CASSETTES KG v.v.v. LSGSMAAT Vierde garage Gebr. v. Kooy-Soest n.v. geopend De nieuwe belastingwetten Koningin Tineke VLËES^ in Zilver, Keltum Pleet of Keltum Edelstaal naar OLMA (Mdgoecu nieuws. MET RAAD EN DAAD VERHUUR 25 KORTING J. C, Brouwer en Zn. "lever Een betrouwbaar horloge Ga noabS PUKER De positie van de jonge Soester boer Vermogenslasten reeds lichter 7"\ *Scl\eemalzer Johnny Lion bij Boltini Drinkwater voor superonren- dabele gebieden Soest Bussum Hilversum KOOPJES EIEREN Poederkoffie, Margarine, Roomboter Koffie Spinazie Tuinerwten Erwten-Wort. SPEK kilo 100 Karbonade VOLOP "GEHAKT, VARKENS KUIKENS, Rundvlees 500 gram 148 Vleeswaren 89 59 Voor Z4C.M0UR11: AMERSFOORT Het zag er vorig jaar naar uit dat aan de spectaculaire ontwikkeling van Auto mobielbedrijf Gebr. Van Kooy-Soest N.V voorlopig een einde gekomen was met de opening van een igrote garage aan de Soesterbergsestraat. Vestigingen in Soest, Baarn en Naar den stonden Volkswagen- en Mercedesbeziitters in wijde omtrek ter beschikking. De ontwikkeling ging echter door en eergisteren is een igrote garage geopend aan de Lage Naarderweg te Hilversum ten dienste van de velen die in Hilver sum en omgeving Mercedes rijden. Onder grote belangstelling werd woens dagmiddag door locoburgemeester mr J P A. A. Lens de opening van deze garage verricht. Hij deed dit door het starten van de nieuwste Mercedes, model 60, die het lieve sommetje van 78.000, t achtenzeventigduizend gulden) kost. Door deze handeling ging een lichtbak branden, waarop het wapen van Hilver sum en het embleem van Mercedes ver enigd zijn. Deze 'lichtreclame werd ver vaardigd door leerlingen van de techni sche school, buren van de nieuwe gara ge. c 2 jaar verzekerd tegen verlies en diefstal. Dealer voor Soest TEL.2982 50ESTERBERG5t5TR.26 De vele belangstellenden - ook uit Soest - werden verwelkomd door de heer J. van Kooij, die het woord gaf aan mr. Lerts. Deze verontschuldigde burgemeester Boot die niet aanwezig kon zijn. Hilversum is gelukkig met deze nieuwe vestiging, want verhoudingsgewijs heeft de radio- stad de grootste autodichtheid van ons land en onder de vele autorijders zijn heel wat Mercedes bezitters. De heer Lens sprak de wens uit dat de Mercedes door middel van Van Kooij N.V. nog meer service kan bieden dan voorbeen- De heer Hortsman sprak namens de AGAM, importrice van de Mercedes. Hij vond het prettig dat de N V. van Kooij een bedrijf in Hilversum opende en dat er geen sprake was van een nieuwe dealer, van wie men zich zou moeten afvragen of hij zou kunnen voldoen aan Vacantie! Lang van te voren zijn we al aan het spelen met fantasieën over de mooiste tijd van het jaar: de heerlijke vacantie tijd! We zien onszelf dwalen door bossen of luieren aan zee, of rondtrekkend door onbekende streken- De een heeft heel andere verlangens dan de ander, maar om u eens een sug-_ gestie te geven: maak het uzelf in uw vacantie niet te moeilijk, laat u verzor gen, laat u rijden, laat u varen, laat het goede naar u toekomen en span uzelf er niet te veel voor in, want u heeft va cantie om op een gemakkelijke en pret tige manier te genieten. Dat wij ieder jaar ons best doen u via enkele rels- bureaux in uw plannen tegemoet te ko men, zal u wel bekend zijn Ook voor dit jaar staat er weer veel op het program ma. Jammer genoeg zijn nog niet alle folders en boekjes hierover binnengekomen, maar met de Rijnreisjes zijn we klaar. Rederij Den Herder, die deze reizen op Rijn en Moezel zo aantrekkelijk weet te organi seren biedt u ook dit jaar weer de gele genheid deze romantische streek varend te bezoeken. Er is zelfs iets nieuws. Vorige jaren was het alleen een zeven-daagse reis, die men kon bespreken. Dit jaar heeft men de keuze tussen twee mogelijkheden. Er is een 8-daagse reis en een 10-d'aagse reis. Zij, clie het aardige boekje hierover eens willen inzien, zijn hartelijk welkom op ons kantoor. Het m.s Gelre, waarop u de reis maakt, heeft 26 passagiershutten, waarvan een tiental dekhutten met grote ramen. Bo ven op het schip bevindt zich het pro menade-zonnedek met gemakkelijke ter rasstoelen U kunt daar heerlijk luieren en 's morgens genieten van uw kopje koffie, 's middags van uw kopje thee. Net als thuis dus, al varend op de Rijn, die indrukwekkende rivier of op de vrien delijke. verrassende Moezel. Wacht u niet te lang met bespreken' Vooral in de bouwvakvacantie zijn deze reisjes geliefd. dc hoge eisen die de Mercedes aan dea lers moet stellen om de cliënt tot tevre denheid te stemmen. De N V. van Kooij heeft allanig bewezen ruimschoots te voldoen aan deze eisen. Opnieuw is dat bewijs geleverd m de Hilversumse garage, waar de modernste meet- en testapparatuur 'ten dienste van de Mercedesbezitters aanwezig is. De heer Horstman wenste dan ook niet alleen de heren Van Kooij en hun familieleden geluk maar ook de Hilversumse autobe zitters. Nog enkede sprekers voerden het woord en onder hen de oudste cliënt, die al tien auto's van automobielbedrijf Van Kooij betrok en zich uiterst tevreden toonde Tenslotte sprak de heer* J van Kooij een dankwoord tot aillen die betrokken waren bij de vestiging van het nieuwe bedrijf en de geslaagde opening Die opkomst van Automobielbedrijf Van Kooij-Soest N V is inderdaad spectacu lair geweest Het begon m 1929, toen de heer H. van Kooij de basis legde met de vestiging van een miniatuurbedrij f in een houten gebouwtje van 50 m2 vloeroppervlakte. Het pronkstuk van zijn bedrijf was een oude Renault, die dienst deed als taxi. In 1931 werd een stenen garage gebouwd met een oppervlakte van 200 m2 Nieuwe uitbreiding in 1946 wat de vloeropper vlakte betreft, maar ook aan andere uit breiding werd gedacht en in 1948 was er sprake van een firma met de broers Henk, Aart en Gerrit van Kooij. De beide laatste firmanten zijn tnmaddels overle den. Vertegenwoordigingen van Volkswagen en Mercedes-Benz deden de klantenkring bijzonder groot worden Op 19 mei 1951 werd een nieuw bedrijf aan de Soester bergsestraat geopend, in 1952 kwam er een vestiging in Baarn bij In 1957 over leed firmant Gerrit van Kooij en Jan van Kooij Gzn trad tot het bedrijf toe. In april 1962 werd een modem bedrijf in Naarden geopend. Inmiddels was odk de zoon van de stichter tot het bedrijf toegetreden. In 1963 werd een meuwe Volkswagen- garage in Soest geopend en thans heeft Hilversum een Mercedesgarage, die een grote aanwinst is voor de N V., maar ook voor de stad Hilversum en de vele Mercedesbezitters die daar wonen. De positie van de jonge Soester boer is niet rooskleurig. Dat was al bekend, maar dat is dinsdagavond nog eens goed tot uitdrukking gekomen tijdens een bij eenkomst in De Gouden Ploeg van de afdeling Soest van de Jonge Boeren- en Tuinders Bond. Daar sprak P v. d Breerner, directeur van de Coöperatieve landbouw vereniging over deze 'positie, die sterk beïnvloed wordt dioor het feit dat nog steeds niet bekend is of er een nieuwe rijksweg door de polder tussen de Lange Brinkweg en de spoorlijn Amers foort-Amsterdam komt en wanneer die er komt als tot aanleg besloten wordt. Deze onzekerheid houdt de ontwatering en de ruilverkaveling tegen en dat kan nog wel jaren zo bhjven. Tijdens deze bijeenkomst werd de heer G Hilhorst tot voorzatter van de afde ling gekozen als opvolger van de heer P v. d. Hengel, die in het huwelijk treedt en de gelederen van de Soester Jonge boeren verlaat om zach bij de A.B T B aan te sluiten. Er werd meegedeeld dat de heer C Log- tenstein lid van het kringbestuur ge worden is Hij zal met de heer G. Hil horst deelnemen aan een studieweekend te Hoogland dat op 5, 6 en 7 februari gehouden wordt. Zes leden van de J B T B Soest nemen deel aan het kaaxt- coneours van de 'kring op 12 en 19 fe bruari. De heer Van den Breemer besprak de positie vap de boer in het verleden, het heden en de toekomst. Voorheen was Soest ongeveer verdeeld m een derde agrarisch gebied, een derde bebouwd en een derde woeste grond. Deze woeste grond hebben we steeds meer voor re creatie doeleinden nodig, zodat het ge bruik van grond voor de bouw ten koste van het agrarisch gebied gaat. Dat bleek op de noordelijke Eng en dat zal straks in het Soesterveen en op de zuidelijke Eng blijken. De polder biedt nog altijd goede moge lijkheden. maar dan is voortvarendheid geboden, want ruilverkaveling en ontwa tering wachten op het besluit ten aan zien van de nieuwe rijksweg. Als bekend is hoe deze weg zal lopen dan kan de boer zich mentaal voorbereiden op een ruilverkaveling die enige tientallen agra riërs een behoorlijk bestaan kan bieden. Zolang er niets bekend is staat het er niet zo best voor en dit geldt in het bijzonder voor de jonge boer Na de korte inleiding van de heer Van den Breemer werd gediscussieerd. Al een aantal Jaren wordt er telkens weer druk op de regering uitgeoefend om toch de verouderde vermogensbelasting maar te laten verdwijnen. Argumenten hiervoor zijn dan o.a. dat het bestaan van de vermogensbelasting de vorming van vermogen afremt en dat bij de be staande sterke progressie in de tarieven van de inkomstenbelasting de extra hef flng op vermogen best kan vervallen Dit laatste argument ls beslist niet zwak en de regering had reeds voorgesteld om een derde van de vermogensbelasting als aftrekpost te erkennen voor de in komstenbelasting om de zeer zware druk op de hoge inkomens te verlichten en het bestaan van de vermogensbelasting nog te rekken. PHILIPS SPECIAALZAAK Van Weedestraat 72 - Tel. 2792 AUTOVERHUUR IfW VI» fririn f N.V. Eemneaserweg 22, Baarn. tel.: 0 2954-3100 (b.g.g.4344J Dinsdagavond zijn vele Soester ingeze tenen en persvertegenwoordigers de gast geweest bij Toni Boltand in zijn winterre- sidentie te Soesterberg, waar het laat ste Nederlandse circus zich voorbereidt op de zomertournee die over twee maan den begint. Van het programma, kon nog slechts bekend gemaakt worden dat Johnny Lion en zijn Jumping Jewels voor 200.000,geëngageerd zijn nadat Anton Geesink een aanbod van f 100.000,afgeslagen heeft. De fanclub Tom Boltiirm, een initiatief van Utrechtse studenten, doet het uit stekend. Ben inzameling ten bate van het circus deed het even goed en bij bet begin van het seizoen zal aan de heer Boltini een Sikorski-helacapter worden aangeboden. Met deze wentelwiek zullen de m as ben van zijn circus overeind gezet worden en dit zal ongetwijfeld een spec taculair gezicht voor het publiek zijn. Uit het fonds drinkwatervoorziening su- peronrendabele gebieden worden bij dragen ter beschikking gesteld voor aan sluitingen op het waterleidingnet in deze gebieden. Belanghebbenden moeten ge middeld 400,per aansluiting betalen en in onze gemeente variëren deze be dragen van 300, tot 600,per aansluiting. De bijdragen voor het fonds kosten de gemeente 3 cent per inwoner plus 10, voor elk in de gemeente gelegen super- cnrenóabel perceel per jaar. Deze bij drage is. verschuldigd gedurende de j aren 1961 tct en met 1965 Naast deze kosten moet de gemeente de kosten voor het maken van bramdkranen voor haar re kening nemen. De waterleidingmaatschappij heeft een plan ingezonden voor de aansluiting van de percelen De Zoom 1 en De Zoom 7. De belanghebbenden hebben toegezegd de verschuldigde bedragen in de gemeen tekas te zullen storten. Het college van B en W. heeft de raad verzocht een bedrag van f 800,plus 1929,74 plus 6828,(ten behoeve van de te maiken brandkranen) ter be schikking te stellen van de percelen in de begroting. Aan het rijk zal ver zocht worden 55 van dit bedrag te betalen, nadat de bijdragen van de be langhebbenden afgetrokken zijn. ONDERTITELS FILM. Kunt u mij vertellen hoe ze de ondertitels op buiten landse films aanbrengen? Staat er op een bepaald gedeelte van de film op elk plaatje het onderschrift? Wanneer dit het geval is, en de film gaat retour, kunnen de ondertitels dan weer worden verwijderd? Antwoord: Het ondertitelen van films, die door de N.T.S. of een der omroepen per televisie worden uitgezonden, gebeurt niet door het aanbrengen van letters op het celluloid. Er worden Nederlandse teksten gemaakt op kaartjes en bij de vertoning worden deze teksten afzonder lijk in het beeld gebracht, dus over de filmbeelden heen geprojecteerd. Dit ver eist een zorgvuldige handeling en een oefening vooraf, omdat de tekstregels niet te vroeg of te laat in het beeld mo gen komen, doch precies gelijk met het geluid van de oorspronkelijke stemmen en ook niet langer zichtbaar dienen te zijn. Bij de N.T S. beschikt men daartoe over een vernuftig geconstrueerde elektroni sche apparatuur, welke met één druk op de knop de letters belicht, zodat ze gelijktijdig in het beeld komen. Over dag wordt door enkele technici gerepe teerd voor de 's avonds te vertonen films. ,,Een .misdruk" ziet u wel eens op uw scherm ais een Nederlandse tekst regel te vroeg verschijnt Als de film de volgende dag naar het verhuurkantoor wordt teruggezonden, be vinden zich daarop dus geen tekstregels. In andere landen kan er normaal gebruik van worden gemaakt. „KEERTIJ EN KEERTIJD Bestaan de woorden keertij en keerlij d in het Nederlands? Antwoord: In de Nederlandse taal komt voor, de uitdrukking „het tij keert". Meestal wordt deze uitdrukking figuur lijk gebruikt en bedoelt men er mee te zoggen dat een bepaalde zaak een wen ding neemt. In Meskou bijvoorbeeld keerde het (politieke) tij, toen Chroesjt- sjow werd afgezet. In het spraakgebruik spreekt men dan ook wel van een keer lij, als zodanig is het zelfs in verschil lende kringen ingeburgerd. In de Neder landse woordenboeken, zelfs in de grote Van Bale, komt het woord echter niet voor. Wordt „keertij" dus m het dagelijks spraakgebruik wel gebruikt, dat is niet het geval met „keertijd" dat geen offi cieel Nederlands woord is. Dit laatste is helaas gelukt maar de over held heeft het aantal belastingplichtigen sterk verminderd door toe te geven aan de sterke aandrang uit de Tweede Ka mer om niet die aftrek van een derde van de vermogensbelasting voor de in komstenbelasting mogelijk te maken maar om een grotere aftrek aan de voet te realiseren. De verruiming. Uit onderstaande vergelijkende cijfers zien wij dat de vrijgestelde bedragen in derdaad aanzienlijk zijn verruimd, ongehuwden 22.500,40,000, gehuwden 30.000,55.000, extra aftrek voor elk kind waarvoor 7.500,— 13 500, aftrek wordt genoten Het Nederlandse gemiddelde gezin van man, vrouw en twee kinderen, genoot dus tot op heden n aftrek van ƒ45.000,- 30.000,- en 2 x 7500,-) en na 1 ja nuari van 82.C00,- 55.000,- en 2 x 13.500,Dat is een verhoging van het vrijgestelde bedrag met meer dan 80 Bijzonder aangenaam voor belangheb- hebbende is dat deze tarieven reeds op de eerstvolgende aangifte van toepassing zullen zijn, omdat die betrekking heeft op het inkomen van 1964 en het vermo gen van 1 januari 1965 Voor de vermo gensbelasting zal er dus ai dit jaar bij de betaling (voorlopige aanslageni spra ke zijn van verlichting De wijzigingen. Het tarief van de vermogensbelasting is praktische hetzelfde gebleven. Tot 1 ja nuari was dit 2,50 per 500,en het ls nu 5.- per 1000,geworden. Daar valt dus niet veel mee te verliezen Op verschillende punten van de wet zijn veranderingen aangebracht waarvan de meeste een verlichting betekenen. Zo be droeg de vrijstelling voor goud en zil verwerk etc. tot nu toe tot ƒ2000,-, maar als men meer bezat in deze sector van edele goederen werd de gehele waarde belast. Voortaan wordt van elk bezit aan waarde in goud. zilver etc. een bedrag van 5000,vrijgesteld. Alhoewel vrijgestelde contante waarden van lijfrenten voortaan ingaan op 65 jaar. hetgeen een verzwaring betekent omdat tot heden de grens bij 60 Jaar was gelegd, moeten wij toch constateren dat ook de lijfrentevrijstellingen zijn ver hoogd. i SERVIES - GLAS - BESTEK, STOELEN, TAFELS enz. enz. Met bijlevering van DRANKEN op SERVIES, GLAS EN BESTEK Vraagt onze prijscourant WIJNHANDEL - SLIJTERIJ Steenhoffstraat 64 Telefoon 2551 Vrijstellingen. Voortaan zal bijvoorbeeld de kapitaalpo lis met lijfrenteclausule voor de vermo gensbelasting ook als lijfrentepolis wor den gezien Zo lang de totale uitkering op dit soort polissen niet meer zal be dragen dan 12.000,- per jaar kunnen zij voor het vermogen buiten beschouwing blijven Verder vallen onder deze rege ling lijfrentepolissen, die zijn verworven tegen premiebetaling. Deze vrijstellingen voor ingegane lijf renten cumuleren met vrijstellingen voor pensioenen. Rechten op a.o.w., eventuele aanspraken op kinderbijslag en pensi oenrechten behoorden ook vóór de in trede van 1965 reeds niet tot het be lastbare vermogen. Dc waarderingsregels zijn voor de ver mogensbelasting altijd een bron van gissen een raden geweet. Daar is nu met een een einde aan gemaakt, De begrip pen geldswaarde en verkoopwaarde zijn over boord gezet en vervangen door de waarde, welke in het economisch ver keer aan het goed kan worden toege kend. Wat is de marktwaarde Erkend moet worden dat hiermee de be staande waarderingsvraagstukken slechts ten dele zijn opgeruimd. Het economisch verkeer duldt op een marktprijs, maar niet voor alle goederen bestaat een markt. Een voorbeeld vinden wij bij in courante effecten, die ook nu nog wel een bron van loven en bieden tussen belastingplichtigen en inspecteurs zullen blijven vormen. Hiervoor is nu bepaald dat deze ook als een eenheid moeten worden geschat. Wij denken daarbij bij voorbeeld aan aandelenpakketten. Een ideale wet op de vermogensbelasting zal evenmin ooit ontstaan al er een „prettige" wet op de Inkomstenbelasting denkbaar is, maar een nuchter oorde lende zal erkenen dat de maker van de ze nieuwe wet gestreefd heeft naar het wegnemen van vraagtekens en zoveel mogelijk duidelijk heeft willen zijn. Geen fictieve getallen. Zo is met name de „goodwill" als zaak van waarde uit de vermogensaangifte gebannen. Ook de ellende rond vrucht gebruik en blote eigendom zal sterk ver minderen. Een vruchtgebruiker wordt be last voor 80 van de waarde van het vruchtgebruikvermogen en de zogenaam de blote eigenaar krijgt geen aanslag meer. Wanneer wij tenslotte nog een regeling vinden om echtelijke ficale vermogens ruzies te voorkomen door de bepaling dat man en vrouw afzonderlijke aansla gen kunnen krijgen, dan mogen wij spre ken van wettelijke service, die echter alleen op verzoek wordt verstrekt. Afzonderlijke aanslagen zijn zelfs moge lijk als er een gemeenschap van goede ren is, maar dan moet vanzelfsprekend vermeld worden wat aan wie toebehoort. Wij moeten nu niet denken dat een be lastingwetgever geen enkele twlstbron laat. Maar ieder zal het er over eens zijn dat deze wet gestroomlijnd is, en dat de aanslagen lager worden en dat is het belangrijkste We hadden zo graag een foto willen nemen van een koningin. Nee, niet van dé koningin, die in paleis Soestdijk woont, maar van zuivelkonin- gin Tineke Mets, van wie een landelijk dagblad schreef dat haar ouders een delicatesserawinkel in Soestdijk hebben Dat was niet juist, want haar ouders hadden die en thans is deze zaak het eigendom van haar broer Die foto kon niet gemaakt worden, want Hare Majesteit Tineke is in Londen, waar zij als zuivelkomngin nog heel lang de scepter zal zwaaien. „Kaasmeisje" heeft men haar ook wel genoemd, maar een meisje dat in Soest dijk woont lijkt ons zeer geschikt voor de titel zulvelkoningdn. Tineke solliaiteerde naar „deze baan' waarmee het Nederlands zuivel/bureau in Londen een campagne inluidde welke on ze veertig plus en volvet heel erg onder de aandacht moeten brengen. De sollicitante is een knap meisje van 21 jaar, maar de andere 300 kandidaten mochten er ook zijn. Zudverambassadeur F van Haeften koos echter Tineke. Niet alleen om haar aar dige verschijning, maar omdat ze zo echt Hollands is, hetgeen de Britten leuk vinden, en ook omdat ze in Soestdijk woont, terwijl er een paleis is dat „Soest dijk" heet, en eigenlijk ook een beetje omdat ze zoveel op Prinses Irene lijkt. Tineke bezocht de middelbare meisjes school in Amersfoort, waarna ze enige tijd receptioniste in een motel te Bunnik was. De heer Van Haeften mag haar door en door Nederlands noemen, maar ze vond het toch wed leuk eens enige tijd in het buitenland te verhlijven en daarin had ze gelijk. Bovendien wilde zij wel eens wat anders dan de hele dag „vast zitten" Ze vindt het bijzonder prettig dat ze thans als zuivelambassadnce in Enge land mag optreden. Misschien vindt ze .kaasmeisje" juister, maar als Soesters mogen we terecht trots zijn op haar ver kiezing, dus waarom zouden wij het niet op zuivelkoningin houden Enige honderden demonstraties van Ne derlandse zuivelproducten zullen door Tineke opgeluisterd word'en en daarmee zijn heel wat maanden gemoeid. Daarbij draagt ze een kostuum dat de buiten landers als typisch Nederlands beschou wen. Zij presenteert kaas, lacht en maakt een babbeltje en zorgt daarmee voor heel veel goodwill ben gunste van Nederland, onze zuivelproducten en natuurlijk ook van Soest. SUPER SLAGERIJEN Van Weedestraat 7B Nassaulaan 38 Kerkstraat 94 VOOR IEDEREEN 10, no. 3, 159 nu 119 pot, 159 nu 119 3 pak 99 nu 89 pak 125 nu 119 pak 129 nu 119 2 blik 118 nu 10» 2 blik 118 nu 100 2 blik 118 nu 1.00 Gelders gerookt, bij f5,- slagerij - aankoop Goedkope FIJNE SCHOLDER, 500 gr. 238, kilo 448 SUPER RIB, 500 gT. 278, kilo 528 EXTRA HAAS, 500 gr. 298 kilo 578 MAGER LAMVLEES KARBONADE, 500_gr.X78. nu 128 ROLLADE, 500 gr. 238 nu 158 POULET, 500 gr. 238 nu 158 LAPPEN, 500 gr. 278, nu 218 LAMSBOUT, 500 gr. 328 nu 278 500 gram 148, 1 fifi 2de 500 gram doorr. LAPJES, 500 gram 148, 1 00 2de 500 gram 1VV KILO NU 298 Hierbij 1 pak Qf{ Roomboter per 500 gram Rosbief 398 Lendelapjes 368 Sucadelapjes 368 Mag. Lappen 318 Dikke Rlblappen 308 Platte Ribl. 298 Recl. Lappen 278 Bij elke 500 gram RUNDERLAPPEN 1 pak 1 in ROOMBOTER 1 lw 1 Rookworst 500 gr. Bakbloedworst 99 98 500 gr. mager Rookspek 198 Varkens of Runder, 500 gram Varkens- FRICANDEAU van 398 nu 358 Hele Runderpoot 50 500 gr. Staart 125 500 gram Krabbetjes 125 150 gr. Pekelvlees 89 150 gr. Rolspek 79 150 gr. Snijworst 79 150 gr. Lever 89 150 gr. Berliner 69 150 gr. Leverkaas 69 150 gram ROOKVLEES 200 gram PORK

Soester Courant | 1965 | | pagina 6