MADRID, Martes 17 Noviembre de 1964 4 Paginas EL MINISTRO de SANTO NICOLAS PUBLICAS VERRASSINGSKRANT UIT SINTERKLAZENLAND Zaterdag a.s. feestelijke intocht van St. Nicolaas Let op het nummer van deze krant. Het geeft U een kans op aantrekkelijke prijzen!!! VRIJ VERTAALD DOOR DE WINKELIERSVERENIGING „SOEST" Morgen krijgen al uw aankopen extra waarde door een grotere bonnen-aktie dan ooit tevoren sSitit Zie voor uw nummer pagina vier. Zaterdag 21 november Madrid, november 1964 Mijn Beste Brave Soester Mensen 't Is u/eer Uw tijd om te gaan wensen Dat heimelijke verlangens in vervulling gaan En geen schoentje leeg zal blijven staan Het zal U daarom wel zeer verblijden Dat wij weer door de straten komen rijden En heus, Mijn Pieten zullen hem raken Een lawine van cadeaux rolt over de daken De Soester winkels, groot en klein Zullen wij bevoorraden bij dit festijn En wat of er ook prijkt op de verlanglijst Qewis dat Piet het in een etalage aanwijst Morgen reeds begin ik in te kopen Cadeaux en lekkers bij grote hopen Maak ons snel Uw wensen openbaar De rest maakt Sint dan voor elkaar Als wederdienst zal het mij echt bekoren Een groots welkom van U te mogen horen Daarom a.s. zaterdag allemaal uit huis Tot ziens, om twee uur bij het Gemeentehuis INFORMACION Vanaf woensdag 18 november tot en met zaterdag 5 december a.s. wordt bij IEDE RE gulden aankoop één Sint Nlcolaasbon verstrekt. Met deze bonnen kunt U deelnemen aan één der vier op de blnnenpagtna's ver melde acties. Wij geloven, dat hiermede bereikt wordt, dat de kinderen nauwer in de St. Nico- laas-sfeer betrokken zullen worden en zouden het zeer op prijs stellen als de ouders mee willen helpen om de daarin bepaalde leeftijdsgroepen nauwkeurig aan te houden. Kopers die hun bonnen niet voor één van de feestelijke activiteiten willen benutten, kunnen als vanouds meedingen naar aantrekkelijke prijzen, die nu niet meer uit waardebonnen zullen bestaan. Elke trekkingsavond wordt hetzelfde prij zenpakket uitgeloot. Hierdoor wordt voor komen dat de bonnen tot de laatste trekking vastgehouden worden, waardoor een relatief kleinere kans op een prijs wordt tegengegaan. Wij wijzen er nogmaals nadrukkelijk op. dat de bonnen los van elkaar en stuk voor stuk voorzien van naam en adres in de bussen dienen te worden gedaan. Wij vertrouwen hiermede aan vele wen sen te hebben voldaan en wensen U al len een sfeervolle St. Nicolaasavond toe, Ondanks de enorme drukte, welke deze tijd van het jaar voor de hoogbejaarde bisschop altijd meebrengt, heeft de Win keliers Vereniging „Soest" Sint Nicolaas wederom bereid gevonden zijn traditio nele intocht te houden. hoopt de Sint weer, als van ouds, de gehele Soester jeugd en ouderen langs de route door de gemeente Soest te mogen begroeten. Tesamen met een aantal van zijn meest ervaren Pleten zal Sint Nicolaas te paard in Soest arriveren. Om 13.45 uur zal zijn tocht door Soest aanvangen op de Koninginnelaan (Eiken horst), Vooraf gegaan door het befaamde Jachthoorn- en Tamboerskorps „Brons- werk" zullen de Sint en zijn bereden Pieten zich via de Rijksweg naar het Raadhuis begegeven, alwaar het gemeen tebestuur de Goed Heiligman en zijn ge volg welkom zal heten in Soest. Daar Sint Nicolaas zeer veel belangstel ling verwacht voor deze officiële begroe ting, heeft hij een aantal speciaal daar voor opgeleide Pieten opdracht gegeven om toezicht te houden op de jeugd, hen van versnaperingen te voorzien en vlag getjes uit te delen, zodat zij op beslist feestelijke wijze de Sint welkom kunnen heten. Gedurende de tijd dat de jeugd op de Sint moet wachten, worden er Sint Nicolaasliedjes gespeeld en er wordt van zelfsprekend op gerekend, dat er uit vol le borst zal worden meegezongen. Nadat Sint Nicolaas de Soester jeugd heeft toegesproken zal de Sint zijn tocht vervolgen naar het busstation in Soest-Z. Hier neemt onze eigen trouwe P.V O. de muzikale begeleiding over en gaat de Sint in tegenstelling met vroeger zijn tocht vla de Ossendamweg voortzetten. Nieuweweg, Beukenlaan, Laanstraat en Beckeringhstraat zien de Sint passeren alvorens hij Soest weer verlaat. Voor lang zal dit afscheid echter niet zijn, want bij een viertal Sint Nicolaas-voorstellin- gen voor de kleintjes, alsmede op het Sint Nicolaasbal, hoopt de Sint persoon lijk aanwezig te zijn. Meer hierover kunt U lezen op pagina 2 van dit extra Sint Nicolaasblad.

Soester Courant | 1964 | | pagina 7