prijs 38,5° GROTE, NIEUWE COLLECTIE Wat een lust voor het oog is de nieuwe col lectie pullovers, truien en herenvesten met het betrouwbare Bonesta-etiketWij hebben deze prachtige collectie zojuist ontvangen, en no digen U daarom graag uit om onze zaak te bezoeken. Dan kunt U voor Uzelf zien hoe bij zonder fraai de najaarscollectie 1964 is. Bij een bezoek aan onze zaak zult U nog iets ontdekken: de prijzen zijn uitermate redelijk. Dat is natuurlijk heel gemakkelijk te "zeggen". Om U echter het bewijs nu reeds te leveren, hebben wij in deze folder een aantal modellen in kleur opgenomen. Wilt U zeker zijn van kwaliteit, van grote keuzeen van redelijke prij zen, kom dan naar onze speciaalzaak. Door nauwe samenwerking met andere speci aalzaken in Nederland die doelbewust uitgaan van het kwaliteitsprincipe, zijn wij erin geslaagd enerzijds een veel grotere collectie te krijgen, en anderzijds veel gunstiger prijzen voor U te bedingen. SPORTPULLOVER Prachtige, wollen sportpullover in beschaafd, twee kleurig ruitdessin. De "Eiger" is een meesterstukje van breitechniek. Dit is niet alleen zichtbaar, maar ook voelbaar bij het dragen. De enorme soepelheid maakt deze pullover tot het meest ideale kledingstuk. PULLOVER prijs 33,75 Een pullover, die echt een gevoel van behaaglijkheid geeft. Uit de beste wolsoorten, "fully fashioned" (geminderd) gebreid, en door speciale nabewerkingen krimpvrij en pluisvrij gemaakt. Voorzien van het Bonesta-kwaliteitsetiket, dus extra betrouwbaar.

Soester Courant | 1964 | | pagina 17