFD JOKE VAN DE BERG JAN VAN DER SCHOOT. Soest, 28 juni 1964. Kerkpad Z.Z. 96. Braamweg 25. Receptie 28 juni, 3-4.30 uur, Kerkpad Z.Z. 96. Gevraagd een MEISJE voor onze ZB Direct of per augustus. Vreman, Soesterbergsestr. 56, tele foon 2654. Na 6 uur Kerk straat 38. tel. 2339. CONIMEX zoekt voor spoedige Indiensttreding voor werkzaamheden in de verschillende produk- tie-afdellngen. Daar het loon mede af hankelijk is van uw vaardigheid en prestatie, verzoeken wij U bij voor keur mondeling te solli citeren. Onze kantoren bevinden zich aan de Eemnesser- weg 17 te Baarn. 's Za terdags zijn wij gesloten. De NV Eerste Soester Electrische Drukkerij, v. Weedestraat 7, tel, 2962, vraagt voor één van haar personeelsleden, voor tij delijk of vast, (event, gestoffeerd) voor, echtpaar met 1 kind. De kerkelijke bevestiging van het huweüjk van HENK J. VREMAN en PIETIE DE GROOT zal plaats vinden op 6 juli a.s., in de Geref. Kerk, Driehoeksweg, door de Weleerw. Heer ds C. M. van der Loo. Gelegenheid tot felicite ren op vrijdag 26 juni, van 20.00-21.30 uur, ten huize van Fam. Vreman, Kerkstraat 38, Soest. MORRIS Minor te koop. Korte Bergstraat 4. Te koop Lambretta SCOO TER 1956 met nieuwe banden, kofferrek, reser veband en windscherm. Koninginnelaan 103, tele foon 3002. WONINGRUIL. Aangebo den 4-kamer flat op de Eng. Gevr. eengezinswo ning te Soest. Br. onder no 323 bureau S.Crt. Wegens verhuizing naar flat met c.v. ter overna me aangeboden een in uitmuntende staat verke rende complete huisver warming bestaande uit 2 petroleumdrums op stel ling. daarop aangesloten een Calmix, een Frisia haard met Baridon ver gasser, alsmede een keu kenkachel B D en cir ca 18 m. leiding. Voorts (bovenverdieping) een Calmix met een dagtank en een reserve-element. Alles tezamen voor 400,-. Wordt uitsluitend in zijn geheel verkocht. Tel. te bevragen Soest no. 3010. T e a b 8 mm FILMCA MERA Sankyo 8 R met revolverkop en 3 lenzen, F 1,9 6.5 mm, 13 mm, 38 mm. Compl. m. foudraal, lederen tas, 3 geel-l oran je- en 1 u.v.-filter, revol- vergreep, polsriem, schou derstukje en voorzetappa- raat (nleuwwaarde 510.) F. J. Bunck, v. Goyenlaan 18, Soestdijk, tel. 2909. HENGELSPORTLIEFHEB - BERS. Complete hengel- uitrusting. Ook in gedeel ten. Billijk. Steenhoffstr. 6, Soest. Amerikaans gezin, kinde ren 3 en 8 jaar, vraagt na 19 juli, voor 2 dagen per week. Engels spre kende BABYSIT, die be reid is lichte huish. werk zaamheden te doen Fam. L. R West, Heideweg 10, Soest-Zuïd. Voor het dagelijks schoonhouden van win kel en kantoor hebben wij plaats voor een nette Voor een goede kracht 'n goede verdienste. Werk uren in overleg te rege len. Aanmelden graag overdag aan de zaak 'Laanstraat 70, Baarn, 11 THUISWERK gevraagd, onverschilig wat. Brieven onder letter O 25 bureau Soester Crt. In een gezin van twee personen wordt een HULP gevraagd voor twee och tenden per week. Adres Van de Plasse. Dr s' Ja- cobstraat 31, Soest. Het piramidebestormen is een typische Egyptische sport. De kampioen daarin presteerde het ter ere van het bezoek van premier Kroestsjof om de 146 meter hoge top binnen drie minuten te be reiken. De Russische premier was daar voor zo erkentelijk, dat de man niet minder dan vier kussen van hem kreeg. „Als iemand mij rechts op de wang slaat, geef ik hem links zo'n klap te rug, dat zijn hoofd er van tolt. Dat is het verschil tussen ons en Jezus Chris tus", aldus een uitspraak van Kroesjt- sjef. Na onophoudelijk aandringen van zijn vrouw was de heer Ray Lavine eindelijk bereid om zijn hond te verkopen. In de advertentie deelde hij mee, dat de hond vlooien had, vals was voor kinderen en lastig. En de prijs 10.000,-. De directie van het ziekenhuis in Bedford heeft een dringend beroep op de bezoekers gedaan om zich te houden aan de volgende regels van het huis niet roken in de gangen en niet met een groot aantal mensen gaan zit ten rond het bed van een aantrekkelijke tiener. Een 30-jarige vrouwelijke advocaat in New York heeft in totaal 257 bekeurin gen wegens verkeersovertredingen ge kregen, zonder hierop te reageren. Toen zij haar weerstand opgaf, was haar be drag aan boete's opgelopen tot 3.410 dollar. In het Groninger museum Stad en Lande ontdekte een suppoost een scho tel, waarop een sigarettepeuk lag met een briefje er bij „Peuk", 2000 jaar voor Christus. KLEINE ADVERTENTIES uitsluitend bij vooruit betaling. Geen zakenadvertenties. Tot 10 woorden 1.75 Elk woord meer ƒ0,10 Br. onder nr. 15 ct. extra Voor dinsdagkrant tot maandag 14 uur. Voor vrijdagkrant tot donderdag 14 uur. Te koop wegens verkrij gen van dienstauto DAF 1964 Luxe. 7000 km gere den. 4500.Rubenslaan 68, Soest. Admin WERK gezocht voor enkele dagen of hal ve dagen per week door 28-jarige jongeman. Ook ander werk, bijv. bezorgen of i.d. Alle rijbewijzen; Br. onder letter M22 bu reau Soester Crt. Aangeboden STENCIL MACHINE. 65,-. Korte Brinkweg 55. TEHUIS gezocht voor jong poesje. Prins Bernhard- laan 25. Flinke WERKSTER gevr. voor twee halve of 1 hele dag per week. Meerdere hulp aanwezig. Mevrouw Tervoert, Beatrixlaan 1. KLEINE ADVERTENTIES uitsluitend bij vooruit betaling. Geen zakenadvertenties. Tot 10 woorden ƒ1.75 Elk woord meer ƒ0,10 Br. onder nr. 15 ct. extra Voor dinsdagkrant tot maandag 14 uur. Voor vrijdagkrant tot donderdag 14 uur. Te koop nieuw chroom nikkel stalen AANRECHT met 2 bakken, event. met kastjes. Te bez. van 10 u. v.m. tot 15.30 uur. Ossen- damweg 35. Niet op za terdag. Te koop gevraagd HUIS in Soest of omgeving. Leeg te aanvaarden. Br met prijs onder no. 322 bureau S.Crt Heer vraagt eind juli of eerder een gestoff ZIT- of/en SLAAPKAMER, met of zonder pension. Is ook bereid met dame samen te wonen. Br. onder no. 321 bureau S.Crt. ZAAGMACHINE te koop. Wieksloot 33 O.Z., tele foon 5063. Middelwijkstraat 28 Soest vraagt Zo mogelijk in bezit van Rijbewijs BE Telefoon 2336 Hardnekkige likdoorns, eelt en wratten, in snel tempo verdwenen met de nieuwe PELPASTA. Uw leverancier Drog. Van Amerongen, Soesterberg- sestraat 55, telef. 2639, Soest. Gevraagd voor spoedi ge Indiensttreding enige handige voor werkzaamheden ln onze fabrlcage-afdelingen. Aanmelden aan onze fa briek, Conlmex, Eemnes - serweg 17 te Baarn. Te koop antieke Zeeuwse PLATTEBUISKACHEL (nikkel), ƒ275,-. Te bevr. tel. 020-727933. Gevraagd flink MEISJE of jonge vrouw voor 2 morgens of middagen per week. Geen zwaar werk. Centr. verwarming, geen was, geen kl. kinderen. Aanm. Middelwijkstr. 39, Soest. HEEFT U BOUWTER REIN Bouw dan een moderne woning „bouw systeem BG". Bouwtijd pl.m. 6 weken. Degelijk heid als de allerbeste traditionele bouw. Kurk droog, ruim, gerieflijk, buitenmuren le soort baksteen. Met schriftelij ke kwaliteitsgarantie Keuze uit vele typen bun galows en landhuisjes. Ruime Bouwfondslening beschikbaar. Als U bouw terrein hebt, belt of schrijft u dan N.V. Bouwfonds Ned. Gemeen ten, Regentesselaan 14, Amersfoort, tel. (03490)- 18841. Per auto goed bereikbaar. Br. onder letter V.M. 50 bureau Soester Crt. Wij vragen voor direct voor onze moderne drukkerij Leeftijd tot 20 jaar. Afwisselend werk, 5-daagse werkweek. Aanmelden Van Weedestraat 29A - Telefoon 2566 ■- - - TELZ870 i KR0MMEWEG 28 - SOEST voor WOEN in BUSS in SOEST HILVERSl nu Hele Boerenmet 4 pakjes Margai Per klant 1 pa 500 gr. GELDEI Homburg WOR5 BRAADKUIKEN Pak 450 gr. KH Pak 500 gr. Kl 250 gr. Gekook Grote Homburg Grote fles SLAS Grote pot PINI Grote fles APPI Ham - Pekelvlee Pekelvlees, Corm per 150 gram Potten APPELM 500 gr. dikke O! BIEFSTUK, per KARB Schouder 298 500 gr. VARKEN! of RUNDERLEVI Met 1 pakje R( 500 gram reclam 500 gram platte 500 gram specie 500 gram mager Volop 1 pak 400 gr 1 pak Slagers KOFFIE, van GE K G( 12 Gratis AUTOS KLEINE ADVERTEN uitsluitend bij voor betaling. Geen zakenadverten Tot 10 woorden Elk woord meer Br. onder nr. 15 ct. Voor dinsdagkrar tot maandag 14 ut Voor vrijdagkran tot donderdag 14 u Tuinparasols - Tui teuils - Campingbe Rotan stoelen en Paralux - Balasto Woninginrichting STEITNER Van Weedestraat Telefoon 2461 Oude Utrechtseweg Telefoon 4462 infraphil babyweegscha DROGISTERIJ PARFUMERIE Laanstr. 1 - Tel. Huur Philips tei voor 625,95 per n zonder vooruitbe maar m. recht van Morgen al bij u t Bel dan vóór 6 uuj 249767 en 's avonds 17971.

Soester Courant | 1964 | | pagina 2