middel m Aristo /2>. 'Zevenklapper hala[77TTil Horizontale kruiswoordpuzzel Afd. Textiel-Konfektie Afd. Woninginrichting Wetenswaardigheden voor uw woning Ontdek de nieuwe Auping/Vredestein matrassen bij Doe mee met deze puzzel en waag een kansje om in het bezit te komen van een van de zeven heren overhemden of dames pullovers (naar keu ze), die wij hiervoor beschikbaar stellen Torenstraat 19 tel. 2424 Torenstraat 3-3a-3b - tel. 4786 Warm blijven, ontspannen slapen, gezond liggen! Zonnig licht lacht aan uw vensters U hoort niets u ziet niets op Balatred 'vinyl-op-vilt' Vraag uw woninginrichter >VYERS afdeling DccorstoHcn gegarandeerde gordijnstoffen Natuurlijk verlangt ledereen naar een mooie zomer, U waarschijnlijk ook, maar is Uw zonwering nog afdoende? Wij hebben voor U Luxaflex, de aluminium jaloezieën met 6 jaar garantie. Met één haal zet U de lichtval naar Uw hand. Bij aankoop tot en met Juni kans op een gratis weekend-vliegtrip naar Londen. Tevens kunnen wij U Metalon leveren. Metalon een polyesterweefsel behandeld volgens het unieke Metalon Procédé van Verolme. dat het mogelijk maakt om een micron dun laagje aluminium aan een weefsel te hechten. Hierdoor: 's Zomers geen last meer van binnendringende hinderlijke zonnewarmte maar koele, lichte kamers. 's Winters geen last meer van ontsnappende kamerwarmte bij de ramen, dus zuiniger stoken. Heeft U wel een vrij uitzicht, maar van buitenaf geen inkijk meer. Hoeft U hoogstens ééns per jaar uw Metalon gordijnen een eenvoudige wasbeurt te geven. Heeft U ook gauw last van Uw rug mevrouw Weet U dat er extra harde spiraal. en binnenveringmatrassen zijn die dit euvel tegengaan? Een extra harde bdnnemverlngsmatras op een hardboardgatenplank of kapok- of polyestermatras op een spiraal voor extra strakke ligging geeft een ver antwoorde nachtrust Loopt U eens binnen en vraag raad en Inlichtingen, een goede nachtrust ls zo belangrijk. Tapisom. 100 nylon tapijt, de Ideale vloerbedekjtine Sterk, veerkrachtig, plet niet, geen pluizen, dus vanaf de eerste dag kunt U Tapisom stofzuigen. Vet, olie of welke vlekken ook zijn eenvoudig, snel en afdoende te verwij deren. U heeft keuze uit 11 warme tinten dl* **lf« door het zonlicht niet ver schieten. Roesten Uw haken, steunen en of rail in de badkamer of keuken? Gebruik dan plastic rail, ook zijn er speciale plastio haken, waarmee U de plooien vastklemt. Dus aan b v een plastio douchecel gordijn hoeft geen steek meer genaaid. Kent U de Kemlrail? Uw overgordijnen hangen mooier aan deze rail, de plooien gaan schuil achter een plastio deklijst. De gordijnen schuiven geruisloos open en dicht, dus Ideaal voor flatbewoners Ook hier worden de plooien weer vastgehouden door plastic lüemhaken, gaat U verhuizen, dan zonder moeite, naaien of tornen weer een nieuwe breedte- verdeling. Gardisette. die prachtige vitrage zal U reeds langer bekend zijn U weet zomen aan de zijkant is niet meer nodig. Door de ingeweven loodveter een mooie val. Breedte 150-200-250 en 300 cm dit dus voor U de hoogte. Kijkt U gelijk ook eens even naar de dit jaar, bijzonder geslaagde collectie overgordijnstoffen en vraagt U dan eens naar die won dermooie Boussacstoffen, een sie raad voor Uw woning. Een leuke combinatie van het Royal wand-systeem met enkele draaibare fauteuils. Deze fauteuils zijn met chroomstalen frame en kunnen met Skay of Ploegstoffen bekleed worden. Prijzen vanaf 275, De oorzaakAristo gordijnen. Aristo: het geheim van zonnige venstervreugde. Hart verwarmende gordijnstof. Kleurecht. Lichtecht. Wasecht. Dus: duurzaam genoegen. Kies uit cretonne of weefstof en kijk eens' naar een dessin als „Farina", iets heel aparts. Gloedvol en tintelend. Bijzonder. Zoals alles wat Aristo heet. Balatred ls de nieuwe Europese vloerbedekking. Praktisch als har_ de vloerbedekking. Behaaglijk als zacht tapijt. Bestand tegen naald hakken en dartele kindervoetjes. De slijtlaag ls van sterke vinyl. Zó schoon. Geen onderhoud. Onder laag van gewapend, verend vilt. Geluiddempend, practlsch en ge zellig. Balatred van 9,tot 13,50 per vierkante meter, in vele kleuren en dessins. Een nieuw type polyethermatras- sen. Ontwikkeld door beddespeci- alist Auping en kimststoffenexpert Vredestein. V/arm: door behaaglijke toplaag vanschapewol. Ontspannend: door dragende laag van stram polyether. Gezond: door de harde steunge vende polypress „plank" Per gezin mag slechts één oplossing worden In gezonden. Over de puzzel wordt niet gecorrespondeerd en worden geen telefonische inlichtingen verstrekt. De uitslag vindt U in de Soester Courant van 1 juni 1965. Vul deze rechthoek in en knip hem uit. Vergeet niet Uw naam en adres in te vullen!! Puzzel inzenden uiterlijk 15 mei a.s. bij Fa. Mid delman, Torenstraat 19, Soest. Op de voorgrond van deze opname uit onze meubel showroom ziet U 'n z.g. teenagerset Prijs 395,— inclu sief de kastjes voor boeken en dekens. Overdag een ideale zitbank, 's Nachts normaal als ledikant te gebruiken. Bij juiste invulling ontstaat dia gonaal van links naar rechts in de vetomlijnde hokjes, de merk naam van een kwaliteits artikel waarvan Middelman de alleenver- koop heeft (zie advertentie elders in dit blad). Voor de gevraagde woorden verwijzen wij naar de pagina's. 1. Een exclusieve gordijnstof pag 4. 2 Herenkledingstuk 3. 3 Dameskledingstuk (meervoud) 3. 4 Model onderjurk van Hollandta 2 5. Nieuw nylon tapijtsoort 4 6. Lakengarnituur (meervoud) 2. 7. Duitse kunstvezel (is gelijk aan Holl. terlenkai 3. Oplossing is: Naam en Adres: Het kiezen van een vaste vloerbedekking behoeft voor U geen probleem te zijn Bij Middelman Woninginrich ting kunt U rekenen op a. de zo belangrijke vakkundige voorlichting b. keuze uit een 10-tal soorten (Tapisom, Desso, Parade, Tretford, Heuga Feit e.a.) c. vlotte bediening, goede service en... eerlijke prijzen. Dit bankstel (prijs 1050,geeft door de ronde vorm een bijzonder intieme en gezellige sfeer. De solide bekle- dingsstof is in di verse kleuren lever baar.

Soester Courant | 1965 | | pagina 11