Welvaart van de Rus gaat langzaam omhoog DOORSME&EN ZO KLAAR! BOSBOOM DIAPROJECTOR Anton Geesink in het hol van de leeuw LUXE AUTOVERHUUR ZONDER CHAUFFEUR VAN BUUREN Diplomazwemmen in natuurbad Automobielbedrij f 199- De avonturen van Gertjan en Maartje. KnelpuntDe landbouw BEYEROL SMEERSTATION BURGERLIJKE STAND. Eerste Soester Begrafenis-Onderneming (III EN SLOT) Opperbaas Chroesjtsjow heeft in het Kremlin de nodige donderspeeches ge houden tegen zijn agrarische deskundi gen. Het zit Rusland nog steeds heel hoog, dat na de oogsten van vorig jaar voor miljoenen dollars graan moest wor den gekocht in de Ver. Staten en Cana da om een dreigende hongersnood in de communistische „heilstaat" Rusland te voorkomen. De graan- en vleesproduktie waren vorig jaar dan ook lager dan ooit. Dit knelt des te meer omdat Moskou de landbouw altijd hééft beschouwd als de pijler bij uitstek van de Sowjet-welvaart. Of de donderspeeches resultaten zullen hebben moet worden afgewacht. Voor wat de graanopbrengsten betreft ziet het ei in 1964 in ieder geval wat beter uit. BIRKSTRAAT 105 - SOEST - TEL. 3256 Aan de oppervlakte akkergrond is begin van dit jaar ruim drie miljoen hectare toegevoegd. Het totaal aan akkergrond is nu 240 miljoen ha., bijna 11 procent van het gehele oppervlak van de Sowj et-unie. De totale graanoogst voor 1964 wordt geraamd op 182 miljoen ton. Dit gunstige cijfer heeft men durven opstellen na de gunstige weersomstandigheden in de eerste maanden van dit jaar. In de winter is overvloedig sneeuw gevallen, terwijl de lente veel regen gaf in anders door droogte geteisterde streken, zoals Moldavië, de zuid Oekraïne, het Wolga- gebied en de nieuwe akkergebieden in Kazachstan. Heel wat pessimistischer zijn de voor uitzichten voor de veeteelt. Een verkeerd beleid en gebrek aan voedergranen heb ben de Russische veestapel aanzienlijk doen slinken. Hier dreigt voor dit jaar hetzelfde als de ramp met de granen vorig jaar. Het rundvee is afgenomen van 86.8 mil joen stuks in 1963 tot 85.3 miljoen in de lente van dit jaar. Het aantal schapen nam af van 139.7 miljoen tot 133.6 mil joen, geiten van 6.6 tot 5.6 miljoen. Het meest rampzalige was de ontstellende achteruitgang van de varkensstand: eind 1963 nog 69.7 miljoen, nu 40.7 miljoen stuks. VOOR UW BRAUN PAXIMAT TRIUMPH N12 SPECIALIST OP FOTO- EN FILMGEBIED Burg. Grothestraat 45 Telefoon 3917 Merkwaardig is, dat het aantal koeien is toegenomen, terwijl gelijktijdig de melk- produktie is gedaald Dit wijst op de slechte toestand van de dieren. De ach teruitgang in de varkensstand leidde er toe, dat m het eerste kwartaal van dit jaar de produktie van vet en vlees bijna 90 procent lager was dan in de eerste drie maanden van 1963. Moskou heeft nu richtlijnen uitgegeven voor verdere mechanisatie van de vee houderij. Ook wil men snelle uitbreiding van de fabrieken van krachtvoer. Chroesjtsjow heeft ook in augustus een nieuwe organisatie van de agrarische be stuursvormen aangekondigd, de zoveelste in de laatste jaren. Evenals de industrie gaat de Russische landbouw gebukt onder een lastig bur- reaucratisme, dat elke voortgang belem mert. Chroesjtsjow wil nu in iedere pro vincie raden instellen, die de verantwoor delijkheid en de supervisie over de agra rische gang van zaken krijgen. De vraag is echter of dit veel zal helpen. Naast deze provinciale raden zullen vooral plaatselijke „grootheden" hun ietwat oubollig gezag blijven uitoefenen, waar door iedere coördinatie weer verloren gaat. Juist aan dit samenspel ontbreekt in Rusland zoveel. Dit blijkt vooral uit de voorziening van de boerengemeen schappen met hulpmiddelen, zoals trac toren, machines en voedergranen. De landbouwbedrijven hebben zelf het be heer over de landbouwmachines, maar onderhoud, reparatie en levering van brandstof zijn in handen van weer een speciaal apparaat. Hierdoor komt het dat op tal van bedrijven tractoren staan, welke niet kunnen worden gebruikt door dat de reparaties uitblijven. De grote nadruk op de chemische sec tor van de industrie, die Chroesjtsjow heeft afgekondigd, is vooral bedoeld om de produktie van kunstmest op te voe ren. De aankondiging van dit plan heeft ook typisch bureaucratische gevolgen ge had. Allerlei plaatselijke leiders trachten tegen de partijdiscipline te zondigen als zij de aanwezige natuurlijke meststoffen zouden gebruiken. Zij vergaten echter, dat de kunstmest in de tweede helft van dit jaar pas in grotere hoeveelheden be schikbaar zal komen en dan pas invloed zal hebben op de oogsten van 1966. Een andere moeilijkheid is de verwaar lozing van oude landbouwgronden door de campagnes voor ontginning van nieu we gebieden, terwijl in de nieuwe gebie den zelf ook niet alles blijkt te kloppen. Uitgestrekte delen van Kazachstan heb ben bijvoorbeeld door een verkeerde be werking zwaar te lijden van bodemerosie. Ook worden daar veel te weinig graan silo's en stallen gebouwd. Het ziet er al met al naar uit, dat de problemen nog lang niet zijn verdwenen uit de Russi sche landbouw. En daarmede ook niet uit de Russische economie, ondanks de langzaam stijgende welvaart. De huiskamer in het pand IJsselstein- laan 14 twee^hoog in de Utrechtse wijk Hoograven is wekenlang volgestouwd ge weest met familieleden, kennissen, sport- collega's, journalisten en buren, die Judo crack Anton Geesink voor zijn vertrek naar Tokio nog eenmaal de kolossale hand wilden schudden. En iedere keer zei de wereldkampioen maar weer met een verlegen glimlach: „Mensen, ik zeg niet dat ik de gouden plak zal halen, maar bang voor de Japanners ben ik niet." Na enkele weken intensief trainen in de dojo van de Wassada-universiteit hoopt de op goud mikkende worstelaar zijn conditie zo op peil te hebben gebracht, dat hij in het reeds lang uitverkochte Budogan-stadion (,,'t hol van de leeuw", zegt Anton) zijn sterke Japanse riva len zal kunnen verslaan. Trainen en 22 boterhammen. Zaterdag 2 december 1961 is aan de suprematie van de Japanse judoka's op harde en spectaculaire wijze een eind gekomen De ruim 2 meter lange, ruim 200 pond wegende Anton Geesink („ik eet 22 boterhammen per dag"), die toen juist 27 jaar was geworden en sinds 1952 reeds Europa's sterkste judospecia list was, sloopte voor 5000 enthousiaste Fransen en een aantal door-het-dolle- heen geworden Nederlandse „fans" in Parijs met een serie beenbewegingen als mokerslagen de grondvesten onder de Ja panse judo-heerschappij weg. Hij over won eerst een Indonesiër, een Fransman en een Zuidslaviêr („eenvoudig scher- mutselingenwerk" zegt Anton) en toen de drie geweldenaren uit het land van de rijzende zon, Kaminaga, Koga en Sone. De keiharde Utrechtse atleet, die van matig betaald bouwvakker inmiddels succesvol eigenaar van een Utrechtse sportschool is geworden, was niet ge zwicht voor de geraffineerde tactiek van de Japanse ploegleider dr. Kano, die Kaminaga en Koga eerst in de arena had gebracht met de gedachte dat de reus Koji Sone tenslotte een kind aan hem zou hebben. Maar in het kille Stade Coubertin zat op die onvergetelijke za terdagavond een met armen en benen slaande Sone 30 seconden, die voor de Nederlandse toeschouwers uren toesche nen, gevangen in de „houdgreep" van Anton. Daarmee voltrok zich voor Japan een nationale ramp. 41 Titels. In het hol van de leeuw, temidden van duizenden krijsende en gillende Japanse judo-enthousiasten zal Anton Geesink straks de strijd moeten aanbinden met de grootmeesters uit 'swerelds judo- staat no. 1. Uiteraard is onze wereld kampioen belust om na zijn 20 Neder landse, zijn 20 Europese en zijn eerste wereldtitel nu ook het Olympische goud aan zijn indrukwekkende erelijst toe te voegen. Om dat te bereiken moest hij eerst het N.O.C. overtuigen van zijn amateursta- tus, waaraan mr. van Lier c.s. nogal twij felden Als judo-instructeur aan o.a. de Koninklijke Militaire Academie werd hij als prof beschouwd. Toen er een storm van nationale verontwaardiging opstak, besloot het N.O.C. hem alsnog af te vaar digen. Anton, die 's ochtends om half vijf op staat en om vijf uur al bezig is aan zijn eerste oefening, heeft zich duchtig op de olympische titelstrijd voorbereid. Deze zo mer is hij met enkele jongens van zijn sportschool een week of zes in Saint Maxime aan de Franse Riviéra geweest, waar hij intensief heeft geoefend, vooral op conditie. Als eerste. „Mijn conditie is uitstekend", zegt de Utrechtse judoreus en die conditie wil hij met alle geweld op peil houden. Daar om heeft hij toestemming gekregen om reeds eerder dan de andere olympische deelnemers naar Japan te vertrekken om daar alvast te acclimatiseren. Ongetwij feld krijgt Anton in Japan veel bekijks, EIKENLAAN 1 - SOEST - TELEF. 4685 want hij is daar net zo populair als in Nederland. De Jappen hopen vurig dat hun favorieten de Nederlandse kampioen zullen verslaan, maar zij hebben noch tans grote bewondering voor zijn capa citeiten. Anton hoopt vurig het gouden eremetaal in de wacht te kunnen slepen. „Daar heb ik heel veel voor over. Want natuur lijk moet ik me allerlei opofferingen ge troosten. Ik ben weken uit mijn gezin weg, kan niets aan mijn sportschool doen. Daaruit kunt u al afleiden hoeveel me er aan gelegen is." Zijn tegenstanders. Vier killers in kimono zullen trachten Anton de pas af te snijden op de weg naar een olympische zege. Eén van hen is de 27-jarige Kaminaga (110 kilo) die in parijs door onze favoriet werd versla gen. De drie anderen zijn Inokuma, 2ttktNPONDSL t VEMHCIPR SOESTERBERGSESTR.WEG 26 TEL 2982 Stone en de geduchte Akagutsji, die nog drie centimeter langer is dan Anton. De drie andere Nederlandse judoka's, de tweeling Peter en Jan Snijders en Gou weleeuw zijn ingedeeld in een andere pool, waar zij het vooral tegen de Rus sische cracks bijzonder zwaar zullen krijgen. Zij hopen zich geheel te geven en een eervol resultaat te behalen. Hun eventuele nederlaag zou door een gouden plak van Anton meer dan goedgemaakt worden. Zal de Utrechtse krachtpatser, die ook als worstelaar zijn mannetje staat, straks in „het hol van de leeuw" overeind blij ven? De japanners rillen bij de vreselijke gedaohte. En de Nederlandse sportwereld hoopt. Ter afsluiting van het seizoen 1964 vond zaterdagmiddag het diplomazwemmen in het Soester natuurbad plaats. De heer Van Capelleveen, chef van het bad verwelkomde mevr. Van As uit Amersfoort, die de Koniklijke Nederland se Zwembond vertegenwoordigde en de leerlingen en belangstellende ouders. Hij deelde mee dat het water ten gerieve van de kandidaten op 21 graden gebracht was, zodat het prettig zou zijn de proe ven af te leggen. Hij dankte het instruc tiepersoneel voor al de moeite en volhar ding en een hartelijk applaus was hun beloning. Er hadden zich 324 kandidaten opgege ven. Voor het diploma gewone zwem- proef Ahadden zich 198 kandidaten aangemeld. Er waren er 4 ziek, 1 werd afgewezen en 193 slaagden. Voor het di ploma geoefend zwemmer (B> meldden zich 71 kandidaten aan. Twee waren er ziek. Er werd niemand afgewezen. Voor het diploma C, het zwemvaardigheids- diploma 1, meldden zich 41 leerlingen aan. Niemand werd afgewezen, evenmin als voor het zwemvaardigheidsdiploma 2 (D), waarvoor zich 14 kandidaten aan gemeld hadden. Mevr. Van As toonde zich bijzonder te vreden met de kwaliteit van het zwem men en het opmerkelijk goede resultaat, dat zeker te danken is aan het feit dat iedere kandidaat in de afgelopen tijd proefgezwommen heeft. Er mocht slechts aan het diplomazwemmen deelgenomen worden als de proef goed afgelegd was. Deze maatregel heeft veel teleurstellin gen voorkomen. De meeste kandidaten waren kinderen, maar er bevonden zich ook enkele volwassenen onder hen die het diploma behaalden. De geslaagden zijn: Diploma A, zwemproef: Peter Kuypers, Barbara Ruitenbeek, Judith Kievits, Har- ma Beekink, Hanneke v. d. Berg, Mach- teld Zon, Hansje v. d. Valk, Bob v. d Kolk, Henk v. d. Ham, Ineke Willemars, Wim Hoogeboom, Tonnie Uyland, Teus Keizer, Hans Stork, Marja Keulers, Ria Veul, Sonja van Hees, Martin van Bar- neveld, Gea van Hees, Nelleke Vrakking, Joke Smit, Elly Kaats, Francisca Buss, Paula van Raayen, Francis Veul, Ronald Groenesteyn, Jaca.eline Buss, Jeanette Wiss, Co'tje Fraai, Ellen Okkerman, Ca- rel Gaaf, Margriet Grobben. Annelies van Velzen, Gerje v. d. Kolk, Joke Bolt, Femke Tiedema, Frans Schippes, Attie van Amerongen, Bram Gelderblom, Mar jan Klein, Elly Houdijk, Elly de Groot, Margaret Baars, Paula Balvers, Nelleke Adelaar, Marten v. d. Boom, Bote Buma, Dicky van Hees, Anke de Beer, Rayne van Raayen, Frieda van Barneveld, Henk van Barneveld, Marijke Molenaar, Barba ra Willemars, Tiny Wiersema, Boudewijn Molenaar, Peter Krikker, Hennie van Nimwegen, Elly Stalenhoef, Geurt Aal- bers, Gonneke Westerveld, Sjaanke van Asch, Rob Dirkes, Lia van Asch, Frits Spetter, Bauke v. d. Ley, Wim v. d. Ley, Ries v. d. Ley, Louis Raatjes, lbo Dörr, Ria Pronk, Nelly Woud, Han Vree ken, Liesbeth Hinderdael, Jacqueline Rei- merink, Wout den Hartog, Joost van Balkom, Diny Rietveld, Attie Elemans, Cathanna Meyer, Freddy Timmer, Corrie Kaats, Eddy v, d. Hoef, Loesje Kuyper, Barend de Wit, Cees van Nieuwenhui- zen, Hendrik van Boekei, Tiny v. d. Ploeg, Argo Tackema, Marjolein Radema ker, Reinier Radstok, Annemarie Okker man, v. d. Breemer, Dick van Raayen, Anneke Molenaar, Dicky Drenth, Gea van Duyl, Jos verruyt, Nic. Wassenaar, Hen- r.y van Doorn, Koen v. d. Wal, Marion Riemens, Els van Oostrum, Ineke Hooge veen. Hans v. d. Braak, Magda Dijkers, Elly van Rooyen, Ineke Reinsma, Evert- Jan Iedenburg, Cilia van Zanten, Mary Slob, Carla Drenth, Gerda van Kooy, Ina van Ginkel, Tonny Lankreijer, Fokke Tackema, Rudi Wyermans, Eric v. d. Burgh, Anja Detmers, Pieter de Beer, Jan Tervoert, Corry Hoogeveen, Dries IJzerman, Aart Vreineck Leyssius Menno de Jager. René Koper, Thea van Asch, Margriet Hollander, Gijs van Schaffe- laar, Lieke de Rond, Joke Loods, Martin Kievits, Anneke Stenford, Lettie van Vliet, Joke Wolfsen, Adriaan Hendrik Beijer, Marian Schouten, Aagje v. d. Hel, Hans Schippers, Femia Hoffman, Jan Willem van 't Klooster, Ria Roedelof. Rob Veenbrink, Otto van Tussenbroek, Gérard van Heusden, Joan Kraan, Loe- kie Heinsman, Els Beekman, Ria Wau- ters. Rob van Doorn, Elske Berkemeijer, Marry van Beckum, Marijke Hilhorst, Gertje de Beer, Loesje van Nieuwburg, Marleen Vreeswijk, Age Wijgmans, Ingrid Hassig, Guus Koehorst, Karen Hassig. Carla van Poppelen, Kees van den Ham, Ineke Riezebos, Joke van Dorp, Evelien Bangma, Lieke Buss, Linda Waterreus, „Ja maar, Nascar," zei Maartje verbou wereerd. „Ik moet toch weten hoe dik U bent, anders kan ik het jasje toch niet knippen." „Ja", beaamde Wiekebol. „U beval toch immers zelf, dat ik uw schoenen uit moest trekken". „Als het me zoveel moeite kost, heb ik er genoeg van, verstaan jullie me, schreeuwde Nas car kwaad, „dan knip je het jasje maar uit je hoofd." „Wees toch verstandig Nascar", probeerde Maartje weer, „dat kan ik toch niet. Dan zou het misschien veel te klein worden en wie krijgt er dan de schuld Maar laten we proberen u uit de stoel te dragen, dan is het zo ge beurd". „Zouden jullie dat kunnen?" Nacar keek bedenkelijk van Maartje naar Wiekebol, „laat dat maar aan mij over!" en voor Nascar besefte wat er ge beurde, duwde Wiekebol zo hard hij kon tegen de rugleuning, zodat de stoel sterk naar voren helde. O, wat had Wiekebol een schik, dat hij Nascar nu een poets kon bakken. Hij duwde en duwde uit alle macht zodat Nascar vol angst uit riep: „Hou op, hou op, o help ik val!" Andrea Koehof, Freddy Busch, Lorette Hilhorst, Annelies Hilhorst, Dirk Mol, Albertus v. d. Bedum, H. Bosboom, Wim Verhoeven, Willem Heek, Gerry West broek, H. van Dorp, E. Veerman, Jacobus v. d Heuvel, A. J. van Doorn, Ida van Es-Akkerman, Gijsbertha Rauch-Beijer, Aleida v. d. Hoed-Kok, Maria Butzelaar! C. E. de Bruin, Wilhelmina v. Dooremaal-' Engels, Wilhelmina v. d. Hoed-Hilhorst, Gerda Kaats, Margaretha de Bode, w! Dorst-Brouwer, Paula Tuinman. Diploma B, geoefend zwemmer: Ron Nij- huis, Jannetje Altena, Marja Kamphorst, Jannetje Meerveld, Geurt André Groene-' steijn, Dries Hermsen, Roel Hermsen, Cees van Tricht, Rita Bouma, Hans Felix, Corry Gaillard Kees Heystek, Evert Peet, Els Pasman, Jan Beekink! Simon Elzinga, Dieke Kastelijn, Arthur Lieuwen, Jan Willem Lieuwen, Evert Groenesteyn, Reinout Vogt, Els Bodewes, Bert de Wildt, Aalt Ploeg, Mieke v. d. Wijngaart, Marian van Os, Marga Ram- selaar, Marianne Meijering, Coby Gons, Johan v. d. Grift, Rob Veenbrink, Bert Hoogeveen, Ton Houdijk, Joke Houdijk, Marion van Asch, Kees Vet, Gert de Beer, Gerard de Jager, Gloria Smits, Gosje Wessel, Cor Epskamp, Bettie Schrieken, Ina de Bruin, Mieke de Haas, Heleentje Kamphorst, Wilma Beijen, Silvia Slim, Johan v. d. Hoed, Frans la Rose, Berna Strumpel, Joosje Herman, Piet Dijkema, Gert Egbers, Rob la Rose, Martin van Klooster, M. H. van Schrieken, Dick Ra ven, Rob Veenbrink, Rudi van Dijk, Ro nald Hendrik Groenesteijn, Ernst Weeda, Ronny van Dijk, Michiel van der Molen. Zwemvaardigheidsdiploma 1 (C): Anne marie v. d. Brink, Hennie Schrieken, Annemieke van Schaik, Dirk Broeckman, Ingrid van Schaik, Truus Vugts, Loesje Gemen, Hubert Wioherts, Fabienne Hel- lendoorn, Lieneke Dekker, Ank van Buu- ren, Gerard Dazelaar, Gertruud Karwoc- zik, Ronald Smulders, Olivier ten Berge, Ton Breevaart, Vera Ippel, Bob Verhoeve, Rob Nijhuis, Koos Wijnmalen, Ineke v. d Molen, Loes van Steen, Gea de Beer, Henk Benne, John van Velzen, A. Wolf sen, Cisca Wiss, Margareth van Doorn, Henk Wijnmalen, Fred van Dijk, Helma Steenbakkers, Dick Starink, Joke Stee ver, Roel Waterreus, Anneke v. d. Linden, Joke de Haan, Ida Bolt, Hans Stroink, Ria Starink, Ria Kroope, Ria Dorrestein Zwemvaardigheidsdiploma 2 (D): Piet de Haan, Marijke Zaalberg, Nel van Leeu wen, Marjan Smit, Tine Thie, Josien Oranje, Donald Geval, Koert Geval, An na Gerarda Jak, Peter Verlinder, Nico v. d. Berg, Nora van Dijk, Theo Broeck man, Janny Samsom. Adrie van Leijenhorst, Juleke Dorrestein, Ada Goede, Jeanette Thie, Ellen Hinder dael, José Bodewes. GEBOREN: Richardus Simon Adrianus. zoon van A. H. de Groot en L. A. van Diepen, Koninginnelaan 125. Niels Pe ter Jurriën, zoon van J. W. M. T. S. J. v. Rees en H. M. J. Jongerius, Plasweg 6. Gerrit, zoon van G. van den Bosch en M. Gerritsen, Beukenlaan 86. Mo- nica Louise, dochter van J. A. M. van der Ploeg en H. A. Rijke, Baarn, Zand- voortweg 191. Antoinette Elisabeth Maria, dochter van P. T. Kuijper en E. M. A Vendrig, Kerkpad N.Z. 37. Linda Maria, dochter van W. N. Berkhof en S. A M. Anslijn, Koningsweg 17. Adolf Gustaaf, zoon van A. G. Dekking en A. Boom, Gallenkamp Pelsweg 18. Johan- nes Simon Cornelis, zoon van H. Kra mer en C. H. Visscher, Nieuweweg 87. Ronald Erwin, zoon van R. H. van Da len en C. T. Bruijne Eigendomweg 32. Helena Maria, dochter van P. W. Dijk man en W. Ch. Oung, Korte Hartweg 10. Rikke Richard, zoon van P. R. Brou wer en A. E. ten Kulve, Lange Brink- weg 53. Gijsbertus Hendrikus, zoon van H. G. Hilhorst en E. B. van Dijk, van Goyenlaan 152. ONDERTROUWD: Johan Kuus, Korte Brinkweg 30 en Henny van den Berg Duinweg 9. Gerardus Jozef van Gent, Cumulusweg 29, De Bilt en Anna Maria Nicolina van Beusekom, Van Lenneplaan 21. GEHUWD: Johannes van Rouwendaal, Laanstraat 46 en Alida Berendina Maai ke de Jager, Steenhoffstraat 57. Wij nand Gerrit Hidde Brink, Amersfoortse- straat 14 en Elisabeth van Essen, Buys Ballotlaan 39. Theodorus Antonius Sukkel, Van Maarenstraat 17 en Johanna Frederika Maria Merts, Generaal Winkel manstraat 90. Dlr. H. W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie, Transport. (Rouwkamer). OVERLEDEN: Martinus Johannes Ben- der, 77 jaar, echtgenoot van J. Voogd, Van de Veldeplantsoen 1. Nicolas Obrezkoff, 54 jaar, Leusderweg 86, Amersfoort. Jan Hendrik Wessel, 67 jaar, echtgenoot van C. S. Heaviside, Schoutenkampweg 80. Cornelis Re- nooij, 51 jaar, echtgenoot van A. J. Schrama. Da Costalaan 11. Johann Heinrich Döbken, 81 jaar, echtgenoot van J. A. Mulder, Park Vredehof 14. An tonius Kuijvenhoven, 56 jaar, echtgenoot van G. van de Munt, Hobbemalaan 4. Jacobus Hoek, 66 jaar, echtgenoot van S. A. van Dalen, Lange Brinkweg 35d. Geertruida Alida Holscher, 71 jaar, we duwe van J. W. Jagers, Van Straelenlaan 22.

Soester Courant | 1964 | | pagina 6