Gemeenteraadsvergadering VAN WIEREN BLIJF JONG- BLIJF FIT- FIETS GAZELLE, INVICTA, RALEIGH, B.S.A. FUGERS RIJWIELEN port~acjendci Heit je voor een karweitje FRANS BOSMAN WASAUTOMATEN II LOCHTENBERG Teiefooftnuntfóer ziekenauto 5980 fr. EarnfiariigaasT 18 «Hl BUREN swiss A Medische dienst PREDIKBEURTEN vanaf f 331,compleet. Kerkstraat 3 - Soest Telefoon 2030 S.E.C. verloor van Holland 0-3 Hees won en werd f 250,- rijker S.V.V.-Volleybal R.K. Kerkdiensten S.V.V. op vollevbaltournooi Honkbal 02955-3367 S.E.C.-L.V.V. Programma van S.E.C. Opstelling B.D.C.-elftal In de vergadering van de gemeente raad, welke op woensdag 28 april, te 19.30 uur. wordt gehouden, komt de navolgende agenda in behandeling: Beëdiging raadsleden. 1 Vaststelling van de notulen van de vergadering van 20 januari 1965. 2. Ingekomen stukken. a. Schrijven d.d. 15 maart 1965, nr. 789-3 van de direc'uur van gemeente werken inzake het bouwen zonder ver gunning op een perceel aan de Foe kenlaan. met voorstel dit schrijven voor kennisgeving aan te nemen. b. Schrijven d.d. 4 mei 1964 van J. in 't Hout, Prof. Lorentzlaan 93 te Soes terberg, inzake de bestemming van een terrein an de Sportweg alsmede een brief van ons college d.d. 4 mei 1964 met voorstel deze stukken voor kennisgeving aan te nemen. c Vragen van het Raadslid J. K. de Bruin met antwoord van ons colle ge inzake de herstelling van woning wetwoningen in plan Eng I met voor stel die stukken voor kennisgeving aan te nemen. d. KB. d.d. 18 januari 1965, nr. 18. waarbij alsnog gedeeltelijk goedkeu ring is onthouden aan het uitbrei dingsplan regelende de bestemming van gronden, gelegen nabij de ..Oude Tempel" te Soesterberg, met voorstel dit K.B. voor kennisgeving aan te ne men. e. Schrijven d.d. 31 maart 1965 van P. Slkkens, inzake de vestiging van een bedrijf op een perceel, gelegen aan de Amëtsfoortsestraat. met voorstel dit schrijven in handen te stellen van burgemeester en wethouders om ad vies. PHILIPS SPECIAALZAAK Voor haar: !y |j|||| |i'l ■1HI Li1. een juweel van een horloge Verlang het beste, wan neer U een horloge kiest Een BUREN horloge uit Zwitserland1 Van Weedestraat 40 Telefoon 4361 bestuur van de O.L. Vrouwe Stichting te Amersfoort, voor het wijzigen van de verwarmingsinstallatie in de r.k. kleuterschool aan de Mariastraat te Soestdijk. 13. Voorstel tot het beschikbaarstel len van een krediet voor het verlengen van de parkeerstrook langs de Mei doorn weg. 14. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor het aanbrengen van verlichting bij twee voetgangers oversteekplaatsen op de Soesterbergse- straat. 15. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor de afwikkeling van de onteigening van grond in het plan „Achter Dammers" van de heer J. C. Swager c.s. en de heer R. W. Schoonderbeek. 16. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor het aanschaffen van de benodigde apparatuur voor het frankeren van dienststukken. 17. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor het opmeten etc. van een gedeelte van de gemeente Soest. 18. Voorstel tot intrekking van het besluit d.d. 21 maart 1962 inzake de uitgifte van grond ln erfpacht aan Shell Nederland Verkoop Maatschap pij N.V. en het aangaan van een rui ling van grond, gelegen nabij de Soes- terbergsestraat met J. Jurriëns. 19. Voorstel tot wijziging van de ta rieven voor de levering van gas door het gemeentelijk gasbedrijf. 20. Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan het bestuur van de stichting Engen- daalschool voor aanschaffing van eni ge leer- en hulpmiddelen. 21. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor het wijzigen van de verwarming in de openbare school voor u.l.o. in de Kerkebuurt. Doktoren. De artsendienst wordt dit weekeinde waargenomen door de artsen: H. G Rupert. Burg Grothestraat 49, tel 2333 en H J. Stroband, H. Blaek- weg 14. tel. 2434. Tandartsen. Zaterdag en zondag van 13 00-13.30 uur A, J. Janus, De Genestetlaan 15. Apotheek. Zaterdag na 1 uur, zondag en maan dag apotheek Soest-Z. Di. en Do. apotheek Soestdijk. Ma. en Vr. na 18 uur en Wo. na 19.30 uur apotheek Soest. TVit-Gele Kruis. Zr M. van Loo, Saenredamplantsoen 15. tel. 5425, b.gg. 2001. Orante-Groene Kruis. Zr Bettenhause, Bosstraat 29. tel 4610. Groene Kruis. Zr Boom. Braamweg 51, tel. 4365. f Besluiten van gedeputeerde staten d.d. 7 april 1965 tot goedkeuring van de gemeentebegroting en de begro tingen van de diensten en bedrijven voor het dienstjaar 1965 met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. 3. Voorstel tot onbewoonbaarverklaring van de woningen Bakkersweg 8 en 10 en Julianalaan 23. 4 Voorstel tot het verstrekken van een extra subsidie aan de kruisvereni gingen in de exploitatiekosten van de consultatiebureaus. 5 Voorstel tot het beschikbaarstellen Van een extra krediet voor de aan schaffing van een nieuwe watertank voor de brandweer te Soesterberg. 6 Voorstel tot het verlenen van ont heffing, als bedoeld m artikel 1 van de ..Zoneverordening Hinderwet" voor: a het oprichten van een benzine-in- stallatie op het perceel Eikenlaan 35a door de N.V Chemische Industrie Randstad te Soest; b het oprichten van een drukkerij op het perceel Generaal Winkelman straat 97 door B. C. Littooy te Soes terberg. 7. Voorstel tot wijziging van de ge meentebegroting voor het dienstjaar 1964. 8. Voorstel betreffende de jaarwedde- regeling van de wethouders. 9. Voorstel tot ruiling van grond, ge legen aan/nabij de: a Molenstraat en de Prins Hendrik- laan met K. P. van Ingen; b Prins Bernhardlaan met de Ko ninklijke Nederlandse Bond van Oud Onderofficieren. 10. Voorstel tot aankoop van grond, gelegen aan/nabij de: a. Nassaulaan van mej. J. C. van den b Soesterbergsestraat van R H Ade- E. M. c Steenhoffstraat van mej Smit: T T, T ZW d. Steenhoffstraat van J. H L. Om- seem en H. B. Borgts; e Talmalaan van ïn H van Dijck. f Beukenlaan van G. H. G Meenink: g Birkstraat van J C. Fonken h. Soesterbergsestraat van J. H H. f'oude Grachtje van mevr. G Wigt- man-Grift. i Soesterbergsestraat van H. van t E^°Oude Grachtje van Th. Wigtman. 11 Voorstel tot verkoop van grond, gelegen nabij de Molenstraat aan de N.V. Coördinatiebouw te Hilversum, li Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in artikel 50 van de Kleuteronderwijswet aan het In de Oude Kerk en Emmakerk ls er tijdens de morgendienst oppas voor de kleuters. HERVORMDE KERKEN. Oude Kerk. 8.45 uur Gezinsdienst. 10 uur ds D. M. Jalink 7 uur ds J. Mettau. Kerkkoor. F:mmakerk. 10 uur ds J. Mettau. Bed. H. Doop. 7 uur Evangelisatiedienstf zgn. Open- deurdienst). ds A. Bruyn uit Werken dam. Jeugdkoor Hilversum. Fleeskapel. 10 uur ds K. van Liere. Zonnegloren. 10 uur ds E. B IJ. Holtrop uit Olst. EItheto. Zie dienst Oude Kerk. Ichtus Kerk. 10 uur ds A. Meyers, em. pred. te Utrecht. 5 uur ds G. H. van Kooten uit Huizen. GEREFORMEERDE KERKEN. JuUanakerk. 8.30 uur ds S de Jong. Bed. H. A 10.30 uur ds H. J. Lambers Heerspink Bed. H. Avondmaal. 2.30 uur ds S. de Jong. Bed. H Avond maal voor zieken en oude van dagen 5 uur ds H. J. Lambers Heerspink. H Avond en Dankzegging. Wilhelminakerk. 10 en 5 uur ds G. van de Maaten van Vinkeveen. GEREFORMEEERDE KERK. 10.30 uur ds W. van Lingen van Bun schoten-Spakenburg. 3 uur ds W. G. de Vries van Eemdijk. CHR. GEREFORNÏEERDE KERK. 10 uur ds P de Smit. 6 uur ds Van Smeden uit Utrecht-N. GEREF. GEMEENTE. Kleine Rembrandtzaal. 10 en 5 uur leesdienst. Woensdag 28 april, 7.30 uur ds Wisse van Elspeet. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN. Afd. van de Ned. Protestantenbond. 10.30 uur ds F. H. van Aalst. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE. Van Weedestraat 19. Geen dienst. ADVENTSGEMEENTE. Zaterdag 10 uur Bijbelstudie. 11 uur de heer P. Sol BAARN, DOOPSGEZINDE GEM. 10.30 uur ds D. Richards van Bussum EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE. 10.30 uur ds W. F. Schröder. Elke zondag 10.30 uur kinderkerk. S.E.C. wat zondagmiddag aan de Bos straat begon te spelen met de nog theoretische kans op het kampioen schap als de resterende wedstrijden gewonnen zouden worden en Hercules alle wedstrijden zou verliezen, dan was er een beslissingswedstrijd noodzake lijk geweest, maar Hercules won met 2-3 van L.V.V. en is dus kampioen. De wedstrijd S.E.C.-Holland begon een half uur te laat, omdat scheids rechter Van Capelle te laat arriveerde. Hij had zich ln de drukte vergist van het verkeer van Amsterdam naar Soest en bovendien sloeg hij een ver keerde weg in, waardoor hij veel tijd verloor. Men moest in ieder geval een half uur wachten. De Holland-spelers wilden naar huis. als de arbiter niet zou komen opdagen, maar even voor drie arriveerde de heer Van Capelle toch. Het was al spoedig na het eerste fluitsignaal duidelijk, dat er voor S.E.C. weinig meer op het spel stond. Weliswaar was de theoretische kans op de bovenste plaats nog aanwezig, maar in feite was de beslissing voor de groen-witten vorige week al geval len. toen zij van Saestum verloren. De Utrechters waren technisch beter, hadden ook een groot overwicht, maar misten een schutter, die de tal rijke kansen zou benutten. Zelfs kregen de Soesters enige doel- rijpe kansen. Een voorzet van Dor- restein ging voorlangs het Holland- doel, zonder dat een S E C. voorhoede speler ter plaatse was. Duyst stormde alleen op keeper Peliegrom af, maar hij schoot onzuiver. Dat herhaalde hij even later met een kopbal, afgevuurd uit een voorzet van Dorrestein. Aan de andere kant konden Van Essen, Rut- tenberg, Hooijer en Krijt de zaak vol doende gesloten houden, al was rechtsbinnen Schonewille dicht bij een treffer, toen hij de bal ineens op z'n wreef nam. Van Essen redde ech ter keurig. In de tweede helft was de eerste kans voor S.E.C ondanks dat de groen- witten voorwaartsen herhaaldelijk in de buitenspelval van Holland liepen, hetgeen zij trouwens ook in de eerste helft hadden gedaan. Hanasbei trok een bal voor. v d. Broek schoot in eens. maar te zacht. Kort daarna viel de beslissing, die S.E.C de twee pun ten kostte. Na een kwartier nam linksbuiten Van Bemmel een hoekschop, die hij zo scherp nam, dat Krijt niets anders kon doen dan de bal weer tot hoek schop te koppen. Uit de tweede cor ner. weer zo'n scherpe, kopte links binnen Veenendaal onhoudbaar in (0-11. In de volgende minuut was het al 0-2. Van Essen kon de bal niet klemvast houden uit een van dichtbij gelost schot. Weer was Veenendaal ter plaatse om de bal over de doellijn i:e werken (0-2). De druk op het S E C. doel hield aan. Eerst schoot rechtsbuiten v. d. Plaats op de lat, maar het was uitstel van executie. In de 20ste minuut namelijk scoorde Holland 0-3. Linkshalf Aal- bertsen loste van zo'n twintig meter afstand een schot, waartegen Van Es sen geen verweer had. Daarbij bleef het, ondanks dat S.E.C. nog enige tijd in de aanval was. De schoten waren echter te onzuiver en doelman Peliegrom had er dan ook geen enkele moeite mee. De wedstrijd tussen Hees en Avance, op het terrein aan de Kooiweg ge speeld. is letterlijk en figuurlijk in het water gevallen. De spelers voet balden bijna onafgebroken in een stromende regen. De muziek die was gevraagd om de strijd „te begeleiden" was afgelast vanwege het slechte weer. Voordat de wedstrijd begon bood de voorzitter van Avance aanvoerder Je- kel bloemen aan in verband met het behalen van het kampioenschap. Hij hield een korte toespraak, waarin hij de spelers feliciteerde met de titel en de promotie. Daarna begon de strijd, die aanvankelijk gelijk opging met zelfs de gasten iets in de meerderheid. Het verwonderde dan ook niemand, dat Avance na 25 minuten spelen aan de leiding kwam. Een schot van de rechtsbuiten trof doel (0-1). Daarmee hadden de gasten echter al hun kruit verschoten. Na een half uur zette rechtsbuiten Hop (Ingevallen voor Buddingh) de bal voor en Bosman rondde de aanval af (1-1). Tien minu ten later zorgde linksbinnen Sakkers voor 2-1, terwijl hij er in de 40ste en 42ste minuut 4-1 van maakte, hetgeen tevens de ruststand was Na de hervatting voerde Hees de stand regelmatig op tot 11-1. Bosman doelpuntte al in de 2e minuut, welk doelpunt werd gevolgd door een tref fer van Sakkers in de 7e minuut. In de 10e minuut zorgde de linksbuiten H de Bree voor 7-1, in de 15e minuut werd het door Bosman 8-1, in de 20ste minuut 9-1 door De Bree. in de 25ste minuut 10-1. toen Bosman een fout van de doelman afstrafte, toen die de bal na een schot van Sakkers liet vallen. In de 35ste minuut viel het laatste Hees-doelpunt, door Sakkers gescoord. Het werd ten slotte 11-2, toen de midvoor van de gasten een nonchalant moment in de Hees-de fensie afstrafte. Dank zij deze 11-2 zege, de grootste van de hele competitie, kreeg Hees een presentje in de vorm van 250. voor de kas. Dit bedrag was door een supporter beschikbaar gesteld voor Hees als het een grote overwinning zou behalen. Dat is inderdaad ge beurd, dus penningmeester S. de Boer had meer dan één reden om verheugd te zijn. Niet minder dan negen wedstrijden moesten door de teams van de Soes- ter Volleybal Vereniging de afgelopen 99 KERK SOEST. Steenhoffstraat H. Missen te 7.30, 10.45 en 12 uur. Hoogmis te 9 uur. 's Avonds 7 uur lof In de week de v Missen te 8 en S uur. KERK SOESTDIJK, B. Grothestraat. H. Missen te 7.30, 10.45 en 12 uur 9 uur Hoogmis. In de week (uitgezonderd woensdag en zaterdag) H. Missen te 7.45 uur en 8.30 uur. Woensdag en zaterdag te 7.45 en 9 uur. KERK SOEST-Z.. St. Will.brordusstr. H. Missen te 7.30 uur en 9 uur. 10.30 uur, Hoogmis; 's Avonds 6 uur Lof. De zo lansr/amerh""*! overbekend geworden actie W u je voor een karweit lieeft weer bezil nen van Nederland, Ook ia s was dit merkba Woensdagroorge Nalf tien meldue zich vit- ver. ers van de Pak Scouts groep, bi arechaussee voor het Paleis, en iegen toestemming om door te mof n naar het Paleis, om daar hun rste „karweitje" te gaan verrichten. stond uit het schoonmaken van een fiets en het aan vegen van een I en gangen. Eén van deze vier, de twaalfjarige Eric van de Bergh, troüen wij aan bij een van zijn volgende karweitjes* het schoonmaken van een fiets. week gespeeld worden ln het kader van een snel naar het einde lopende kompetitie. Door een groot aantal blessures en ziektegevallen moesten enkele teams zeer onvolledig de strijd aanbinden hetgeen niet zonder gevolg bleef op de uitslag van enkele wed strijden. Het tweede damesteam deed woensdag en donderdag wel zeer goed werk door uit de wedstrijden tegen V.I.O.S. 2 en V.V.A. 2 vier punten in de wacht te slepen waardoor het enkele plaatsen op de ranglijst wist te klimmen. Zo werd tegen de V.I.O.S.- dames een punt binnengehaald, ter wijl tegen de V.V.A.-reserves de volle winst mee naar Soest werd genomen. Het derde damesteam was door de blessures en de zieken wel zeer gedu peerd, want zowel woensdag als don derdag ontbraken vier van de zes dames op het appèl hetgeen tot gevolg had dat de wedstrijd tegen Wilhel- mina 2 met 3-0 en tegen het eigen vierde team met 2-1 verloren ging. Van de derde plaats op de ranglijst zakten zij hierdoor af naar de vijfde. Het vierde damesteam deed uitstekend werk door V.V.A. 3 met een 2-1 over winning achter zich te houden en ge bruik te maken van het door invallers verzwakte eigen derde team door ook deze wedstrijd met 2-1 te winnen. Het eerste herenteam, dat het nog steeds zonder zijn geblesseerde Laseur moet stellen, zag zijn mooie voor sprong van vijf punten tot twee te ruggebracht door de eerste nederlaag van dit seizoen en wel tegen V.I.O.S. 2. Met nog twee wedstrijden te spe len heeft het team zijn kans op het kampioenschap echter nog volledig in eigen hand en theoretisch is de mo gelijkheid zelfs aanwezig dat de wed strijden van woensdag en donderdag de beslissing brengen. Het tweede herenteam wist de Wilhel- mina-reserves met 3-0 terug te wij zen waardoor het zijn voorsprong van drie punten met nog twee te spelen wedstrijden behoudt. Ook hier is een beslissing in de wedstrijden van aan staande woensdag en donderdag niet uitgesloten. Het derde herenteam verloor zijn wedstrijd tegen L.E.A. met 3-0, terwijl het vierde team niet in actie behoefde te komen door het terugtrekken van V.V.A. 4. Voor de komende week staan voor de rood-witten de volgende wedstrijden op het programma: Woensdag, 21 april 1965: Dames: V.I.O.S.-3-S.V.V. 4. Heren: V.I.O.S 6-S.V.V. 2 SVV. 3- B.G. S.V. 2. S.S.S. 2-S.V.V. 4. Donderdag, 22 april 1965: Dames: S.V.V. 2-Wilhelmina 1. Olym pia 3-S.V.V. 3. Heren: S.V.V. 1-Olympia 3 Wilhel- mina 2-S.V.V. 3. V.I.O.S. 5-S.V.V. 4. Op tweede paasdag organiseerde de Gooise Volleybal Club 'in de Expohal te Hilversum een groot volleybaltour nooi waarbij zowel de dames- als de herenteams waren onderverdeeld in een ereklasse, eerste klas en tweede klas. Zowel de dames als de heren van de Soester Volleybal Vereniging waren in de ereklas ondergebracht. De dames moesten het opnemen tegen de Kennemers. de Shadows, V.O.G. en G.V.C., terwijl de heren aan moesten treden tegen de Shadows, V.I.O.S., A.M.V.J. uit Rotterdam en Sarto Hoewel de dames hun eerste wedstrijd tegen V.O.G. uit Antwerpen met 15-7 en 15-5 verloren, gaven zij het zeer sterke Belgische team uitstekend par tij. De overige wedstrijden eindigden alle in een gelijk spel, waardoor de dames in deze klas op de derde plaats eindigden. De heren wisten alleen hun wedstrijd tegen de Shadows in een overwinning om te zetten. De overige wedstrijden gingen verloren, waardoor zij uit eindelijk met de vierde plaats genoe gen moesten nemen. ELINK WIJK-S.E.C. 1-8. S.E.C.-honkbal speelde zaterdag een nuttige oefenwedstrijd tegen Elinkwijk uit Utrecht, dat m de competitie één klasse hoger uitkomt. Hoewel de uit slag van een dergelijk duel niet erg belangrijk is, mag 't zeker als 'n goed resultaat der Soestenaren worden be schouwd dat zij Elinkwijk - dat in haar sterkste formatie in het veld verscheen - met niet minder dan 1-! wisten te kloppen. voor het nieuwste in A.E.G. - Siemens - Philips - Candy Erres - Unilux - Miele - Siwa Inlichtingen - verkoop - service inruil Soesterbergsestraat 20A - Soest Dit resultaat krijgt nog meer relief indien men daarbij in aanmerking neemt dat de S E.C.-werpers Blok en v Driel niet van de partij waren doch hieraan dient onmiddellijk te worden toegevoegd dat hun vervangers zich van hun beste kant hebben la ten zien. In dit verband verdient in de allereer ste plaats Tommy Tinlin een eervolle vermelding, die in de eerste 4 innings rijn tegenstanders geen enkele kans toestond Slechts 2 Utrechters be reikten het le honk zonder evenwel -.evaarlijk te worden. S E C. daaren tegen plaatste in de eerste 3 innings niet minder dan 6 honkslagen, ten ge volge waarvan de Soestenaren in het erste gedeelte van de strijd een roy- voorsprong konden nemen, -le daaropvolgende innings nam Tinltn de werperstaak van zijn b. over en hoewel Elinkwijk op zijn .terpen meer vat had - waardoor enkele Utrechters wisten door te drin gen tot het 3e honk - wist ook hij de score blank te houden In de laatste 2 innings werd de ver dediging geleid door de Junior-pit cher Allen Harrls en deze Jeugdige speler toonde zich daarbij een grote belofte voor de toekomst. Pas ln de allerlaatste fase van de strijd moest hij één keer het hoofd buigen voor de Elinkwijk slagploeg, doch reeds eerder had SEC. haar voorsprong we ten op te voeren tot 0-8. Eindstand 1-8. Behalve de genoemde spelers toonde ook de Antilliaan Bazoer zich een aanwinst voor het S.E.C.-team, ook al zal deze speler nog even tijd nodig hebben om zich helemaal aan te pas sen. De laatste competitiewedstrijd S.E.C.- L.V.V. wordt voor het Larense team van bijzonder belang. Immers verliest L.V.V. deze strijd dan is degradatie naar de 4e klasse praktisch zeker. Zondag j.1. verloor L.V.V. van Hercules met 3-2, waardoor Hercules 2e klas- ser werd. Deze nederlaag voor L.V.V. en de 3-1 winst van Vriendenschaar uit tegen C.D.N. betekende voor L.V.V, samen met V.V.Y., de bezetting van de fatale voorlaatste plaats, een plaats die de gradatie betekent. Tegen S E C., dat de laatste weken ge heel uit vorm is, heeft L.V.V. zondag wel een kans. S.E.C. echter hoopt re vanche te kunnen nemen voor de destijds in Laren geleden 3-0 neder laag. Mocht L.V.V van SEC. verlie zen en verliest V.V.Y. zondag boven dien de uitwedstrijd tegen Holland dan zal nog een beslissingswedstrijd noodzakelijk zijn om uit te maken welk team degradeert. Ook Vriendenschaar is na de 3-1 zege op C.D.N. nog niet geheel veilig en zal, om de dans te kunnen ontsprin gen, zondag van Victoria ln Hilver sum dienen te winnen. S.E.C. kan zondag echter zonder ze nuwen L.V.V tegemoet treden. Een spannende laatste competitiewedstrijd is daarom zondag a s. aan de Bos straat verzekerd. De stand luidt: Hercules Holland Zeist S.E.C. C.D.N, Saestum 21 30 Victoria 21 21 21 27 Veenendaal 21 20 21 26 Vriendens. 2118 21 24 V.V.Y. 21 17 21 21 L.V.V* 21 17 21 21 J.S.V. 21 10 MAKELAARS- EN ASSURANTIEKANTOOR ONR. GOEDEREN HYPOTHEKEN ASSURANTIËN FINANCIERINGEN TAXATIES Senioren: S E C. 1-L.V.V. 1, 2.30 uur. S E C 4-A.P W.C 5. 12 uur. Jeugd. Quick f-S.E.C. c. 3 uur. Pupillen. SE C 1-H V.C 1, 1.30 uur. K.V.V.A. 4-S.E.C. 2, 1.30 uur. B D C. 1 speelt zondag een thuiswed strijd tegen 's-Graveland 1 in de volgende opstelling: doel H. Kok: ach ter H. Voet en J. Brouwer; midden M. v. Asch, A. v. d. Hengel en B. Bak ker; voor Th. v. d. Mast, J. v. d. Lugt, N. Gros, M. v. d. Lugt en D. Dorre stein. WEDSTRIJDEN S.E.C. RESERVE-TEAMS SEC. 4 kan zondag as. kampioen worden en daardoor promoveren naar de reserve 3e klasse Gewonnen zal dan echter moeten worden van het op bezoek komende A P.W.C. 5. SEC. 4 staat momenteel 3 punten voor op A.P.W.C. 4, zodat verwacht kan worden dat het vijfde A P W.C. team al het mogelijke zal doen om S.E.C. 4 de 2 punten afhandig te ma ken, waarmee dan A.P.W.C. 4 bijzon der gediend zou zijn. S E C. 4 speelt n.L zondag 2 mei haar laatste wedstrijd uit tegen A.P.W.C. 4. Een moeilijke strijd dus voor S.E.C. 4 dat zondag echter bij goed spel de kroon op haar werk kan zetten. Zondag j.1. werd met 4-2 van Amsvor- de 4 gewonnen, maar erg overtuigend was het spel van de leiders niet. Hopelijk zullen linksbuiten Kramer, spil van Servellen en de jeugdige Jas: per V. d. Linden met achter hen de betrouwbare keeper van Rossum het team het zo begeerde kampioenschap brengen. S.E.C 5 is vrij, maar beh udt haar prachtige kans op het kampioenschap door de zondag j.1. behaalde 1-0 zege op B.D.C. 8. B OPSTELLING ELFTALLEN le elftal. Doel Van Essen; achter Krijt en Hooyer. midden De Roov Ruttenberg en Van Breukelen voor Hanasbei. Dettmer. De Bruin. Duyst en Van de Broek. Reservers Adams E. Brouwer en Dorrestein. 4e elftal Doel Van Rossum. achter Roest en Baptist; midden v d Lin den. Servellen en Van Ginkel.' voor Van de Heijden. Beyer. Baltus, Lage- maat en Kramer. Reserve J. van Gin kei. u

Soester Courant | 1965 | | pagina 5