J. HOPPENBROUWERS Drijfzand Vietnam De heer C. v. cl. Bremer viert jubileum Inter-Benfica in de eindstrijd? Labour durft Berliner trammelant „STURKA" PANTALONS MET RAAD EN DAAD Halve finales Europacup Liverpool tot verrassing in staat ZOMERSCHOENEN event. met bijbehorende TAS paaskeuze SPORTCOLBERTSvanaf 67.50 TREVIRAvanaf 35.50 Eigengereid Frans optreden Medische dienst Aanrijding bleek loos alarm Geslaagd Zilver Tetra vergadert PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten Honderdduizenden Nederlanders hebben in het Feijenoord-stadion of voor hun televisiescherm in ademloze spanning gekeken naar de dramatische cupstri,id tussen Liverpool en F.C. Köln. Had het vaderlandse publiek ietwat verveeld naar de ontmoeting tussen Vasas en D.W.S. gekeken, pas in deze match tussen twee voortreffelijk spelende buitenlandse ploegen raakte men ook in Nederland in de ban van het sensationele cupvoetbal. Vanzelfsprekend hoopt ieder rechtgeaarde voetballiefhebber (en dat zijn er vele honderdduizenden in ons land) dat Eurovisie en N.T.S. ons ook de beelden zullen vertonen van de halve-finales, welke de komende weken zullen worden gespeeld waarna op 26 mei het hoogtepunt van het voet balseizoen zal aanbreken de eindstrijd. Welke ploegen zullen straks in Milaan elkaar het bezit van de begeerde cuptrofee betwisten In de verte lonkt reeds het duel tussen Inter en Benfiea, de twee Zuideuropese voetbal grootheden, maar het is geenszins zeker dat bijvoorbeeld Inter het taaie Liverpool zal uitschakelen. Benfiea zeker in finale. Glimlachend zwaaide dc door de Por tugese zon gebruinde Elek Schwartz met zijn handen naar de Nederlandse sportpers, die 24 maart in grote ge tale naar het Feijenoordstadion was getrokken om Liverpool tegen Köln te zien spelen. „Ik ben blij dat Benfiea tegen Vasas heeft geloot", zo verklaarde de voor malige coach van het Nederlandse elftal. „De Hongaren laten ons ten minste voetbal spelen". Maak »:4t onze collectie uw smaakvolle L Wij verstrekken contantzegels Ook op onze reparatie. Eigen reparatie-inrichting. SCHOENHANDEL EN LUXE LEDERWAREN Koninginnelaan 76 - Tel. 4145 „Oom Elek", thans trainer van het roemruchte Benfiea, was kennelijk in zijn nopjes met de loting voor de halve finales voor het toernooi om de Europacup voor landskampioenen, en men kan dit zich. voorstellen. Vasas Györ, dat tegen D.W.S. weinig kon imponeren, is geen volwaardige tegenstander voor de Portugezen, die dit seizoen serieus van plan zijn voor de derde maal de beker te winnen. Nu staat het wel vast dat Magyaren tegen de ploeg van Eusebio hun tech nisch goede spel beter zullen kunnen ontplooien dan tegen het met „lange halen" opererende D.W.S., maar in alle onderdelen van het spel zijn zij toch een klasse minder dan Benfiea, dat sinds november slechts twee ne derlagen geleden heeft, een tegen Real Madrid (1-2) en een tegen land genoot Porto (0-1). Voor de vierde maal. Het is best mogelijk dat het „uit" nooit zo imponerend spelende Benfiea in Hongarije niet eens de volle winst binnen zal halen maar in Lissabon zal stopper Orban van Vasas toch wel fnenigmaal aan de noodrem moe ten trekken om de onstuimig schie tende voorhoede van de Portugezen in bedwang te houden. Het staat vrijwel vast, dat Benfiea dit jaar voor de vierde maal tot de cup- finale zal doordringen. In 1961 ver overden zij het eerst de cup door Barcelona met 3-2 te verslaan, maar een glorieuze overwinning was het niet want de Spanjaarden speelden aanmerkelijk beter doch hadden de pech dat hun anders zo bekwame doelman Ramallets een slechte dag had Een jaar later wonnen de Por tugezen, inmiddels versterkt met Eu sebio, „de zwarte parel van Mozam bique". in Amsterdam met 5-3 van Real Madrid doch in 1963 werden zij in de finale te Londen door A. C. Mi'lan met 2-1 verslagen. Revanche Het klapstuk van de halve finales is echter het duel Inter-Liverpool. De Italiaanse bekerhouder staat zonder twijfel twee moeilijke wedstrijden te wachten. Men heeft in Rotterdam kunnen zien, dat de Britten over een voortreffelijke ploeg beschikken, die snelle combinaties op de grasmat legt en met name in zijn buitenspelers Callaghan en Thompson voetballer" van grote klasse bezit. En op het middenveld zal Inter's architect Sua- rez heel wat te stellen krijgen met in ternationaal Robert Milnc, die tegen Köln een magistrale wedstrijd speel de. Liverpool speelt typisch Engels voetbal, d.w.z. technisch goed, fors. met een goed gebruik van de lange pass, die altijd voor variatie in het aanvalsspel zorgt. De Britten, die tevens in de Engelse cupfinale uitkomen, zijn er boven dien gebrand op revanche te nemer voor de nederlaag die de stadgenoot Everton vorig jaar in Milaan te slik ken kreeg waardoor het voor verdere deelneming aan het tournooi was uit geschakeld. Nu het eerste duel in LivCi>ojl weg gespeeld, zullen de Britten het niet als Everton op een 0-0 score moeten aansturen, want dan zou in Milaan de cup droom wel eens kunnen ein digen. Inter favoriet. Inter, dat vorig seizoen fors voet bal spelende ploegen als Everton en Borussia uitschakelde, is echter een team met grote mogelijkheden. Het zal de Italianen niet zijn ontgaan, dat het feitelijk met 10% man opererende Köln in Rotterdam toch kans zag een 0-2-achterstand weg te werken. Dat pleit toch niet zo voor de Britse defensie, die tegen Inter voor wel licht nog hetere vuren zal komen te staan. En één ding staat in elk geval vast De Duitsers mogen zich dan knap ver dedigd hebben, de achterhoede van Inter is ongetwijfeld sterker. Doelman Sarti schatten wij niet hoger dan de fenomenale Schumacher, maar de rest van de Milanese defensie is ster ker dan die van Köln. Fachetti en Burnlich, Inter's kapitale backs, zullen zich niet gemaikkelijk door Thomson en Callaghan in de luren laten leggen en wanneer zij werkelijk kans zien de Britse vleu gelspelers af te stoppen, ^al Diver- pool's binnentrio het tegen klassever dedigers als Picchi en Guarneri heel moeilijk krijgen. Uit tactisch oogpunt worden deze duels zeer interessant. Inter zal, zeker in Liverpool, willen verdedigen en tientallen sterke voetbalploegen heb ben ondervonden dat het dan heel moeilijk is een bres in deze muur te schieten. Maar wat zal er gebeuren, als ook Liverpool een defensieve tac tiek verkiest Kan men dan de Ita lianen tot aanvallen dwingen en met snelle aanvallen overrompelen Hoe het ook zij - de twee ontmoetin gen tussen de forse Britten en de elastische Italianen beloven voetbal van hoog niveau te brengen. Inter is licht favoriet maar als Liverpool 26 mei in de finale tegen Benfiea zal aantreden, moet u dit ons niet al te euvel duiden. Minister Calachan die de Britse fi nanciën beheert, heeft- menige En gelsman een onaangename verrassing bezorgd met zijn begroting. In zijn lange rede in het Lagerhuis kondigde hij enige „keerpunten in de belasting historie" aan. En voor de Engelse ge schiedenis is dat ook wel zo. al is er vrij wat bij waaraan men in andere landen al gewoon is. Voor de gewone burger is er de verho- van de inkomstenbelasting, waar hij reeds op gerekend had; de belas ting op „kapitaalwinst" was al lang en breed aangekondigd, maar komt toch vrij zwaar aan. Én voor de za kenwereld van belang is bijvoorbeeld het beteugelen van de uitgaven die als onkosten kunnen worden afgetrok ken. De finesses van de begroting doen er minder toe dan wel de algemene geest en die is kennelijk: het gezond maken van dc betalingsbalans, onder meer door het exporteren van kapi taal tegen te gaan en dat in de geest van een miljard gulden. Sterjter Hoe dit Calaghan moet lukken, is minder duidelijk. In de V.S. heeft men met iets dergelijks de grootste moeite. Duidelijk is in ieder geval dat deze minister een ernstige poging gaat doen de Britse economie wat steviger op de been te brengen, ook al ko men daarvoor niet zo plezierige maat regelen voor in de praktijk. De begroting (budgetday) is overi gens niet alleen belangrijk voor de re gering: het moet ook het startpunt zijn voor de oppositie. En in dat op zicht is het in Engeland bepaalt geen koek en ei. Algemeen - ook in zijn eigen partij - erkent men dat de conservatieve leider Sir Alec Dou- glas-Home eenvoudig niet is opgewas sen tegen Harold Wilson. Dat feit heeft als gevolg gehad dat de populariteit van de labour-regering in eigen land vrij snel Is gestegen. Het Britse gevoel voor fair play stelt eenvoudig vast dat het huidige team beter is dan iets wat de conservatie ven in het veld kunnen brengen. Een Indruk die ze vooral krijgen door het inderdaad zwakke tegenspel van Home die ook al wel verdwenen zou zijn als de partij het maar eens had kunnen worden over de opvolger: Heath? Mandling? McLeod? Ommekeer Opiniepeilingen tonen aan dat Labour - als het naar een verkiezing zou streven - nu een meerderheid van ze ker honderd zetels zou krijgen in stee van de vier dit het heeft. Gezien de harde maatregelen die genomen wor den, een opmerkelijk feit. De maatregelen zijn niet alleen hard door de nu aangekondigde belastin gen, maar ze treffen de Britten ook in hun trots. Zo zal aan het geld verslindende TSR-2 toestel wel niet verder gewerkt worden. Dat is feite lijk een erkenning van Londen dat de eigen vliegtuigindustrie gewoon niet meer meetelt. En daar komt dan bo venop dat duizenden mensen een an dere job moeten gaan zoeken. Er is moed voor nodig de keizers zo iets aan te doen, vooral als men maar een geringe meerderheid heeft. Wel licht is het juist die durf die de Britten zozeer bekoort dat ze Wilson kennelijk een goede kans gunnen. Of het besef dat zijn weg de enige is om Groot-Brittanië van zijn zwakte in de economie en daardoor ook in de internationale politiek af te helpen De trammelant die vrij plotseling weer om Berlijn ontstond, is wel de beste illustratie hoe rustig het om de ver deeld ex-hoofdstad van het derde rijk is geworden. Nog maar een paar jaar geleden waren dergelijke zaken als de plagerijen op wegen tussen de bonds republiek en west-Berlijn aan de orde van de dag. Het lijdt geen twijfel dat het gehar rewar van deze keer voornamelijk een van nieuwe en bespeelde INSTRUMENTEN REPARATIE STEMMEN VERHUUR intern-Duits geval was. De Oostduit sers ergerden zich er aan dat de bondsdag en het kabinet voor een paar vergaderingen verhuisden van Bonn naar Berlijn. Of zoals zij zeg gen: naar het buitenland. Want vol gens Oostduitse opvatting - ook de Russische - is Berlijn, tussen de twee Duitslanden in. een apart geval. De Westduitse partijen echter wensen nu juist nog eens de nadruk te leggen op het feit dat west-Berlijn wel geen deel van de bondsrepubliek ls. maar wel degelijk er bij hoort. Tenslotte na deren nu de verkiezingen weer en dan wil men graag eens goed laten zien hoe sterk men wel voor de Duitse een heid is. Te voorzien Die verhuizing voor een paar verga deringen kost een kwart miljoen, maar of er zoveel profijt uit is geko men, staat te bezien. En ook of het wel verstandig is. De onaangenaam heden die men nu zag - traineren van de wegverbindingen en zelfs het terugsturen van politici, zelfs burge meester Brandt - waren dan wel onre gelmatigheden, maar ze vielen te voor spellen De bondsrepubliek noch de drie westelijke geallieerden hadden enig middel om ze te beletten In 1958 begon Chroesjtsjow zijn harde woordenactie over Berlijn; het was nu welletjes en hij zou dat eens gaan veranderen of de Britten, Fransen en Amerikanen (laat staan de West duitsers) dat nu leuk vonden of niet. Er gebeurde echter niets; het pro- bleem-Berlijn ging in quarantaine, de ijskast in. Geen woorden. Die rust, waarin zich mogelijk iets van oplossing had kunnen ontwikkelen, is nu verstoord. De Russen hebben ui teraard weer eens duidelijk moeten maken dat ze nog niet van gevoelen zijn veranderd en dat houdt in dat wie nu weer eens over Berlijn wil gaan praten. Russen tegenover zich vindt die niet zo lang geleden hun standpunt hebben duidelijk gemaakt, in plaats van Russen wier woorden over de zaak al weer haast vergeten zijn. Geen woorden, maar daden. Nu is alle Westduitse gepraat over hereniging en Berlijn ietwat steriel, want er is voorlopig geen enkele kijk op, dat gelooft niemand. Wat niet wegneemt dat de Duitsers als ze er wel in geloven, zichzelf dan nu geen dienst hebben bewezen. En voor de overige wereldbewoners is er geen enkele aantrekkelijkheid in dat de toch altijd wat zere spannings piek Berlijn uit de plaatselijke ver doving is gehaald. In Parijs ging men zich zelfs met onze kabinetsfortmatie bemoeien. Hoe wel met niet zo veel woorden gaf men ons te kennen dat Luns niet meer de portefeuille van buitenlandse zaken zou blijven beheren. Geen wonder want de Franse minis ter ziet Luns nog altijd als de enige tegenstander van formaat in de club van zes, omdat deze Nederlandse ambtgenoot de Franse plannetjes steeds doorzag en durfde te bestrijden ras VAN WEEDESTRAAT 80 SOESTDIJK Luns mocht niet opnieuw de porte feuille buitenland krijgen De zware bomaanslag op de Ameri kaanse ambassade in Saigon heeft de oorlog in Vietnam weer eens wat verhevigd Weliswaar hebben de V.S. aangekondigd dat ze voor deze aan slag geen bepaalde wraakoefening in de zin hadden, maar ongetwijfeld zul len de Noordvietnamezen het vernie len van een brug dicht bij hun hoofdstad Hanoi wel als zodanig heb ben opgevat Een teken van verscher ping der situatie was hierbij boven dien dat voor het eerst ook MIG- jagers van noordelijke zijde opereer den. Intussen gaan vele Amerikanen Zuid- Vietnam zien als een bodemloos vat voor mannen en materieel. Van de laatste versterkingen en van de luchtaanvallen op het noorden is het resultaat tot dusver nihil ge weest: Hanoi bindt niet in. Er zit daarom wel iets in de Cana dese redenering die president John son aan de hand is gedaan bij het bezoek van de premier van zijn noor derburen in Camp David. Gezicht bewaren Die gaat er van uit dat Hanoi juist nu moeilijk een inschikkelijker hou ding kan tonen omdat het dan de De heer C van den Bremer Pzn. her dacht gisteren de dag dat hij 40 jaar geleden in dienst trad van de Boeren leenbank te Soest. Te zijnen huize werd gistermorgen een korte bijeenkomst gehouden, waarbij het gehele bestuur van de bank en de Raad van toezicht aan wezig waren. De heer J. J. Koelman, voorzitter van het bestuur, sprak de heer Van de Bremer ongeveer alsvolgt toe: Mijnheer Van den Bremer, namens het bestuur en Raad van toezicht feliciteer ik u hartelijk met het feit dat u 40 jaar bent verbonden aan onze bank en ik dank u voor alles wat u voor de Bank hebt gedaan. Op 15 april 1925 trad u in dienst als w.n. kassier en thans is u direkteur. Toen u bij ons kwam was er maar een kleine omzet, met 530 spaarders met een totale inleg van 669.712,19 en thans meer dan 2000 spaarders met meer dan 15.000.000.inleg. U hebt u voor de volle 100 ingezet voor onze bank en de verhouding tussen u, het bestuur en de Raad van Toezicht, is altijd zeer goed geweest. U kunt met trots op de afgelopen 40 jaren terug zien. Mevrouw Van den Bremer willen wij ook in deze huldiging betrekken want zij is u altijd een grote steun ge weest. Wij willen u een cadeau aanbieden, maar u hebt feitelijk alles wat een mens kan begeren, zodat het moeilijk voor ons was iets passends te beden ken. Wij hebben daarom besloten u en uw vrouw een buitenlandse reis aan te bieden, en wensen u een plezierige reis toe en een goede gezondheid De heer Van den Bremer dankte voor de waarderende woorden en het groot se geschenk. Ik heb het voorrecht ge had in een bank te werken die straks haar 60-jarig bestaan hoopt te her denken als onderafdeling van de Raif- feisenbank in de provincie Utrecht, met een omzet van 136 miljoen. Ik heb met liefde en toewijding mijn werk vervuld en heb de voetsporen van wijlen mijn vader gevolgd. Ver der heb ik de goede steun ondervon den van bestuur en raad van toezicht waarvoor ik u allen dank. Ook wil ik het personeel bedanken voor de hulp en bijstand die ik van allen mocht ondervinden. Dat het mij gegeven moge zijn nog lange tijd mijn beste krachten aan de bank te mogen wijden is mijn groot ste wens. Het is voor mij een verheugend feit, dat nu juist met mijn 40-jarig ju bileum de omzet aan onze bank tot 15 miljoen is gestegen. schijn op zich laadt in te binden on der militaire druk. Een vooriopig af gelasten van de luchtaanvallen op het noorden zou dan de weg vrijmaken voor Ho Tsji Minh en de zijnen om zonder prestigeverlies zich bereid te verklaren de kwestie aan de onder handelingstafel op te lossen. Het nadeel van een dergelijke taktiek is echter dat omgekeerd de schijn zou worden gewekt dat de Amerikanen maar met hun bombardementen wa ren opgehouden omdat ze er toch niets mee bereikten. Dat zou een pres tigeverlies van de V.S. zijn in Azië, waar het bewaren van zijn gezicht zwaarder weegt in de politiek dan elders. Het Canadese plan lijdt daardoor aan het zelfde euvel als eigenlijk alle verdere acties inzake Vietnam: ze hebben het karakter van een soort drijfzand waarin alles zo vast raakt dat men niet meer voor of achteruit kan. De suggestie heeft echter dit voor, dat het wellicht een verbetering van de situatie kan inluiden, een hoop die men van geen der tot nog toe gevolgde taktieken kan koesteren Onzeker Het zal wel staatsgeheim blijven wat er in Parijs precies is overeengeko men. maar zeker is wei. dat de Britse premier de Franse president heeft be zworen het pond sterling niet te doen devalueren in zijn streven naar de „gouden standaard", dat onaangename reacties opriep in de financiële we reld. De Gaulle heeft hem heel hoffe lijk ontvangen, maar gezien zijn erg onafhankelijke ideeën en drieste da den is het niet zeker wat de toekomst in petto heeft. Ook Luns Zelfs Nederland kreeg een veeg uit de Parijse pan. De schuld voor de Franse weigering naar Venetië te ko men, werd door minister Couve de Murville geweten aan onze minister Luns. die zich lovend zou hebben uit gelaten over de brief van 38 vooraan staande vaderlanders. Doktoren. De artsendienst wordt dit weekeinde als volgt waargenomen 17 april, 14.00 uur tot 19 april, 8.00 uur dr J Borst, Talmalaan 37, tel. 4662 en dr H. van Dorssen, K. Bergstraat 3, tel. 2119. 19 april, 8.00 uur tot 20 april. 8.00 uur. dr G van Beurden, Steenhoffstraat 12. tel. 2667 en dr J Kuipers, Middel wijkstraat 34, tel. 2815. Tandartsen. Zaterdag en zondag van 13.00-13.30 uur J. G. v. Eek, W. Pyrmontlaan la Maandag, 2e paasdag M. L. Evers, Ir. Menkolaan 75. Apotheek. Zaterdag na 1 uur. zondag en maan dag apotheek Soestdijk. Dinsdag en donderdag apotheek Soest dijk. Woensdag tot 19.30 uur apotheek Soestdijk. Vrijdag na 18.00 uur en woensdag na 19.30 uur apotheek Soest. Wit-Gele Kruis. 17, 18 en 19 april, Zr. C Bijlard, Saenredamplantsoen 15, telef. 5425, b.g.g. 2001. Oranje-Groene Kruis. 18 en 19 april, Zr. D. Veldhorst, Bos straat 29. tel. 4610. Groene Kruis. 18 en 19 april. Zr. van Schaik, Duin weg 37, tel. 4130. Aan het politiebureau werd telefonisch mededeling gedaan van een aanrijding op de Wijnand Toplaan. Een man lag gewond op straat. Het bleek geen aanrijding te zijn. De heer H de W. alhier was van zijn fiets gevallen en had zijn hoofd be zeerd. De politie heeft hem naar zijn woning gebracht. Aan de Rijksuniversiteit te Gronin gen slaagde voor het kandidaatsexa men geneeskunde II. de heer P. F. C. van der Hoeven alhier Woensdag, 21 april, 's avonds 8 uur. komen de leden van Zilver Tetra bij een in gebouw ..Oranjehof" De heer Hoogendoorn uit Amsterdam houdt dan een lezing met vertoning van dia's over „Importen voor het aquarium". ZILVEREN MARGRIET. Door wie en bij welke gelegenheid wordt de Zilveren Margriet uitgereikt? vraagt mevrouw E. M. Antwoord: Het weekblad „Margriet" reikt ter gelegenheid van de verjaar dag van H.K.H. prinses Margriet elk jaar de Gouden Margriet en enkele Zilveren Margrieten uit aan z.g. stille helden onder de vrouwen. HERVORMDE KERKEN. Oude Kerk. 16 april. Goede Vrijdag, 19.00 uur ds K. Roest. Ie Paasdag, 8.45 uur Gezinsdienst. 10 uur ds J. Mettau. 7 uur ds H. Roest. Woensdag 21 lapril, 22 uur, Oeucume- nisch avondgebed. Tijdens de morgendiensten oppas voor de kleuters. Emmakerk. 16 april Goede Vrijdag, 10 uur ds K. van Liere. 19 uur ds J. Mettau le Paasdag, 10 uur ds K. van Liere. 7 uur ds J. Mettau. Tijdens de morgendiensten oppas voor de kleuters. Heeskapel. 16 april. Goede Vrijdag, 19 uur ds K. van Liere. le Paasdag, 10 uur ds H. Roest. Zonnegloren. 16 april. Goede Vrijdag, 19 uur ds D. M. Jalink. le Paasdag, 10 uur ds D. M. Jalink. In alle diensten viering van het H Avondmaal. Eltheto. Geen diensten. Ichtus Kerk. 16 april, Goede Vrijdag, 19.30 uur ds J. Fokkema. le Paasdag, 10 uur ds J. Fokkema. 5 uur ds E. de Looze van Hilversum. 2e Paasdag, Interkerkelijke Paasdienst Oude Kerk. Wilhelminakerk (Driehoeksweg). 10 uur ds K. van Liere en ds C. van Rijn. Zangkoor „Sursum Corda". Emmakerk Regentesselaan 10 uur ds K. Volten van Rhenen en ds D. M. Jalink. Kinderkoor van de Ju- lianakerk uit Baarn. GEREFORMEERDE KERKEN. Julianakerk. 16 april. Goed Vrijdag, 20.00 uur ds H, J. Lambers Heerspink, le Paasdag, 9.30 uur ds H. J. Lambers Heerspink, Openbare Geloofsbelijde nis. 5 uur Liturgische Dienst. Meditatie H. J. Lambers Heerspink. Medewerking van het Julianakerkkoor en kinder koor. 2e Paasdag, Interkerkelijke Paasdiens- sten. Wilhelminakerk. 16 april, Goede Vrijdag, 20.00 uur ds C. M. v. d. Loo. le Paasdag, 10 uur ds C. M. v. d. Loo. 5 uur ds D. Krijger van Baarn. 2e Paasdag Interkerkelijke Paasdienst. sten. GEREFORMEEERDE KERK. le Paasdag, 8.30 uur en 3 uur ds W. Borgdorff van Baarn. CHR. GEREFORMEERDE KERK 16 april. Goede Vrijdag, 8.30 uur ds Bokhorst van Naarden. le Paasdag, 10 uur ds P. de Smit. 6 uur ds Bouw van Eemdijk. 2e Paasdag, 10 uur ds W. Ruiter van Baarn. GEREF. GEMEENTE. Kleine Rembrandtzaal. le Paasdag, 10 en 5 uur leesdienst 2e Paasdag. 7.30 uur ds van Haaren. Donderdag 22 april, 7.30 uur ds Ver- gunst van Rotterdam. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN. Afd. van de Ned. Protestantenbond. 16 april. Goede Vrijdag, mej. C. E. Jolles. Avondmaaldienst le Paasdag. 10.30 uur mej. C. E Jolles. Bloemendienst. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE. Van Weedestraat 19. le Paasdag. 10.30 uur Eerw. Heer J B. Oosterwelder. Paasdienst. ADVENTSGEMEENTE. Geen dienst. BAARN. DOOPSGEZINDE GEM. 16 april. Goede Vrijdag, 19.30 uur ds H. C. Valeton. Avondmaaldienst le Paasdag, 10.30 uur ds H. C. Vale ton. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE. 16 april, Goede Vrijdag. 7.30 uur ds W. J. Manger le Paasdag. 10.30 uur ds W. J. Man ger. Paasdienst. beidiening H A Elke zondag 10.30 uur kinderkerk. KERK SOEST, Steenhoffstraat. le Paasdag. H. Missen te 8.00 en 9.00 uur. 10.30 uur gezongen Hoogmis Des avond 6 uur Faaslof. In de week de H. Missen te 8 en 9 uur 2e Paasdag als op zondag KERK SOESTDIJK. B. Grotliestraat. Ie Paasdag. 730. 9.00 en 12.00 uur. 10.30 uur Hoogmis. In de week (uit gezonderd woensdag en zaterdag) H. Missen te 7.45 en 8.30 uur Woensdag en zaterdag te 7.45 en 9 uur. 2e Paasdag als op zondag. KERK SOEST-Z.. St. Willibrordusstr. H Missen te 7.30 uur en 9 uur. 10 30 uur Hoogmis, 's Avonds 6 uur Lof. 2e Paasdag als op zondag.

Soester Courant | 1965 | | pagina 13