drugabel Bestuur van „Hees" hield receptie i DOORSMEREN GARAGE BOSBOOM ria^ver warming? Automobielbedrijf Bosboom hield Fordshow FRANS BOSMAN WASAUTOMATEN Ouders waren kind met de kinderen S.E.C. verloor kans op het kampioenschap GERTJAN EN MAARTJE BATETVBURG'S Ërkondc Auto- en Seooterrijscliool Klaar terwijl U wacht BEVEHOL SMEERSTATIOX S.V.V.-Volleybal 4e en laatste rit Interelubcompetitie 02955-3367 ïn onze collectie BRILMONTUREN Fa. B. F. ÖIC0T BURGERLIJKE STAND Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Ned. Christen Vrouwenbond Een T.V. toestel voor een chronische patiënt B.D.C. junioren kampioen B.D.C. kon niet tot gelijkmaker komen Het bestuur van de voetbalvereniging Hees heeft zaterdagmiddag ln het clubgebouw aan de Kooiweg een re ceptie gehouden in verband met het behalen van het kampioenschap in de derde klasse zaterdagvoetbal in de af deling Utrecht door het eerste elftal en tevens ter gelegenheid van het vijftienjarig bestaan van de vereni ging. Tijdens deze receptie is duidelijk ge bleken, dat velen Hees een warm hart toedragen. Zij lieten dat blijken door hun aanwezigheid, door het aan bieden van gelukwensen en geschen ken of door het sturen van bloemstuk ken, schriftelijke felicitaites of geluks telegrammen. CO |£J Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (02955) U wordt gehaald en gebracht. Achter de tafel in het clubgebouw hadden plaatsgenomen de bestuursle den van Hees: voorzitter G. Th. Kok, secretaris J. C H. de Jong, penning meester S. de Boer, tweede secretaris H. de Bree, tweede penningmeester H. Hardeman en commissaris G. Harde- man. Zij werden eerst toegesproken door de voorzitter van de Stichting voor Li chamelijke Opvoeding en Sport Soest, tevens wethouder van de gemeente, de heer K. de Haan. Hij was vergezeld van de direkteur van de Stichting, de heer Th. M. Peet. De heer De Haan merkte o a. op, dat Hees al vele ma len op de rand van het kampioen schap heeft gestaan. Hij vond het ver heugend, dat het juist nu, tijdens de herdenking van het 15-jarig bestaan van de verèniging is gelukt. Hij noemde het kampioenschap een prachtig cadeau van de spelers, het mooiste dat zij het bestuur konden aanbieden. De heer De Haan zei ver der, wijzende op het prachtige ter rein van Hees, dat hij hoopte, dat de vereniging mag blijven groeien en bloeien. Hij maakte tenslotte bekend, dat de Stichting voor Lichamelijke Opvoe ding en sport Soest de vereniging een vlag zou aanbieden, die in overleg met het bestuur zal worden vervaar digd. De vlag zal dan op een latere datum aangeboden worden. De heren R. ten Hove en C. de Bruin vertegenwoordigden de Soester Politie Sport Vereniging. Ook de heer Ten Hove herinnerde aan de lange weg, die Hees heeft afgelegd voordat ein delijk het kampioenschap een feit werd. „Hees heeft de titel ten volle verdiend. Het heeft er hard voor ge vochten", aldus spreker. Hij bood het bestuur een beker zonder inscriptie aan, bestemd voor de prijzenkast of om beschikbaar te stellen voor een sportevenement. Vervolgens een lange rij van mensen, die het bestuur kwamen geluk wensen. De heer G. Kareisen schonk een nieu we bal, evenals de heren J. Veldhui zen en H. Voskuilen namens SE C., de heer E. Kareisen gaf een vaantje De heren J. Elderman en D. J. Kat feliciteerden namens de Duinkikkers, de heren J. Frankenburg en J. H. Ver leng namens de voetbalvereniging S.V.M. uit Mijdrecht. De heer W. Dor- restein, die met zijn personeel het nieuwe Hees-veld aanlegde, bood een enveloppe met inhoud aan, welk voor beeld werd gevolgd door oud-Hees voorzitter de heer Hiemstra, en door de heer J. Metzukat. Het bestuur van zustervereniging V.V.Z. '49 was vertegenwoordigd door voorzitter W. de Ruiter en penning meester K v. d Veen. De heer De Ruiter wenste Hees veel succes toe in de tweede klasse. De heren J. Kuiten, J. J. Kraayenha- gen en J. Schiering gaven namens KP.S een bloemstuk, oud-trainer G. Huurdeman bood gelukwensen aan en dat deed ook de heer P Vermeulen namens de K N.V.B-afdeling Utrecht Hij sprak de wens uit. dat Hees een goede tijd tegemoet zal mogen gaan en hoopte op het aantrekken van jeugd. Voorts kwamen afgevaardigden van de voetbalvereniging Lage Vuursche gelukwensen, n 1. de heren W. Turks- ma, J. Turksma, G. van Andel en A. de Hoop. De receptie werd bijgewoond door de spelers van het kampioenselftal: T. Muis. L. van Beek. C de Jong. M Je- kel, H. Geyterbeek, P Kok. ^"H Bud- dingh, A van Veen. H. Bosman, J. Sakkers en H. de Bree. Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel Eerste klas smeermiddelen Birkstraat 105 Soest - Telef. 3256 Niet minder dan tien wedstrijden stonden voor de teams van de Soester week op het programma. Door het te rug trekken van de vierde teams van V.V.A. kwam een wedstrijd te verval len. Van de resterende wedstrijden wisten de S.V.V.-teams er zes in winst om te zetten. Het tweede damesteam had de moei lijke taak om kampioenspretendent V.V.A. 1 te bestrijden. Hoewel in de tweede set de rood-witte dames lange tijd een flinke voorsprong hadden moesten zij deze set uiteindelijk toch ook aan de Amersfoortse dames laten evenals de eerste en de derde set. Door een misverstand ontbrak in de wedstrijd tegen N.V.C. een van de rood-witte dames waardoor deze wed strijd reglementair verloren ging. Bij zonder jammer omdat een hoge eind klassering daardoor waarschijnlijk verloren is gegaan. De tweede wed strijd van het derde damesteam tegen V.V.A. 3 leverde een regelmatige 3-0 overwinning op. Het vierde team dat iedere week steeds beter gaat spelen won zijn wedstrijd tegen V.I.O.S. 4 met 2-1. Voor het eerste jaar in de kompetitie doen deze dames goed werk. Het eerste herenteam moest door bles sures de wedstrijd tegen V.V.A. 2 met twee invallers aanbinden. In de eer ste set was dit goed merkbaar want in een minmnm van tijd werd een 11-4 achterstand opgelopen. Hierna raakte het team evenwel ingespeeld en hoewel deze set uiteindelijk met 15-13 verloren ging. maakten de rood-wit- ten verder geen misstap zodat de wedstrijd met 2-1 gewonnen werd. Het tweede herenteam verloor in de wedstrijden tegen V.I.O.S. 5 en L.E.A een punt. De eerste wedstrijd leverde een 3-0 overwinning op. terwijl de wedstrijd tegen L.E.A. met 2-1 ge wonnen werd. Het derde herenteam verloor voor de tweede keer in dit seizoen van het eigen vierde team met 2-1. Het programma voor de komende week luidt als volgt: Woensdag, 14 april 1965: Dames: S.V.V. 2-VI.O.S. 2. S.V.V. 3-Wilhelmina 2. V.V.A. 3-S.V.V. 4. Donderdag. 15 april 1965: Dames: S.V.V. 2-V.V.A. 2. S.V.V. 3- S.V.V. 4. Heren: V.I.O.S 2-S.V.V. 1 S.V.V. 2-Wilhelmina 2. S.V.V. 3-L.E.A. Deze laatste rit werd gehouden op ons parcours in de Industriewijk. Er wa ren ruim 100 deelnemers, verdeeld over 5 categorieën. Als eersten gingen de aspiranten van start. 15 in tottaai daarna de 2 dames en tenslotte de 4 veteranen, voor resp. 20, 15 en 18 ron den. De eerste poging om te ontsnappen kwam van v. d. Pluijm en kreeg hulp van Schuuring. Later wist Vonk zich ook nog af te scheiden. De eindspurt van het peleton was voor Kotterer. Uitslag: 1. G. v. d. Pluijm 23 km in 37,18 min. (Amf.). 2. A. Schuuring (Amf). 3. C. Vonk (Ad 4. B. Kotte rer (Ad.). 5. A Frontina (Ad). 6. J W. de Lange (T 7. H. Smeekes (T.). 8. J Zeeman (Ad.). 9. J. Rlphagen (Ped.). 10. A. Bakker (T Bij de dames wist Ineke v. Eijken van haar mededingster weg te lopen en te winnen in 31 min. 2. Mej. W. Albert. Bij de veteranen hielden we lang een gesloten peloton, maar tegen het einde ontsnapte H. Stoute en H Bos Hier werd de uitslag1. H. Stoute 'Ped.) 21 km in 36 min. 2. H Bos (Ad.). 3. D. Verboom (Ad.). 4. C. de Jong (Ped.). De 39 nieuwelingen, die 35 ronden moesten rijden, gaven volop strijd en er werd zeer hard gereden, waardoor vele uitvallers vielen te noteren. J. Schippers was de eerste serieuse uitlo per, maar moest het hoofd buigen, evenals Jac. v. d. Berg. Zeven ronden voor het einde probeerden Johnny Visser en C. Albert het nog eens, ook te vergeefs. Twee ronden voor het einde sprong Cor Faber weg en hem lukte het en hij werd winnaar. Uitslag 1. Cor Faber (Ad 40,5 km ni 1 uur 01,20 min. 2. L. Verhoeven (Ad 3. R. de Zoete (Ad.). 4. J. Vonk (Ad.). 5. P. v. d. Top (Amf.). 6. P. Soete- man (Ad.). 7. Jac v. d. Berg (T.). 8. C. Hardeman (Ad.). 9. 'C. Splinter (Ad.). 10. John Visser (T.). Ongeveer 40 amateurs gingen van start voor 40 ronden (46 km). Ook hier werd er direkt hard aan getrok ken. Al in de 7e ronde wist Teus v. d. Tol te ontsnappen, 2 ronden later voegde zich bij hem Cees Proosdij en Bauke Koene. In de 12e ronde wisten ook Thijs Hendriks en Middelaar zich hierbij te voegen en dit vijftal liep steeds verder uit. Van de Tol kreeg in de 24e ronde pech en viel terug op een inmiddels gevormd peloton met Jaap v. d. Burgt, Sandbrink, Voorn en Ruttenberg. Acht ronden voor het ein de lapte de kopgroep het grote pelo ton. Jaap v. d. Burgt ontsnapte 4 ron den voor 't einde uit het tweede pele ton en stelde zo zijn 5e plaats zeker. De uitslag werd: 1 T. Hendriks (Ad). 46 km in 1 uur 11,17 min. 2. B. Koe ne (Ad). 3. C. Proosdij (T.). 4. W. Middelaar (Amf.). Totale uitslagen interclub voorjaars competitie 1965 Veteranen 1 H. Stoute (Ped 27 p. H. Bos (Ad 25 p. 3. D Verboom (Ad.). 19 p. 4. C de Jong (Ped.) 15 p. Dames: 1. I. v Eijken 28 p. 2. W. Al bert 24 p. 3. T. Huurdeman 15 p Nieuwelingen: 1 J. Vonk (Ad 21 p. 2. R. de Zoete (Ad.). 20 p. 3. C. Faber (Ad.). 15 p. 4. P. Soeteman (Ad). 15 p. 5. P v. d. Top (Amf.) 12 p. 6. L. Verhoeven (Ad 8 p. 7. A. v. d. Ploeg (Ad) 8 p. 8. C. Splinter (Ad.) 7 p. 9 J. Visser (T.) 7 p. 10. C. Albert (Ad.) 4 p. Amateurs: 1. W. v. Middelaar (Amf.) 24 p. 2. T. Hendriks 7Ad.) 22 p. 3. G. Ruttenberg (T.) 13 p 4. B. Koene (Ad.) 9 p. 5. C. Proosdij (T.) 8 p. 6. T. v. d. Tol (Ad.). 7, J. Nice (Amf.). 8. C. Rutgers (Ad). (daar zit 36 jaar ..gas-ervaring" achter) Q voor het nieuwste in A.E.G. - Siemens - Philips - Candy Erres - Unllux - Miele - Siwa Inlichtingen - verkoop - service inruil Soesterbergsestraat 20A - Soest Indien U het in detail kunt onderscheiden, dan ziet U op bovenstaande foto niet het werk van kleuters maar van hun ouders, die met lootjes en een verrassing dezer dagen naar de paastentoonstelling van hun kinderen op de Prinses Marijke Kleuterschool aan de Nachtegaalweg werden gelokt. Nadat de tentoonstelling door de pl.m. 50 ouders was bezichtigd bleek de verrassing te bestaan uit het gezamenlijk van klein materiaal vervaardigen van een boerderij met alles er op en er aan. De leidsters waren zeer tevre den over het werk van hun grote kinderen, terwijl de ouders de juf een mieterse juf vonden. Bovenstaande foto geeft een overzicht van de grote Fordshow, welke gedu rende het afgelopen weekend door Automobielbedrijf Bosboom in haar showroom werd gehouden in samenwerking met de Firma Legemaat te Baarn. De complete serie Ford-personen- en bedrijfsauto's was in de feeste lijk met bloemen en vlaggen versierde showTooom te pronk gezet en menig aspirant koper die al dit schoons aanschouwde heeft ongetwijfeld gedacht „Waarom een andere auto gekocht zolang deze Ford's er zijn". De Taunus- modellen 12 M. 17 M, 20 M, Consul Corsair, Consul Cortina, Ford Mustang enz. enz., de gehele Ford-familie was bij de firma Bosboom te gast en ver schillende van deze gasten vonden tijdens de show een nieuwe gastheer. S.E.C. gaat het nog een jaar in de derde klase proberen. Het zou ten minste gek moeten lopen, willen de groen-witten nog een kans op de titel maken. Dan zou leider Hercules de twee resterende wedstrijden moeten verliezen en S.E.C beide moeten win nen. dan staan beide ploegen gelijk en is er een beslissingswedstrijd nood zakelijk. Maar naar zo'n afloop ziet het helemaal niet uit. De Soesters hebben de kans verspeeld door de uit wedstrijd tegen Saestum met 2-1 te verliezen. Een verdiende nederlaag, want de gastheren waren vrijwel ge durende de gehele wedstrijd in het offensief. En waren Ruttenberg, Krijt en Hooijer niet in zo'n goede vorm geweest, de uitslag zou zonder twij fel nog nadeliger voor S.E.C. zijn uit gevallen. „Maar in ieder geval hebben we vol gend jaar Baarn in de afdeling", zei een wat voorbarige supporter na af loop, zichzelf met die gedachten troos tend. De Saestum-ploeg zette direkt 'n ge weldig offensief in. dat Hooijer al na twee minuten tot een redding op de doellijn dwong. Velen dachten, dat de gastheren te hard van stapel liepen en dat de aanvallen wel in aantal zouden afnemen, maar zij zijn bedro gen uitgekomen. De Zeister ploeg heeft de gehele wedstrijd het initia tief behouden, met uitzondering van het laatste kwartier, toen S.E.C. alles op alles zette. Na zes minuten liep De Bruin door op een voorzet van Ha- nasbei, maar omdat hij miste en ver der niemand ter plaatse was, ging deze kans verloren. In de 20ste mi nuut kon Van Breukelen slechts red ding brengen door over het eigen dopl te koppen. Het betekende één van de vele hoekschoppen, die de Soester de fensie moest weggeven. Ondanks het Saestum-overwicht nam S.E.C. onverwachts de leiding. Links buiten Van de Broek loste van zo'n 20 meter afstand een schot, dat doelman Nap verrastte (0-1). Saestum deed er nog een schepje bovenop en had in de vleugelspelers Schutijzer (r.) en Beij- aard (1.) goede krachten. Met verre trappen werd de S.E.C.-verdediging steeds weer aan het werk gezet en Van Essen moest dan ook vele malen handelend optreden Een Zeister treffer kon niet uitblijven Nadat De Bruin de bal had voorgezet, die door Duyst in buitenspelpositie werd ingeschoten, waardoor de treffer werd afgekeurd, doelpuntte Saestum eindelijk, één minuut voor de pauze. Rechtsbinnen Klerk was de maker van het gelijkmakende doelpunt, 1-1. Ook in de tweede helft was het al Saestum dat de klok sloeg. Kort na de hervatting kreeg de thuisclub drie opgelegde kansen achter elkaar, maar ze leverden niets op doordat de bal over of naast werd geschoten. Zelfs kreeg SE C. nog enkele kansen door de uitvallen. Zo schoot na een kwar tier Hanasbei keihard tegen de lat. Duyst probeerde de bal te retourneren, maar slaagde daarin niet. Omstreeks de 25ste minuut, toen S.E.C. was opgedrongen, gaf Hanasbei een prachtige voorzet. Duyst nam de bal ineens op z'n schoen, maar voor de tweede maal hadden de Soesters pech. Weer ketste de bal via de lat het veld in. Een Soester doelpunt zou overigens wel te veel van het goede zijn geweest. De krachtsverhouding werd tenslotte toch in doelpunten uitgedrukt, toen na een half uur doelman Van Essen, ver uit zijn doel gekomen, de bal niet klemvast kon houden, waardoor het voor linksbuiten Beij aart een koud tfunstje was te scoren (2-1) Daarbij is het gebleven; terecht, want Saestum verdiende de zege, ondanks dat de Soester niet bepaald het geluk mee hadden. Dat was teveel voor Rimsky's geduld. Zo beminnelijk als hij eerst was, zo kwaad was hij nu. Vooral toen hij bemerkte, dat hij belachelijk werd gemaakt, want alle mensen hadden plezier in dit voorval. „Hup Rimsky, zie je Lorre maar te pakken te krij gen," waar blijf je nu met je tover woorden!" joelden ze plagend. Als een bezetene rende de goochelaar in het rond en de zweetdruppeltjes stonden op zijn voorhoofd. „Lelijke papegaai, ondeugende belhamel, kom onmiddel lijk naar beneden, hoor je. Je zult je straf niet ontlopen, manneke!" riep hij buiten zichzelf van woede Lorre trok er zich niets van aan. hij zat immers veilig in de nok van de tent: „Lorre is niet lelijk!" krijste hij te rug, „Lorre is tante Neels troelalatje, Lorre komt lekker toch niet naar be neden. Lorre komt niet. Pak me dan Rimsky. Nu kan je Lorre niet meer vangen hè?" Beneden stond tante Neel zenuwachtig aan haar jurk te plukken. Ze was helemaal de kluts kwijt. Wat moest ze nu doen om haar Lorre weer teruk te krijgen? Wacht dacht ze plotseling, als ik Lorre nu eens vraag naar beneden te komen, misschien luister hij wel naar mij! Vol ijver riep tante allerlei lieve woordjes, terwijl ze heftig met haar armen zwaaide. Ook de goochelaar had de moed nog niet opgegeven en bleef hardnekkig roepen totdat hij een schorre keel had. Maar Lorre bleef onbewogen op zijn hoge troon zitten. is er zeker een naar uw keus. Burgem. Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier GEBOREN: Patricia, dochter van H< J. Elsinger en C. T. Ketting Olivier, Birkstraat 138, Wilhelmus Johan- nes Fernandus, zoon van C. J. B. Len- sink en T. H. Jasperse, Chr. Huygens- laan 133. Pieter Johannes, zoon van J van Schie en J. Roos. Steenhoff- straat 42. André Florinus, zoon van A. J. J. van Beek en C. M. A. Hart man, Nieuweweg 42. Arnoldus Jo hannes Gijsbertus, zoon van A. A. Roest en J. G Wigtman. Lange Brink- weg 53a. Cornelia. dochter van G. van Buuren po Th. R. Hooft, Eiken laan 1Taco Alex, zoon van N. Stuiver en M. de Rooy. Antonie van Leeuwenhoeklaan 23 Inerid Mar- earet, dochter van A. Terlouw en T. M. p Maaskant. Simon Stevinlaan 15. H^nk Jan Marinus. zoon van H. M. van K°oij en .T Fiinhart. Van Goyen- laan 26. Elisabeth Catharina. doch ter van S Asmu»-uf en L. Antoh. p'rVstraat 1S8 Wendelina Cornelia, Hncv>Eer van 4 T van Leeuwen en M G. R Ade'ear. Veldm Montgome- rvw^g 43 Marcel André. zoon van r H J. K°mper en n. J Verheijden, Antonie van Leeuwenhoeklaan 165. ONDERTROUWD: Harrie Poons. Dor- resteinweg 64 en Cornelia Bakker. Nieuweweg 15a Johan Wilhelm Bakhuizen, Soesterbergsestraat 126 en Joyce van der Leek, Marshallaan 22, Utrecht. Marinus Albert van Muij- den, Billitonstraat 10. Amersfoort en Maria Hermina van Riesen, Ruysdael- laan 34. Bernard Anthon Solanus Mahieu, Stadhouderslaan 82 en Anto- nia Maria Rijnierse. Jephtastraat 79 I, Amsterdam. Arie van den Berg. Ceramplein 41 hs. Amsterdam en Dina Rijksen, Beetzlaan 106. GEHUWD: Rudolf Eduard Gustaaf Steffen, Jacques Perkstraat 8. Voor burg en Martina Hendrika Verdonk. Van Straelenlaan 44. Barend Kwint, Dijkhuisstraat 1 en Anna Sik- kema, Bachlaan 28, Arnhem. Maar ten van der Veer, Beetzlaan 69 en Ma ria Catharina Pureveen, Hobbemalaan 7. Willem Frans Tuininga, Vosse- veldlaan 56 en Alexandra Henriétte Philippine Jacoba Baronesse van Heemstra, Catharina van Renesstraat 1 III, Amsterdam. Dir. H. W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie. Transport (Rouwkamer) OVERLEDEN: Lourens Rijnstalder. 52 jaar, echtgenoot van C. Hooft. Ossen- damweg 51. Johannes Abraham Kuipers, 66 Jaar, echtgenoot van J. Breider. Beetzlaan 56. Laurens No tenboom, 48 jaar, echtgenoot van H. van Vliet, Koninginnelaan 157. Willem Roest. 77 jaar, echtgenoot van G. Roeten. Korte Brinkweg 30a. Alberta Maria Strater. 88 jaar. weduwe van M. J Bogert, Soesterbergsestraat 125. Hendricus van Agterveld. 55 jaar. Eemstraat 14a. Elisabeth van Engelen, 87 jaar. weduwe van H. Smo- renburg. Veldm. Montgomeryweg 37. Maria Puijk. 76 jaar, echtgenote van T. Roeten, Kerkpad N.Z. 73. De afdeling Soestdijk van de N.C.V.B vergadert a s. donderdag, te 8 uur. in het Anna Paulownahuis, Burg. Gro thestraat 51. Spreker is ds J. v. d. Blink te Baarn over „God en ik en ik en God." 6e verantwoording. Saldo 5e verant woording 456,50. Mej. v. d. S. 2.50. W. f 10,—. Mevr. C. v. D. 5.—. Mej. S. G. 5—, J. V. 10,—. Mevr. C. M.-B. 15,—. W. v. d. V. 10,—. A. de Vr 3,—. Mej. J. E. 5.—. A. B Gr. 10,—. N. N. f 10.—. Totaal 547.—. Zoals u ziet hebben in de afgelopen dagen Soester mensen bijna 100. geofferd voor een T.V toestel voor een arme chronische patiënt, die alleen maar de wanden van zijn kamer ziet. hoogstens door het raam wat van het naderend voorjaar bespeurt. Uw gift was er nog niet bij. Ja juist u bedoelen wij. u de gezonde, rijk ge zegende. man of vrouw. Niets van uw goed winstgevend bedrijf. „Wat heb ik daar mee te maken, ik geef al genoeg", we horen het u zeg gen. „Laat het Roode Kruis daar maar voor zorgen, ik ben er lid van en betaal elk jaar 1,contributie". Mocht u toch nog wat willen geven, ons gironr. is 466784 t.n.v. de pen ningmeester Ned. Roode Kruis, Soest U kunt uw gift ook afgeven aan het loket van de Ned. Middenstandsbank Van Weedestraat of bij H. de Graaf Soesterbergsestraat 34. En u die al lang van plan was er iets aan te doen doe het nu U mag het aftrekken voor de belas tingen van uw inkomen en de bedrij ven van de winst. Binnen één week 2 kampioenen hij de voetbalvereniging B.D.C. Was het vo rige week zondag BD.C. 3, zaterdag werd junioren C kampioen. Zij ver sloegen op Birkhoven de H.V.C.-junio ren met 5-1 en wonnen daarmee alle 16 in dit seizoen gespeelde wedstrij den. Het is B D C. niet gelukt Veense Boys in eigen huis. Nijkerk, een neder laag toe te brengen Het heeft er zelfs lange tijd naar uitgezien, dat de Soes ters een flinke nederlaag zouden lij den, maar doordat de thuisclub het in de laatste fase van de strijd wel geloofde, konden de gasten tot 3-2 terugkomen. De gelijkmaker bleef ech ter uit. B D C. begon met een offensief, maar meer dan een flink aantal hoek schoppen leverden de talrijke aanval len niet op Langzamerhand nam de Nijkerkse ploeg het initiatief over. Met succes, want nog voor rust kwa men de gastheren op 2-0, Spoedig na rust was Landman Van Asch weer eens te vlug af en bracht de stand op 3-0. Na het derde doelpunt kon BD.C weer alle aandacht aan de aanvallen wijden De Nijkerkers gaven het mid denveld prijs en dat was hun haast nog noodlottig geworden. Lang hield de Veense Boys-defersie stand onder de veelheid van B.D.C.-aanvallen, maar eindelijk moest ze zwichten. Niet voor een schot van een B D.C.-been. maar door een terugspeelbal van back v. d. Brom. die met een boogballetje zijn eigen doelman verraste (3-1). B.D C. werd door deze treffer gesti muleerd. Nog talrijker werden de aan vallen van de blauw-witten, nog moei lijker de schoten voor de Nijkerkse doelman. Omstreeks de 25ste minuut, moest hij ver uit zijn doel komen om onheil te voorkomen Hij greep de bal echter niet klemvast. waardoor Mar cel v. d Lugt kon voortzetten. Jan van der Lugt zette zijn hoofd onder de bal en dat betekende 3-2. 3 D C. gooide alles op alles, maar doelpunten bleven verder uit. Onder ïoogspanning kwamen de laatste mi nuten. die de Soesters niet de gelijk maker bracht Het bleef dus 3-2 voor Veense Boys in deze voor de stand op de ranglijst onbelangrijke wedstrijd.

Soester Courant | 1965 | | pagina 11