JA Nieuwe L.T.S. in juni gereed Drukkend economisch klimaat sSport-acjendci JAAR DE GOUDEN LAARS VERHUUR 25 KORTING J. C. Brouwer en Zn. AilillilililMIIIA GARAGE STAM Telefoonnummer 5980 Fr. Bernhardlaan 18 Amerongen won de districtswedstrijd E.H.B.0. dit is mode Tevens eerste klas reparalgp-inrichlËng Voor de 4 kinderen met Pasen een leuke verrassing Stijgende lasten onder liet nieuwe bewind... Drukke agenda voor M.H.C. Lenssen+de Wolff mjuj S.E.C.-Holland len S.E.C.-resene elftallen Wedstrijden S.E.C. Hees-Avance Opstelling elftallen k.P.S.-Polboys 2-2 Bouw S.E.C.-clubhuis W JUBILEUMAKTIE zon 'Jfohdglptz. Puzzeltocht van Foxboro N.V. Schaaknieuws Elcniiuil ilcnlcr In maart 1904 concentreerden zich de bouwactiviteiten op de Eng voor een groote del op het terrein op de hoek zou de nieuwe lagere technische school verrijzen, waarnaar Soest (en Baarn) al zo lange tijd hoopvol naar hadden uitgezien. Maandagmiddag waren wij ln staat de In aanbouw zijnde school ln ogen schouw te nemen, daarbij voorgelicht door de heren J Koudijs. de direc teur van de school, en de heer A Val kenburg, opzichter. In maart kon al het eerste beton ge stort worden. De Hollandse Bouw combinatie voerde de eerste ijzer- constructie aan en kort daarna ver rees het geraamte uit de grond. De bouw ls thans zover gevorderd, dat de aannemer hoopt het gigantische gebouw half Juni as te kunnen op leveren. De totale bouwkosten van de school bedragen ruim 2Vfc miljoen gulden. De directeur vertelde, dat er momen teel 150 leerlingen zijn. die nog les krijgen ln de oude school. In het nieuwe gebouw is plaats voor 350 leerlingen, waarvan voor het nieuwe schooljaar er reeds 240 zijn ingeschre ven. Het is mogelijk de school verder uit te breiden tot een capaciteit van 500 leerlingen. Dat aantal houdt men nu al voor ogen. want de ontwikkeling van Soest beweegt zich in een snel tempo en het zou kunnen betekenen, dat ook het aantal leerlingen zich snel zal uitbreiden. Er wordt in de nieuwe school niet al leen les gegeven ln timmeren, plaat werk. machlnebankwerken. lassen en constructiewerk, maar ook onderwijs ln auto- en elektrotechniek. Aan de nieuwe school zijn twaalf leerkrachten verbonden. In de nieuwe school wordt ook gestart met een aparte klas voor minder be gaafden. terwijl er ook godsdienston derwijs zal worden gegeven. Kinderen, die twaalf Jaar oud zijn en de zes klassen van de lagere school doorlopen hebben, kunnen op de nieu we school worden geplaatst, terwijl leerlingen met één Jaar ULO-oplel- dlng direkt ln de tweede klas geplaatst worden. De school ls als volgt Ingedeeld. Bij de hoofdingang is een grote, ruime hal met dlrekteurskamer en spreekkamer, benevens de conciërge- en admini stratiekamer. Verder is er een ruime garderobe, een lerarenkamer en een overblijflokaal met een afmeting van twintig bij negen meter. In dit lokaal ls een zgn. keukenhoek. Voorts zijn er een groot gymnastiek lokaal van twintig bij elf meter, 24 douche-cellen, een tlmmerafdellng en een afdeling voor machlne-bankwer- ken met een lasafdeling met twee smidsvuren. Verder ls gezorgd voor een ruime par keergelegenheid. gezonde ontwikkeling za) trachten te compenseren door het scheppen van een reeks van sociale steunpilaren, die meer zullen lijken op steun dan op stimulansen van de eigen krachts ontplooiing. En dit alles betekent dat de welvaart van ons land hoe langer hoe meer afhankelijk wordt van de ondernemingsgeest en de werkkracht van een geringer getal Als dit waarheid wordt, dan ls het touwtrekken rondom de radlozullen te duur afgekocht met het offeren van andere steunpilaren, die uit eigen kracht door noeste vlijt en spaarzin ons volk voortstuwen. Wel een nieuwe regering maar ln een drukkend kli maat? Zaterdagmiddag waren de vijf beste ploegen van de provincie Utrecht, waaronder 'n ploeg van de afd. Soest ln 't St. Josephgebouw bijeen om uit te maken wie van hen de provincie Utrecht mocht vertegenwoordigen op de nationale wedstrijd te Middelburg, waar gestreden wordt om het lands kampioenschap De Soester EHBO.-ploeg had haar dag niet. lootte ongunstig en werd vierde, niet omdat er fouten gemaakt werden, maar men kwam aan de af werking net iets te kort. Ook de ze nuwen vragen bij een dergelijke wed strijd veel van de medewerkenden, vooral wanneer men als voorlaatste ploeg na 2 uur afzondering aan het werk moet. Een elegant schoentie dat is voorzien van alle romantiek en charme van Italië De mode o.udekt u bij SCHOENHANDEL Konlnglnnelaan 24 - Telefoon 3426 De jury. die bestond uit dokter J C. Rip als voorzitter met als secondanten Broeder Middel van de Amersfoortse G.G. G D en het kaderlld de heer Arnouts uit Baarn, waren in het al gemeen van mening dat er goed ge werkt is en gaven aan het einde van de wedstrijd een overzicht van de verleende eerste hulp Wedstrijdleider was de heer C. F. A Knegjens uit Rhenen. Het ongeval was er een van huiselijke aard. Pa zorgt reeds voor de vakantie en repareert de vergasser waarop straks het potje moet worden gekookt Het apparaat raakt hierbij defect en de brandende inhoud spuit over pa's arm Ma lapt de ramen en ziet het ongeluk gebeuren, in haar ijver om met een vloerkleedje het brandende apparaat te blussen slaat zij met haar hand in de glasscherven van het ge sprongen spiritusflesje. Zij krijgt hier door een ernstige verwonding aan de handpalm, terwijl resten van een ver brand overhemd pa's ernstig verbran de hand en onderarm bedekken. De jury besliste als volgt: 1 Ameron- gen, 228 punten; 2. Zuilen, 214 p.; 3. De Meern 204 p 4. Soest 200 p en Wilnis 166 p De beste leider was die van de ploeg van De Meern. Hij kreeg 80 van de 100 punten De heer H. E J Smit van de afde ling Soest maakte de uitslag bekend en reikte de beker uit aan de leidster van de afd. Amerongen. terwijl de heer Buursma uit Breukelen namens zijn afdeling, die vorig jaar winnaar ■werd, de grote zilveren districtswissel- beker overhandigde De beste leider ontving een medaille. Nadat de heer Smit. onder aanbieding van een geschenk de juryleden en de Lotus-patiënten dank had gebracht, werd door de heer Van de Berg van het districtsbestuur de loftrompet ge stoken over de Soester organisatie van deze wedstrijd, waarvoor de patiënten uitnemend werden geschminkt door de heer W J van Dlermen van de af deling Soest, tevens leider van de districtscursus van de Landelijke Or ganisatie Tot Uitbeelding Van Slacht offers Onder de aanwezigen waren vele leden van zuster-afdelingen, ter wijl het voltallige districtsbestuur van haar belangstelling blijk gaf. Evenals de natuur heeft ook ons po litiek bestel in dit voorjaar een ver nieuwing ondergaan Beide soorten wisseling vervullen ons met bepaalde verwachtingen Voor wat de natuur betreft zijn wij beter ln staat die ver wachtingen te beoordelen dan die aangaande de uitwerking van het re geringsprogram. Toch zijn ook op dat terrein wel enkele grote lijnen te trek ken, die ons een zeker beeld geven van de toekomst, vooral op financieel, economisch en sociaal gebied. Nu de kleur van het ministerie wel haast feller verschoten is dan die van de natuur, ls het duidelijk dat er in de boezem van het vorige kabinet meer tegenstellingen aan de dag zijn getreden dan het verschil van mening over televisie-aangelegenheden Men heeft zich wel min of meer achter het televisiescherm verborgen om andere kwesties buiten het oordeel van de openbaarheid te laten Een regering van katholieken en so cialisten kan ons weinig anders bren gen dan een accentuering van de ge leide economie. Niet alleen socialisten zijn daar voorstanders van. ook een groot deel van de K.V.P en van de linkervleugel der anti-revolutionairen Onvoldoende armslag Een in nogal brede kring geuit be zwaar tegen het vertrokken bewind is steeds geweest dat de hogere en la gere overheden onvoldoende financië le armslag kregen om zich bij het zich snel wijzigende maatschappelijk pa troon aan te passen. Men vond dat het onderwijs zich onvoldoende snel aanpaste, er kwamen te weinig mid delen op tafel voor het snel groeiende verkeer, de gemeenten tobden met een tekort aan geld voor de taken waarvoor zij zich gesteld zien en ook de ontwikkeling op internationaal ter rein kwam in het gedrang Het name was de kritiek gericht op het verstrekken van onvoldoende ont- wikkelingshulD aan jonge landen. Kort gezegd streefde men naar activering van het particulier Initiatief ten koste van de overheidstaak, zo luidt deze opvatting. Het nieuwe kabinet zal het accent verleggen. Daarop wijst de benoe ming van een speciale bewindsman voor de hulp aan onontwikkelde ge bieden. De heer Smallenbroek is van het verstrekken van ruime hulp op dit terrein een fervent voorstander. De gemeenten Hij zal eveneens de ln financiële nood verkerende gemeenten te hulp willen komen. Daarbij zal de nieuwe socialis tische minister van financiën hem graag behulpzaam zijn. De versnelling van verkeersverbeteringen zal even eens middelen vergen. Wil men daar bij de modernisering van onze defen sie op peil houden, dan zullen ook daarvoor blijvend financiële offers moeten worden gebracht. Het is duidelijk dat bij de verwezen lijking van de geschetste gedachten- gang de tweede fase van de verlaging der inkomstenbelasting ernstig in ge vaar komt. Zij kan worden geofferd en zij kan worden gecompenseerd door te zorgen voor verhogingen van andere fiscale lasten, die dan in de sfeer van de indirecte belastingen zullen worden gezocht Heeft dit vooruitzicht er niet mede toe geleid dat de katholieken het de partement van financiën aan de soci- «MM Leden van de Mixed Hockey Club zul len op 30 april defileren voor H M. de Koningin Op 14 mei zal de vereniging de Jaar vergadering houden in het clubhuls Het pannekoekentournool begint op 17 april om kwart voor elf Op 20 april spelen meisjes van de vereniging ln een tournool van Kameleon. Op 26 april organiseert Be Fair een tournooi waaraan leden van MH.C. deelnemen Op 18 en 19 april ls er een tournool In Hilversum en op 9 mei ln Dor drecht. Het mixed tournool van M.H.C begint op 17 april om 3 uur. Steenhoffstraat 67 Soest Tel. 2169 allsten hebben gelaten? Wij kennen reeds het voorproefje van het nieuwe beleid in de vorm van een te ver wachten speculatiewinstbelasting. Aangezien de opbrengst daarvan be paald niet mag worden overschat zal er meer op het lastenverhogend pro gramma staan. Europa Dergelijke verhogingen passen wel ln de fiscale wind die thans in Europa waait. Ook de Engelse socialisten tre den immers hun volk met een zwaar dere fiscale druk tegemoet Op deze wijze hoopt men daar de betalingsba lans te saneren. Dat is hier minder nodig Niettemin heerst ook bij velen in het nu optredende kabinet het ver langen om de greep van de staat op de burgers te vergroten. Het ziet er beslist niet naar uit. dat er van meer lasten een deflatoir effect zal uitgaan Wanneer een toenemend deel van ons inkomen via de staat zal worden besteed aan overheidsta ken. kan dat alleen de waarde van ons nationaal betaalmiddel verder aantasten. Dat is een ernstige zaak, die in Europees verband onze krach tiger financleel-economische positie tegenover de Ver. Staten alleen maar kan verzwakken. Misschien ls dit wel de bedoeling om de kracht der valuta meer in evenwicht te brengen. Het uit te voeren sociaal program zal zeker niet afgezwakt worden. De heer Veldkamp krijgt kansen als nooit te voren In dit licht gezien is het nieu we televisie-beleid, ongeacht zijn ver diensten, een te verwaarlozen factor. Het ls veel ernstiger zaak dat de be vordering van het particulier initia tief en de kansen op versterking van bezit ook voor de kleine man opnieuw worden geofferd op het altaar van de collectiviteit. Zware druk Er komt een nieuw bewind dat de in vesteringskansen van het zakenleven onder zwakke druk zal plaatsen. Bij een in de groei rakende industrie is <^vaarlijke manoeuvre die in het bedrijfsleven reeds wordt onder- .1. üe beurskoersen, die dalend zijn, vormen voor deze vrees een zichtbare afspiegeling Mag dit een kwalijke zaak zijn voor de groot-in dustrie, voor het kleinbedrijf betekent dit eveneens dat het moet voortgaan tp 'f - on in een ongunstig economisch klimaat. Te vrezen valt dat men hiet een on- SE C., dat zondag J1. verrassend met 2-1 van Saestum verloor, heeft hier mede haar nog aanwezige kansen op het kampioenschap wel tot een mini mum teruggebracht. Indien echter de 2 nog resterende thuiswedstrijden ln winst worden omgezet en Hercules zou de 2 nog te spelen uitwedstrijden ver liezen dan kan SEC nog met de Utrechtenaren gelijk komen en het tot een beslissingswedstrijd brengen Voor Holland is de op Paasmaandag te spelen wedstrijd ln Soest van nog groter belang, want winnen de thans op de tweede plaats staande Utrech ters en zou Hercules van het in gevaar verkerende L V V. verliezen dan bedraagt de achterstand voor Holland nog slechts een punt Bovendien zal Hercules de laatste uitwedstrijd ln Veenendaal evenmin gemakkelijk in winst kunnen omzetten. Een span nende strijd ls dus op maandag 2e Paasdag op het SEC terrein, met voorlopig de inzet van de tweede plaats, te verwachten. S E C zal alles moeten geven om het kleine nog aan wezige kansje te verdedigen, terwijl het zelfde in nog grotere mate geldt voor Holland De stand luidt- Hercules Holland S.E.C. Zeist C DN Saestum 20 28 Victoria 20 20 20 25 Veenend. 20 19 20 24 V.V.Y. 20 17 20 24 LVV 20 17 20 21 Vriendens. 20 16 20 21 J S.V 20 8 H.MS 2 16 15 Veenend. 2 16 15 SEC 2 18 15 Ultraj. 2 17 14 St. Boys 2 17 7 SEC 2 verloor zondag j.1 de laatste thuiswedstrijd van Veenendaal 2 en zal ln de eindrangschikking met een zeer bescheiden plaats genoegen moe ten nemen. De stand in de reserve 3e klasse, waar Saestum 2 j.1. zondag kampioen werd luidt: Saestum 2 16 24 Zeist 2 17 20 Vriendens. 3 17 20 Nijenrodes 2 16 19 U.V.V. 3 1617 S.E.C 4 verspeelde zondag j.1. een be langrijk winstpunt door in Amersfoort tegen K V V A. 4 met 2-2 gelijk te spelen. De voorsprong op A P.W C 4 bedraagt nog 3 punten met nog drie te spelen wedstrijden, waarvan één uit tegen A P.WC. 4 Wordt maandag as. om 12 uur, uit gewonnen van Amsvorde 4 dan stijgen de kansen aanzienlijk en kan bij winst in de daaropvolgende wedstrijd de kampi- oensvlag worden gehesen Maandag zal gespeeld worden zonder de ge blesseerde Baltus en de afwezige v. d Heyden. maar aangenomen moet wor den dat Beijer en Baptist de overige spelers zo weten te inspireren dat toch winst geboekt zal worden. S E C. 5 treedt op het BDC. terrein aan voor de der£y tegen BDC 8 en zal haar nog aanwezige kampioens kansen met enthousiasme verdedigen Wegens vertrek naar het buitenland moest afscheid worden genomen van Chris Jagtman. maar Heynen, Ka reisen. Belt. Westerveld en de andere oud SEC. Ie elftalspelers zullen het elftal voldoende Inhoud geven om beide punten te bemachtigen. De standen der overige elftallen zijn: 3e elftal: V V.O.G 2 Baarn 3 A P W C. 2 SEC 3 B.D.C. 2 4e elftal: SEC. 4 AP WC. 4 KV VA 4 B.D.C. 5 VV.Z.A. 3 5e elftal: KVV.A. 5 Amersf B. 5 Quick 6 S.E.C 5 B.D.C. 8 Senioren SE C 1-Holland 1, 2 30 uur S E.C. 2 is uitgespeeld. SEC. 3 is vrij Amsvorde 4-S.EC 4. 12 uur BDC 8-SEC 5. 12 uur Jeugd: HVC. C-SEC. B. 4.15 uur C.J.V.V. b-S.E.C b. 2.45 uur. 14 23 Veense B. 2 13 12 14 20 N.S.C. 2 14 12 15 17 KV.VA 3 14 11 1617 Barneveld 14 3 14 13 15 27 AP WC 5 11 11 14 22 Amsvorde 4 11 10 15 21 Odi '58 2 15 10 15 13 Hoogland 3 14 6 1412 HVC. 5 14 6 13 20 V V.Z.A, 4 11 8 12 19 Amersf. B. 6 9 7 12 17 B D C. 7 11 7 11 15 Amsvorde 5 9 4 9 8 KV.VA 6 11 3 De vorige week uitgestelde wedstrijd tussen kampioen Hees en Avance uit Nederhorst den Berg wordt morgen middag, om half drie. gespeeld op het Heesterrein aan de Kooiweg. Voor de wedstrijd en tijdens de rust zal een muziekgezelschap vrolijke mu ziek laten horen. Het ls de laatste wedstrijd van Hees en bestuur en spelers hopen vele sup porters op het terrein te zien. S.E.C. SEC.-Holland. 2e Paasdag. 2 30 uur: Doel Van Essen: achter Krijt en A Hooijer; midden De Rooij. Rutten- berg en Van Breukelen; voor Hanas- bel, Dettmer. De Bruin. Duyst en Van de Broek. Reservers v. d. Broek en Dorrestein. S.E.C. 2 en 3 zijn uitgespeeld. Amsvorde 4-S.EC 4. 12 uur Doel Van Rossum; achter Roest en Baptist: midden J v. d. Linden. Servellen en R. van Ginkel; voor Van de Heijden, Beijer. Kramer. Lagemaat en J. v Ginkel Reserve Lenarduzzi SEC. 5-BD.C 8 Doel Van de Brink: achter Van Klooster en Hoed: mid den, Dasselaar. Belt en Meeder: voor Heinen, Veenendaal. Kareisen. Wester veld en Kanters Reserve Tuenter. van SERVIES - GLAS - BESTEK, STOELEN, TAFELS enz. enz. Met bijlevering van DRANKEN op SERVIES, GLAS EN BESTEK. Vraagt onze prijscourant. WIJNHANDEL - SLIJTERIJ Steenhoffstraat 64 - Telefoon 2551 Na het beginsignaar ging K P S. di rekt ln de aanval en reeds na één minuut hadden de Polboys groot ge luk. Een schot van de rechtsbinnen van K.P.S. werd door de doelverde- diger niet klemvast gestopt; de bal stuitte het veld weer in en werd door de linksback L Claessens opgeruimd. Na leuke combinaties. zowel van K P S als van de Polboys. wist de linksbuiten van de Polboys, H. Huffels na een kwartier met een ver schot de keeper van K.P.S. onhoudbaar te pas seren (0-1). Vijf minuten voor het einde van de eerste helft maakte K.P S. gelijk door een doelpunt van de midvoor (1-1). In de tweede helft ging het 10 minu ten gelijk op. Na 12 minuten spelen bracht K P S door een prachtig schot van de linksbinnen de stand op 2-1. Het doel van K P.S kraakte door schoten tegen paal en lat. maar het mocht niet baten, totdat 5 minuten voor het einde B Wigtman uit een hoekschop met een prachtige omhaal gelijk maakt (2-2). De S E.C bouwvakkers zijn zaterdag met de bouw van de kleedkamers weer een flink stuk gevorderd. Het dak werd geplaatst op de kleedkamers en thans zullen de stucadoors voor de afwerking gaan zorgen. In plaats van. zoals oorspronkelijk geprojecteerd, zal per kleedkamer niet één douche, maar zullen vier douches worden geplaatst. De S.E.C metse laars van zaterdag j.1. Wim v. 't Klooster en v. d Hoed konden door de regen buiten weinig uitrichten, maar konden ln de kleedkamers de zaak verder afwerken Voor zaterdag staat dus stucadoorswerk op het pro gramma en zullen de stucadoors F. van Limburg en zijn zoon Cobus (ex- eerste elftalkeeper S.E.C.) bijgestaan door 2e elftalspeler en aanvoerder Dick Hooijer, supporter Henk van de Broek van de Insingerstraat de zaak verfraaien. Opperman Joop Wiss verzorgt met zijn zoon de aanvoer van materiaal. De S.E.C metselaars zullen zaterdag trachten het scheidsrechtersverblijf af te metselen zodat ook hier gestart kan worden met het plaatsen van hét dak. Electriciën Jan Elderman is inmiddels gestart met het maken van lichtpunten en zoekt nog assistentie van andere S E.C. elektriciëns. Co ördinator D. H. Tuenter (tel 3131) wacht op aanmeldingen. Het werk vordert en de zelfwerkzaam heid van de S E.C. leden en suppor ters overtreft alle verwachtingen. Voor zaterdag is de aanvang van het werk weer gesteld op 's morgens 8 uur. 40 J&BBCNW'J OOK VOOR Ut v. WEEDESTRflflT 40 TEL:4361 - SOESTDUK Groep 2. Van Dijk-Verkerk afgebr. Groep 3. Van Coeverden-Van Veen 0-1; v d. Wal-Gerth 1-0; Gerth-Gor- deau lk-Vz Van Veen-v. d. Wal 1-0. Groep 4 Dontje-Oudshoorn 1-0: Al- tink-Blom 0-1; Ey-Bervoets 0-1: De Zoete-Baayens 1-0; Blom-Oudshoorn 1-0. Baayens-Mevr. Pierik 0-1 Vrijdag 16 april ls er geen speelavond men kan nu op donderdag 15 april te recht in de kleine zaal van het Oranje Hotel. De heer Visser is vertrokken voor een halfjaar lange pleziertocht naar Au stralië. In zijn plaats is er weer een nieuwe junior verschenen: Harry Thö- rlg. Het schaken schijnt in Soest wel vat te krijgen op de jeugd. Er zijn weer enkele partijen gearbi- treerd. Zowel voor Timmer, als Gaas beek werden de partijen tegen Amers foort remise gegeven: hierdoor ls de voorlopige stand 4-4. In de beslissings wedstrijd tussen Denk en Zet 1 en Hulzen 1 is Huizen de gelukkigste ge weest. Denk en Zet 1 zal moeten de graderen: Soest 1 zal deze aloude te genstander node missen De heer C. Samson heeft in zijn laat ste partij te Utrecht tegen Hamers remise gespeeld. Door dit resultaat neemt de Soestenaar de 4e plaats in, bij de rangschikking om het kam pioenschap van het gewest Gooi- Utrecht. Deze prestatie Js des te fraaier als men bedenkt dat Samson dit jaar voor het eerst meedeed. Voor belangstellenden willen we nog verwijzen naar het grote tournooi van het Bussums Schaakgenootschap op 24 en 25 april a s. De personeelsvereniging van Foxboro (Nederland" N.V. alhier organiseerde een Veilig Verkeers Puzzelrit, waaraan in totaal tachtig mensen hebben deel genomen De rit was uitgezet in de gemeente Soest en had een totale afstand van veertig kilometer. Om die af te leggen, kregen de deelnemers twee uren de tijd. Van hen werd geen grote snel heid geëist, maar wel een grote dosis oplettendheid In totaal waren er vier controleposten en vier zelfbedieningsposten. Nadat de deelnemers het parcours hadden uit gereden. kregen zij aan de finish nog twintig verkeers vragen uitgereikt, die ze in tien minuten beantwoord moes ten hebben De vragen waren dezelfde als die de leerlingen van de scholen onlangs hadden moeten beantwoorden voor het verkeersexamen 1965. Om één uur startte de eerste deelne mer en de overige deelnemers start ten daarna met een tussentijd van twee minuten. Omstreeks 4.45 uur kwam de laatste groep binnen en kon de route-commissie definitief gaan 'rekenen. Toen de route-commissie klaar was met rekenen werden de winnaars be kend gemaakt: 1 de heer A. van 't Net en mej. G. Doorduin. 470 straf- punten 2. de heren G Demmers en Th. Faddegon, 480: 3. de heren G. de Jager en Ch. Gori. 4 de heren R. Logtenstein en J. Gaasenbeek. 610. 5. de heren H. v. d Horst en G. Donke laar. 620 strafp Voor het zomerkampioenschap van de schaakclub Soest is de volgende inde ling naar sterkte gemaakt: Groep I J K van Zijtveld, C Sam son. A van Dijk. W. Huiser. A J. Gaasbeek en H E. Henze. Groep 2: C. van Dijk. J. Leydes, H A. Veldhuis, A G. Hilhorst. B Beuken en L. Verkerk. Groep 3: J E van Coeverden jr., J. v d. Wal. L. Gordeau. H. J Zwiers, H. Gerth en J van Veen. Groep 4: M. J Dontje H Altink, J F Wamsteker. C. Baayens. J H Ey, G. Bervoets, mevr. Pierik, S. de Zoete. J. J. W. Blom en G Oudshoorn. Tot op heden zijn reeds gespeeld: Groep 1 Samson-Gaasbeek 1-0, Van Zijtveld-Henze 1-0. Van Zijtveld-Sam- son Vz-Vz-, Gaasbeek-Van Dijk afgebr Renault R 8 van f 5595,af Renault Dauphine van f 4600,af Renault R 4 van f 3995,af. Nieuwerhoekplein 1 - Soestdijk Telefoon 2850 De eerste prijs bestond uit een wis selbeker. die het winnende team in de volgende rit zal moeten verdedi gen. Zij kregen als herinnering een zil veren bonbonniere De tweede, derde en vierde prijs bestonden uit een zil veren asbak en de vijfde prijs uit een zilveren sleutelring. Na het uitreiken van de prijzen gin gen de deelnemers huiswaarts met een prettige herinnering aan een leuke, sportieve en zeer geslaagde Veilig Ver keers Puzzelrit en met de belofte, dat zij nog een mooie herinneringsme- dallle aan deze tocht zouden ontvan gen.

Soester Courant | 1965 | | pagina 8