Onhoffelijkheden uit Parijs Ku Klux Klan CHAUFFEÜR Vloerkleden Z.B. D. REEHORST D, Reehorst in Soest-Zuid INPR0SA N.V. BAARN Matthaus - Passion Bedrijfspand niet woning Amerika ongerust over brutale organisatie Droogrek met wasgoed ontvreemd Zonder commentaar Openbare Bibliotheek Voor modern DRUKWERK naar DRUKKERIJ SMIT AFWEZIG H. van Dorssen, pedicure, voetkundige en voetmasseuse ZOEKT WERK nette werkkrachten Husqvarna Winkeljuffrouw Drogisterij Parfumerie A, v. d. Brink BELASTIM0 Autorij school rijinstructeur. S0ESÏ Lochtenberg Bladspinazie, nu 3 pond voor 69 Kasandijvie. per heel kilo 85 Extra grote Bloemkool, p. st. 79 Grote bossen Radijs, 2 bos 59 Diepvries Spereiebonen. inhoud 400 gram, per pak 98 Uw boodschappen in de winkel gekocht boven ƒ10,- worden gratis thuisbezorgd. Komt U onze prachtige luxe Paaseieren eens bekijken. Stichting Katholiek Instituut voor Volkshuisvesting boekhoudkundige kracht Vrij te aanvaarden. rijsiaamJ ivoosihasas Helft diikhel woonhuis middemroBiiaig Makelaarskantoor H. A, BUTZELAAR J. S. Bach Magistrale uitvoering v. d. BntPÜkeiien tot, 20 april 1065 „DE GOUDEN SNAAR" SOESTERBERG Makelaarskantoor W. Buitelaar Soester Courant - Keklame-krant De buffetten van het Elysée bevatten doorgaans alleen champagne en Fran se wijnen, maar voor het bezoek van de Britse premier Wilson en zijn mi nister van buitenlandse zaken Stewart had president De Gaulle ook whisky laten aanrukken. Een klein beeld van de egards die de Franse president aan de dag legde voor dit bezoek. Het was kennelijk zijn bedoeling de nogal wat afgekoelde relaties met de Brit ten wat te verbeteren. Gezien de reac ties van de Britse premier bij terug komst en het communiqué dat uitge geven werd. schijnt dit wel te zijn gelukt. Al zijn er bepaald geen grote spijkers met koppen geslagen. Wilson legdfc er de nadruk op dat het er vooral om gaat dat de Britse economie versterkt wordt (en dat wie hoopt op 'n devaluatie van het pond, niet goed bij het hoofd is). Kennelijk is een van de voornaamste onderwer pen in Parijs geweest hoe Brits- Franse samenwerking op technisch gebied hiertoe kon bijdragen. En vooral zal ter sprake gekomen ziin wat De Gaulle nu eigenlijk bedoelt met zijn pleidooien voor de gouden standaard, een streven waaruit voor het pond de laatste tijd de onaange naamste situaties zijn voortgekomen. Brits-Franse samenwerking staat De Gaulle uiteraard aan. al was het maar omdat die band de Brits-Amerikaan se wel wat minder nauw moet maken. Onheus Ook over Europa moeten de twee po litici het redelijk met elkaar hebben kunnen vinden. Wilson betoogde dat hij er in gekend behoort te worden wat men op het continent uitvoert in die richting en dat de Britten nog altijd geïnteresseerd zijn in meer re laties met het Europa der zes, al houdt dat niet in dat ze ook veel weten voor overdragen van stukjes souverei- niteit aan supra-nationale organen. En wat dat laatste betreft is De Gaulle het met hem eens. De hoffelijkheid van deze ontvangst contrasteert temeer omdat Parijs juist op andere terreinen zich zo onheus mogelijk schijnt te willen gedragen, waarvan vooral de bondsrepubliek het slachtoffer is. Erhard had al een reeks concessies gedaan in ruil voor een toe zegging van De Gaulle dat er een con ferentie zou komen over de Europese politieke eenmaking. Een conferentie met als bijbedoeling dat de kanselier er een succes zou behalen waarmee hij zijn kiezers dit najaar kon impo neren. Hij kreeg als het ware 'n klap in zijn gezicht toen Parijs ineens bot af meld de niets te zien in de na veel ge- wurm bekokstoofde conferentie van Venetië op 19 mei. Een tweede klap kreeg hij toen De Gaulle daarop mee deelde dat hij er toch wel voor zou voelen - maar dan na juni - mits tevoren aan nog een aantal nieuwe voorwaarden was voldaan. Dit had uiteraard aanzienlijk eleganter gekund: zoals het nu ging werd Erhard als een kwajongen behandeld. Straf? Iets dergelijks speelde zich af in Wenen, waar Frankrijk aankondigde samen met de sowjet-unie het Sécam- systeem voor kleurentelevisie te zul len invoeren. Dat gebeurde juist voor een conferentie zich moest uitspreken over welk systeem de voorkeur zou verdienen voor heel Europa. De an deren moesten maar weten wat ze de den, daar kwam de Franse houding op neer: zij gingen hun gang. Dat was vooral voor de Duitsers pijn lijk, want hun is er veel aan gelegen dat over en weer de kleurentelevisie- uitzendingen van de beide zijden van 't ijzeren gordijn kunnen worden ont vangen. Met enig normaal hoffelijk overleg had het de Duitsers kunnen worden bespaard zo voor een smade lijk voldongen feit te worden gesteld. Dit soort handelen schijnt een soort straf te zijn voor de Duitsers omdat ze niet enthousiast genoeg de leiding van De Gaulle aanvaarden, anders kan men het haast niet zien. En ook: dat het de Franse president onver schillig is of iets anderen kwetst of benadeelt, als het maar goed is voor Frankrijk. Het is een Franse mentali teit die niet veel goeds te denken geeft van de mogelijkheden om voor eerst te komen tot een Europese sa menwerking, waarin toch juist het begrip voor eikaars belangen voorop moet staan President Lyndon B Johnson van Amerika heeft de strijd aangekondigd tegen de Ku Klux Klan, het geheime genootschap. dat verantwoordelijk wordt gesteld voor de moord op me vrouw Liuzzio. Deze was een van de deelneemsters aan de mars op Mont- gomery, die onlangs werd georgani seerd om te protesteren tegen de ras- senongelijkheid. De Ku Klux Klan is een wat mysterieuze, maar bijzonder sinistere en gevaarlijke organisatie, die al een eeuw hing onrust heeft ge zaaid in de Verenigde Staten. De voornaamste doelstellingen zijn: strijd tegen de negers, vernietiging van de katholieken en bestrijding van linkse groeperingen. Een achtergrond die het ..uniform" van een Klan-lid - lange witte jas met een masker, dat uitloopt in een witte puntmuts - tot een sym bool van gewetenloze activiteiten heeft gemaakt. De Ku Klux Klan werd opgericht in 1866 door een zuidelijke generaal, Nathan Forrest. die de nederlaag van de zuidelijke staten in de Amerikaanse burgeroorlog en de belofte van gelijk heid aan de Amerikaanse negers niet had kunnen verwerken. Generaal For rest leefde in een klein plaatsje, Pu- laski, in Tennessee, een staat waar de grote planters, die tot voor kort talrijke slaven hadden, nog altijd de macht in handen hielden. De bewe ging. die toen al werkte met allerlei symbolen en riten, die op een be paald soort mensen een grote aan trekkingskracht uitoefenen, maakte al direkt na de oprichting een enorme groei door. Het aantal terreurdaden tegen negers en voorstanders van ras- sengelijkheid nam evenredig toe. De Ku Klux Klan vertoont in haar organisatie typisch het beeld van de geheime, subversieve vereniging. De leden is een zwijgplicht opgelegd. Vaak ook kennen zij elkaar niet. maar ontvangen hun opdrachten van tus senpersonen, die een hogere rang be kleden. Terreurdaden tegen de zwarte bevolking staan boven aan het pro grammalijstje van de Ku Klux Klan, die ook het ..Onzichtbare Keizerrijk" wordt genoemd. De bomaanslagen en aanvallen, welke de laatste maanden zoveel opschudding in de Verenigde Staten veroorzaakten, moeten, volgens de F.B.I., voor een groot deel worden toegeschreven aan de fanatieke aan hangers van deze sinistere sekte. De gevaarlijke organisatie werd al direct na haar optreden in 1866 fel door de Amerikaanse regering bestre den. Het werd zelfs de oprichter, ge neraal Forrest, na drie jaren te bar. In 1869 besloot hij de Klan op te hef fen. Zijn leden hadden echter de smaak te pakken gekregen. Zijn plaats als „Grote Tovenaar" werd in 1915 over genomen door een Kolonel Slmmons in Atlanta, die een groot aantal sa menzweerders rond zich verzamelde. Vooral in de nachtelijke uren werden in de Zuidelijke staten hele steden onveilig gemaakt Het lynchen van negers was aan de orde van de dag. De organisatie, die na het vertrek van Forrest een klap had gekregen, groei de uit tot een geduchte groep, die in de Zuidelijke staten een gevaarlijk- machtige positie verwierf. Voor het uitbreken van en tijdens de tweede wereldoorlog maakte het Onzichtbare Keizerrijk echter een nieuwe crisis door De Klan zocht contact met fas cistische organisaties. Dit werd vele aangeslotenen toch wel te veel, vooral toen bleek, dat de leiding niet van plan was deze contacten af te breken toen Amerika eenmaal in oorlog was met het fascistische Duitsland De laatste jaren echter lijkt de Ku Klux Klan een nieuwe groei door te maken. Dit is niet zo verwonderlijk aangezien de tegenstanders van ras- sengelijkheid steeds meer worden ge prikkeld door de strijd van de Ameri kaanse regering tegen rassendiscrimi natie. Het aantal leden van de Klan, die nu onder leiding staat van „Kei zerlijke Tovenaar" Robert Shelton, voormalig handelaar in autobanden, wordt geschat op vijftigduizend, maar het kunnen er even goed tachtigdui zend zijn. De Ku Klux Klan beschikt over spe ciale groepen, die zich bewapenen en regelmatig oefeningen houden als „voorbereiding voor de strijd tegen de communisten en de negers". Nu president Johnson een „veldtocht" tegen het „Onzichtbare Keizerrijk" heeft aangekondigd, zal de FBI. de ze groepen wel ontbinden. Gevreesd wordt echter, dat de meest fanatieke leden zich opnieuw zullen organiseren in nog meer in duister gehulde wa penclubs. die dan nog driester zullen optreden. De meeste Amerikanen ho pen echter, dat het merendeel zal luisteren naar de televisierede van Johnson, waarin deze vorige maand waarschuwde: „Keer terug tot een behoorlijk maatschappelijk leven vóór het te laat is." De familie Van H wonende aan het Saenredamplantsoen, deed aangifte v.an diefstal van een Tomado-droog- rek. Hieraan hingen lakens, theedoe ken, ondergoed en pannelappen. Het droogrek hing aan de waranda Een 54-jarige Amerikaan, die door de filmstudio's steeds werd ingescha keld als men zwijgende omstanders nodig had bij een filmscene, heeft in de vijf jaar dat hij thans daar werk zaam is op en rond de terreinen van de filmstudio's 18.000 dollar verdiend aan wat hij aan goederen en geld op de straten van het studiocomplex vond. Uitspraak van een grossier in le vensmiddelen: „Vele mensen graven hun graf met hun eigen vork'" Wlm Sonneveld in een interview: „Wees vriendelijk tegen de mensen op de trap naar boven, je komt ze ook weer tegen op weg naar beneden." Een Duits meisje van 15 jaar heeft tegenover de politie van Munchen be kend wekenlang de leiding te hebben gehad van een bende, die zich speciaal toelegde op het ledigen van automa ten. Zij werd daarvoor uitsluitend met sigaretten beloond, omdat zij een hartstochtelijke rookster is In de gebruiksaanwijzing voor een Japanse camera staat om. de volgen de goede raad: „De camera dient in de richting te worden gehouden van het object dat men wil fotograferen. In het boek. waarin de dienstvoor schriften van de Britse posterijen worden vermeld staat ook een bepa ling, waarbij de verzending per post van kauwgum naar de Sowjet-Unie wordt verboden. Een automobilist uit de Engelse plaats Bickerley heeft vier maanden lang beschrijvingen gemaakt van te snel rijdende auto's Hij kwam in die periode tot een aantal van 500. waar van 297 auto's bestuurd werden door vrouwen. Hij had bovendien gecon stateerd, dat van deze dames er 213 brlldraagsters waren geweest In de Italiaanse stad Bolzano is de 28-jarige Renzo Mloretto aangehouden omdat hij daken van huizen beklom Hij deed dat niet om de schoorstenen te vegen, maar om onbescheiden blik ken in privevertrekken te kunnen wer pen. „Het dak van de fabriek staat in brand!" meldde men op 1 april bij de chef van een fabriek in Blerlck. „Als je mij te pakken wilt nemen, moet je eerder opstaan." was zijn antwoord Hij geloofde het pas toen korte tijd later de brandweer met loeiende sirenes het terrein op kwam rijden om de werkelijk uitgebroken brand te blussen. Steeds meer automaten voorzien de arbeiders in Duitse bedrijven van een ontbijt. Eind 1964 waren er in Duits land reeds 1800 bedrijven met der gelijke automaten. Automaten voor warme dranken zijn er thans teeds zo'n 4000 Nieuwe aanwinsten, Soest-Zuid Boeken over allerlei onderwerpen. Van den Bergh. Temidden der kam pioenen. Boer-den Hoed, Meesters der Zweedse vertelkunst Brandt, Kruisvaarder naar Jeruzalem. Von Buddenbrock. Het liefdesleven der die ren Carrington. De geschiedenis van de aarde. Chorus, De Neder lander uiterlijk en innerlijk. Duitz, Proost1 Het hoe-wat-waar van drin ken Den Houter. Sollicitatiebrie ven van Kaam. Parade der man nenbroeders Katz. Van hond tot hond Kililea. Veel liefs van Karen. King. Wandelt in de liefde Krück von Poturzyn, Garibaldi. - Kunstreisboek door Nederland. Martin. Als er oorlog komt gaan we we woestijn in. - Mldden-Italië met Napels. Capri. Pompeji en omgeving Rome. Mulder. Zon, maan en ster ren. Petit. Duivenkweek en duiven sport. Presser. Rivièra. - Zwitser land Read, Brief aan een jonge schilder. Roland Holst, Onder kou de wolken De Schwelnitz, Waar komen de kindertjes vandaan. Ste- mer. Schoonheidsgeheimen. Spoerl. Mijn vriendin de camera - Statistisch zakboek Suasso de Lima de Prado, Luipaardmannen en slangendansers. Tak, Onder de bomen van het plein. Vermeyden, Handboek der goochelkunst - Voetballen toen en nu. Wentinck. De moderne beeld houwkunst in Europa. - Moderne kunst in Noord- en Zuld-nederlandse musea Wheeler. Muren van Jeri- cho. Williams, De jacht op het vi rus Wlndish. Nieuwe fotoschool. Winkler Prins boek 1964. Zonder van, Doe het zelf. Jeugd, boeken over allerlei onderwer pen. Bouhuys, Kinderverhalen. Hamorl, Sjalom gaat naar Israël. Jacob. Johan Strauss. Kalashnikoff. Goed zo Toyon. Mlller. Over meisjes gesproken.... Morriën. Dromen met open ogen. - Na het eindexamen studeren? Nolthenius. Zwerf tochten door het rijk der muziek. Petit, Dierenportretten Polland, Gretorix en Justus. Pond. Beruchte zeeschuimers. Schneider en Schnei- der. Je bent sterker dan Je denkt. Heden is rustig van ons heengegaan onze lieve man, vader, be huwd- en grootvader, JOHANNES ABRAHAM KUIPERS, in de ouderdom van 66 jaar. J. KUIPERS- BREIDER G. RADSTOK- KUIPERS P RADSTOK CORNELIS REIN IER Soestdijk, 5 april 1905 Beetzlaan 56 De teraardebestelling heeft donderdag 8 april plaatsgehad op de be graafplaats der Ned. Herv. Gemeente aan de Veldweg te Soest. Eenv. zakenman (49) vraagt wegens ruimtege brek ongem. KAMER voor kantoor. Geen bezoekers, geen pers Voor meubi lair en telefoon wordt ge zorgd. Br onder num mer 121212 bur. SC. Te koop aangeboden an tieke KUSSENKAST. Hoogte 2.10 m. breed 1.90, Telefoon 03463-1223. WONINGRUIL Aangebo den te Utrecht, geriefe lijke 4-kamer-flat met douchecel. Gevraagd te Soest flat of benedenwo ning. Brieven onder no. 713 bur. S.C. Arts, van 12 tot 17 april. Plaatselijke doktoren nemen waar. Gediplomeerd Behandeling bij U aan huls. Tel. 02955 nr. 3685 HULP in huls gevraagd, dagelijks van 8.30-4 uur. behalve 's maandags, dan van 1.15-4 uur. Desge wenst de middagpauze vrij. Aanm. Kehl. Talma- laan 38. Soest. Na 4 uur. Het bejaardencentrum „Braamhage" vraagt voor zo spoedig mogelijk er varen 2e KOOKSTER voor halve dagen. Aan melden Braamhage, Insp. Schreuderl. 2. Tel. 3851. Gevraagd flinke WERK STER voor 1 ochtend per week. Mevr. Sobel. Dr. Rupertlaan 50, Soestdijk. GRAMMOFOONPLATEN gevraagd 33 en 45 toe ren, kopen ook oude 78 toeren. Zend briefkaart aan postbus 3045, Voor burg Z-H WOONHUIS te koop ge vraagd voor directe of event. latere bewoning in Soest of omgeving. Uit voerige brieven onder let ter S W. 22 bureau van dit blad. TE KOOP: goede T V. 43 cm. beeld, 125,—. T.b.v. Van Goyenlaan 188. TENTEN. Verhuur van alle kampeerbenodlgdhe- den (bungalow-tenten, dubbeldakstenten. baga gewagentjes, rubberboten, butagas enz.). „SUNNY CAMP", Krullelaan 6, Roemer ViS9cherlaan 61, Zeist. Tel. 03404-16737- 16390. Vraagt folder. BEZORGERS(STERS) gevraagd. Tevens agent schap aangeboden. Druk kerij Alders. Van Weede- straat 12, tel. 2867. l.b.v. alle rijbewijzen, met ervaring, voor de avond en gedeel telijke weekenden. Br. onder no. 719 bureau Soester Crt. Chr. onderwijzeres zoekt bewoonbaar TUINHUIS JE, ongem. etage o.i.d. te Soestdijk. Brieven onder leter W.J. 7 bur. S.C. Vooral uw MUZIEK en muziek-instrumenten C. Schoemaker. Naarderstr. 23, Laren, tel. 3360. Te koop GASFORNUIS t.e.a.b. (aardgas). Zuider straat 16. Baarn. Telef. 02954-2946. Restaurant 't Zwaantje. Soesterberg, heeft een plaats vrij voor een ME DEWERKSTER huishou delijke dienst. Sollicita ties te richten aan me vrouw W. Hulsma, tel. 03463-1423. Te koop aangeboden zeer mooie BRUIDSJAPON m 6 mtr. sluier, maat 40, niet in Soest gedragen. Brieven onder leter D.H. 25 bur. S.C. Te koop gevraagd mo derne KINDERWAGEN en commode. Prijsopgave Eikenlaan 11, Soest, tel 2246. TE KOOP aangeboden DK.W '58. in prima staat. Nleuweweg 29a, tel. 4727. Jongeman. 18 jaar, i.b.v. diploma L.T.S -timmeren, zoekt KLANTENBAAS of onderhoudswerk op fa briek. Br. onder no. 726 bur. S.C. Unieke aanbieding. We gens overcompleet, zeer snelle VESPA GS. vele accessoires, bouwjr. '62, km. st. 21 500. Tegen elk aannemelijk bod. Larix- laan 8, Soest, tel. 3317. WONINGRUIL Woerden- Soest. Aangeb. Woerden benedenhuis, bev. grote kamer. 2 slaapk keuken, douchel enz. Gevr. wo ning te Soest. Brieven onder no. 717 bur S.C RASKONIJNEN te koop. Vlaamse reus. stamboek Bakkersweg 9. Wilt gij goede Paasdagen? Komt dan luisteren naar het thema MENSEN ONDER 'T KRUIS Pr Bernhardlaan 2, Soest dijk. Woensdag 14 april, 8 uur. TE KOOP van part. goed onderhouden V.W.. model 1956, met schuifdak. T.e.a.b. P. C. Hooftlaan Tel. 3738. P. de Ruyter «Sc Zn. te Baarn vraagt MANNEN v ploegendienst in de cho colade-afdeling (hoofdza kelijk inpakken). Goed loon plus premie plus ploegentoeslag. Werkkle ding vrij, koffie en thee gratis, volledige reiskos tenvergoeding. 4 va- cantietoeslag. kerstgrati ficatie. gratis De Ruyter's artikelen. Gepensioneerd geen bezwaar. Melden aan de fabriek d'Aulnis laan 15. Baarn (tel. 02954 4651). Na 7 uur bij J. van Oostrum, Malvastraat 11 Baarn (tel. 02954-4123) Foto-albums, Baby- en Receptieboeken. Grote sortering Postpapier (ook in rosé), Zweeds kastpa pier, pracht dessins. DRUKKERIJ ALDERS Weedestr. 12, tel. 2867 PASFOTO'S. 24. u. service 6 stuks 3.Foto Gooi land, Huizerweg 34, La ren. Te koop voor Soester in gezeteneof iemand eco nomisch gebonden aan Soest, helft van dubbel WOONHUIS, op goede stand. Binnenkort vrij te aanvaarden. Koopsom 45.000.Brieven onder nr. 721 bur. S.C. Te koop aangeb. D.K W 200 cc. i.g.s. Beetzlaan 100. Te koop mooi eiken DRESSOIR, t.e.a.b. Dr U00X9191 'g* lee-nsqooef ,s 3858. TE KOOP Simplex brom- flest ln prima staat 75 - T.b.v. V. Goyenlaan 184 Voor latere zelfbewoning aangeb. vrijst. WOON HUIS te Soest op goede stand. Koopsom 32.500. k.k. Br. onder letter F.S. 225 bur. S C. HYPOTHEKEN ook 2e hyp. beschikbaar. Snelle afwikkeling. Geen boete voor vervroegde afl. „SE- CURA". Wald. Pyrmont- laan 22, tel. 02955-5721. KRANTENBEZORGER (STER) gevraagd voor Soest-Zuid. Drukkerij Al ders, Van Weedestr. 12, telefoon 2867. MENSEN ONDER T KRUIS Komt luisteren naar dit onderwerp. Spreker ds D W. Veldkamp. Pr Bernhardlaan 2. Soest dijk. Woensdag 14 april 8 uur. Te koop aangeboden enige wollen Smyrna door groothandel in mo delkamers gebruikt, 150 per stuk. Niet van nieuw te onderscheiden. Grote maten. Eventueel thuis te bezichtigen. Brieven on der letter MA 189 bureau van dit blad. FINANCIERINGEN van alle objecten. Snel en discreet ,SECURA', Wal deck Pyrmontlaan 22, te lefoon 02955-5721. N.V. CONIMEX zoekt voor plaatsing in haar prod. afd. Bij voork. mond. soll. da gelijks behalve donderd. van 9.00-17.00 u. Woensd. ook van 18.00-19.30 uur. Afd. Pers.z., Mollerusstr. 11, Baarn. NAAIMACHINES Zweeds staal. Onverslijt baar. Echte service. Gra tis les. Inruil, ook op gem betaling. Vraag inlichtin gen en prijzen. J. HAAKMAN Rubenslaan 106 - Soest Telefoon 3802 Vakk. reparatie van alle merken. AANGEBODEN: compl. baby-uitzet waaronder kinderwagen (Pedigree ultneembaardekentjes, flessenwarm. (Therm.) enz. Alles z.ga.n. t.e.a.b Schoutenkampweg 91 WERKSTER gevr. voor een avond per week a 2.— per uur. Tevens 90 jute zakken te koop a 1.per stuk, gehele partij 75,„Deto". Eikenlaan 13, Soest, tel 2246. gevraagd. Wij bieden een prettige. afwisselende werkkring. 5-tf. werkweek. Hoog loon. Vakantietoe slag. met vakantieplannen kan rekening worden ge houden. Laanstraat 34 - Baarn Telefoon 3308 Boekhouding, Controle enz. Vakkundig, correct en billijk door Administratiekantoor. Brieven onder lett. J.V. 47 bureau Soester Courant. Te koop z.g a.n. '62 LAM- BRETTE 150 li., nw. ge spoten., bag. rek met res. wiel. voorbumper, telef. 02955-3074. Gevraagd TYPISTE. 17 a 18 jaar. Goed salaris en sociale voorzieningen. Melden Steenhoffstraat 79. Soest. Te koop 2 jonge BOX ERS. teef met stamboek nummer. Bakkersweg 9. Te koop aangeboden, een LOODS. 26 x 7 m.. zeer geschikt voor hooi- of stroschuur. Tevens kip penhokken, 4 van 5x3, drie van 3x4, een van 2x3, twee van 5 x 5 en twee van 5x3. Alles uit- neembaar, in goede staat Tel. 02955-4068, na half 6 vraagt Zij die reeds eerder als zodanig gewerkt hebben, genieten de voorkeur. Eigenhandig geschreven brieven met opgave van soorten rijbewijzen en leeftijd onder no. 720 bu reau Soester Crt. Mod. 3-kamer flat met c.v. en berging. Incl. stoff. 36.000,-. Zeer rustig gelegen hoekwoning m gar. en schuur, Ind 2 kam. ensuite, keu ken, kelderk., 3 sl - kamers, badk, zol der m. kam Dlr. te aanv. 51.000,-. Moderne woonhui zen met garage of schuur. Ruime inde ling In nieuwe vil lawijk. nabij win kels. scholen en sta tion. Vrije vest. Koopsommen vanaf 49.500,—. Ruime financiering mog. Modern hoekhuis m. gar. en fraaie tuin. Ind 2 kam. ensuite, keuken, kelder, drie sik., douche, zolder 55.000, Helft van dubbel woonhuis met gar. en schuur. Riant uitzicht en grote tuin Ind. 2 kam. ensuite, keuk., kel der. 3 sl.k, badk.. zolder m. kam. 60.000,-. Mak. en Ass.kantoor Soesterbergsestr. 8 te Soest, tel. 02955-2064-5404 b g g. 02950-17727 Soesterbergsestraat 51B Telef. 4071 Wij zullen graag: nu reeds een el voor U reserveren. BANKETBAKKERIJ Van Weedestraat 76 Telefoon 2823 Nationale Centrale van Woningcorporaties Bij het bureau van de Stichting kan wor den geplaatst (vrl.j. De werkzaamheden zullen bestaan uit lich te mechanische boekhouding, administra tieve werkzaamheden, alsmede assistentie bij controlewerk. Praktijkdiploma boekhouden gewenst. Diploma typen strekt tot aanbeveling. Het salaris voor genoemde funktie zal na der overeen gekomen worden. Sollicitaties met vermelding van opleiding en ervaring schriftelijk te richten aan de directeur van het K.I.V., „Neudeflat" - Neude te Utrecht. met garage en grote tuin te Soest-Zuid Indeling Engelse kamer. gang. keuken, bij keuken, douche, grote kelder; boven 3 slaap kamers. Koopprijs 57.000, te Soestdijk. Koopprijs 37.500, Geschikt voor zelfbewoning een met schuurtje en tuin. Indeling kamer-suite, gang, keukenboven 3 slaapkamers met daarboven een zolder. Verhuurd voor 69,25 per maand. Koopprijs 18.000,—. Middelwijkstraat 32 - Soest Telefoon 3539 vraagt voor haar fabriek van rijsttafelprodukten FLINKE JONGE MANNEN, en voor de verpakkings-afdeling enkele HANDIGE MEISJES of JONGE VROUWEN. Voor goede werkkrachten hoog loon. Aanmelden aan het kantoor Van Heemstralaan 2 te Baarn. EXCLUSIEVE DECCA INTEKENAKTIE Vier 30 cm langspeelplaten met een prachtig ge ïllustreerd tekstboek in luxueuze cassette. Deze opname is bij voorintekening, zowel mono als stereo, tegen de sterk verlaagde prijs van 75, verkrijgbaar (normale prijs ƒ94, bU STEENHOFFSTRAAT 15 SOEST TELEF. 2132 De woning bevat een Engelse kamer, keu ken. kelder, 4 slaapkamers enz. Spoedig ledig te aanvaarden. Bedrijfspand heeft 200 m2 overdekte vloeroppervlakte, voorzien van water, electriciteit. krachtstroom Uitbreiding mogelijk. Spoedig ledig te aan vaarden. Vraagprijs ƒ99.000,—. Inlichtingen Dalweg 3a. Zeist, telefoon 03404-12254, b.g.g. L. J, Muilwijk, tel. 03404-13427

Soester Courant | 1965 | | pagina 6