Non-stop winkelen in de S-markt WEEKE EEN LU Krenter tafelma VRUCHT Donderdagmorgen 10 uur feestelijke opening van een grote moderne S-marktaan de Van OPENINGSVOORDELEN dat is dus maar f 12.50 sparen! WIE EN WAT IS SIMON 0E WIT De vlaggen uit! Ook Soest heeft nu de moderne superwinkel waar het recht op heeft. De S-markt van Simon de Wit aan de Van Weedestraat opent de deuren op donderdag 14 januari 's morgens om 10 uur. Modern van opzet met bijzonder ruime looppaden, zodat u ongestoord uw boodschappen kunt doen en uw volle aandacht kunt schenken aan de vele artikelen, die er te kust en te keur voor u zijn uitgestald. Met deze "droomwinker, waarin slager, bakker, groenteman en kruide nier onder één dak verenigd zij n, toont Simon de Wit de geest van deze tij d te verstaan. Simon de Wit-spaar systeem Maar u kunt nog meer sparen SITUATIE Vers vlees PRACHTIGE donde aankoop van te met een pakje FORS per stuk 59 het tweede voor Hl doorre IMON PALE13 SOtSTDUK Voordelen zult u altijd volop in de S-markt aantreffen, maar ter gelegenheid van de opening worden er nog meer feeste lijke attracties verbonden aan het kennismakingsbezoek. Zo zullen bijvoorbeeld alle klanten op donderdag, vrijdag en zaterdag.die voor minstens f 10.- aan boodschappen besteden, fijn worden getracteerd. Daarover kunt u meer lezen op de pagina hiernaast. ALLES BIJ DE HAND Het allerbeste vlees koopt u In de S-markt. Want Simon de Wit beeft de eerste keuze uit het best geselecteerde Hollandse exportvlees. Modern-hygiënisch wordt het in een voortdurend gekoelde staat verzorgd, voordat u het in uw boodschappen- mandje meeneemt. In een enorme witbetegelde afdeling vers vlees, waar zowel m de zomer, als in de winter een konstante koel- temperatuur heerst, worden de heer lijkste lapjes rund- en varkensvlees door gediplomeerde slagers gereed gemaakt. Zonder dat het vlees zelfs ook maar een moment wordt aangeraakt, zorgen rappe meisjes handen er voor, dat het luchtdicht in doorzichtig Cellofaan verpakt en duidelijk geprijsd wordt. En als het in de gekoelde vitrines uitgestald ligt, dan ziet u onmiddellijk wat u koopt en hoeveel het kost. Dè.t is nu juist zo prettig in een S-markt. U kunt het vlees rustig bekijken. Een minder mooie kant dan u ziet is er bij Simon de Wit niet. Ook voor fijne vleeswaren kunt u in de S- markt terecht. U vindt er de groot- ste sortering. En zo voor het pakken Op de foto hebt u een voorbeeld van een ,,vers-vlees"-etiket. Duidelijker kan het niet: soort vlees, prijs per kilogram (per ons dus het tiende deel), gewicht en de prijs van het betreffende stuk vlees. Voor een alledaagse prijs altijd vlees op z'n zondags zeer sterke en luxueuse uitvoering met ritssluiting en slot en van handig zijvak. Verkrijgbaar tegen inlevering speciale spaarkaart met 125 spaarzegels a 10 cent. Dit zijn de 5 voordelen.die de ..Vers Vlees"-afdeling u biedt: 1. Zonder verplichting tot kopen kunt u alle soorten vlees bekijken. 2. Het vlees wordt voortdurend gekoeld en is hygiënisch bewerkt en verpakt. 3. U ziet hoeveel het netto weegt en welk bedrag u er voor betaalt. 4. Door de enorme sortering heeft u een ruime keuze. 5. Simon de Wit garandeert u: versheid, kwaliteit en netto-ge wicht van elk pakje vlees. ~(£)melk smaakt vers als dagmelk, wekenlang houdbaar, neem dus gerust voor een week tegelijk in huis. Dat spaart u heel wat moeite. .w INTRODUKTIEPRIJS PER HALF LITER PAK NOG TIJDELIJK VAN 35 VOOR 30 In het kort nog even wat u reeds eerder uit de krant hebt kunnen vernemen:, Simon de Wit - één van de (drie) bekendste grootwinkel bedrijven van Nederland - is gespecialiseerd in alles wat met levensmiddelen te ma ken heeft: kruidenierswaren, vers vlees, groenten en fruit, zuivelartikelen, comestibles en delicatessen, vers brood en koekjes. Maar behalve deze artikelen zult u in de nieuwe S-markt ook nog vele andere artikelen aantreffen. die min of meer van huishou delijke aard zijn. Allemaal artikelen van prima kwali teit en te koop tegen aan trekkelijke prijzen. Naast de artikelen, die met trots het Simon de Wit-merk dragen, ook praktisch het volledige assortiment bekende merk artikelen. Daarom is er bij Simon de Wit altijd zo'n enorme keuze en wordt nooit een bepaalde soort of merk aan u opgedrongen. U kiest zelf uit, waar u zin in hebt. Brood en Banket Tweemaal per dag wordt er in de S-markt knappend-vers brood - zó van de bakker - aangevoerd. U vindt bij ons een ruime sortering: wit brood. bruin brood, zoals TARVO, krentenbrood en verder veredeld ..weekendbrood". Ook allerlei soor ten luxe broodjes, zoals kadetjes, puntjes, zachte gevlochten brood jes, harde broodjes, krentenbollen, kofflebroodjes ed. Voorts: specia- lité's, zoals Deventer koek. vruch tenbrood. suikerbrood, gember- brood, Oberlander. Paderborner. Buttermilchbrot en natuurlijk heer lijk gebak. Baby- en kleutervoeding en al wat daarbij komt! Ook de allerjongste generatie komt in de S-markt volledig aan zijn trek ken. Grote ruimte is er gereserveerd voor babyvoeding. U vindt er alle bekende merken, zoals Nutricia. Heinz. Liga. Molenaar, Carvan Ce- vitam, enz. Ook voor zuigflessen en babybroekjes kunt u in de S- markt terecht. Kaas om van te smullen En natuurlijk kunt u in de S-markt altijd terecht voor bekende Hol landse kaassoorten, want niet voor niets is Simon de Wit zuivelspecia- list, sinds 1864! Al sedert eeuwen is kaas één van de heerlijkste deli catessen: de Fransen, kaasfijn proevers bij uitnemendheid, beslui ten elke goede maaltijd nog steeds met bijvoorbeeld een stukje Ca membert, Gruyère of Roquefort. Als u het ook eens wilt proberen, komt u dan eens naar onze kaas stand. U vindt er ook Zwitserse hamkaas en Salamikaas. En kent u al die nieuwe Kernhemse kaas? En ach, nee, komt u eerst maar eens kijken. Hmmm heerlijk! Grote keuze in kruidenierswaren De Nederlandse huisvrouw verkiest zelfbediening, omdat het winkelen dan lekker vlug gaat en omdat het prettig is om te zien uit hoeveel waren je kunt kiezen. Neem nu de afdeling kruidenierswaren van de S-markt: waar vindt u zo'n groot kruideniers-assortiment van meer dan 1500 artikelen? Bovendien zult u merken.dat u in de S-markt van Simon de Wit voor minder geld uw boodschappentas voller krijgt met allerlei voortreffelijke waren. Fijnste groenten, mooiste fruit Vele klanten zullen over deze afde ling enthousiast zijn. Een een voudig voorbeeld van service: de aardappels staan al verpakt uitge stald in stevige plastic zakken op u te wachten. In onze groente-be werkingsafdeling worden uw groen ten op de meest moderne wijze ge sneden engewassen door vakmensen. Verder uiterst hygiënisch verpakt Wij twijfelen er daarom ook niet aan. dat de groenten van Simon de Wit de weg zullen vinden naar de vele huisgezinnen. Kom eens vlug met de afdeling groenten en fruit ken nismaken. De merkartikelen bij Simon de Wit Natuurlijk verkoopt Simon de Wit naast zijn eigen kwaliteitsproduk- ten ook de artikelen van bekende merken. Om even de belangrijkste te noemen: De Betuwe, Bussink, Cadum, Calvé, Camay, Castella. Colgate, Conimex, Del Monte, Dreft, Droste. Duyvis, Edet, De Heer, Honig. Van Houten, Maggi, Kellog's, Knorr, Dr. Oetker, Omo. Prodent, Sunil. Tack, Unox, Verkade Klinkende namen, net als Simon de Wit. Chocolaterie en Suikerwerken Denkt u maar niet. dat er in de S- markt geen rekening is gehouden met snoeplustigen: vooral de kinde ren zullen er hun hart op kunnen halen. U vindt er een keurcollectie fijne chocolaterie, waaronder de bekende merken, zoals Droste. De Heer. Verkade. Natuurlijk is er ook een uitgebreide keuze in de populai re soorten snoep, waaronder rollen, repen en drop. Voor diabetici is suikervrij snoepgoed verkrijgbaar. En dat is nog niet alles Bij elke bestede gulden aan bood schappen kunt u - dus geen ver plichtingen - een SdW-spaarzegel kopen 10 cent. Als u zo een spaar boekje van f 50.- vol hebt gespaard, krijgt u bij inwisseling (eenvoudig weg aan de kassa van iedere Simon de Wit-winkel mogelijk) direct f 60.- uitbetaald in klinkende munt! Dat is maar liefst f 10.- extra winst op wat u in een omme zien spaarde. Daar hebt u wat aan Vele praktische huisvrouwen ko pen en sparen hierom met veel plezier bij Simon de Wit. Trouwens met volle spaarzegel- boekjes kunt u altijd in het bezit komen van nuttige gebruiksarti kelen. voor prijzen ver beneden de vergelijkbare winkelwaarde. De speciale Spaar- en Vergaar-cata logus staat er vol mee. Vanaf dc eerste openingsdag - 14 januari - ligt er een map met volledige in formaties voor elke klant klaar aan de kassa's van de Soester S-markt van Simon de Wit. Waardepunten bij Simon de Wit- koffie en -thee voor gratis kop-en- of contant geld. Op elke koffie- en theeverpakking van Simon de Wit bevinden zich waardepunten. Naar eigen verkiezing kunt u die sparen voor: 6 fraaie aardewerk kop-en-schotels voor 400 punten oi 6 Beiers porseleinen kop-en- schotels voor 720 punten. Ook kunt u een spaarkaart met 400 of 720 punten verzilveren voor res pectievelijk f4.- of f 7.20 contant geld. Als u dat laatste verkiest wordt het koffie- en theedrinken een stuk voordeliger: op elke SdW-koffieverpakking zitten 10 waardepunten en op elke SdW- theeverpakking 5 punten. Spaar kaarten voor deze waardepunten aan de kassa! Het wordt bijna te veel om op te noemen wat er allemaal te koop is in de S-markt van Simon de Wit. In het kort noemen wij nog een aantal artikel-groepen, die beslist uw belangstelling verdienen: siga ren, sigaretten, shag, pijptabak in zeer ruime keuze. Grammofoon platen, zowel in het populaire als klassieke repertoire en niet alleen 45-toerenplaatjes. Dameskousen ..Romance", de sterke wandelkou sen met of zonder naad, maar ook de ragfijnste, laddervrije kristal- nylons. in alle gangbare maten en in verschillende prijsklassen. De allerfijnste comestibles We noemen even: John West irode zalm), Princess Lobster (kreeft) Seelachs, Escargots tslakken uit de Franse wijngaarden), originele Chinese stemgember, sausen voor de Franse keuken, inktvis en olij ven. Groot diepvries-assortiment Kippen, mals en braadklaar. worden er in de afdeling diepvries" op een temperatuur van -19 °C bewaard. Maar ook wild, konijn en gevogelte, zoals kalkoen, etc., heerlijke vis. groenten en fruit. Ongeacht het seizoen, waar u ook trek in hebt. het ligt voor u klaar in de S-markt RECLAME-AANBIEDING: Als openingsattracl Bij uw aankopen in deze

Soester Courant | 1965 | | pagina 6