TRABANT 601 VOOR MOEDER KWAK Officiële mededelingen MET RAAD EN DAAD VOOR MOEDER KWAK I U KUNT NIET ALLES WETEN! SOESTERBERG H. GRIFT ZN. Burgemeester opende expositie „Twintig jaar geleden" BEVRIJDING uhelaai S.E.C. 1Baarn 1 op 5 mei S.E.C. 4 werd kampioen. Postduivennieuws Weer koeien op spoorbaan Boom omver gereden Publieke aanbesteding Gevonden voorwerpen Bromnozem De heer J. Zeggelaar werd onderscheiden Zeepost Medische dienst Inbraak Concert en taptoe E.H.B.O.-nieuws Concert K.V.0. -nieuws Tersehuurse Boys wonnen met 7-2 van Soesterberg De tentoonstelling over de Bezetting 1940-1945. onder de titel „Twintig jaren geleden", is op koninginnedag door burgemeester mr. S. P. baron Bentinck officieel geopend ln het schoolgebouw „Kerkebuurt" aan de Mlddelwijkstrat 72. Dat gebeurde in aanwezigheid van o.a. de wethouders A. P Hilhorst. J. v. d. Arend en K de Haan en de raadsleden mevrouw Polet en de heren Hom, Oranje en Westra, vertegenwoordigers van het Oranje Comité en vele andere geno digden en belangstellenden. De voorzitter van het Oranje Comité Soest, de heer C. Giebel, sprak een welkomstwoord, waarna hij o.a. zei dat de tentoonstelling is ingericht met het oog op de bevrijding. „De tentoonstelling zal. evenals het boekje ..Jeugd "65". herinneringen oproepen bij velen. De scholen zijn om mede werking verzocht en de schooljeugd heeft die ook hieraan gegeven. Het verzamelde materiaal komt van heinde en ver en herinnert ons eraan, wat er in de oorlog is gebeurd, laat zien hoe Nederland op een miraculeuze wijze z'n vrijheid terugkreeg". De heer Giebel bracht dank aan de heer F Verpoort, die samen met de heer Van Putten van het Veteranen legioen Nederland, de opzet van de unieke expositie verzorgde. Verder kreeg men medewerking van o.a de heer W. F. Bührmann van gemeente werken, politie, gemeentebestuur en gemeentewerken, de heren Winters en Karstens van het Veteranenlegioen en de dames mei. v. d. Berg, mej. Schuur en mevrouw Weeda. Ook het Instituut voor Oorlogsdokumentatie, directeur dr. L. de Jong, leverde een belang rijke bijdrage. Het instituut heeft be langstelling getoond voor deze unieke tentonstelling. die door enkele leden ervan zal worden bezocht, dinsdag morgen. De heer Giebel gaf vervolgens burgemeester Bentinck het woord De burgemeester bracht eerst hulde aan de werkers aan de expositie. „Een idee kan gauw geboren zijn", aldus de burgemeester, „maar tussen gebo ren worden van een idee en de verwe zenlijking ervan kan zoveel iggen, dat men aan uitvoering nimmer toekomt. Gelukkig kon de tentoonstelling wel gerealiseerd worden. De heer Verpoort heeft er zijn artistieke gaven inge legd. Hij. het Veteranenlegioen en alle medewerkers hebben een enorm en thousiasme in werkelijkheid weten om te zetten. Wat we op deze tentoonstel ling zien, was de harde realiteit van toen." „Het is een wonderlijke gedachte, dat er zoveel veranderd is sinds die tijd. Bij een bezoek aan de tentoonstelling realiseren we ons, dat er een wonder is gebeurd. We hadden nooit gedacht te zullen leven onder de omstandig heden waaronder we nu leven. Er is nu vreugde, vreugde omdat alles zo voorspoedig is geggaan. De tentoon stelling brengt de bezoekers een ge- Philips lichtgewicht-stoom- |E5S1 strijker voorstoom-én droog- JIBi strijken. Met snelreageren- de warmteregelaar. 49.- Electr. Techn. Installatiebureau Soesterbergsestraat 51c - Telef. 2379 voel van dankbaarheid bij. laat hen ook stilstaan bij het lijden en de strijd. Ik hoop. dat velen uit Soest en van buiten Soest de tentoonstelling zullen bezoeken en zich dan zullen realiseren wat er sinds de oorlog en de bevrijding gebeurd Is", zo besloot de burgemeester zijn openingstoe spraak. Een pop. gekleed in het uniform van de oud-strijders van de luchtafweer- afdeling op Soesterberg, droeg een kussen met daarop een schaar Daar mee knipte de burgemeester het rood- wit-blauwe lint door, dat de toegang nog versperde. Op datzelfde moment schalde uit een ludspreker de stem van de A.N.P -nieuwslezer, die de pro clamatie voorlas van koningin Wilhel- mina. waarin zij de inval van de Duitsters in Nederland bek<-nd maak te. De tentoonstelling laat een unieke verzameling materiaal zien uit de oorlog. Kranten, foto's en geschriften overheersen, maar er zijn ook ver schillende soorten mlnutie te zien, evenals oude kleding, een verkleinde uitvoering van een concentratiekamp en zelfs de karwats van Kothello. Ook aan de wederopbouw ls aandacht be steed. Er ls een speciale afdeling, waar men de na-oorlogse ontwikkeling van Soest kan zien. Er ls voorts een spe ciale boekenstand van de heer Smit, waarin boeken liggen uitgestald, die betrekking hebben op de oorlog. Al met al een unieke, prachtig Inge richte tentoonstelling, die het verdient 't Is al weer twintig jaar geleden dat Nederland, zo moegestreden, zo uitgeput en ondervoed, de Canadezen en de Britten in monstergrote tanks zag zitten en juichend holde tegemoet. O onvergetelijke dagen, de bondgenoot was niet verslagen, de vrijheidsboom werd weer geplant; De donk're wolk was weggedreven, wij durfden weer opnieuw te léven in ons geteisterd vaderland. Hoe ging van straten en van pleinen de Duitse adelaar verdwijnen. met het vervloekte hakenkruis; En zonder vgel vertoon of franje kwam Wilhelmina van Oranie doorgroefd van zorg als Moeder thuis. Uit diepe laden opgedoken werd onze vlag blij uitgestoken. zij hing er als een pronkjuweel: Als ons Wilhelmus werd gezongen: de tranen in je ogen sprongen tot er een brok was in je keel. Zo kwam de duurgekochte vrede, 't Is al weer twintig jaar geleden en wat verwoest was werd herbouwd. Herdenk die dag met blijde klanken laat ons op 5 mei Hem maar dank^ die ons weer vrijheid toevertrouwt JAAP MIJDERWIJK XfPSMOM^. STEENHOFFSTP'53 •'TEL 28« SOEST In het kader van de bevrijdingsfeest en zullen de eerste teams van S E C. en Baarn woensdag a s aan de Bos straat een wedstrijd spelen, welke zal aanvangen om half drie. Deze wed strijd zal worden voorafgegaan door een wedstrijd tussen twee jeugdelf- tallen van S E C en Baarn, in de leeftijd van 14-16 jaar, welke wed strijd zal beginnen om 13 uur. De opstellingen van belde teams zijn: Baarn doel Rebel, achter Hans van Dam en Hennie van Dam, midden W Elverdlng. H. Elverding en Post, voor v. d Heyden, Brouwer, Vonde ling, J. v. Woudenberg en Bakker. S E C. doel Van Essen achter Krijt en Hooyer, midden De Rooy, Ruttenberg en v. Breukelen. voor Dorrestein, E. Brouwer. Duyst, Rijn- ders en v. d Broek. Zowel in het elftal van Baarn als in dat van SEC zijn enkele jeugdige spelers opgesteld. De spelers van het eerste S E C-elf tal en het zondag kampioen gewor den vierde SE C - elftal zullen in de bevrijdingsmars op woensdag mee marcheren. Vaandeldrager bij S E C. is L Ruttenberg. De S E C.-honkbal afdeling en ook de onlangs opgerich te softbal af deling zullen de S.E.C.- groep met de jeugdafdeling comple teren. Allen moeten woensdag te 9,45 uur aanwezig zijn op de terreinen van de gemeente aan de L Briink- weg. Zondag j.1. werd het vierde S.E C - elftal ongeslagen kampioen door de nog overgebleven concurrent A P W C 4 met 5-1 te verslaan. Een pracht seizoen voor het zo constant spe lende SEC.-team. Met een voor sprong van drie punten en nog twee wedstrijden te spelen moest in de wedstrijd tegen A P.WC minstens 1 winstpunt worden behaald. Makkelijk ging het in de beginfase niet, want A.P.W.C. gaf goed partij. Na 20 minuten scoorde J. v. d. Lin den (1-0), maar hierna moest Rmie van Ginkel uitvallen. Invaller Wil Rijnders was erg ongelukkig door meteen hands te maken hetgeen een strafschop betekende. Keeper Van Rossum kan de strafschop niet stop pen. Na de rust raakte Van Rossum gewond bij een botsing. Hoewel hij eerst zijn doel nog verdedigde werd hij even later onwel en moest naar het ziekenhuis worden vervoerd. Noodkeeper was Jasper v. d Linden, die het uitstekend deed, terwijl re serve no. 2 Jan van Ginkel het team ging completeren. Het begon bij SE C. plotseling goed te draaien doordat de enorme zwoe gers Henk Kramer en Gerard Beyer de A.P.W.C.-defensie in stukken reet en openingen maakten. Eerst scoor- Bij aankomst op de Parijse luchthaven kreeg keizerin Farah een boeket lelietjes van dalen aangeboden. De sjah van Iran en zijn gemalin zouden 24 uur in de Franse hoofdstad blijven op doorreis naar Brazilië. de Gerard Beyer (2-1), terwijl daar na dezelfde speler 3-1 scoorde De strijd was practlsch beslist toen Lagemaat er 4-1 van maakte. Later werd het door Beyer zelfs 5-1. Een verdiende S E C. zege. A P.W C.-voorzitter Massop feliciteer de de kampioenen en overhandigde bloemen, waarna SEC.-voorzitter Wilhelm aanvoerder Van der Heyden feliciteerde met het prachtige succes en zei trots te zijn op dit hechte team. Bij ons is een vierde elftal even belangrijk als het eerste, aldus spr. Doelman Van Rossum mocht na on derzoek het ziekenhuis verlaten en kon in de feestvreugde delen. S.E.C 5 overwon K V V A. met 5-3 en blijft ernstig candldaat voor de titel. De vereniging De Zwaluw hield de eerste wedvlucht in het nieuwe sei zoen. vanaf Duffel (B>. In concours 640 duiven, die te 15 uur werden ge lost met N W. wind Aankomst eerste duif 16.51.53; snelheid 1188.07 meter per minuut. Laatste prijsduif 17.00.34. Uitslag: G. Rijksen 1, 11. 12, 14, 23. 24. 26, 33. 36, 41. 45. 50. A J. van Dorrestein 2, 40 V. Reijerse 3, 32. H. Gorissen 4. 16, 25, 28, 43. P de Bes 5. A Hilhorst 6, 21. 34. C. van Klin geren 7, 10. 13. J Coorens 8. C. van Soest 9. 48. P H. Kok 15, 20. 38. Jac Stalenhoef 17. H. Kriek 18, 44 H Woudstra 19. 31. C. v d Hoek 22. E. d. Goede 27 R. Voskuilen 29, 49. Wigt- man-Roest 30 P Duijst 35. 42. O. L. Zimmerman 37. W. v. d. Mast 39. J. v. d. Brakel 46. M. v. d Wielen 47. De vereniging De Vriendschap hield eveneens de eerste wedvlucht met 433 duiven van Duffel Eerste duif 16.51 35, snelheid 1189.80 meter per minuut. Laatste duif 17.02.30. Uitslag: W van Breukelen 1. 27. 31, 35. 39. C Vaessen 2, 8. 11. 12. 67. 76, 77. C. Kaats 3, 20, 43. D. J. Bos 4 H Verkerk 5. 7. 22, 25, 28, 32, 46. 57 W. Nieuwenhuis 6. 10. 16, 41. 45, 49. 54, 62. B G Schimmel 9. A. B Grift 13. E Veerman 14. 33, 36. 52, 56 65, 82. 85 J. G Kamerbeek 15. 24, 26, 44, 50. 53, 80. 87. G. Hooijer 17, 60. E. C. van Daatselaar 18. 29. 34, 37. 61. Comb v. d 9erg-van Klooster-Sukel 19, 47, 58, 69. Wederom liep een aantal koeien, toe behorende aan de veehouder S. alhier, op de spoorbaan Baarn-Amersfoort. Nadat de beesten in de weide waren gedreven kon de trein met 10 minu ten vertraging zijn weg vervolgen. Op de Nieuwe weg is een vrachtauto tegen een boom gereden, waardoor deze juist boven de grond afknapte en terecht kwam in de tuin van perceel 36. De bestuurder, die onbekend is, is doorgereden. STUDIETOELAGEN Aan ouders, resp. voogden, van de in de gemeente Soest woonachtige leer lingen. die in het komende cursusjaar een opleiding zullen ontvangen aan een gymnasium, hoge burgerschool, ly ceum. middelbare handelsdagschool, middelbare meisjesschool, hogere tech nische school en andere dagscholen voor middelbaar nijverheidsonderwijs, instelling voor kunsten en weten schappen of een cursus ter verkrij ging van maatschappelijke bekwaam heden en die ln aanmerking menen te kunnen komen voor een studietoe lage, wordt bekend gemaakt, dat zij hun aanvrage met toelichting voor 20 mei a s. bij burgemeester en wet houders kunnen indienen. Gistermorgen werd door de directeur van Gemeentewerken aanbesteed de riolering van de Soesterbergsestraat vanaf de Vondellaan tot aan de Kerk straat, de Gallenkamp Pelsweg en de Drlehoeksweg. Ingeschreven werd als volgt: NV Flakke. Mlddelharnis, 199,000.Fa v. d Biezenbos, Amersfoort 190.500,- Fa. Kuijer. Soest, 189 500,Gebr Hogenbirk, Laren, 189.500.H van Asch. Soest, 185 000,- Fa. Schu ier. Soestdijk 181 000—H S Hen- drikse. Soest, 179.800.Gooise We genbouw. Nw. Loosdrecht. 177.000, Fa Kosterman en zn.. Wijk bij Duur stede. 172.800.Centraal Aanne mersbedrijf Utrecht, 164.567,— K. v Barneveld. Huls ter Helde. 147.200,-. De begroting was 185.000. ADRESSEN. 1 Kunt u mij het vol ledige adres geven van dr G Stuive ling en van 2. Frans Dumee. 3. Weet u waar de vereniging voor Hoger Landbouwonderwijs is? 4 Wat is het adres van dr. Kreutzer te Delft, die lezingen verzorgt onder het motto SOS. 5 Wanneer een gescheiden vrouw ruimschoots in haar onderhoud kan voorzien, ls dan toch de gewezen echtgenoot verplicht haar nog te steunen? aldus M, K. Antwoord: 1. Het adres van dr G Stuiveling ls: Diependaalselaan 114. Hilversum. 2. Het adres van Frans Dumee is: Amersfoortseweg 90. Doorn 3. Een vereniging voor Hoger Land bouwonderwijs als zodanig bestaat niet. Wel is er een vereniging voor Middelbaar Landbouwonderwijs. Hier voor kunt u zich het beste richten tot de Christelijke Vereniging voor Mid delbaar Landbouwonderwijs. 4. Het adres van dr. Kreutzer moeten wij nog voor u nagaan. 5. Uw vraag over de ondersteuning van een gescheiden vrouw die ruimschoots in haar eigen Philips elektrische messenslijper maakt messen en scharen in een oogwenk vlijm- Gcherp. Ook geschikt voor het slijpen van beitels. Leuk om cadeau te geven. 19 Electr. Techn. Installatiebureau Soesterbergsestraat 51c - Telef. 2379 De Vlasakkers in Amersfoort, waar H.M. de Koningin op Bevrijdingsdag de grote nationale wapenscho w zal afnemen. De toren is gebouwd ten behoeve van de paradecommandant (boven). Terwijl de regen in stro men neervalt staan op de Vlasakkers in Amersfoort de tanks onder dekzeilen gegroepeerd. onderhoud kan voorzien, is erg moei lijk te beantwoorden doordat u ons geen gegevens meldt. Wanneer u ons uitvoeriger inlicht, kan onze juridische medewerker wel antwoord op deze vraag geven. U kunt ook een advocaat raadplegen over dit geval, vooral als er gerechtelijke stappen moeten wor den ondernomen. Japon, duif no. 816507, grijze hand schoen, rode portemonnee, brilmon tuur, blauw windjack, rood kinderjasje, lederen handschoen, bankbiljet van 10,bos asbestkoord, blauw kin derjasje. jongensfiets, ring met 3 sleu tels. wieldop, paar bruine kinder schoentjes. zilveren kettinkje met me daille. bril, damesmantel, fietssleutel. meisjesvest, portemonnee met enig geld, hoofddoek, armband met blauwe steentjes, rode damestas, padvinders- riem. sleutel met houder. Komen aanlopen: Siamese poes. zwerf- poes en jachthond. O. Z. alhier vond het leuk met zijn brommer, bij het busstation, door een tulpenperk te rijden. Ongeveer 500 tulpen sneuvelden. Procesverbaal werd tegen Z. opgemaakt. De heer J. Zeggelaar. alhier, hoofd employé bij de P T.T.ijtelefoondienst in Baarn, is begiftigd met de Zilve ren Ere-medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. De onder scheiding werd hem in het P.T.T.- dlenstgebouw „Candida" te Amster dam uitgereikt door de directeur van het telefoondistrict Amsterdam, de heer Ten Doesschate. De heer Ten Doesschate complimen teerde de heer Zeggelaar met diens onderscheiding en wees daarbij op de menselijke houding, die de heer Zeg gelaar altijd aanneemt wanneer er eens moeilijkheden zijn. Hij noemde de onderscheiding ten volle verdiend. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Rio Quinto" 8 mei Brazilië: ms „Alhena" 5 mei en ms „Gooiland" 8 mei. Canada: ms „Neptun" 5 mei. Chili: ms „Roebiah" 5 mei Ned. Antillen: ms „Oranje Nassan" 5 mei. Verenigde Staten van Amerika: ms „Prinses Margriet" 6 mei. Inlichtingen betreffende verzendings data van poststukken geven de post kantoren. Bruine vingers, ontstaan door het schillen van fruit, uien enz., kunt u schoonmaken met een stukje citroen. Goed wrijven. Wanneer uw emaillepannen van bin nen bruin geworden zijn, kook er dan eens appelmoes, rabarber of pap in. In de meests gevallen worden de pan- nen weer schoon. Verse limonadevlekken kunt u ver wijderen met alcohol (96 na eerst de vlek afgenomen te hebben met warm water. Bewerken met een watje Moet u een ei klopncn, maak dan de kom, waarin u ait doet, eerst nat, het geklopte ei zal dan niet meer voor de helft aan de zijkanten kleven. Doktoren. 5 mei 8 uur tot 6 mei 8 uur. Dr H J. Stroband, H. Blaekweg 14, tel. 2434 en dr J Kuijpers, Middelwijk straat 34, tel. 2815. Apotheek. 5 mei, apotheek Soestdijk tot 21.30 uur, na 21.30 uur apotheek Soest-Z. Nachtdienst. Tandartsen. 5 mei van 13 00 tot 13.30 uur. H. Abbring, Heideweg 70. In de nacht van zondag op maandag werd ingebroken in de woning van W. D. aan de Soesterbergsestraat. Een doosje met honderd gulden wordt ver mist. De dader kwam binnen door ver breking van twee ruiten. Het echtpaar sliep boven en heeft niets gemerkt. De kapel van de Koninklijke Lucht macht geeft op zaterdag 8 mei, te 20 uur. een concert en taptoe op het Dorpsplein. Tijdens het concert zullen worden uit gevoerd: 1 Skyliner. 2. Jankee Doodle. 3. Haronie Dauch 1 en 3. 4. Gopak. 5. West Side Story. 6. High-Society. 7. Bugiers Holiday. 8. Star Dust. 9. Dixie land Festival. Tijdens de taptoe worden uitgevoerd: 1. Hey, look me over. 2. Bill Baley. 3. Trombone Contrast. 4 Percussion in Reviera. 5. Trompet Filigree. 6 Enige bekende koralen en signalen. 7. Wil helmus. 8 Afmars: St. Louis Blues march en The Saint go marching in. Donderdagavond hebben 13 candida- ten van de plaatselijke afdeling van de Kon. Ned. Ver. E.H.B.O, examen af gelegd voor het eenheidsdiploma E.H.B O. Het examen vond plaats in het brigade gebouw van de Kon. Ma rechaussee te Soesterberg en werd af genomen door dr. J. Plum uit Utrecht. Alle candldaten slaagden voor dit exa men. De afdeling Soesterberg heeft dit jaar met enkele oude gediplomeerden aan diverse wedstrijden voor E.H.B.O. deel genomen. waarbij o.a. een tweede prijs werd behaald, mevr. Kremer kreeg de eerste leiders-prijs. Donderdagavond gaf het Soesterbergs Gemengd Koor, in de Johannesstich- ting een concert, met medewerking van mevr. Wilbrennink, piano en mevr. Lunsingh-Schaarleer. fluit. Het geheel onder leiding van J. L T. Coe- nen. Het koor opende met het onver gankelijke Gloria van Mozart, gevolgd door een niet minder aansprekend werk van Haydn. In een duet ver tolkten de dames medewerksters met groot gevoel een tweetal sonates voor piano en fluit van Vinei en Mozart. Een met veel invallers spelend K V.O 3 heeft het gepresteerd tegen D.O.S C 1 met 6-6 gelijk te spelen en daarmee revanche te nemen op de grote in de uitwedstrijd geleden nederlaag. De overige uitslagen waren: K V.O. A-Amersfoort B 3-0. S.V.M.Z. A-K.V.O. B 6-1. K.V.O. C-Austerlitz B 2-0. ZATERDAGVOETBAL Alhoewel Soesterberg met 7-2 verlo ren heeft in haar uitwedstrijd tegen Tersehuurse Boys heeft het in zijn ge heel toch wel beter gespeeld dan in de beide voorafgaande keren. De aan voerder, linksbinnen Versteeg, was al in bijzonder goede vorm. In verschil lende aanvallen raakte hij enige ma len paal of lat. Met 2-0 voor de Boys brak de rust aan. In de tweede helft liep de stand op tot 4-0, waarna het linkshalf Smid gelukte om uit een penalty voor Soes terberg het eerste tegenpunt te maken 4-1. Toen klom de stand weer tot 5-1 en 6-1. Rechtshalf Leyenhorst scoor de daarop voor Soesterberg het twee de doelpunt 6-2. Het laatste doelpunt was voor de gasten 7-2. Modeatelier „Soestdijk", Laanstraat 2, telef. 3995, vraagt MACHTNESTIK- STERS Wie wil OPPASSEN op 6- jarige schoolgaande meis jes-tweeling van werken de ouders en tevens enig huishoudelijk werk ver richten Aanmelden 's avonds. Bonsel. Oranje laan 28, Soestdijk. Telef 5763. Jonge vrouw met zoontje van Vk jaar, zoekt plaat sing als HUISHOUD STER. Brieven onder nr. 739 bur. Soester Crt. TE KOOP korte witte bruidsjapon, maat 38. 's avonds na 7 uur. Korte Hartweg 30. Nette JUFFFROUW, 40 j.. v.g.g.v., biedt zich aan v. d.e.n. als hulp in de huis houding in Protestant ge zin. Liefst Soestdijk. Ver eist geen huiselijk ver keer Er wordt meer ge let op goede behandeling dan op hoog loon. Br. on der letter P W 27 bur. Soester Courant. Te koop gevr. MEISJES- FIETS, leeftijd 5-6 jaar. Vermeerlaan 55. WERKSTER gevraagd in Zuid. Vast of tijdelijk. Dinsdagmorgen 8.30-12 u. ƒ8.—. Tel. 2409 Cs av.) BOEKHOUDER gepens heeft nog tijd beschikb. voor het bijhouden v. uw administratie Br. letter H V 85 bur S. Crt. WERKSTER gevr. voor 2 halve dagen of meisje v 5 halve dagen. Nieuweweg 27. Tel. 4691. Ter overnam^ 3 ijzeren WASPALEN met waslij nen. Dr 's Jacobstraat 41, Soest-Zuid. Een in alle opzichten absoluut VOLWAARDIGE 4-per- soons auto, gebouwd op het wegverkeer van morgen. Modern, prachtig van lijn en groots van vormgeving. Meer ruimte dan u denkt - plaats voor vier personen. Hoge prestaties en VEILIGE rijkwaliteit (reeds meer dan 30 jaar op de weg). Volmaakte interieur-uitrusting. Beroemd om zijn voorwielaandrijving. Ingebouwd ver- warmings- en luchtverversingsinstallatie. - 25 SAE-PK. Kruissnelheid 90 kilometer per uur. Topsnelheid 100 km. Ga deze volwaardige auto zien en berijden bij de dealer voor Soest en omstreken KROMMEWEG 28 SOESTDIJK TELEFOON 2870

Soester Courant | 1965 | | pagina 12